Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Εγώ μίλησα με το γιατρό μου. 

Δεν ξέρω αν τελικά έπρεπε να το μοιραστώ εδώ μέσα γιατί κάποιες απαντήσεις μου φάνηκαν τελείως για απογοητευση. Δεν θέλω να αναφέρω τι και πως. Αλλά καλό θα είναι εδώ μέσα να δυνουμε λίγο δύναμη η μία στην άλλη. 

Δεν θα μοιραστώ αλλά νέα μου από επιλογή. 

Γιατί έχω δει καιρό κάποιες αντιδράσεις που με έριχναν πολύ αλλά οκ είχα πει μην δίνεις σημασία. Είμαι δεν είμαι έγκυος δεν έχει νόημα.

Καλή επιτυχία σε όλες σας.

@Antonia2 έχω διαβάσει τα νέα σου και θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω κ εγώ την γνώμη μου σχετικά με αυτά που έγραψες. Σε νοιωθω πολύ σε όλα αυτά που έγραψες. 

Κοριτσι μου καλημέρα.. σε καταλαβαίνω γιατί έχεις την αγωνία σου και τκ τελευταίο που θες να ακούσεις είναι κάτι που θα σε απογοητεύσει χωρίς να υπάρχει λόγος..  σέβομαι την επιλογή σοτ να μην λες τα νέα σου και δεν θα προσπαθήσω να σου αλλάξω την γνώμη αν και θα ήθελα να ακούσω τα ευχάριστα.. σου εύχομαι από καρδιάς όλα να πάνε καλά και την Πέμπτη να έχεις μια τεράστια χοριακη.. ότι χρειαστείς και μπορώ εδώ είμαι να βοηθήσω.. επίσης αν θυμάμαι καλά θα κάνει το κοριτσάκι σας την εγχείρηση αύριο και εύχομαι ο Άγιος Εφραίμ να είναι εκεί και να κάνει το θαύμα του ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα.. σήμερα είμαι λίγο πιο χαλαρή αλλά από αύριο ξεκινάω δουλειές με φούντες που λέω όταν έχω πολλές..  3 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα (τι μόνο το γνωστό παιχνιδοκαταστημα;) την γέννηση του Θεανθρώπου.. ας γεμίσουμε την ψυχή μας με αγάπη γιατί έτσι θα είμαστε και εμείς καλά.. φιλουθκιααα😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Εγώ μίλησα με το γιατρό μου. 

Δεν ξέρω αν τελικά έπρεπε να το μοιραστώ εδώ μέσα γιατί κάποιες απαντήσεις μου φάνηκαν τελείως για απογοητευση. Δεν θέλω να αναφέρω τι και πως. Αλλά καλό θα είναι εδώ μέσα να δυνουμε λίγο δύναμη η μία στην άλλη. 

Δεν θα μοιραστώ αλλά νέα μου από επιλογή. 

Γιατί έχω δει καιρό κάποιες αντιδράσεις που με έριχναν πολύ αλλά οκ είχα πει μην δίνεις σημασία. Είμαι δεν είμαι έγκυος δεν έχει νόημα.

Καλή επιτυχία σε όλες σας.

@Antonia2 έχω διαβάσει τα νέα σου και θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω κ εγώ την γνώμη μου σχετικά με αυτά που έγραψες. Σε νοιωθω πολύ σε όλα αυτά που έγραψες. 

Καλημερα κοριτσι μου, μεσα στο απειρο τρέξιμο της δουλειάς χθες δεν ειδα ολες τις απαντησεις που πηρες αναλυτικα οποτε δεν καταλαβα σε τι αναφερεσαι αλλα λυπάμαι πολύ αν κάποιο μήνυμα σε στενοχω΄ρησε! Φυσικα να κανεις αυτο που θα σε κανει καλυτερα.  Σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα απ' την καρδιά μου και να έχεις μια τεράστια χοριακή την Πέμπτη! Επίσης καλή επιτυχία στο χειρουργείο σας και και καλη δυναμη σε ολη την οικογενεια κοριτσι μου!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.. σήμερα είμαι λίγο πιο χαλαρή αλλά από αύριο ξεκινάω δουλειές με φούντες που λέω όταν έχω πολλές..  3 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα (τι μόνο το γνωστό παιχνιδοκαταστημα;) την γέννηση του Θεανθρώπου.. ας γεμίσουμε την ψυχή μας με αγάπη γιατί έτσι θα είμαστε και εμείς καλά.. φιλουθκιααα😘😘

Καλημερα Ναντια μου! Μαρεσε πολυ το μηνυμα σου! 💗Οντως οσο πιο πολυ αγαπη εχεις για τους αλλουςτοσο πιο υπεροχα νιωθεις! Καλη σου μερα 🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Εγώ μίλησα με το γιατρό μου. 

Δεν ξέρω αν τελικά έπρεπε να το μοιραστώ εδώ μέσα γιατί κάποιες απαντήσεις μου φάνηκαν τελείως για απογοητευση. Δεν θέλω να αναφέρω τι και πως. Αλλά καλό θα είναι εδώ μέσα να δυνουμε λίγο δύναμη η μία στην άλλη. 

Δεν θα μοιραστώ αλλά νέα μου από επιλογή. 

Γιατί έχω δει καιρό κάποιες αντιδράσεις που με έριχναν πολύ αλλά οκ είχα πει μην δίνεις σημασία. Είμαι δεν είμαι έγκυος δεν έχει νόημα.

Καλή επιτυχία σε όλες σας.

@Antonia2 έχω διαβάσει τα νέα σου και θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω κ εγώ την γνώμη μου σχετικά με αυτά που έγραψες. Σε νοιωθω πολύ σε όλα αυτά που έγραψες. 

κοριτσι μου γλυκο μην παρεξηγεισαι απο το τι σου λενε.. καθε μια εδω μεσα εχει την αποψη της και την καταθετει... ο γραπτος λογος ειναι παρεξηγησιμος δυστυχως γτ δεν καταλαβαινουμε το υφος του αλλου...

Μην χαθεις γιατι θα μας λειψεις και θα αγωνιουμε για την εγκυμοσυνη σου!!!

ειναι δικαιωμα σου να κανεις τη χοριακη οποτε θες και δε δινεις λογο σε κανενα παραμονο στο γιατρο σου! θα περιμενουμε με αγωνια το αποτελεσμα της Πεμπτης!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σου στελνω μεγαλη αγκαλια!!!!!🤗💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ένα τραγούδι περιέγραψε αυτά που νιωθεις και μας έγραψες πριν 💕 Ελπίζω να είσαι καλύτερα…

 

Όταν το πρωτοάκουσα ήμασταν καραντίνα…και αμέσως ένιωσα ότι κάποια στιγμή θα έρθει η «ελευθερία»…τώρα το ακούω όποτε είμαι στεναχωρημένη γιατί σε ταξιδεύει κάπου όμορφα όπου θες…

 
Το αφιερώνω σε ολες κορίτσια μου η «άνοιξη» θα έρθει για ολες μας…απλά να είστε αισιόδοξες!! 

@Mimi26 Δεν ξέρω ποιος σε στεναχώρησε…πάντως θα χαρούμε παρά πολύ να έρθεις και να μας πεις την Πέμπτη ποσό τεράστια είναι η χοριακη γιατί σίγουρα πιστεύω σε εσένα στο είπα από την πρώτη ήμερα…! 

Καλημέρα Ραφαέλα μου, τι υπέροχο τραγούδι💗  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.. σήμερα είμαι λίγο πιο χαλαρή αλλά από αύριο ξεκινάω δουλειές με φούντες που λέω όταν έχω πολλές..  3 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα (τι μόνο το γνωστό παιχνιδοκαταστημα;) την γέννηση του Θεανθρώπου.. ας γεμίσουμε την ψυχή μας με αγάπη γιατί έτσι θα είμαστε και εμείς καλά.. φιλουθκιααα😘😘

Καλημερα Ναντια μου! Μαρεσε πολυ το μηνυμα σου! Οντως ειναι μερες για αγαπη, και οσο πιο πολυ αγαπη εχεις για τους αλλουςτοσο πιο υπεροχα νιωθεις! Καλη σου μερα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, δε σας κρύβω ότι χτες με πονούσε τόσο η μέση που φοβήθηκα για το μωράκι αλλά μετά από 8 ώρες ύπνο ισιωσε 😂 γεράματα... 🤣🤣

Αντε σε 3 μέρες είναι Χριστούγεννα και ελπίζω όλες να βρεθούμε με αγαπημένα πρόσωπα να ηρεμήσουν οι ψυχές μας από τη "βάρβαρη" μερικές φορές καθημερινότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ένα τραγούδι περιέγραψε αυτά που νιωθεις και μας έγραψες πριν 💕 Ελπίζω να είσαι καλύτερα…

 

Όταν το πρωτοάκουσα ήμασταν καραντίνα…και αμέσως ένιωσα ότι κάποια στιγμή θα έρθει η «ελευθερία»…τώρα το ακούω όποτε είμαι στεναχωρημένη γιατί σε ταξιδεύει κάπου όμορφα όπου θες…

 
Το αφιερώνω σε ολες κορίτσια μου η «άνοιξη» θα έρθει για ολες μας…απλά να είστε αισιόδοξες!! 

@Mimi26 Δεν ξέρω ποιος σε στεναχώρησε…πάντως θα χαρούμε παρά πολύ να έρθεις και να μας πεις την Πέμπτη ποσό τεράστια είναι η χοριακη γιατί σίγουρα πιστεύω σε εσένα στο είπα από την πρώτη ήμερα…! 

ναι ραφαελα μου αυτο το τραγουδι με εκφραζει παρα πολυ!!! και λατρευω το Μαριζακι!!!

Θα βαλω να ακουσω και το τραγουδι που μας εστειλες!!!!😉❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 μου, πως εισαι? Ελπιζω να εισαι πολυ καλυτερα💖💗🥰

καλημερα κοριτσι μου!!!! σημερα ειμαι μια χαρα!!! μια νεα μερα ξεκινησε με αισιοδοξια και χαμογελο!!!!😃 ευτυχως όταν ηρθε ο αντρας μου χθες σπιτι τα συζητησαμε ηρεμα (ειχα ξεθυμανει με τοσο κλαμα και ηταν κι αυτος πολυ στεναχωρημενος) και ειπαμε να το ξαναπαμε απο τη αρχη. να με καταλαβει και να τον καταλαβω. γιατι το θεμα "παιδι" ειναι συνθετο και μας επηρεαζει ψυχολογικα και τους 2! και πρεπει να μας ενωνει κι οχι να μας αποστασιοποιει....

ισως με τη νεα χρονια παμε και σε καποιο ειδικο μαζι για να μας ξεμπλοκαρει λιγο σε καποια πραγματα γτ τα χειριζομαστε διαφορετικα.. θα δουμε.. του το προτεινα και δεν αρνηθηκε καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θελω να ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!  Μία-μια!!!!!!! για ολη τη βοηθεια, την κατανοηση και τη στηριξη που μου δινετε!!!!! αληθεια σας εχω μεσα στην καρδια μου!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Οσα ευχαριστω και να πω ειναι λιγα για το νοιαξιμο και τη στηριξη σας!!!!

Ευχομαι σε ολες μια ομορφη μερα!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe οα ντρα σου πως ειναι;; με τη θεραπεια που παιρνει ελαττωθηκε ο πονος;;

@babyblue94πηρατε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα;

(με συγχωρειτε αν γραψατε κατι σχετικο και δεν το διαβασα..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημερα ναι έχω άστατο κυκλο από 30 μέρες με 35 μέρες εγώ όταν έκανα το τέστ ήμουν 33 μέρες όποτε δεν ξέρω αν είμαι σε καθυστέρηση.. Αυτήν θέλει να κάνει Επανελεγχο το ίδιο δείγμα αίμα. Δεν μου ζήτησε να πάω να ξανά δώσω ( αν και σίγουρα θα μου ζητηθεί) απλά αγχωθηκα γιατί πριν μήνες είχα θετικά τέστ και αρνητική Χοριακη 

Καλημερα! Κατάλαβα, περίμενε άρα να δεις τι θα σου πει και ανεξαρτήτως αν δε σου έρθει περίοδος ξανακάνε σε 2-3 μέρες να δεις πώς πάει! Δυστυχώς συμβαίνουν οι βιοχημικες συχνά, αλλά δε σημαίνει ότι πάντα θα είναι αυτό. Θετική σκέψη και ελπίδα όλα να πάνε καλά! 🤞 😘 όλες τελικά θα έχουμε τα μωράκια μας.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 

Αντε μην πέφτετε έρχονται γιορτές ημερες αγάπης ημερες για να έρθουμε πιο κοντά στους ανθρώπους που αγαπάμε, να συγχωρήσουμε και να ζητήσουμε συγγνώμη αν κάποιους πληγώσαμε ☺️☺️💖💖💖 

καλη δουλίτσα σε ολες!!! Κανει ψοφοκρυοοοοοο 🥶🥶🥶🥶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! σημερα ειμαι μια χαρα!!! μια νεα μερα ξεκινησε με αισιοδοξια και χαμογελο!!!!😃 ευτυχως όταν ηρθε ο αντρας μου χθες σπιτι τα συζητησαμε ηρεμα (ειχα ξεθυμανει με τοσο κλαμα και ηταν κι αυτος πολυ στεναχωρημενος) και ειπαμε να το ξαναπαμε απο τη αρχη. να με καταλαβει και να τον καταλαβω. γιατι το θεμα "παιδι" ειναι συνθετο και μας επηρεαζει ψυχολογικα και τους 2! και πρεπει να μας ενωνει κι οχι να μας αποστασιοποιει....

ισως με τη νεα χρονια παμε και σε καποιο ειδικο μαζι για να μας ξεμπλοκαρει λιγο σε καποια πραγματα γτ τα χειριζομαστε διαφορετικα.. θα δουμε.. του το προτεινα και δεν αρνηθηκε καθολου..

Χαίρομαι πάρα πολύ που είστε πάλι καλά! Δεν είπα κάτι χθες γιατί συνέπεσε με φάση που κι εμείς συζητάμε αντίστοιχα και δεν έχουμε βρει ακόμα ισορροπία οπότε δεν ήθελα να σε φορτώσω και με το δικό μου. Κι εγώ αισθανόμουν ότι το ήθελα περισσότερο όσο προσπαθούσαμε και ότι ίσως το πίεσα να γίνει πιο γρήγορα (ο φίλος μου διαφωνεί) και τώρα πέφτουν πολλά βάρη σε αυτόν γιατί εγώ χρειάζομαι βοήθεια σε πολλά πράγματα και νιώθω ενοχές ότι τον βαραίνω και δε μπορώ να το κουβαλησω όπως πίστευα (μου ήταν λίγο δύσκολο το 1ο τρίμηνο, με ναυτία και κούραση, άγχος κλπ). Φυσικά αυτός από τη δική του πλευρά, ενώ συμφωνεί ότι του πέφτουν πολλά γιατί είχε και πάρα πολλά πεδία ανοιχτά πριν την εγκυμοσύνη, τσαντίζεται με το ότι νιώθω ενοχές και το ότι δεν πιστεύω ότι το θέλει εξίσου και λέει ότι είναι θέμα εμπιστοσύνης να εμπιστεύομαι όταν μου λέει ότι το θέλει. Κι εμείς είπαμε μήπως να πάμε έναν ειδικό μαζί για λίγο. Είμαστε κι εμείς πολύ πολύ αγαπημένοι και πάντα με κατανόηση και ανοιχτοί, αλλά όντως το θέμα παιδί είναι πολύ σύνθετο. Στο τέλος είμαι σίγουρη ότι θα βγούμε όλοι πιο συνειδητοποιημενοι και αγαπημένοι από αυτό! 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 

Αντε μην πέφτετε έρχονται γιορτές ημερες αγάπης ημερες για να έρθουμε πιο κοντά στους ανθρώπους που αγαπάμε, να συγχωρήσουμε και να ζητήσουμε συγγνώμη αν κάποιους πληγώσαμε ☺️☺️💖💖💖 

καλη δουλίτσα σε ολες!!! Κανει ψοφοκρυοοοοοο 🥶🥶🥶🥶

Τι ωραια που τα γραφεις Ραφαελα μου!!!! ποσο δικιο εχεις!!!!😍😍😍

μολις ακουσα το τραγουδι των καρτ ποσταλ και ερωτευτηκα!!! τελειο!!!! ταξιδιαρικο και τοσο αισιοδοξο!!!! Τι μελωδια!!!!!!!!🎶🎶🎶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! σημερα ειμαι μια χαρα!!! μια νεα μερα ξεκινησε με αισιοδοξια και χαμογελο!!!!😃 ευτυχως όταν ηρθε ο αντρας μου χθες σπιτι τα συζητησαμε ηρεμα (ειχα ξεθυμανει με τοσο κλαμα και ηταν κι αυτος πολυ στεναχωρημενος) και ειπαμε να το ξαναπαμε απο τη αρχη. να με καταλαβει και να τον καταλαβω. γιατι το θεμα "παιδι" ειναι συνθετο και μας επηρεαζει ψυχολογικα και τους 2! και πρεπει να μας ενωνει κι οχι να μας αποστασιοποιει....

ισως με τη νεα χρονια παμε και σε καποιο ειδικο μαζι για να μας ξεμπλοκαρει λιγο σε καποια πραγματα γτ τα χειριζομαστε διαφορετικα.. θα δουμε.. του το προτεινα και δεν αρνηθηκε καθολου..

Πολυ χαίρομαι που ειστε καλυτερα, ειναι μια παρα πλυ πιεστικη κατασταση που μπορει να επηρεασει αρνητικα καθε ζευγαρι αλλα φαινεστε πολυ αγαπημενο ζευγαρι και θα θακαταφερετε💗 Ο ανδρας μου ειναι αρκετα καλυτερα, μακαρι να επανελθω κι εγω και να συνεχισουμε απτο νεο χρονο🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πολυ χαίρομαι που ειστε καλυτερα, ειναι μια παρα πλυ πιεστικη κατασταση που μπορει να επηρεασει αρνητικα καθε ζευγαρι αλλα φαινεστε πολυ αγαπημενο ζευγαρι και θα θακαταφερετε💗 Ο ανδρας μου ειναι αρκετα καλυτερα, μακαρι να επανελθω κι εγω και να συνεχισουμε απτο νεο χρονο🌟

Ελπιζω να τα καταφερουμε!! υπαρχει καλη διαθεση κι απ τους δυο οποτε πιστευω θα τη βρουμε την ακρη μας!

κοριτσι μου εσυ να παρεις το χρονο και το χωρο σου!!! χαρηκα πολυ που το σκ σου περασες ωραια και ξεχαστηκες!! αυτο θα επρεπε να κανουμε ολες μας ειτε προσπαθουμε ειτε οχι γτ ωρες-ωρες νιωθω να βουλιαζω στην ιδεα του παιδιου και να περναει η ζωη ετσι....

με το νεο ετος πηγαινε ξανα στο γιατρο να δειτε τι γινεται με ωορρηξια και ολα θα πανε καλα στο τελος!!!!😉🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Χαίρομαι πάρα πολύ που είστε πάλι καλά! Δεν είπα κάτι χθες γιατί συνέπεσε με φάση που κι εμείς συζητάμε αντίστοιχα και δεν έχουμε βρει ακόμα ισορροπία οπότε δεν ήθελα να σε φορτώσω και με το δικό μου. Κι εγώ αισθανόμουν ότι το ήθελα περισσότερο όσο προσπαθούσαμε και ότι ίσως το πίεσα να γίνει πιο γρήγορα (ο φίλος μου διαφωνεί) και τώρα πέφτουν πολλά βάρη σε αυτόν γιατί εγώ χρειάζομαι βοήθεια σε πολλά πράγματα και νιώθω ενοχές ότι τον βαραίνω και δε μπορώ να το κουβαλησω όπως πίστευα (μου ήταν λίγο δύσκολο το 1ο τρίμηνο, με ναυτία και κούραση, άγχος κλπ). Φυσικά αυτός από τη δική του πλευρά, ενώ συμφωνεί ότι του πέφτουν πολλά γιατί είχε και πάρα πολλά πεδία ανοιχτά πριν την εγκυμοσύνη, τσαντίζεται με το ότι νιώθω ενοχές και το ότι δεν πιστεύω ότι το θέλει εξίσου και λέει ότι είναι θέμα εμπιστοσύνης να εμπιστεύομαι όταν μου λέει ότι το θέλει. Κι εμείς είπαμε μήπως να πάμε έναν ειδικό μαζί για λίγο. Είμαστε κι εμείς πολύ πολύ αγαπημένοι και πάντα με κατανόηση και ανοιχτοί, αλλά όντως το θέμα παιδί είναι πολύ σύνθετο. Στο τέλος είμαι σίγουρη ότι θα βγούμε όλοι πιο συνειδητοποιημενοι και αγαπημένοι από αυτό! 💕 

Κοριτσι μου καλημερα!!!

οπως τα λες ειναι!!! η νεα κατασταση "προσπαθεια για παιδι" ή "εγκυμοσυνη" φερνει στην επιφανεια αλλα θεματα του ζευγαριου.. πιο βαθια... αναφορικα με την εμπιστοσυνη κι εμενα μου το λεει: οτι δηλαδη δεν πιστευω τα λεγομενα του οταν μου λεει οτι το θελει το ιδιο κι αυτος και τον αμφισβητω.. αλλα εγω εχω ενα κακο: δεν μου φτανουν τα λογια και εμπιστευομαι τις πραξεις.. οποτε του λεω αν το θες προσπαθησε το κι ετσι ξεκινησε η διαφωνια μας και δυστυχως πηρε μεγαλυτερες διαστασεις....

αυτο που ειπαμε χθες ειναι ενας στιχος του κοτσιρα: "φτανει που κλαιμε και που ειμαστε μαζι"❤️

ωστοσο, τα θεματα μας πρεπει να τα λυσουμε και καλο (για μενα αναγκαιο!) ειναι να λυθουν πριν ερθει ενα κουτσουνακι που θα φερει αλλα θεματα στο προσκηνιο...

Ευχομαι να ειστε καλα και αγαπημενοι!!!!!! με αγαπη και καλη διαθεση, ολα λυνονται!!!!!❤️❤️❤️❤️

(υ.γ. εχουμε μαθει (εγω σιγουρα εχω μαθει, μαλλον κι εσυ εισαι ιδια παστα ανθρωπος!!) να περνανε πολλα πραγματα απο εμας και μαλλον πρεπει να κανουμε delegate καποιες ευθυνες! κι εμεις θα νιωσουμε καλυτερα και πιο αναλαφρες και να δωσουμε χωρο στους αγαπημενους μας να μας βοηθησουν!😉 μη νιωθεις ενοχες!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Καλημερα! Κατάλαβα, περίμενε άρα να δεις τι θα σου πει και ανεξαρτήτως αν δε σου έρθει περίοδος ξανακάνε σε 2-3 μέρες να δεις πώς πάει! Δυστυχώς συμβαίνουν οι βιοχημικες συχνά, αλλά δε σημαίνει ότι πάντα θα είναι αυτό. Θετική σκέψη και ελπίδα όλα να πάνε καλά! 🤞 😘 όλες τελικά θα έχουμε τα μωράκια μας.
 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου ναι θα περιμενω τώρα να δω πως θα παει... Θα σκέφτομαι θετικά... Καλές γιορτές να έχουμε ότι καλυτερο ευχόμαι σε όλες 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Εγώ μίλησα με το γιατρό μου. 

Δεν ξέρω αν τελικά έπρεπε να το μοιραστώ εδώ μέσα γιατί κάποιες απαντήσεις μου φάνηκαν τελείως για απογοητευση. Δεν θέλω να αναφέρω τι και πως. Αλλά καλό θα είναι εδώ μέσα να δυνουμε λίγο δύναμη η μία στην άλλη. 

Δεν θα μοιραστώ αλλά νέα μου από επιλογή. 

Γιατί έχω δει καιρό κάποιες αντιδράσεις που με έριχναν πολύ αλλά οκ είχα πει μην δίνεις σημασία. Είμαι δεν είμαι έγκυος δεν έχει νόημα.

Καλή επιτυχία σε όλες σας.

@Antonia2 έχω διαβάσει τα νέα σου και θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω κ εγώ την γνώμη μου σχετικά με αυτά που έγραψες. Σε νοιωθω πολύ σε όλα αυτά που έγραψες. 

Καλημέρα κορίτσι μου.
Εγώ θα πρότεινα αν κάτι είπε κάποια κοπέλα και σε στεναχώρησε να το συζητήσεις μαζί της. Εδώ είμαστε μια παρέα και στα καλά και στα άσχημα. Και όσο και να θέλουμε να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη, είναι κάποιες φορές που επικρατεί κάποια με περισσότερη λογική και μας προσγειώνει. Δεν σημαίνει ότι θέλει κάποια το κακό μας, σε καμία περίπτωση. Απλά είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες. Άσε που στο γραπτό λόγο γίνονται συχνά παρεξηγήσεις.
Και μην λες ότι δεν έχει νόημα αν είσαι ή αν δεν είσαι έγκυος. Εγώ θέλω να είσαι και να είσαι εδώ να μας λες τα νέα σου. Αλλά και να μην είσαι, πάλι εδώ θέλω να είσαι για να δίνουμε δύναμη η μια στην άλλη.
Εύχομαι να ηρεμίσεις, και να επιστρέψεις στην παρέα μας. και όταν το αποφασίσεις θα είμαστε εδώ. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

@Antonia2 μου χαίρομαι που είστε καλύτερα ❤ όταν παίρνεις ξανά αγκαλιά τον άνθρωπο σου όλα μοιάζουν αλλιώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημερα και ευχαριστώ για την απάντηση.. Εχω άστατο κυκλο από 30 μέχρι 35 μέρες εγώ όταν έκανα το τεστ ήμουν 33 μέρες όποτε δεν ξέρω να σου πω αν είναι σε καθυστέρηση ή όχι.. Αυτήν εδώ που είμαι παιρνει το δείγμα και το δίνει άλλου για εξέταση όποτε όταν την ρώτησα για το νουμερο είπε ότι αυτός που της απάντησαν είναι ότι θέλει Επανελεγχο το ίδιο δείγμα που τους έδωσα.. Οχι να πάω να ξανά δώσω αίμα.. Είπε θα με παρει σήμερα το μεσημέρι να μου πει.. Αλλά μου φάνηκε περίεργο.. Είχα και πιο παλιά μια Βιοχιμικη αποβολή..

Κατάλαβα κορίτσι μου... Οπότε κάτι συνέβη με το δείγμα κ σου το είπαν αυτό.... Άρα μην ανησυχείς ότι δεν ήταν εντάξει! Κ όντως αφού είναι έτσι ο κύκλος σου ίσως να είναι νωρίς. Τέτοια ώρα που σου απαντάω βέβαια πιστεύω θα έχεις πάρει αποτελέσματα κ ίσως να μας έστειλες κάτι, αλλά να αργεί να εμφανιστεί. Ότι νέα έχεις να μας στείλεις ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

@Antonia2 μου χαίρομαι που είστε καλύτερα ❤ όταν παίρνεις ξανά αγκαλιά τον άνθρωπο σου όλα μοιάζουν αλλιώς!!!

Κοριτσι μου γλυκο!!!❤️ ακριβως οπως το εγραψες! ηρθε χθες ο αντρας μου σπιτι, τα συζητησαμε πολυ ηρεμα (στην αρχη ημουν λιγο ψαρωτικη και μαζεμενη!😂😂😂) και μετα λυθηκαν ολα.. μπηκαν βασικα σε αλλη βαση (για να μην υπερβαλλω...) γτ ημασταν ψυχραιμοι και στεναχωρημενοι και οι 2! και μετα με πηρε μεγαλη αγκαλια και ειναι ρε κοριτσια λες και εχει να σε αγκαλιασει ο αλλος 1 μηνα!!! τοσο σου λειπει η αγκαλια του!!!💘💘👩‍❤️‍👨👫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...