Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ζουζουνα μουυυ!!! ❤❤❤❤Με συγκινειτε!!!! Να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Περασε μια δυσκολη χρονια για μενα με προβλημα υγειας της κολλητης μου και του μπαμπσ μου.... επισης ολη αυτη η προσπαθεια για μωρο με ταλαιπωρησε ψυχολογικα....

Ευχομαι να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Σωματικη και ψυχικη!!!!! 

Κι εσυ γλυκο μου κοριτσι ευχομαι ολη αυτη η καλοσυνη και η γλυκα σου να στα δωσει η ζωη απλοχερα!!!!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!! Να ειναι γερο, ευλογημενο και κσλοτυχο!!!🙏🙏🙏🥰🥰🥰❤❤❤🤰🤰🤰💋💋💋💋

Χρόνια πολλά και σε εσένα που έχεις γενέθλια !!! Εύχομαι να έχεις ότι επιθυμείς και όλα τα καλά του κόσμου να σου φέρουν αυτές οι άγιες ημέρες !!! Χρόνια καλά, με υγεία, αγάπη καλή τύχη και χαρες μόνο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 7:53 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κοριτσάκι μου πάει τελειωσε τώρα!! Ενας κακός κύκλος ήτανε…Εύχομαι αυτες τις Άγιες μερες να φέρουν φως στη ζωή μας!! ❤️❤️❤️

Αυτό εχω στο μυαλό μου και γενικά προσπαθώ να αποβαλω σενάρια.. Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 9:09 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο ποσο λυπαμαι για την ταλαιπωρια που περασες.😔 Σωματικη κσι ψυχολογικη. Οπως λες κι εσυ τα δυσαρεστα καλυτερα να τα αφηνουμε πισω κσι να μη στεκομαστε σε αυτα γτ μας "ριχνουν" ακομα περισσοτερο. Ερχονται μερες οικογενειακες και γιορτινες! Ας περασουμε ωραια κι ας προσευχηθουμε το επομενο πασχα να ευλογησει κι εμας ο θεος με γερα μωρα....🙏🙏🙏

 

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου,  αυτές τις μέρες παρακαλαω το θεό του χρόνου να μας αξιώσει όλες να προσκυνήσουμε με γεμάτες κοιλιτσες  είτε με υγιές μωράκια 💗

 

Καλα να περάσετε στα πεθερικά, Ανυπομωνω για την ατάκα της πεθεράς σου 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 10:29 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον γιατρό σου τον θεωρούμε έναν κακό κύκλο και πάμε παρακάτω το σώμα μας ξέρει τι κάνει τα πως και τα γιατί δεν βοηθάνε καθόλου... Πάντως η θέση σου στο πινακακι σε περιμένει!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για τα λόγια συμπαράστασης.. 

Και εσυ με το καλό να γίνουν ολες οι εξετάσεις σού και κάθε βήμα όλο και πιο κοντά στο θαυματακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα, χρόνια γεμάτα παιδικές φωνούλες σου εύχομαι από εδώ και πέρα 💕😁

ΚΑΛΉ ΑΝΆΣΤΑΣΗ κορίτσια μου, το Αναστάσιμο φως να φωτίσει όλες μας με την Ευλογία Του Κυρίου μας και να μας χαρίσει καρπούς κοιλίας γερούς και σε λίγους μήνες να κρατάμε στην αγκαλιά μας ένα μωράκι 😇🙏 

 

Screenshot_20220423_135842.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 10:35 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε Κατερίνα μου, τι ταλαιπωρία περασες... Σε ειχα στο μυαλο μου αλλα ελεγα να μην ξαναστειλω γιατι καταλαβα οτι μαλλον δεν θα ειχες καποιο καλο νεο..Μακάρι να έρθει πολύ σύντομα το όνειρο και και να τα ξεχάσεις όλα αυτα... Θα ερθει σιγουρα. Στο εύχομαι μέσα απ' την καρδι'α μου. Καλή Ανάσταση.💗

Σε ευχαριστω πολυ για συμβουλες σου, θα τις κρατησω σαν πολυτιμο δωρο💗

Κοριτσάκι μού πάει τελείωσε αυτό τώρα,  βγάζω απο το μυαλό μου κάθε πιθανό σενάριο και καταλήγω πως ολα για κάποιον λόγο γίνονται,  ο Θεός ξέρει.. 

Εσύ πώς είσαι? Είσαι καλύτερα? Βρήκες τρόπο να χαλαρώνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 κοριτσάκι Μου χρόνια σου πολλά να τα εγκαταστήσεις με υγεία, τα ωραιότερα γενέθλια και του χρόνου αγκαλιά με το λουλούδι σου.. 💗

@Antonia2κοριτσάκι μου χρόνια πολλά με υγεία, εύχομαι τα καλύτερα μεσα απο την καρδιά μου,  ας είναι τα τελευταία γενέθλια που σας βρίσκουν 2 ..💗 

@Elk χρόνια σου πολλά κορίτσι μου, με υγεία εύχομαι τα καλύτερα 💗 

 

Κορίτσια μου καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεια, εύχομαι το Άγιο φως να μας φωτίσει όλες μας και τις οικογένειές μας!!! Ας είναι η τελευταία ανάσταση που μας βρίσκει εμας χωρίς μωρά στην αγκαλιά και χωρίς καρδούλες στις κοιλιτσες και για τις μανούλες και τις μελλοντικές μανούλες, ολα να κυλάνε ήρεμα και ασφαλές για κάθε ανάσταση απο το εδώ και στο εξής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια πήρα τον ιατρό μ τ έστειλα και φωτογραφία.. μ λέει δε γντ να βγαίνει μετά γραμμή θετικού. Προφανώς λέει επειδή δεν είσαι στην καθυστέρηση είναι νωρίς άργησε να εμφανιστεί στα 3 λεπτά. Να κάνω λέει αύριο άλλο ένα κ την Τρίτη π ανοίγει υο μικροβιολογικό να πάω για χοριακη. Τι γντ ; Τι σοκ είναι αυτό; Μήπως είναι λάθος ;!; 

CAE4DA6C-76E6-4C31-AAE5-0DEE3271AB70.jpeg

Μμμ γιασεμακι  για κάνε ένα αύριο το πρωί πάλι …. Δεν ξέρω καθόλου για τα ψευδώς θετικά τι παίζει …. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια πήρα τον ιατρό μ τ έστειλα και φωτογραφία.. μ λέει δε γντ να βγαίνει μετά γραμμή θετικού. Προφανώς λέει επειδή δεν είσαι στην καθυστέρηση είναι νωρίς άργησε να εμφανιστεί στα 3 λεπτά. Να κάνω λέει αύριο άλλο ένα κ την Τρίτη π ανοίγει υο μικροβιολογικό να πάω για χοριακη. Τι γντ ; Τι σοκ είναι αυτό; Μήπως είναι λάθος ;!; 

CAE4DA6C-76E6-4C31-AAE5-0DEE3271AB70.jpeg

Εμένα μου έκανε 2 φορές λάθος αυτό το clear blue αλλά μου έβγαλε άχνη γραμμούλα!!! Αυτή είναι πολύ έντονη.. Δεν νομίζω να είναι λάθος!! Κάνε και το άλλο και πες μας τι έβγαλε!!! Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σας! 

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά και καλά! Με γερά μωρά στην αγκαλιά του χρόνου σας εύχομαι!

 

Εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, βέβαια είχα φάει ήδη την κρυάδα του αρνητικού χθες. Ο προηγούμενος κύκλος 39 ημέρες, αυτός με βιταμίνες, glucofage και βιταμίνη d3, 23μερες. Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο. Πλέον αρχίζω να φοβάμαι για προεμηνοπαυση. Και εννοείται πως πέφτω πάνω στις αργίες και δεν θέλω να τον ενοχλήσω τον γιατρό για να δω πως συνεχίζουμε. Βέβαια σκέφτομαι να πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που βρήκα εδώ στην περιοχή που είμαι που συνεργάζεται με κλινική στην Αθήνα. Όχι βέβαια για εξωσωματική, γιατί χρήματα δεν παίζουν, αλλά για να ασχοληθεί λίγο πιο σοβαρά. Θα δείξει θα, το συζητήσω με τον αντρουλη και θα δούμε. 

Τέλος πάντων, τα γράφω για να τα βλέπω, σαν ημερολόγιο.... 

 

Καλή Ανάσταση σε όλες μας! Να είναι το φετινό Πάσχα η ευκαιρία για αλλαγές ουσιαστικές, που θα μας κάνουν να γίνουμε καλύτεροι σύντροφοι, φίλοι, συγγενείς, αλλά κυρίως καλύτεροι με τον εαυτό μας... 

🥚🕯️🍖🍴

Ρε συ παντόφλα θα σου στείλω τι προεμηνοπαυση και χαζα λες; 

Επίσης από όσο θυμάμαι δεν έχετε θέμα στο σπερμα κτλ στο Έλενα πηγε; 

Έχεις σκεφτεί για σπερματενχυση;  βασικα εγώ ξέρω τι παίζει μαζί σου. Και ας το παίξω σοφή κουκουβάγια  αλλά θα το πω είσαι αγχωμένη έχεις μπλοκάρει.  Και επιστημονικές μελέτες το λένε βγαίνει μια ορμόνη απ το άγχος η οποία βγάζει μη σωστά ωαρια τα οποία με τη σειρά τους δεν φέρνουν εγκυμοσύνη.  

Άκου τι θα κάνουμε με εσένα. Μου στέλνεις μόλις έρθει η περίοδο σου... διαγράφεις ημερολόγιο περιόδου. Και περνάς καλά. Κανείς επαφές ταξίδια φαγητό βόλτες κτλ και αν σε 3 μήνες δεν είσαι έγκυος εμένα ελπίδα να μη με λένε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χρόνια σου πολλά ότι επιθυμείς να περάσεις όμορφα αυτές τις μερες με την οικογένεια σου καλή ανάσταση 💕

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!! 🥰🥰🥰❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? 

@Raf123 @Elk @Antonia2 Χρόνια σας πολλά ,να τα εκατοστησετε και κάθε ευτυχία σας εύχομαι.

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Χρόνια πολλά με υγεία και κάθε επιθυμία σου να πραγματοποιηθεί 😘

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σας! 

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά και καλά! Με γερά μωρά στην αγκαλιά του χρόνου σας εύχομαι!

 

Εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, βέβαια είχα φάει ήδη την κρυάδα του αρνητικού χθες. Ο προηγούμενος κύκλος 39 ημέρες, αυτός με βιταμίνες, glucofage και βιταμίνη d3, 23μερες. Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο. Πλέον αρχίζω να φοβάμαι για προεμηνοπαυση. Και εννοείται πως πέφτω πάνω στις αργίες και δεν θέλω να τον ενοχλήσω τον γιατρό για να δω πως συνεχίζουμε. Βέβαια σκέφτομαι να πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που βρήκα εδώ στην περιοχή που είμαι που συνεργάζεται με κλινική στην Αθήνα. Όχι βέβαια για εξωσωματική, γιατί χρήματα δεν παίζουν, αλλά για να ασχοληθεί λίγο πιο σοβαρά. Θα δείξει θα, το συζητήσω με τον αντρουλη και θα δούμε. 

Τέλος πάντων, τα γράφω για να τα βλέπω, σαν ημερολόγιο.... 

 

Καλή Ανάσταση σε όλες μας! Να είναι το φετινό Πάσχα η ευκαιρία για αλλαγές ουσιαστικές, που θα μας κάνουν να γίνουμε καλύτεροι σύντροφοι, φίλοι, συγγενείς, αλλά κυρίως καλύτεροι με τον εαυτό μας... 

🥚🕯️🍖🍴

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

@Raf123 τώρα που συντονιστηκα καθυστερημένα χρόνια πολλά! Είχες πολύ μεγάλο δώρο φέτος! Να περάσετε ωραία στις διακοπές σας και με το καλό να ακούσετε καρδούλα μετά!

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά! Να έχετε ο, τι επιθυμείτε! Όλα τα καλά!

Με το καλό να έρθουν όλα μας τα μωράκια και αυτά που ειναι στις κοιλιές και αυτά που είναι ακόμα στο μυαλό και την καρδιά μας!

Κοριτσια μου γλυκα!!!!! Ποσο σας ευχαριστω για τις ευχες!!!!❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰 να ειστε κσλα!!!! Να χαιρεστε τις οικογρνειες σας!!!! Με το καλο τα μωρακια σας να ερθουν κσι να σας ομορφυνουν κι αλλο τη ζωη!!!!! 

Ο,τι καλυτερο ευχομαι και πανω απ ολα ΥΓΕΙΑ!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μπορεί κάποια να με βοηθήσει ; Εκανα το πρωί τεστ, αφού με ανάγκασε ο άνδρας μου εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος. Δε βγήκε Σταυρος στο ένα λεπτό π λέει το τεστ ούτε στα τρία. Ε το παραιτησα κ εγώ εκεί στο μπανιο έφυγα πήγα έφαγα πρωινό, έκατσα με τον βάτησιμιο μου. Γυρισα σπίτι μια ώρα μετά, κ ξεκίνησα καθαριότητες. Πήγα να πετάξω το τεστ κ μέσα στο καλάθι βλέπω τον Σταύρο τι φάση; Είναι δυνατόν να άλλαξε μετά κ να έγινε σταυρος ; Δε λέει στις οδηγιες κάτι.. η αλήθεια είναι δν περίμενα δέκα λεπτά να δω ότι θα μείνει μονη γραμμή κ έφυγα. 

image.jpg

Τα τεστ αυτά μετά από 10 λεπτά δεν ισχύει το αποτέλεσμα τους .. ναι μπορεί να αλλάξει το αποτέλεσμα τους για αυτό ειναι καλό να περιμενεις τον χρόνο που λέει γιατί εσυ είσαι και πριν την καθυστέρηση όποτε και θετικό να είναι θέλει λίγο χρόνο…

εγω παίρνω τις ταινιες θεωρώ ότι είναι πιο αξιόπιστα και το αποτέλεσμα τους μπορεις να το διαβασεις εως Μιση ώρα… εγω πιστεύω ότι είσαι πάντως έχω μια αίσθηση τέτοια.. να κανείς και άλλο τεστ… αυτά για κάποιο λόγο και άλλες κοπέλες είχαν θέμα με τέτοια τεστ δοκιμασε και αύριο κορίτσι μου 💕

αααα και κρατά τα ουρα σου σε ένα πλαστικό ποτηράκι ίσως είναι πιο εύκολο να κανείς το τεστ έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σας! 

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά και καλά! Με γερά μωρά στην αγκαλιά του χρόνου σας εύχομαι!

 

Εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, βέβαια είχα φάει ήδη την κρυάδα του αρνητικού χθες. Ο προηγούμενος κύκλος 39 ημέρες, αυτός με βιταμίνες, glucofage και βιταμίνη d3, 23μερες. Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο. Πλέον αρχίζω να φοβάμαι για προεμηνοπαυση. Και εννοείται πως πέφτω πάνω στις αργίες και δεν θέλω να τον ενοχλήσω τον γιατρό για να δω πως συνεχίζουμε. Βέβαια σκέφτομαι να πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που βρήκα εδώ στην περιοχή που είμαι που συνεργάζεται με κλινική στην Αθήνα. Όχι βέβαια για εξωσωματική, γιατί χρήματα δεν παίζουν, αλλά για να ασχοληθεί λίγο πιο σοβαρά. Θα δείξει θα, το συζητήσω με τον αντρουλη και θα δούμε. 

Τέλος πάντων, τα γράφω για να τα βλέπω, σαν ημερολόγιο.... 

 

Καλή Ανάσταση σε όλες μας! Να είναι το φετινό Πάσχα η ευκαιρία για αλλαγές ουσιαστικές, που θα μας κάνουν να γίνουμε καλύτεροι σύντροφοι, φίλοι, συγγενείς, αλλά κυρίως καλύτεροι με τον εαυτό μας... 

🥚🕯️🍖🍴

Ευχαριστώ πολύ να είστε  καλά και καλή ανάσταση κορίτσια  @MyNa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα κ καλή ανάσταση να έχουμε!!!!  Σήμερα πήγα για χοριακη, δυστυχώς 5,5 βγήκε… άρα δεν είχαμε αποτέλεσμα! Βέβαια η μαία μου είπε να συνεχίσω τα χάπια κ τις ενέσεις κανονικά κ να πάω την Τρίτη να κάνω ξανά… δεν υπάρχει όμως καμμία ελπίδα το γνωρίζω! Το μοναδικό καλό, που νομίζω ότι έχω δίκιο, είναι ότι είχα εμφύτευση… γιατί είχα κάνει 4 τεστ εκ των οποίων τα 3 ήταν predictor early κ είχαν βγει θετικά με αχνη γραμμουλα κ το 4ο ήταν το predictor express που είχε δείξει κ αυτό θετικό με αχνη γραμμουλα βέβαια… τα είχα κάνει την Πέμπτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα @Giasemi_92 @Κατεριναπαπ @marinamanoulitsaσας ευχαριστω τοσο για τις ευχες!!!!! Με εχετε συγκινησει τοσο πολυ.. σας μιλαω ειλικρινα!!!❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰 ευχομαι ξεχωριστα στην κσθεμια να ειναι υγιης, ευτυχισμενη και δυνατη να αντιμετωπισει καθε εμποδιο της ζωης!!!! Ηρεμια κι ευημερια!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? 

@Raf123 @Elk @Antonia2 Χρόνια σας πολλά ,να τα εκατοστησετε και κάθε ευτυχία σας εύχομαι.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️❤️ Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η MyNa είπε:

@Raf123 τώρα που συντονιστηκα καθυστερημένα χρόνια πολλά! Είχες πολύ μεγάλο δώρο φέτος! Να περάσετε ωραία στις διακοπές σας και με το καλό να ακούσετε καρδούλα μετά!

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά! Να έχετε ο, τι επιθυμείτε! Όλα τα καλά!

Με το καλό να έρθουν όλα μας τα μωράκια και αυτά που ειναι στις κοιλιές και αυτά που είναι ακόμα στο μυαλό και την καρδιά μας!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου!!! Οντως το καλύτερο δώρο ❤️❤️❤️❤️ Σύντομα κ εσυ με το μωράκι σου αγκαλιά!! Καλή Ανάσταση καλό Πάσχα 

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Χρόνια σου πολλά ♥️ εγώ έχω έρθει στο χωριό για αυτό σας διαβάζω μαζεμένες. Χαχαχαχα και εγώ  το είχα αυτό. Αλλά από την 6 η που ξεκίνησαν η αναγουλες. Καθόταν το φαγητό εκεί που λες. Και είχα βάρος στο στομάχι μετά. Δεν μπορούσα να φάω πολυ. Μετά ξεκίνησε η κάτω βόλτα. Εύχομαι να μην έχεις τους εμετούς μου. 

Ρε συ δεν κάνει να κουραζεσαι. Το πρώτο τρίμηνου μου είχε πει ο γιατρός είναι πολύ επικίνδυνο. Δεν θέλει καμιά κούραση. Θέλει χαλαρές κινήσεις. Καθόλου βάρος. Καθόλου σκιψιμο. 

Προσεχεεεε 

Έτσι νιώθω και εγώ. Το πρωί γενικά η κοιλιά από την ξεκούραση είναι πιο βατή. Μέχρι το βράδυ έχει γίνει τούμπανο. Εντάξει βέβαια τώρα είναι 17 η εβδομάδα και έχω ήδη κοιλίτσα αλλά το βράδυ γίνεται πιο έντονη και σφιχτη

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Δε κουράζομαι πολύ πολύ απλά περπατάμε πιο πολύ εντάξει καθόμαστε κιολας, κοιμάμαι όπου βρω χαχαχα αλλά δεν έχω την ίδια αντοχή οπως πριν…

αυτο με το φαΐ θα προσπαθήσω να τρώω πιο πολλες φορες μικρά γεύματα γιατί δεν αντέχεται… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Raf123 κοριτσάκι Μου χρόνια σου πολλά να τα εγκαταστήσεις με υγεία, τα ωραιότερα γενέθλια και του χρόνου αγκαλιά με το λουλούδι σου.. 💗

@Antonia2κοριτσάκι μου χρόνια πολλά με υγεία, εύχομαι τα καλύτερα μεσα απο την καρδιά μου,  ας είναι τα τελευταία γενέθλια που σας βρίσκουν 2 ..💗 

@Elk χρόνια σου πολλά κορίτσι μου, με υγεία εύχομαι τα καλύτερα 💗 

 

Κορίτσια μου καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεια, εύχομαι το Άγιο φως να μας φωτίσει όλες μας και τις οικογένειές μας!!! Ας είναι η τελευταία ανάσταση που μας βρίσκει εμας χωρίς μωρά στην αγκαλιά και χωρίς καρδούλες στις κοιλιτσες και για τις μανούλες και τις μελλοντικές μανούλες, ολα να κυλάνε ήρεμα και ασφαλές για κάθε ανάσταση απο το εδώ και στο εξής!!!

Κοριτσάκι μου γλυκό!!! Σε ευχαριστώ πολύ 💖💖💖💖💖 σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα το αξίζεις οπως όλα τα κορίτσια💖💖💖 καλή Ανάσταση καλό Πάσχα κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό εχω στο μυαλό μου και γενικά προσπαθώ να αποβαλω σενάρια.. Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?? 

Είμαι καλά είμαστε Καβάλα κάνουμε τις πιο παράξενες διακοπες…εγώ που ήθελα να μπαίνω στο ξενοδοχείο το βράδυ τώρα όλη την ώρα λεω στον άντρα μ πάμε να ρίξουμε κανένα υπνάκο κ μετά πάλι χαχαχαχα 

Εσυ;; Όλα καλά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️❤️ Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα 

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου!!! Οντως το καλύτερο δώρο ❤️❤️❤️❤️ Σύντομα κ εσυ με το μωράκι σου αγκαλιά!! Καλή Ανάσταση καλό Πάσχα 

 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Δε κουράζομαι πολύ πολύ απλά περπατάμε πιο πολύ εντάξει καθόμαστε κιολας, κοιμάμαι όπου βρω χαχαχα αλλά δεν έχω την ίδια αντοχή οπως πριν…

αυτο με το φαΐ θα προσπαθήσω να τρώω πιο πολλες φορες μικρά γεύματα γιατί δεν αντέχεται… 

Ωωωχ αν κουράζεσαι από τώρα. Να δεις πως θα είναι σε λίγο καιρό. Χαχαχαχα 

Εγώ γύρω στο τρίμηνο άρχισα να λαχανιαζω. Και τώρα στον 5 ο κουράζομαι και γενικά εύκολα. Λαχανιαζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 χρόνια σου πολλά με υγεία, ευλογία και πολλές ευτυχισμένες στιγμές.. σου εύχομαι το προσκύνημα σου στην Αγία Ειρήνη να σου γεμίσει την κοιλίτσα και του χρόνου τέτοια μέρα να την γιορτάσετε οι τρεις σας .. κάθε σου επιθυμία ευχή μου ❤️❤️❤️

@Elkχρόνια σου πολλά με υγεία και σύντομα με ενα σπορακι στην κοιλίτσα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Giasemi_92 κορίτσι μου κανε ακόμα ένα αύριο η μεθαύριο καλύτερα.. εγω πιστεύω ότι είσαι αλλά καλύτερα να κανεις το τεστ με πρωινά ουρά και να το δεις στο 10λεπτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

@Antonia2 χρόνια σου πολλά με υγεία, ευλογία και πολλές ευτυχισμένες στιγμές.. σου εύχομαι το προσκύνημα σου στην Αγία Ειρήνη να σου γεμίσει την κοιλίτσα και του χρόνου τέτοια μέρα να την γιορτάσετε οι τρεις σας .. κάθε σου επιθυμία ευχή μου ❤️❤️❤️

@Elkχρόνια σου πολλά με υγεία και σύντομα με ενα σπορακι στην κοιλίτσα ❤️

Ναντια μου ευχαριστω τοσο για τις ευχες!!!! ❤❤❤❤Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!! Να ειστε γεροι κι ευτυχισμενοι!!!! Ευχομαι συντομα να ερθουν τα ευχαριστα κ η οικογενεια σας να μεγαλωσει κι αλλο!! Να γεμισει μωρουδιστικες φωνουλες!!! 👶🥰🥰🥰👩‍🍼🎈

Μετα το προσκυνημα στην αγια ειρηνη νιωθω οτι οντως η αγια θα με βοηθησει!! Νιωθω μια δυναμη μεσα μου οτι θα τα καταφερουμε!!! Αυτος ο μηνας δυστυχως δεν θα εινσι ο τυχερος γτ τα γνωστα καφε με επισκεφθηκαν απο χθες αλλα νιωθω/ελπιζω οτι ειμαστε κοντα!!!! 

Καλη ανασταση να εχουμε!!! Κ εκκλησιαστικα κ στις ψυχες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μπορεί κάποια να με βοηθήσει ; Εκανα το πρωί τεστ, αφού με ανάγκασε ο άνδρας μου εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος. Δε βγήκε Σταυρος στο ένα λεπτό π λέει το τεστ ούτε στα τρία. Ε το παραιτησα κ εγώ εκεί στο μπανιο έφυγα πήγα έφαγα πρωινό, έκατσα με τον βάτησιμιο μου. Γυρισα σπίτι μια ώρα μετά, κ ξεκίνησα καθαριότητες. Πήγα να πετάξω το τεστ κ μέσα στο καλάθι βλέπω τον Σταύρο τι φάση; Είναι δυνατόν να άλλαξε μετά κ να έγινε σταυρος ; Δε λέει στις οδηγιες κάτι.. η αλήθεια είναι δν περίμενα δέκα λεπτά να δω ότι θα μείνει μονη γραμμή κ έφυγα. 

image.jpg

Γιασμιν μου εγω απο τεστ δεν γνωριζω.. δυστυχως δε μπορω να βοηθησω.. ωστοσο συμφωνω να κανεις κι αλλο τεστ αυριο κι ευχομσι να ερθει το πολυποθητο ++++!!!!! Το πιο λαμπερο πασχα θα ειναι!!!! 🤗🥰🤰🎈🎉🎉🎉🎉❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Καλή Ανάσταση!! Υγεία, αγάπη κι ευτυχία σ'εσάς και τις οικογένειές σας! Και να έρθουν όλα καλά σε όλες μας, να είμαστε με τα μωράκια μας του χρόνου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...