Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. εγω σε παρακαλω.. αν ειμουν κοντα θα σου ελεγα να μου επιανες λαδακι αλλα δεν πειραζει.. ενα κερακι ειναι και αυτο ευλογια

Θα ανάψω κορίτσι μου. Κωνσταντίνα είναι το όνομα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. χτες ειχα βαρος χαμηλα και αρκετα πονακια.. ειχα και τον γνωστο πονοκεφαλο που εχω την προηγουμενη μερα της περιοδου.. πιθανον να ερθει σημερα αλλιως παρασκευη που βαση με την ωορρηξια ειναι η 14η μερα μετα την ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Έκανα χοριακη και σε δύο ωρίτσες θα ξέρω! Αλλά εντάξει κορίτσια είτε τώρα είτε με την εμβρυομεταφορα θα έρθει. Απλά δεν άντεχα άλλο αυτή την αναμονή και αυτά τα παράξενα που νιώθω ή που νομίζω ότι νιώθω.  Για να δούμε το τεστ οωρρηξιας θα πέσει πάλι μέσα;;;

αντε μακαρι να ειναι θετικη.. εχεις καθυστερηση ομως? χτες με τετοιο πονοκεφαλο που ειχα λεω σιγουρα σημερα θα ερθει και εκατσα και την περιμενω χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Θα ανάψω κορίτσι μου. Κωνσταντίνα είναι το όνομα σου;

ναι.. σε ευχαριστω πολυ.. η αγια ειρηνη να σου στειλει το σπορακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Νιωθεις κάποια συμπτώματα;;; 
 

Ετσι να σκέφτεσαι ότι θα έρθει οπως κ να έχει :) 

Έχω κάποια που τα είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη. Πάω τουαλέτα πιο συχνά, έχω δηλαδή το αντίθετο της δισκοιλιοτητας. Όσο και αν σας φαίνεται παράξενο αυτό το είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη. Επίσης σηκώνομαι το βράδυ να ουρήσω και θέλω έντονα. Έχω πονάκια περιόδου από την Δευτέρα. Είχα την Δευτέρα ροζ υγρά από το πρωί μέχρι το μεσημέρι στο σκούπισμα που αυτό δεν το έχω ποτέ πριν. Και κάτι που ξεκίνησε χθες ξυπνάω με πόνο στο στομάχι από την πείνα μέσα στη νύχτα που και αυτό το είχα στην εγκυμοσύνη. Τι να πω κορίτσια στις 10 θα ξέρω. Ελπίζω να μην είναι όλα της φαντασίας μου. Αλλά ρε κορίτσια αν βγει αρνητική η χοριακη γιατί να βγήκε το τεστ οωρρηξιας θετικό αφού ξέρω πότε έκανα οωρρηξια και ότι τώρα έχω καθυστέρηση και έχω και σύμπτωμα περιόδου; Θα είναι απορίας άξιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αντε μακαρι να ειναι θετικη.. εχεις καθυστερηση ομως? χτες με τετοιο πονοκεφαλο που ειχα λεω σιγουρα σημερα θα ερθει και εκατσα και την περιμενω χαχαχαχ

Για τα δεδομένα μου έπρεπε να έρθει χθες. Έρχεται πάντα 12  μέρες μετά την οωρρηξια εξακριβωμένα. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά.. εσύ ποτέ περίμενες; Κι εσύ δεν είχες ροζ υγρά κάποια στιγμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Έχω κάποια που τα είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη. Πάω τουαλέτα πιο συχνά, έχω δηλαδή το αντίθετο της δισκοιλιοτητας. Όσο και αν σας φαίνεται παράξενο αυτό το είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη. Επίσης σηκώνομαι το βράδυ να ουρήσω και θέλω έντονα. Έχω πονάκια περιόδου από την Δευτέρα. Είχα την Δευτέρα ροζ υγρά από το πρωί μέχρι το μεσημέρι στο σκούπισμα που αυτό δεν το έχω ποτέ πριν. Και κάτι που ξεκίνησε χθες ξυπνάω με πόνο στο στομάχι από την πείνα μέσα στη νύχτα που και αυτό το είχα στην εγκυμοσύνη. Τι να πω κορίτσια στις 10 θα ξέρω. Ελπίζω να μην είναι όλα της φαντασίας μου. Αλλά ρε κορίτσια αν βγει αρνητική η χοριακη γιατί να βγήκε το τεστ οωρρηξιας θετικό αφού ξέρω πότε έκανα οωρρηξια και ότι τώρα έχω καθυστέρηση και έχω και σύμπτωμα περιόδου; Θα είναι απορίας άξιο!

Εγώ νομίζω εχεις πολλες πιθανότητες…1 ώρα έμεινε και θα ξερεις!! Έχω κ εγώ ευκοιλιοτητα το τελευταίο διάστημα αλλά νομίζω επειδή κρύωσα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Για τα δεδομένα μου έπρεπε να έρθει χθες. Έρχεται πάντα 12  μέρες μετά την οωρρηξια εξακριβωμένα. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά.. εσύ ποτέ περίμενες; Κι εσύ δεν είχες ροζ υγρά κάποια στιγμή;

ναι ειχα αλλα ηταν πολυ απαλο και απλα στο σερβιετακι που παιζει να ηταν και που ηπια πολλα νεσκαφε και μου φανηκε ροζ.. ξερεις απο την επιθυμια.. και εγω συνηθως δεν εχω μεγαλη ωχρινικη... δηλαδη καπου 12 με 13 μερες αλλα τον προηγουμενο μηνα ειχα 14 και αν δεν ερθει σημερα μαλλον και αυτον το μηνα θα εχω 14 μερες.. παντως η συχνοουρια καλα κρατει αλλα πινω και πολλη νερο.. η κοιλια μου εχει γινει σαν 3 μηνων εγκυος και εχω αρκετο βαρος στην μητρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ναι ειχα αλλα ηταν πολυ απαλο και απλα στο σερβιετακι που παιζει να ηταν και που ηπια πολλα νεσκαφε και μου φανηκε ροζ.. ξερεις απο την επιθυμια.. και εγω συνηθως δεν εχω μεγαλη ωχρινικη... δηλαδη καπου 12 με 13 μερες αλλα τον προηγουμενο μηνα ειχα 14 και αν δεν ερθει σημερα μαλλον και αυτον το μηνα θα εχω 14 μερες.. παντως η συχνοουρια καλα κρατει αλλα πινω και πολλη νερο.. η κοιλια μου εχει γινει σαν 3 μηνων εγκυος και εχω αρκετο βαρος στην μητρα..

Καλά μου ακούγονται όλα αυτά εμένα! Μακάρι να είσαι εγκύουλα...κάνε αύριο μια χοριακη να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλά μου ακούγονται όλα αυτά εμένα! Μακάρι να είσαι εγκύουλα...κάνε αύριο μια χοριακη να δούμε!

ασε που τρεχω συνεχεια τουαλετα γιατι νομιζω κατεβηκε.. παντως εχω φουλ συπτωματα οτι θα ερθει η περιοδος.. θα περιμενω μεχρι σαββατο και θα κανω ενα τεστ αν δεν ερθει μεχρι τοτε.. και εγω το ευχομαι να ειμαι.. αλλιως τον επομενο μηνα που ειναι και ο 3ος μηνας που πινουμε τις βιταμινες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ασε που τρεχω συνεχεια τουαλετα γιατι νομιζω κατεβηκε.. παντως εχω φουλ συπτωματα οτι θα ερθει η περιοδος.. θα περιμενω μεχρι σαββατο και θα κανω ενα τεστ αν δεν ερθει μεχρι τοτε.. και εγω το ευχομαι να ειμαι.. αλλιως τον επομενο μηνα που ειναι και ο 3ος μηνας που πινουμε τις βιταμινες

Kι εγω το ιδιο τρεχω καθε εικοσι λεπτα γιατι νοιωθω οτι ηρθε.. Μακαρι μακαρι να εισαι βρε Ναντια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Kι εγω το ιδιο τρεχω καθε εικοσι λεπτα γιατι νοιωθω οτι ηρθε.. Μακαρι μακαρι να εισαι βρε Ναντια μου!

μακαρι γιατι περνανε τα χρονια και δυσκολευουν τα πραγματα.. σε λιγη ωρα θα μαθουμε αν εισαι εσυ και στο ευχομαι να εισαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, σήμερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης(ταινία) και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. Έχω κύκλο 28-29 ημερών αλλά εντάξει έχει τύχει να πα΄ει και 30 αλλά πιο σπάνια και σήμερα είμαι 30ή μέρα και είπα να το κάνω μήπως αυτός ο μήνας ήταν ο τυχερός μας..😪 Πάμε για τον επόμενο μήνα και βλέπουμε για εξωσωματική ίσως πριν το γάμο7/22..

ήθελα απλά να το μοιραστώ με κάποιον.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου ,  το γράφω εδώ ,το έγραψα και στο θέμα της εξωσωματικής. θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρινικη. Προχθές το πρωί Δευτέρα δλδ μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως από  προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινα έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τώρα θα έρθει, τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δέκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω μόλις το πάρω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αμ δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω το πρωί αν δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου αλλά θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

IMG20220413021938.jpg

 

Κι εμενα το τεστ ωορηξιας ηταν θετικο 3 μερες πτιν την περιοδο!!! Μη σου φουσκωνω τα μυαλα αλλα πιστευω οτι εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare conception...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ: Ειδες τι σου γραψα μολις!!!! Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ: Ειδες τι σου γραψα μολις!!!! Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα😍😍😍😍

Α ρε κοριτσια τι γινεται οταν σταματας να προσπαθεις!!!!!!!!!!! Δεν το πιστευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare conception...

Μπράβο συγχαρητήρια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εμενα το τεστ ωορηξιας ηταν θετικο 3 μερες πτιν την περιοδο!!! Μη σου φουσκωνω τα μυαλα αλλα πιστευω οτι εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!

εύχομαι κοριτσάκι μου να είσαι και να πάνε όλα κατ ΄'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ: Ειδες τι σου γραψα μολις!!!! Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα😍😍😍😍

Ρε δεν το πιστεύω!!!! 3 χρονια προσπαθειας ,εξωσωματική απεκτησα το πρωτο παιδακι και τωρα τσουπ με μια επαφη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ρε δεν το πιστεύω!!!! 3 χρονια προσπαθειας ,εξωσωματική απεκτησα το πρωτο παιδακι και τωρα τσουπ με μια επαφη!!

Το ξερω!Μα πραγματικα δεν ξερω τι γινεται!!! Καποιος μας κοροιδευει😅 Μπραβο βρε κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και παλι πολλα συγχαρητηρια και κα,ους διπλασιασμους🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare conception...

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια πωπω ήμουν σίγουρη με αυτά τα συμπτώματα σου!!! Ειδες άμα ξε αγχωθουμε θαύματα που γίνονται!!! Εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη 😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα κορίτσια, σήμερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης(ταινία) και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. Έχω κύκλο 28-29 ημερών αλλά εντάξει έχει τύχει να πα΄ει και 30 αλλά πιο σπάνια και σήμερα είμαι 30ή μέρα και είπα να το κάνω μήπως αυτός ο μήνας ήταν ο τυχερός μας..😪 Πάμε για τον επόμενο μήνα και βλέπουμε για εξωσωματική ίσως πριν το γάμο7/22..

ήθελα απλά να το μοιραστώ με κάποιον.

 

Δε πειράζει βρε κορίτσι μου 🥺🥺 θα έρθει και το δικό σου!! Αμα εχεις πλάνο με το πως θα προχωρήσεις θα έρθει μη το βαζεις κάτω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

88.34  κοριτσια για 1-2 μερες πριν μου ειπε ειναι πολυ καλα. Περιμενουμε τωρα διπλασιασμο. Βημα 

Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό!! Απίστευτο! Είχατε κάποιο θέμα υγείας όταν προσπαθουσατε 3 χρόνια? Ή εισασταν στην ανεξήγητη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...