Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kοριτσάκια μου γύρισα!!!! (Lovie)


Recommended Posts

Καλη σας μερα!Φτου φτου να μην τη ματιασουμε!Τι γλυκο χαμογελακι ειναι αυτο!!!Σε "τραβαει" να τη ζουληξεις!!!!Να σου ζησει η κορουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια Lovie μου!! Να σας ζήσει!! Είναι μια κούκλα!! Και από μαλλί....σκίζει :-)

Καλή δύναμη, να κοιμάσαι όπου βρίσκεις ευκαιρία, και να είσαι ήρεμη ψυχολογικά. Αυτό είναι νομίζω το κυριώτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Lovie μου!!Καλως μας ηρθες και παλι !!Να σας ζησει το μωρακι σας να ειναι υγιεστατο και παντα χαρουμενο!!!Πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασούλα μου τώρα ειδα ειδα το θέμα....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ...πραγματικά ειναι πολύ όμορφή κ δεν φαίνεται καθόλου ταλαιπωρημένη σαν κατι άλλα μωράκια..Αντιθέτως εχει πολύ καθαρό προσωπάκι...

Αχ τι ωραια...Είδες που ανυπομονούσες? Ταλαιπωρήθηκες απ οτι κατάλαβα αλλά τελικά αξίζει...δεν το συζήτάω...

Να βαλεις κ άλλες φωτο ΟΠΟΤΕ μπορέσεις, κ ελπίζω να εισαι καλά κ ευτυχισμένη...ο αντρούλης σου????????

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΤΙΣ ΈΚΑΝΑΝ ΚΟΚΟΡΑΚΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΣΤΟ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ.

ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ.

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου το μωράκι σας είναι πάρα πολύ όμορφο!!!!!Ειδικά η φωτογραφία με την γλωσσούλα της έξω είναι τέλεια!!!!Απο τώρα ποζάρει για φωτογραφίες....:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να σας ζήσει και πάλι!!!Να έχει πάντα ΥΓΕΙΑ και να είναι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ και ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!

Στο μονοπάτι της ζωής της να μην βρεθεί ποτέ κανένα εμπόδιο....Να είναι πάντα γεμάτο ροδοπέταλα!!!!

Καλή λοχία και σε εσένα!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOVIE ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!!!!ΦΤΟΥ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελα μου το μωρακι σου

καλη ηρεμια να εχετε απο δω και περα οι δυο σας και πολλες αγκαλιτσες ολη μερα.....:)

ειναι απο τα πιο ομορφα,ιδιαιτερα νεογεννητα και με τοσο ηρεμο & γλυκο προσωπακι δεν εχω ξαναδει μωρακι....απλα πανεμορφη....!

να σας ζησει!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Νατάσα, να χαίρεσαι την κορούλα σου! Όμορφη, ροδαλή, ροδαλή, ήρεμη... Μπράβο κοπέλα μου, σας εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου, να είστε πάντα καλά με τον άντρα σου να την καμαρώνετε να μεγαλώνει γερή, να είναι πάντα ευτυχισμένη και τυχερή!

Καλή ανάρρωση σε σένα και καλά σαράντα! Χμ... ανοιξιάτικα, ποιος σας πιάνει μετά μαμά και κόρη! Θα κάνετε θραύση στις τσάρκες σας! ;) ;) ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ειναι εκει που χαμογελαει!!!:woohoo: :woohoo:

Δεν εχω ξαναδει τοοοοσο μικρο μωρο να χαμογελαει...!!!!

Ειναι κατι που συμβαινει κι απλα εγω ειμαι ασχετη η ειναι η κορη σου ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νατάσσα τι κουκλάρα είναι αυτή;:laugh: Ματάκια,μαγουλάκια,χειλάκια...όλα υπέροχα!!!Να σας ζήσει να είναι πάντα γερή,ευτυχισμένη και να έχει μια παραμυθένια ζωή!:kiss: Πολλά πολλά φιλάκι στα ροδοκόκκινα μαγουλάκια της!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι πανεμορφες κουκλιτσες ειστε και οι δυο Νατασσα μου????:woohoo:

τωρα ειδα τις φωτογραφιες σας και επαθα τη πλακα μου!!!

να σου ζησει και παλι κοπελα μου, η μικρη πανεμορφη ζουζουνιτσα!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μπουμπού σου! Είναι αξιολάτρευτη! ΜΙα κούκλα!Εύχομαι να ναι πάντα υγιέστατη και καλότυχη!Να τη δείτε όπως επιθυμείτε!! Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ!!!!!!!!!ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΣΟΥ..!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ..!!!ΧΙ ΧΙ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...