Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα!!!! Αντε περιμένω να είμαι και για άλλη κοπέλα γουρλού!!! Για την κοπέλα μας ήμουν και χάρηκα πολύ!!! @Hopemumtobeπως εισαι;;;

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Ανυπομονω για Παρασκευη για την επομενη χοριακη κ οι μερες μου φαινονται ατελειωτες!! !! Ειμαι κι εγω συγκρατημενη με γιατρους οπως μου ειπαν μεχρι τοτε αλλα απτην αλλη εχω χαρει αρκετα και κανω ονειρα! Ευχομαι να παει καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 💓💓💓

Κανε του μια έκπληξη με το τεστ εγκυμοσύνης :) 

Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά ♥️ τελικά είχα κάτι τεστ και κάτι μωρουδιακα καλτσακια και του έκανα έκπληξη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉😁😁😁🥳🥳🥳 κσλους διπλασιασμους κ μια τεκειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!🙏🙏🤰

Ευχαριστώ κοπελα μου για τις ευχές σου 💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!!! 💗Πέρασες κι εσύ τοσα πολλα την προηγουμενη φορα! Να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα, να κανεις ενεσεις σου και να προσεξεις απτην αρχη! Καλε γιατι δενξερεις πως να του το πειςστον ανδρα σου? Φανταζομαι θα ενθουσιαστει!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά ...σήμερα κιόλας ξεκινάω ενέσεις άντε να δούμε.... εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα.... γιατί ήθελα να του κάνω έκπληξη .. τρελάθηκε 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αν και δεν έχουμε μιλήσει!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!! Με το καλόοοο!!!!

Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι σιγουρα οι συμβουλες σου θα ειναι για ολες μας χρησιμες μιας  εδω μιας καιπετυχες ηδη 3 φορες🥰🥰🥰 Παλι καλα που το δευτερο και στο τριτο μωρακισου ηρθαν πιο ευκολα να παιρνουμε κουραγιο ! Στειλε μαςλιγη εξτρα μπεμπεδεσκονη!!!!😍  Να μας γραφεις νεα σου!!

Ναι κοριτσακι μου, ευτυχως το δευτερο και το τριτο δεν με ταλαιπωρησαν!!! Τωρα δεν ξερω πως θα προχωρησει, εχω κατι προβληματακια με τραχηλο (εμφανιστηκαν μετα την δευτερη γεννα) αλλα το εχω αφησει στο θεο.. Οπως μου το εστειλε με μια προσπαθεια, αν θελει ας με βοηθησει να το κρατησω στα χερια μου. Αλλοιως, να ειναι καλα τα παιδακια μου και ολα τα παιδακια του κοσμου!!

Σας στελνω απειρη μπεμπεδοσκονη!!! 🥰🥰🥰

@marinamanoulitsa για μενα και τα αλλα δυο κοριτσια ησουν πολυ γουρλου! Σου ευχομαι πολυ συντομα να παρεις το καλυτερο δωρο γενεθλιων και να ερθει το τριτο σου μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Ανυπομονω για Παρασκευη για την επομενη χοριακη κ οι μερες μου φαινονται ατελειωτες!! !! Ειμαι κι εγω συγκρατημενη με γιατρους οπως μου ειπαν μεχρι τοτε αλλα απτην αλλη εχω χαρει αρκετα και κανω ονειρα! Ευχομαι να παει καλα🙏

Κανε υπομονη κοριτσακι μου! Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο! Εγω στα ειπα, δεν εχω ουτε τη δυνατοτητα χοριακης... 

Συγκρατημενες θα προχωρησουμε βημα βημα και ολα θα πανε καλα! Εννοειται να κανεις ονειρα 🙏😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! 🙏🤰💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@Hopemumtobe κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ που ανεφερες και τη δικη μου περιπτωση και για τις ευχες σου. Και απο εδω, να εχεις και εσυ μια ομορφη, χαρουμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Περασες πολλα αλλα ηρθε το θαυματακι σου, αξιζεις τα παντα!!!! Οπως και η καθε κοπελα που προσπαθει για αυτο. 

Εγω διαβαζω το φορουμ απο το 2017, τοτε που προσπαθουσα για το πρωτο μου μωρακι και ηρθε μετα απο 18 μηνες, επαιρνα πολυ κουραγιο! Μετα λογω ελλειψης χρονου εμπαινα οταν προλαβαινα. 😅

Θα γραφω τα νεα μου και περιμενω να διαβασω φετος θετικα απο ολες!!! Φιλια

Καλημερααα θα σου πω και από εδώ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ❤️❤️❤️ Και ξερεις χάρηκα παρά πολύ για εσένα!!!!!! Να μας λες τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. ειχα ακουσει πολυ καλα σχολια για την συγκεκριμενη κλινικη και την γιατρο και το επιβεβαιωνεις και εσυ.. δηλαδη οντως μπορουν να καταλαβουν απο τις εξετασεις και τον υπερηχο την ηλικια των ωοθηκων μας.. να πω το ημαρτον μου οταν μου ειπε η γιατρος μου οτι ειναι σαν 25αρας εμενα λεω καλα λιγο υπερβολη θα ειναι για να μην αγχωνομαι αλλα τωρα βλεπω οτι ειπε και η δικη σου ηλικια.. τουλαχιστον βρηκες ακρη και ξερεις οτι με λιγη βοηθεια θα γινεις μανουλά.. στο ευχομαι ολοψυχα

 

καλημερα .. ολοκαφτομα θα τα  κανει.. well done  αχαχαχαχαχαχα

Καλημεραααα ήτανε πολύ καλή! Εντάξει την ξέρω και σε πιο επαγγελματικό επίπεδο ομως τώρα που την είδα και σαν ασθενής έχω να πω ότι δεν έπεσα έξω!!! Και σαν ανθρωπος και σαν επιστήμονας είναι πολύ καλή οπως επίσης κ οι άλλοι γιατροί εκεί!! Είναι χαμηλών τόνων και αυτό τους ανεβάζει παρά πολύ!!! Άντε περιμένουμε κ εσένα!! Αν έκανες ωορρηξία 16-17 τότε την 29-30 μέρα θα σου έρθει αλλά μακάρι ν μην σου έρθει ❤️❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!! αχ ποσα θετικα τεστακια!!! τα διαβαζω και εχω ενα τεραστιο χαμογελο!!!!! κοριτσια μου να σας πανε ολα τελεια!!!!

@Hopemumtobe μην αγχωνεσαι!!!! βεβαια σε καταλαβαινω αλλα με τοσο υψηλη χοριακη μια μερα πριν την περιοδο θα δεις οτι το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!!! 💪💪😍😍😍😍ολα θα πανε τελεια την παρασκευη!!!! 💌

@Nat20πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!! να εχεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!❤️❤️❤️ στειλε μπεμπεδοσκονη σε ολες μας!!!!

@Nandia-μηπως ο μαρτης θα κανει παλι την εκπληξη;;; 2 μερες καθυστερηση δεν τις λες και λιγες....😉😉❤️🙏🤰

@Κατεριναπαππεραστε καλα με τον αντρα σου και ο θεος συντομα θα σας ευλογησει με ενα γερο μωρακι!!! εισαι πολυ κονταααααα!!!!!

Καλη δουλιτσα σε οσες εργαζονται! Σας φιλω!💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα θα σου πω και από εδώ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ❤️❤️❤️ Και ξερεις χάρηκα παρά πολύ για εσένα!!!!!! Να μας λες τα νέα σου!!! 

Καλημεραααα αγαπημενη μου!!!! Σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ ❤️❤️ Το ξερω και μου δινει πολυ κουραγιο. Και στα δικα σου κοριτσακι μου, ειμαι σιγουρη οτι φετος θα μας πεις τα ευχαριστα!!!!

Θα σας τα λεω κοριτσακι μου! Εκλεισα να παω ιδιωτικα για επιβεβαιωση και καρδουλα σε δυομιση βδομαδες, αν ολα ειναι καλα μεχρι τοτε! 🙂 Και κανω υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!! αχ ποσα θετικα τεστακια!!! τα διαβαζω και εχω ενα τεραστιο χαμογελο!!!!! κοριτσια μου να σας πανε ολα τελεια!!!!

@Hopemumtobe μην αγχωνεσαι!!!! βεβαια σε καταλαβαινω αλλα με τοσο υψηλη χοριακη μια μερα πριν την περιοδο θα δεις οτι το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!!! 💪💪😍😍😍😍ολα θα πανε τελεια την παρασκευη!!!! 💌

@Nat20πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!! να εχεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!❤️❤️❤️ στειλε μπεμπεδοσκονη σε ολες μας!!!!

@Nandia-μηπως ο μαρτης θα κανει παλι την εκπληξη;;; 2 μερες καθυστερηση δεν τις λες και λιγες....😉😉❤️🙏🤰

@Κατεριναπαππεραστε καλα με τον αντρα σου και ο θεος συντομα θα σας ευλογησει με ενα γερο μωρακι!!! εισαι πολυ κονταααααα!!!!!

Καλη δουλιτσα σε οσες εργαζονται! Σας φιλω!💋💋

Μακάρι κορίτσι μου, μακάρι να δει ανταμείψει σύντομα τον αγώνα όλων μας!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!! αχ ποσα θετικα τεστακια!!! τα διαβαζω και εχω ενα τεραστιο χαμογελο!!!!! κοριτσια μου να σας πανε ολα τελεια!!!!

@Hopemumtobe μην αγχωνεσαι!!!! βεβαια σε καταλαβαινω αλλα με τοσο υψηλη χοριακη μια μερα πριν την περιοδο θα δεις οτι το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!!! 💪💪😍😍😍😍ολα θα πανε τελεια την παρασκευη!!!! 💌

@Nat20πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!! να εχεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!❤️❤️❤️ στειλε μπεμπεδοσκονη σε ολες μας!!!!

@Nandia-μηπως ο μαρτης θα κανει παλι την εκπληξη;;; 2 μερες καθυστερηση δεν τις λες και λιγες....😉😉❤️🙏🤰

@Κατεριναπαππεραστε καλα με τον αντρα σου και ο θεος συντομα θα σας ευλογησει με ενα γερο μωρακι!!! εισαι πολυ κονταααααα!!!!!

Καλη δουλιτσα σε οσες εργαζονται! Σας φιλω!💋💋

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου!!! Και στα δικα σου συντομα!!! Εχεις απειρη μπεμπεδοσκονη 💓💓💓

Και γω χαιρομαι για καθε θετικο που διαβαζω σαν να το ζω εγω!!! Πιστη και αισιοδοξια, υγεια πανω απο ολα και ολα θα πανε τελεια!!!

Σου ευχομαι περαστικα στον μπαμπα σου και συντομα να τελειωσει η περιπετεια του.

Ευχαριστουμε κοριτσι μου, καλη δουλεια και σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Κανε υπομονη κοριτσακι μου! Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο! Εγω στα ειπα, δεν εχω ουτε τη δυνατοτητα χοριακης... 

Συγκρατημενες θα προχωρησουμε βημα βημα και ολα θα πανε καλα! Εννοειται να κανεις ονειρα 🙏😘

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου μπράβο!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@Hopemumtobe κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ που ανεφερες και τη δικη μου περιπτωση και για τις ευχες σου. Και απο εδω, να εχεις και εσυ μια ομορφη, χαρουμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Περασες πολλα αλλα ηρθε το θαυματακι σου, αξιζεις τα παντα!!!! Οπως και η καθε κοπελα που προσπαθει για αυτο. 

Εγω διαβαζω το φορουμ απο το 2017, τοτε που προσπαθουσα για το πρωτο μου μωρακι και ηρθε μετα απο 18 μηνες, επαιρνα πολυ κουραγιο! Μετα λογω ελλειψης χρονου εμπαινα οταν προλαβαινα. 😅

Θα γραφω τα νεα μου και περιμενω να διαβασω φετος θετικα απο ολες!!! Φιλια

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Συγχρητήρια κορίτσια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε! Πολύ γουρλίδικος αυτός ο μήνας κορίτσια μου, είχαμε πάρα πολλά θαυματάκια!!!!

@Hopemumtobeκαλά έκανες κορίτσι μου και ξεκίνησες προγεστερόνη. Εγώ θα σου δώσω και μια άλλη συμβουλή μήπως να έψαχνες και κάποιον άλλο γιατρό βρε κορίτσι μου? Στην εγκυμοσύνη είναι σημαντικό για την ψυχολογία μας να νοιώθουμε ασφάλεια ότι ό,τι και να γίνει θα είναι εκεί κοντά μας ο γιατρός! Δεν σου έχει απαντήσει έστω με ένα μήνυμα απο χθες? Στο λέω σαν συμβουλή γιατί αργότερα στην κύηση μπορεί να αγχώνεσαι για το οτιδήποτε και θα θέλεις να σε ηρεμεί απευθείας και όχι να τον ψάχνεις για μέρες!

 

Κορίτσια εγώ είχα χθες ραντεβού αλλά έτυχε τοκετός στον γιατρό και το ακύρωσαν. Οπότε επειδή τις επόμενες 2-3 μέρες περιμένω περίοδο το εκλεισα για 29 Μάρτη. Καλυτερα θα πεσεις στις γονιμες και ια δουμε περισσοτερα πραγματα στον υπερηχο και εννοειτε θα μου πει τι εξετασεις θελει να κανω και να μου γραψει τα φαρμακα για την εμβρυομεταφορα. Ανυπομονουσα να λυσω τις αποριες μου αλλα ενταξει δεν χαθηκε κι ο κοσμος ετσι κι αλλιως τον μεθεπομενο κυκλο θα την κανουμε! 

Εγω κοριτσια θυμαστε που δεν προλαβα να βρω εντέλως θετικο τεστ οωρρηξιας γιατι τελειωσαν. Εφτασα να ειναι καπως σας της @Antonia2αλλα δεν ξερω ποτε ειχα ακριβως θετικο, δεν ενοιωσα και πονο αυτο το μηνα. Μονο υγρα πολλα ειχα Πεμπτη,Παρασκευή,Σαββατο οπου ειχα επαφη το Σαββατο. Τελευταια τεστ οωρρηξιας εκανα Παρασκευη μεσημερι σχεδον θετικο, Σαββατο πρωι πιο αχνο οποτε μπερδευτηκα και δεν ξερω ποτε και αν εκανα οωρρηξια. Αλλα εκανα hometest 9-10 μερες μετά την επαφή που ίσως ειχα οωρρηξια γτ ηταν η τελευαταια μερα που ειχα υγρα και ηταν  αρνητικό και ξερω αυτα δειχνουν πολυ νωριτερα.

Συγγνωμη για το σεντονι χαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα..  κοριτσάκι μου να σαι καλά,  όπως βλέπουμε στη καθημερινότητα θαύματα γίνονται, ποτέ δεν ξέρουμε πως θα έρθουν.. 

Προς το παρόν Δευτέρα θα παω για εξετάσεις του αιματολογου, κορίτσια έκλεισα και το γάμο μου για Σεπτέμβρη, οπότε δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα να τα συνδυάσω ολα μαζι και αν μπορώ να τα καταφέρω,  απο την μια έχω τον παππούλη στο μοναστήρι που θέλει γάμο απο την άλλη εχω τον γιατρό να μου λέει ότι καλύτερα είναι να μην αφήσω πολύ καιρό για την επόμενη ετ.. θα δούμε θα μιλήσω και με τον εξωσωματιστη βέβαια..

Κορίτσι μου ξεκινά τη προετοιμασία του γάμου κ ταυτόχρονα δες κ με τον γιατρο!! Κ εγώ γι αυτό το λόγο είπα πρώτα ας γίνει ο γαμος κ οτιδήποτε  πχ σπερματέγχυση ή εξωσωματική μετά τον γάμο! Δεν θέλω να αγχωθώ κ για αυτό τώρα αν έρθει φυσιολογικά εννοείται καλοδεχούμενο!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου μπράβο!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και όλα θα πάνε καλά!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!

Σου ευχομαι να περασεις τελεια στο γαμο σου και ο Θεος να σου στειλει και σενα το θαυματακι σου!!! 💗

Και που ξερεις, μπορει να ερθει φυσιολογικα και να μην χρειαστει αλλη εμβρυομεταφορα!!! Τοσες περιπτωσεις εχουμε ακουσει! Για αυτο συνεχισε να ζεις τον ερωτα σου με τον αντρα σου και ισως εχεις την ωραιοτερη εκπληξη της ζωης σου!!! 🤗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

 

Συγχρητήρια κορίτσια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε! Πολύ γουρλίδικος αυτός ο μήνας κορίτσια μου, είχαμε πάρα πολλά θαυματάκια!!!!

@Hopemumtobeκαλά έκανες κορίτσι μου και ξεκίνησες προγεστερόνη. Εγώ θα σου δώσω και μια άλλη συμβουλή μήπως να έψαχνες και κάποιον άλλο γιατρό βρε κορίτσι μου? Στην εγκυμοσύνη είναι σημαντικό για την ψυχολογία μας να νοιώθουμε ασφάλεια ότι ό,τι και να γίνει θα είναι εκεί κοντά μας ο γιατρός! Δεν σου έχει απαντήσει έστω με ένα μήνυμα απο χθες? Στο λέω σαν συμβουλή γιατί αργότερα στην κύηση μπορεί να αγχώνεσαι για το οτιδήποτε και θα θέλεις να σε ηρεμεί απευθείας και όχι να τον ψάχνεις για μέρες!

 

Κορίτσια εγώ είχα χθες ραντεβού αλλά έτυχε τοκετός στον γιατρό και το ακύρωσαν. Οπότε επειδή τις επόμενες 2-3 μέρες περιμένω περίοδο το εκλεισα για 29 Μάρτη. Καλυτερα θα πεσεις στις γονιμες και ια δουμε περισσοτερα πραγματα στον υπερηχο και εννοειτε θα μου πει τι εξετασεις θελει να κανω και να μου γραψει τα φαρμακα για την εμβρυομεταφορα. Ανυπομονουσα να λυσω τις αποριες μου αλλα ενταξει δεν χαθηκε κι ο κοσμος ετσι κι αλλιως τον μεθεπομενο κυκλο θα την κανουμε! 

Εγω κοριτσια θυμαστε που δεν προλαβα να βρω εντέλως θετικο τεστ οωρρηξιας γιατι τελειωσαν. Εφτασα να ειναι καπως σας της @Antonia2αλλα δεν ξερω ποτε ειχα ακριβως θετικο, δεν ενοιωσα και πονο αυτο το μηνα. Μονο υγρα πολλα ειχα Πεμπτη,Παρασκευή,Σαββατο οπου ειχα επαφη το Σαββατο. Τελευταια τεστ οωρρηξιας εκανα Παρασκευη μεσημερι σχεδον θετικο, Σαββατο πρωι πιο αχνο οποτε μπερδευτηκα και δεν ξερω ποτε και αν εκανα οωρρηξια. Αλλα εκανα hometest 9-10 μερες μετά την επαφή που ίσως ειχα οωρρηξια γτ ηταν η τελευαταια μερα που ειχα υγρα και ηταν  αρνητικό και ξερω αυτα δειχνουν πολυ νωριτερα.

Συγγνωμη για το σεντονι χαχαχαχα

 

Σε ευχαριστω και σενα παρα πολυ κοριτσι μου!!! 

Ευχομαι και σε σενα ολα να πανε τελεια, και με τον ενα η' τον αλλο τροπο να εχεις συντομα το δευτερο θαυματακι σου! 💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπγιατί ο γιατρός σου λεέι ότι πρέπει να γίνει άμεσα δεν καταλαβαίνω. Το ίδιο πράγμα είναι! Εγώ  σαν συμβουλή θα σου πω να προχωρήσεις σε επόμενη προσπάθεια όταν νοιώσεις ετοιμη ψυχολογικά. Θα είναι σε ένα μήνα , θα είναι σε έξι μήνες? Όποτε ΕΣΥ νοιώσεις έτοιμη. Αν νοιώθεις ότι ανυπομονείς κάνε τις εξετάσεις που έχεις προγραμματίσει και προχώρα εάν δεν είσαι έτοιμη ασχολήσουμε με τον γάμο να ξεχαστείς και προχώρα έπειτα(και που ξέρεις μπορεί να γίνει και το θαύμα). Μην πιέζεσαι με αυτά που σου λένε αλλά κάνε αυτό που πραγματικά νοιώθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe καλημέρα κορίτσι μου!! Να σε ρωτήσω κάτι που το έχω πολύ απορία χαχαχα τα υγρά που είχες πως ήταν;; Συγγνώμη π ρωτάω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

 

Συγχρητήρια κορίτσια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε! Πολύ γουρλίδικος αυτός ο μήνας κορίτσια μου, είχαμε πάρα πολλά θαυματάκια!!!!

@Hopemumtobeκαλά έκανες κορίτσι μου και ξεκίνησες προγεστερόνη. Εγώ θα σου δώσω και μια άλλη συμβουλή μήπως να έψαχνες και κάποιον άλλο γιατρό βρε κορίτσι μου? Στην εγκυμοσύνη είναι σημαντικό για την ψυχολογία μας να νοιώθουμε ασφάλεια ότι ό,τι και να γίνει θα είναι εκεί κοντά μας ο γιατρός! Δεν σου έχει απαντήσει έστω με ένα μήνυμα απο χθες? Στο λέω σαν συμβουλή γιατί αργότερα στην κύηση μπορεί να αγχώνεσαι για το οτιδήποτε και θα θέλεις να σε ηρεμεί απευθείας και όχι να τον ψάχνεις για μέρες!

 

Κορίτσια εγώ είχα χθες ραντεβού αλλά έτυχε τοκετός στον γιατρό και το ακύρωσαν. Οπότε επειδή τις επόμενες 2-3 μέρες περιμένω περίοδο το εκλεισα για 29 Μάρτη. Καλυτερα θα πεσεις στις γονιμες και ια δουμε περισσοτερα πραγματα στον υπερηχο και εννοειτε θα μου πει τι εξετασεις θελει να κανω και να μου γραψει τα φαρμακα για την εμβρυομεταφορα. Ανυπομονουσα να λυσω τις αποριες μου αλλα ενταξει δεν χαθηκε κι ο κοσμος ετσι κι αλλιως τον μεθεπομενο κυκλο θα την κανουμε! 

Εγω κοριτσια θυμαστε που δεν προλαβα να βρω εντέλως θετικο τεστ οωρρηξιας γιατι τελειωσαν. Εφτασα να ειναι καπως σας της @Antonia2αλλα δεν ξερω ποτε ειχα ακριβως θετικο, δεν ενοιωσα και πονο αυτο το μηνα. Μονο υγρα πολλα ειχα Πεμπτη,Παρασκευή,Σαββατο οπου ειχα επαφη το Σαββατο. Τελευταια τεστ οωρρηξιας εκανα Παρασκευη μεσημερι σχεδον θετικο, Σαββατο πρωι πιο αχνο οποτε μπερδευτηκα και δεν ξερω ποτε και αν εκανα οωρρηξια. Αλλα εκανα hometest 9-10 μερες μετά την επαφή που ίσως ειχα οωρρηξια γτ ηταν η τελευαταια μερα που ειχα υγρα και ηταν  αρνητικό και ξερω αυτα δειχνουν πολυ νωριτερα.

Συγγνωμη για το σεντονι χαχαχαχα

 

Μακάρι να μη σου έρθει η περίοδος αλλά και να έρθει είσαι πολύ κοντά στο θαύμα σου ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μη σου έρθει η περίοδος αλλά και να έρθει είσαι πολύ κοντά στο θαύμα σου ❤️❤️❤️ 

Μακαρι!!!Εσυ ποτε ΔΕΝ περιμένεις? Χαχαχαχα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Κατεριναπαπγιατί ο γιατρός σου λεέι ότι πρέπει να γίνει άμεσα δεν καταλαβαίνω. Το ίδιο πράγμα είναι! Εγώ  σαν συμβουλή θα σου πω να προχωρήσεις σε επόμενη προσπάθεια όταν νοιώσεις ετοιμη ψυχολογικά. Θα είναι σε ένα μήνα , θα είναι σε έξι μήνες? Όποτε ΕΣΥ νοιώσεις έτοιμη. Αν νοιώθεις ότι ανυπομονείς κάνε τις εξετάσεις που έχεις προγραμματίσει και προχώρα εάν δεν είσαι έτοιμη ασχολήσουμε με τον γάμο να ξεχαστείς και προχώρα έπειτα(και που ξέρεις μπορεί να γίνει και το θαύμα). Μην πιέζεσαι με αυτά που σου λένε αλλά κάνε αυτό που πραγματικά νοιώθεις!

@Κατεριναπαπσυμφωνω απόλυτα ❤️❤️❤️Ότι σε κάνει ΕΣΕΝΑ καλά θα κανεις κ θα προχωρήσεις όποτε νιωθεις εσυ καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...