Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι σίγουρα ξεκινάμε με τις καλύτερες για ενα μωρακι…η γιατρος μου είπε είναι πολύ καλή η χοριακη δε χρειάζεται άλλη…λετε να πάω να κάνω μια μόνη μου τη Πέμπτη; 

Ότι νιώθεις εσύ....αν ξυπνήσεις και νιώσεις ότι θες να πας πήγαινε. 

Ανυπομονώ την άλλη βδομάδα να μάθω νέα σου και να πάω και εγώ να δω το νινακι μου. Εγώ θα πάω την Πέμπτη εσύ πότε έκλεισες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ότι νιώθεις εσύ....αν ξυπνήσεις και νιώσεις ότι θες να πας πήγαινε. 

Ανυπομονώ την άλλη βδομάδα να μάθω νέα σου και να πάω και εγώ να δω το νινακι μου. Εγώ θα πάω την Πέμπτη εσύ πότε έκλεισες ;

Την άλλη Πέμπτη 28/4!! Βασικά μ λέει αν δεν έπεφτε το Πάσχα με την χοριακη αυτή θα μπορούσαμε να πάμε ΣΚ αλλά επειδή είναι οι αργιες μ είπε Τετάρτη αλλά ακόμα θα είμαστε εξωτερικό κ έτσι έκλεισα Πέμπτη μεσημέρι μετά τη δουλεια! Δυστυχως ο άντρας μ δε θα μπορέσει να έρθει…στο πρώτο υπέρηχο βασικά τι βλέπεις ότι είναι ενδομήτριο κ τον σάκο κ κάτι μικρό μέσα; Γιατί στεναχωρέθηκε κ τ είπα δεν είναι πολύ σημαντικό το πρώτο ραντεβού την έννοια ότι δεν θα δει κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Σύμφωνα με την εφαρμογή λέει ότι η ΠΗΤ είναι 27/12 χριστουγεννιάτικο μωρό θα είναι 😍😍😍 28/12 έχει γενέθλια ο αδερφος μου 

φετος τα Χμας βολταρες στην Αραχωβα και του χρονου θα κρατας το μωρακι σου αγκαλια!!!!!!! τι τελειοοοο!!!!!😁😍❤️🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Την άλλη Πέμπτη 28/4!! Βασικά μ λέει αν δεν έπεφτε το Πάσχα με την χοριακη αυτή θα μπορούσαμε να πάμε ΣΚ αλλά επειδή είναι οι αργιες μ είπε Τετάρτη αλλά ακόμα θα είμαστε εξωτερικό κ έτσι έκλεισα Πέμπτη μεσημέρι μετά τη δουλεια! Δυστυχως ο άντρας μ δε θα μπορέσει να έρθει…στο πρώτο υπέρηχο βασικά τι βλέπεις ότι είναι ενδομήτριο κ τον σάκο κ κάτι μικρό μέσα; Γιατί στεναχωρέθηκε κ τ είπα δεν είναι πολύ σημαντικό το πρώτο ραντεβού την έννοια ότι δεν θα δει κάτι 

Ναι μωρέ ας μην αγχώνεται. Βλέπεις μόνο ότι είναι ενδομήτριο το μαύρο μπαλάκι και μέσα ούτε καν κάτι άσπρο. Σαν σύννεφα διάσπαρτα . Δεν καταλαβαίνεις καν σχήμα εμβρύου. Οπότε μην στενοχωρεθει. Στον επόμενο θα έρθει που θα ακούσετε καρδούλα. 

Ααα τέλεια οπότε Πέμπτη 28 θα πάω και εγώ το απόγευμα .άντε την ίδια μέρα 😍😍

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σύμφωνα με την εφαρμογή λέει ότι η ΠΗΤ είναι 27/12 χριστουγεννιάτικο μωρό θα είναι 😍😍😍 28/12 έχει γενέθλια ο αδερφος μου 

Κοίτα  συνήθως δεν γέννας στην Πητ αλλά πιο πριν από όσο ξέρω. 

Οι πιο πολλές από όταν μπουνε στο μήνα παιρνουν άλλες δύο βδομάδες και γεννάνε..άρα εγώ Πητ 30/09 με υπολογίζω μέσα Σεπτεμβρίου ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

φετος τα Χμας βολταρες στην Αραχωβα και του χρονου θα κρατας το μωρακι σου αγκαλια!!!!!!! τι τελειοοοο!!!!!😁😍❤️🤱

Και ελεγα στον άντρα μου το Σάββατο να κανονίσουμε το honeymoon για τα Χμας κ μολις έρθουμε πίσω να πάμε για σπερματέγχυση χαχαχα δε πειράζει τώρα οντως έχουμε ένα πολύ γλυκό ταξίδι σαν μέλι ως τότε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι μωρέ ας μην αγχώνεται. Βλέπεις μόνο ότι είναι ενδομήτριο το μαύρο μπαλάκι και μέσα ούτε καν κάτι άσπρο. Σαν σύννεφα διάσπαρτα . Δεν καταλαβαίνεις καν σχήμα εμβρύου. Οπότε μην στενοχωρεθει. Στον επόμενο θα έρθει που θα ακούσετε καρδούλα. 

Ααα τέλεια οπότε Πέμπτη 28 θα πάω και εγώ το απόγευμα .άντε την ίδια μέρα 😍😍

Κοίτα  συνήθως δεν γέννας στην Πητ αλλά πιο πριν από όσο ξέρω. 

Οι πιο πολλές από όταν μπουνε στο μήνα παιρνουν άλλες δύο βδομάδες και γεννάνε..άρα εγώ Πητ 30/09 με υπολογίζω μέσα Σεπτεμβρίου ♥️♥️

Άντε θα μας πεις κ εσυ τα νέα σου!! Εγώ στις 13:00 έχω ραντεβού! 
 

Μονο η πεθερα μ γέννησε την κόρη της ακριβώς την ημέρα της ΠΗΤ χαχα είναι πολύ μικρό το ποσοστό το ξέρω..κ εγώ μάλλον μέσα του Δεκέμβρη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άντε θα μας πεις κ εσυ τα νέα σου!! Εγώ στις 13:00 έχω ραντεβού! 
 

Μονο η πεθερα μ γέννησε την κόρη της ακριβώς την ημέρα της ΠΗΤ χαχα είναι πολύ μικρό το ποσοστό το ξέρω..κ εγώ μάλλον μέσα του Δεκέμβρη…

Εμένα έχει ο άντρας μου να το δει 2 μήνες.

 Στην αυχενική δεν τον άφησαν. Και την τελευταία φορά είχε κοβιντ και δεν ήρθε . Του έδειξα κάποιο βιντεάκι αλλά δεν είναι το ίδιο..θα τρελαθει. Περιμένει πώς και πώς. Πλέον έχει γίνει ολόκληρο μωρό και δεν χωράει στο μόνιτορ .πάει περα δώθε ο υπέρηχος. ♥️♥️♥️ Θα τα δεις όλα και εσύ βήμα βήμα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

το duphaston προγεστερόνη δεν είναι; δε νομίζω ότι είναι θέμα... εκτός κ αν θυμάμαι λάθος. Κάνε μια χοριακή και αν ειναι αρνητική κλείσε ραντεβού με το γιατρό...ευχομαι να ειναι τα ευχαριστα!

Αυτό διάβασα οτι είναι περίπου σαν την προγεστερόνη.. εχω στείλει ηδη mail στο γιατρό, έπρεπε να μου είχε απαντήσει, πήρα τηλ και μου είπε η κοπέλα ότι είναι εκτός ιατρείου, το απόγευμα θα επιστρέψει και θα μου απαντήσει.. τι να πω.. εύχομαι να είναι για καλό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εγω πιστεύω ότι θα σου πει να κάνεις  χοριακη και ελπίζω να βγω αληθινή 

Χαχαχα που θα πάει κάποια στιγμή θα βγούμε αληθινές.. ναι περιμένω το απόγευμα να δω τι θα μου πει και θας σας πω κορίτσια μου.. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φίλες!

Να ρωτησω κατι γιατί λίγο μπλέχτηκα με τα τελευταια σχόλια. 

Πρόκειται να ταξιδεψω κι εγω την αλλη Παρασκευή, 29/5. Θα δω τη γυναικολογο στις 26 του μήνα Τρίτη αλλά πιο πολύ ρωτάω απο την εμπειρία σας. Πρέπει να ζητησω βεβαιωση για να μην περάσω απο τις ακτίνες στο αεροδρόμιο? Διαβασα κι εγω πως η ακτινοβολια ειναι ελαχιστη αλλα τι γνώμη έχετε? 

Θα παμε στο Παρισι αλλα θα φροντίσω να μη κουράζομαι πολύ και φυσικα θα φοράμε παντου μασκα μην κολλήσουμε καμια κορονίτσα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατερινα μου τωρα διαβασα την ιστορια σου, τι ταλαιπωρια βρε κοριτσι μου:( Τα τεστ ωορηξιας εμενα μοθ εβγαινα  θετικα επειδη ημουν εγκυος, τι να σεφτω οτι εχεις καποια ορμονικη διαταραχη αυτο το μηνα? Πηγε κατι να γινει και δεν εγινε? Δεν καταλαβα  τι τεστ πηρες, μηπως να παρεις ενα απλο clearblue? Ειναι 99% αξιοπιστα σχεδον σαν χοριακη! Στο λεω γιατι ειναι κριμα να αγχωνεσαι το σες μερες μην κανεις καποιο κακο κλπ αν δεν εισαι εγυος! Αν εισαι παλι, να μπορουμε να το χαρουμε και να ξερεις τι πρεπει να κανεις με αγωγη το συντομοτερο!!!!

Τα one step και λήγουν τον 10ο μηνα του 2024.. αυτή η παρτίδα είναι ελαττωματική.. ελπίζω να μην τα έχει άλλη κοπέλα.. περιμένω να δω τι θα μου πει ο γιατρός..αν και υποψιάζομαι  για ορμονική διαταραχή όπως είπες και εσύ.. θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Για αρχή να αποκλίσεις την εγκυμοσύνη! Είναι πολύ συχνό μετά από προσπάθεια εξωσωματικής να μένει μια γυναίκα φυσικά έγκυος. Η ξαδελφη μου έμεινε τον αμέσως επόμενο μήνα που υποτίθεται έκανε διάλειμμα στις εξωσωματικες. Επίσης κι εγώ με θετικά τεστ ωορρηξιας ήμουν έγκυος. Όντως μην το σκέφτεσαι αυτό με τα duphaston. Αν είσαι έγκυος είναι απλή χαρά, χωρίς άγχος αν έκανες αγωγή για άλλο πράγμα κλπ. Είμαι 100% σίγουρη ότι αυτό θα σου πει και ο γιατρός.

Αν δεν είναι κύηση να ρωτήσεις το γιατρό σου τι συμβαίνει. Μπορεί να είναι κάποια ορμονική διαταραχή μέχρι να ξεκουραστεί ο οργανισμός από τη διαδικασία. Έτσι κι αλλιώς έχεις εμβρυακια και ο κύκλος μπορεί να φτιαχτεί και τεχνητά οπότε όλα καλά. 

Ναι κάπως έτσι θα κινηθώ..περιμένω να μιλήσω με γιατρό.... είναι φυσιολογικό μετα απο εξωσωματική να έχεις αυτήν την ανωμαλία? Δεν ξέρω.. μήπως να μιλήσω και με τον εξωσωματιστη, σε περίπτωση αρνητικού τεστ? Που αυτό υποψιάζομαι πως θα συμβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@Κατεριναπαπκανε μια χοριακη απλά για να το αποκλίσεις σαν πιθανότητα 

Κορίτσι μου γλυκιά μανούλα περιμένω να μιλήσω με γιατρό και μόλις σχολάσω θα πάρω ένα τεστ λέω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Την άλλη Πέμπτη 28/4!! Βασικά μ λέει αν δεν έπεφτε το Πάσχα με την χοριακη αυτή θα μπορούσαμε να πάμε ΣΚ αλλά επειδή είναι οι αργιες μ είπε Τετάρτη αλλά ακόμα θα είμαστε εξωτερικό κ έτσι έκλεισα Πέμπτη μεσημέρι μετά τη δουλεια! Δυστυχως ο άντρας μ δε θα μπορέσει να έρθει…στο πρώτο υπέρηχο βασικά τι βλέπεις ότι είναι ενδομήτριο κ τον σάκο κ κάτι μικρό μέσα; Γιατί στεναχωρέθηκε κ τ είπα δεν είναι πολύ σημαντικό το πρώτο ραντεβού την έννοια ότι δεν θα δει κάτι 

κι εγώ έχω 27/4 ραντεβού να δω τη μικρή μου! Ο γιατρός από το θετικό τεστ μου είχε πει μην ασχολείσαι με τις χοριακές και μου είχε κλείσει ραντεβού να πάω να το δούμε. Εγώ μόνη μου είχα άγχος και έκανα 2 χοριακές που με την αύξησή μου μου είπε κι εμένα μήπως θες να έρθεις νωρίτερα αν αγχώνεσαι κλπ, αλλά αν δε δούμε κάτι μην αγχωθείς περισσότερο γιατί δε σημαίνει κάτι, είναι νωρίς. Τελικά άφησα το ραντεβού στη σωστή ημέρα βάσει καθυστέρησης και πήγα και είδαμε ότι ήταν ενδομήτριο. Στις 5,5 εβδομάδες περίπου φαινόταν σάκος που περιειχε κάποια στοιχεία μέσα, χωρίς όμως να φαίνεται αν είναι έμβρυο ή τροφοβλάστη και ο γιατρός είχε πει είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι. Παρά την υψηλή χοριακή μου και τους πολύ γρήγορους πολλαπλασιασμούς, καρδιά ακούσαμε στις 7  εβδομάδες, αλλά από τότε είναι πάρα πολύ δυνατή. Γι αυτό επαναλαμβάνω συνέχεια ότι ο καθένας έχει τη δική του εμπειρία και δεν πρέπει να αγχωνόμαστε με τις εμπειρίες των άλλων. Κυήσεις ξεκινάνε καλά και πάνε άσχημα και άλλες ξεκινάνε περίεργα και πάνε τέλεια ή έχουν σκαμπανεβάσματα κλπ.

Θα ήταν ωραία να μπορούσε να έρθει και ο άντρας σου στον πρώτο υπε΄ρηχο, αλλά μη στεναχωριέται πολύ, λογικά στο επόμενο ραντεβού θα ακούσετε καρδούλα, οπότε τώρα δε θα δει μόνο το σάκο. Πες του αν έχει απορίες να ρωτήσεις εσύ το γιατρό, γιατί το πρώτο ραντεβού είναι και γι αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 μου συγχαρητήρια και πάλι!🥳 Μα τι υπέροχη χοριακη! Νομίζω έρχεται το κοριτσάκι!😊

Δεν χρειάζεται να κάνεις άλλη πιστεύω! Είναι πολλή καλή! Βασικά τέλεια!😃 Απόλαυσε το ταξιδακι σας, που θα είστε και τρεις αυτή την φορά, και την άλλη Πέμπτη θα δεις την πιο όμορφη κουκιδιτσα της ζωής σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mummy2be είπε:

Καλησπερα φίλες!

Να ρωτησω κατι γιατί λίγο μπλέχτηκα με τα τελευταια σχόλια. 

Πρόκειται να ταξιδεψω κι εγω την αλλη Παρασκευή, 29/5. Θα δω τη γυναικολογο στις 26 του μήνα Τρίτη αλλά πιο πολύ ρωτάω απο την εμπειρία σας. Πρέπει να ζητησω βεβαιωση για να μην περάσω απο τις ακτίνες στο αεροδρόμιο? Διαβασα κι εγω πως η ακτινοβολια ειναι ελαχιστη αλλα τι γνώμη έχετε? 

Θα παμε στο Παρισι αλλα θα φροντίσω να μη κουράζομαι πολύ και φυσικα θα φοράμε παντου μασκα μην κολλήσουμε καμια κορονίτσα.... 

Εγώ είχα λίγη κοιλίτσα στο ταξίδι, χαρτί δεν είχα από το γιατρό. Απλά το είπα και μου είπαν ότι είναι ασφαλές. Από εδώ μου έκαναν σωματικό έλεγχο, από εκεί με πέρασαν κανονικά από τις ακτίνες και μου είπαν ότι είναι δεν καθόλου επικίνδυνο για το μωρό. 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εγώ είχα λίγη κοιλίτσα στο ταξίδι, χαρτί δεν είχα από το γιατρό. Απλά το είπα και μου είπαν ότι είναι ασφαλές. Από εδώ μου έκαναν σωματικό έλεγχο, από εκεί με πέρασαν κανονικά από τις ακτίνες και μου είπαν ότι είναι δεν καθόλου επικίνδυνο για το μωρό. 🤷‍♀️

Εμάς δεν φαίνεται ακομα τιποτα! Σε ευχαριστώ για την απαντηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό διάβασα οτι είναι περίπου σαν την προγεστερόνη.. εχω στείλει ηδη mail στο γιατρό, έπρεπε να μου είχε απαντήσει, πήρα τηλ και μου είπε η κοπέλα ότι είναι εκτός ιατρείου, το απόγευμα θα επιστρέψει και θα μου απαντήσει.. τι να πω.. εύχομαι να είναι για καλό.. 

Εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

κι εγώ έχω 27/4 ραντεβού να δω τη μικρή μου! Ο γιατρός από το θετικό τεστ μου είχε πει μην ασχολείσαι με τις χοριακές και μου είχε κλείσει ραντεβού να πάω να το δούμε. Εγώ μόνη μου είχα άγχος και έκανα 2 χοριακές που με την αύξησή μου μου είπε κι εμένα μήπως θες να έρθεις νωρίτερα αν αγχώνεσαι κλπ, αλλά αν δε δούμε κάτι μην αγχωθείς περισσότερο γιατί δε σημαίνει κάτι, είναι νωρίς. Τελικά άφησα το ραντεβού στη σωστή ημέρα βάσει καθυστέρησης και πήγα και είδαμε ότι ήταν ενδομήτριο. Στις 5,5 εβδομάδες περίπου φαινόταν σάκος που περιειχε κάποια στοιχεία μέσα, χωρίς όμως να φαίνεται αν είναι έμβρυο ή τροφοβλάστη και ο γιατρός είχε πει είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι. Παρά την υψηλή χοριακή μου και τους πολύ γρήγορους πολλαπλασιασμούς, καρδιά ακούσαμε στις 7  εβδομάδες, αλλά από τότε είναι πάρα πολύ δυνατή. Γι αυτό επαναλαμβάνω συνέχεια ότι ο καθένας έχει τη δική του εμπειρία και δεν πρέπει να αγχωνόμαστε με τις εμπειρίες των άλλων. Κυήσεις ξεκινάνε καλά και πάνε άσχημα και άλλες ξεκινάνε περίεργα και πάνε τέλεια ή έχουν σκαμπανεβάσματα κλπ.

Θα ήταν ωραία να μπορούσε να έρθει και ο άντρας σου στον πρώτο υπε΄ρηχο, αλλά μη στεναχωριέται πολύ, λογικά στο επόμενο ραντεβού θα ακούσετε καρδούλα, οπότε τώρα δε θα δει μόνο το σάκο. Πες του αν έχει απορίες να ρωτήσεις εσύ το γιατρό, γιατί το πρώτο ραντεβού είναι και γι αυτά.

Να σου πω Τετάρτη ερχόμαστε από το ταξίδι κ Πέμπτη θα πάμε δουλεια! Εγώ εργάζομαι σε άλλη πόλη είναι περίπου 1 ώρα από εκεί π μένουμε! Ο άντρας μου θα έχει αρκετή δουλεια κ επειδή είναι στις 13:00 το ραντεβού θα πρέπει να ξεκινήσει στις 11·45 το αργότερο γιατί έχει κ  κίνηση! Κ επειδή ο πατέρας της εργοδότριας του άντρα μ έπαθε πρόσφατα εγκεφαλικό δεν πάει ολες τις ώρες στο φυσιοθεραπευτηριο κ έτσι έχει όλη την δουλεια πάνω του! Την επόμενη φορά θα το κλείσω Τετάρτη απόγευμα που δε δουλεύει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Raf123 μου συγχαρητήρια και πάλι!🥳 Μα τι υπέροχη χοριακη! Νομίζω έρχεται το κοριτσάκι!😊

Δεν χρειάζεται να κάνεις άλλη πιστεύω! Είναι πολλή καλή! Βασικά τέλεια!😃 Απόλαυσε το ταξιδακι σας, που θα είστε και τρεις αυτή την φορά, και την άλλη Πέμπτη θα δεις την πιο όμορφη κουκιδιτσα της ζωής σου!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Εσυ ποτέ θα πας γιατρο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Εγώ είχα λίγη κοιλίτσα στο ταξίδι, χαρτί δεν είχα από το γιατρό. Απλά το είπα και μου είπαν ότι είναι ασφαλές. Από εδώ μου έκαναν σωματικό έλεγχο, από εκεί με πέρασαν κανονικά από τις ακτίνες και μου είπαν ότι είναι δεν καθόλου επικίνδυνο για το μωρό. 🤷‍♀️

Σε ευχαριστούμε οπως κ όλα τα κορίτσια π απάντησαν στην ερώτηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Περιμένουμε την τεράστια χοριακη σου κορίτσι μου,  άντε και το όνειρο ξεκίνησε κοριτσάκι μου,  ολα πάνε καλά!!! 

 

Εγω κορίτσια ζω το θέατρο Του παράλογου,  σύμφωνα με υπέρηχο ωρηξια είχα στις 19 Μαρτίου +- μια μέρα,  οταν έπρεπε να μου έρθει περίοδος, είχα μόνο σταγόνες κικκινο και όχι συνέχεια.. τα τεστ οωρηξιας μου θετικά.. πήγα για χοριακη στις 5 Απριλίου (ημερα Τρίτη) και ηταν αρνητική,  πήγα στο γιατρό και μου είπε να κάνω ενα τεστ την Δευτέρα στις 11 Απριλίου και αν βγει αρνητικό να ξεκινήσω ντουφαστον.. όπως και έκανα,  τεστ αρνητικό και ξεκίνησα τα χάπια.. την Παρασκευή με πήραν από την εταιρία τηλ και μου είπαν οτι η συγκεκριμένη παρτίδα των τεστ που εχω είναι ελαττωματική και να μην λάβω υπόψιν τα αποτελέσματα,  μίλησα με την κοπέλα της εταιρείας και μου είπε δεν ανιχνεύει την ορμόνη της εγκυμοσύνης..  σοκ εγώ.. εχω κάνει ήδη τη θεραπεία εγώ.. αποφασίζω ότι, οτι έγινε έγινε και δεν μπορώ να κάνω τπτ.. μεσα σε αυτές τις μέρες περιμένω περίοδο και Εχθές είχα παλι σταγόνες αίμα και σήμερα τπτ.. αυτά τα ακαταλαβίστικα νέα μου! 

Δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει αλλά εγώ σε έχω βάλει στο πινακακι με τις εγκυουλες δεν ξέρω γιατί μου κόλλησε ότι είσαι έγκυος!!! Και επειδή δεν κάνει να με διαψεύσεις μια ακόμα χοριακη σύντομα παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123Ραφαέλα μου γλυκιά!!!! Μου έστειλε πμ η @Antonia2 και μου είπε τα ευχάριστα!!! Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο πολύ χαίρομαι για εσένα κορίτσι μου! Δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω και να δακρύζω ταυτόχρονα!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις το αγγελούδι σου αγκαλιά! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Θα μπω το συντομότερο να διαβάσω όλα σας τα μνμτα και θα σας ξαναστείλω!!!! Σας φιλώ όλες και ανυπομονώ για τα επόμενα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Raf123Ραφαέλα μου γλυκιά!!!! Μου έστειλε πμ η @Antonia2 και μου είπε τα ευχάριστα!!! Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο πολύ χαίρομαι για εσένα κορίτσι μου! Δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω και να δακρύζω ταυτόχρονα!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις το αγγελούδι σου αγκαλιά! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Θα μπω το συντομότερο να διαβάσω όλα σας τα μνμτα και θα σας ξαναστείλω!!!! Σας φιλώ όλες και ανυπομονώ για τα επόμενα ευχάριστα 

Ηξερα ποσο θα χαρεις με τη χαρα της ραφαελας μας γτ τοσο καιρο εισαι διπλα μας να μας στηριζεις και να μας συμβουλευεις!!!!🥰🥰🥰🥰🥰 τρεχεις με τις ετοιμασιες και τα παιδακθα σου ε;; να δωσεις ενα μεγσλο φιλι απο μενα στο καθενα!!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...