Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν περιμένω 20 του μήνα, από χθες έχω τρομερό πονοκέφαλο και όλη μέρα ανακατεύομαι, σήμερα ξύπνησα με ενοχλήσεις στην κοιλιά και στο στήθος, να κάνω ένα τεστ ή είναι νωρίς ή είναι η ιδέα μου??

Στις δύο προηγούμενες παλινδρομες το τεστ είχε δείξει 7 μέρες νωρίτερα από την καθυστέρηση.

κοριτσι μου νομιζω ειναι αρκετά νωρις ή πολυ οριακο να φανει εγκυρο αποτελεσμα.. αν μπορεις κανε λιγη υπομονη μεχρι τελος της εβδομαδας!! ευχομαι να ερθει το θετικο!!! ❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου νομιζω ειναι αρκετά νωρις ή πολυ οριακο να φανει εγκυρο αποτελεσμα.. αν μπορεις κανε λιγη υπομονη μεχρι τελος της εβδομαδας!! ευχομαι να ερθει το θετικο!!! ❤️❤️🤰

Ας ελπισω να κρατηθώ και να μην κάνω και απογοητευτω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ας ελπισω να κρατηθώ και να μην κάνω και απογοητευτω.

 

Και εγώ Δευτέρα δεν περιμένω και σήμερα μπήκα στον πειρασμό αλλά δεν έκανα! 

Υπομονή κάνε όπως και εγώ, μαζί θα το περάσουμε και αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες να είμαστε καλότυχες και να κάνουμε υγιέστατα παιδάκια!! Εγώ καλώς ή κακώς δεν είμαι μικρούλα. Όταν είπαμε με τον καλό μου να ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές, είχαμε αμέσως κι εγκυμοσύνη. Έκανα τεστ τη 45η μέρα & ήταν θετικό. Δεν τα κατάφερε όμως να μείνει το μικρό.

Έκτοτε όμως προσπαθούμε και ίσως αγχώθηκα κι εγώ πλέον με όλο αυτό και το μωράκι δεν έχει έρθει.. Και τώρα δηλαδή που προσπαθήσαμε αισιόδοξη δεν είμαι. Λέμε αν δεν πετύχουμε τώρα να πάμε κατευθείαν για εξωσωματική, αλλά πλησιάζω τα 40.. Και πάλι δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες να είμαστε καλότυχες και να κάνουμε υγιέστατα παιδάκια!! Εγώ καλώς ή κακώς δεν είμαι μικρούλα. Όταν είπαμε με τον καλό μου να ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές, είχαμε αμέσως κι εγκυμοσύνη. Έκανα τεστ τη 45η μέρα & ήταν θετικό. Δεν τα κατάφερε όμως να μείνει το μικρό.

Έκτοτε όμως προσπαθούμε και ίσως αγχώθηκα κι εγώ πλέον με όλο αυτό και το μωράκι δεν έχει έρθει.. Και τώρα δηλαδή που προσπαθήσαμε αισιόδοξη δεν είμαι. Λέμε αν δεν πετύχουμε τώρα να πάμε κατευθείαν για εξωσωματική, αλλά πλησιάζω τα 40.. Και πάλι δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα..

Δεν είναι αργά κορίτσι μ.Μπορεί να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω αλλά αργά δεν είναι.Μίλα με το γιατρό σου και πιστέυω ότι θα τα καταφέρεις όπως και όλες οι γυναίκες που επιθυμούν ένα παιδάκι με τον ένα ΄τον άλλο τρόπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anli1978 είπε:

Δεν είναι αργά κορίτσι μ.Μπορεί να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω αλλά αργά δεν είναι.Μίλα με το γιατρό σου και πιστέυω ότι θα τα καταφέρεις όπως και όλες οι γυναίκες που επιθυμούν ένα παιδάκι με τον ένα ΄τον άλλο τρόπο

Σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις!! Εσύ σε τι περίοδο βρίσκεσαι; Έκανες/ περιμένεις παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ας ελπισω να κρατηθώ και να μην κάνω και απογοητευτω.

 

Καλημερααα και εγώ νομίζω να περιμένεις λιγες μερούλες ακόμη για να μην δείξει λαθος αποτέλεσμα και απογοητευτείς ❤️❤️!! Εγώ περιμένω το Σάββατο αλλά τίποτα δεν έχω σε συμπτώματα όποτε θα μου έρθει κανονικά η περίοδος…αύριο θα πάω κ στη καινούργια γιατρό απλά επίσκεψη μιλήσαμε λίγο για το ιστορικό και μου είπε να κάνουμε ένα υπέρηχο στις ωοθήκες και να δω βασικά κ αυτή τι θα μου πει…ισως της ζητήσω να πηγαίνω για παρακολούθηση ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες να είμαστε καλότυχες και να κάνουμε υγιέστατα παιδάκια!! Εγώ καλώς ή κακώς δεν είμαι μικρούλα. Όταν είπαμε με τον καλό μου να ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές, είχαμε αμέσως κι εγκυμοσύνη. Έκανα τεστ τη 45η μέρα & ήταν θετικό. Δεν τα κατάφερε όμως να μείνει το μικρό.

Έκτοτε όμως προσπαθούμε και ίσως αγχώθηκα κι εγώ πλέον με όλο αυτό και το μωράκι δεν έχει έρθει.. Και τώρα δηλαδή που προσπαθήσαμε αισιόδοξη δεν είμαι. Λέμε αν δεν πετύχουμε τώρα να πάμε κατευθείαν για εξωσωματική, αλλά πλησιάζω τα 40.. Και πάλι δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα..

Καλώς ήρθες!! Ο θεός είναι μεγαλος και θα μας αξιώσει ολες να γίνουμε μανούλες, είτε με τον έναν τρόπο ή τον άλλον! Αφού έμεινες μια φορά εγκυος σημαίνει ότι θα ξανά μείνεις! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις!! Εσύ σε τι περίοδο βρίσκεσαι; Έκανες/ περιμένεις παιδάκι;

Εγώ μεγάλη ιστορία.Έχω 2 παιδάκια από τον 1ο γάμο και 3 βιοχημικές από τον σύντροφό μου τους τελευταίους 5 μήνες.Θα πάω για 2η γνώμη σε άλλο γιατρό γιατί ο δικός μου λέει φταίνε τα ωάρια.Ετών 43 βέβαια που μπορεί να ισχύει αλλά χωρίς εξετάσεις δεν πείθομαι . Αισθάνομαι νέα τι να κάνω?Ορμονικές καλές οπότε ας το ψάξω λίγο παραπάνω.Έχω δώσει προθεσμία μέχρι τέλος χρόνου.Αν δεν έρθει μέχρι τότε σταματάω.Αυτά τα λίγα από εμένα γλυκιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Εγώ μεγάλη ιστορία.Έχω 2 παιδάκια από τον 1ο γάμο και 3 βιοχημικές από τον σύντροφό μου τους τελευταίους 5 μήνες.Θα πάω για 2η γνώμη σε άλλο γιατρό γιατί ο δικός μου λέει φταίνε τα ωάρια.Ετών 43 βέβαια που μπορεί να ισχύει αλλά χωρίς εξετάσεις δεν πείθομαι . Αισθάνομαι νέα τι να κάνω?Ορμονικές καλές οπότε ας το ψάξω λίγο παραπάνω.Έχω δώσει προθεσμία μέχρι τέλος χρόνου.Αν δεν έρθει μέχρι τότε σταματάω.Αυτά τα λίγα από εμένα γλυκιά μου.

Μια χαρά νέα είσαι ❤️❤️❤️❤️ Πως είσαι εσυ; ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Εγώ μεγάλη ιστορία.Έχω 2 παιδάκια από τον 1ο γάμο και 3 βιοχημικές από τον σύντροφό μου τους τελευταίους 5 μήνες.Θα πάω για 2η γνώμη σε άλλο γιατρό γιατί ο δικός μου λέει φταίνε τα ωάρια.Ετών 43 βέβαια που μπορεί να ισχύει αλλά χωρίς εξετάσεις δεν πείθομαι . Αισθάνομαι νέα τι να κάνω?Ορμονικές καλές οπότε ας το ψάξω λίγο παραπάνω.Έχω δώσει προθεσμία μέχρι τέλος χρόνου.Αν δεν έρθει μέχρι τότε σταματάω.Αυτά τα λίγα από εμένα γλυκιά μου.

Είσαι πολύ άξια και ικανή! Μπράβο σου! Καλά κάνεις και πιστεύεις σ'εσένα! Είσαι όντως νέα. Τελευταία ακούω ότι κάνουν παιδιά όλο &μεγαλύτερες, κοντά στα 50 και κάνουν & δίδυμα. Αυτό είναι το κλειδί, να μην χάνουμε το κουράγιο και την πίστη μας. Σου εύχομαι τα καλύτερα να έρθουν σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeμπηκα και περιμενω αποτελεσματα!!!!!!! αγωνιω μαζι σου να ξερεις!!!!💌❤️🤰😍

@marinamanoulitsaεσυ τι ωρα θα τα παρεις; (με συγχωρεις αν το εγραψες αλλα δεν το συγκρατησα...) ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe άντε πάρε τηλέφωνο να δούμε πόσο μεγάλη χοριακη θα ακούσουμε.. πριν από καθυστέρηση και εσύ με θετικά. Και σήμερα θα είσαι μια μέρα πριν την περίοδο ε;  Μας έχεις τρελάνει. Χαχαχαχ

Πιστεύω αν πάρεις θα σου πουν. ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Hopemumtobeμπηκα και περιμενω αποτελεσματα!!!!!!! αγωνιω μαζι σου να ξερεις!!!!💌❤️🤰😍

@marinamanoulitsaεσυ τι ωρα θα τα παρεις; (με συγχωρεις αν το εγραψες αλλα δεν το συγκρατησα...) ❣️❣️❣️

Χαχαχα όλη την ώρα κάνω refresh την σελίδα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά νέα είσαι ❤️❤️❤️❤️ Πως είσαι εσυ; ;; 

Μια χαρά νέα ειμαι κ αισθάνομαι χαχαχα. Καλά είμαι κορίτσι μου. Σε ευχαριστώ keep walking!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα και εγώ νομίζω να περιμένεις λιγες μερούλες ακόμη για να μην δείξει λαθος αποτέλεσμα και απογοητευτείς ❤️❤️!! Εγώ περιμένω το Σάββατο αλλά τίποτα δεν έχω σε συμπτώματα όποτε θα μου έρθει κανονικά η περίοδος…αύριο θα πάω κ στη καινούργια γιατρό απλά επίσκεψη μιλήσαμε λίγο για το ιστορικό και μου είπε να κάνουμε ένα υπέρηχο στις ωοθήκες και να δω βασικά κ αυτή τι θα μου πει…ισως της ζητήσω να πηγαίνω για παρακολούθηση ωορρηξιας 

Εγώ πάντως που έφτασα 45η μέρα να σου πω ότι δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα πέρα απ'το ότι δεν μου ερχόταν περίοδος! Κι εκείνες τις μέρες ήταν που άρχισα να πεινάωω πιο πολύ. Οπότε μη βιαζόμαστε να βγάζουμε συμπεράσματα. Να έχεις ελπίδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα όλη την ώρα κάνω refresh την σελίδα ❤️❤️

αχ γλυκουλα μου!!!!! το ιδιο κανουμε!!!! φαντασου πως θα κανουμε με τις δικες μας χοριακες!!!!!❤️🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου καλόυς διπλασιασμόυς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Κλάψε κορίτσι μού και απο εδω και στο εξής μόνο δάκρυα χαράς! Ποοοσο χάρηκα, χοροπηδάω μαζί σου, μπράβο κορίτσι μου, η προγεστερόνη σου είναι πολύ καλή,  μιλά με τον γιατρό σου όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσι μου θα γινεις η πιο γλυκια μανουλααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

βρε μπας και ειναι 2;;; δεν εχεις ουτε καθυστερηση και το σπορακι εχει παρει φορα για τα καλα!!!! φτου φτου μη σε ματιασω!!!!!!!!! ολα να πανε τελεια ευχομαι ολοψυχα!!!!!!! μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Συγχαρητήρια εξαιρετική τιμή χοριακής!!

Μια τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Τέλειαααααααααααααα γοουπιιιιιιιιιιιιοο 😇😇😇😇😇😇💞💞💞💞💞💞💖💖💖💖💖💖💖💖💖 Με το καλό κορίτσι μου!!!! Όλα να σου πάνε τέλεια!!!!!!!!!!! Κοίτα ξεκούραση, βάρη όχι, λιπαρά ψάρια όπως Σολωμός απαγορεύεται, λαχανικα πολύ καλά πλυμένα πριν τα φας και από έξω μην τρως σαλάτες καλύτερα, μην σκύβεις κλπ...αυτά τα βασικά θυμάμαι 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Hopemumtobeμπηκα και περιμενω αποτελεσματα!!!!!!! αγωνιω μαζι σου να ξερεις!!!!💌❤️🤰😍

@marinamanoulitsaεσυ τι ωρα θα τα παρεις; (με συγχωρεις αν το εγραψες αλλα δεν το συγκρατησα...) ❣️❣️❣️

Αντωνια εμένα στις 6 θα βγουν τα αποτελέσματα!!έχω και εγώ πολύ άγχος... Για να δούμε τι θα δούμε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Μπήκα κι εγώ να δω τα αποτελέσματα σου!!! 🥰 Συγχαρητήριαααα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πάρε το γιατρό σου να του πεις τα νέα, να σου πει κι αν πρέπει να σου δώσει προγεστερόνη, δε ξέρω καθόλου πώς πάνε τα νούμερα της προγεστερόνης!!

Αχ τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα τόσο πολύ για σένα😍😍😍😍

Τι ωραία, αυτά τα αναπάντεχα είναι τα πιο ωραία!!!! 🤰❤️😍🌸🎀💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντωνια εμένα στις 6 θα βγουν τα αποτελέσματα!!έχω και εγώ πολύ άγχος... Για να δούμε τι θα δούμε!!!!! 

Περιμένουμε και τα δικά σου!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...