Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΕΧΘΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΗ!!!!!!!!!!ΕΧΩ 2ΜΩΡΑΚΙΑ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 14ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΜΟΥ 2,5ΜΗΝΩΝ....ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΜΟΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες καλη μου!!!Να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!!Να τα χαιρεσαι!!

Λυπαμαι πολυ για την συμπεριφορα αυτου του ανθρωπου....ειλικρινα...!Θα ειναι πολυ δυσκολα...και δεν μπορω να σου πω να μην στενοχωριεσαι καταλαβαινω πως θα ναι....μα να σκεφτεσαι τους θησαυρους σου που ειναι το σημαντικοτερο αυτη την στιγμη!Μα τι συνεβη?Ειναι και προσφατο...

Εχεις τους γονεις σου κοντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες κοπελα μου!

Να ειναι γερα τα παιδακια σου και να τα καμαρωνεις!

Εισαι ηρωιδα αν τα μεγαλωνεις μονη σου...Εχετε χωρισει φανταζομαι?

Γραψε μας κατι παραπανω...Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε καλυτερα.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Rose στο θαυμαστο κοσμο του mammyland!!!!!!

Να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου:cheer:

Ειναι κριμα που ειναι τοσο αδιαφορος

Ας μη δινει μια ...τι να πω...καλο θα ηταν ομως τουλαχιστον να τα βλεπει που και που..

Τεσπα, εσυ να εισαι καλα σ εσενα στηριζονται τα πριγκηποπουλα!!!

Ειμαι η Λινα και θα τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσακι! Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!! ΕΥχομαι να εισαι παντα τοσο δυνατη για τα αγγελουδια σου! Εμεις θα ειμαστε εδω να τα λεμε για ότι χρειαστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κοπέλα μου! Να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου και να είσαι γερή και δυνατή για αυτά και μόνο!

Είσαι παντρεμένη-χωρισμένη; Πες μας τι συνέβη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws irthes Rose...!

Na sou zisoun ta mwrakia,

na einai panta gera kai xaroumena!!!

Den mporw na sxoliasw kati gia ton mpampa tous

dioti den gnwrizw...

Efoson omws ta megalwneis moni sou

euxomai na sou dinei dynami o Theos

kai na ta katafereis swsta...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

EIMAΣΤΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΖΗΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ ΚΑΖΙΝΟ ΤΟΝ ΣΤΜΑΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΔΕΝ ΕΨΑΧΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΓΩ 5ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΧΙ ΜΑΛΩΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΩΣΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΙΕΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ .....ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΖΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ..........ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ...2ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΑ ΤΟΝ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΣΤΗ ΠΩΣ ΞΟΔΕΥΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΖΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ Η ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose mou,

kali synexeia stin agwna sou...

Agwges, dikastiria, diatrofes...

Euxomai na epireazoun oso ligotero ginetai

tin psycologia sou

kai tis antoxes sou apenanti sta paidia!

Panta protaireotita exoun ta mwra mas

oso k'an auto den mas afinei na diaxeistoume swsta

ta lathoi mas, ta provlimata , tis lyseis!!!

Kouragio Rose mou

kai i parea tou Mammy tha einai PAREA SOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες και συγχαρητήρια για τη δύναμή σου! Δυστυχώς υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι που δημιουργούν τέτοιες καταστάσεις!:angry:

Να χαίρεσαι που σε στηρίζουν τα συγγενικά σου πρόσωπα και να είσαι σίγουρη ότι όταν οι δύσκολες αυτές στιγμές φύγουν τότε θα υπάρξουν πολύ-πολύ καλύτερες!:)

Έχεις δύο παιδάκια,:) είναι ό,τι ομορφότερο και τίποτα δεν επισκιάζει αυτό!:) :) :)

Να ζήσουν να τα χαίρεσαι και καλή δύναμη και συνέχεια!:) :) :)

Θα μεγαλώσουν και θα καμαρώνουν για την μαμά τους όσο τίποτα άλλο!:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες:) :) :) :) Να εισαι γερη και δυνατη και να χαιρεσαι τα μωρα σου!Πιστεψε πως ολα θα πανε καλα και ετσι θα γινει:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου καλησπέρα και καλοσώρισες στην παρέα μας!!Δυστηχώς η ζωη μας δεν ειναι πάντα όπως θα θέλαμε ή όπως είχαμε ονειρευτεί..Αυτο που πρέπει να έχει προτεραιότητα για σενα ειναι τα 2 ομορφα παιδάκια σου και να κοιτάξεις να μην πληγωσεις ποτε την ψυχούλα τους με δικαστήρια,και διάφορα τέτοια "τραβήγματα"..Κοιταξε να μεγαλώσεις σωστα τα παιδια σου και να τους δωσεις καλή ανατροφή..Φτιάξε ένα ευχαριστο περιβάλλον γι αυτα με πρωταγωνιστή εσένα την γιαγια τους και τον θειο τους!!Και δωσε πολύ αγάπη!!καταλαβαινω την ψυχολογία σου και ποσο πολυ σε πληγωνει η συμπεριφορά του πρώην άντρα σου..Ειναι δυσκολο να μεγαλώνεις μονη 2 παιδια χωρις να έχεις διπλα σου τον πατερα τους!!και απο οικονομικής πλευρας αλλα περισσοτερο απο ψυχολογικής θα έλεγα!!Ειμαστε μανούλες όμως και μερικες φορες δυστηχως τα φερνουν έτσι οι καταστασεις που πρεπει μονες μας να τα προφυλάξουμε και να γινουμε θυσια γι αυτα για να μεγαλωσουν σωστα σε ένα υγιές περιβάλλον..Κρατα γερά στα πόδια σου λοιπόν και μην έχεις αναγκη κανέναν!!Αφου το διάλεξε έτσι ασε να παρει το δρομο του..Σιγουρα τα παιδια πρεπει να μεγαλώνουν και με τους δυο γονείς αλλα καμια φορά βλεπεις και παιδια με 2 γονεις να ζουν δυστηχισμένα!!Βλέπουμε ζωντανα παραδειγματα διπλα μας..Αυτο που προέχει ειναι ο συναισθηματικός κοσμος του παιδιού!!!Σου ευχομαι να σου πάνε όλα καλά και να μην στεναχωριέσαι..για χαρη των παιδιων..μην σε βλέπουν έτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα... καλως ορισες στην παρεα μας. Καταρχην να σου ζησουν τα πριγκηποπουλα σου!!!! :) ευχομαι ο καλος Θεουλης να σου δινει δυναμη να τα μεγαλωσεις. Να ξερεις οτι δεν εισαι μονη. Η παρεα του mammy ειναι παντα διπλα σου. Καλη πορεια.... φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΧΩΡΙΣΕΙ Η ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ?Κ ΑΝΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ?ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ Κ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ!!Κ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΡΩΤΟΥ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΘΕΣ!!ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ?ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΙ ΛΕΝΕ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι μαζι μας μας αφησε ζει με την μητερα του!!!ο πατερας του ειναι με τ μερος μου τους φωναζειτους μιλαει αλλα ποιος να τον ακουει??

η μητερα του τα κανει ολα και στον αδερφο του τα ιδια κανει εκεινοσ ομως ξερει να την βαζει στη θεση της ενω ο.............που εχουμε και παιδακια οτι του πει η μαμακα κανει μαμακιας αποδειχτηκε ...δε ξερω τι αλλο να κανω....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι μαζι μας μας αφησε ζει με την μητερα του!!!ο πατερας του ειναι με τ μερος μου τους φωναζειτους μιλαει αλλα ποιος να τον ακουει??

η μητερα του τα κανει ολα και στον αδερφο του τα ιδια κανει εκεινοσ ομως ξερει να την βαζει στη θεση της ενω ο.............που εχουμε και παιδακια οτι του πει η μαμακα κανει μαμακιας αποδειχτηκε ...δε ξερω τι αλλο να κανω....:dry:[η μητερα μου και ο αδελφος μου με βοηθανε ο πατερας μου εχει 6χρονια που δεν ειναι κοντα μας.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΝΤΑΡΑ!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ 19Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ!! ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεέρα κοριτσακι!

Περνας πολύ δύσκολη φάση... Καλά.. όταν γέννησε δεν ενδιαφέρθηκε για το μωρο, αν όλα πήγαν καλά, να το δει.. κλπ; Τι άνθρωποι υπάρχουν... Από την άλλη μπορείς να χαίρεσαι που γλίτωσες από αυτον...και τη μάνα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Rose ... ότι διάβασα μέχρι τώρα απλά με εξαγριώνουν :angry:

Αν είναι δυνατόν .... δεν ενδιαφέρεται για τα παιδιά του !!!!!!!

Τι να πω .... εσύ απλά θα πρέπει να είσαι πολύ δυνατή γιατί θα είσαι και πατέρας και μητέρα στα παιδιά σου.

Τα πράγματα θα είναι πολύ πολύπλοκα και κάποιες φορές δύσκολα ... μην μασίσεις να σκέφτεσε ότι δίπλα σου έχεις ανθρώπους που σε αγαπάνε (μητέρα + αδελφός) και θα σε στηρίζουν πάντα.

Καλό κουράγιο και εμείς εδώ είμαστε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ROSE απο τα λιγα πραγματα που μας ειπες καταλαβενουμε ολες πως εκτος του οτι ειναι μαμακιας,ειναι κ ανευθηνος ο τυπος:angry: δε γινεται ρε κυριε να φερνεις στον κοσμο δυο αθωες ψυχουλες κ μετα ν'ακουλουθεις τη συμβουλες της μαμας σου κ να πηγενεις να ζησεις μαζι της; συγνωμη αλλα τι σε παντρευτηκε; ας ηταν ελευθερος κ ας εφτιανε τη ζωη του οπως ηθελε,μαλον οπως θελει η μητερα του....

συγνωμη που μιλαω λιγο σκληρα αλλα ετσι ειναι αγαπη μου δεν μπορει σε μια οικογενεια ο ενας να προσπαθει να τα βγαλει περα κ ο αλλος να πηγενει κ να τ'ακουμπαει στο καζινο;

ευτηχως για σενα που εχεις τη μητερα κ τον αδερφο σου κ δεν εισαι μονη σου,επιτρεπεις να ρωτησω κατι; το μεγαλο παιδακι δεν το ζηταει καθολου; γιατι για το μικρο απ'οτι καταλαβα μαλον δεν το εχει δει ακομη.....κουραγιο κοριτσι μου κ να ξερεις πως ολα τα κοριτσια απο το mammy ειναι μαζι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...