Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δες με ποια μοιαζεις


Recommended Posts

κοριτσια αυτες τις μερες που ημουν αρρωστη και ειχα χρονο βρηκα αυτο..χι χι χι βαζεις φωτο και σου λεει με ποια διασημη μοιαζεις:laugh: :laugh:

εγω το εκανα και εβγαλε... με την Καθριν ζετα τζοουνς :laugh: :laugh: πολυ γελασα χα χα χα,που να ηταν αληθεια χα χα χα:laugh: ,

http://www.myheritage.com/celebrity-collage

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα με εβγαλε κατα 86% να μοιαζω με την Scarlet Johansson. Δε λεω με κολακευει πολυ αλλα ισχυει; Παντως ειναι η αγαπημενη μου ηθοποιος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: σιγα μην μοιαζεις σε ειδα στις φωτο σου μια χαρα εισαι καμμια σχεση με Θωδη.ΕΕΕΛΑ Σκλεναρικοβα μη λες τετοια χα χα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια μηπως το εκανα λαθος..?εμενα μου εβγαλε 8 ατομα και 2 αντρες μεσα σε αυτα τα 8...ειναι δυνατον...?ασε που τις αλλεσ δεν τις ηξερα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί όχι;;;Στο μελαχρινό sweetmammy... :);)

Ωραία η τύπισσα αλλά την μισώ-την μισώ-την μισώ!:woohoo: :blink: :silly:

Ο άντρας μου κάθε φορά που παρακολουθούμε ταινία όπου παίζει η κυρία, γουρλώνει τα μάτια!:woohoo: Του αρέσει πολύ! :angry:

(όχι ότι φοβάμαι πως θα μου τον ''κλέψει''):P

ΥΣ. Η ταινία του Γούντι Άλεν, 'match point' υπέροχη ε;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα Τζοαννα με ποια μοιαζεις? ,εγω πατησα μετα εκει που λεει μορφη και βγαζει πρωτα με ποιον μοιαζεις πιο πολυ ,και επειτα ολους τους υπολοιπους.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina ωραιο το match point αλλα εκει που μου αρεσε πολυ ηταν στο scoop παλι με τον Γουντι Αλεν και στο girl with the pearl earing... με τον Κολιν Φερθ... αλλος αγαπημενος ηθοποιος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλαδα ουτε κι εγω την ξερω την πρωτη ουτε τη δευτερη ξερω χα χα χα:laugh: βγαζει και αντρες οτι μας μοιαζουν αρα τυχερη εσυ χι χι χι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ekana k ton ndra mou!!!!

koitakste apotelesmata!!!

57% YASSER ARAFAT!!!!!!!! XAXAXAXAXAXAX koritsia eriksa to gelio!!

60% NIKOLA TESLA !!!!!!!! aytos anakalypse protos thn radienergeia,,,

60% ORLANDO BLOOM!!!!!!!! ayto mou arese para polly,,,,, k

71% PATRICK SWAYSE!!!!!!! autos nomizo einai oithopoios!!!

pantos koritsia polly fash eixe ebala mia allh foto k ton abgale thn idia me emena!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxx:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hahah...polu gelio exeis auto to site.

Ego pantos leei oti moiazo me thn halle berry...pantos tou antra moy tha tou aresei giati einai i agapimeni tou!!

tora to pou kai poso moiazo...exo tis amfibolies mou!

tora tha to kano kai gia thn mpempa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλο!!!

Βεβαια η κοπελα που μου εβγαλε ειναι η Michelle Rodriguez (αυτη που κανει την τσαμπουκαλου με τα οπλα στο lost) αλλα ειναι καλη!! Παντως καλυτερη απο μενα και πιο εξωτικη!

Θα το κανω για τον αντρα μου να δω τι θα βγαλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...