Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Καταρχάς σευχαριστω πάρα πολυυυ.κατα δεύτερον πεθανα με το φιλαράκι....χαχαχχαχαχχα.ελλαψα.ειχανε μια διαπραγμάτευση ως προς το πόσες φορές θα δώσει σπέρμα γιατί πρπεει να κάνει κ την εξέταση αλλά εντάξει συμβιβάστηκε!!!!εννοείται ότι τα πάω εγώ έτσι.....χαχαχαχχχαχα.τι να σας κάνουμε,σας αγαπάμε!

Θεος!!!! Ημουν σιγουρη οτι παλι θα ασχολιοταν με κατι.... Πω ρε μολις μεινεις εγκυος αυτος μονο θα ησυχασει γιατι δεν θα ξαναασχοληθει κανενας γιατρος μαζι του!!! Μετα θα ερχεται κυριος στον υπερηχο και με θαρρος!!! Οπως εκανα και εγω με τον ουρολογο ..το παιζα και ιστορια απ τη χαλαρωτητα.... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

🤔🤔🤔 ποια είσαι;;; Με παρακουλουθεις;; 😂😂😂 κάλε στείλε μνμ να καταλάβω ποια Γτ μου είχαν στείλει και άλλες τι σημάνει 

Τι την περασες κουκλα μου την @Παρασκευαιδου καμισ τυχαια????? Φυσικα και σε παρακολουθει! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Τι την περασες κουκλα μου την @Παρασκευαιδου καμισ τυχαια????? Φυσικα και σε παρακολουθει! 🤣🤣🤣

Κοριτσια καλησπερα!Γιατι δημοσιευω και μου βγαζει 'κρυφο' ;Μου γραφει οτι ειμαι δοκιμαστικο μελος απο το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

🤔🤔🤔 ποια είσαι;;; Με παρακουλουθεις;; 😂😂😂 κάλε στείλε μνμ να καταλάβω ποια Γτ μου είχαν στείλει και άλλες τι σημάνει 

Θα σου γράψω κάτω απ το ποστ σου Παρασκευαιδου και θα καταλάβεις ή άλλες θα νομίζουν ότι είμαι τρελη χαχαχ

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Τι την περασες κουκλα μου την @Παρασκευαιδου καμισ τυχαια????? Φυσικα και σε παρακολουθει! 🤣🤣🤣

Εμ τι τζάμπα είμαι σαινι  χαχςχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Θεος!!!! Ημουν σιγουρη οτι παλι θα ασχολιοταν με κατι.... Πω ρε μολις μεινεις εγκυος αυτος μονο θα ησυχασει γιατι δεν θα ξαναασχοληθει κανενας γιατρος μαζι του!!! Μετα θα ερχεται κυριος στον υπερηχο και με θαρρος!!! Οπως εκανα και εγω με τον ουρολογο ..το παιζα και ιστορια απ τη χαλαρωτητα.... Χαχαχα

Δεν κατάλαβες.....όταν έκανε τη χολη πέρυσι....που τη δική μου έβγαλε αλλά εν πάση περιπτώσει....του λέω αγαπη μου αντε την επόμενη στο μαιευτήριο!κ γυρνάει με κοιτάει με ύφος τρόμου κ μου λέει τι???????λέω ωχ κατάλαβα..  μόνη μου θα γενναω!χαχσχαχαχαχαχααχχαχασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/7/2022 at 10:13 ΜΜ, ο/η Bestrong είπε:

Αχ συγγνώμη τώρα συνειδητοποίησα ότι θα κάνει τον Σεπτέμβρη τη διέγερση. Κ η meriofert λήγει Σεπτέμβρη... αν ενδιαφέρεται όμως ας ρωτήσει τον γιατρό της διότι συνήθως η πραγματική ημερομηνία λήξης των φαρμάκων είναι μεταγενέστερη της αναγραφόμενης στο κουτί.

Κοπέλα μου, σε ευχαριστώ πολύ για την προθυμία. Δε νομίζω ότι η ημερομηνία είναι θέμα, ωστόσο επειδή θα κάνει πρωτόκολλο με 300 iu τη μέρα θα χρειαστεί πολύ μεγαλύτερη ποσότητα. Αν μπορέσει να βρει κι άλλες meriofert θα σου στείλω, αλλιώς της είπε ο γιατρός να πάει με gonal, τα φάρμακα που έχει δηλαδή. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η HOPE90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!Γιατι δημοσιευω και μου βγαζει 'κρυφο' ;Μου γραφει οτι ειμαι δοκιμαστικο μελος απο το πρωι..

Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην ομάδα μας. Τα δοκιμαστικά μέλη είναι η νέες εγγραφές. Τον πρώτο καιρό (λιγες μέρες) δεν εμφανίζονται απευθείας τα μηνύματα. Γράφε εσυ κάθε μέρα, σχολίασε ό,τι θέλεις και λογικά απο εβδομάδα θα πάνε όλα ρολόι. Όλες τα περάσαμε αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Μίλησα με το γυναικολόγο και με ενημέρωσε ότι έκαναν βιοψία σε 5 βλαστοκύστες. Τις επόμενες μέρες θα κάνουμε και την πληρωμή, αρκετά χρήματα είναι αλλά ελπίζω να έχουμε αίσια εξέλιξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Μίλησα με το γυναικολόγο και με ενημέρωσε ότι έκαναν βιοψία σε 5 βλαστοκύστες. Τις επόμενες μέρες θα κάνουμε και την πληρωμή, αρκετά χρήματα είναι αλλά ελπίζω να έχουμε αίσια εξέλιξη!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά… και σύντομα με ευχαριστα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Μίλησα με το γυναικολόγο και με ενημέρωσε ότι έκαναν βιοψία σε 5 βλαστοκύστες. Τις επόμενες μέρες θα κάνουμε και την πληρωμή, αρκετά χρήματα είναι αλλά ελπίζω να έχουμε αίσια εξέλιξη!

🙏💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Εγω θα περιμένω να μου πεις εσυ 😉

Βασικα λένε είτε την ίδια μέρα αλλιώς μετά από 3 μερεςαν δεν κάνω λάθος.  Εγώ έκανα και τα δύο κα τις 2 φορές έπιασαν..  στην πρώτη ετ πήγα για ψώνια κτλ και στην δεύτερη δεν πηγα πουθενά. 

Περιμένω να μου πεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγω θα περιμένω να μου πεις εσυ 😉

Βασικα λένε είτε την ίδια μέρα αλλιώς μετά από 3 μερεςαν δεν κάνω λάθος.  Εγώ έκανα και τα δύο κα τις 2 φορές έπιασαν..  στην πρώτη ετ πήγα για ψώνια κτλ και στην δεύτερη δεν πηγα πουθενά. 

Περιμένω να μου πεις :-)

Κορίτσι μου λένε καλό τρεις μερες να είσαι χαλαρή ουτε βάρος ουτε τιποτα, αν και δεν νομίζω να μην σε επιτρέψουν να ταξιδέψεις, ρωτα τους και κάνε ότι σου πουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Εγώ την ίδια μέρα θα έφευγα αλλά ρωτά τον γιατρό σου καλύτερα με το καλό να τα υποδεχτείς και να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Κι εγώ τα έχω κάνει και τα δυο! Στην πρώτη ετ το έκανε αυθημερόν..συνολο 8 ώρες πηγαινε-έλα! Στην δεύτερη κλείσαμε δωματιάκι, πήγαμε μια μέρα πριν και μείναμε άλλες 2-3 μέρες! Απ ότι θυμάμαι ο γιατρός δεν μου το απαγόρευσε ωστόσο την 2η φορά είπαμε να είμαστε πιο χαλαροί και να μην περάσουμε την μέρα μας στους δρόμους.

Να κανεις ότι σε κάνει να νιώθεις πιο ήρεμη..Καλή επιτυχία!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Καλλίτερα το ταξίδι να είναι την ιδια μερα! Μετα θες ηρεμια κ ξεκουραση!!Εγώ ταξίδεψα αυθημερόν! Με το αυτοκίνητο κιόλας που εχει κραδασμούς αρκετούς! Ταξίδι 2:30 ωρών! Και μετα σπιτι ηρεμα χαλαρα!! Και πετυχε!! Με το καλό και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσι μου λένε καλό τρεις μερες να είσαι χαλαρή ουτε βάρος ουτε τιποτα, αν και δεν νομίζω να μην σε επιτρέψουν να ταξιδέψεις, ρωτα τους και κάνε ότι σου πουν 

Τι να σου πω και τις δύο φορές που έκανα ετ  έπιασα . 

Στην πρώτη κατευθείαν πήγα σπίτι χαλάρωσα και την άλλη μερα πήγα για ψώνια (με 2 ημερών έμβρυα) 

Στην δεύτερη που έπιασα επειδή είχα της πρώτης το άγχος καναπές κρεβάτι ήμουν και πάλι έπιασα. 

Νομίζω είναι παν μέτρον άριστον.  Θα ρωτήσω γτ σε εμένα αν πάρω απόφαση και κάνω Ελλάδα θα πρέπει να υπολογίσω το αεροπλάνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες! Έκλεισα εισιτήρια να γυρίσω την ίδια μέρα! Να είμαι σπίτι μου ήρεμη κ ωραία! 45 λεπτά πτήση είναι άλλωστε! Κ τις προηγούμενες φορές έτσι είχα κάνει κ είχα εμφύτευση άσχετα της κατάληξης! Ελπίζω να μη δημιουργήσω προβλημα! Οι γιατροί που έχω ρωτήσει (αρκετοί στον αριθμό!) όλοι μου είπαν όποτε νιώθω πιο ανετα και ότι δεν επηρεάζει! Μακαρι να ισχύει! Θα φανει!! 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες! Έκλεισα εισιτήρια να γυρίσω την ίδια μέρα! Να είμαι σπίτι μου ήρεμη κ ωραία! 45 λεπτά πτήση είναι άλλωστε! Κ τις προηγούμενες φορές έτσι είχα κάνει κ είχα εμφύτευση άσχετα της κατάληξης! Ελπίζω να μη δημιουργήσω προβλημα! Οι γιατροί που έχω ρωτήσει (αρκετοί στον αριθμό!) όλοι μου είπαν όποτε νιώθω πιο ανετα και ότι δεν επηρεάζει! Μακαρι να ισχύει! Θα φανει!! 🤷🏻‍♀️

Με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι η τυχερή φορά! Κι εγώ το ίδιο ξέρω, είχα ξαδέρφη που ερχόταν από Πάτρα στην Αθήνα και επέστρεφε αυθημερόν μετά την μεταφορά. Τις επόμενες μέρες είναι που πρέπει να προσέξεις. 
 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας για πολυβιταμίνες σε σκόνη.
Ξεκίνησα αυτή τη βδομάδα τις pregnall bio plus αλλά το ένα χάπι μου φαίνεται πολύ μεγάλο και έχει και μια περίεργη μυρωδιά που με ενοχλεί (είπαμε έχω γίνει τραγικά περίεργη με τις μυρωδιές και όλα με ανακατεύουν). Σκέφτομαι λοιπόν να τις αλλάξω και νομίζω ο γιατρός μου είπε ότι υπάρχουν κάποιες σε σκόνη που τη βάζεις στο φαγητο. Έχει πάρει ποτέ καμία σας τέτοια πολύ βιταμίνη σε σκόνη? Η ερωτηση είναι αν έχει γεύση και πως μοιάζει γιατί φοβάμαι μήπως παρω και τη σκόνη και ούτε αυτή μπορώ να την παρω τελικα αν μου φέρνει αναγουλα…

επειδή νομίζω πολλές από εσάς παίρνετε πολυβιταμίνες ήδη από τις προσπάθειες, αν έχετε πάρει κάποια  σε σκόνη πείτε μια γνώμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες! Έκλεισα εισιτήρια να γυρίσω την ίδια μέρα! Να είμαι σπίτι μου ήρεμη κ ωραία! 45 λεπτά πτήση είναι άλλωστε! Κ τις προηγούμενες φορές έτσι είχα κάνει κ είχα εμφύτευση άσχετα της κατάληξης! Ελπίζω να μη δημιουργήσω προβλημα! Οι γιατροί που έχω ρωτήσει (αρκετοί στον αριθμό!) όλοι μου είπαν όποτε νιώθω πιο ανετα και ότι δεν επηρεάζει! Μακαρι να ισχύει! Θα φανει!! 🤷🏻‍♀️

Στο αεροδρόμιο μπορείς να ζητήσεις καροτσάκι αναπηρικό (ώστε να μην περπατήσεις καθόλου) θα πεις και ακριβώς το λόγο , είναι δωρεάν και στα δύο αεροδρόμια πρέπει να ενημερώσεις.  Τώρα θα πάρεις τηλ ώστε να το κλείσεις.:-) στις Γερμανίας είναι μεγάλο και έχει σκάλες πολλές αν κάνω Ελλάδα θα χρησιμοποιήσω αυτή την λύση . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; Σήμερα μίλησα με τον γιατρό και πάω για ετ στις 28/07!! Ας ελπίσουμε να είναι η τυχερή μου! 
 

Επειδη όμως μένω σε νησί είμαι σε μεγάλο δίλημμα για το πότε να φύγω! Να φύγω την ίδια μέρα, να μείνω λίγες μέρες Αθήνα; Κ αν ναι πόσες; 
 

Εσεις που είστε επίσης από μακριά τι κάνατε; Λέτε να παίζει ρόλο στην εμφύτευση; Έχουμε όλα τα αλλά στο κεφάλι μας έχω κ αυτό 😏

Καλημέρα κορίτσι μου και με το καλο η ετ σου που ελπίζω να σου φέρει αυτό που επιθυμείς! Εγώ πήγα από Κρήτη Αθήνα την προηγούμενη το βράδυ. Ο Παν...μου είχε πει ότι μπορώ να φύγω όποτε θέλω και ότι καθολου δεν επηρεάζει αλλά ότι λένε καμία φορά να μείνουμε για ψυχολογικούς λόγους. Είχα κλείσει λοιπόν να φύγω την επόμενη το απόγευμα. Μετά μίλησα με τον γιατρό μου και μου λέει "κάτσε σε παρακαλώ 3 μερες και μετά. Πες με προληπτικό αλλά αυτό θα ηθελα" 

Και αυτό έκανα και σταθηκα πολύ τυχερή που τον άκουσα γιατί έτυχε εκείνες τις μέρες να έχει τρελό αέρα που σημαίνει ότι θα είχε πολλές αναταράξεις. Οπότε σίγουρα θα είχα αγχωθεί μήπως είχε συμβεί κάτι κακό.

Αλλά από ο, τι κατάλαβα δεν παίζει κανένα ρόλο και σημασία έχει να αισθάνεσαι εσύ καλά με την επιλογή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας για πολυβιταμίνες σε σκόνη.
Ξεκίνησα αυτή τη βδομάδα τις pregnall bio plus αλλά το ένα χάπι μου φαίνεται πολύ μεγάλο και έχει και μια περίεργη μυρωδιά που με ενοχλεί (είπαμε έχω γίνει τραγικά περίεργη με τις μυρωδιές και όλα με ανακατεύουν). Σκέφτομαι λοιπόν να τις αλλάξω και νομίζω ο γιατρός μου είπε ότι υπάρχουν κάποιες σε σκόνη που τη βάζεις στο φαγητο. Έχει πάρει ποτέ καμία σας τέτοια πολύ βιταμίνη σε σκόνη? Η ερωτηση είναι αν έχει γεύση και πως μοιάζει γιατί φοβάμαι μήπως παρω και τη σκόνη και ούτε αυτή μπορώ να την παρω τελικα αν μου φέρνει αναγουλα…

επειδή νομίζω πολλές από εσάς παίρνετε πολυβιταμίνες ήδη από τις προσπάθειες, αν έχετε πάρει κάποια  σε σκόνη πείτε μια γνώμη. 

Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν ξέρω καμία πολυβιταμινη σε σκόνη να σου πω. Εγω παίρνω τις pregnacare plus που μου είπε ο γιατρός μου ότι είναι πολύ καλές. Αλλά είναι λίγο μεγάλες και αυτές η αλήθεια είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν ξέρω καμία πολυβιταμινη σε σκόνη να σου πω. Εγω παίρνω τις pregnacare plus που μου είπε ο γιατρός μου ότι είναι πολύ καλές. Αλλά είναι λίγο μεγάλες και αυτές η αλήθεια είναι.

Κορίτσια αυτές οι βιταμίνες είναι για πριν ή όταν είσαι έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια αυτές οι βιταμίνες είναι για πριν ή όταν είσαι έγκυος

Αυτές που παίρνω είναι όταν είσαι έγκυος αλλά η ίδια σειρά,  αν δεν κάνω λάθος , βγάζει και βιταμίνες για πριν μείνεις έγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...