Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ανθη7 είπε:

Τώρα θα πάνε κατάψυξη.τον σεπτεμβρη θα τα βάλουμε.δεν είπαμε τπτ.του χω εμπιστοσύνη ξέρει τι κάνει οπότε ότι είναι θα μου πει.σκεφτηκα να πάρω να ρωτήσω το εμβρυολογικο αλλά δεν ξέρω αννθα πραξω σωστα......

Κορίτσι μου εγώ είχα 11 ώριμα (από 14 που πήρε ) κ από τα 11 μόλις 5 γονιμοποίησεις. Όμως έγιναν όλα βλαστοκυστες! Μια κακη, δύο καλές κ δύο άριστες. Ε η μία κοιμάται δίπλα μου...

Από τα 11 να ρωτήσεις πόσα ήταν ώριμα έτσι θα καταλάβεις το % της γονιμοποίησης! Μπορεί δλδ να είχες 6 στα 8 που είναι τέλειο.

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσι μου πόση δύναμη πρέπει να έχεις κι εσυ…είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη! Είναι σίγουρο αυτό που λες για το επόμενο 10ημερο; Έχει πάρει άλλο βάρος το μικρό; Μπορεί να πάει και πιο πέρα, δεν ξέρεις ακόμα… Είναι πολύ λογικό όμως να έχεις τα πάνω σου και τα κάτω σου σε αυτό τον αγώνα που δίνεις. Ελπίζω ότι το μικρό σου θα κάνει λιγη υπομονή ακόμη εκεί μέσα. Να μας γράφεις πιο συχνά, ειδικά τις μέρες που όπως λες μπορεί να μη νιώθεις το ίδιο αισιόδοξη, είμαστε εδώ, περιμένουμε τα νέα σου και σας σκεφτόμαστε με αγάπη ❤️

Ναι έχει πάρει βάρος, τώρα παίρνει περισσότερο από πριν. Σήμερα την έβγαλε ο γιατρός 673. Ελπίζουμε μέχρι να την πάρουν να έχει φτάσει τα 800, 850. Υπάρχει και απόκλιση της τάξεως 15%. Μπορεί να είναι πάνω ή κάτω. Να πάει παραπέρα δεν το κόβω, αντε να είναι μια , δύο μέρες. Αυτο λένε όλοι οι γιατροί. Εμείς έχουμε ως στόχο και θέλουμε τις 30 εβδομάδες. Ας είναι 30 και 0. Αυτό θα γίνει στις 15 Αυγούστου. Αν καταφέρει και πάει παραπάνω, ακόμα καλύτερα. Αλλά δεν μπορούμε να το ρισκάρουμε και πολύ. Κάποιοι γιατροί θα την έπαιρναν και τώρα. Αλλά και να μην την πάρουν 15αυγουστο,  φαντάζομαι ότι θα είμαι μέσα στο νοσοκομείο να με παρακολουθούν ώστε να την πάρουν ανά πάσα ώρα και στιγμή.  Το καλο ειναι οτι συνεννοηθηκα με το νοσοκομείο,  βρήκα τον γιατρό που θα με αναλάβει,  μίλησα με τη Διευθύντρια της Μενν,  οπότε μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος. Τωρα ως προς τα υπόλοιπα πρέπει να το δω ψυχρα και να είμαι προτοιμασμενη για όλα. Τίποτα δεν είναι δεδομένο. Οπότε υπομονή θα κάνω ακόμα 1 βδομάδα,  10 μέρες και μετά, αν όλα πάνε καλά, ξεκινάει ο μεγάλος αγώνας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα , θα το δεις! Η Παναγια μαζι σου! Υπομονη , δυναμη και κουραγιο! Η μικρη θα τα καταφερει και θα ειναι καποια στιγμη ολο αυτο μακρινη αναμνηση! 

Μακάρι Σαλονικια μου. Μακάρι να την προστατέψει η Παναγία μας! 

Τι κάνουν τα καρντασιανς πέρα από το να σε ταλαιπωρούν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι έχει πάρει βάρος, τώρα παίρνει περισσότερο από πριν. Σήμερα την έβγαλε ο γιατρός 673. Ελπίζουμε μέχρι να την πάρουν να έχει φτάσει τα 800, 850. Υπάρχει και απόκλιση της τάξεως 15%. Μπορεί να είναι πάνω ή κάτω. Να πάει παραπέρα δεν το κόβω, αντε να είναι μια , δύο μέρες. Αυτο λένε όλοι οι γιατροί. Εμείς έχουμε ως στόχο και θέλουμε τις 30 εβδομάδες. Ας είναι 30 και 0. Αυτό θα γίνει στις 15 Αυγούστου. Αν καταφέρει και πάει παραπάνω, ακόμα καλύτερα. Αλλά δεν μπορούμε να το ρισκάρουμε και πολύ. Κάποιοι γιατροί θα την έπαιρναν και τώρα. Αλλά και να μην την πάρουν 15αυγουστο,  φαντάζομαι ότι θα είμαι μέσα στο νοσοκομείο να με παρακολουθούν ώστε να την πάρουν ανά πάσα ώρα και στιγμή.  Το καλο ειναι οτι συνεννοηθηκα με το νοσοκομείο,  βρήκα τον γιατρό που θα με αναλάβει,  μίλησα με τη Διευθύντρια της Μενν,  οπότε μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος. Τωρα ως προς τα υπόλοιπα πρέπει να το δω ψυχρα και να είμαι προτοιμασμενη για όλα. Τίποτα δεν είναι δεδομένο. Οπότε υπομονή θα κάνω ακόμα 1 βδομάδα,  10 μέρες και μετά, αν όλα πάνε καλά, ξεκινάει ο μεγάλος αγώνας. 

Εύχομαι με την βοήθεια της Παναγίας που έρχεται και η γιορτή τις να ξεπεράσει τις 30 εβδομάδες και να διπλασιαστεί το βάρος και να έρθει πολύ πιο μετά.. ποτέ μα ποτέ μην χάσεις τις ελπίδες σου. Που θα γεννήσεις τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις. Εγω είμαι σε φάση που φτιάχνω βαλίτσα για το νοσοκομείο. Λογικά μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με βάλουν να γεννήσω. Σήμερα είμαι καλά. Χθες ήμουν χάλια. Αύριο δεν ξέρω πώς θα είμαι. Κάθε μέρα είναι διαφορετική με διαφορετικά συναισθήματα. Δεν παίρνω τίποτα ως δεδομένο και απλά συνεχίζω...πολλές φορές μηχανικά γιατί δεν βγαίνει αλλιώς.

Τι άγχος περνάς κ εσυ! Από τα πιο δύσκολα! Ούτε να το φανταστώ δεν μπορώ! Η Παναγίτσα θα είναι δίπλα σας, είμαι σίγουρη! Εχε πίστη, η μικρούλα σου παλεύει και θα συνεχίσει! Δεν είναι ανάγκη να το πω κ εγώ, σε έχουμε όλες στο μυαλό και στην καρδιά μας κ ελπίζουμε να ακούς μόνο καλά νέα από δω και πέρα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπραβο ρε κοριτσαρα!! Και εγω σε παραδεχομαι...οπως ειπαν και οι υπολοιπες ειμαι της ιδιας αποψης οτι θα ερθει η ανταμοιβη... Πας με πιο σιγουρα βηματα!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, και εσύ με το καλό να πάρεις τα μωράκια αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις. Εγω είμαι σε φάση που φτιάχνω βαλίτσα για το νοσοκομείο. Λογικά μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με βάλουν να γεννήσω. Σήμερα είμαι καλά. Χθες ήμουν χάλια. Αύριο δεν ξέρω πώς θα είμαι. Κάθε μέρα είναι διαφορετική με διαφορετικά συναισθήματα. Δεν παίρνω τίποτα ως δεδομένο και απλά συνεχίζω...πολλές φορές μηχανικά γιατί δεν βγαίνει αλλιώς.

Με το καλό να πάρετε το μωράκι σας σπίτι και να είναι γερό!!! Όλα ευχομαι να πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Μπράβο ρε Νικόλ!!!

Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μια τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο ρε Νικόλ!!!

Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μια τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Ευχαριστώ πολύ!! Μακαρι αυτή τη φορά να πάει καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Μπραβο σειρουλα!!!! Καλους διπλασιασμους και ολα να πανε καλα!!!!! 🍼🍼🍼🍼🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπραβο σειρουλα!!!! Καλους διπλασιασμους και ολα να πανε καλα!!!!! 🍼🍼🍼🍼🙏🙏🙏🙏

Ευχαριστώ ρε κοριτσι!! Κ εσυ καλώς να τα δεχτείς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μακάρι Σαλονικια μου. Μακάρι να την προστατέψει η Παναγία μας! 

Τι κάνουν τα καρντασιανς πέρα από το να σε ταλαιπωρούν?

Τιποτα αλλο! Μονο ταλαιπωρουν... 🤣

Πηγαμε για υπερηχο πριν 2-3 μερες .. πηραν φορα πολυ λεει ο γιατρος μεγαλωσαν και πανε καλα.. τεντωμα να δεις εσυ και κακο... Το ενα ηταν νουμερο. Του φανηκε σαν κοριτσι και το πειραζε πολυ για να το δει και στο τελος κανει ενα κουνημα λες και χορευε.χαχαχα φαση εχουν οι ψυχουλες αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ζορι η ναυτια χυες ολη μερα ειχα και σκεψου πηρα και χαπι.. σε κανα δεκαημερο μας εκλεισαν αυχενικη , οπως λεω παντα ο Θεος να βαλει το χερι του! Γενικα ειμαι σε φαση μεσα πιο πολυ γιατι πρησμενη ειμαι, και λιγο με εβαλε χερι ο γιατρος γιατι τρωω γλυκα πολλα και ειμαι σε φαση να τα κοψω ..λιγο ο θυροειδης πειραχτηκε πρωτη φορα στη ζωη μου αλλα πηγα ενδοκρινολογο και το ελεγχει. Η ζεστη ειναι το μεγαλυτερο προβλημα! Θα κλεισω με το ειμαι ευτυχισμενη Παναγια μου και θα ευχηθω ολες οι γυναικες του κοσμου να το ζησουν❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Εύχομαι με την βοήθεια της Παναγίας που έρχεται και η γιορτή τις να ξεπεράσει τις 30 εβδομάδες και να διπλασιαστεί το βάρος και να έρθει πολύ πιο μετά.. ποτέ μα ποτέ μην χάσεις τις ελπίδες σου. Που θα γεννήσεις τελικά; 

Τις ελπίδες μου δεν τις χάνω, αλλά είμαι ρεαλιστρια και προσγειωμένο. Αν φτάσει τα 850 με 900 γραμμάρια θα πετάμε! Ελπίζω η  χάρη της Παναγίας να μας βοηθήσει! Ηρακλειο θα γεννήσω τελικά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Μπράβο ρε κοριτσι μου! Αντε επιτέλους να ακούμε ευχαριστα νέα! Τέλειο το νούμερο σου! Όλα θα πάνε καλα. Βήμα βήμα θα το κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/7/2022 at 12:22 ΜΜ, ο/η BlackCat είπε:

Ειλικρινά τα μάτια μου δεν έχουν σταματήσει να τρέχουν απο εχθές,  όχι τόσο από την στεναχώρια μου αλλά κυρίως από αυτό το κύμα συμπαράστασης που λαμβάνω εδώ μέσα απο όλες σας..

Δεν πίστευα ποτέ οταν έκανα εγγραφή ένα χρόνο πριν οτι μπορεί να υπάρξει τέτοια αλληλέπιδραση σε ένα ανώνυμο φόρουμ. Σας το λέω με το χέρι στην καρδιά..

Με αγγίζετε όλες είτε γράφετε είτε όχι, τα λόγια σας είναι σαν ζεστή αγκαλια΄ γιατί το εισπράττω οτι είναι από την καρδιά σας και όχι απλά για να γράψετε ένα λυπάμαι..

Με πήρε ο γιατρός εχθές το απόγευμα πιο στεναχωρημένος από μενα, δεν είχε πολλά να πει  και εκείνος έπεσε από τα σύννεφα γιατί ήμασταν το φαβορί τους όπως μας είπε. Το αποδίδει στα έμβρυα τα οποία ενώ μορφολογικά φαινόντουσαν πολύ καλά και ζωηρά μάλλον δεν ήταν υγιή. Για την μήτρα ήταν σίγουρος οτι είναι όλα οκ και δεν αποδίδει την αποτυχία εκεί. Δεν είπαμε πολλά γιατί και εκείνος αλλα και εγώ συμφωνήσαμε οτι χρειάζομαι χρόνο να το διαχειριστούμε , μου είπε βέβαια αν θέλω ακόμα και την άλλη εβδομάδα να πάμε από κοντά να το συζητήσουμε αλλά συμφωνήσαμε από κοινού οτι δεν θα είναι εφικτό.

Σαν πλα΄νο επόμενης προσπάθειας μου είπε οτι το μόνο που ίσως έκανε ήταν μια βιοψία ενδομητρίου αλλά είναι πεπεισμένος οτι δεν χρειάζεται να γίνει την ξέρει την μήτρα μου , κάναμε δυο υστεροσκοπήσεις μαζί, έχει κόλλημα με τις φλεγμονές και παρόλα αυτά είναι σίγουρος οτι δεν οφείλεται εκεί πρα΄γμα στο οποίο συμφωνώ.  Και οτι ειναι διατεθειμένος να το παλέψουμε και άλλο αν αντέχουμε.

Άλλωστε μαζί συμφωνήσαμε στο πρώτο κιόλας ραντεβού να μην κάνουμε προεμφυτευτικό και αν το αντέχω ψυχολογικά να τα δοκιμάσω στην μήτρα μου. Και μετά από ένα χρόνο και όλη αυτή την προσπάθεια,  εγώ νιώθω καλά με την επιλογή μου γιατί αν φτάναμε να τα κόψει όλα ο προεμφυτευτικός (που εκ του αποτέσματος θα γινόταν) νομίζω θα ήταν χειρότερο να το διαχειριστώ και θα με έτρωγε για πάντα η αμφιβολία μήπως κα΄ποιο από όλα προχωρούσε στην μήτρα μου και εγώ δεν του έδωσα την ευκαιρία.

Ειλικρινά εγώ σαν μαυρόγατα δεν έχω κανένα παράπονο από τον γιατρό, ξέρω οτι υπάρχουν και αρνητικές γνώμες και κριτικές ξέρω οτι είναι αμφιλεγόμενες οι θεραπείες του και πάντα τον είχα κάτω από μικροσκόπιο όπως και όλους τους γιατρούς μετά από τόσα χρόνια, ξέρω ότι ΄όσες γυναίκες έχει κάνει μανούλες και τον έχουν θεό άλλες τόσες δεν τις έχει κάνει ,τα ξέρω..

Ομως ξαναλέω προσωπικά στην δική μας πορεία δεν τον βρήκα ποτέ φάουλ ,πάντα με σεβάστηκε στις επιλογές μου ,ήταν ήρεμος ,ευγενικός και επεξηγηματικός και μου έδινε δύναμη στο να μην τα παρατήσω γιατί έφτασα πολύ κοντά πολλές φορές. Δεν μας είδε ως πορτοφόλι και επειδή το έχω συζητήσει και με άλλα κορίτσια που τον είχαν / ε΄χουν μας έκανε ότι καλύτερο μπορούσε. Και ακόμα και στο λογιστήριο που παίζει μπάλα μόνο του σε κάποιες καταστάσεις και παίρνει πρωτοβουλίες- επενέβη και με δικαίωσε.

Από το κέντρο και τα υπόλοιπα τμήματα ναι το έχω πει πολλές φορές οτι υπήρχαν αστοχίες,  οτι θέλει γερό στομάχι να το διαχειριστείς και γινονται πολλά λάθη και παραλείψεις γιατί δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν στον τόσο πολύ κόσμο.

Όλα αυτά τα γράφω οχι για να ανοίξω συζήτηση αν είναι καλός ή κακός γιατρός απλά ως κατάθεση της εμπειρίας μου μαζί του. Άλλωστε δεν πετύχαμε για να τον προτείνω παντού και να τον έχω θεό.

Πιο βαριά από όλους την αποτυχία την έχει πάρει ο Γάτος μου και πρέπει να βρω δύναμη να τον σηκώσω..

Σας ευχαριστώ πολυ και πάλι όλες σας..💗

 

Σ' αγαπω πολύ και η συμπεθεριά ειναι πάντα ανοιχτη και το ξερεις!!!!!!!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Συγχαρητήρια κοριτσι μου , απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,,,εισαι στο μηνα της Παναγιας μας!!!!!!!! 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τις ελπίδες μου δεν τις χάνω, αλλά είμαι ρεαλιστρια και προσγειωμένο. Αν φτάσει τα 850 με 900 γραμμάρια θα πετάμε! Ελπίζω η  χάρη της Παναγίας να μας βοηθήσει! Ηρακλειο θα γεννήσω τελικά.

 

Είσαι η προσωποίηση της δύναμης και του παραδειγματισμού ,,,η κοράκλα σας είναι επίσης δυνατή και η Παναγία θα την έχει υπό τη σκέπη της!!!!!!!! Θα σας βοηθησει και αυτή και οι προσευχές μας!!!!!!! Να αντέχεις και να παιρνεις ανάσες,,,,η σκεψη μας και οι προσευχες μας μαζι σας να το ξερεις!!!!!!!! Ο αγωνας και οι αγωνιες σας θα δικαιωθεί!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Μπράβο Νικολ!!! Εύχομαι το ίδιο καλή να είναι και η συνέχεια! Αλλά είναι και πολύ νωρίς για τη νουμεραρα σου! Που να πήγαινες τη 12η δηλαδή, τι χοριακή θα είχες! Εύχομαι να έχει γαντζωθεί για τα καλά αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σ' αγαπω πολύ και η συμπεθεριά ειναι πάντα ανοιχτη και το ξερεις!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου , απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,,,εισαι στο μηνα της Παναγιας μας!!!!!!!! 

Είσαι η προσωποίηση της δύναμης και του παραδειγματισμού ,,,η κοράκλα σας είναι επίσης δυνατή και η Παναγία θα την έχει υπό τη σκέπη της!!!!!!!! Θα σας βοηθησει και αυτή και οι προσευχές μας!!!!!!! Να αντέχεις και να παιρνεις ανάσες,,,,η σκεψη μας και οι προσευχες μας μαζι σας να το ξερεις!!!!!!!! Ο αγωνας και οι αγωνιες σας θα δικαιωθεί!!!!!! 

Όλες μας είμαστε δυνατές. Άλλες έχουμε περάσει περισσότερα, Άλλες λιγότερα. Οσες όμως μπαίνουμε σε αυτό το παιχνίδι, είμαστε όλες μας δυνατές! Θα μου πεις εσύ εμένα πως είμαι δυνατή με τόσα που έχεις περάσει και που δεν έχεις χάσει την αισιοδοξία σου, τη δύναμη σου, την τρέλα σου? Θα μπορούσες να γίνεις life coach! Χαχαχα 

Μακάρι η Παναγία μας να δώσει σε ολες μας αυτό που τόσο επιθυμούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι μου! Αντε επιτέλους να ακούμε ευχαριστα νέα! Τέλειο το νούμερο σου! Όλα θα πάνε καλα. Βήμα βήμα θα το κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σ' αγαπω πολύ και η συμπεθεριά ειναι πάντα ανοιχτη και το ξερεις!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου , απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,,,εισαι στο μηνα της Παναγιας μας!!!!!!!! 

Είσαι η προσωποίηση της δύναμης και του παραδειγματισμού ,,,η κοράκλα σας είναι επίσης δυνατή και η Παναγία θα την έχει υπό τη σκέπη της!!!!!!!! Θα σας βοηθησει και αυτή και οι προσευχές μας!!!!!!! Να αντέχεις και να παιρνεις ανάσες,,,,η σκεψη μας και οι προσευχες μας μαζι σας να το ξερεις!!!!!!!! Ο αγωνας και οι αγωνιες σας θα δικαιωθεί!!!!!! 

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο Νικολ!!! Εύχομαι το ίδιο καλή να είναι και η συνέχεια! Αλλά είναι και πολύ νωρίς για τη νουμεραρα σου! Που να πήγαινες τη 12η δηλαδή, τι χοριακή θα είχες! Εύχομαι να έχει γαντζωθεί για τα καλά αυτή τη φορά!

Κορίτσια μου!! Σας ευχαριστώ παρα πολυ! Προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη αλλά από την άλλη, για κάποιον λογο, είμαι λίγο πιο αισιόδοξη αυτή τη φορά! ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σ' αγαπω πολύ και η συμπεθεριά ειναι πάντα ανοιχτη και το ξερεις!!!!!!!!!

 

 

🥰🥰🥰 Αμοιβαία τα αισθήματα..🥰🥰🥰

Ακόμα και αν δεν σου κάνω νύφη ή γαμπρό θα είσαι πάντα η συμπεθέρα μου..🤣🤣

Συμπεθέρα...και τακ τακ στα πόδια..όποια θυμάται 10 μικρούς Μήτσους.

Κάνε τις διακοπάρες σου και έρχεται Σεπτέμβρης φωτιά για σένα και την κοιλίτσα σου..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τις ελπίδες μου δεν τις χάνω, αλλά είμαι ρεαλιστρια και προσγειωμένο. Αν φτάσει τα 850 με 900 γραμμάρια θα πετάμε! Ελπίζω η  χάρη της Παναγίας να μας βοηθήσει! Ηρακλειο θα γεννήσω τελικά.

 

Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι η μπέμπα σας θα φτάσει τον στόχο με επιτυχία και υγεία!!

Και όλα θα έιναι μακρινό όνειρο!!🙏🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι η μπέμπα σας θα φτάσει τον στόχο με επιτυχία και υγεία!!

Και όλα θα έιναι μακρινό όνειρο!!🙏🙏🙏

 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Θα δεις αυτή η φορά θα είναι η καλύτερη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Τέλεια εύχομαι όλα καλά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μόλις πήρα τη χοριακη μου! 141,5 8 μέρες από την ετ με βλαστοκυστες! Είναι πολύ καλή μου είπαν! Επανάληψη τη Δευτέρα τώρα! 
Είμαι αγχωμένη βέβαια γιατί είχα πολλά τέτοια θετικά, ελπίζω να ανεβαίνει σωστα αυτή τη φορά! 🙏🙏

Έλα ρε νικολαρα τέλειο είναι 🥰🥰 φαντάσου στις 14 μέρες ποαο θα παίξει..   άσε  βρε το άγχος τώρα δεν μπορώ να σου πετάξω παντόφλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...