Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fairytales είπε:

Κορίτσια καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε γνώμες για τον κ.Παντο στην Αθήνα???πάω συστήμενη άλλα έχω ακούσει τα συν και τα πλην.... βοηθήστε με γτ πάω να τρελαθώ 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ έχω κάνει 2 εξωσωματικες εκεί και μια λαπαροσκοπηση. Εγω προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν είχα μέτρο σύγκρισης πέρα από έναν γιατρό εδώ στην επαρχία που μένω που είχα κάνει την πρώτη μου εξωσωματικη. Υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση στο κέντρο, πρέπει να έχεις υπομονή. Αλλά αυτός ο άνθρωπος παρόλο που βλέπει 100αδες γυναίκες καθημερινά , εμένα προσωπικά μου δίνει την αίσθηση ότι ξέρει τι κάνει. Εμένα μου εμπνέει ασφάλεια. Η πρώτη εξωσωματικη ήταν αποτυχημένη,  τώρα είμαι έγκυος 5 μηνών. Το ότι πας συστημένη είναι καλο για να σου δώσει την απαιτούμενη προσοχή. Εσύ μπορείς να πας να κάνεις ένα ραντεβού μαζί του και να δεις πώς θα νιώσεις, αν θα σου εμπνευσει ασφάλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ έχω κάνει 2 εξωσωματικες εκεί και μια λαπαροσκοπηση. Εγω προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν είχα μέτρο σύγκρισης πέρα από έναν γιατρό εδώ στην επαρχία που μένω που είχα κάνει την πρώτη μου εξωσωματικη. Υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση στο κέντρο, πρέπει να έχεις υπομονή. Αλλά αυτός ο άνθρωπος παρόλο που βλέπει 100αδες γυναίκες καθημερινά , εμένα προσωπικά μου δίνει την αίσθηση ότι ξέρει τι κάνει. Εμένα μου εμπνέει ασφάλεια. Η πρώτη εξωσωματικη ήταν αποτυχημένη,  τώρα είμαι έγκυος 5 μηνών. Το ότι πας συστημένη είναι καλο για να σου δώσει την απαιτούμενη προσοχή. Εσύ μπορείς να πας να κάνεις ένα ραντεβού μαζί του και να δεις πώς θα νιώσεις, αν θα σου εμπνευσει ασφάλεια. 

Έχω κάνει άλλη μια εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο σε άλλο γνωστό κέντρο αλλά χωρίς αποτέλεσμα και ένιωσα ότι δεν αξίζει να προσπαθήσω πάλι εκει γτ απλά μου φάνηκε σαν ξεπετα.... Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου μακάρι ολα να πάνε καλά...? Και σου εύχομαι καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόνο τις ορμονικές οι οποίες δεν αναγράφεται και σε ποια μέρα του κύκλου τις κάναμε και δεν θυμάμαι και εγώ καθόλου. Νομίζω 3 ημέρα αλλά δεν ξέρω , έδωσα αίμα την πρώτη φορά που πήγα για εξωσωματική.  Την δεύτερη φορά ούτε αίμα δε μου πήραν. 

Κατάλαβα.. για αυτό έρχονται από εξωτερικό Ελλάδα για εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fairytales είπε:

Κορίτσια καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε γνώμες για τον κ.Παντο στην Αθήνα???πάω συστήμενη άλλα έχω ακούσει τα συν και τα πλην.... βοηθήστε με γτ πάω να τρελαθώ 

🤔🤷‍♀️ αν δεν κανείς εσυ ραντεβού να δεις δεν μπορείς να ξέρεις οι γνώμες παρά πολλές θετικές αλλά και αρνητικές ότι και να σου πούμε θα υπάρχει και η αντίθετη όποτε ένα ραντεβού όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα επιτέλους ξεκίνησε την δευτερη εξωσωματική μου μετά από πολλα θέματα που μου δημιουργησε η avercap , αυριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 4 βραδινές ενέσεις puregon , κάποιο tip  για να τα καταφέρουμε αυτήν την φορά??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα επιτέλους ξεκίνησε την δευτερη εξωσωματική μου μετά από πολλα θέματα που μου δημιουργησε η avercap , αυριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 4 βραδινές ενέσεις puregon , κάποιο tip  για να τα καταφέρουμε αυτήν την φορά??? 

Θετική σκέψη και ενέργεια... αυτό μόνο! Α! Και ίσως σε βοηθήσει με το έντονο πρήξιμο αν κόψεις αλάτι και ζάχαρη..

Πολύ πολύ καλή επιτυχία με ποιοτικά ωαριακια εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Fairytales είπε:

Έχω κάνει άλλη μια εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο σε άλλο γνωστό κέντρο αλλά χωρίς αποτέλεσμα και ένιωσα ότι δεν αξίζει να προσπαθήσω πάλι εκει γτ απλά μου φάνηκε σαν ξεπετα.... Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου μακάρι ολα να πάνε καλά...? Και σου εύχομαι καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!)

Σε ευχαριστώ πολύ!  Να σαι καλά! Πάντως επειδή ανέφερες τον φυσικό κύκλο, από αυτά που έχω διαβάσει,  στους φυσικούς κύκλους τα κορίτσια προτιμάνε τον Σφακιανουδη, συνεργάτη του Παντου. Δεν ξέρω κανε ένα ραντεβού μαζί του και δες. Γιατί οι φυσικοί κύκλοι θέλουν στενή παρακολούθηση και δεν ξέρω αν ο Παντος είναι ο κατάλληλος, εφόσον λείπει και συχνά. Όποιον και αν διαλέξεις καλή τύχη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Fairytales είπε:

Κορίτσια καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε γνώμες για τον κ.Παντο στην Αθήνα???πάω συστήμενη άλλα έχω ακούσει τα συν και τα πλην.... βοηθήστε με γτ πάω να τρελαθώ 

να κάνεις ραντεβού και με άλλους και να διασταυρώσεις ό,τι σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα επιτέλους ξεκίνησε την δευτερη εξωσωματική μου μετά από πολλα θέματα που μου δημιουργησε η avercap , αυριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 4 βραδινές ενέσεις puregon , κάποιο tip  για να τα καταφέρουμε αυτήν την φορά??? 

Δεν θα σου πω χωρίς άγχος γιατί δύσκολο. Αλλά χαλαρά και όλα θα κυλήσουν μόνα τους. Τη θέμα σου έκανε η ένεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κατάλαβα.. για αυτό έρχονται από εξωτερικό Ελλάδα για εξωσωματική 

Για αυτό και για πολλά ακόμα... 

Καμια ενημέρωση δεν είχα ποιες εξετάσεις τι κάναμε, για πιο λόγο κτλ βασίζονται στις εμφυτεσεις. 

Και στην Ελλάδα απ το πρώτο ραντεβού τα πάντα είπαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/6/2022 at 9:52 ΠΜ, ο/η Fairytales είπε:

Κορίτσια καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε γνώμες για τον κ.Παντο στην Αθήνα???πάω συστήμενη άλλα έχω ακούσει τα συν και τα πλην.... βοηθήστε με γτ πάω να τρελαθώ 

Απο τη στιγμή που πας συστημένη, πας και μιλάς μαζί του. Εαν δεν σου κάνει σαν 'ανθρωπός και γιατρός επιλέγεις κάποιον άλλον. Δεν πάμε σε γιατρό μόνο και μόνο επειδή πάμε συστημένη ούτε το αντίθετο επειδή ακούμε και διαβάζουμε διάφορα. 

Για πολλούς γιατρούς ακούμε καλα όπως και αρνητικά. Επιλέγεις αυτόν που σου κάνει. Και το καταλαβαίνεις απο το πρώτο ραντεβού.

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα επιτέλους ξεκίνησε την δευτερη εξωσωματική μου μετά από πολλα θέματα που μου δημιουργησε η avercap , αυριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 4 βραδινές ενέσεις puregon , κάποιο tip  για να τα καταφέρουμε αυτήν την φορά??? 

Η arvecap τι θέματα σου δημιούργησε? Και σαν tip να γουστάρεις και να χαίρεσαι που κάνεις εξωσωματική. Και όποια ερώτηση, απορία, σκέψη κτλ έχεις, μας γράφεις. Ακόμα και για άσχετα θέματα. Καλή επιτυχία εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου εύχομαι ο ελληνικός αέρας να σας βοηθήσει και να αποκτήσετε με το καλό το 2ο θαυματάκι σας. Οι εξετάσεις δεν είναι τίποτα, άσχετα εαν φαίνονται πολλές. Καλή επιτυχία σας εύχομαι. Και να συνεχίσετε να απολαμβάνετε τις διακοπές σας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Απο τη στιγμή που πας συστημένη, πας και μιλάς μαζί του. Εαν δεν σου κάνει σαν 'ανθρωπός και γιατρός επιλέγεις κάποιον άλλον. Δεν πάμε σε γιατρό μόνο και μόνο επειδή πάμε συστημένη ούτε το αντίθετο επειδή ακούμε και διαβάζουμε διάφορα. 

Για πολλούς γιατρούς ακούμε καλα όπως και αρνητικά. Επιλέγεις αυτόν που σου κάνει. Και το καταλαβαίνεις απο το πρώτο ραντεβού.

Η arvecap τι θέματα σου δημιούργησε? Και σαν tip να γουστάρεις και να χαίρεσαι που κάνεις εξωσωματική. Και όποια ερώτηση, απορία, σκέψη κτλ έχεις, μας γράφεις. Ακόμα και για άσχετα θέματα. Καλή επιτυχία εύχομαι.

Μπα μωρέ, για τον Πάντο δεν το καταλαβαίνεις, γιατί όπου σταθείς κι όπου βρεθείς, ακούς γι' αυτόν! Και από άσχετους! Σαν τον καλύτερο στην Ελλάδα. Οπότε ό,τι και να σου πει, θα το καταπιείς αμάσητο αν πας με αυτό το δεδομένο, γιατί θα σου το λέει μία 'αυθεντία'. Μία συμβουλή που έχω να δώσω στην κοπέλα είναι να πάει καλά διαβασμένη και σε ό,τι της πει να ρωτάει γιατί και γιατί, δηλαδή να του δώσει να καταλάβει ότι είναι ψαγμένη και ό,τι της πει θα το ψάξει. Και πάλι αν πιάσει...Αναφέρομαι σε συγκεκριμένες πρακτικές που εφαρμόζει και στη μεγάλη αγάπη του για τα φάρμακα. Εγώ προσωπικά δεν θα τον επέλεγα για καμία περίπτωση, είμαι της λογικής να παίρνω όσο λιγότερα φάρμακα μπορώ, αλλά έχω ακούσει και ιστορία που τα πήγε μια χαρά και τον κατάφερε να της κόψει και φάρμακα ακριβώς επειδή ήταν ψαγμένη και δεν κατάπινε αμάσητο ό,τι της έλεγε. Και χάρη σε αυτόν έχει τα παιδάκια της και μάλιστα σχετικά εύκολα και γρήγορα και χωρίς να ταλαιπωρηθεί. Όμως δεν έχασε χρόνο με εγχύσεις (για τις οποίες άλλη γνωστή μου πήρε οδηγία από τη γραμματεία!!!) που μπορεί να της κατέστρεφαν τη χλωρίδα. Και για κάποιο λόγο ούτε Νίκα της έκανε εκείνης, το οποίο γενικά το συνηθίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Θετική σκέψη και ενέργεια... αυτό μόνο! Α! Και ίσως σε βοηθήσει με το έντονο πρήξιμο αν κόψεις αλάτι και ζάχαρη..

Πολύ πολύ καλή επιτυχία με ποιοτικά ωαριακια εύχομαι!!

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου ❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Δεν θα σου πω χωρίς άγχος γιατί δύσκολο. Αλλά χαλαρά και όλα θα κυλήσουν μόνα τους. Τη θέμα σου έκανε η ένεση;

Δεν μου ταίριαξε καθόλου έκανα την αβερκαπ και στον πρωτο υπέρηχο είχα 8 ωάρια μεγάλα 24 μη φυσιολογικό μετά αυτά γιναν κυστες και δόξα τον Θεό που φυγανε από μόνες τους γιατί αλλιώς θα πηγαινα για παρακεντηση , τώρα κάνω το βράδυ της puregon είμαι στην 6η μέρα έξι ωαριακια και παρασκευη ξανά έχω υπέρηχο, ευχομαι να πανε ολα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η troia είπε:

Μπα μωρέ, για τον Πάντο δεν το καταλαβαίνεις, γιατί όπου σταθείς κι όπου βρεθείς, ακούς γι' αυτόν! Και από άσχετους! Σαν τον καλύτερο στην Ελλάδα. Οπότε ό,τι και να σου πει, θα το καταπιείς αμάσητο αν πας με αυτό το δεδομένο, γιατί θα σου το λέει μία 'αυθεντία'. Μία συμβουλή που έχω να δώσω στην κοπέλα είναι να πάει καλά διαβασμένη και σε ό,τι της πει να ρωτάει γιατί και γιατί, δηλαδή να του δώσει να καταλάβει ότι είναι ψαγμένη και ό,τι της πει θα το ψάξει. Και πάλι αν πιάσει...Αναφέρομαι σε συγκεκριμένες πρακτικές που εφαρμόζει και στη μεγάλη αγάπη του για τα φάρμακα. Εγώ προσωπικά δεν θα τον επέλεγα για καμία περίπτωση, είμαι της λογικής να παίρνω όσο λιγότερα φάρμακα μπορώ, αλλά έχω ακούσει και ιστορία που τα πήγε μια χαρά και τον κατάφερε να της κόψει και φάρμακα ακριβώς επειδή ήταν ψαγμένη και δεν κατάπινε αμάσητο ό,τι της έλεγε. Και χάρη σε αυτόν έχει τα παιδάκια της και μάλιστα σχετικά εύκολα και γρήγορα και χωρίς να ταλαιπωρηθεί. Όμως δεν έχασε χρόνο με εγχύσεις (για τις οποίες άλλη γνωστή μου πήρε οδηγία από τη γραμματεία!!!) που μπορεί να της κατέστρεφαν τη χλωρίδα. Και για κάποιο λόγο ούτε Νίκα της έκανε εκείνης, το οποίο γενικά το συνηθίζει...

στις πριν 8 ώρες, ο/η troia είπε:

Μπα μωρέ, για τον Πάντο δεν το καταλαβαίνεις, γιατί όπου σταθείς κι όπου βρεθείς, ακούς γι' αυτόν! Και από άσχετους! Σαν τον καλύτερο στην Ελλάδα. Οπότε ό,τι και να σου πει, θα το καταπιείς αμάσητο αν πας με αυτό το δεδομένο, γιατί θα σου το λέει μία 'αυθεντία'. Μία συμβουλή που έχω να δώσω στην κοπέλα είναι να πάει καλά διαβασμένη και σε ό,τι της πει να ρωτάει γιατί και γιατί, δηλαδή να του δώσει να καταλάβει ότι είναι ψαγμένη και ό,τι της πει θα το ψάξει. Και πάλι αν πιάσει...Αναφέρομαι σε συγκεκριμένες πρακτικές που εφαρμόζει και στη μεγάλη αγάπη του για τα φάρμακα. Εγώ προσωπικά δεν θα τον επέλεγα για καμία περίπτωση, είμαι της λογικής να παίρνω όσο λιγότερα φάρμακα μπορώ, αλλά έχω ακούσει και ιστορία που τα πήγε μια χαρά και τον κατάφερε να της κόψει και φάρμακα ακριβώς επειδή ήταν ψαγμένη και δεν κατάπινε αμάσητο ό,τι της έλεγε. Και χάρη σε αυτόν έχει τα παιδάκια της και μάλιστα σχετικά εύκολα και γρήγορα και χωρίς να ταλαιπωρηθεί. Όμως δεν έχασε χρόνο με εγχύσεις (για τις οποίες άλλη γνωστή μου πήρε οδηγία από τη γραμματεία!!!) που μπορεί να της κατέστρεφαν τη χλωρίδα. Και για κάποιο λόγο ούτε Νίκα της έκανε εκείνης, το οποίο γενικά το συνηθίζει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

 

Καλησπέρα σε ολες

Ελπίζω να σας βρίσκω καλά και όλες προσηλωμένενες στα όνειρα σας

Μία βοήθεια χρειάζομαι 

Ουρολιγοι αναπαραγωγής  Μακαρουνης κσι Ασβεστής σωστά? 

Το μικρό όνομα του Ασβεστή ποιο είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Καλησπέρα σε ολες

Ελπίζω να σας βρίσκω καλά και όλες προσηλωμένενες στα όνειρα σας

Μία βοήθεια χρειάζομαι 

Ουρολιγοι αναπαραγωγής  Μακαρουνης κσι Ασβεστής σωστά? 

Το μικρό όνομα του Ασβεστή ποιο είναι? 

Χαράλαμπος. Υπάρχει κι αλλος ένας που έχει αναφερθεί εδώ μέσα αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι όνομα. @troia μήπως θυμάσαι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Χαράλαμπος. Υπάρχει κι αλλος ένας που έχει αναφερθεί εδώ μέσα αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι όνομα. @troia μήπως θυμάσαι εσυ?

Ευχαριστω πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω λίγο επειδή έχω ξεχάσει να ρωτήσω το γιατρο και δε θέλω να παρω τηλ τέτοια ώρα. Έχω τρομερό πονοκέφαλο, μπορώ να παρω ένα ντεπόν έτσι δεν είναι? Έψαξα και λίγο στο Ίντερνετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω λίγο επειδή έχω ξεχάσει να ρωτήσω το γιατρο και δε θέλω να παρω τηλ τέτοια ώρα. Έχω τρομερό πονοκέφαλο, μπορώ να παρω ένα ντεπόν έτσι δεν είναι? Έψαξα και λίγο στο Ίντερνετ. 

Ναι ντεπον μπορείς να παίρνεις άφοβα. Εμένα μου είχε πει και μάξιμουμ αν θέλω. Οχι όμως panadol και άλλα τέτοια. Θα Περαστικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλησπέρα σε ολες

Ελπίζω να σας βρίσκω καλά και όλες προσηλωμένενες στα όνειρα σας

Μία βοήθεια χρειάζομαι 

Ουρολιγοι αναπαραγωγής  Μακαρουνης κσι Ασβεστής σωστά? 

Το μικρό όνομα του Ασβεστή ποιο είναι? 

Χαράλαμπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω λίγο επειδή έχω ξεχάσει να ρωτήσω το γιατρο και δε θέλω να παρω τηλ τέτοια ώρα. Έχω τρομερό πονοκέφαλο, μπορώ να παρω ένα ντεπόν έτσι δεν είναι? Έψαξα και λίγο στο Ίντερνετ. 

εννοείται μπορείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Χαράλαμπος. Υπάρχει κι αλλος ένας που έχει αναφερθεί εδώ μέσα αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι όνομα. @troia μήπως θυμάσαι εσυ?

ο Ανδρίτσος μήπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω λίγο επειδή έχω ξεχάσει να ρωτήσω το γιατρο και δε θέλω να παρω τηλ τέτοια ώρα. Έχω τρομερό πονοκέφαλο, μπορώ να παρω ένα ντεπόν έτσι δεν είναι? Έψαξα και λίγο στο Ίντερνετ. 

Ναι αλλά αν περνεις Σαλοσπίρ και αντυπικτικες η ένα από τα δυο να έχει κάποιες ώρες διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...