Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο!!!❤️ ακριβως οπως το εγραψες! ηρθε χθες ο αντρας μου σπιτι, τα συζητησαμε πολυ ηρεμα (στην αρχη ημουν λιγο ψαρωτικη και μαζεμενη!😂😂😂) και μετα λυθηκαν ολα.. μπηκαν βασικα σε αλλη βαση (για να μην υπερβαλλω...) γτ ημασταν ψυχραιμοι και στεναχωρημενοι και οι 2! και μετα με πηρε μεγαλη αγκαλια και ειναι ρε κοριτσια λες και εχει να σε αγκαλιασει ο αλλος 1 μηνα!!! τοσο σου λειπει η αγκαλια του!!!💘💘👩‍❤️‍👨👫

Νομίζω δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο για τη σχέση.....! Εμείς όταν μαλώνουμε κ του κρατάω μούτρα χωρίς να λέει τίποτα έρχεται μετά κ με αγκαλιάζει, φεύγουν όλα κ μετά μιλάμε  πολύ ήρεμα κ λογικά. Αν δεν το κάνει εκείνος για ώρες, ακόμα κ να κρατάνε ακόμα τα νεύρα μου βάζω τον εγωισμό μου κάτω κ το κάνω εγώ.... γίνεται άλλος άνθρωπος. Είναι αυτή η αίσθηση που λες.... σου έχει λείψει τόσο πολύ, άσχετα αν την προηγούμενη μέρα είμασταν μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Νομίζω δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο για τη σχέση.....! Εμείς όταν μαλώνουμε κ του κρατάω μούτρα χωρίς να λέει τίποτα έρχεται μετά κ με αγκαλιάζει, φεύγουν όλα κ μετά μιλάμε  πολύ ήρεμα κ λογικά. Αν δεν το κάνει εκείνος για ώρες, ακόμα κ να κρατάνε ακόμα τα νεύρα μου βάζω τον εγωισμό μου κάτω κ το κάνω εγώ.... γίνεται άλλος άνθρωπος. Είναι αυτή η αίσθηση που λες.... σου έχει λείψει τόσο πολύ, άσχετα αν την προηγούμενη μέρα είμασταν μια χαρά! 

Ακριβως αυτο!!😉❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου... Οπότε κάτι συνέβη με το δείγμα κ σου το είπαν αυτό.... Άρα μην ανησυχείς ότι δεν ήταν εντάξει! Κ όντως αφού είναι έτσι ο κύκλος σου ίσως να είναι νωρίς. Τέτοια ώρα που σου απαντάω βέβαια πιστεύω θα έχεις πάρει αποτελέσματα κ ίσως να μας έστειλες κάτι, αλλά να αργεί να εμφανιστεί. Ότι νέα έχεις να μας στείλεις ❤

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Συγχαρητήρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Συγχαρητήρια ☺️☺️😍😍😍 μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕💕😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Χαίρομαι πολύ που συνεχίζονται τα θετικά στο θεματακι μου. Αντε να συνεχιστούν μέχρι τέλος του μήνα και φυσικά και τη νέα χρονιά! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια ☺️☺️😍😍😍 μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕💕😍😍

Ευχαριστώ παρά πολυ! 😀😊😍 ευχόμαι με την καινουργια την χρόνια να φέρει σε όλες αυτό που λαχταρούν! 😘🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Χαίρομαι πολύ που συνεχίζονται τα θετικά στο θεματακι μου. Αντε να συνεχιστούν μέχρι τέλος του μήνα και φυσικά και τη νέα χρονιά! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! Ευχόμαι σε όλες τις κοπέλες τα καλυτερα να έρθει γρήγορα αυτό που επιθυμούν! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο, με ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkσυγχαρητήρια.. με το καλό το μωράκι σας

@Antonia2νομίζω είναι ανάδρομος ο Ερμής.. και εγώ τσακώθηκα με τον άντρα μου και από χτες του κρατάω μούτρα..  εγω βέβαια λέω φταίει που περιμένω περίοδο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!! Να πανε ολα τελεια και σε λιγους μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️🌹🌹

Ευχομαι οτι καλυτερο!!!!! Οι πιο ωραιες γιορτες φετος!!!!😉🤗🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τελικά όλα καλά πηγαν είναι θετική η Χοριακη μου 157.. Ευχαριστώ πολυ ευχόμαι ότι καλυτερο σε όλες σας! Καλές γιορτές να έχουμε 😀😊 

Τι υπεροχα νεα!!!!Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Χαίρομαι πολύ που συνεχίζονται τα θετικά στο θεματακι μου. Αντε να συνεχιστούν μέχρι τέλος του μήνα και φυσικά και τη νέα χρονιά! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 

Εισαι πολυ γουρλουυυυ!!!!! 💃😍 Μηπως να ανοιξεις κ το επομενο θεμα;;;😉😉😉❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

@Elkσυγχαρητήρια.. με το καλό το μωράκι σας

@Antonia2νομίζω είναι ανάδρομος ο Ερμής.. και εγώ τσακώθηκα με τον άντρα μου και από χτες του κρατάω μούτρα..  εγω βέβαια λέω φταίει που περιμένω περίοδο 😂😂😂

Αχ ηρεμησαμε εμεις κ αρχισατε εσεις;; Πηγαινε παρτον μια μεγαλη αγκαλια κ ασε τα μουτρα...😉😉😉 Ακομη δεν ηρθε η περιοδος, ε;; Ενω θυμαμαι ειχες συμπτωματα απ την προηγουμενη εβδομαδα... Για να δουμε... Θα ερθει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ ηρεμησαμε εμεις κ αρχισατε εσεις;; Πηγαινε παρτον μια μεγαλη αγκαλια κ ασε τα μουτρα...😉😉😉 Ακομη δεν ηρθε η περιοδος, ε;; Ενω θυμαμαι ειχες συμπτωματα απ την προηγουμενη εβδομαδα... Για να δουμε... Θα ερθει;;

Βασικά μόνο πόνο στην μέση έχω και νοιώθω ότι έρχεται.. σήμερα έχω και λίγα πονακια.. παρασκευή ή Σάββατο θα έρθει.. δεν ελπίζω να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2021 at 8:45 ΠΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα,
Είμαι στην 9η μέρα εμβρυομεταφορας. Χθες βρέθηκα καλεσμένη σε ένα τραπέζι, και ήπια 1.5 ποτήρι κρασί , επηρεάζει αυτό ; Έχω να πιω αλκοόλ 1 μήνα από τις αρχές που είχα αδιαθετησει. Φρόντιζα να μην πάρω μαζί το ultrogestan το οποίο το παίρνω βραδυ.
Αφού έφαγα , το πήρα γυρνώντας στο σπίτι μία ώρα αργότερα από ότι το παίρνω πάντα. 11 αντί για 10.

Κ έτρωγαν κορίτσια όλοι 🍣 σουσακια κ μου τρέχαμε τα σάλια ! Κυρία έφαγα κοτόπουλο με ρύζι αλλά το κρασάκι μου το ήπια.... Νοιωθω άσχημα σήμερα κ θέλω να κλάψω νομίζω πως έκανα κάτι πολύ κακο κ φωνάζει κ πρωι πρωί ο φίλος μου....😓

Κορίτσι μου εννοείται δεν πειράζει, και να πεις στο φίλο σου να μη φωνάζει!!

1-2 ποτήρια κρασί την εβδομάδα επιτρέπονται ακόμα κ όταν είσαι έγκυος!! Πόσο μάλλον σε τόσο αρχή!! 😊 Εγώ κ τις δύο φορές μεθούσα εκείνες τις μέρες γιατί τη μία ήταν γιορτές την άλλη ειχαμε γάμους κλπ, κ δεν ήξερα ότι είμαι έγκυος και έπινα, και όχι 1-2 ποτήρια!! Και δεν επηρεάζει φυσικά τόσο νωρίς!! Ούτε καν πλακούντας δεν έχει φτιαχτεί!

Να μην αγχώνεσαι και να μη νιώθεις άσχημα!! Καλά έκανες και ήπιες!! Και παραπάνω να έπινες καλά θα έκανες!!😎😉 Τα εμβρυάκια δεν θα επηρεαστούν καθόλου από αυτό!!😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕💕 

εγω ετοιμάζομαι για δουλεια αν και άργησα 😚 αλλά επειδή θα είμαι στην πόλη μου δεν αγχώνομαι κ τόσο…

εχω πολλες δουλειες στο σπίτι πλυντήρια που δεν μπόρεσα να βάλω το ΣΚ γιατί έβρεχε…ουφ ελπίζω να προλάβω γιατί δουλεύω κ αύριο και την Παρασκευή θα φύγουμε πρωί πρωί… 

Ρε κορίτσια έβλεπα τον καιρό στην Αραχωβα λέει θα είναι -7 🥶🥶🥶🥶❄️❄️❄️ Θα πρέπει να βάλουμε πολύ πολύ ζεστά ρούχα…κλείσαμε και όλα τα εστιατόρια που θα πάμε να μην αγχωνόμαστε αν δεν βρουμε και αν έχει κ περιορισμούς λόγο κοβιντ!! Ανυπομονώ τοοοοοοσοοοο πολύ ☺️☺️
 

Κοριτσια σκέφτομαι να κλείσω ένα τικετ να κάνω χριστουγεννιάτικο δώρο στον άντρα μου ένα τικετ Θεσσαλονίκη (που θέλει τόσο πολύ να πάει γιατί έχουμε πολλά χρόνια…) και σκέφτομαι για το Πάσχα που θα έχω αδειες, αλλά θα είναι ωραία το Πάσχα; Ή να κλείσουμε και από εκεί μπορούμε να πάμε κάπου αλλου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕💕 

εγω ετοιμάζομαι για δουλεια αν και άργησα 😚 αλλά επειδή θα είμαι στην πόλη μου δεν αγχώνομαι κ τόσο…

εχω πολλες δουλειες στο σπίτι πλυντήρια που δεν μπόρεσα να βάλω το ΣΚ γιατί έβρεχε…ουφ ελπίζω να προλάβω γιατί δουλεύω κ αύριο και την Παρασκευή θα φύγουμε πρωί πρωί… 

Ρε κορίτσια έβλεπα τον καιρό στην Αραχωβα λέει θα είναι -7 🥶🥶🥶🥶❄️❄️❄️ Θα πρέπει να βάλουμε πολύ πολύ ζεστά ρούχα…κλείσαμε και όλα τα εστιατόρια που θα πάμε να μην αγχωνόμαστε αν δεν βρουμε και αν έχει κ περιορισμούς λόγο κοβιντ!! Ανυπομονώ τοοοοοοσοοοο πολύ ☺️☺️
 

Κοριτσια σκέφτομαι να κλείσω ένα τικετ να κάνω χριστουγεννιάτικο δώρο στον άντρα μου ένα τικετ Θεσσαλονίκη (που θέλει τόσο πολύ να πάει γιατί έχουμε πολλά χρόνια…) και σκέφτομαι για το Πάσχα που θα έχω αδειες, αλλά θα είναι ωραία το Πάσχα; Ή να κλείσουμε και από εκεί μπορούμε να πάμε κάπου αλλου;; 

καλημερα ραφαελα μουυυ!!!! οντως εχει τρομερο κρυο!!!! εχει πολυ χαμηλες θερμοκρασιες και καλο θα ειναι να παρετε τα πιο ζεστα ρουχα που εχετε!!!

Λατρευω την οργανωση σας!!! 😍❤️😍καλα κανατε και κλεισατε τα εστιατορια γτ στην αραχωβα θα γινεται χαμος τις ημερες των γιορτων!! Θα περασετε φανταστικα!!! εχετε ξαναπαει;;

Σχετικα με τη θεσσαλονικη, αν και σπουδασα επανω, δεν ετυχε να κάτσω ποτε ημερες του Πασχα για να ξερω πως ειναι.. ωστοσο εχει επιλογες!! π.χ. μπορειτε να πατε ανατολικα... προς Περαία.. εκει ειναι πιο εξοχή..

Εκτος αν κάτω στην Κυπρο περνατε πιο παραδοσιακα και κολλησετε 2 μερουλες και πάτε άλλη στιγμή..😉

αχ ποσο ζηλευω!! μου χει λειψει κι εμενα η Σαλονικουλα!! εχω να παω απο το 2019!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. τι μου κάνετε;  εγω άρχισα δουλειές και θα κάνω αρπαχτές εδώ 😁😁😁

Καλημερα Ναντια μουυυ!!! εγω γραφειο κλασσικα!!! ευτυχως σημερα εχω να παω σε κατι γενεθλια το απογευμα και να δω μια φιλη μου που μενει Δανια!!

ανυπομονω να περασουν οι μερες να ξεκουραστουμε λιγο!! αν κι εμεις αργουμε να παρουμε αδεια... θα παρουμε απο 31/12 και μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα ραφαελα μουυυ!!!! οντως εχει τρομερο κρυο!!!! εχει πολυ χαμηλες θερμοκρασιες και καλο θα ειναι να παρετε τα πιο ζεστα ρουχα που εχετε!!!

Λατρευω την οργανωση σας!!! 😍❤️😍καλα κανατε και κλεισατε τα εστιατορια γτ στην αραχωβα θα γινεται χαμος τις ημερες των γιορτων!! Θα περασετε φανταστικα!!! εχετε ξαναπαει;;

Σχετικα με τη θεσσαλονικη, αν και σπουδασα επανω, δεν ετυχε να κάτσω ποτε ημερες του Πασχα για να ξερω πως ειναι.. ωστοσο εχει επιλογες!! π.χ. μπορειτε να πατε ανατολικα... προς Περαία.. εκει ειναι πιο εξοχή..

Εκτος αν κάτω στην Κυπρο περνατε πιο παραδοσιακα και κολλησετε 2 μερουλες και πάτε άλλη στιγμή..😉

αχ ποσο ζηλευω!! μου χει λειψει κι εμενα η Σαλονικουλα!! εχω να παω απο το 2019!!🙂

Καλημερααα!! Χαίρομαι που τα βρήκατε με τον άντρα σου!! ❤️Όλα στο προγραμμα είναι φτάνει να υπάρχει σωστή επικοινωνία και πάντα να μοιράζεστε τα θεματάκια σας… 

δεν ξερεις ποσό μου έλειψε αυτή η οργάνωση 😁😁 επειδή θα έχουμε κ το μωρό είπαμε να τα κλείσουμε για να μην γυρνάμε από το ένα στο άλλο… άσε που η νύφη μου στις 24 που θα είμαστε Αθήνα έκλεισε σε 3 για Να αποφασίσουμε και να τα ακυρώσουμε πιο μετά 🤣🤣🤣 

Η αλήθεια είναι ότι Πάσχα δεν ταξιδέψαμε ποτέ πάντα μέναμε Κύπρο, μόνο με τους γονεις μου ήρθα όταν ήμουν λύκειο πήγαμε Ναυπακτο και ήταν καταπληκτικά… να σου πω φετος μεταφέρω μόνο 2 αδειες για του χρόνου και έχουμε αναγκαστική άδεια 15 ημερών μέσα στον Αύγουστο…και τις υπόλοιπες 5 που μένουν + 2 από αυτό το έτος δεν θέλω να τις σπαταλήσω γιατί θα έχουμε και τον γάμο και την μετακόμιση του σπιτιού…το Πάσχα εμεις καθόμαστε από Μ Πέμπτη έως Μ Τετάρτη και ήταν ευκαιρία να πηγαίναμε κάπου…! Κοίταξα και για 25/3 αλλα δεν βολεύουν οι ώρες 🤨🤨

Θα το ψάξω λίγο και θα κλείσω… σκεφτόμουν κ τη Ρόδο έχει τικετ αλλά ο πρώην μου ήταν Ροδίτης έχω πάει παντού μαζί του και καπως δε νιώθω άνετα να πάω τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.  ...

Τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα δείχνουν πολύ καλό σπέρμα αλλά εξίσου μικρόβιο εντεροκκοκο. 

Πήγαμε χθες στον ουρολόγο.

Αυτός υποστηρίζει ότι οι επτά στους δέκα άντρες έχουν εντεροκοκκο απλά δεν κάνουν όλοι καλλιέργεια και για αυτό δεν το βρίσκουνε.  είναι από τα πιο συνηθισμένα μικρόβια. Από την στιγμή που δεν κάνει συμπτώματα και αφού δεν πέρασε με τόσες αντιβιωσεις   αυτός είπε να το αφήσει έτσι.  

Μιας και πάτε λέει για υποβοηθούμενη, εκεί καθαρίζει το σπέρμα από όλα οπότε δεν θα έχετε πρόβλημα..αν πάλι λέει θέλετε κάποια στιγμή να το ξεφορτωθείτε θα πρέπει να πάρει ενέσιμη αντιβίωση για πιο δυνατή ( θα το δούμε μελλοντικά αφού έτσι και αλλιώς πάμε για σπερματεγχυση- εξωσωματικη)

Με τον γιατρό μου που μίλησα, είπε ότι έχει έρθει ήδη σε επαφή με το κέντρο και έχει ρωτήσει και τους εμβρυολογους και πήραμε το οκ να προχωρήσουμε. Το μικρόβιο δεν τους χαλάει λέει σε κάτι. Αυτές τις μέρες περιμένω περίοδο για να ξεκινήσει ο κύκλος που θα γίνει και η πρώτη σπερματεγχυση. 

Ξέρω ότι δεν θα πρέπει να έχω τρελές ελπίδες με τις σπερματεγχυσεις, δεν είναι και σαν την εξωσωματική, αλλά ας προσπαθήσουμε μωρέ. Νέοι είμαστε. 3 προσπάθειες και μετά εξωσωματικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.  ...

Τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα δείχνουν πολύ καλό σπέρμα αλλά εξίσου μικρόβιο εντεροκκοκο. 

Πήγαμε χθες στον ουρολόγο.

Αυτός υποστηρίζει ότι οι επτά στους δέκα άντρες έχουν εντεροκοκκο απλά δεν κάνουν όλοι καλλιέργεια και για αυτό δεν το βρίσκουνε.  είναι από τα πιο συνηθισμένα μικρόβια. Από την στιγμή που δεν κάνει συμπτώματα και αφού δεν πέρασε με τόσες αντιβιωσεις   αυτός είπε να το αφήσει έτσι.  

Μιας και πάτε λέει για υποβοηθούμενη, εκεί καθαρίζει το σπέρμα από όλα οπότε δεν θα έχετε πρόβλημα..αν πάλι λέει θέλετε κάποια στιγμή να το ξεφορτωθείτε θα πρέπει να πάρει ενέσιμη αντιβίωση για πιο δυνατή ( θα το δούμε μελλοντικά αφού έτσι και αλλιώς πάμε για σπερματεγχυση- εξωσωματικη)

Με τον γιατρό μου που μίλησα, είπε ότι έχει έρθει ήδη σε επαφή με το κέντρο και έχει ρωτήσει και τους εμβρυολογους και πήραμε το οκ να προχωρήσουμε. Το μικρόβιο δεν τους χαλάει λέει σε κάτι. Αυτές τις μέρες περιμένω περίοδο για να ξεκινήσει ο κύκλος που θα γίνει και η πρώτη σπερματεγχυση. 

Ξέρω ότι δεν θα πρέπει να έχω τρελές ελπίδες με τις σπερματεγχυσεις, δεν είναι και σαν την εξωσωματική, αλλά ας προσπαθήσουμε μωρέ. Νέοι είμαστε. 3 προσπάθειες και μετά εξωσωματικη. 

Ωραία άρα περιμένουμε να έρθει η περίοδος για να αρχίσετε σπερματέγχυση!!! Ποτέ περιμένεις;;; Να είσαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά από την πρώτη προσπάθεια…εξάλλου εχεις και πλαν Β και Γ και Δ άρα να είσαι αισιόδοξη ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...