Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Μακαρι!!!Εσυ ποτε ΔΕΝ περιμένεις? Χαχαχαχα❤️

Εγώ το Σάββατο και άσε έχω χίλια δυο πράγματα να κάνω το Σάββατο 🤣🤣🤣🤣 αυτό μου έλειπε να έρθει η περίοδος χαχαχα εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημεραααα αγαπημενη μου!!!! Σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ ❤️❤️ Το ξερω και μου δινει πολυ κουραγιο. Και στα δικα σου κοριτσακι μου, ειμαι σιγουρη οτι φετος θα μας πεις τα ευχαριστα!!!!

Θα σας τα λεω κοριτσακι μου! Εκλεισα να παω ιδιωτικα για επιβεβαιωση και καρδουλα σε δυομιση βδομαδες, αν ολα ειναι καλα μεχρι τοτε! 🙂 Και κανω υπομονη..

Εσυ μας δίνεις κουράγιο με όλα αυτά που σου έτυχαν ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Hopemumtobe καλημέρα κορίτσι μου!! Να σε ρωτήσω κάτι που το έχω πολύ απορία χαχαχα τα υγρά που είχες πως ήταν;; Συγγνώμη π ρωτάω 

 

 χχαχαχα, Απλα καθε μερα εβλεπα πολλα λευκα υγρα της μερες πριν το θετικο εγκυμοσυνης τα οποια δεν εχω ξαναδει ποτε ετσι σε ακυρη φαση στον κυκλο και αυτο μου κινησε την περιεργεια χωρις να σημαινει βεβαια σιγουρο οτι σημαιναν εγκυμοσυνη! Εχεις κι εσυ??Ελπιζω ναι και να εισαι κι εσυ εγκυουλα, μακαρι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 χχαχαχα, Απλα καθε μερα εβλεπα πολλα λευκα υγρα της μερες πριν το θετικο εγκυμοσυνης τα οποια δεν εχω ξαναδει ποτε ετσι σε ακυρη φαση στον κυκλο και αυτο μου κινησε την περιεργεια χωρις να σημαινει βεβαια σιγουρο οτι σημαιναν εγκυμοσυνη! Εχεις κι εσυ??Ελπιζω ναι και να εισαι κι εσυ εγκυουλα, μακαρι🙏

Πως ήταν αυτά τα υγρά;;; Διαφανή οπως της ωορρηξιας ή άσπρα πηκτά; 🤣🤣🤣 συγγνώμη που ρωτάω αυτά τα αηδιαστικά  Εγώ έχω πάντα μετά την ωορρηξία για αυτό δε το βάζω πολύ υπόψη μου! Αλλα πάντα κάθε μήνα μπαίνω στο Ίντερνετ κ ψάχνω «υγρά εγκυμοσύνης» χαχαχα για να δω περίπου πως είναι χαχαχαχα τρελλαα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου ξεκινά τη προετοιμασία του γάμου κ ταυτόχρονα δες κ με τον γιατρο!! Κ εγώ γι αυτό το λόγο είπα πρώτα ας γίνει ο γαμος κ οτιδήποτε  πχ σπερματέγχυση ή εξωσωματική μετά τον γάμο! Δεν θέλω να αγχωθώ κ για αυτό τώρα αν έρθει φυσιολογικά εννοείται καλοδεχούμενο!! ❤️❤️❤️

Κορίτσι  μου αυτό λέω να κάνω σαν πιο λογική σκέψη και αντιμετώπιση στην προκειμένη περίπτωση, πολλά καρπούζια στη μια μασχαλη δεν γίνετε! Απλα λέω σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω μήπως μετά στεναχωριέμαι και μετανιώσω που Δεν έκανα ετ νωρίτερα.... Αλλά απο την άλλη οτι είναι να γίνει θα γίνει! 

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!

Σου ευχομαι να περασεις τελεια στο γαμο σου και ο Θεος να σου στειλει και σενα το θαυματακι σου!!! 💗

Και που ξερεις, μπορει να ερθει φυσιολογικα και να μην χρειαστει αλλη εμβρυομεταφορα!!! Τοσες περιπτωσεις εχουμε ακουσει! Για αυτο συνεχισε να ζεις τον ερωτα σου με τον αντρα σου και ισως εχεις την ωραιοτερη εκπληξη της ζωης σου!!! 🤗😘

Να σαι καλά κορίτσι μου,  μακάρι ολα να πάνε καλά για όλες.. ο Θεός αργεί αλλά δεν λησμονεί!!  Περιμένουμε τα νεα σου απο μια  χοριακη τεράστια!!!

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Κατεριναπαπγιατί ο γιατρός σου λεέι ότι πρέπει να γίνει άμεσα δεν καταλαβαίνω. Το ίδιο πράγμα είναι! Εγώ  σαν συμβουλή θα σου πω να προχωρήσεις σε επόμενη προσπάθεια όταν νοιώσεις ετοιμη ψυχολογικά. Θα είναι σε ένα μήνα , θα είναι σε έξι μήνες? Όποτε ΕΣΥ νοιώσεις έτοιμη. Αν νοιώθεις ότι ανυπομονείς κάνε τις εξετάσεις που έχεις προγραμματίσει και προχώρα εάν δεν είσαι έτοιμη ασχολήσουμε με τον γάμο να ξεχαστείς και προχώρα έπειτα(και που ξέρεις μπορεί να γίνει και το θαύμα). Μην πιέζεσαι με αυτά που σου λένε αλλά κάνε αυτό που πραγματικά νοιώθεις!

Έχεις δίκιο το παν είναι η ψυχολογία μας και η αλήθεια είναι οτι αυτή τη στιγμή δεν είμαι έτοιμη ίσως αργότερα δεν ξέρω.. ίσως αν τακτοποιήσω τα περί γάμου να είμαι καλύτερα.. θα φανεί!! Εσυ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πως ήταν αυτά τα υγρά;;; Διαφανή οπως της ωορρηξιας ή άσπρα πηκτά; 🤣🤣🤣 συγγνώμη που ρωτάω αυτά τα αηδιαστικά  Εγώ έχω πάντα μετά την ωορρηξία για αυτό δε το βάζω πολύ υπόψη μου! Αλλα πάντα κάθε μήνα μπαίνω στο Ίντερνετ κ ψάχνω «υγρά εγκυμοσύνης» χαχαχα για να δω περίπου πως είναι χαχαχαχα τρελλαα 🤣🤣🤣🤣

Νομίζω λίγο πιο πηκτά, ανακατεύτηκα και εγω λιγο αλλά αν ειναινα εισαι εγκυος δεν πειραζει Ραφαελα μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι  μου αυτό λέω να κάνω σαν πιο λογική σκέψη και αντιμετώπιση στην προκειμένη περίπτωση, πολλά καρπούζια στη μια μασχαλη δεν γίνετε! Απλα λέω σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω μήπως μετά στεναχωριέμαι και μετανιώσω που Δεν έκανα ετ νωρίτερα.... Αλλά απο την άλλη οτι είναι να γίνει θα γίνει! 

 

Να σαι καλά κορίτσι μου,  μακάρι ολα να πάνε καλά για όλες.. ο Θεός αργεί αλλά δεν λησμονεί!!  Περιμένουμε τα νεα σου απο μια  χοριακη τεράστια!!!

 

Έχεις δίκιο το παν είναι η ψυχολογία μας και η αλήθεια είναι οτι αυτή τη στιγμή δεν είμαι έτοιμη ίσως αργότερα δεν ξέρω.. ίσως αν τακτοποιήσω τα περί γάμου να είμαι καλύτερα.. θα φανεί!! Εσυ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου? 

Ετσι ειναι κοριτσακι μου!!! 🙏

Εγω ζω στο εξωτερικο και δυστυχως δεν κανουν χοριακη. Οποτε δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα. Θα καμω υπερηχο ιδιωτικα οταν θα εχω μπει στην 7η εβδομαδα ωστε να ακουσω και καρδουλα αν πανε ολα καλα μεχρι τοτε. Αυτο που κανω τωρα ειναι τεστ, για να βλεπω οτι γινεται πιο εντονη η γραμμη. Ειναι πολυ βασανιστικο αλλα ειναι η μονη μου επιλογη, και υπομονη να περασουν οι εβδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Hopemumtobe καλημέρα κορίτσι μου!! Να σε ρωτήσω κάτι που το έχω πολύ απορία χαχαχα τα υγρά που είχες πως ήταν;; Συγγνώμη π ρωτάω 

 

Και εγώ πάντα αυτά ρωτάω! Χαχαχα μα όλες ίδιες είμαστε!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ το Σάββατο και άσε έχω χίλια δυο πράγματα να κάνω το Σάββατο 🤣🤣🤣🤣 αυτό μου έλειπε να έρθει η περίοδος χαχαχα εσυ;;

Κι εγώ μέχρι Σάββατο αλλά θα έρθει η ατιμη!! Μακαρι να μην σου έρθει!! Ελιναι τυχερός μήνας όπως είδαμε κορίτσι μου μπορεί να έγινε το θαύμα σου!! Στο εύχομαι από την καρδιά μου! Νοιώθεις κάτι διαφορετικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι  μου αυτό λέω να κάνω σαν πιο λογική σκέψη και αντιμετώπιση στην προκειμένη περίπτωση, πολλά καρπούζια στη μια μασχαλη δεν γίνετε! Απλα λέω σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω μήπως μετά στεναχωριέμαι και μετανιώσω που Δεν έκανα ετ νωρίτερα.... Αλλά απο την άλλη οτι είναι να γίνει θα γίνει! 

 

Να σαι καλά κορίτσι μου,  μακάρι ολα να πάνε καλά για όλες.. ο Θεός αργεί αλλά δεν λησμονεί!!  Περιμένουμε τα νεα σου απο μια  χοριακη τεράστια!!!

 

Έχεις δίκιο το παν είναι η ψυχολογία μας και η αλήθεια είναι οτι αυτή τη στιγμή δεν είμαι έτοιμη ίσως αργότερα δεν ξέρω.. ίσως αν τακτοποιήσω τα περί γάμου να είμαι καλύτερα.. θα φανεί!! Εσυ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου? 

Αυτό ακριβώς να κάνεις κορίτσι μου ! ΚΑταλαβα από τον λόγο σου ότι δεν είσαι έτοιμη και σε καμμία περίπτωση μην σε πιέσει ο γιατρός. Τι θα πει καλύτερα να γίνει άμεσα. Δεν ισχύουν αυτά που σου λέει. Δηλαδή εγώ που θα κάνω δεύτερη εμβρυομεταφο΄ρα για δεύτερο παιδί μετά από δύο χρόνια κατάψυξης τι σημαίνει. Όποτε νοιώσεις έτοιμη! Μην κανεις κάτι που θα σε πιέσει ψυχολογικά. Μπορεί για παραδειγμα να αρχίσεις τις ετοιμασίες να νοιώσεις καλύτερα και να πεις Ιούνιο Ιούλιο ξερεις κάτι είμαι έτοιμη και θέλω τώρα να προχωρήσω... ΘΑ δεις οι ετοιμασίες του γάμου θα σε ανεβάσουν πολύ ψυχολογικά!

Εγώ θα κανω ενα ραντεβου με τον γυναικολογο μου που ειναι ταυτοχρονα και ο εξωσωματιστής μου για να κανω ενα τσεκ απ και να συζυτησουμε για την εμβρυομετφορα, να γραψουμε φαρμακα κλπ και καλως εχόντων των πραγματων θελω Μάιο να την κάνουμε, αν όλα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κι εγώ μέχρι Σάββατο αλλά θα έρθει η ατιμη!! Μακαρι να μην σου έρθει!! Ελιναι τυχερός μήνας όπως είδαμε κορίτσι μου μπορεί να έγινε το θαύμα σου!! Στο εύχομαι από την καρδιά μου! Νοιώθεις κάτι διαφορετικό?

Τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από ένα πρήξιμο που νιώθω ότι έβαλα 10 κιλά…πεινάω ας πούμε τρώω πολύ λίγο κ αμέσως γεμίζω…αυτό ξεκίνησε από χθες! Το βράδυ πεινούσα παρά πολύ έφτιαξα σαλατα και είχα 4 γεμιστά χωρις κιμα έφαγα το 1 κ νόμιζα θα εκραγώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από ένα πρήξιμο που νιώθω ότι έβαλα 10 κιλά…πεινάω ας πούμε τρώω πολύ λίγο κ αμέσως γεμίζω…αυτό ξεκίνησε από χθες! Το βράδυ πεινούσα παρά πολύ έφτιαξα σαλατα και είχα 4 γεμιστά χωρις κιμα έφαγα το 1 κ νόμιζα θα εκραγώ…

αχχχ να ξερεις αυτο π περιγραφεις ηταν το πρωτο συμπτωμα π ειχα, 2 μερες πριν την χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Και εγώ πάντα αυτά ρωτάω! Χαχαχα μα όλες ίδιες είμαστε!! ❤️❤️

Χαχαχαχαχα να σου πω κάτι να γελάσεις;;;; Οι άντρες κάνουν ακόμα πιο «χαζές» ερωτήσεις! Όταν είχα πάει μετά την ωορρηξία σε γυναικολόγο τον προηγούμενο μήνα μ λέει ο γιατρος έκανες ωορρηξία πάω σπίτι λεω στον άντρα μ αυτό κ μου κάνει «είδε το ωάριο να τρέχει; Κ τα σπερματοζωάρια;;» Χθες του είπα ξανά που είχα πάει στη γιατρο κ μ κάνει «είδε το ωάριο γονιμοποιημένο;;;;» Την τελευταία ερώτηση να πω την αλήθεια κ εγώ την σκέφτηκα χαχαχαψαχα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από ένα πρήξιμο που νιώθω ότι έβαλα 10 κιλά…πεινάω ας πούμε τρώω πολύ λίγο κ αμέσως γεμίζω…αυτό ξεκίνησε από χθες! Το βράδυ πεινούσα παρά πολύ έφτιαξα σαλατα και είχα 4 γεμιστά χωρις κιμα έφαγα το 1 κ νόμιζα θα εκραγώ…

Αχ μακαρι να εισαι εγκυουλα κοριτσι μου! Κοιτα αυτο το ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη να πειναω παραπανω και να νοιωθω ταυτοχρονα φουσκωμενη! Αλλα δεν θυμαμαι ποτε ξεκινησε. Νομιζω τεσσερις πεντε μερες πριν παω για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Νομίζω λίγο πιο πηκτά, ανακατεύτηκα και εγω λιγο αλλά αν ειναινα εισαι εγκυος δεν πειραζει Ραφαελα μου 🤣🤣🤣🤣

Σορρυ βρε κορίτσι μου όλο αηδιαστικά λεω είσαι κ εγκυος!!! ❤️❤️❤️🤰🤰ανυπομονούμε για την Παρασκευή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα να σου πω κάτι να γελάσεις;;;; Οι άντρες κάνουν ακόμα πιο «χαζές» ερωτήσεις! Όταν είχα πάει μετά την ωορρηξία σε γυναικολόγο τον προηγούμενο μήνα μ λέει ο γιατρος έκανες ωορρηξία πάω σπίτι λεω στον άντρα μ αυτό κ μου κάνει «είδε το ωάριο να τρέχει; Κ τα σπερματοζωάρια;;» Χθες του είπα ξανά που είχα πάει στη γιατρο κ μ κάνει «είδε το ωάριο γονιμοποιημένο;;;;» Την τελευταία ερώτηση να πω την αλήθεια κ εγώ την σκέφτηκα χαχαχαψαχα 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχα πεθανα ρεεεεε και ειμαι και στο γραφείο !!! Δεν υπαρχει είναι υπέροχος ο άντρας σου! Εμένα είναι χειρότερος γιατί τότε ερχόταν μαζί στο γιατρό και ρώταγε το γιατρό απευθείας τις κοτσάνες! Χαχαχαχα Είναι υπέροχοι μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Σορρυ βρε κορίτσι μου όλο αηδιαστικά λεω είσαι κ εγκυος!!! ❤️❤️❤️🤰🤰ανυπομονούμε για την Παρασκευή 

Καλε πλακα εκανα για να γελασουμε😂😅 τι σορυ αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μην το ξαναπεις😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα να σου πω κάτι να γελάσεις;;;; Οι άντρες κάνουν ακόμα πιο «χαζές» ερωτήσεις! Όταν είχα πάει μετά την ωορρηξία σε γυναικολόγο τον προηγούμενο μήνα μ λέει ο γιατρος έκανες ωορρηξία πάω σπίτι λεω στον άντρα μ αυτό κ μου κάνει «είδε το ωάριο να τρέχει; Κ τα σπερματοζωάρια;;» Χθες του είπα ξανά που είχα πάει στη γιατρο κ μ κάνει «είδε το ωάριο γονιμοποιημένο;;;;» Την τελευταία ερώτηση να πω την αλήθεια κ εγώ την σκέφτηκα χαχαχαψαχα 🤣🤣🤣🤣

αχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Ετσι ειναι κοριτσακι μου!!! 🙏

Εγω ζω στο εξωτερικο και δυστυχως δεν κανουν χοριακη. Οποτε δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα. Θα καμω υπερηχο ιδιωτικα οταν θα εχω μπει στην 7η εβδομαδα ωστε να ακουσω και καρδουλα αν πανε ολα καλα μεχρι τοτε. Αυτο που κανω τωρα ειναι τεστ, για να βλεπω οτι γινεται πιο εντονη η γραμμη. Ειναι πολυ βασανιστικο αλλα ειναι η μονη μου επιλογη, και υπομονη να περασουν οι εβδομαδες...

Άλλο πάλι και αυτό! Γιατί δεν κάνουν χοριακη? Σε ποια χώρα είσαι αν επιτρέπετε?  

Ολα καλά θα πάνε κορίτσι μου, υπομονή και τεστακια.. σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αυτό ακριβώς να κάνεις κορίτσι μου ! ΚΑταλαβα από τον λόγο σου ότι δεν είσαι έτοιμη και σε καμμία περίπτωση μην σε πιέσει ο γιατρός. Τι θα πει καλύτερα να γίνει άμεσα. Δεν ισχύουν αυτά που σου λέει. Δηλαδή εγώ που θα κάνω δεύτερη εμβρυομεταφο΄ρα για δεύτερο παιδί μετά από δύο χρόνια κατάψυξης τι σημαίνει. Όποτε νοιώσεις έτοιμη! Μην κανεις κάτι που θα σε πιέσει ψυχολογικά. Μπορεί για παραδειγμα να αρχίσεις τις ετοιμασίες να νοιώσεις καλύτερα και να πεις Ιούνιο Ιούλιο ξερεις κάτι είμαι έτοιμη και θέλω τώρα να προχωρήσω... ΘΑ δεις οι ετοιμασίες του γάμου θα σε ανεβάσουν πολύ ψυχολογικά!

Εγώ θα κανω ενα ραντεβου με τον γυναικολογο μου που ειναι ταυτοχρονα και ο εξωσωματιστής μου για να κανω ενα τσεκ απ και να συζυτησουμε για την εμβρυομετφορα, να γραψουμε φαρμακα κλπ και καλως εχόντων των πραγματων θελω Μάιο να την κάνουμε, αν όλα πάνε καλά!

Ναι ναι έχεις δίκιο! Αυτό ακριβώς θα κάνω και βλέπουμε.... 

Άντε με το καλό κορίτσι μού σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραααα ήτανε πολύ καλή! Εντάξει την ξέρω και σε πιο επαγγελματικό επίπεδο ομως τώρα που την είδα και σαν ασθενής έχω να πω ότι δεν έπεσα έξω!!! Και σαν ανθρωπος και σαν επιστήμονας είναι πολύ καλή οπως επίσης κ οι άλλοι γιατροί εκεί!! Είναι χαμηλών τόνων και αυτό τους ανεβάζει παρά πολύ!!! Άντε περιμένουμε κ εσένα!! Αν έκανες ωορρηξία 16-17 τότε την 29-30 μέρα θα σου έρθει αλλά μακάρι ν μην σου έρθει ❤️❤️🙏

Τον περασμένο μήνα μου ήρθε την 11η μέρα.. πάντως ο κύκλος μου είναι σχετικά σταθερος.. πονοκέφαλο είχα την 26η μέρα και λέω θα έρθει την 27η αλλά έκανα τεστ εγκυμοσύνης της one step την 26η και βγήκε αρνητικό 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!! αχ ποσα θετικα τεστακια!!! τα διαβαζω και εχω ενα τεραστιο χαμογελο!!!!! κοριτσια μου να σας πανε ολα τελεια!!!!

@Hopemumtobe μην αγχωνεσαι!!!! βεβαια σε καταλαβαινω αλλα με τοσο υψηλη χοριακη μια μερα πριν την περιοδο θα δεις οτι το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!!! 💪💪😍😍😍😍ολα θα πανε τελεια την παρασκευη!!!! 💌

@Nat20πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!! να εχεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!❤️❤️❤️ στειλε μπεμπεδοσκονη σε ολες μας!!!!

@Nandia-μηπως ο μαρτης θα κανει παλι την εκπληξη;;; 2 μερες καθυστερηση δεν τις λες και λιγες....😉😉❤️🙏🤰

@Κατεριναπαππεραστε καλα με τον αντρα σου και ο θεος συντομα θα σας ευλογησει με ενα γερο μωρακι!!! εισαι πολυ κονταααααα!!!!!

Καλη δουλιτσα σε οσες εργαζονται! Σας φιλω!💋💋

Το θέμα είναι όντως καθυστέρηση;  γιατι ωορρηξια είχα την 16η και 17η μέρα..  άσε και το αρνητικό τεστ την 26η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Τον περασμένο μήνα μου ήρθε την 11η μέρα.. πάντως ο κύκλος μου είναι σχετικά σταθερος.. πονοκέφαλο είχα την 26η μέρα και λέω θα έρθει την 27η αλλά έκανα τεστ εγκυμοσύνης της one step την 26η και βγήκε αρνητικό 

 

Το θέμα είναι όντως καθυστέρηση;  γιατι ωορρηξια είχα την 16η και 17η μέρα..  άσε και το αρνητικό τεστ την 26η μερα

Τωρα σε ποια μερα εισαι κοριτσι μου?Εαν εκανες οωρρηξια 16-17η τοτε θα εχεις 30 κυκλο περιπου. Οποτε και το τεστ 26η μερα ηταν νωρις και μπορει να μην εδειξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nat20 με το καλοοοοοο!!! Αν κατάλαβα καλά περιμένεις το 4ο μωρό σου;;;;; πες μας την ιστορία σου να μάθουμε και εμείς να πάρουμε κουράγιο!!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τωρα σε ποια μερα εισαι κοριτσι μου?Εαν εκανες οωρρηξια 16-17η τοτε θα εχεις 30 κυκλο περιπου. Οποτε και το τεστ 26η μερα ηταν νωρις και μπορει να μην εδειξε!

Είμαι στην 29η μέρα αλλά πάντα ο κύκλος μου είναι σταθερός 26η με 27η .. τον προηγούμενο μήνα είδα στην 11η μέρα από την ωορρηξια και ήταν η 27η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Είμαι στην 29η μέρα αλλά πάντα ο κύκλος μου είναι σταθερός 26η με 27η .. τον προηγούμενο μήνα είδα στην 11η μέρα από την ωορρηξια και ήταν η 27η μερα

Το παθαινα κι εγω τελευταια αυτο να ερχεται 11 μερες μετα. Μπορει αυτο το μηνα να εχεις καλυτερο κυκλο και να εχεις μεγαλυτερη ωχρινικη φαση πραγμα που ειναι καλο.. Αρα θεωρητικα αν πουμε οτι το ανωτερο ερχεται 14 μερες μετα και εκανες οωρρηξια 16η περιμενεις το πολυ μεχρι αυριο.. Μακαρι να μην ερθει και να εισαι εγκυος! Παντως πιστευω το τεστ το εκανες νωρις , μονο 9-10 μερες μετα την οωρρηξια οποτε μπορει να μην εδειξε! Εντωμεταξυ στο λεω αλλά και εγω τα ιδια κανω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...