Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια από 88.34 την Τετάρτη σήμερα πήγε 287.20. Κανονικά σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την οωρρηξία. Πως την βλέπετε;

Υπέροχη την βλέπουμε κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη που ήταν 88 και τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά! Δεν το έχω πιστέψει και σκέφτομαι πολύ απαισιόδοξα!

@Hope19 μου καλημέρα όλα καλά θα πάνε, το θαύμα σου έγινε...θεώρησε το δεδομένο και όλα θα πάνε καλά!!αισιοδοξία και σκέψου ότι ήδη έχεις μωρό και είσαι καλύτερα από κάποιες κοπέλες που δεν τα έχουν καταφέρει!!!σε σκέφτομαι και σου στέλνω θετική ενέργεια..καλά μεγάλα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μπράβο κορίτσι  μου μια χαρά πάνε όλα 

 Να μην έχεις άγχος και όλα θα δεις θα κυλούν έτσι.η μια εξέταση μετά την άλλη και όλες θα είναι τέλειες. 

Εγώ βλέπω μια χαρά αριθμό μην σου πω και μεγαλύτερο. 😍😍

 

 

Κοριτσι μου να σε ρωτησω επειδη τα εχεις πιο φρεσκα! Υπολογισε η μαια τους διπλασιασμους ας πουμε τους κατωτερους και μου ειπε το λιγοτερο 1200 θα εχω την Τριτη και με εβαλε για υπερηχο Τεταρτη να επιβεβαιώσουμε και υπερηχογραφικα την κυηση. Νωρις δεν ειναι? Θα δουμε τιποτα? Ουτε 5 εβδομαδων δεν θα εχω κλεισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!   @Hope19 τώρα πήρα χαμπάρι ότι είσαι κι εσύ έγκυος συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!, ε νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ανεβάσω πινακακι

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις εύχομαι ότι καλύτερο κ σύντομα μανούλα και εσυ :) 

@Hope19 τι τεράστιο νούμερο;;; Μπράβο βρε θηρίο!!! Πίστεψε το είσαι πολύ εγκυος 💖💖💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Περιμένω τις καινούργιες ημερομηνίες

καλημερα κοριτσι μου!!!! 28/04 ΔΕΝ περιμενω εγω!! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου να σε ρωτησω επειδη τα εχεις πιο φρεσκα! Υπολογισε η μαια τους διπλασιασμους ας πουμε τους κατωτερους και μου ειπε το λιγοτερο 1200 θα εχω την Τριτη και με εβαλε για υπερηχο Τεταρτη να επιβεβαιώσουμε και υπερηχογραφικα την κυηση. Νωρις δεν ειναι? Θα δουμε τιποτα? Ουτε 5 εβδομαδων δεν θα εχω κλεισει.

Nαι νωρίς είναι. Εμένα είχε πει ο γιατρός 2000-2500 και μετά. 

Εγώ πήγα 5 μισή εβδομάδων και ειδα ένα μικρό μαύρο κυκλάκι μέσα στην μήτρα. Όπου μου είπε κιόλας ότι είναι ενδομήτριος η κύηση. Και μέσα στο μαύρο κάτι άσπρα σύννεφα. Και μου είπε ότι δεν είναι άδειο και αυτά είναι εμβρυϊκά στοιχεια. 

Εγώ λέω να κάνεις υπομονή και να πας την άλλη Παρασκευή. Για να μπορέσεις να δεις έστω αυτά τα λίγα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123μου θα ερθετε σαλονικα την αλλη εβδομαδα;; 

θα παμε κι εμεις Σαλονικουλα το 3ημερο της πρωτομαγιας για βαφτιση και ανυπομονωωωωωω!!!!!!!😁😁✈️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου να σε ρωτησω επειδη τα εχεις πιο φρεσκα! Υπολογισε η μαια τους διπλασιασμους ας πουμε τους κατωτερους και μου ειπε το λιγοτερο 1200 θα εχω την Τριτη και με εβαλε για υπερηχο Τεταρτη να επιβεβαιώσουμε και υπερηχογραφικα την κυηση. Νωρις δεν ειναι? Θα δουμε τιποτα? Ουτε 5 εβδομαδων δεν θα εχω κλεισει.

Τώρα που ξανά βλέπω το ημερολόγιο μου επειδή τα σημειώνω όλα. 

Είχα Δευτέρα 2000 χοριακη και πήγα Τετάρτη βράδυ στον γιατρό υπολογίσαμε ότι θα έχει πάει 4000 μετά από δύο μέρες.  Και είδαμε ενδομήτριο κυηση και άσπρα σύννεφα μέσα . Λίγα πράγματα γρήγορος υπέρηχος. Στη ουσία θα καταφέρεις να δεις ότι δεν είναι άδειο και ότι είναι μέσα στην μήτρα. 

Αργότερα πήγα μετά από δύο βδομάδες όταν ήμουν 7 μισή. Και άκουσα καρδούλα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Nαι νωρίς είναι. Εμένα είχε πει ο γιατρός 2000-2500 και μετά. 

Εγώ πήγα 5 μισή εβδομάδων και ειδα ένα μικρό μαύρο κυκλάκι μέσα στην μήτρα. Όπου μου είπε κιόλας ότι είναι ενδομήτριος η κύηση. Και μέσα στο μαύρο κάτι άσπρα σύννεφα. Και μου είπε ότι δεν είναι άδειο και αυτά είναι εμβρυϊκά στοιχεια. 

Εγώ λέω να κάνεις υπομονή και να πας την άλλη Παρασκευή. Για να μπορέσεις να δεις έστω αυτά τα λίγα. 

Εντωμεταξυ δεν ζητησα υπερηχο ρε συ. Η μαια του γιατρου μου μονη της μου εβαλε υπερηχο...νομιζω κι εγω οτι δεν θα δουμε κατι  τοσο νωρις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τώρα που ξανά βλέπω το ημερολόγιο μου επειδή τα σημειώνω όλα. 

Είχα Δευτέρα 2000 χοριακη και πήγα Τετάρτη βράδυ στον γιατρό υπολογίσαμε ότι θα έχει πάει 4000 μετά από δύο μέρες.  Και είδαμε ενδομήτριο κυηση και άσπρα σύννεφα μέσα . Λίγα πράγματα γρήγορος υπέρηχος. Στη ουσία θα καταφέρεις να δεις ότι δεν είναι άδειο και ότι είναι μέσα στην μήτρα. 

Αργότερα πήγα μετά από δύο βδομάδες όταν ήμουν 7 μισή. Και άκουσα καρδούλα 

 

Εγω θυμαμαι στην πρωτη κυηση παλι ειχα παει ετσι νωρις  4+3 νομιζω για αλλο λογο βεβαια να δει και τις οωθηκες αν ειχαν υγρο γιατι ειχα πριστει και απο την οωληψια και ημουν ταυτοχρονα εγκυος. Για την κυηση δεν ειχαμε δει κατι μονο παχυ ενδομητριο και μετα ειχα παει 6 εβδομαδων και ακουσαμε καρδουλα. Τωρα λογικα θα ειμαι 4+6 την μεγαλη Τεταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Εντωμεταξυ δεν ζητησα υπερηχο ρε συ. Η μαια του γιατρου μου μονη της μου εβαλε υπερηχο...νομιζω κι εγω οτι δεν θα δουμε κατι  τοσο νωρις.

Ε για να μην την απορρίψεις και καλά..μπορείς να της πεις ότι θα καταφέρεις την Παρασκευή. Οπότε θα είσαι μέσα. Χαχα👍😝❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Εγω θυμαμαι στην πρωτη κυηση παλι ειχα παει ετσι νωρις  4+3 νομιζω για αλλο λογο βεβαια να δει και τις οωθηκες αν ειχαν υγρο γιατι ειχα πριστει και απο την οωληψια και ημουν ταυτοχρονα εγκυος. Για την κυηση δεν ειχαμε δει κατι μονο παχυ ενδομητριο και μετα ειχα παει 6 εβδομαδων και ακουσαμε καρδουλα. Τωρα λογικα θα ειμαι 4+6 την μεγαλη Τεταρτη

Α πέφτει μεγάλη Παρασκευή. 

Πήγαινε τρίτη του Πάσχα. Αλλιώς αν δεν μπορείς να περιμένεις πήγαινε τώρα αλλά δεν ξέρω αν θα δείτε κάτι. Μην πας τσάμπα ή μην  αγχωθεις αν δεν δείτε κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123μου θα ερθετε σαλονικα την αλλη εβδομαδα;; 

θα παμε κι εμεις Σαλονικουλα το 3ημερο της πρωτομαγιας για βαφτιση και ανυπομονωωωωωω!!!!!!!😁😁✈️

Δεν ξερεις ποσό ανυπομονώ… θα έρθουμε 22/4 θα πάμε κατευθείαν Καβάλα για Πάσχα και θα πάμε πίσω Θεσσαλονίκη Δευτέρα του Πάσχα κ θα φύγουμε Τετάρτη του Πάσχα… τι ωραία θα ήταν να έπεφταν οι μερες μας μαζί …

Τελεια θα περάσετε ωραία να ξεσκάσετε και να αλλάξετε διάθεση και να έρθετε με το μπεμπέ πίσω 

δε ξέρω κ με τα μέτρα εκεί τι γίνεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξερεις ποσό ανυπομονώ… θα έρθουμε 22/4 θα πάμε κατευθείαν Καβάλα για Πάσχα και θα πάμε πίσω Θεσσαλονίκη Δευτέρα του Πάσχα κ θα φύγουμε Τετάρτη του Πάσχα… τι ωραία θα ήταν να έπεφταν οι μερες μας μαζί …

Τελεια θα περάσετε ωραία να ξεσκάσετε και να αλλάξετε διάθεση και να έρθετε με το μπεμπέ πίσω 

δε ξέρω κ με τα μέτρα εκεί τι γίνεται;;;

αχ τι τελεια!!! θα ειναι φανταστικα στην Καβαλα!!! και στη Θεσσαλονικη βεβαια!!!!! να περασετε ονειρο!!!

απο μετρα εμεις εχουμε μασκες και σε εξωτερικους χωρους και αν εισαι εμβολιασενη, δειχνεις το πιστοποιητικο και μπαινεις παντου!! και σε καταστηματα και σε χωρους εστιασης!! οποτε δεν θα εχετε προβλημα!

εμενα ρε γαμωτο θα ερθει η περιοδος ακριβως πριν φυγουμε.. μεγαλη μ@λ@κι@! αντι να ειμαστε χαλαροι στην εκδρομουλα μας και να ανανεωθουμε, θα τρεχω να αλλαζω σερβιετες!!😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα σε όλες!!!

@Hope19 δεν έχω κάποια αλλαγή από εχθές...🥰 δεν έχω αδιαθετήσει...λες να γίνει και δεύτερο θαύμα???

στείλετε μου θετική ενέργεια κορίτσια....είμαι εγκρατής πάντως γιατί μπορεί να έχω κάπια ανωμαλία κύκλου που μου έχει συμβεί άλλες 1-2 είχα φτάσει 31-32 ημέρες.

αλλά μπορεί να έχει έρθει το δικό μου σποράκι..δεν ξέρω τι να πω, τι να σκεφτώ🙄💖

καλημέρα σας δυστυχώς ήρθε πάλι η ακατανόμαστη...λίγες μέρες κράτησαν οι ελπίδες μου 😪😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα σας δυστυχώς ήρθε πάλι η ακατανόμαστη...λίγες μέρες κράτησαν οι ελπίδες μου 😪😪

δεν μας ξεχναει η ατιμη.. καθε μηνα ερχεται.. δεν καθεται και αυτη στην ησυχια της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι τελεια!!! θα ειναι φανταστικα στην Καβαλα!!! και στη Θεσσαλονικη βεβαια!!!!! να περασετε ονειρο!!!

απο μετρα εμεις εχουμε μασκες και σε εξωτερικους χωρους και αν εισαι εμβολιασενη, δειχνεις το πιστοποιητικο και μπαινεις παντου!! και σε καταστηματα και σε χωρους εστιασης!! οποτε δεν θα εχετε προβλημα!

εμενα ρε γαμωτο θα ερθει η περιοδος ακριβως πριν φυγουμε.. μεγαλη μ@λ@κι@! αντι να ειμαστε χαλαροι στην εκδρομουλα μας και να ανανεωθουμε, θα τρεχω να αλλαζω σερβιετες!!😆😆

Χαχαχα δε πειράζει μπορεί κ να μην είσαι με περίοδο όποτε μη το κακό μελετάς 🤣🤣🤣 

εγώ θα έχω τελειώσει αλλά οι γόνιμες θα πέσουν όταν έρθουμε πίσω στην ρουτίνα 🤣🤣🤣 αλλά να σου πω κάτι ΒΑΡΕΘΗΚΑ δεν ασχολούμαι άλλο θα κάνω σεξ όποτε θέλω, δεν κοιτάω αλλο ούτε μερες ούτε τεστ ωορρηξιας άμα είναι να έρθει ας έρθει έτσι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα σας δυστυχώς ήρθε πάλι η ακατανόμαστη...λίγες μέρες κράτησαν οι ελπίδες μου 😪😪

λυπαμαι αθηνα μου. 😔 σε νιωθω γτ καθε μηνα το περναω απο περυσι το φλεβαρη. να ειμαστε καλα να προσπαθουμε!! ξεσπασε και γεμισε αισιοδοξια για τον επομενη μηνα!!!💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα δε πειράζει μπορεί κ να μην είσαι με περίοδο όποτε μη το κακό μελετάς 🤣🤣🤣 

εγώ θα έχω τελειώσει αλλά οι γόνιμες θα πέσουν όταν έρθουμε πίσω στην ρουτίνα 🤣🤣🤣 αλλά να σου πω κάτι ΒΑΡΕΘΗΚΑ δεν ασχολούμαι άλλο θα κάνω σεξ όποτε θέλω, δεν κοιτάω αλλο ούτε μερες ούτε τεστ ωορρηξιας άμα είναι να έρθει ας έρθει έτσι…

αχ ραφαελα μου δεν ελπιζω οτι δεν θα ερθει. ξερω οτι θα ερθει πια. οχι οτι δεν απογοητευομαι καθε φορα που ερχεται (γτ μια κρυφη ελπιδα παντα υπαρχει) αλλα ξερω οτι εχω κανει τα παντα για να ερθει το μπεμπε και δεν ερχεται. μονο την ψυχολογια μου δεν εχω φροντισει και μαλλον αυτο φταιει...

αυτο με τις μερες κι εγω θελω να το κανω αλλα τωρα που ειχα γονιμες το σκεφτομουν δυστυχως. δεν γινεται ρε γ@μωτο να το αποβαλω οσο κι αν θελω.. τελικα ειχαμε επαφες μερα παρα μερα ολη την εβδομαδα και οτι θελει ας γινει! τα τεστ ωορρηξιας κι εγω τα σταματησα!

ευχομαι κοριτσι μου να ειστε 3 στο ταξιδι σας και να πετατε απο ευτυχια!!!!!🙏🙏❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ραφαελα μου δεν ελπιζω οτι δεν θα ερθει. ξερω οτι θα ερθει πια. οχι οτι δεν απογοητευομαι καθε φορα που ερχεται (γτ μια κρυφη ελπιδα παντα υπαρχει) αλλα ξερω οτι εχω κανει τα παντα για να ερθει το μπεμπε και δεν ερχεται. μονο την ψυχολογια μου δεν εχω φροντισει και μαλλον αυτο φταιει...

αυτο με τις μερες κι εγω θελω να το κανω αλλα τωρα που ειχα γονιμες το σκεφτομουν δυστυχως. δεν γινεται ρε γ@μωτο να το αποβαλω οσο κι αν θελω.. τελικα ειχαμε επαφες μερα παρα μερα ολη την εβδομαδα και οτι θελει ας γινει! τα τεστ ωορρηξιας κι εγω τα σταματησα!

ευχομαι κοριτσι μου να ειστε 3 στο ταξιδι σας και να πετατε απο ευτυχια!!!!!🙏🙏❤️🤰

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα δε πειράζει μπορεί κ να μην είσαι με περίοδο όποτε μη το κακό μελετάς 🤣🤣🤣 

εγώ θα έχω τελειώσει αλλά οι γόνιμες θα πέσουν όταν έρθουμε πίσω στην ρουτίνα 🤣🤣🤣 αλλά να σου πω κάτι ΒΑΡΕΘΗΚΑ δεν ασχολούμαι άλλο θα κάνω σεξ όποτε θέλω, δεν κοιτάω αλλο ούτε μερες ούτε τεστ ωορρηξιας άμα είναι να έρθει ας έρθει έτσι…

και εγω ειπα απο αυτο το μηνα τερμα τα τεστ.. ετσι και αλλιως εγω την καταλαβαινω αρα δεν μπορω αλλο με τα τεστ.. αν ειναι να ερθει θα ερθει

αντωνία μου χαιρομαι για τις εξετασεις του πατερα σου.. ευχομαι ολες αρνητικες να βγαινουν.. εννοω καθαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

και εγω ειπα απο αυτο το μηνα τερμα τα τεστ.. ετσι και αλλιως εγω την καταλαβαινω αρα δεν μπορω αλλο με τα τεστ.. αν ειναι να ερθει θα ερθει

αντωνία μου χαιρομαι για τις εξετασεις του πατερα σου.. ευχομαι ολες αρνητικες να βγαινουν.. εννοω καθαρες

ευχαριστω ναντια μου!!!! να ειμαστε καλα κοριτσια!!! υγεια να εχουμε!! και θα ερθουν τα μπεμπακια μας!!!!

εγω δεν την καταλαβαινω την ωορρηξια αλλα ειχα σταθερη 11η-12η ημερα θετικο τεστ! τωρα πηγα και στο γυναικολογο και ειδαμε το ωαριο που μεγαλωνε.. εχουμε συχνες επαφες και οχι καθημερινες μηπως ειναι καλυτερα ετσι για το σπερμα.. θα δουμε τωρα... οτι θελει ο θεος!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω ναντια μου!!!! να ειμαστε καλα κοριτσια!!! υγεια να εχουμε!! και θα ερθουν τα μπεμπακια μας!!!!

εγω δεν την καταλαβαινω την ωορρηξια αλλα ειχα σταθερη 11η-12η ημερα θετικο τεστ! τωρα πηγα και στο γυναικολογο και ειδαμε το ωαριο που μεγαλωνε.. εχουμε συχνες επαφες και οχι καθημερινες μηπως ειναι καλυτερα ετσι για το σπερμα.. θα δουμε τωρα... οτι θελει ο θεος!!🙂

θα ερθει την καταλληλη στιγμη για ολες μας... ο θεος ξερει πολυ καλυτερα απο εμας

η γυναικολογος μου ειπε μερα παρα μερα μετα την περιοδο και καθε μερα τις γονιμες.. τις μερες της ωορρηξιας δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ραφαελα μου δεν ελπιζω οτι δεν θα ερθει. ξερω οτι θα ερθει πια. οχι οτι δεν απογοητευομαι καθε φορα που ερχεται (γτ μια κρυφη ελπιδα παντα υπαρχει) αλλα ξερω οτι εχω κανει τα παντα για να ερθει το μπεμπε και δεν ερχεται. μονο την ψυχολογια μου δεν εχω φροντισει και μαλλον αυτο φταιει...

αυτο με τις μερες κι εγω θελω να το κανω αλλα τωρα που ειχα γονιμες το σκεφτομουν δυστυχως. δεν γινεται ρε γ@μωτο να το αποβαλω οσο κι αν θελω.. τελικα ειχαμε επαφες μερα παρα μερα ολη την εβδομαδα και οτι θελει ας γινει! τα τεστ ωορρηξιας κι εγω τα σταματησα!

ευχομαι κοριτσι μου να ειστε 3 στο ταξιδι σας και να πετατε απο ευτυχια!!!!!🙏🙏❤️🤰

Είναι πολύ δύσκολο να μη το σκέφτεσαι εχεις απόλυτο δίκιο…και εγώ σταμάτησα να το πιστεύω γιατί κάθε μήνα τα ίδια κ τα ίδια…αυτό το μήνα δεν είχαμε επαφές σχεδόν καθόλου (λόγο πένθους) μια πριν την ωορρηξία κ μια στην ωορρηξία οπως τα υπολόγισα! 
 

το σημαντικό είναι να είμαστε εμεις καλά ψυχολογικά! Να μη χάσουμε τον εαυτό μας! Κ θα έρθει με κάποιο τρόπο θα έρθει…αυτό να σκέφτεσαι κ αυτό να κανεις!! ❤️❤️❤️❤️ Το τελευταίο διάστημα μίλησα με πολλες κοπέλες που έμαθα ότι είναι έγκυες κ πλέον το λεω ότι προσπαθω αλλά δεν ήρθε ακόμη…ολες μου είπαν ότι θα έρθει στην σωστή στιγμή κ έχουν δίκιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

και εγω ειπα απο αυτο το μηνα τερμα τα τεστ.. ετσι και αλλιως εγω την καταλαβαινω αρα δεν μπορω αλλο με τα τεστ.. αν ειναι να ερθει θα ερθει

αντωνία μου χαιρομαι για τις εξετασεις του πατερα σου.. ευχομαι ολες αρνητικες να βγαινουν.. εννοω καθαρες

Εγώ δεν καταλαβαίνω κ πολύ την ωορρηξία μ αλλά περίπου κ εμένα κυμαίνεται από 11-13! Απλά βρε κορίτσια όταν ακούμε καταστάσεις οπως αυτες με την Πάτρα λες γιατί Θεέ μου όχι σε εμένα που το θέλω τόσο πολύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...