Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

@Lacostaki μου, συγχαρητήρια!!!!! Πολύ χάρηκα 🥰 εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki αύριο πρωί βουρ για χοριακή. Θα περιμένουμε νέα σου. 

Μαζί θα είμαστε. Ποτέ είχες τελευταία περίοδο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Αααααααα!!!!!!!!!!!Δεν το πιστευω!!!! Χαρηκα παρα πολυ! 💗Πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι μια πολυ θετικη χοριακη!🙏

Ρε παιδια τι γουρλιδικο το γκρουπακι μας και ο Νοεμβρης!!!!!!!!!!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Δεν το πιστευωωωωω!!!!! Συγχαρητηριααααα!!!!! Κι εγω βλεπω αχνη δευτερη γραμμη!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉👏👏👏👏

Τελεια νεα!!!!!!! Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου αυριο!!!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Θα το δεις!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αααααααα!!!!!!!!!!!Δεν το πιστευω!!!! Χαρηκα παρα πολυ! 💗Πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι μια πολυ θετικη χοριακη!🙏

Ρε παιδια τι γουρλιδικο το γκρουπακι μας και ο Νοεμβρης!!!!!!!!!!😄

Πραγματικααα!!!! Αντε ρε κοριτσια ετσι ωραια νεα να εχουμε!!!! 🤞🤞🤞🤞💖💖💖🌄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πραγματικά ρε κορίτσια δεν προλαβαίνω να μπω στη συζήτηση μετά πάλι χάνομαι και δεν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα με τόσο τρέξιμο.......

Σήμερα το πρωί έκατσα και διάβασα όλα τα μηνύματα από τα κορίτσια που είχα ξυπνήσει γιατί δεν μπορούσα να κοιμηθώ και γυρνάμε στο κρεβάτι από τις τρεις ήμουνα σίγουρη πως θα μου έρθει περίοδος και το πρωί που σηκώθηκα μου ήρθε πρώτη φορά χάρηκα τόσο πολύ που μου ήρθε περίοδος ❤️

Χαχαχαχα πήρα λοιπόν το γιατρό μου κ όλο χαρά μου είπε έλα αύριο να σε δω το πρωί και όχι Σάββατο γιατί αν έχει σπάσει η κύστη θα πρέπει να βρούμε τα φάρμακα της εξωσωματικής....🧡✌️

Θέλω τόσο πολυ θεέ μου ...

Βρε κορίτσια μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο τι έχω κάνει και δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις από τα μηνύματά σας ενώ κάτω έχω μαρκάρει το κουτάκι που λέει να δέχομαι ειδοποιήσεις....

Μιμακο μπραβο!!!! Με το καλο να ξεκινησεις και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

 

Κορίτσια μου σας  ευχαριστώ πάρα πολύ!! ακόμα προσπαθώ να το συνειδητοποιησω

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Θετικότατο.. χάρηκα πολύ.. αντε να αυξάνονται οι εγκυουλες να χαιρόμαστε και εμείς.. εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια κ εγώ έχω τον φόβο για το τοξόπλασμα....  όσο είμαι έγκυος ΠΟΤΈ  δεν τρώω σαλάτες απ' έξω! Στο σπίτι τα πλένω άπειρες φορές για να είμαι σίγουρη ότι είναι καθαρά. Έχω ακούσει τραγικά περιστατικά κ το φοβάμαι πάρα πολύ 

Καλησπέρα κορίτσια!! Για το τοξόπλασμα που λέτε, εγώ έχω αντισώματα ευτυχώς..παρολαυτα κ στις 2 εγκυμοσύνες δεν τρώω πράσινα λαχανικά απέξω γιατί έχω ακούσει κι εγώ άσχημα περιστατικά και φοβάμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Froufro τελειωσες απ το γιατρο;;; Ειδατε τη μπουμπουκα;;

Κοριτσάκι μου μοοοολις μπήκα σπίτι.... Όλα καλά! 1.350 το κορίτσι μου 🥰 Όλα φαίνονται μια χαρά. Μου είπε βέβαια ένα περίεργο που δεν είχα ακούσει ποτέ ξανά... Έχω παραπλακούντα 😕 είναι λέει ένα πιο μικρό κομμάτι πλακούντα που μεγαλώνει παραδίπλα κ συνδέεται σε ένα μικρό σημείο με τον κυρίως πλακούντα. Από την στιγμή που γεννάω έτσι κ αλλιώς με καισαρική μου είπε να μην με απασχολεί καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Ουαουυυυυ έχω κατενθουσιαστείιιι συγχαρητήρια!!!!!! 😍😍😍 Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!!! Με το καλό Λακοστακι μου!!!!!! 🤰💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/11/2021 at 7:44 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αφιερωμενο σε ολες τις μελλοντικες εγκυούλες/ μανουλες που λαχταρούν για το θαυματάκι τους!🙂@Antonia2 @Raf123 @Κατεριναπαπ @Froufro @Lacostaki@Nandia-@Mimi26 @babyblue94 @MyNa @Princess28 @ntinaki83 (Συγνωμη αν ξεχασα να taggaro καποιο κοριτσι αλλα ειναι αφιερωμενο σε ολες!❣️💗)

 

 

Υπέροχο το βιντεάκι ❤️❤️

Ένα θαύμα είναι 💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Σήμερα περίμενα κανονικά κορίτσι μου.. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Τέλεια έκπληξη η σημερινη...♥️Θυμησε μου. Έκανες εξωσωματικη; Ή από μονη σου ; Προσπαθούσες καιρό; Νομίζω είχες ανοίξει το θέμα του Σεπτεμβρίου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου μοοοολις μπήκα σπίτι.... Όλα καλά! 1.350 το κορίτσι μου 🥰 Όλα φαίνονται μια χαρά. Μου είπε βέβαια ένα περίεργο που δεν είχα ακούσει ποτέ ξανά... Έχω παραπλακούντα 😕 είναι λέει ένα πιο μικρό κομμάτι πλακούντα που μεγαλώνει παραδίπλα κ συνδέεται σε ένα μικρό σημείο με τον κυρίως πλακούντα. Από την στιγμή που γεννάω έτσι κ αλλιώς με καισαρική μου είπε να μην με απασχολεί καθόλου 

Δεμενη η μπεμπιτσα!!! Μια χαρα!!! Να ειναι γερη!!! 🌺🌺💕💖💕💖💕💖

Δε ρωτας τη γυναικολογο σου να σου πει για τον παραπλακουντα;; Αν και απ οτι ειπε κι ο ιδιος, δε σας επηρεαζει καπου... Ολα τελεια!!!! 😁😁😁😁🤰🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Δεμενη η μπεμπιτσα!!! Μια χαρα!!! Να ειναι γερη!!! 🌺🌺💕💖💕💖💕💖

Δε ρωτας τη γυναικολογο σου να σου πει για τον παραπλακουντα;; Αν και απ οτι ειπε κι ο ιδιος, δε σας επηρεαζει καπου... Ολα τελεια!!!! 😁😁😁😁🤰🌹

Ναι αύριο πρωί θα την πάρω, μην την ενοχλώ τώρα.... αυτός ήταν πολύ χαλαρός ότι δεν τρέχει τίποτα, μόνο αν ήμουν φυσιολογική γέννα θα επέτρεπε να το προσέξουμε να μην μείνει κομμάτι μέσα 😕 εντάξει εγώ όσο να 'ναι οπωσδήποτε θα το συζητήσω μαζί της, αν όντως δεν είναι κάτι ανησυχητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Ενταξει το ειδα και εχω τρελαθεί🎉🎉🎉🎉!!Μπραβο κοριτσι μου!!!Συγχαρητηρια με μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι αύριο πρωί θα την πάρω, μην την ενοχλώ τώρα.... αυτός ήταν πολύ χαλαρός ότι δεν τρέχει τίποτα, μόνο αν ήμουν φυσιολογική γέννα θα επέτρεπε να το προσέξουμε να μην μείνει κομμάτι μέσα 😕 εντάξει εγώ όσο να 'ναι οπωσδήποτε θα το συζητήσω μαζί της, αν όντως δεν είναι κάτι ανησυχητικό 

Εννοειται να τη ρωτησεις!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!! 🤗❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Τέλεια έκπληξη η σημερινη...♥️Θυμησε μου. Έκανες εξωσωματικη; Ή από μονη σου ; Προσπαθούσες καιρό; Νομίζω είχες ανοίξει το θέμα του Σεπτεμβρίου. 

Φυσιολογικά ήρθε προσπαθούσαμε 22 μήνες συνολικά.. Ναι εγώ είχα ανοίξει το θέμα του Σεπτεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Και το σημερινό τεστ αχνό βγήκε ίσως να είναι λίγο νωρίς ακόμα γιατί έχω μικρό κύκλο και δεν έχουν περάσει ούτε 4 εβδομάδες από την τελευταία περίοδο ίσως και να φταίει το ότι το έκανα στις 4 το πρωί... Όπως και να έχει είναι θετικο αύριο το πρωί θα πάω για χοριακη 

IMG_20211119_051228.jpg

NegativeImage_4a56c0cd-bb59-4269-b84e-7e8611380937.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Και το σημερινό τεστ αχνό βγήκε ίσως να είναι λίγο νωρίς ακόμα γιατί έχω μικρό κύκλο και δεν έχουν περάσει ούτε 4 εβδομάδες από την τελευταία περίοδο ίσως και να φταίει το ότι το έκανα στις 4 το πρωί... Όπως και να έχει είναι θετικο αύριο το πρωί θα πάω για χοριακη 

IMG_20211119_051228.jpg

NegativeImage_4a56c0cd-bb59-4269-b84e-7e8611380937.png

Γλυκούλα φαντάζομαι το αγχος σου και την χαρά σου. 4 το πρωί. Μάτι δεν έκλεισες ♥️ πως το είπες στον άντρα σου;;🤗😀 Ή περιμένεις την χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Γλυκούλα φαντάζομαι το αγχος σου και την χαρά σου. 4 το πρωί. Μάτι δεν έκλεισες ♥️ πως το είπες στον άντρα σου;;🤗😀 Ή περιμένεις την χοριακη;

Καλημέρα κορίτσια όντως πόσο τυχερός ο Νοέμβρης!!! ❤️🧡

@Lacostaki περίμενε λίγο και θα κάνεις χοριακη !! Να δούμε 🧡❤️❤️✌️✌️✌️

Είναι αχνό όντως όμως 🥰🥰🥰 καλά απίστευτη έκπληξη μιλάμε !!!!

Εγώ είμαι στο δρόμο πάμε μαζί με το σύντροφό μου Αθήνα να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν έφυγε η κύστη 🙄🙏🙏🙏🙏 ελπίζω να ακούσω κάτι θετικό πια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Γλυκούλα φαντάζομαι το αγχος σου και την χαρά σου. 4 το πρωί. Μάτι δεν έκλεισες ♥️ πως το είπες στον άντρα σου;;🤗😀 Ή περιμένεις την χοριακη;

Καλέ από τις 3 ξύπνησα αλλά κρατήθηκα του το είπα απλά αλλα του είπα ότι πρέπει να κάνω και τη χοριακη για σιγουριά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Και το σημερινό τεστ αχνό βγήκε ίσως να είναι λίγο νωρίς ακόμα γιατί έχω μικρό κύκλο και δεν έχουν περάσει ούτε 4 εβδομάδες από την τελευταία περίοδο ίσως και να φταίει το ότι το έκανα στις 4 το πρωί... Όπως και να έχει είναι θετικο αύριο το πρωί θα πάω για χοριακη 

IMG_20211119_051228.jpg

NegativeImage_4a56c0cd-bb59-4269-b84e-7e8611380937.png

Έχεις δίκιο ίσως ειναι ακόμα αχνό λόγω μικρού κύκλου. Κ εμένα έτσι ήταν το πρώτο τεστ στην μπουμπούκα μου 😊

Σου εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα!!!! Με το καλοοοοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια όντως πόσο τυχερός ο Νοέμβρης!!! ❤️🧡

@Lacostaki περίμενε λίγο και θα κάνεις χοριακη !! Να δούμε 🧡❤️❤️✌️✌️✌️

Είναι αχνό όντως όμως 🥰🥰🥰 καλά απίστευτη έκπληξη μιλάμε !!!!

Εγώ είμαι στο δρόμο πάμε μαζί με το σύντροφό μου Αθήνα να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν έφυγε η κύστη 🙄🙏🙏🙏🙏 ελπίζω να ακούσω κάτι θετικό πια !

Να μας πεις νέα! Καλά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...