Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλέ τι χαμός χωρίς λόγο είναι αυτός; Θέλω να τις δω κ τις δύο όταν με το καλό θα έρθει το εγγόνι-νια κατά πόσο θα βοηθήσουν. Ψύχραιμη εσύ, τα εμβρυάκια σου έχουν σημασία τώρα. Επίσης αν θέλεις ρώτησε κ τα κορίτσια στη συζήτηση της εξωσωματικής, γιατί νομίζω πως πρέπει να σου δώσουν ένα χαρτί με τι ποιότητας έμβρυα έβαλες όπου συνήθως βάζουν μια φωτογραφία μετά την απόψυξη. Αυτό εκτός του να γνωρίζεις την ποιότητα, γίνεται για να το έχεις στο ιστορικό σου ιδιαίτερα σε περίπτωση που χρειαστεί να ξανακάνεις από την αρχή. Τέλος σχετικά με τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη μπορούν να σε ενημερώσουν έστω προφορικά για το τι είναι το καθένα. 

Είδες Για να έχεις μέρες να δεις τι γίνεται χαμός εδώ μέσα και εγώ έχω πάρει φόρα δε είμαι όλη μέρα πάνω από το τηλέφωνο το έχετε καταλάβει δεν έχω τι να κάνω είμαι σπίτι κάτι μαθήματα κάνω από την κάμερα ξεκουράζομαι εδώ πέρα και γράφω full.... Κοίτα η εμβρυολόγος μου είπε αυτό που σου έγραψα και της είπα ότι δεν θέλω να ούτε να σας κρίνω ούτε να παρεξηγηθώ απλά μόνο και μόνο για να γνωρίζουμε και εμείς τι έχουμε στην κατάψυξη θα ήθελα να με ενημερώσετε Δεν θέλω να μου στείλετε κάποιο επίσημο έγγραφο απλά θα ήθελα να μου στείλετε ή τι μας έχει απομείνει και τι ποιότητας είναι ή έστω να μου τα πείτε να τα ξέρω και μου είπε ότι εντάξει αν δεν θέλω κάτι επίσημο θα μου τα στείλει με ένα email αυτό αλλά δεν το έκανα με κακία απλά ήθελα να ξέρω και εγώ πραγματικά τι έμβρυα έχω να ξέρω πώς κλείνουμε και που κινούμαι να ξέρω τι μου γίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ποναει ακομη αλλα ευτυχως λιγοτερο! Τελικα φαινεται οτι η αναρρωση θαειναι πιο αργη σε σχεση αλλους ανδρες! Εγω κατα τα αλλα παλι δενεχω ωορηξια ισως απο 2η δοση εμβολιου αλλα μπορει και για ασχετο λογο οποτε παει και αυτος ο μηνας. Αλλα δεν στενοχωριεμαι πλεον, ελπιζω απλα να μου ερθει περιοδος για να μπορεσω να προσπαθησω επομενο μηνα, Καλο σου ταξιδι και καλα αποτελεσματα κοριτσι μου💗

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 

Εύχομαι τον επόμενο μήνα να έχει αναρρώσει πλήρως κ να ξεκινήσετε ξανά τις προσπάθειες σας δυναμικά! Δες το θετικά.... θα έχετε λείψει κ ο ένας στον άλλο από αυτή την αποχή κ θα έχετε περισσότερη όρεξη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

@Heart @Mimi26 @evaioan

Κορίτσια μου γενικά τι συμπτώματα έχετε ;τι νιώθετε αυτές τις μέρες ;αααν νιώθετε , δεν είναι και απαραίτητο 

Καλά είμαι τώρα στην 5η εβδομάδα και έχουν αρχίσει λίγο τα πρωινά ανακατωματα, αύριο πάω για τον πρώτο υπέρηχο και ελπίζω να έιναι όλα εντάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου έκλεισα ραντεβού για 27 του μηνός!!! Θα μου γράψει τα φάρμακα θα τα παραγγείλω απο το φαρμακείο Του εοπυυ και Ιανουάριο ξεκινάωωω !!! Πολύ χαίρομαι που θα φαρμακωθω 😂😂😂 αχ τι τραβάμε για να γίνουμε μανες! 

Είμαι πολύ περίεργη για το πρωτόκολλο που θα επιλέξει!!! Επίσης ήδη έχω δει και τον μήνα που θα γεννήσω 🤣🤣🤣 ε ρε και να μην πετύχω να δείτε πάτωμα που θα πιάσω 😩😩.. είμαι αισιόδοξη όμως και νιώθω οτι θα τα καταφέρω! Τα δίδυμακια είδη τα κάνω εικόνα στο κρεβάτι μου ❤😝

Μη σε ποιανει η ηττοπάθεια τώρα θα σε μαλώσω!!!! Τόσο καιρό ήσουν πολύ αισιόδοξη και μπράβο!!! Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πετύχουν όλα θα πάνε καλά ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μη σε ποιανει η ηττοπάθεια τώρα θα σε μαλώσω!!!! Τόσο καιρό ήσουν πολύ αισιόδοξη και μπράβο!!! Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πετύχουν όλα θα πάνε καλά ❤️❤️❤️❤️

Ισχύει αυτό που λέει η @Raf123 μη σκέφτεσαι τίποτα ! Σιγά πόσο θα φαρμακωθεις ! Εγώ δεν έχω τίποτα πάντως τόσα φάρμακα που παίρνω ! Αν εξαιρέσεις το σημερινό όλες τις μέρες είμαι chill εδώ στην εξοχή !!!!

Δες τα θετικά μόνο ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

36 κ σήμερα 🥳🎉🎉🎉 σαν φαντάρος μετράω 😄

Αααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχ πόσο τέλειο συναισθήμα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ με ένα πόνο σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

36 κ σήμερα 🥳🎉🎉🎉 σαν φαντάρος μετράω 😄

σε ενα μηνα θα κρατας τη μπεμπιτσα σου αγκαλια!!!!!! ποσο τελειο!!!!!!!!!!!!

ο αντρουλης σου ξερετε ποτε θα ερθει;;; τωρα που πλησιαζουν οι γιορτες εχει εικονα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

σε ενα μηνα θα κρατας τη μπεμπιτσα σου αγκαλια!!!!!! ποσο τελειο!!!!!!!!!!!!

ο αντρουλης σου ξερετε ποτε θα ερθει;;; τωρα που πλησιαζουν οι γιορτες εχει εικονα;

Μάλλον για 3 Γενάρη φαίνεται να βγαίνει το ταξίδι του.... Τι να κάνουμε, στο τσακ! Τουλάχιστον θα έρθει κ θα υπάρχει ακόμα γιορτινή ατμόσφαιρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μάλλον για 3 Γενάρη φαίνεται να βγαίνει το ταξίδι του.... Τι να κάνουμε, στο τσακ! Τουλάχιστον θα έρθει κ θα υπάρχει ακόμα γιορτινή ατμόσφαιρα!!!

Δε πειράζει και να μην υπάρχει η γιορτινή ατμόσφαιρα των Χριστούγεννων, θα έχετε την γιορτινή ατμόσφαιρα της άφιξης της μικρούλας σας ❤️❤️❤️💖💖💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε πειράζει και να μην υπάρχει η γιορτινή ατμόσφαιρα των Χριστούγεννων, θα έχετε την γιορτινή ατμόσφαιρα της άφιξης της μικρούλας σας ❤️❤️❤️💖💖💕

Αυτό σίγουρα!!! Σκέφτομαι ότι τουλάχιστον θα βγάλουμε τα χριστουγεννιάτικα κ θα βάλουμε στην θέση τους τα πραγματάκια του μωρού μαζί 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

@Heart @Mimi26 @evaioan

Κορίτσια μου γενικά τι συμπτώματα έχετε ;τι νιώθετε αυτές τις μέρες ;αααν νιώθετε , δεν είναι και απαραίτητο 

Εγώ 4 μέρες πριν την περίοδο , έχω πονάκια , τα συνηθισμένα δηλαδή....δε πειράζει ....πάμε πιο δυναμικά τον άλλο μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Εγώ 4 μέρες πριν την περίοδο , έχω πονάκια , τα συνηθισμένα δηλαδή....δε πειράζει ....πάμε πιο δυναμικά τον άλλο μηνα...

Η μόνη διαφορά που μάλλον έτυχε είναι ότι έχω κάποιους πιο έντονους πόνους δεξιά...και τους ίδιους αισθάνθηκα το βράδυ της σπερματεγχυνσης...αλλά θα έτυχε...ή θα είναι του μυαλού....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Η μόνη διαφορά που μάλλον έτυχε είναι ότι έχω κάποιους πιο έντονους πόνους δεξιά...και τους ίδιους αισθάνθηκα το βράδυ της σπερματεγχυνσης...αλλά θα έτυχε...ή θα είναι του μυαλού....

@Heart μου είχες κάνει σπερματέγχυση αυτό το μήνα η δεν θυμάμαι καλά ;;;;;

@Froufro είναι υπέροχο συναίσθημα! Υπέροχο! Θα ρθει κ ο άντρας σου θα είστε όλοι τόσο όμορφα και τόσο χαρούμενοι ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μου είχες κάνει σπερματέγχυση αυτό το μήνα η δεν θυμάμαι καλά ;;;;;

@Froufro είναι υπέροχο συναίσθημα! Υπέροχο! Θα ρθει κ ο άντρας σου θα είστε όλοι τόσο όμορφα και τόσο χαρούμενοι ❤️❤️❤️❤️❤️

Ναι κορίτσι μου, Δώξα τω θεώ!!!! ξεκινάει πολύ όμορφα αυτή η χρονιά!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ναι κορίτσι μου, Δώξα τω θεώ!!!! ξεκινάει πολύ όμορφα αυτή η χρονιά!!! ❤

@Froufro θύμισε μου τη μικρούλα πως την έπιασες με φυσική σύλληψη; Η με εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

@Froufro θύμισε μου τη μικρούλα πως την έπιασες με φυσική σύλληψη; Η με εξωσωματική;

Φυσική με serpafar, όπως κ το προηγούμενο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα και περαστικά στον μπαμπά κ στον ανιψιό σου μακάρι να είναι όσο πιο ήπια  τα συμπτώματα…επειδή ειναι και με υποκείμενο νόσημα για αυτό ισως τα αντισώματα δεν ειναι αρκετά κ για αυτό κόλλησε!! Να μετράει το οξυγόνο και να ειναι σε παρακολούθηση με τον γιατρο του!! Του έδωσε καθόλου αντιβίωση;;; 
 

Ασε δε πειράζει συμφωνώ όλα καλά δεν έχω παράπονο αλήθεια Και εχεις δίκιο ότι περάσαμε ότι γίναμε ότι ακολουθήσαμε αυτό ήταν γραφτό μας…☺️❤️

Έτσι❤️❤️

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου💕 Δεν έχει μιλήσει με το γιατρό του! Ελπίζω να το περάσει μόνο σαν γρίπη…🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια για κάποιο λόγο αγχώθηκα έχει και καθυστέρηση ουφ 🙄🙄

Έλα μην αγχώνεσαι είμαστε όλες εδώ κ περιμένουμε τα νέα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Η μόνη διαφορά που μάλλον έτυχε είναι ότι έχω κάποιους πιο έντονους πόνους δεξιά...και τους ίδιους αισθάνθηκα το βράδυ της σπερματεγχυνσης...αλλά θα έτυχε...ή θα είναι του μυαλού....

Ίσως να πέτυχε και να μην έτυχε υπομονή 4 μέρες και θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια για κάποιο λόγο αγχώθηκα έχει και καθυστέρηση ουφ 🙄🙄

Ειμαστε μαζι σου!!!! Μολις τελειωσα τη φυσιοθεραπεια!!🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης!! Θα τις στειλω αυριο στον ενδοκρινολογο κ τη γυναικολογο μου. 

Για ριξτε μια ματια οσες γνωριζουν κ πειτε... Ευχαριστω!!!❤️❤️

 

16394197170611440181715707893584.jpg

16394197617433221199522739162727.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μολις έφτασα σπίτι…είχα μια μισή ώρα καθυστέρηση! Μεγάλωσε λίγο το ινομυωμα και μου είπε στους 6μηνες να το ξανά δούμε! Επίσης η ωοθηκη μου συρρικωθηκε λίγο και δεν είχε πολλά ωοθυλάκιο σε σχέση με πέρσι που ήταν όλα φυσιολογικά!! Θα κάνω τις εξετάσεις μου είπε 3η ημέρα να πάω, αν πέσει τελικά η περίοδος 31 μου είπε να μην αγχώνομαι σιγά ένα χρόνο περίμενα θα το κάνω με τον επόμενο κύκλο, και θα κλείσω και σαλπιγγογραφεια επίσης! Όσο για το σπερμα του άντρα μου, ο γυναικολόγος είπε ότι ναι μεν είναι σε αποδεκτά όρια ομως θα το ήθελε τουλάχιστον 15 εκ, χωρις να είναι απίθανη η σύλληψη αν εγώ τελικά είμαι σε όλα οκ! Και ο άντρας μου να συνεχίσει τις βιταμίνες κ να επαναλάβει ένα σπερματοδιαγραμμα, και αυτος το αποδίδει στο άγχος τον αριθμό των σπερματοζωαρίων…αν οι ορμονικές δείξουν όλα εντάξει μου είπε ότι κ οι ωοθήκες που συρρικνώθηκαν λίγο μάλλον κ αυτό από το άγχος…μου είπε να μην χάσουμε ούτε και ένα κύκλο και θα τα πούμε ξανά όταν γίνουν οι εξετάσεις κ θα κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφια!! Παρ όλα αυτά η μήτρα μου είναι μια χαρά μου είπε για την ημέρα του κύκλου που ήμουν σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μολις πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης!! Θα τις στειλω αυριο στον ενδοκρινολογο κ τη γυναικολογο μου. 

Για ριξτε μια ματια οσες γνωριζουν κ πειτε... Ευχαριστω!!!❤️❤️

 

16394197170611440181715707893584.jpg

16394197617433221199522739162727.jpg

Αχ κορίτσι μου εγώ δεν ξέρω καθόλου να σε βοηθήσω σε αυτό ! Δεν την έχω κάνει ποτέ ! Πολύ παλιά θυμάμαι λόγω των πολυκυστικων αλλά δεν θυμάμαι καθόλου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για την σκέψη σου κοπέλα μου. Το εκτιμώ πολύ... Είναι δύσκολες αυτές οι μέρες... Πολύ δύσκολες... Κορίτσι μου .... Λυπάμαι από τα βάθη της καρδιάς μου για αυτό που σου συνέβη. Ειναι τόσο άδικο!!!! Έχω χάσει και γω 3 μωράκια ως τώρα, στο πρώτο τρίμηνο όμως. Το τελευταίο το έχασα πριν 2 εβδομάδες περίπου και έχω ήδη μια κορούλα 8 μηνών. Δεν θα σου πω πολλά γιατί φαντάζομαι πως νιώθεις. Αν εγώ θρηνω τόσες μέρες που το έμαθα την ημέρα της αυχενικης ότι δεν ζούσε πια, σκέφτομαι πόσο δύσκολο είναι για σένα στην εβδομάδα που ήσουν.. Θα σου πω μόνο να ζητήσεις βοήθεια από ψυχολόγο αν βλέπεις να σε ρουφάει όλο αυτό. Το ίδιο θα κάνω και εγώ γιατί κάθε μέρα είναι όλο και πιο δυσκολη και πλέον δυσκολεύομαι να φροντίσω ακόμα και την κορούλα  μου. Έχω χαθεί στις σκέψεις μου και στη μαύρη αυτή τρύπα και δεν ξέρω πως να βγω... Κουραγιο κορίτσι μου... Αν χρειαστείς να μιλήσεις να μου στείλεις μήνυμα, νιώθω τον πόνο σου και κλαίω κυριολεκτικά μαζί σου... Δεν είσαι μόνη σου, και δυστυχώς ο περίγυρος μας καμιά φορά στην προσπάθεια του να μας παρηγορήσει λέει πολύ λάθος λόγια. Μην δίνεις σημασία, μόνο μια γυναίκα που έχει βιώσει την απώλεια μπορεί να σε καταλάβει στο 100%. Είμαι εδώ για εσένα όποτε με χρειαστείς ♥️
    • Ωωω τι ωραια πρώτος υπέρηχος!!  ποσό χαίρομαι! Ποσό θέλω Όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν να έχουν μωράκια! ❤️❤️❤️ φτου Φτου όλα να πάνε καλά!!!!
    • Μπράβο όλα καλά!!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Δεν ξέρω τι εξ αιτίας η ντομπλερ βλέπεις είμαι άσχετη...μου είπε εμένα ότι όλα τα βλέπει όπως πρέπει να ειναι αν δε του είχα πει για την χοριακη τότε ...ίσως φοβάται αυτό αλλά δε μπορώ να καταλάβω αφού 2 φορες ακούστηκε καρδια μεγάλωσε σε μια βδομάδα ή χοριακη τότε γιατί να έπεσε??? Λες και μας προετοιμάζει ότι κάτι δε θα πάει καλά δε ξερω
    • Αννίτα μου η αλήθεια είναι ότι το ταξίδι της γονιμότητας επειδή διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα κάνει ίσως κ τους γιατρούς να δίνουν άλλες συμβουλές.  πχ μια γυναίκα με εξωσωματική ή με πολλές απώλειες μπορεί να κάνει τον γιατρό πιο επιφυλακτικό όπως κ την ίδια την εγκυμονούσα.   εγω το κατανοώ απόλυτα! Κ το καταλαβαίνω. Ειδικά στις γυναίκες που το ταξίδι τους είναι μακρύ κ ίσως κ πολύπαθο. 🙏🏼  Καλά κανεις κ δν ξεχνάς λεπτό την εγκυμοσύνη σου❤️ απόλαυσε την, κάθε λεπτό γιατί είναι η μοναδική φορά που θα μπορείς να αφιερώσεις όλο σου τον χρόνο κ να την ζήσεις ήρεμα 😍   εγω δν προλαβαίνω καν να το σκεφτώ ακόμα αυτό το εμβρυακι. Ίσως γιατί προσπαθώ να απολαύσω αυτές τις στιγμές που ζω με τα δυο μου παιδιά πριν γίνουν 3. Όσο να ναι με κάθε παιδί μειώνεται κ ο χρόνος από τα υπόλοιπα.  φυσικά κορίτσια μου θα αξιωθείτε κ εσείς πολύ σύντομα να το ζήσετε, να μοιράσετε τον χρόνο σας στα πλασματάκια σας ❤️❤️❤️  
    • Εχω κ γω αυτο το ενστικτο οτι θα ηθελα να κανω πρωτα μια σπερματεγχυση για εξαντλεισω ολες τις πιθανοτητες πριν παω γ εξωσωματικη...απλα νοιωθω πως εχασα χρονο κανοντας ολα αυτα χωρις σωστη καθοδηγηση...με εκανε να νομιζω πως δε θα τα καταφερω...σκεψου ειχα παει κ σε μια αλλη γιατρο να παρω κ αλλη γνωμη κ εκεινη μονο π δε με ειπε στειρα κ οτι πρπει να προλαβω το χρονο...με εξετασεις αψογες εντωμεταξυ...οι γιατροι της επαρχιας ειναι το 90% μη πω παραπανω επικινδυνοι καποιες φορες...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...