Μετάβαση σε περιεχόμενο

Hilight Στιγμες Απο Scarlet's Valentine's Day...


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσακια μου....

εχθες ειχαμε πει να παρουμε σοκολατακια.... ενα κρασι.... δυο ποτηρια και μουσικουλα και να την βγαλουμε παραλια κοιτωντας το φεγγαρι.... (για πολλους λογους δεν γινοταν να κανουμε κατι πιο special...)

Ο καιρος ομως μας την "εκανε" (ειχαν καταπλευσει στο νησι οι πολικες αρκουδες....χαχχαχαχα) κι ετσι ειπαμε θα κανουμε σκηνικο στο σπιτι...

Δε θα σας πω πολλα.... ειναι καπως "πιπερατα"....:blush:

Ηταν παντως ΤΕΛΕΙΑ!!! Ολη μερα την βγαλαμε.....ΟΡΙΖΟΝΤΙΩΣ!!(κι οχι μονο....) :blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα σας πω μερικες (τις αθωες μονο) αστειες στιγμες....στα backstage.......:P

Του ειχα πει του γλυκουλινου μου οτι εννοειται πως το προγραμμα θα ειχε και μασαζακι μετα το (κοινο μας) μπανακι...;)

Ψαχνω λοιπον στο μπανιο και μου ειχαν τελειωσει τα body-lotions ΟΛΑ!! (Εκτος απο ενα DUNE κι ενα POEMΕ που τσιγγουνευομουν να τα "χαλασω"....:S )..... Γυρναω λοιπον και του λεω...:"Αγαπακι.... με τι προτιμας το μασαζ? Με self-tanning lotion ή με counterpain? Γιατι δεν εχω κατι αλλο.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ" Εριξε απιστευτο γελιο.....γιατι ηξερε οτι ειχα τα αλλα...τα "καλα" και δεν του τα εβαζα και μου λεει: "εσυ μωρη καρμιριτσα μου μεχρι και με σαλιο θα μου προτεινες αρκει να μην τελειωσεις τα δικα σου..."

Αφου προσπερασα την προσβολη του....(μα πως σκεφτηκε κατι τετοιο??:P )

εγινε ο,τι εγινε και οπως κοιταμε το κατωσεντονο....ειχε σχηματιστει μια πατουσιτσα, ξερετε απο τι....(Κοριτσια αληθεια!!! Ηταν παιδικο πατουσακι.... με την καμαρα του.... με τα δαχτυλακια του.....τα παντα!!!) ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!:woohoo:

Του λεω: "Ρε μωρο.... κοιτα!!! αυτο ειναι οιωνος!!!! Να δεις που θα γινει Αγιοβαλεντινιατικο το τρελογκακι μας!!!"

Και τι μου λεει ρε κοριτσια....? (Εχοντας βεβαια πεσει κατω απο τα γελια μ'αυτα που του ελεγα...(γιατι εκανα κι αλλα σχολια)....

"Μη μου πεις οτι κανεις και σπερματομαντεια τωρα??!!!!"

ΛΥΘΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!! Κοριτσακια περασαμε τελεια και διασκεδασαμε απιστευτα!!!! Ειπωθηκαν κι αλλα πολλα ΤΡΕΛΑ αλλα ειναι πιο προσωπικα....

Ελπιζω κι εσεις να περασατε ομορφα με τα αγορακια σας!!!

Κι αν ακομα δεν πιστευουμε στην γιορτη των ερωτευμενων.... Μην ξεχναμε οτι δεν πρεπει να αποφευγουμε ποτε τις αφορμες για να γιορταζουμε εστω και τα "χαζοχαρουμενα".... Χαρες να εχουμε καθε μερα παιδια και αφορμες να ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτζη το σχόλιο μου για το πατουσάκι:

εύχομαι μετά τη χθεσινή Αγιοβαλεντίνικη ημέρα και για το χρονικό διαστημα των 9 μήνών απο τώρα... να σχηματισθεί ολόκληρο το μωράκι..... μέσα στην κοιλιά σου......

Να είστε πάντα ερωτευμένοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι παρομοιο σκηνικο μπροστα στο τζακι εγινε και σε μασ αλλα χαμηλοφωνα γελαμε γιατι κοιμονταν η μπουμπου,το αποκορυφωμα ηταν οταν κυλησαν τα ξυλα απο το τζακι γιατι ο συζηγοσ τα ειχε βαλει ορθια εκει να δειτε πηρε φωτια ο κ..... μασ κυριολεκτικα:silly:

παντα γελαστοι και ευτυχισμενοι να σαστε και γρηγορα ενα μωρακι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σκαρλετακι....μακαρι ο οιωνος να βγει αληθινος...στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου....εγω σκαρλετακι την εβγαλα στο νοσοκομειο την ημερα αυτη αφου την παρασκευη χειρουργηθηκε στο γονατο η αγαπη μου...σου ευχομαι τα καλυτερα κοριτσαρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet μου κάθε χρόνο να περνάτε έτσι υπέροχα και με τρέλα με τον αντρούλη σου! :) :) :)

Εύχομαι ειλικρινά να επαληθευτείς σύντομα και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα! :) :) :)

Πάντως θα συμφωνήσω ότι κάθε αφορμή για διασκέδαση θα πρέπει ν'αξιοποείται...:);)

Προσωπικά πάντοτε συμπεριλαμβάνουμε στο πρόγραμμα ρομαντικά δείπνα (αν και δεν είμαι και ρομαντική), στιγμές ιδιαίτερες με κρασάκι στο τζάκι δίπλα, βόλτες στην παραλία και το Καλοκαίρι μας αρέσει να χαζεύουμε τ'αστέρια...:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin μου ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ???? Χασαμε τον "ανακριτη" μας!!!:P :laugh: :laugh: και κανεις πια δε μας ρωταει κατι...χαχαχαχα

Ευχαριστω για τις ευχες...!!! Και φυσικα ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!

Χριστινακι μου να εισαι καλα και να περνας κι εσυ παντα ομορφα με τον αντρουλη σου!!! Τις στιγμες που τον εχεις κοντα σου φροντισε να τις κανεις καθε φορα ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ!!!;) Ευχομαι και σε σενα ενα...."πατουσακι" (μαζι με το υπολοιπο....σετ!!!:laugh: :laugh:

Υ.Γ: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal κορτσακι μου.... σε ευχαριστω πολυ!!! Να χαιρεσαι το μπουμπουκακι σου....(κι ας χρειαζεται να γελας και στη μουγγα....χαχαχα)

Την επομενη φορα....βαλτε μια αφισα "φωτιας" στο τζακι μπροστα και αναψτε το καλοριφερ.....χαχαχαχαχα

Αρετουλα μου μακαρι να πραγματοποιηθει η ευχη σου!!! Να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι τον καινουριο σου "ερωτα"....(τον ξανθο σου αγγελο!!!). Μπηκε τελικα ο αντρας σου ε?? δεν την γλιτωσε....Ολα καλα πηγαν?? Περαστικουλια σας.... και πολλα φιλακια!!!

katrinaki μου ουτε εγω ειμαι η κλασικη ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ(:unsure: ) αλλα μου αρεσουν τα "πικαντικα"....και να μην πληττουμε γενικως....;)

Με το καλο να ερθει η μπουμπουκιτσα σου και του χρονου να γιορτασετε ολοι μαζι την "ερωτιτσα" σας.....σε εναν πολυυυυυυυυυυ "ρομαντικο" παιδοτοπο!! χαχαχαχα Και το βραδυ....το βραδακι.... γινε σπιρτο που αναβει φωτια.... για τον ανθρωπο που θα σου εχει χαρισει αυτον τον θησαυρο....!!!!!;)

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ GIRLάκια....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 σ'ευχαριστω παααααααααραααααα πολυυυυυυ!!!!! ΑΧ! Μακαρι!!! Να χαιρεσαι κι εσυ τη ζουζουνιτσα σου και τον αντρουλη σου που συνεβαλε να την κρατας αγκαλια....σε ολες τις γιορτες....αργιες....σχόλες.....και του κοσμου τις ημερες ΟΛΕΣ!!!!!

Franita δεν πειραζει κοριτσακι μου....Τουλαχιστον ελειπε για καλο σκοπο απ'ο,τι καταλαβα.... Βοηθουσε καποια αλλα παιδακια.... Κι εσυ βοηθουσες το δικο σου....στην εκγυμναση των ποδοσφαιρικων του ικανοτητων....!!!:P :laugh: :laugh: :laugh:

Του χρονου ευχομαι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Αρτζη μου!

Μα τι ωραια πραγματα...σας χαιρομαι με τον αντρουλη σου!Αχ τα περιγραφεις τοσο ομορφα και ειναι λες και περασα το ιδιο καλα...μπραβο κοριτσακι μου....μμου αρεσει να βλεπω χαρουμενους ανθρωπους περνουμε δυναμη και οι υπολοιποι!!!

Σου ευχομαι να ειστε παντα δεμενοι ερωτευμενοι και ο ενας για τον αλλον!!!Να ειστε υγιεις!!

Και ευχομαι και ελιζω να επιασε το σπορακι αν και με τοσο αγαπημενους και χαρουμενους γονεις θα ανυπομονει!!!Πατουσακι ε?χα χα χα!!!!ερχεται ερχεται....περπαταει ειναι στο δρομο γι αυτο το πατουσακι:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ να είστε πάντα ερωτευμένοι και αγαπημένοι. Και του χρόνου να έχετε και το μωράκι σας μαζί!! Εμείς δυστυχώς δεν το... γιορτάσαμε.είχαμε και ένα ατύχημα... του έπεσε η μπέμπα απο τα χέρια του αντρού μου και χεστηκαμε από το φόβο μας. Ευτυχώς Παναγία μου είναι καλά το παιδί, αλλα τα χρειαστήκαμε...

line_line_typew12_beg_d_typew6_time_1000526400_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου με συγκινεις μ'αυτα που λες....

Βρε λες τελικα να ειμαι γεννημενη με "κληρονομικο χαρισμα" και να μην το ηξερα εως χθες??? Ερχεται λες ε? Ειναι στο δρομο λες ε? Ελπιζω να ειναι καπου εδω γυρω....σε γειτονικους δρομους.... μην χαθει το "πατουσακι" μου καθως ψαχνει το σπιτι του....

Κοριτσακι μου και σενα θα ερθει... εσενα θα ερθει μετα απο σ...ε....ξ..

στη θαλασσα.... εκει εμπνεονται τα γοργονακια.... Παραγγειλε ισοθερμικες στολες δυτη....(με φερμουαρ σε επιμαχα σημεια)..... φορεστε τις και βουρ γοργονιτσα μου!!! Με μια "βουτια" θα ερθει το "ψαρακι" σας....!!! Θυσιασου γοργονομανα!!!:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου με συγκινεις μ'αυτα που λες....

Βρε λες τελικα να ειμαι γεννημενη με "κληρονομικο χαρισμα" και να μην το ηξερα εως χθες??? Ερχεται λες ε? Ειναι στο δρομο λες ε? Ελπιζω να ειναι καπου εδω γυρω....σε γειτονικους δρομους.... μην χαθει το "πατουσακι" μου καθως ψαχνει το σπιτι του....

Κοριτσακι μου και σενα θα ερθει... εσενα θα ερθει μετα απο σ...ε....ξ..

στη θαλασσα.... εκει εμπνεονται τα γοργονακια.... Παραγγειλε ισοθερμικες στολες δυτη....(με φερμουαρ σε επιμαχα σημεια)..... φορεστε τις και βουρ γοργονιτσα μου!!! Με μια "βουτια" θα ερθει το "ψαρακι" σας....!!! Θυσιασου γοργονομανα!!!:P :laugh: :laugh:

Σισσιώ μου....:blink::S Καλε πως του επεσε η μπουμπου απ τα χερια???

Μηπως ειχες φορεσει....."ΤΙΠΟΤΑ"??? και χαζεψε ο μπαμπας να σε κοιταει??? Ευτυχως που ειναι καλα η πιτσιρικουλα σας!! Αντε γιορταστε το το αλλο Σ/Κ εσεις.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Αρτζη you are the best ειλικρινα κλαιω απο τα γελια κλαιωωωωωωω εχω πεθανει μ εφτιαξες παλι!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μακαρι να εχεις χαρισμα!!!!!!!!!:-)

Ερχεται σου λεω!!!!!KEEP WALKING BABY η μανουλα και ο μπαμπακας περιμενουν με ανυπομονησιααααα!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E...Ψιτ!!! Και που εισαι....baby..? Πες και στον κολλητο σου που ερχεστε μαζι... να κανει μια σταση σε καποια παραλια της Πρεβεζας...

Καποιοι εχουν παει να τον "ψαρεψουν"....:laugh: :laugh: :laugh:

Κι αν σε ρωτησει πες του οτι η μαμα ειναι μια κουκλα..... με λεπια....:laugh: :laugh: :laugh: ΑΑΑΑ!! Κι αν κανει το δυσκολο και σου πει "θελω vacance a Corfu" πες του οτι εχουν και ωραιο σπιτι εκει... θα περναμε κι εμεις να τον βλεπουμε καθε φορα που κατηφοριζουμε αθηνα....θα παιζετε μαζι....

Αντε μικρα πατουσο-ψαρακια.... ΕΛΑΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SCARLETAKI ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!:woohoo:

Αντε να το πουμε καμια 9 φορες ακομα...μπας και το ακουσει και ερθει το μωρακι...

Μηπως να το γραφαμε και σε 9 χαρτακια και το μοιραζαμε σε 9 μαγικα παπουτσακια....που θα εψαχναν με τη σειρα τους μεσα σε 9 μερες να βρουν αναμεσα σε 9 πατουσακια το δικο μου να μου το φερουν σε... 9 μηνες???

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Απ το στομα σας κοριτσια και στα 9 αφτια των 9 αγγελων του Θεουλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou eyxomai scarletaki...na gineis grigora manoula..eisia poli eyxaristos anthropos k zontanos apo oso exo katalabei,,

k m aresei pos ta blepeis tooooso thetika ta pramata...mprabo sou..

me to kalo se oles eyxomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo Scarletitsa...

Einai teleia na pernas tis meres tou erwta

ANASKELA... kai tin epeteio tis sxesis,

kai tou gamou kai tou prwtou filiou(!)

kai genika na arpazeis tis eukairies gia

agkalies kai... you know!!!

Xronia polla loipon,

se oles emas pou eimaste poooly erwtevmenes

kai zoume ton erwta sto FULL...!!!!!!!!!!

Ps: kai egw sto krevati perasa tin mera

allaaaaaaa me iwsi, synaxi

kai alla aidiastika...

Exasa tin exodo-ekpliksi

pou mou eixe etoimasei to agori mou

alla... den masaw! To allo s/k tha exei Valentino se epanalipsi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarletaki, εισαι τρελο ατομακι!!!:lol:;)

συμφωνω απολυτα με το οτι πρεπει να εκμεταλλευομαστε καθε ευκαιρια, για να δινουμε ζωη στη σχεση μας!!! (ή ακομα καλυτερα να δημιουργουμε κι ευκαιριες!!) ο ερωτας χρειαζεται "ενισχυση" για να διατηρηθει ζωντανος!! και για μενα η καλυτερη ενισχυση ειναι να τον εκφραζουμε με καθε αφορμη, εστω κι αν αυτη ειναι η χαζη-εμπορικη γιορτη του αγ.Βαλεντινου!! τι κι αν ειναι ανοητο ολο αυτο το παιχνιδι που στηνεται, μονο για κερδοσκοπια? χανουμε τιποτα ν'ανταλλαξουμε ενα σ'αγαπω παραπανω?;)

ειναι παρα πολυ ομορφο να βλεπεις τοσο αγαπημενα ζευγαρακια (πρεπει να 'στε κι οι δυο τρελοκομεια ετσι?:lol: ) ευχομαι να μεινετε για παντα τοσο ερωτευμενοι και τοσο αγαπημενοι και τοσο τρελοι!!!!:lol: και συντομα ενα μικρο, τρελο μωρακι να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΑΡΛΕΤ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗ ΡΟΥΤΙΝΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΙΩΝΟ..ΕΥΧΟΜΑΙ Η "ΣΠΕΡΜΕΤΟΜΑΝΤΕΙΑ" ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletακι εισαι η χαρα της ζωης, παει και τελειωσε!!!! μου φτιαχνεις τη μερα οταν σε διαβαζω;) να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι με το αγορακι σου και συντομα θα ερθει και το bebe. και του χρονου!!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet mou kalimera...

Agapi mou na eiste panta eutixeis me ton erwta tis zwis sou...

TRELLANE TON AGAPI MOU...

Fantazwme poso tha se agapaei kai aytos...

Enas desmos thelei trella,,,empistosini,,,sovarotita,,,kai panw apo ola agapi,,,na gia pername YPEROXA MAZI...

Filia se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...