Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη με δανεικά ωαρια


Recommended Posts

Γειά σας,

έχετε να μου προτείνετε κλινική για εξωσωματικη με δανεικά ωαρια; να είναι εμπιστοσύνης να κάνουν όλους τους απαραίτητους γενετικους ελέγχους και να δίνουν εγγυηση εγκυμοσυνης ; Κατα προτίμηση Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η mk2000 είπε:

Γειά σας,

έχετε να μου προτείνετε κλινική για εξωσωματικη με δανεικά ωαρια; να είναι εμπιστοσύνης να κάνουν όλους τους απαραίτητους γενετικους ελέγχους και να δίνουν εγγυηση εγκυμοσυνης ; Κατα προτίμηση Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Ευχαριστω

Γειά σου,

εγώ έχω πάει 3 φορές στο Μητέρα στο Μαρούσι, για εξωσωματική με δικά μου ωάρια, λόγω του γιατρού μου που τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ (Νυδριώτης Ευάγγελος). Στη δική μου περίπτωση δεν είχα κανένα πρόβλημα, αντιθέτως οι νοσηλεύτριες, σχεδόν όλες, ήταν πολύ βοηθητικές. Για την περίπτωση δανεικών ωαρίων δεν ξέρω τί γίνεται, αλλά πιστεύω πως το Μητέρα είναι μία κλινική με κύρος.

Από καρδιάς, σου εύχομαι να πάνε όλα πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2021 at 7:10 ΜΜ, ο/η mk2000 είπε:

Γειά σας,

έχετε να μου προτείνετε κλινική για εξωσωματικη με δανεικά ωαρια; να είναι εμπιστοσύνης να κάνουν όλους τους απαραίτητους γενετικους ελέγχους και να δίνουν εγγυηση εγκυμοσυνης ; Κατα προτίμηση Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Ευχαριστω

Σε εναν κουρτη (αθηνα στο μητερα)εχουν παει  πολλες γυναικες  και ειναι πολυ πολυ ευχαειστημενες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...