Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Α ρε κοριτσια τι γινεται οταν σταματας να προσπαθεις!!!!!!!!!!! Δεν το πιστευω!!!!

Ναι ρε μα ποσα θαυματα εγιναν στο γκρουπακι μας.. εσυ , η @babyblue94 κορίτσι μου ποσο γουρλου εισαι και ποιο αλλο κοριτσι δεν θυμαμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια πωπω ήμουν σίγουρη με αυτά τα συμπτώματα σου!!! Ειδες άμα ξε αγχωθουμε θαύματα που γίνονται!!! Εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη 😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εχω παθει σοκ η αληθεια δεν το πιστευω νομιζω καποιος μου κανει πλακα.. Ευχομαι και εσύ σύντομα εγκυούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα κορίτσια, σήμερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης(ταινία) και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. Έχω κύκλο 28-29 ημερών αλλά εντάξει έχει τύχει να πα΄ει και 30 αλλά πιο σπάνια και σήμερα είμαι 30ή μέρα και είπα να το κάνω μήπως αυτός ο μήνας ήταν ο τυχερός μας..😪 Πάμε για τον επόμενο μήνα και βλέπουμε για εξωσωματική ίσως πριν το γάμο7/22..

ήθελα απλά να το μοιραστώ με κάποιον.

 

Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ... Σε καταλαβαινω απολυτα. Να σου πω την αληθεια κατσε να δεις αν θα αδιαθετησεις εγω ειχα κανει ενα τεστ πριν δυο μερες και ηταν αρνητικο.. ΕΠισης, θαυματα γινονται! Δες εμενα παραδειγμα.. Μπορει μεχρι το γαμο να το πιασετε το σπορακι.. αλλα και να μην το πιασετε εχετε την επιλογη της εξωσωματικης οπως εκανα και εγω το πρωτο μου παιδακι...ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό!! Απίστευτο! Είχατε κάποιο θέμα υγείας όταν προσπαθουσατε 3 χρόνια? Ή εισασταν στην ανεξήγητη?

ΕΙχα μια βουλωμενη σαλπιγγα την αριστερη αλλα αυτο δεν ηταν δικαιολογια γιατι λογω οτι και η οωθηκη απο εκεινη την πλευρα ηταν μιση λογω καποιου χειρουργειου δεν εκανα σχεδον ποτε ωαρια. Δουλευε ομως και για τις δυο καθε μηνα η δεξια οωθηκη. Οποτε δεν εμαθα ποτε τι εφταιξε.. δεν ειχα αλλες αντοχες και ειχαμε κανει εξωσωματικη τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ... Σε καταλαβαινω απολυτα. Να σου πω την αληθεια κατσε να δεις αν θα αδιαθετησεις εγω ειχα κανει ενα τεστ πριν δυο μερες και ηταν αρνητικο.. ΕΠισης, θαυματα γινονται! Δες εμενα παραδειγμα.. Μπορει μεχρι το γαμο να το πιασετε το σπορακι.. αλλα και να μην το πιασετε εχετε την επιλογη της εξωσωματικης οπως εκανα και εγω το πρωτο μου παιδακι...ολα θα πανε καλα!

@hope19 μου γλυκιά σε ευχαριστώ αν και ακόμα ελπίζω και σε αυτό τον κύκλο.. είμαι σίγουρη ότι καπου θα συναντήσω το δικό μου σποράκι και εχω υπομονή... απλά σήμερα απογοητεύτηκα λίγο. βλέπω το δικό σου θαύμα και πολλών άλλων κοριτσιών και χαίρομαι μαζί σας...μακάρι να γίνει και σε εμένα..

σε ευχαριστώ από καρδιάς και όλα να πανε καλά και σε σε΄να και να διαβάζω τα ευχαριστα νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Αν συμβεί κάτι τέτοιο τι να πω.. προσπαθούσα δυόμιση χρόνια για τον μικρό μου που τελικά ήρθε μετά την πρώτη μου εξωσωματική. Τώρα είδα πει απλά να κάνουμε ελεύθερα μήπως και γίνει κανένα θαύμα μέχρι τώρα που θα ξεκινήσουμε παλι προετοιμασία για την εμβρυομεταφορα.  Ουσιαστικά ήταν ι δεύτερος μήνας και μάλιστα λόγω τρεξίματος είχαμε μόνο μια επαφή κι αυτή πριν την οωρρηξια. Τι να πω μακάρι!! Θα πάω για χοριακη σήμερα το αποφάσισα.  Μακάρι να μην τα έχει παίξει απλά το σύστημα...

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ναι ρε μα ποσα θαυματα εγιναν στο γκρουπακι μας.. εσυ , η @babyblue94 κορίτσι μου ποσο γουρλου εισαι και ποιο αλλο κοριτσι δεν θυμαμαι..

Ρε συ δεν το πιστεύω..... Διάβαζα τα μηνύματα και πριν δω το αποτέλεσμα σου  έλεγα είναι εγγυος σίγουρα. Γιατί και εγώ είχα αυτά τα συμπτώματα

Εντομεταξυ ήμουν σίγουρη για κάποιο λόγο ότι αυτο που έγινε σε εμένα λίγο πριν την σπερματεγχυση που δεν το περίμενα θα γίνει και σε άλλη κοπέλα. Και τσουπ πριν την εξωσωματική σου ήρθε. 

Είναι απίστευτο. Ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις γιατί είχαμε το ίδιο πράγμα. Σου εύχομαι συγχαρητήρια. Πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να πάνε οοοολα υπέροχα. Γλύτωσες την ταλαιπωρία και το αξίζεις. Κορίτσι μου ♥️♥️♥️♥️ χάρηκα πάρα πολύ που έδωσα αυτή την ενέργεια αυτό τον μήνα.  Νικάμε. Κάνουμε το σπάνιο σύνηθες σιγά σιγά. Χαχαχαχαα και άλλη στο κλαμπ. 

Όλα καλά θα πάνε... Μην φοβάσαι για τίποτα. Ο αριθμός σου είναι τέλειος. Μην αγχώνεσαι και άσε το μαχητικό μωράκι σου να παλέψει. Όπως κρατήθηκε με μόνο μια επαφή. Δυνατό είναι και δεν μασάει πουθενα. Εγώ έτσι σκεφτόμουν. ❣️❣️❣️❣️❣️

Να μιλήσεις και με τον γιατρό μήπως πάρεις προγεστερόνη για βοήθεια. 

Μπράβο και πάλι μπράβο 😍😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εχω παθει σοκ η αληθεια δεν το πιστευω νομιζω καποιος μου κανει πλακα.. Ευχομαι και εσύ σύντομα εγκυούλα!

Χάρηκα τόσο πολύ για σένα αλήθεια 💓💓 άντε θα περιμένουμε τους διπλασιασμούς!!! 
 

Εγω κορίτσι μου έχασα τη πίστη μου, δε θα έρθει ποτέ νομίζω…απογοητεύτηκα τόσο πολύ που σχεδόν τα παράτησα! Θα περιμένω να γίνει ο γαμος μας τον 10/22 και μετά θα προχωρήσω με άλλη μέθοδο! Ως τότε θα παίρνουμε τις βιταμίνες μας, κ εγώ την αγωγή της προλακτινης απλά για να έχουμε ένα καθαρό πεδίο για να μπορούμε να συνεχίσουμε…

Ειμαι εδώ για να βλέπω τα δικά σας θετικά τεστ 🤗🤗🤗💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

θα σου ελεγα οτι το ενστικτο μου μου ελεγε οτι εισαι αλλα λεω μην δωσω ελπιδες... τελικα με επιβεβαιωσες.. ποσο χαιρομαι δεν φανταζεσαι.. ακομα ενα θαυμα.. ακομα μια ελπιδα  για τις υπολοιπες.. σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη.. απολαυσε το ταξιδι προς την μητροτητα 💖

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Ρε δεν το πιστεύω!!!! 3 χρονια προσπαθειας ,εξωσωματική απεκτησα το πρωτο παιδακι και τωρα τσουπ με μια επαφη!!

παλια πριν πολλα χρονια δουλευα στο υπουργειο υγειας και ειμουν υπευθυνη για τις αιτησεις που αφορουσαν εξωσωματικη.. ξερεις ποσα ζευγαρια γνωρισα που αν και ειχαν κανει εξωσωματικη μετα εμεινε η κοπελα με φυσικη συλληψη πολυ ευκολά? επειδη ηταν χαλαρες και ηξεραν οτι παλι με εξωσωματικη θα εκαναν παιδι δεν σκεφτονταν τιποτα και εμεναν εγκυος απο το πουθενα

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια πωπω ήμουν σίγουρη με αυτά τα συμπτώματα σου!!! Ειδες άμα ξε αγχωθουμε θαύματα που γίνονται!!! Εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη 😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

αντε να δουμε εμεις ποτε θα χαλαρωσουμε μηπως και ερθει χαχαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

 

 

Ρε συ δεν το πιστεύω..... Διάβαζα τα μηνύματα και πριν δω το αποτέλεσμα σου  έλεγα είναι εγγυος σίγουρα. Γιατί και εγώ είχα αυτά τα συμπτώματα

Εντομεταξυ ήμουν σίγουρη για κάποιο λόγο ότι αυτο που έγινε σε εμένα λίγο πριν την σπερματεγχυση που δεν το περίμενα θα γίνει και σε άλλη κοπέλα. Και τσουπ πριν την εξωσωματική σου ήρθε. 

Είναι απίστευτο. Ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις γιατί είχαμε το ίδιο πράγμα. Σου εύχομαι συγχαρητήρια. Πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να πάνε οοοολα υπέροχα. Γλύτωσες την ταλαιπωρία και το αξίζεις. Κορίτσι μου ♥️♥️♥️♥️ χάρηκα πάρα πολύ που έδωσα αυτή την ενέργεια αυτό τον μήνα.  Νικάμε. Κάνουμε το σπάνιο σύνηθες σιγά σιγά. Χαχαχαχαα και άλλη στο κλαμπ. 

Όλα καλά θα πάνε... Μην φοβάσαι για τίποτα. Ο αριθμός σου είναι τέλειος. Μην αγχώνεσαι και άσε το μαχητικό μωράκι σου να παλέψει. Όπως κρατήθηκε με μόνο μια επαφή. Δυνατό είναι και δεν μασάει πουθενα. Εγώ έτσι σκεφτόμουν. ❣️❣️❣️❣️❣️

Να μιλήσεις και με τον γιατρό μήπως πάρεις προγεστερόνη για βοήθεια. 

Μπράβο και πάλι μπράβο 😍😍😍

 

Κοριτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τα γλυκα σου λογια.. Οτα ακουσα την τιμη εκλαψα δεν το περιμενα!! Ναι ναι κοριτσακι μου τον πηρα κατευθειαν , ενθουσιαστηκε γιατι θα προχωρουσαμε σε εμβρυομεταφορα και μου λεει μπραβο ρε θηριο και μια χαρα η τιμη για τις μερες οιυ εισαι, απλα μου ζητησε την Παρασκευη να ξανα κανω να δουμε αν θα διπλασιαστει.. ΕΙναι πολυ μεγαλο αγχος φοβαμαι μηπως δεν παει  καλα! Μου εδωσε εντωμεταξυ outrogestan 3*200, σαλοσπιρ και της pregnacare μου ειπε να παιρνω. Ποναω και βγαζω λιγο ροζ οχι πολυ αλλα βλεπω για αυτο φοβαμαι. Αλλα απο την αλλη αυτα τα ειχα και στο γιο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χάρηκα τόσο πολύ για σένα αλήθεια 💓💓 άντε θα περιμένουμε τους διπλασιασμούς!!! 
 

Εγω κορίτσι μου έχασα τη πίστη μου, δε θα έρθει ποτέ νομίζω…απογοητεύτηκα τόσο πολύ που σχεδόν τα παράτησα! Θα περιμένω να γίνει ο γαμος μας τον 10/22 και μετά θα προχωρήσω με άλλη μέθοδο! Ως τότε θα παίρνουμε τις βιταμίνες μας, κ εγώ την αγωγή της προλακτινης απλά για να έχουμε ένα καθαρό πεδίο για να μπορούμε να συνεχίσουμε…

Ειμαι εδώ για να βλέπω τα δικά σας θετικά τεστ 🤗🤗🤗💖💖

και εγω πλεον χαιρομαι με τα τεστ των αλλων κοπελλων και χαιρομαι που γινονται θαυματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες το απόγευμα πήγα έκανα rapid βγήκε αδιευκρινιστο... Παω σήμερα και βγαίνει θετικο😭😭 Θεέ άλλο θετικό ήθελα να δω!!! Τέλος πάντων... Έχω έντονο πόνο στα κόκαλα αδυναμία συναχι πονόλαιμο... Ολα τα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες το απόγευμα πήγα έκανα rapid βγήκε αδιευκρινιστο... Παω σήμερα και βγαίνει θετικο😭😭 Θεέ άλλο θετικό ήθελα να δω!!! Τέλος πάντων... Έχω έντονο πόνο στα κόκαλα αδυναμία συναχι πονόλαιμο... Ολα τα καλά 

περαστικα σου.. βιταμινες να παιρνεις.. βοηθανε πολυ.. μετα απο αυτο το θετικο θα ερθει και το αλλο θετικο.. ειπαμε μετα το πασχα .. εγω βεβαια αρχισα να ελπιζω απο αυτο το μηνα για καποιο λογο αλλα δεν το βλεπω.. θα ερθει η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τα γλυκα σου λογια.. Οτα ακουσα την τιμη εκλαψα δεν το περιμενα!! Ναι ναι κοριτσακι μου τον πηρα κατευθειαν , ενθουσιαστηκε γιατι θα προχωρουσαμε σε εμβρυομεταφορα και μου λεει μπραβο ρε θηριο και μια χαρα η τιμη για τις μερες οιυ εισαι, απλα μου ζητησε την Παρασκευη να ξανα κανω να δουμε αν θα διπλασιαστει.. ΕΙναι πολυ μεγαλο αγχος φοβαμαι μηπως δεν παει  καλα! Μου εδωσε εντωμεταξυ outrogestan 3*200, σαλοσπιρ και της pregnacare μου ειπε να παιρνω. Ποναω και βγαζω λιγο ροζ οχι πολυ αλλα βλεπω για αυτο φοβαμαι. Αλλα απο την αλλη αυτα τα ειχα και στο γιο μου.

Ωραία η Παρασκευή είναι κοντά μην αγχώνεσαι. Να βάψεις τα utrogestan και θα σταματήσει και το ροζ. 

Αχ πήρα τον άντρα μου στην δουλειά. Και του είπα για σένα. Του λέω ότι συνέβη με εμάς. Δεν είναι τέλειο να συμβαίνει και σε άλλες;;; Χαχαχα και χάρηκε τόσο πολύ χωρίς να σε ξέρει. Λέει. Αλήθεια ρε;;; Πωωω μπραβο της. Πολύ ωραία πράγματα. 

Χαχαχα πλάκα είχε. 

Άντε τα Χριστούγεννα θα ετοιμάζεσαι. Από τα πιο ωραία Χριστούγεννα σου. ♥️♥️♥️ Να προσέχεις πολύ αυτές τις μέρες που προσπαθεί να γατζωθει το μικρακι. Μην κάνεις δουλειές. Μην παίρνεις αγκαλιά το παιδακι σου. Μην σκύβεις. Κάντο σε υπερβολη για να είμαστε σίγουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

θα σου ελεγα οτι το ενστικτο μου μου ελεγε οτι εισαι αλλα λεω μην δωσω ελπιδες... τελικα με επιβεβαιωσες.. ποσο χαιρομαι δεν φανταζεσαι.. ακομα ενα θαυμα.. ακομα μια ελπιδα  για τις υπολοιπες.. σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη.. απολαυσε το ταξιδι προς την μητροτητα 💖

 

παλια πριν πολλα χρονια δουλευα στο υπουργειο υγειας και ειμουν υπευθυνη για τις αιτησεις που αφορουσαν εξωσωματικη.. ξερεις ποσα ζευγαρια γνωρισα που αν και ειχαν κανει εξωσωματικη μετα εμεινε η κοπελα με φυσικη συλληψη πολυ ευκολά? επειδη ηταν χαλαρες και ηξεραν οτι παλι με εξωσωματικη θα εκαναν παιδι δεν σκεφτονταν τιποτα και εμεναν εγκυος απο το πουθενα

 

αντε να δουμε εμεις ποτε θα χαλαρωσουμε μηπως και ερθει χαχαχχαχ

Οντως κοριτσι μου γινονται και θαυματα... μακαρι να γινει το θαυμα για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου.Να πάνε όλα κατ'ευχήν και να έχεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου σε 9 μηνες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Οντως κοριτσι μου γινονται και θαυματα... μακαρι να γινει το θαυμα για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!

Να ξέρεις τις πρώτες μέρες θα κυκλοφορείς στο σπίτι και θα κοιτιεσαι με τον άντρα σου και θα χασκο γελάτε  σαν χαζοί. Με απορία ρε πως είναι δυνατόν; 

Εμείς ήμασταν έτσι για καμιά βδομάδα. Αχχαχαχαχαχμετα την επόμενη μου έλεγε δηλαδή είσαι έγγυος ;  Χαχχα ούτε εγώ το πίστευα. 

Πλέον το έχουμε εμπεδώσει. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ωραία η Παρασκευή είναι κοντά μην αγχώνεσαι. Να βάψεις τα utrogestan και θα σταματήσει και το ροζ. 

Αχ πήρα τον άντρα μου στην δουλειά. Και του είπα για σένα. Του λέω ότι συνέβη με εμάς. Δεν είναι τέλειο να συμβαίνει και σε άλλες;;; Χαχαχα και χάρηκε τόσο πολύ χωρίς να σε ξέρει. Λέει. Αλήθεια ρε;;; Πωωω μπραβο της. Πολύ ωραία πράγματα. 

Χαχαχα πλάκα είχε. 

Άντε τα Χριστούγεννα θα ετοιμάζεσαι. Από τα πιο ωραία Χριστούγεννα σου. ♥️♥️♥️ Να προσέχεις πολύ αυτές τις μέρες που προσπαθεί να γατζωθει το μικρακι. Μην κάνεις δουλειές. Μην παίρνεις αγκαλιά το παιδακι σου. Μην σκύβεις. Κάντο σε υπερβολη για να είμαστε σίγουρες

Αχ κοριτσακι μου ποσο με συγκινει το ενδιαφερον σου!!!❤️ 

Ασε και σηκωσα τον μικρο και απο ολα εκανα . Δεν ηξερα ομως! Κι ο μικρος μου μωρε 14 μηνων ειναι μονο ολο αγκαλιτσα θελει πως να του αρνηθω! Ουφ τωρα το σκεφτηκα κι εγω.. να δω τι θα κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Να ξέρεις τις πρώτες μέρες θα κυκλοφορείς στο σπίτι και θα κοιτιεσαι με τον άντρα σου και θα χασκο γελάτε  σαν χαζοί. Με απορία ρε πως είναι δυνατόν; 

Εμείς ήμασταν έτσι για καμιά βδομάδα. Αχχαχαχαχαχμετα την επόμενη μου έλεγε δηλαδή είσαι έγγυος ;  Χαχχα ούτε εγώ το πίστευα. 

Πλέον το έχουμε εμπεδώσει. ❤️

Χαχαχαχα τον πηρα τηλρφωνο γτ ηξερε για την χοριακη.. Εγω ηθελα απλα να το αποκλεισω απο το μυαλο μου. Αφου με πηραν και τους λεω σιγουρα? Χαχαχαχ

Και παιρνω τον αντρα μου του λεω βγηκε 88,34 μου λεει δλδ? Του λεω θετικη. Μου κανει δλδ εισαι εγγυος? !!!  Δεν το πιστευω... Ποσες φορες με ρωτησε μετα και φυσικα πεταξαμε απο τη χαρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου.Να πάνε όλα κατ'ευχήν και να έχεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου σε 9 μηνες🥰

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ κοριτσακι μου ποσο με συγκινει το ενδιαφερον σου!!!❤️ 

Ασε και σηκωσα τον μικρο και απο ολα εκανα . Δεν ηξερα ομως! Κι ο μικρος μου μωρε 14 μηνων ειναι μονο ολο αγκαλιτσα θελει πως να του αρνηθω! Ουφ τωρα το σκεφτηκα κι εγω.. να δω τι θα κανω!

Ναι εντάξει όταν δεν ξέρουμε .....τώρα όμως προσοχή πολύ. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες το απόγευμα πήγα έκανα rapid βγήκε αδιευκρινιστο... Παω σήμερα και βγαίνει θετικο😭😭 Θεέ άλλο θετικό ήθελα να δω!!! Τέλος πάντων... Έχω έντονο πόνο στα κόκαλα αδυναμία συναχι πονόλαιμο... Ολα τα καλά 

Αχ πολλα περαστικα κοριτσακι μου!!! ❤️Να το περασεις πολυ ηπια ευχομαι και συντομα να εισαι παλι γερη δυνατη, ετοιμη για προσπαθειες🙏🙏🙏💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Οντως κοριτσι μου γινονται και θαυματα... μακαρι να γινει το θαυμα για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!

το προσευχομαι και χαιρομαι οταν βλεπω να γινεται το θαυμα ειναι σαν να το ζω εγω

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Χαχαχαχα τον πηρα τηλρφωνο γτ ηξερε για την χοριακη.. Εγω ηθελα απλα να το αποκλεισω απο το μυαλο μου. Αφου με πηραν και τους λεω σιγουρα? Χαχαχαχ

Και παιρνω τον αντρα μου του λεω βγηκε 88,34 μου λεει δλδ? Του λεω θετικη. Μου κανει δλδ εισαι εγγυος? !!!  Δεν το πιστευω... Ποσες φορες με ρωτησε μετα και φυσικα πεταξαμε απο τη χαρα μας!

εμενα περσι που ειχα μεινει εγκυος εκανα τεστ και βγηκε ξεκαθαρο θετικο.. παιρνει την μανα του τηλ και της λεει η κωνσταντια ειναι μαλλον εγκυος.. τι μαλλον καλε του λεω.. εχω 3 μερες καθυστερηση και ενα καραθετικο τεστ.. το μαλλον που το βλεπεις χαχαχαχαχα.. μειναμε με την χαρα βεβαια αλλα εχει ο θεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 Τονια μου βετερανα μας τι κανεις?❤️

Το σκεφτόμουν κ εγώ αυτό το κορίτσι…ελπίζω να είναι όλα καλά κ με τον μπαμπά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...