Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 12/7/2022 at 9:11 ΠΜ, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα!! Δεν σε ξέρω κορίτσι μου ,μα είσαι γουρλού από οτι φαίνεται!! Σήμερα μου ήρθε απο το Μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου ,το μηλαράκι και η ζώνη που είχα ζητήσει πριν 1,5 χρόνο... Λίγο αργά βέβαια ...αλλά ήρθε.... Σου εύχομαι τα καλύτερα και ότι επιθυμεί η καρδιά σου!

Εδω είμαι για να σου δώσω την ευχή μου 1😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εντάξει προσκυνώ το ΜΟΥΝΟΙΑΖΕΙ που έχει πολλές ερμηνείες το κλέβω να ξέρεις 😂😂😂

Αυριο πάω για δουλειά με πολύ όρεξη για τρολαρισμα γιατί νομίζουν ότι έλειπα για διακοπές 😂😂😂

Θα βρω λοιπόν ένα φανταστικό μέρος να πω ορεινό γιατί δεν εδώ δει θάλασσα ούτε με το κυαλι με τρομερούς μεζέδες για να δικαιολογήσω κ το πρήξιμο από την προγεστερονη και όλα καλά 😂😂

Να πω Πρέσπες που έχω πάει κιολας ;;

βεβαια αν μου ζητήσουν φωτό έχω με κασκόλ σκούφια κ γάντια αλλά δεν βαριέσαι, θα πω είδε δροσιά 😂😂

Καλέεεεεεε??????? ΔΕ ΜΟΥΝΟΙΑΖΕΙ είναι η ολοκληρωμένη πρόταση,,,,και εσύ και η @hope501 μου φάγατε το ΔΕ,,,,😂🤣

Πες 2-3 μερη και πως δεν προλαβαινες να βγαλεις φωτογραφιες γιατι περναγατε καλα και τις εχουν οι φιλοι σας οχι εσεις,,,,,ε χαι πια,,,,ζητανε και αποδεικτικα στοιχεια ολοι ξαφνικα,,,πφφφφφ

στις πριν 17 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Αγόρομανούλα μου εσυ. Καλά λέω εγώ τόσο καιρό. Με το καλό να γίνουμε μανούλες και θα βρεθουμε από κοντα Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κρητη, Λάρισα κτλ και θα γίνουμε και μεταξύ μας συμπεθέρες 😂😂😂😂 αχαχαχα τα αγόρια τις περισσότερες φορές είναι πάντα μεγαλύτερα σε ηλικία από τα κορίτσια. Τώρα όταν με το καλό μείνω και όταν με το καλό κάνω κορίτσι δεν θα έχει θέμα μιας και τα αγόρια θα είναι μεγαλύτερα. Αν κάνω αγορι τότε φροντίστε τα κορίτσια σας να θέλουν πιπίνια 😂😂😂

Οσο για το μένα… δεν γίνεται αλλιώς. Ξέρω πως κάποια στιγμή ο Θεός θα ακούσει τις προσευχές μου. 

Καλή επιτυχία εύχομαι!!! Με το καλό η ετ 😀😀

 

@condios & @BlackCat το ΜΟΥΝΟΙΑΖΕΙ θα γίνει το σλόγκαν. Αχαχαχα είχα οπλιστεί τότε με απαντησεις όταν ζήτησα την άδεια. Βέβαια δεν χρειάστηκε. Αλλά δεν ξεχνώ Λαρισαία μου την απάντηση «εσυ από που προηρθες; Μανα δεν σε έκανε και σένα;» Αχαχαχαχα 😂😂😂😂 όσο για το τρολαρισμα ήδη σκέφτομαι το τι θα πω όταν γυρίσω για δουλειά. Έλειπα για ετ στο καπάκι για κοβιντ… θα τους πω κατι του στυλ «αποφάσισα πως δεν πρεπει να δουλεύω τους καλοκαιρινούς μήνες» 😂😂😂

Η καλύτερη ατάκα είναι η δική σου,,,,"δεν πρεπει να δουλευω τους καλοκαιρινους μήνες" 😂😂 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Κουκλες διαβαζω νεα διαφορα... 

@Lucia79 εγω για ωραια τα ακουω ολα αυτα και να ηρεμησεις και εσυ επιτελους!!!!!! 

@BlackCat βαστα γερα νυφη!!!!!! Ετσι σε θελω κεφατη και να πας στη δουλεια και να πουλας τρελα!!!!

@twinkletwinlkle φιλολογαρα μου δυστυχως οντως ο αγωνας θα ναι μεγαλος αλλα εγω πραγματικα νιωθω πρωτον οτι εισαι κομαντο και δευτερον πιστευω παρα πολυ στη μικρη σου.. μου αρεσει πολυ που αρχισες τα μπανακια και αυτα ππυ διαβαζω γιατι νομιζω παιζει τεραστιο ρολο η ψυχολογια... 

@hope501 τα λεμε και εκτος συνεχεια , θα σκασει μυτη το νινι εκει που δεν το περιμενεις , κανε τωρα τη ζωαρα σου και ολα θα γινουν!!!!! ❤️❤️❤️

@lilian90 μπραβο ρε θηριο!!!!! Εεε σιγουρα θα εχεις βλαστοκυστες και θα πας για ετ Δευτερα!!!! Καλα δεν στα χα πει? Ωραιαη ωοληψια... Στο δωματιακι μονη δεν ειναι πολυ τελεια? Και ο αναισθησιολογος υπεροχος ε???? 

@Maroulita!& @Babysharkk ομοιως με χοπ!!! Μη σταματατε... Οπως ειχε πει και ο εξωσωματιστης μου στη πρωτη μας συναντηση... Παιδι δικο σου θα κανεις θες δεν θες... Το θεμα ειναι αν θα μας ταλαιπωρησει λιγο η οχι... Οποτε βγαλτο απ το μυαλο σου και μπες στον αγωνα!!!! Ετσι και εγω μπηκα.. που μετα απο 5 χρονια υπογονιμοτητας και 100000000 τεστ αρνητικα ελεγα δεν με θελει ρε φιλε... Δεν με θελει!!!! 

Εμενα κοριτσια τα νεα μου ειναι οτι ξαναερωτευτηκα... Δεν θο πιστευα μεχρι που το εζησα και ακουσα τους ωραιοτερους ηχους... Δυο καρδουλες με παλμους τρελους!!!!!! ❤️❤️ Χαλαλι ολες οι ναυτιες χαλαλι ολα τα αγχη... Τα νινακια μεγαλωσαν και ειναι ιδιο μεγεθος πανεθεμα τα...η Παναγια να βαλει το χερι της να μας σκεπαζει ! Τα δικα μου και των των υπολοιπων να ειναι καλα να μεγαλωνουν , αυτων που γεννησαν να τα προσεχει και να τα φυλαει  και αυτων που προσπαθουν να τα φερει γρηγορα!!!!

 

Συγχαρητήρια για τα νινακια σου ,,,να τα καλοδεχτειτε να γεμισει η αγκαλια σας και η ζωή σας γερά και τυχερά μωράκια!!!!!!!!!! Όλα θα πάνε εξαιρετικά καλα γιατί ειναι αυτά που σας επελεξαν για γονεις και αυτό δεν αλλάζει με τιποτα στον κοσμο! 🙏💖👶👶

στις πριν 18 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθε και για μένα σήμερα η μέρα της ωοληψιας που τόσο φοβόμουν και τελικά ήταν μια πολύ απλή και ευχάριστη διαδικασία.

Πήραμε 20 ωάρια τελικά (ο γιατρός μου μετρουσε τα 12 που ήταν πιο μεγάλα στους υπερηχους) και αργότερα μας ενημέρωσαν ότι από αυτά τα 13 είναι ώριμα.

Περιμένουμε αύριο με αγωνία το αποτέλεσμα των γονιμοποιησεων κι αν πάνε όλα καλά κι έχουμε βλαστοκυστες, Δευτέρα θα κάνουμε ΕΤ.

Με το καλό κορίτσι μου να παρεις τα μωράκια σου !!!!!! 🙏💖👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κοιτα από το φόβο μου πιστεύω δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω. Εδώ είχα σίγουρη την αμνιο, να μην κάνω τίποτα μου φαίνεται ακραίο στην ηλικία μου. Θα το κάνω κι ας θεωρούν ότι πετάμε τα λεφτά μας. Όσο για τα νούμερα της προεκλαμψιας, αυτα ίσως την Παρασκευη αλλάξουν (προς το χειρότερο) ανάλογα τις ορμόνες, θα δούμε. Αλλά για σήμερα κρατάω ότι αυτός ήταν τόσο χαρούμενος. Μας είπε από την αρχή ότι το πιο προβληματικό κομμάτι είναι αν βρεθεί η αυχενική διαφάνεια πάνω από 2 και όσο πιο μεγάλη η τιμή τόσο μεγαλώνουν οι πιθανότητες. Τιμές κάτω από 2 τις θεωρεί εξαιρετικές και ήδη από αυτό είχε ενθουσιαστεί. Τι να κάνω, ελπίζω κι εγώ μαζί του!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου αλλά να ξες δε θα μας φας τις νύφες από την @BlackCat (μια νύφη είναι δικιά μου) τώρα αν έχεις και άλλη (που δεν το νομίζω) μπορείς να συγγενεψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@BlackCat👡👡 εμα δεν έμπαινε τις προάλλες κολλούσε το τηλ αλλά στις φυλακές 🤣🤣🤣 

Ποιες φυλακές????? πες μου οτι σε μπαγλαρώσανε!! Όλα τα περιμένω από εσένα μάνα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ποιες φυλακές????? πες μου οτι σε μπαγλαρώσανε!! Όλα τα περιμένω από εσένα μάνα μου!!

Χαχαχαχ εκλαψα.. φιλαγα  χαχαχχα φυλακές έγραψε χαχαχ οκ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2022 at 7:06 ΜΜ, ο/η Kateriniwk είπε:

Κουκλες διαβαζω νεα διαφορα... 

@Lucia79 εγω για ωραια τα ακουω ολα αυτα και να ηρεμησεις και εσυ επιτελους!!!!!! 

@BlackCat βαστα γερα νυφη!!!!!! Ετσι σε θελω κεφατη και να πας στη δουλεια και να πουλας τρελα!!!!

@twinkletwinlkle φιλολογαρα μου δυστυχως οντως ο αγωνας θα ναι μεγαλος αλλα εγω πραγματικα νιωθω πρωτον οτι εισαι κομαντο και δευτερον πιστευω παρα πολυ στη μικρη σου.. μου αρεσει πολυ που αρχισες τα μπανακια και αυτα ππυ διαβαζω γιατι νομιζω παιζει τεραστιο ρολο η ψυχολογια... 

@hope501 τα λεμε και εκτος συνεχεια , θα σκασει μυτη το νινι εκει που δεν το περιμενεις , κανε τωρα τη ζωαρα σου και ολα θα γινουν!!!!! ❤️❤️❤️

@lilian90 μπραβο ρε θηριο!!!!! Εεε σιγουρα θα εχεις βλαστοκυστες και θα πας για ετ Δευτερα!!!! Καλα δεν στα χα πει? Ωραιαη ωοληψια... Στο δωματιακι μονη δεν ειναι πολυ τελεια? Και ο αναισθησιολογος υπεροχος ε???? 

@Maroulita!& @Babysharkk ομοιως με χοπ!!! Μη σταματατε... Οπως ειχε πει και ο εξωσωματιστης μου στη πρωτη μας συναντηση... Παιδι δικο σου θα κανεις θες δεν θες... Το θεμα ειναι αν θα μας ταλαιπωρησει λιγο η οχι... Οποτε βγαλτο απ το μυαλο σου και μπες στον αγωνα!!!! Ετσι και εγω μπηκα.. που μετα απο 5 χρονια υπογονιμοτητας και 100000000 τεστ αρνητικα ελεγα δεν με θελει ρε φιλε... Δεν με θελει!!!! 

Εμενα κοριτσια τα νεα μου ειναι οτι ξαναερωτευτηκα... Δεν θο πιστευα μεχρι που το εζησα και ακουσα τους ωραιοτερους ηχους... Δυο καρδουλες με παλμους τρελους!!!!!! ❤️❤️ Χαλαλι ολες οι ναυτιες χαλαλι ολα τα αγχη... Τα νινακια μεγαλωσαν και ειναι ιδιο μεγεθος πανεθεμα τα...η Παναγια να βαλει το χερι της να μας σκεπαζει ! Τα δικα μου και των των υπολοιπων να ειναι καλα να μεγαλωνουν , αυτων που γεννησαν να τα προσεχει και να τα φυλαει  και αυτων που προσπαθουν να τα φερει γρηγορα!!!!

 

Έτσι καλά να πάθεις..  να ερωτεύεσαι 🥰🥰 και είναι ίδιο φύλο.. και ναι να τσουτσουνια βλέπω... πωπω ευτυχως έκλεισα την κόρη την αρχηγού γιατί πλέον θα δούμε πολλά τσουτσουνια :-) για αυτό και εγώ πάω απ του χρόνου χαχαχαχ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat πως είσαι αρχηγέ? Την παλεύεις ή έχεις αρχίσει να μασάς και τα κάγκελα? Μπαίνουμε στην τελική ευθεία, 5 μερούλες μείνανε ως τη χοριακή!
Πήγες δουλειά να ξελαμπικάρεις καθόλου? Αν θες να δεις καμία χαζομαρούλα στο Netflix, είδα πρόσφατα και μου άρεσε το love&anarchy. Έχει και 2 σεζόν, είναι ψιλοκωμωδιουλα σουηδική, ότι πρέπει να περάσεις ευχάριστα τις μέρες που απομένουν. Υπομονή, τα καλύτερα έρχονται, είτε το νιώθεις είτε όχι! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

@BlackCat πως είσαι αρχηγέ? Την παλεύεις ή έχεις αρχίσει να μασάς και τα κάγκελα? Μπαίνουμε στην τελική ευθεία, 5 μερούλες μείνανε ως τη χοριακή!
Πήγες δουλειά να ξελαμπικάρεις καθόλου? Αν θες να δεις καμία χαζομαρούλα στο Netflix, είδα πρόσφατα και μου άρεσε το love&anarchy. Έχει και 2 σεζόν, είναι ψιλοκωμωδιουλα σουηδική, ότι πρέπει να περάσεις ευχάριστα τις μέρες που απομένουν. Υπομονή, τα καλύτερα έρχονται, είτε το νιώθεις είτε όχι! ❤️❤️❤️

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Να παρω την κρυαδα λεει η νυφη και θα μας τρελανει..... Με 4 γατες μεσα και θα παρει κρυαδα!!!! 

Με απογοητευεις δεν σε ειχα ρε μανα μου  για ανθρωπο του τεστ.... Μα τεστ??????? Εισαι τυχερη που δεν τον ξερω τον γατο αλλιως θα τον επαιρνα τηλ να σε μασει!!!!! Μα τεστ?!?????.? Ουτε να το πω δεν μπορω.... Ζαλιστηκαν και τα καρντασιαν μ αυτα που διαβαζω .. 

Εγω σημερα ειχα ενα μιτινγκ στη δουλεια και δεν μ αφησαν τα τερατακια... Απ το πρωι λυσσαξαν φουλ της αναγουλας.... Χτες σταματησα και στο δρομο στα χωραφια.... Πως κατηντησα ακομα απορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

@condios ευχαριστω μαναρι μου και σε σενα ευχομαι γρηγορα να ακουσουμε ευχαριστα!!! Αν και τοσο γαματος τυπος που εισαι.. και τωρα ευχςριστα μονο ακουμε!!! Αλλα ευχομαι το καλυτερο!!!!❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έτσι καλά να πάθεις..  να ερωτεύεσαι 🥰🥰 και είναι ίδιο φύλο.. και ναι να τσουτσουνια βλέπω... πωπω ευτυχως έκλεισα την κόρη την αρχηγού γιατί πλέον θα δούμε πολλά τσουτσουνια :-) για αυτό και εγώ πάω απ του χρόνου χαχαχαχ

 

Μονο τσουτσουνια ρε παρασκευαιδου ουτε λιγο πιπι τιποτα δεν βλεπεις???? 😋😋Οτι θελει ας ειναι ... Καλα να ειναι και σταλμενα απ το Θεο μονο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Να παρω την κρυαδα λεει η νυφη και θα μας τρελανει..... Με 4 γατες μεσα και θα παρει κρυαδα!!!! 

Με απογοητευεις δεν σε ειχα ρε μανα μου  για ανθρωπο του τεστ.... Μα τεστ??????? Εισαι τυχερη που δεν τον ξερω τον γατο αλλιως θα τον επαιρνα τηλ να σε μασει!!!!! Μα τεστ?!?????.? Ουτε να το πω δεν μπορω.... Ζαλιστηκαν και τα καρντασιαν μ αυτα που διαβαζω .. 

Εγω σημερα ειχα ενα μιτινγκ στη δουλεια και δεν μ αφησαν τα τερατακια... Απ το πρωι λυσσαξαν φουλ της αναγουλας.... Χτες σταματησα και στο δρομο στα χωραφια.... Πως κατηντησα ακομα απορω...

Δεν έχω ξανακάνει η αλήθεια είναι πριν την χοριακή αλλά δεν με έβαζαν και με βλαστοκύστες στις 12 μέρες..Ο αθεόφοβος και αυτός!! 12? 12?

Εντάξει κατά 99,9% δεν θα κάνω αλλά μου πε΄ρασε και σαν σκέψη..μην πω και ψέμματα..

Τέλεια τα καρντάσιανς τέλεια.. έτσι να δηλώνουν παρουσία 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχω ξανακάνει η αλήθεια είναι πριν την χοριακή αλλά δεν με έβαζαν και με βλαστοκύστες στις 12 μέρες..Ο αθεόφοβος και αυτός!! 12? 12?

Εντάξει κατά 99,9% δεν θα κάνω αλλά μου πε΄ρασε και σαν σκέψη..μην πω και ψέμματα..

Τέλεια τα καρντάσιανς τέλεια.. έτσι να δηλώνουν παρουσία 🥰

 

Εμενα στις 14 με βαλαν με βλαστοκυστες... Και τα καρντασιαν στις 14 εδωσαν χοριακη 2200 ... Μην κανεις κατα τη γνωμη μου... Εβαλες 4 υπεροχα γατια... Εγω τα τεστ εμπιστοσυνη δεν τα εχω ειναι κριμα να σε χαλασουν τη διαθεση ( αν.... Γιατι μπορει να σου δωσουν και νωριτερα το σωστο αποτελεσμα αλλα δεν το ξερουμε σιγουρα) νιωθεις γενικα ωραια? Στη δουλεια μην πολυ δινεις και σημασια γιατι εχουμε αλλες προτεραιοτητες τωρα...😜😜😜🍼🍼🍼🍼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Το λες στην συμπεθερα και θα φας παντόφλα.  ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΈΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Μονο τσουτσουνια ρε παρασκευαιδου ουτε λιγο πιπι τιποτα δεν βλεπεις???? 😋😋Οτι θελει ας ειναι ... Καλα να ειναι και σταλμενα απ το Θεο μονο!!!!! 

Ναι ναι μόνο τσουταουνια και όσες μείνουν φέτος έγκυες εδώ τσουτσουνια θα χουν 😊😏 εγω δεν μένω έγκυος φέτος. Στο φλιτζανι μου είπαν το 23 θα μαι έγκυος και τώρα ετοιμάζω κάτι για αυτό 🤐🙄 Σοκ οταν μου το πε.. δεν ήξερε τίποτα . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι μένω έγκυος.

Δεν είναι λαμπερό ή σέξι.

Δεν είναι αισθησιακό ή αυθόρμητο.

Δεν είναι διασκεδαστικό ή γεμάτο εκδηλώσεις.

Ήταν 51 ημέρες φαρμακευτικής αγωγής και ενέσεων που οδήγησαν στο σήμερα.

Θα περάσουν άλλοι τρεις μήνες με φάρμακα και ενέσεις αν αυτό το μωρό αποφασίσει να μείνει.

Είμαι μόνο εγώ, σε ένα αποστειρωμένο χειρουργείο, τα πόδια απλωμένα σε αναβολείς, με ένα κολποδιαστολέα στον κόλπο μου.

Ένας μακρύς σωλήνας περνάει από τον τράχηλό μου, ανοίγει το δρόμο του στη μήτρα μου, βρίσκοντας το τέλειο σημείο για να εισάγουμε το έμβρυό μας.

Παρακολουθούμε στο μηχάνημα υπερήχων καθώς το γλυκό μωρό μας σπρώχνεται μέσα από αυτόν τον σωλήνα και μεταφέρεται στη μήτρα μου.

Είναι πέντε σετ ματιών που κοιτούν τα απόκρυφα μέρη μου καθώς η επιστήμη παίρνει το τιμόνι.

Η διαδικασία σήμερα, συνολικά, κράτησε 2 λεπτά και 19 δευτερόλεπτα.

Αυτό είναι υπογονιμότητα! 

 Αυτή είναι η εξωσωματική γονιμοποίηση, 

Για εμάς ο 9ος γύρος και η 6η εμβρυομεταφορά.

Μπορεί να μην είναι λαμπερό, ή σέξι, ή αισθησιακό, ή αυθόρμητο, ή διασκεδαστικό ή γεμάτο εκδηλώσεις, αλλά είναι ιδιαίτερο, και μαγικό και θαυματουργό.

Είναι το ταξίδι μας, είναι το μόνο που ξέρουμε, και για εμάς και την ιστορία μας, είναι τέλειο.

Τώρα περιμένουμε.

Σε 12 ημέρες από τώρα θα ληφθεί αίμα και θα δοθούν αποτελέσματα.

Αλλά αυτό θα είναι μόνο η αρχή.

Προς το παρόν, ένα βήμα τη φορά... 

Για σήμερα είμαι έγκυος.

Σε παρακαλώ γλυκό μωρό μείνε μαζί μας, είσαι ήδη τόσο αγαπημένο. 🦋
______________________

Η δημοσίευση  αυτή ανήκει στην some_assembly_required__ & δεν θα μπορούσε να περιγράψει καλύτερα τον υπέροχα μοναδικό δικό μας τρόπο, να μείνουμε έγκυες 🧡.

#no_baby_news
#infertilityawareness #infertilitywarrior #infertility #infertilitygreece #infertile #ivfjourney #ivffighter #ivf #ivfgreece

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ αναρωτιέμαι..  άρα θα ναι καμία εδώ του χρόνου να με πετάει παντόφλες ή μόνη μου θα τρώγομαι κανόνιστε και πάνες θα δέχομαι δεν έχω θεμα αλλά μη με αφήσετε. Χωρίς να με πετάτε τις πιπίλες , τις πάνες και ολατα γνωστά..  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Ενα θα σου πω το οτι εχεις την αρχηγια δεν σημαινει οτι δεν θα στειλω παντοφλαρες κανονισε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2022 at 7:30 ΜΜ, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθε και για μένα σήμερα η μέρα της ωοληψιας που τόσο φοβόμουν και τελικά ήταν μια πολύ απλή και ευχάριστη διαδικασία.

Πήραμε 20 ωάρια τελικά (ο γιατρός μου μετρουσε τα 12 που ήταν πιο μεγάλα στους υπερηχους) και αργότερα μας ενημέρωσαν ότι από αυτά τα 13 είναι ώριμα.

Περιμένουμε αύριο με αγωνία το αποτέλεσμα των γονιμοποιησεων κι αν πάνε όλα καλά κι έχουμε βλαστοκυστες, Δευτέρα θα κάνουμε ΕΤ.

Πως πήγατε με τις γονιμοποιησεις σας; Η Δευτέρα είναι η μεγάλη μέρα να πάρετε τα μωρα σας σπίτι; Με το καλό🙏🙏

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι ναι μόνο τσουταουνια και όσες μείνουν φέτος έγκυες εδώ τσουτσουνια θα χουν 😊😏 εγω δεν μένω έγκυος φέτος. Στο φλιτζανι μου είπαν το 23 θα μαι έγκυος και τώρα ετοιμάζω κάτι για αυτό 🤐🙄 Σοκ οταν μου το πε.. δεν ήξερε τίποτα . 

 

Έλα όπως είσαι στείλε διεύθυνση να σου στείλω το φλυτζάνι μου.. Δεν μπορώ να πιω και καφε τα πρωινά με χαλάει στο στομάχι θα θυσιαστω για σένα τι να κάνω 😂

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εντωμεταξύ αναρωτιέμαι..  άρα θα ναι καμία εδώ του χρόνου να με πετάει παντόφλες ή μόνη μου θα τρώγομαι κανόνιστε και πάνες θα δέχομαι δεν έχω θεμα αλλά μη με αφήσετε. Χωρίς να με πετάτε τις πιπίλες , τις πάνες και ολατα γνωστά..  :-)

Ρε εσένα θα αφήσουμε  μόνη σου;;; Πας καλά;;; Και παντόφλες θα φεύγουν και πάνες και βρακιά κ σουτιέν κ ότι γουστάρεις 🤗🤗

στις πριν 13 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ενα θα σου πω το οτι εχεις την αρχηγια δεν σημαινει οτι δεν θα στειλω παντοφλαρες κανονισε ε;

Εμ εσένα περιμένω γιατί είναι αλλιώς να τις λαμβάνεις από την πηγή τον προμηθευτή 😂😂😂

Εχουμε κ κάποια προνόμια έτσι μην τρελαθούμε !! Θέλω από τις καλές μην κανείς τσιγκουνιές 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Έχεις δίκιο, οι τελευταίες 5 μέρες (4 από σήμερα) είναι αιώνας αλλά μάνα μου άσε κάτω τα τεστ (αν και να θυμίσω ότι εγώ ενώ τις άλλες φορές το παιζα κυρία, αυτή τη φορά δεν κρατήθηκα - τα έχω φυλαγμένα, και τεστ ωορηξιας έκανα στην αρχή γιατί δεν είχα κανονικο και την επόμενη μέρα εκανα τεστ εγκυμοσύνης), οποτε να ξέρεις από μένα δε θα φας παντόφλα 🤣 αλλά με 4 βλαστοκυστες τι να φοβάσαι δεν ξέρω…είσαι καραεγκυος εδώ και μέρες και καλά κάνει ο γάτος και σε κανακεύει με παγωτακια.

Πήρα χτες και τις τελικές τιμές για την αυχενική μου μετά τις αιματολογικές και ο γιατρός είναι πολύ ικανοποιημένος. Οι πιθανότητες για σύνδρομα δεν άλλαξαν σε σχέση με της Τετάρτης αλλά μίκρυναν αρκετά οι πιθανότητες για προεκλαμψία (1 σε 152) για περιορισμό της εμβρυακής ανάπτυξης (1 σε 293) και για πρόωρο τοκετό (1 σε 103). Βέβαια λίγο που έψαξα τις τιμές από αυτές τις ορμόνες, ειδικά η τελευταία η pigf που σχετίζεται με τον πλακούντα δεν είναι και τόσο καλή αλλά μάλλον και λογω ηλικίας δεν θα μπορούσα να περιμένω και πολύ καλύτερα νούμερα. Τη Δευτέρα έχω τώρα ραντεβού με Μαστρο να του δείξω την αυχενική και να μου δώσει επόμενες οδηγίες. Ανυπομονώ να με αφήσει λίγο πιο λάσκα μπας και κάνω κανενα μπανάκι που έχω λυσσάξει και μπορέσουμε και κλείσουμε και για διακοπές καπου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! 

Δεν είμαι πια το happypregnantgirl αλλα δεν ξερω πως να αλλαξω ονομα 😘 

Με κάποιες εχουμε ξαναμιλησει στο παρελθον από την ομαδα του 2022.

Σας στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους και θετικη σκεψη ❤️

Φιλια xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ‘σύ αρχηγέ, @BlackCat να ρωτήσω εγώ ενα χαζο; Πως και βάλατε 4; Έως 3 δεν ήταν σε καποιες περιπτώσεις; Άλλαξε κάτι; Πληροφοριακά η ερώτηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς την, γύρισα ναι και έχω πήξει άγρια γιατί είναι δύσκολη περίοδος τώρα από όγκο δουλειάς εννοώ αλλά οκ το κοντρολάρω.

Λοιπόν σε αυτή την ετ ακολούθησα την @kk88 όχι όμως με το καλαμάρι αλλά με τα ζόμπι και βλέπω νέα επεισόδια από Walking dead!! 😅😅

Και να για να μην βαριέμαι είδα και μια σειρά για τις πρώτες κυρίες της Αμερικής το First Lady.

Και παίζω παράλληλα και με το The Morning Show που ήθελα να δω εδώ και καιρό με θέμα το Me too.

Οπότε με λες και λίγο του τρελλού.

5 μέρες μέχρι την χοριακή δεν τις λές και λίγες μεταξύ μας , ίσως βαρέσω ένα τεστ την Δευτέρα να πάρω την κρυάδα ίσως και όχι θα δούμε.. Δεν έχω αποφασίσει..Στον γάτο δεν το λέω έτσι και αλλιω΄ς γιατί θα φάω μπινελίκι..

μου πήρε ομως ΠΑΓΩΤΟ ο γλυκούλης!! Του είπα οτι σε κράξανε τα κορίτσια και πήγε παραυτα!! 😅😅

Περιμένεις τελικά αποτελέσματα σήμερα αίματος ή αυτές ήταν οι τροποποιημένες τιμές που μας είπες?

Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα.....καλέ θρίλερ να είναι και θα δεις ότι θα πιάσει.....να σου πω θα στείλω τσόκαρο δεν θα κάνεις κανένα τεστ θα περιμένεις σε παρακαλώ πάρα πολύ.....κάνε μου τη χάρη και μην κάνεις τέστ δεν υπάρχει λόγος τίποτα δεν έμεινε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...