Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τι να πω πια μόνο την δικιά μου περίοδο δεν την πιάνει τίποτα;; και μετά τον κόρονοιο στις 25 μερες εδώ ηταν

θα το προτιμούσα! Γιατί αν σκεφτείς ότι από τον Ιούλιο εχω περίοδο 35-39 ημέρες, πάει να πει ότι έχω χάσει 2-3 κύκλους - ευκαιρίες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. καλη μεγαλη βδομαδα να εχουμε.. ο καιρος χαλια .. με καιει ο λαιμος και με πονανε τα ματια απο την σκονη.. εσεις τι κανετέ? πως ειστέ?

@Raf123 τελικα αδιαθέτησες ή εχουμε ευχάριστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️❤️❤️ καλη εβδομαδα να εχουμε!!! ευχομαι αυτες τις αγιες μερες ο θεος να μας ευλογησει με πολλα μωρα και να ερθει η ανασταση για ολες μας!!!

@Raf123μου κι εγω ανυπομονω να μας πεις οτι εχεις καθυστερηση!!!!!!🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε ολες!! Εύχομαι αυτες τις άγιες μερες να μας ευλογήσουν να έχουμε τη υγεία μας και σύντομα ολες μανούλες!!! 
 

@Nandia-& @Antonia2 Ακόμα να έρθει αλλά δε νομίζω βρε κορίτσια δεν έχω ούτε κ ένα σύμπτωμα δλδ ούτε η κοιλια μου δε φούσκωσε έστω κ λιγάκι να πω α θα μ έρθει…να δείτε που θα έρθει όταν θα είμαι στις διακοπες 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2022 at 9:53 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!

Τώρα κατάφερα να μπω! Η χοριακη μου αυξήθηκε 296,2 από 125,3!😃 Είμαι πολύ χαρούμενη! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να καταφέρω να γίνω ξανά μανούλα! 

@Hope19 τέλεια η χοριακη σου κορίτσι μου! Βρε λες να είναι δύο;☺️

Μπραβο βρε κοριτσι μουμ πολυ καλη η αυξηση!!! Να σου πανε ολα τελεια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️❤️❤️ καλη εβδομαδα να εχουμε!!! ευχομαι αυτες τις αγιες μερες ο θεος να μας ευλογησει με πολλα μωρα και να ερθει η ανασταση για ολες μας!!!

@Raf123μου κι εγω ανυπομονω να μας πεις οτι εχεις καθυστερηση!!!!!!🤞🤞

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου.. καλη μεγαλη βδομαδα να εχουμε.. ο καιρος χαλια .. με καιει ο λαιμος και με πονανε τα ματια απο την σκονη.. εσεις τι κανετέ? πως ειστέ?

@Raf123 τελικα αδιαθέτησες ή εχουμε ευχάριστα?

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε ολες!! Εύχομαι αυτες τις άγιες μερες να μας ευλογήσουν να έχουμε τη υγεία μας και σύντομα ολες μανούλες!!! 
 

@Nandia-& @Antonia2 Ακόμα να έρθει αλλά δε νομίζω βρε κορίτσια δεν έχω ούτε κ ένα σύμπτωμα δλδ ούτε η κοιλια μου δε φούσκωσε έστω κ λιγάκι να πω α θα μ έρθει…να δείτε που θα έρθει όταν θα είμαι στις διακοπες 🤣🤣🤣

Καλημέρα κοριτσια μου καλή Μεγάλη Εβδομάδα και στο τέλος της μια υπέροχη Ανάσταση στις καρδιές σας !!  ❤️ 

@Raf123Μα καλυτερα που ειχες λιγες επαφες απο εμπειρια μου! Βεβαια δεν θελω να σου φουσκωνω τα μυαλα οποτε κανω υπομονη και ευχομαι απλα να μην σου ερθει❤️ Θα περιμενω τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε ολες!! Εύχομαι αυτες τις άγιες μερες να μας ευλογήσουν να έχουμε τη υγεία μας και σύντομα ολες μανούλες!!! 
 

@Nandia-& @Antonia2 Ακόμα να έρθει αλλά δε νομίζω βρε κορίτσια δεν έχω ούτε κ ένα σύμπτωμα δλδ ούτε η κοιλια μου δε φούσκωσε έστω κ λιγάκι να πω α θα μ έρθει…να δείτε που θα έρθει όταν θα είμαι στις διακοπες 🤣🤣🤣

Ραφαελλα μου παντα να ελπιζεις , ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει! Επίσης και που δεν εχεις καποιο συμπτωμα δεν σημαινει και κατι , μπορει να εισαι εγκυουλα. Εμενα πχ το στηθος μου αρχισε να ποναει μετα τη χοριακη. ΕΠισης εγω το σπορακι εχω να σου πω τωρα που εγινε το θαυμα το επιασα με μια επαφη δυο μερες πριν την οωρηξια. Ενω στο πρωτο παιδακι που προσπαθουσα δυο χρονια πριν την εξωσωματικη ειχα πιασει ολες τις γονιμες και τζιφος! Κανε ενα τετστακι αν δεν ερθει . Ποτε ειχες οωρρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου καλή Μεγάλη Εβδομάδα και στο τέλος της μια υπέροχη Ανάσταση στις καρδιές σας !!  ❤️ 

@Raf123Μα καλυτερα που ειχες λιγες επαφες απο εμπειρια μου! Βεβαια δεν θελω να σου φουσκωνω τα μυαλα οποτε κανω υπομονη και ευχομαι απλα να μην σου ερθει❤️ Θα περιμενω τα νεα σου!

και σε σκεφτομουν κοριτσι μου!! ειχα μερες να διαβασω νεα σου!!! εισαι καλα;;; τεταρτη πας στο γιατρο ΄η κανω λαθος;; τι θα κανετε το πασχα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε ολες!! Εύχομαι αυτες τις άγιες μερες να μας ευλογήσουν να έχουμε τη υγεία μας και σύντομα ολες μανούλες!!! 
 

@Nandia-& @Antonia2 Ακόμα να έρθει αλλά δε νομίζω βρε κορίτσια δεν έχω ούτε κ ένα σύμπτωμα δλδ ούτε η κοιλια μου δε φούσκωσε έστω κ λιγάκι να πω α θα μ έρθει…να δείτε που θα έρθει όταν θα είμαι στις διακοπες 🤣🤣🤣

ραφαελα μου το οτι δεν εχεις συμπτωματα ειναι πολυ καλο!! γτ σημαινει οτι δεν εχεις συμπτωματα ουτε για περιοδο!! χιχι!!! ελα να κανεις την εκπληξη!!!! οι πιο περιεργοι μηνες ειναι οι καλυτερες ευκαιριες για να ερθει το θαυματακι γτ δεν το περιμενουμε καθολου!! απ τη στιγμη που οι επαφες σας ηταν πριν την ωορρηξια, να εισαι αισιοδοξη!! 

αν ερθει η ακατανομαστη, ποτε πρεπει να κανεις αιματολογικες εξετασεις; 2η-4η μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου καλή Μεγάλη Εβδομάδα και στο τέλος της μια υπέροχη Ανάσταση στις καρδιές σας !!  ❤️ 

@Raf123Μα καλυτερα που ειχες λιγες επαφες απο εμπειρια μου! Βεβαια δεν θελω να σου φουσκωνω τα μυαλα οποτε κανω υπομονη και ευχομαι απλα να μην σου ερθει❤️ Θα περιμενω τα νεα σου!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ραφαελλα μου παντα να ελπιζεις , ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει! Επίσης και που δεν εχεις καποιο συμπτωμα δεν σημαινει και κατι , μπορει να εισαι εγκυουλα. Εμενα πχ το στηθος μου αρχισε να ποναει μετα τη χοριακη. ΕΠισης εγω το σπορακι εχω να σου πω τωρα που εγινε το θαυμα το επιασα με μια επαφη δυο μερες πριν την οωρηξια. Ενω στο πρωτο παιδακι που προσπαθουσα δυο χρονια πριν την εξωσωματικη ειχα πιασει ολες τις γονιμες και τζιφος! Κανε ενα τετστακι αν δεν ερθει . Ποτε ειχες οωρρηξία?

Ευχαριστώ κορίτσια που ελπίζετε εσείς για εμένα ☺️☺️☺️Εγώ έχασα την ελπιδα μου πλέον….ωορρηξία νομίζω είχα 03/4 θα περιμένω ως αύριο αν δεν έρθει θα κνω ένα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ραφαελα μου το οτι δεν εχεις συμπτωματα ειναι πολυ καλο!! γτ σημαινει οτι δεν εχεις συμπτωματα ουτε για περιοδο!! χιχι!!! ελα να κανεις την εκπληξη!!!! οι πιο περιεργοι μηνες ειναι οι καλυτερες ευκαιριες για να ερθει το θαυματακι γτ δεν το περιμενουμε καθολου!! απ τη στιγμη που οι επαφες σας ηταν πριν την ωορρηξια, να εισαι αισιοδοξη!! 

αν ερθει η ακατανομαστη, ποτε πρεπει να κανεις αιματολογικες εξετασεις; 2η-4η μέρα;

Ναι πρέπει να πάω 3η ημέρα να κάνω την προλακτινη…έχω ακόμα περιθώριο ως να φύγουμε 🤣🤣🤣 μακάρι βρε κορίτσια μου αν δεν έρθει κ σήμερα θα κανω τεστ αύριο το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια που ελπίζετε εσείς για εμένα ☺️☺️☺️Εγώ έχασα την ελπιδα μου πλέον….ωορρηξία νομίζω είχα 03/4 θα περιμένω ως αύριο αν δεν έρθει θα κνω ένα τεστ 

Ακου η ωχρινικη μας φαση μπορει να ειναι απο 12-16 ημερες δεν ισχυει δλδ αυτο το στανταρ 14 μερες σε ολες μας.. Πχ εγω ειχα 12 μερες.. Αρα αν παρουμε μεχρι 16 η τελευταια μερα ειναι αυριο. Αν δεν ερθει αυρο κανε ενα τεστακι και μπορει να εισαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε ολες!! Εύχομαι αυτες τις άγιες μερες να μας ευλογήσουν να έχουμε τη υγεία μας και σύντομα ολες μανούλες!!! 
 

@Nandia-& @Antonia2 Ακόμα να έρθει αλλά δε νομίζω βρε κορίτσια δεν έχω ούτε κ ένα σύμπτωμα δλδ ούτε η κοιλια μου δε φούσκωσε έστω κ λιγάκι να πω α θα μ έρθει…να δείτε που θα έρθει όταν θα είμαι στις διακοπες 🤣🤣🤣

και εγω περσι τπτ δεν ειχα και ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος γιατι δεν ειχα ουτε πονοκεφαλο οπως συνηθως στην περιοδο ουτε αλλο συμπτωμα..μονο το κλασικο φουσκωμα στην κοιλια.. τελικα ειμουν εγκυος.. και ηταν ο μηνας που δεν ειμασταν ακομα σιγουροι αν θα αρχιζαμε προσπαθειες και ουτε ηξερα ποτε ειχα γονιμες και αν ειχαμε επαφες στις γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ακου η ωχρινικη μας φαση μπορει να ειναι απο 12-16 ημερες δεν ισχυει δλδ αυτο το στανταρ 14 μερες σε ολες μας.. Πχ εγω ειχα 12 μερες.. Αρα αν παρουμε μεχρι 16 η τελευταια μερα ειναι αυριο. Αν δεν ερθει αυρο κανε ενα τεστακι και μπορει να εισαι εγκυουλα!

Ναι ναι αν δεν έρθει ως αύριο θα κάνω ένα τεστ…να σου πω την αλήθεια είχα κολλήσει κορονοιο τον φεβρουαριο και από τότε η περίοδος έρχεται με καθυστέρηση 3-5 μερες ενώ ήξερα ποτέ είχα ωορρηξία λόγο τεστ ωορρηξιας…νομίζω έχει διαταραχθεί ο κύκλος από το Κορωνοιο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

και εγω περσι τπτ δεν ειχα και ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος γιατι δεν ειχα ουτε πονοκεφαλο οπως συνηθως στην περιοδο ουτε αλλο συμπτωμα..μονο το κλασικο φουσκωμα στην κοιλια.. τελικα ειμουν εγκυος.. και ηταν ο μηνας που δεν ειμασταν ακομα σιγουροι αν θα αρχιζαμε προσπαθειες και ουτε ηξερα ποτε ειχα γονιμες και αν ειχαμε επαφες στις γονιμες

Μακάρι να μην μ έρθει…πάντως ο άντρας μ πάντα είναι αισιόδοξος μέχρι να έρθει η περίοδος… εμένα με έπιασε η ηττοπάθεια τώρα τελευταία…θα δω αν δεν έρθει ως αύριο θα κάνω ένα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε.

@Raf123 εγώ πάντως θα είχα κάνει ήδη τεστ, απορώ πως κρατιεσαι.

Και όπως σωστά σου είπαν τα κορίτσια δεν παίζει ρόλο πόσες επαφές αλλά να ήταν την σωστή στιγμή. Τον Οκτώβριο που έμεινα είχα μόλις μία επαφή και ούτε καν το σκεφτόμουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια όσες παίρνετε ταινίες ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης ποια μάρκα παίρνετε? Hometest ή one plus?

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω της hometest ειχα παρει και εμεινα ευχαριστημενη! Για τις τσινιες one step ειχα διαβασει διαφορα αρνητικα σχολια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια όσες παίρνετε ταινίες ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης ποια μάρκα παίρνετε? Hometest ή one plus?

εγω πηρα hometest και one step.. με χιλια προτιμω της hometest

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μην μ έρθει…πάντως ο άντρας μ πάντα είναι αισιόδοξος μέχρι να έρθει η περίοδος… εμένα με έπιασε η ηττοπάθεια τώρα τελευταία…θα δω αν δεν έρθει ως αύριο θα κάνω ένα τεστ 

σε καταλαβαινω αλλα ειπαμε να σκεφτομαστε θετικα και αισιοδοξα.. οταν πρεπει να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε.

@Raf123 εγώ πάντως θα είχα κάνει ήδη τεστ, απορώ πως κρατιεσαι.

Και όπως σωστά σου είπαν τα κορίτσια δεν παίζει ρόλο πόσες επαφές αλλά να ήταν την σωστή στιγμή. Τον Οκτώβριο που έμεινα είχα μόλις μία επαφή και ούτε καν το σκεφτόμουν.

Είχα απογοητευτεί τοσες πολλες φορες στην αρχή της προσπάθειας μας που είπα ξανά μόνο σε καθυστέρηση θα ξανά κάνω τεστ!

και εγώ τα hometest έπαιρνα ήταν αρκετά καλά, για τα αλλά διάβασα κ εγω αρνητικά σχόλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια όσες παίρνετε ταινίες ωορρηξίας και τεστ εγκυμοσύνης ποια μάρκα παίρνετε? Hometest ή one plus?

Καλησπέρα εγώ τα hometest έχω πάρει και τεστ εγκυμοσυνης και ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι να παραγγείλω hometest και εγώ γιατί τα άλλα είναι ασύμφορα. 

Κορίτσια με έχει πιάσει μια βαρεμάρα και μια νύστα απίστευτη με αυτόν τον καιρό. Σήμερα όλη μέρα κοιμάμαι. Έχει πάει ο μικρός μου στη γιαγιά να παίξει με τα ξαδέρφια του και έχω λιώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...