Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

@Raf123 να μην ανησυχείς από τώρα για τα συμπτώματα. 

Εγώ ξεκίνησα με κανένα σύμπτωμα μετά από λίγες μέρες  είχα πονακια ήπια περιόδου περίπου. Είχα συχνοουρια γενικότερα. Και ένιωθα ένα μπούκωμα χαμηλά.  Αυτά από την 4 η εβδομάδα. Ολες τις επόμενες δύο βδομάδες ήταν όλα πιο ήπια. Και το πρηξιματακι. Και το βάρος που ένιωθα. 

Την 6 η ξεκίνησαν οι αναγουλες. 🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και εγώ πιστεύω δεν ισχύουν..

Στην Αθήνα που είμαι εγώ. Κανονικά και βαφτίζεις αν είσαι ελεύθερος. Και επίσης οι κουμπάροι μου βάφτισαν το παιδάκι τους και δεν είχανε κάνει θρησκευτικό 

 

Κ εμας στην Κύπρο ο αδερφος της νύφης μ βάφτισε το μικρό μας ελεύθερος κ αυτος! Κ πόσοι άλλοι βάφτισαν το παιδάκι τους κ μετά έκαναν θρησκευτικό…δε νομίζω να ισχύουν όλα αυτά πια! Ο πατέρας μ πριν 40+ χρόνια που ήταν ανύπαντρος βάφτισε την κόρη της ξαδερφης του…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Raf123 να μην ανησυχείς από τώρα για τα συμπτώματα. 

Εγώ ξεκίνησα με κανένα σύμπτωμα μετά από λίγες μέρες  είχα πονακια ήπια περιόδου περίπου. Είχα συχνοουρια γενικότερα. Και ένιωθα ένα μπούκωμα χαμηλά.  Αυτά από την 4 η εβδομάδα. Ολες τις επόμενες δύο βδομάδες ήταν όλα πιο ήπια. Και το πρηξιματακι. Και το βάρος που ένιωθα. 

Την 6 η ξεκίνησαν οι αναγουλες. 🙊

Ωχ άρα ότι νιώθω τώρα όλα καλά!! Σε ευχαριστώ απλά ανησύχησα εκεί π με πονούσε η κοιλια μου τραβήγματα κτλ τώρα έγιναν πιο αραιά…άρα σε καμία εβδομάδα θα με περιμένουν τα συμπτώματα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!! να περασετε ομορφα οτι και να κανετε! εγω γυρισα κανονικα στη δουλεια σημερα.. εχω ομως αδειουλα την παρασκευη και θα παμε αλλη εκδρομουλα!!😁😎❤️

@Raf123μου πως περνατε στη Σαλονικουλα;; εννοειται αν εχεις καποιο hint για μαγαζια (ειτε φαγητο, ειτε γλυκο, ειτε καφε, κλπ) στειλε μου να το βαλω στο προγραμμα!!!! να περασετε τελεια κοριτσακι μου!!!

@marinamanoulitsa εννοειται να ανοιξεις το επομενο θεμα!!!! και να ειναι και το τυχερο σου!!!! ευχομαι ο μαιος να ειναι ο μηνας που θα σου φερει το +++++!!!!!🤞🤞❤️

@Nandia- τι ωραια που ξεκουραστηκες!!!! κι εμεις περασαμε τελεια στο χωριο του αντρα μου!!! αναζωογονηθηκαμε!!!

@Κατεριναπαπ η νεα ατακα της πεθερας που ζητησες!!! εφτασεεεεειιιιι!!! καπως μου ελεγε οτι παροτι ειμαι μικροτερη απο τον αδερφο μου (εγω 33 και ο αδερφος μου 35;;) και ΚΟΡΙΤΣΙ (;;;;!!!) ειμαι πιο ψηλη απο εκεινον (εγω 1,82 κι εκεινος 1,80).. και μου λεει με περισσιο θρασος: "ΚΑΙ σε αυτο ΑΝΑΠΟΔΗ εισαι!!!!" αχ ποσο με αγαπαει αυτη η γυναικα!!!!!!! 😂😂 "ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ" που λεει και το γνωστο ασμα!!

@Giasemi_92 ελπιζω να μην ηρθε ακομη η περιοδος.....🤞❤️ ελα να ερθουν κι αλλα θετικααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αν είσαι ελεύθερος απαγορεύεται να βαφτίσεις;; Κορίτσια εμας νομίζω όλα αυτά στην Κύπρο δεν ισχύουν εκτός αν κλείνουν τα μάτια τους!! 

απ οσο ξερω οχι.... απλα η εκκλησια αντιτιθεται στον πολιτικο γαμο γτ ειναι σαν να απαρνιεσαι την εκκλησια και το μυστηριο του θρησκευτικου γαμου.. παντως κι εδω μερικοι στεκονται σε αυτα και αλλοι (οπως ο δικος μας παπας που ειναι νεος και πιο κουλ) δεν στεκεται σε αυτα. ισως επαιξε ρολο οτι τα παιδια (η νυφη μου και ο αδερφος μου) οντως θα εκαναν μετα θρησκευτικο γαμο και εκαναν τον πολιτικο μονο για να παρουν κοινη μεταθεση...

η εκκλησια ενα μπαχαλο γενικα.. το ιδιο γινεται και με τις γαμοβαφτισεις! αλλοι τις δεχονται και αλλοι παπαδες θελουν να τα "παιρνουν" 2 φορες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Σήμερα γιορτάζει ο Άγιος μου ο Άγιος Ραφαηλ!! Εύχομαι να βάλει το θαύμα του και να δώσει σε ολες σας γερά μωράκια ❤️❤️❤️ 
 

Δυστυχως δεν είμαστε στην Μυτιλήνη να ανάψουμε ένα κεράκι αλλά θα πάμε στον Άγιο Δημήτριο εδώ στη Θεσσαλονίκη να ανάψουμε και την Τετάρτη θα πάω στην εκκλησία του στη Κύπρο καθώς επιστρέφουμε στο σπίτι!! ❤️❤️❤️❤️ 
 

καλη σας ημέρα κορίτσια καλή ξεκούραση 

κοριτσι μου Χρονια πολλά και να σε χαιρονται οι δικοι σου!!!!! με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να σας ομορφυνει κι αλλο τη ζωη!!!! να εχει την καλοσυνη σου και τη θετικη σου ενεργεια!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

τι ωραια γεματη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!! και εξαντληθηκαν παλι οι αντιδρασεις... (ΕΛΕΟΣ!!) Τη βλεπω κι εγω τη μυτερη κοιλια!!! χαχαχαχχα! τι ωραια που ειναι!!!!!😍😍❤️🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι ωραια γεματη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!! και εξαντληθηκαν παλι οι αντιδρασεις... (ΕΛΕΟΣ!!) Τη βλεπω κι εγω τη μυτερη κοιλια!!! χαχαχαχχα! τι ωραια που ειναι!!!!!😍😍❤️🤰❤️

Γελουσα μόνη μου πρωί πρωί 😝. Εμένα ήταν μέχρι την αυχενική ένα μικρό πρηξιματακι. 

Και από την 13 η μέχρι 17 η εβδομάδα πήρε πολύ τα πάνω της. Ειδικά 15-17

Και κιλά κορίτσια τίποτα ακόμα. Εντάξει είχα χάσει με τους εμετούς.  Τώρα νομίζω κοντεύω να φτάσω στα αρχικά μου προ εγγυμοσυνης. 58 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! να περασετε ομορφα οτι και να κανετε! εγω γυρισα κανονικα στη δουλεια σημερα.. εχω ομως αδειουλα την παρασκευη και θα παμε αλλη εκδρομουλα!!😁😎❤️

@Raf123μου πως περνατε στη Σαλονικουλα;; εννοειται αν εχεις καποιο hint για μαγαζια (ειτε φαγητο, ειτε γλυκο, ειτε καφε, κλπ) στειλε μου να το βαλω στο προγραμμα!!!! να περασετε τελεια κοριτσακι μου!!!

@marinamanoulitsa εννοειται να ανοιξεις το επομενο θεμα!!!! και να ειναι και το τυχερο σου!!!! ευχομαι ο μαιος να ειναι ο μηνας που θα σου φερει το +++++!!!!!🤞🤞❤️

@Nandia- τι ωραια που ξεκουραστηκες!!!! κι εμεις περασαμε τελεια στο χωριο του αντρα μου!!! αναζωογονηθηκαμε!!!

@Κατεριναπαπ η νεα ατακα της πεθερας που ζητησες!!! εφτασεεεεειιιιι!!! καπως μου ελεγε οτι παροτι ειμαι μικροτερη απο τον αδερφο μου (εγω 33 και ο αδερφος μου 35;;) και ΚΟΡΙΤΣΙ (;;;;!!!) ειμαι πιο ψηλη απο εκεινον (εγω 1,82 κι εκεινος 1,80).. και μου λεει με περισσιο θρασος: "ΚΑΙ σε αυτο ΑΝΑΠΟΔΗ εισαι!!!!" αχ ποσο με αγαπαει αυτη η γυναικα!!!!!!! 😂😂 "ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ" που λεει και το γνωστο ασμα!!

@Giasemi_92 ελπιζω να μην ηρθε ακομη η περιοδος.....🤞❤️ ελα να ερθουν κι αλλα θετικααααα!!!!

🤣🤣🤣 Μας υποχρεώσες πες της.. 🤣🤣🤣 μελι στάζει!! 

 

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2022 at 7:22 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλά είμαστε Καβάλα κάνουμε τις πιο παράξενες διακοπες…εγώ που ήθελα να μπαίνω στο ξενοδοχείο το βράδυ τώρα όλη την ώρα λεω στον άντρα μ πάμε να ρίξουμε κανένα υπνάκο κ μετά πάλι χαχαχαχα 

Εσυ;; Όλα καλά;; 

Χαχαχαχα τώρα μιλάει το μπεμπεκι που θέλει να κοιμάται η μανούλα του!! 

Καλά κορίτσι μου,περάσαμε πολύ ωραία Στο χωριό του άντρα μου, είχαμε φίλους και γονείς..κούραση,  αλλα ωραία ήταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

Πωπω τι ωραία κοιλιτσα οντως μεγάλη διαφορά…!!!💕💕💕💕🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου Χρονια πολλά και να σε χαιρονται οι δικοι σου!!!!! με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να σας ομορφυνει κι αλλο τη ζωη!!!! να εχει την καλοσυνη σου και τη θετικη σου ενεργεια!!! ❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ Τονια μου!!!❤️❤️❤️❤️ Θα σου στείλω μερικά από τα σποτ που μας αρέσουνε εμας!! Αν κ ο άντρας μ πάντα θέλει να πηγαίνει εκεί που πήγαινε όταν ήταν φοιτητής (περιττό να πω ότι άλλαξαν σχεδόν όλα χρόνο με τον χρόνο 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

Αχ τι συγκινητικό, μπράβο κοριτσι μου!!!!!❤️ Οντως φαινεσαι ξεκαθαρα εγκυουλα, τι ωραια κοιλιτσα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα τώρα μιλάει το μπεμπεκι που θέλει να κοιμάται η μανούλα του!! 

Καλά κορίτσι μου,περάσαμε πολύ ωραία Στο χωριό του άντρα μου, είχαμε φίλους και γονείς..κούραση,  αλλα ωραία ήταν!!

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! να περασετε ομορφα οτι και να κανετε! εγω γυρισα κανονικα στη δουλεια σημερα.. εχω ομως αδειουλα την παρασκευη και θα παμε αλλη εκδρομουλα!!😁😎❤️

@Raf123μου πως περνατε στη Σαλονικουλα;; εννοειται αν εχεις καποιο hint για μαγαζια (ειτε φαγητο, ειτε γλυκο, ειτε καφε, κλπ) στειλε μου να το βαλω στο προγραμμα!!!! να περασετε τελεια κοριτσακι μου!!!

@marinamanoulitsa εννοειται να ανοιξεις το επομενο θεμα!!!! και να ειναι και το τυχερο σου!!!! ευχομαι ο μαιος να ειναι ο μηνας που θα σου φερει το +++++!!!!!🤞🤞❤️

@Nandia- τι ωραια που ξεκουραστηκες!!!! κι εμεις περασαμε τελεια στο χωριο του αντρα μου!!! αναζωογονηθηκαμε!!!

@Κατεριναπαπ η νεα ατακα της πεθερας που ζητησες!!! εφτασεεεεειιιιι!!! καπως μου ελεγε οτι παροτι ειμαι μικροτερη απο τον αδερφο μου (εγω 33 και ο αδερφος μου 35;;) και ΚΟΡΙΤΣΙ (;;;;!!!) ειμαι πιο ψηλη απο εκεινον (εγω 1,82 κι εκεινος 1,80).. και μου λεει με περισσιο θρασος: "ΚΑΙ σε αυτο ΑΝΑΠΟΔΗ εισαι!!!!" αχ ποσο με αγαπαει αυτη η γυναικα!!!!!!! 😂😂 "ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ" που λεει και το γνωστο ασμα!!

@Giasemi_92 ελπιζω να μην ηρθε ακομη η περιοδος.....🤞❤️ ελα να ερθουν κι αλλα θετικααααα!!!!

Κλαίω με τη πεθεραααα σιγά το ύψος που του περνάς του αδερφού σου 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Τονια μου!!!❤️❤️❤️❤️ Θα σου στείλω μερικά από τα σποτ που μας αρέσουνε εμας!! Αν κ ο άντρας μ πάντα θέλει να πηγαίνει εκεί που πήγαινε όταν ήταν φοιτητής (περιττό να πω ότι άλλαξαν σχεδόν όλα χρόνο με τον χρόνο 🤣🤣🤣

καλα αυτο εννοειται!!!! κι εγω δεν υπαρχει περιπτωση να μην φαω κρεπα "valentino" στην ναυαρινου (καμαρα) και παγωτο fregio!!!! αλλα θελω να δω τι αλλο παιζει γτ εχω να πατησω απο το 2019 στη σαλονικουλα!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλα αυτο εννοειται!!!! κι εγω δεν υπαρχει περιπτωση να μην φαω κρεπα "valentino" στην ναυαρινου (καμαρα) και παγωτο fregio!!!! αλλα θελω να δω τι αλλο παιζει γτ εχω να πατησω απο το 2019 στη σαλονικουλα!!!😍😍😍

Ευτυχως αυτά υπάρχουν γιατί θα τον έπιανε η κατάθλιψη τον δικό μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

🤣🤣🤣 Μας υποχρεώσες πες της.. 🤣🤣🤣 μελι στάζει!! 

 

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!! 

ναι καλε!!! σκετο δηλητηριο!!!!! το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως το παιδι μου εχει κι απο το dna της!!! (που θα εχει αλλα λεμε τωρα!!!!😆😆😆) μονο κακιες ξερει να λεει για ολους και να ειναι μιζερη... αχ δε μπορω τη μιζερια ρε κοριτσια..... μονιμα κλαιγεται!!!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω με τη πεθεραααα σιγά το ύψος που του περνάς του αδερφού σου 🤣🤣🤣🤣🤣

βρε συ την κακια της θελει να πει.. οτι και καλα ειμαι αναποδη!! αφορμες ψαχνει να με προσβαλει.. η κοντοπυθαρη!!!!😆😆😆 (προφανως και δε θελω να προσβαλω κανενα κοριτσι αλλα καπως πρεπει κι εγω να εκτονωθω με την κακιστρω!!! 🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι καλε!!! σκετο δηλητηριο!!!!! το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως το παιδι μου εχει κι απο το dna της!!! (που θα εχει αλλα λεμε τωρα!!!!😆😆😆) μονο κακιες ξερει να λεει για ολους και να ειναι μιζερη... αχ δε μπορω τη μιζερια ρε κοριτσια..... μονιμα κλαιγεται!!!

βρε συ την κακια της θελει να πει.. οτι και καλα ειμαι αναποδη!! αφορμες ψαχνει να με προσβαλει.. η κοντοπυθαρη!!!!😆😆😆 (προφανως και δε θελω να προσβαλω κανενα κοριτσι αλλα καπως πρεπει κι εγω να εκτονωθω με την κακιστρω!!! 🤣)

Υπάρχουν και αυτές οι πεθερές μα υπάρχουν και οι άλλες που λειτουργούν υπόγεια … να χαίρεσαι που τουλάχιστον τα λέει χύμα και μπορείς να την βάλεις στην θέση της …. Για σκέψου να είναι μέλι μπροστά και από πίσω άλλα;;;   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

Τι τέλεια κοιλιτσα είναι αυτή !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι καλε!!! σκετο δηλητηριο!!!!! το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως το παιδι μου εχει κι απο το dna της!!! (που θα εχει αλλα λεμε τωρα!!!!😆😆😆) μονο κακιες ξερει να λεει για ολους και να ειναι μιζερη... αχ δε μπορω τη μιζερια ρε κοριτσια..... μονιμα κλαιγεται!!!

βρε συ την κακια της θελει να πει.. οτι και καλα ειμαι αναποδη!! αφορμες ψαχνει να με προσβαλει.. η κοντοπυθαρη!!!!😆😆😆 (προφανως και δε θελω να προσβαλω κανενα κοριτσι αλλα καπως πρεπει κι εγω να εκτονωθω με την κακιστρω!!! 🤣)

Ευτυχώς να λες που έχετε και την απόσταση με τα χιλιόμετρα, φαντάζεσαι να την ειχες κοντά? Χαχαχαχα τώρα περα απο την πλάκα, είναι σπαστικό συνέχεια ο άλλος να κλαίγεται ειδικά όταν εσύ θέλεις να νιώσεις μια στηρίξει.. αλλά να σου πω και κάτι,  αφού εσύ με τον άντρα σου είστε καλά ασε την πεθερά να τραγουδάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123κορίτσι μου χρόνια σου πολλά, ότι επιθυμείς με υγεία και  μόνο χαρές σπο εδω και στο εξής και του χρόνου η οικογένεια αγκαλιασμένοι αυτή τη μέρα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλημερα και Χρόνια Πολλά!!! ❤️❤️περαστικα σου γλυκια εγκυουλα!!!! ελπιζω να μη δουλευεις σημερα και να ξεκουραστεις!! 

εγω καλο μου κοριτσι εχω ολα τα συμπτωματα της περιοδου ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!! 😕 τα καφε της περιοδου δεν με ξεχασαν ουτε αυτο το μηνα.. μεσα μου ομως νιωθω οτι η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου θα με βοηθησει! αληθεια εχω πιστη!! (επισης, τη μεγαλη παρασκευη φαγαμε με τον αντρα μου τα αποξηραμενα μηλα της! δεν ειχαμε νηστεψει απο λαδι αλλα ειχαμε νηστεψει απο μεγαλη δευτερα απο οτιδηποτε ζωικο..)

χθες το βραδυ ειχε και μια εκπομπη στην ερτ1 για την υποβοηθουμενη αναπαραγωγη. εκπομπη "κεραια"! πεσαμε τελειως τυχαια επανω στην εκπομπη και την ειδαμε με τον αντρα μου αγκαλια! αν δεν ερθει φυσικα, ας ειναι αυτος ο δρομος που θα μας φερει παιδακι/α!🙏

Εμενα δεν μου είπαν να φάμε και οι δύο..  έφαγα μονο εγω μετά από 3 μέρες νηστεία χωρίς λάδι όσο μπορούσα βέβαια.. σίγουρα η Αγία Ειρήνη θα μας βοηθήσει 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα!! Κ εμεις πάμε ξανά δουλεια την Πέμπτη ❤️❤️ 

Τι καλά..  δεν θα με χαλούσε ακόμα 1 μέρα σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...