Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂 ναι ναι μαθηματα αισιοδοξίας θα σου δώσω εγώ (#not) ναι μεν με έχουν πει αισιόδοξη κάποιοι εδώ μέσα αλλά ρε φιλε θα σου πω…. Εκεί που είσαι γεμάτη αισιοδοξία και πίστη έρχεται ο μικρός Μπρούνο (ταινία Luca) και σου λέει τα δικά του. Βρε μήπως έτσι; Και αν έτσι; Και μήπως αυτό; Και μετά κανεις σενάρια που δεν πρεπει να κανεις…. Και παρόλο που λες “silencio Bruno”….. Δε σταματάει. 
Παντως πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε!!!!

Και αν βρεις πως να βρίσκει κανεις την αισιοδοξία πάλι έλα να μου κανεις μαθήματα. 😁😁😁😁

Εντάξει δεν υπάρχει. Ο,τι καλύτερο σου έτσι ε που είναι το συνέδριο στην Κρήτη. Κοιτα που θα σε δούμε και εμείς σε κανα νετφλιξ επεισόδιο. 
Παντως τίποτα δεν είναι τυχαίο όπως είπε η προλαλησασα. 🙏🏽

Κοίτα στο νετφλιξ δεν ξέρω αν θα με δείτε, αλλά πιστεύω ότι στο τέλος θα γίνω γνωστή στους γυναικολογικους κύκλους, θα ακούνε το όνομά μου και θα λένε "ωχ πάλι αυτή η τρελή " 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κοίτα στο νετφλιξ δεν ξέρω αν θα με δείτε, αλλά πιστεύω ότι στο τέλος θα γίνω γνωστή στους γυναικολογικους κύκλους, θα ακούνε το όνομά μου και θα λένε "ωχ πάλι αυτή η τρελή " 

πολυ σουπερ αυτο ρε,!!!! Να μας κανεις φουλ περιγραφες ... Οντως καρμικο οπως λεει η γατα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν την έχω δει την ταινία που λες αν ρημαδοφτάσω στην αναμονή χοριακής θα την δώ...

Είδες ε? Τέρμα αισιόδοξη..Αν φτάσω..χαχαχαχαχα

Καλά πάμε όλες!!!

Το στρες είναι μια μπουρδα,,,και όσο να κοπανιέσαι εσύ για την ατυχία σου ο καλός Θεούλης και η Παναγίτσα μας ξέρουν αν ειναι η στιγμή σας και θα δεις για ποτε θα ερθει κιολας! Άρα θα φτάσεις και μετά θα περιμένεις και μένα είπαμε συμπεθεραααααααααααααα 😍💖🙏👶 

σας παρακολουθω όλες και σας σκέφτομαι αλλά πραγματικά πηζω λίγο αυτό το διάστημα💖💖πολλά φιλάκια στις γεμάτες κοιλίτσες και μεγαλη αγκαλιά αισιοδοξίας στις μελλοντικές κοιλουμπίτσες,,,να σας αγαπατε!!!!! είστε όλες υπεροχες!!!!!

Τα δικά μου νέα είναι ότι αδιαθέτησα και αυριο παω να μετρηθώ,,,να δούμε αν θα ξεκινήσουμε προετοιμασία για ετ,,,,για αυτο σου λεω,,,,ξεκίνα το χορό (της κοιλιάς) εσύ και έρχομαι πίσω σου εγώ! Αμήν 🙏💖👶 εν τω μεταξύ είμαι πιο χαλαρή για το αν θα γίνει τωρα η δική μου πεθαίνεις,,,δεν προλαβαινω να στριψω απο βαφτισεις, γαμους, εργασια και θαλασσα και ποταρες,,,,,και ολα αυτα με τεραστια προσοχη γιατι ο κοβιντ θεριζει παλι κοριτσια,,,,ευτυχως κολλησα μεσα στο Μαιο βαρβατα εγω και τωρα ειμαι λίγο τι πιο ανετη.

φιλιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν την έχω δει την ταινία που λες αν ρημαδοφτάσω στην αναμονή χοριακής θα την δώ...

Είδες ε? Τέρμα αισιόδοξη..Αν φτάσω..χαχαχαχαχα

Καλά πάμε όλες!!!

Κορίτσια μου συγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση σας, ερωτησουλα έχω γιατί δεν την παλευω , πριμτην ωοληψια (χθες έκανα την ovitrelle) πως νιωθατε? Εγώ λες και έχω κάνει 100 κοιλιακους και έχω ενοχλήσεις όταν περπαταω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια ,πήγα για υπέρηχο και περιμένω να βγουν οι αιματολογικές.

Εχθές λοιπόν ήταν βλέννη με αίμα, σκούρο αίμα αλλά αίμα οχι καφέ  (σορυ και για την γλαφυρή περιγραφή).

Όλο το βρα΄δυ και το πρώι δεν είχα τίποτα και ούτε φάνηκε κάτι στον υπέρηχο.

Ίσα ίσα το ενδομήτριο είναι 7 και τριζωνικό και ακόμα δεν έχω πάρει cyclacour.

Έχω ένα 14άρι ωάριο από δεξιά και δυο μικρότερα από αριστερά. Θα περιμένουμε τις αιματολογικές που έκανα και θα δούμε.

Υπολλείματα περίοδου τα θεωρεί ο γιατρός. Παρόλο που από 8η μέρα έως εχθές 12η δεν είχα τίποτα ήμουν πεντακάθαρη.

Θάλασσα δεν έχω πλησιάσει για να το θεωρήσω κρύωμα από μπάνια. Και τις επαφές τις έχουμε ξεχάσει σχεδόν ένα δίμηνο τώρα.

Αναμείνατε στο ακουστικό σας..Θα δούμε πως θα πάει.

 

 

Φίλη μου μακάρι να πάνε όλα καλά και να ήταν όντως όπως τα λέει ο γιατρός!!! Άντε να ηρεμήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση σας, ερωτησουλα έχω γιατί δεν την παλευω , πριμτην ωοληψια (χθες έκανα την ovitrelle) πως νιωθατε? Εγώ λες και έχω κάνει 100 κοιλιακους και έχω ενοχλήσεις όταν περπαταω 

Έτσι ακριβώς ένιωθα και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση σας, ερωτησουλα έχω γιατί δεν την παλευω , πριμτην ωοληψια (χθες έκανα την ovitrelle) πως νιωθατε? Εγώ λες και έχω κάνει 100 κοιλιακους και έχω ενοχλήσεις όταν περπαταω 

Μηπως ειναι λιγο στο μυαλο σου??? Εγω προσωπικα δεν ειχα τιποτα... Τη θεωρησα πολυ ευκολη ενεση ... Οι prolutex για παραδειγμα που εχω τωρα πονανε πολυ... Αλλα η αλλη οχι .. ας μας πουν και οι αλλες κοπελες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Δεν την έχω δει την ταινία που λες αν ρημαδοφτάσω στην αναμονή χοριακής θα την δώ...

Είδες ε? Τέρμα αισιόδοξη..Αν φτάσω..χαχαχαχαχα

Καλά πάμε όλες!!!

Στο disney + θα την βρεις. Αν εχεις ή αν θα βάλεις (έχει ακόμα προσφορές καλές) θα παίζεις ανάμεσα Ντίσνεϋ και νετφλιξ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Το στρες είναι μια μπουρδα,,,και όσο να κοπανιέσαι εσύ για την ατυχία σου ο καλός Θεούλης και η Παναγίτσα μας ξέρουν αν ειναι η στιγμή σας και θα δεις για ποτε θα ερθει κιολας! Άρα θα φτάσεις και μετά θα περιμένεις και μένα είπαμε συμπεθεραααααααααααααα 😍💖🙏👶 

σας παρακολουθω όλες και σας σκέφτομαι αλλά πραγματικά πηζω λίγο αυτό το διάστημα💖💖πολλά φιλάκια στις γεμάτες κοιλίτσες και μεγαλη αγκαλιά αισιοδοξίας στις μελλοντικές κοιλουμπίτσες,,,να σας αγαπατε!!!!! είστε όλες υπεροχες!!!!!

Τα δικά μου νέα είναι ότι αδιαθέτησα και αυριο παω να μετρηθώ,,,να δούμε αν θα ξεκινήσουμε προετοιμασία για ετ,,,,για αυτο σου λεω,,,,ξεκίνα το χορό (της κοιλιάς) εσύ και έρχομαι πίσω σου εγώ! Αμήν 🙏💖👶 εν τω μεταξύ είμαι πιο χαλαρή για το αν θα γίνει τωρα η δική μου πεθαίνεις,,,δεν προλαβαινω να στριψω απο βαφτισεις, γαμους, εργασια και θαλασσα και ποταρες,,,,,και ολα αυτα με τεραστια προσοχη γιατι ο κοβιντ θεριζει παλι κοριτσια,,,,ευτυχως κολλησα μεσα στο Μαιο βαρβατα εγω και τωρα ειμαι λίγο τι πιο ανετη.

φιλιαααααααααααααααααα

Αχ συμπεθέρα μου εσύ, με την θάλασσα, τις ποτάρες σου και το αγορι σου!! Καλή αρχή λοιπόν σε περιμένω να μπεις στον χορό.

Πήρα και τις αιματολογικές τώρα και πάω για επανάληψη υπέρηχο και αίματολογικές την Πέμπτη πάλι.

Άντε να δούμε τι θα δούμε 🙏🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση σας, ερωτησουλα έχω γιατί δεν την παλευω , πριμτην ωοληψια (χθες έκανα την ovitrelle) πως νιωθατε? Εγώ λες και έχω κάνει 100 κοιλιακους και έχω ενοχλήσεις όταν περπαταω 

Δεν είναι από την ovitrelle προφανώς το νιώθεις από τα ωάρια που έχουν μεγαλώσει..Πλακώσου στα ασπράδια αυγών και στην πρωτείνη και κόψε το αλάτι για λίγες μέρες και αφού κα΄νεις ωοληψιά και θα δεις διαφορά..

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου μακάρι να πάνε όλα καλά και να ήταν όντως όπως τα λέει ο γιατρός!!! Άντε να ηρεμήσεις!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και εσύ με το καλό όλα.

στις πριν 40 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Στο disney + θα την βρεις. Αν εχεις ή αν θα βάλεις (έχει ακόμα προσφορές καλές) θα παίζεις ανάμεσα Ντίσνεϋ και νετφλιξ 😂😂😂

Δεν έχω βάλει μάτια μου..Θα μείνω με το ταπεινό Νετ Νφλιξ που λέει και ο ανιψιός μου 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αχ συμπεθέρα μου εσύ, με την θάλασσα, τις ποτάρες σου και το αγορι σου!! Καλή αρχή λοιπόν σε περιμένω να μπεις στον χορό.

Πήρα και τις αιματολογικές τώρα και πάω για επανάληψη υπέρηχο και αίματολογικές την Πέμπτη πάλι.

Άντε να δούμε τι θα δούμε 🙏🙏

Δεν είναι από την ovitrelle προφανώς το νιώθεις από τα ωάρια που έχουν μεγαλώσει..Πλακώσου στα ασπράδια αυγών και στην πρωτείνη και κόψε το αλάτι για λίγες μέρες και αφού κα΄νεις ωοληψιά και θα δεις διαφορά..

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και εσύ με το καλό όλα.

Δεν έχω βάλει μάτια μου..Θα μείνω με το ταπεινό Νετ Νφλιξ που λέει και ο ανιψιός μου 🤣

Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Θάρρος η ζωή μας θέλει
Κι είναι πάντοτε ωραία
Η ελπίδα για παρέα

Η καρδιά σου να μη βάζει
Ούτε πίκρα ούτε μαράζι
Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Τράβα μπρος και μη σε νοιάζει

Τράβα μπρος
Κι όσα έρθουν κι όσα πάνε
Τράβα μπρος
Και του κεφαλιού σου κάνε
Τράβα μπρος
Πριν η νιότη σου να φύγει
Τράβα μπρος
Η ζωή μας είναι λίγη!!!!!!!!!!

ακους? ακουω να λες,,,,τραβα μπρος εσυ και η ζωή έχει τα σχέδια της για όλες μας!!!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Θάρρος η ζωή μας θέλει
Κι είναι πάντοτε ωραία
Η ελπίδα για παρέα

Η καρδιά σου να μη βάζει
Ούτε πίκρα ούτε μαράζι
Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Τράβα μπρος και μη σε νοιάζει

Τράβα μπρος
Κι όσα έρθουν κι όσα πάνε
Τράβα μπρος
Και του κεφαλιού σου κάνε
Τράβα μπρος
Πριν η νιότη σου να φύγει
Τράβα μπρος
Η ζωή μας είναι λίγη!!!!!!!!!!

ακους? ακουω να λες,,,,τραβα μπρος εσυ και η ζωή έχει τα σχέδια της για όλες μας!!!!💖

Ξανα προσκυνω εγω!!!!!! Πολυ θα θελα να πιω καφε μαζι σου! Ειλικρινα το ντελαπονγκο σε παει πολυυυυυ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Θάρρος η ζωή μας θέλει
Κι είναι πάντοτε ωραία
Η ελπίδα για παρέα

Η καρδιά σου να μη βάζει
Ούτε πίκρα ούτε μαράζι
Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Τράβα μπρος και μη σε νοιάζει

Τράβα μπρος
Κι όσα έρθουν κι όσα πάνε
Τράβα μπρος
Και του κεφαλιού σου κάνε
Τράβα μπρος
Πριν η νιότη σου να φύγει
Τράβα μπρος
Η ζωή μας είναι λίγη!!!!!!!!!!

ακους? ακουω να λες,,,,τραβα μπρος εσυ και η ζωή έχει τα σχέδια της για όλες μας!!!!💖

Σε κάνω εικόνα με καπέλο και λουλούδι στο αυτι!!! Love you 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ξανα προσκυνω εγω!!!!!! Πολυ θα θελα να πιω καφε μαζι σου! Ειλικρινα το ντελαπονγκο σε παει πολυυυυυ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Αχχχχχχχχ εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λεω,,,,,όταν μπω θα τραγουδατε εσείς οκ? 🤣😂🤣😂

καφεδες κομμένοι Madame ,,,, Moctails όμως όσα θες (Πρόκειται λοιπόν για ποτά χωρίς καθόλου αλκοόλ που δημιουργούνται από χυμούς φρούτων και soft drinks (κρασί, τσάι, σόδα). Τα mocktails ή αλλιώς και «virgin cocktails» έχουν αρχίσει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους στην εστιατορική σκηνή, αφού δεν είναι λίγοι οι πελάτες που έχουν αντικαταστήσει το αλκοόλ με αυτά τα ιδιαιτέρα δροσιστικά και μη βλαβερά για την υγεία ποτά. Είναι μια νέα μόδα ανά τον κόσμο που έχει αρχίσει να υιοθετείται και στην Ελλάδα έχοντας μάλιστα ιδιαίτερη επιτυχία καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.)

στις πριν 46 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε κάνω εικόνα με καπέλο και λουλούδι στο αυτι!!! Love you 🥰

Η λουλούδω η τρελή η ξανθιά,,,,,άλλος για τη βάρκα μαςςςςςςςςςςςςς,,,,,,love u more 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αχχχχχχχχ εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λεω,,,,,όταν μπω θα τραγουδατε εσείς οκ? 🤣😂🤣😂

καφεδες κομμένοι Madame ,,,, Moctails όμως όσα θες (Πρόκειται λοιπόν για ποτά χωρίς καθόλου αλκοόλ που δημιουργούνται από χυμούς φρούτων και soft drinks (κρασί, τσάι, σόδα). Τα mocktails ή αλλιώς και «virgin cocktails» έχουν αρχίσει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους στην εστιατορική σκηνή, αφού δεν είναι λίγοι οι πελάτες που έχουν αντικαταστήσει το αλκοόλ με αυτά τα ιδιαιτέρα δροσιστικά και μη βλαβερά για την υγεία ποτά. Είναι μια νέα μόδα ανά τον κόσμο που έχει αρχίσει να υιοθετείται και στην Ελλάδα έχοντας μάλιστα ιδιαίτερη επιτυχία καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.)

Η λουλούδω η τρελή η ξανθιά,,,,,άλλος για τη βάρκα μαςςςςςςςςςςςςς,,,,,,love u more 😍

Μπες εσυ μαναρα στο χορο και ασε εμας να κανουμε παιχνιδι μετα!!!! Ενδιαφερον κεφαλαιο τα mocktails... ,το ιδιαίτερα αγαπημένο cocktail των απανταχού γυναικών, το «Cosmopolitan» μπορείτε πλέον να το έχετε στον κατάλογο με την ονομασία «Sparkling Virgin Cosmopolitan» προσθέτοντας χυμό κράνμπερι, χυμό λάιμ και σόδα.....εγω καπου εδω ειμαι!!!!! Θα δοκιμασω και θα σε πω εντυπωσεις!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Αχχχχχχχχ εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λεω,,,,,όταν μπω θα τραγουδατε εσείς οκ? 🤣😂🤣😂

καφεδες κομμένοι Madame ,,,, Moctails όμως όσα θες (Πρόκειται λοιπόν για ποτά χωρίς καθόλου αλκοόλ που δημιουργούνται από χυμούς φρούτων και soft drinks (κρασί, τσάι, σόδα). Τα mocktails ή αλλιώς και «virgin cocktails» έχουν αρχίσει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους στην εστιατορική σκηνή, αφού δεν είναι λίγοι οι πελάτες που έχουν αντικαταστήσει το αλκοόλ με αυτά τα ιδιαιτέρα δροσιστικά και μη βλαβερά για την υγεία ποτά. Είναι μια νέα μόδα ανά τον κόσμο που έχει αρχίσει να υιοθετείται και στην Ελλάδα έχοντας μάλιστα ιδιαίτερη επιτυχία καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.)

Η λουλούδω η τρελή η ξανθιά,,,,,άλλος για τη βάρκα μαςςςςςςςςςςςςς,,,,,,love u more 😍

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπες εσυ μαναρα στο χορο και ασε εμας να κανουμε παιχνιδι μετα!!!! Ενδιαφερον κεφαλαιο τα mocktails... ,το ιδιαίτερα αγαπημένο cocktail των απανταχού γυναικών, το «Cosmopolitan» μπορείτε πλέον να το έχετε στον κατάλογο με την ονομασία «Sparkling Virgin Cosmopolitan» προσθέτοντας χυμό κράνμπερι, χυμό λάιμ και σόδα.....εγω καπου εδω ειμαι!!!!! Θα δοκιμασω και θα σε πω εντυπωσεις!!!!! 

Αχ τι με κάνετε και το Μοχιτο virgin το αγαπώ!!!

Ετσι ζαβή που είμαι με βλέπω να χτυπάω κανα δυο μπας και στρώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Αχ τι με κάνετε και το Μοχιτο virgin το αγαπώ!!!

Ετσι ζαβή που είμαι με βλέπω να χτυπάω κανα δυο μπας και στρώσω!!

Χτυπα ενα και εσυ... ( Εσυ προλαβαινεις και ενα κανονικο στα γρηγορα στο σπιτι βεβαια γιατι δεν βγαινουμε εξω τετοιες μερες , οπως εγω που εβαψα ενα μαλλι το βραδυ πριν την ετ σκεπτομενη οτι αυριο ισως ειναι αργα) 

Και εγω μολις νιωσω οκ θα πιω ενα cosmopolitan... Προς το παρων τωρα ασχολουμαι με  ολες τις παραλαγες των δαμασκηνων γιατι κοντευω απ τη δυσκοιλιοτητα να ανεβω στο φεγγαρι... Αεροστατο κανονικο ειμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση σας, ερωτησουλα έχω γιατί δεν την παλευω , πριμτην ωοληψια (χθες έκανα την ovitrelle) πως νιωθατε? Εγώ λες και έχω κάνει 100 κοιλιακους και έχω ενοχλήσεις όταν περπαταω 

Προσωπικά, μετά από κάθε ovitrelle πάντα είχα έντονους πόνους ωορρηξιας κι έκλαιγα θεωρώντας πως δεν θα προλάβω τα ωοθυλάκια και θα έχουν σπάσει.. Εντέλει κατάλαβα πως είναι φυσιολογικοί οι πόνοι και πως δεν φεύγουν τα ωοθυλακια 😅

Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Μηπως ειναι λιγο στο μυαλο σου??? Εγω προσωπικα δεν ειχα τιποτα... Τη θεωρησα πολυ ευκολη ενεση ... Οι prolutex για παραδειγμα που εχω τωρα πονανε πολυ... Αλλα η αλλη οχι .. ας μας πουν και οι αλλες κοπελες.... 

Όταν έκανα την ένεση δεν πονεσα δεν ένιωσα τίποτα το πρωι ποτ ξυπνησα η κοιλιά μου ήταν λίγο περισσοτερο πρισμενη από ότι πριν την ένεση και νιώθω λες και έχω ωορρηξία πονακια να τα πω σφίξιμο να το πω δεν ξέρω πως να το πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ζαργανα είπε:

Έτσι ακριβώς ένιωθα και εγω

Μόλις με πηραν απο το κέντρο και με είπαν είναι φυσιολογικό, αγχωθηκα μήπως έκανα κάτι και ξεκίνησαν τα αυγά που με τόσο κόπο είχα, θα δουμε και αυριο τι και πως , ευχαριστώ για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Προσωπικά, μετά από κάθε ovitrelle πάντα είχα έντονους πόνους ωορρηξιας κι έκλαιγα θεωρώντας πως δεν θα προλάβω τα ωοθυλάκια και θα έχουν σπάσει.. Εντέλει κατάλαβα πως είναι φυσιολογικοί οι πόνοι και πως δεν φεύγουν τα ωοθυλακια 😅

Καλή επιτυχία! 

Αυτό ακριβώς με είπαν και το ίδιο συναίσθημα είχα και εγώ, φοβηθηκα μήπως τα έχασα, σ ευχαριστώ πολυ , καλη επιτυχία σ όλες μας ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Συμφωνω με φιλολογο.... Κοιτα απ το αγχος να κοβεις εσυ τον οργανισμο σου.... Αντε γιατι θα μαλωσω! @Παρασκευαιδου& @Margitc ενα ελαφρυ διχαλο παρακαλω γιατι ειναι και αρχη ακομα... ( Μα το Θεο ημουν σιγουρη οτι θα γυρισεις και θα δεις οτι το νομισμα εχει δυο οψεις και ςσυ πηρες την ασχημη ως συνηθως ...γι αυτο δρν σχολιασα...περιμενα να δωσω παραγγελια παντοφλας με τη μια!) ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ.... 

@BlackCat Στελνω μια παραγγελια ετσι να ξεμουδιαζω κ λιγο με εχετε αφησει ανεργη τοσο καιρο. Στελνω σαγιοναρα ετσι να θυμιζει λιγο θαλασσα μιας κ θα αργησεις λιγο να την δεις!😉

D9824B79-8DDA-40E2-9619-38EBD1F9EAD1.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πουλα το κορμί σου! 

Είμαι πολύ καλά προς το παρόν γιατί είμαι έξω από την Παρασκευή και απολαμβάνω τον θαλασσινό αέρα. Αύριο που θα πάω και θα γίνω μοντέλο μπροστά σε όλους τους εμβρυιοιατρους του κόσμου δεν σου τάζω. Θα πάω και θα μου κάνουν υπερήχους ανά μισάωρα ομάδες γιατρών από όλο το  κόσμο και θα με βλέπουν οι υπόλοιποι. Ελπίζω μόνο να καταφέρω να μιλήσω με τον Νικολαίδη ή να μου πουν κάτι πιο συγκεκριμένο.  Μη γίνομαι τζάμπα attraction σε 100αδες γιατρούς. 

Α πουλακι μου εσυ θα κανεις το κοριτσι σου διασημο απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Θάρρος η ζωή μας θέλει
Κι είναι πάντοτε ωραία
Η ελπίδα για παρέα

Η καρδιά σου να μη βάζει
Ούτε πίκρα ούτε μαράζι
Τράβα μπρος και μη σε μέλλει
Τράβα μπρος και μη σε νοιάζει

Τράβα μπρος
Κι όσα έρθουν κι όσα πάνε
Τράβα μπρος
Και του κεφαλιού σου κάνε
Τράβα μπρος
Πριν η νιότη σου να φύγει
Τράβα μπρος
Η ζωή μας είναι λίγη!!!!!!!!!!

ακους? ακουω να λες,,,,τραβα μπρος εσυ και η ζωή έχει τα σχέδια της για όλες μας!!!!💖

Χαχα ρε ντελαπονγκος ελιωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Χτυπα ενα και εσυ... ( Εσυ προλαβαινεις και ενα κανονικο στα γρηγορα στο σπιτι βεβαια γιατι δεν βγαινουμε εξω τετοιες μερες , οπως εγω που εβαψα ενα μαλλι το βραδυ πριν την ετ σκεπτομενη οτι αυριο ισως ειναι αργα) 

Και εγω μολις νιωσω οκ θα πιω ενα cosmopolitan... Προς το παρων τωρα ασχολουμαι με  ολες τις παραλαγες των δαμασκηνων γιατι κοντευω απ τη δυσκοιλιοτητα να ανεβω στο φεγγαρι... Αεροστατο κανονικο ειμαι! 

Εσυ ρε κοπελια ειπαμε εβαψες μαλλι γιατι ειχες πλανο παω grande στην ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

@BlackCat Στελνω μια παραγγελια ετσι να ξεμουδιαζω κ λιγο με εχετε αφησει ανεργη τοσο καιρο. Στελνω σαγιοναρα ετσι να θυμιζει λιγο θαλασσα μιας κ θα αργησεις λιγο να την δεις!😉

D9824B79-8DDA-40E2-9619-38EBD1F9EAD1.jpeg

Έλα στην πούδρα με έχεις!!

Φχαριστω 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...