Μετάβαση σε περιεχόμενο

Hilight Στιγμες Απο Scarlet's Valentine's Day...


Recommended Posts

δε παιζεσαι ρε συ σκαρλετ:)

ευχομαι να μη πηγε αδικα το ανακατεμα των σεντονιων;)

μακαριιιιιιι κοπελα μου.

νασαι παντα καλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου ευχαριστω και με το καλο κι εσυ να υποδεχτεις το μπεμπενακι σου!!!

marimari εγραψε:

Einai teleia na pernas tis meres tou erwta

ANASKELA... kai tin epeteio tis sxesis,

kai tou gamou kai tou prwtou filiou(!)

kai genika na arpazeis tis eukairies gia

agkalies kai... you know!!!

Δε μπορω να μην συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου!!! Γενικα ειναι ΤΕΛΕΙΑ να γιορταζεις καθε μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου ΜΑΚΑΡΙ το "κληρονομικο μου χαρισμα" να βγει αληθινο!!!:laugh: :laugh: :laugh: (ΩΧ! ενα συννεφο μπροστα μου.... ανοιξε το δοχειο και ριξε ενα κατοσταρικο....χαχαχαχαχα)

stalla τι να πω με τοσο γλυκα λογακια που μου λες?? Ντρεπομαι....αλλα και ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!;) :woohoo: Ευχαριστω....

mitsakii εγραψε:

πρεπει να εκμεταλλευομαστε καθε ευκαιρια, για να δινουμε ζωη στη σχεση μας!!! (ή ακομα καλυτερα να δημιουργουμε κι ευκαιριες!!) ο ερωτας χρειαζεται "ενισχυση" για να διατηρηθει ζωντανος!! και για μενα η καλυτερη ενισχυση ειναι να τον εκφραζουμε με καθε αφορμη, εστω κι αν αυτη ειναι η χαζη-εμπορικη γιορτη του αγ.Βαλεντινου!! τι κι αν ειναι ανοητο ολο αυτο το παιχνιδι που στηνεται, μονο για κερδοσκοπια? χανουμε τιποτα ν'ανταλλαξουμε ενα σ'αγαπω παραπανω?

mitsakii ειπες ολα οσα ηθελα να πω!!! Κι αφου το βλεπεις ετσι ειμαι σιγουρη οτι θα το εφαρμοζεις κι ολας.... και προφανως ειναι πολυ τυχερος ο αντρας σου αλλα κι εσυ που ΖΕΙΣ την καθε στιγμη της ζωης!!!

Κι οπως ειπα και σε μια αλλη κοπελα.... το χαρακτηριστικο μου ειναι.... "ΟΠΟΥ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ...Η ΣΚΑΡΛΕΤΩ ΠΡΩΤΗ"....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Keep Walking....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννα εγραψε:Fantazwme poso tha se agapaei kai aytos...

Κι εγω το ιδιο φανταζομαι...:laugh: :laugh: :laugh: και ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ να αγαπιομαστε το ιδιο κι οταν θα ειμαστε γεροντακια....

Τοτε θα το "γυρισω" στην "ΜΑΣΕΛΟΜΑΝΤΕΙΑ"....:P :laugh: :laugh: :laugh:

annaki μου γλυκο ελπιζω το "πατουσακι" να μην περπατησε να φυγει... γιατι οντως η αναστατωση των σεντονιων ηταν μεγαλη και θα του θυμωσω....:silly: :blink: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ελπιζω ΟΛΕΣ να ειστε για παντα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!! ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ!!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ!! και ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ!! με τα αγορακια σας!!!!

Και μην κολλατε με τις "δηθεν γιορτες"....

Η γιορτη ειναι στην ουσια μια εννοια.... Αν νιωθουμε καλα κι ευγνωμονες για οσα εχουμε....τοτε καθε μερα θα πρεπει να ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet μου,

Να είστε πάντα τόσο ερωτευμένοι και να μην χάσετε ποτέ το χιούμορ σας!!

Και ελπίζω να "μαγειρεύεται" ήδη το μωράκι σας.

Με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ta idia leme "erwtevmeni" Scarlet...

Einai teleia na giortazeis kathe mera

kai me aformi to 'otidipote'

na tou dineis kai na katalavainei!!!

xixixi!

Ksekourasou twra kai "afougrasou"

to fterougisma tou pelargou...

(((vazw ena katostariko... akous?)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioupi μου μακαρι να "μαγειρευεται" κι ας ειναι και φουρνου...και τηγανιτο....και γιαχνι...και στη σχαρα και οπως θελει....αρκει να ερθει... ΑΥΤΟ που περιμενω....ΑΥΤΟ που περιμενω... ΑΥΤΟ που περιμενωωωωω

ΑΥΤΟ! ΑΥΤΟ!!

marimari εγραψε:

(((vazw ena katostariko... akous?)))

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΑΡΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ,ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!

ΦΟΒΕΡΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ,ΓΕΜΑΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ,ΓΕΜΑΤΗ ΙΔΕΕΣ,ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΑΠΗ,ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ..ΔΙΝΕΙΣ ΖΩΗ!!!!!Ε ΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΖΩΗ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΡΧΕΤΑΙ..ΕΡΧΕΤΑΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΣΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφακι μου γλυκο τα παραλες...:blush:

Χαθηκαμε γμτ!!!:unsure:

Εσενα τι λεει το δικο σου?? Μηπως εχει παρει τον "φακελο" σας και μελεταει τους νομους, τα δικαιωματα και τις υποχρεωσεις του??? χαχαχαχα

Φανταζεσαι...ν'αρχισει να μιλαει και να του λες:"Μην κανεις αυτο" και να σου λεει: "Ενσταση μαμα"!! χαχαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletακι EYXOMAI KAI ΓΩ ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ "ΠΑΤΟΥΣΟΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ" ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ. :)

ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ!

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζη συγνωμη που σου το λεω αυτο αλλα ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

:silly: :silly: :silly: :silly:

Τι θα καναμε χωρις εσενα πες μου!!!!!!

Κρατιεμαι να μη γελασω γιατι ποναω αλλα ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι θα χαρουν πολλες εδω μεσα με τα ευχαριστα μαντατα σου!!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα ρε κοριτσακι

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα, είσαι πηγή έμπνευσης για όλες μας!!!!! ;):)

Φιλάκια πολλά κι εύχομαι σε λίγους μήνες να γαργαλάς αυτό το πατουσάκι την ώρα που θα του αλλάζεις τις πάνες!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa!!!α ρε Αρτζυ μου!!!ελιωσα παλι στο γέλιο!!!χαθηκαμε γμτ..ναι!! δεν σε πετυχαινω...

εχω ρε παιδι μου.ενα καλο προαισθημα!!!...δεν ξερω για ποια ειναι...παντως κατι θα γινει...!!!!θα εχουμε ευχαριστααααααααα!!!!

αντε σε 7 μερες το πολυ...θα ξερουμε αν η πατουσιτσα σου ερχεται....

και δεν τα παραλεω καθολου κοριτσακι μου!!!!!

τα καλυτερα συντομα για ενα απ΄τα καλυτερα κοριτσια του mammy!!!!!!φιλακια πολλαααααααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκαρλετόνι τώρα αν σου πω τι έπαθε μια κολλητή μου δε θα το πιστέψεις!

5 χρόνια μάταιων προσπαθειών... Ένα βήμα πριν την εξωσωματική....

Καλοκαιρινές διακοπές στην Ίο με τον άντρα της..

Σε μία παραλία κατάμεστη από κόσμο. Περπατάνε κόστα κόστα και αφήνουν τα αποτυπώματά τους στη βρεγμένη άμμο, όπως και πολλοί άλλοι.

Κάποια στιγμή κοντοστέκεται ενώ ο άντρας της συνεχίζει να παρπατάει.. Γυρνάει και την βλέπει να κοιτάει κάτω και να βουρκώνει. Ανάμεσα σε όλα τα αποτυπώματα ενηλίκων, 36 νούμερο παπουτσιού και πάνω :P , βλέπει το αποτύπωμα από ένα παιδικό δεξί πατουσάκι. Μόνο ένα.. Τα υπόλοιπα είχανε σβηστεί. Λέει στον άντρα της "Λες να είναι σημαδιακό?" "Ναι, όπως και όλα τα άλλα σημάδια. Άσε ρε Καίτη μου, βλακείες είναι αυτά!" (πάρτον στον γάμο σου να σου πει και του χρόνου :angry: :angry:)

Επιστρέφουν με το καλό από τις διακοπές, πηγαίνουν στον Παράσχο για να συζητήσουν για εξωσωματική και ω ναι! Στον υπέρηχο υπήρχε ολοκάθαρα ένα σακουλάκι 7 εβδομάδων!!!!!

Τώρα η μπέμπα της είναι 8,5 μηνών και τις προάλλες που μιλήσαμε μου είπε ότι στην κοιλιά της έχει ένα σποράκι 10 εβδομάδων (όταν παίρνω φόρα φόρα κατηφόρα ο Θεός ο ίδιος δε με σταματά... Και είχαμε πει τα δεύτερα μαζί να τα κάνουμε, αλλά δε με περίμενε η λυσσάρα :blink:)

Με το που διάβασα το ποστ, την πήρα αμέσως τηλ να μου πει λεπτομέρειες από εκείνη τη μέρα στην παραλία.. Κάτι θυμόμουν ότι μου είχε πει για σημάδια, πατουσάκια παιδικά και τέτοια..:blink:

Σου τα έγραψα όπως μου είπε... Τα συμπεράσματα δικά σου!

Σε φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marietaki, lovie, crazy, matakiaefh.....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!! Ειναι τοσο γλυκα αυτα τα λογια που μου λετε που πραγματικα χαιρομαι σαν μικρο παιδι!!!! Νιωθω οτι με καποιες κοπελες απο δω με συνδεει μια φιλια χρονων.... Ποσο πολυ μπορει να δεθουν μερικοι αγνωστοι ανθρωποι οταν τους ενωνει εστω και ενα αλλα τοσο δυνατο... ΚΟΙΝΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ... μια κοινη ελπιδα.... μια κοινη επιθυμια.... ενα κοινο ονειρο... Μοιραζομαστε τοσα πραγματα που ειναι εντελως ΔΙΚΑ ΜΑΣ κι αυτο μας εχει φερει τοσο μα τοσο κοντα!!!!

Ειναι απιστευτο και ειλικρινα ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!!!! Γι αυτο Νατασουλι χοροπηδουσα οταν ειδα οτι γεννησες...!!! Αυτο ειναι που δε μπορουσε να καταλαβει ο αγορινος μου που με κοιταζε σαν να ειχε παντρευτει μια σαλεμενη....:P :laugh: :laugh:

Ιφιγενεια..... Μ'ΕΣΤΕΙΛΕΣ!!!! Βουρκωσα κι ανατριχιασα μ'αυτο που διαβασα...!!!!

Θα βουρκωνα αν το διαβαζα κι απλως σαν μια ιστορια.... Αλλα μετα απο αυτο που ειδα... ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ πραγματικα....!!!!

Αν και δεν εχω πολλες ελπιδες...(λογω της ιωσης που περασα τις "κρισιμες" μερες....) ωστοσο δεν παυει να χτυπαει η καρδια μου "στο ονειρο της πατουσιτσας μου"....;)

Ευχαριστω για την ιστορια....Τουλαχιστον νιωθω οτι δεν ειχα παραισθησεις....:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Υ.Γ: Ειδα την φωτο σου.... Καλα εισαι τοοοοοοοσο μα τοοοοοσοο ΓΛΥΚΙΑ!!!! Εχεις ενα ΠΟΛΥ τρυφερο χαμογελο.... Ενα ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ, ΔΥΝΑΜΙΚΟ και ιδιαιτερως ΒΑΘΥ βλεμμα....Δειχνεις πολυ ΣΤΑΘΕΡΟ ατομο

και μου φαινεται οτι ψιλομοιαζουμε φυσιογνωμικα.... (γι αυτο ειπα τοσα θετικα...μη νομιζεις....χαχαχαχαχα)

Ο αντρας σου δειχνει πολυ ΚΛΑΣΙΚΟΣ αντρας (της παλιας σχολης.... ξερεις απο αυτους που εχουν εκλειψει και τους ψαχνουν τα νεα κοριτσακια με ντετεκτιβ) και δειχνει ΤΡΙΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ανμεσα σας...!!!! :woohoo: Και πως να μην ειναι με ΔΥΟ ΘΕΕΣ????

Να ειστε παντα καλα και οι τρεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτζη κι εγώ ανατρίχιασα με την περιγραφή σου κι έσπευσα να πάρω τηλ την Καιτούλα! Όταν της είπα γιατί ήθελα λεπτομέρειες από εκείνη τη φάση, έπαθε πλάκα όπως κι εσύ! :woohoo: :woohoo:

Βρε φιλενάδα, εμείς ψιλομοιάζουμε φυσιογνωμικά, το Μαράκι μου μοιάζει με σένα όταν ήσουν μικρή, ρε μπας και πρέπει να ψαχτούμε???? :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Μη βλέπεις τον Κων/νο μου έτσι, κουστουμαρισμένο, γραβατωμένο, μαλλί στρωμένο (κάπως έτσι θα τον δεις και στη δουλειά εξάλλου λόγω στολής).

Όταν μου φοράει τα trendies του και κάνει το μαλλί "όπως ξυπνήσω" γίνεται άλλος άνθρωπος! Χαμαιλέοντας (το σκότωσα ορθογραφικά? :blink:) σκέτος! Τα νέα κοριτσάκια πάντως τον ψάχνουν και με και χωρίς ντετέκτιβ :angry: :angry: :angry: Αλλά αυτόοοοοοοοοοοος... Πιστόσκυλο! Χμ... εκτός κι αν βγάζει το Μαράκι βόλτες συνέχεια για να ρίχνει τα κοριτσάκια! Ξέρεις... γκομενοπαγίδα το παιδί μου!

Πως να μη δείχνει τρις και τετράκισευτυχισμένος? 13 χρόνια είναι αυτά! Τα είπαμε.. Όταν επανασυνδεθήκαμε, για να μη γίνει πάλι καμιά στραβή και ψάχνει στο χάρτη την Ιφιγένεια, το έκανε το θαύμα του! Έσπειρε το Μαράκι!!! Κίνηση ματ που λέει και ο μπαμπάς μου!

Ευχαριστούμε πάντως για τα καλά λόγια, ναι, σταθερός χαρακτήρας θα έλεγα (καθότι και ζυγός).. Να και φυσιογνωμίστρια η Άρτζη!!! Τι άλλα ταλέντα έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ΖΥΓΟΣ ειμαι κι εγω!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δεν το πιστευω.... Απλα εγω ειμαι το αλλο ειδος.... Αυτο που πεταει στα συννεφα.... κι εχει την σταθεροτητα της νοσου "παρκινσον" χαχαχαχαχα

Λες να εχει παιξει κατι απο μπαμπαδες και μαμαδες??? Γιατι τοτε ηταν και ολοι χιππιδες και εκαναν "μαγαλες παρεες"...:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εχει την σταθεροτητα της νοσου "παρκινσον"

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Έγραψες πάλι!!! Όσο για το άλλο τι να σου πω? Η μητέρα μου λέει και ξαναλέει ότι έναν άντρα γνώρισε και αγάπησε στη ζωή της και με έναν άντρα βρέθηκε (πωπω...:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:)

Λες να το κάνει για ξεκάρφωμα??? :S:S :S :S :S :S

Από την άλλη ο πατέρας μου το παίζει κινέζος! Δε μιλάει για την π.Μ. (προ Μαρίας) εποχή! Τέλος! Πρέπει να ψαχτούμε!

05/10 εγώ, εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...