Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια μου,  ποοοσο σας καταλαβαίνω! Θα πέσουμε στο πάτωμα άλλες πολλές άλλες λίγες φορές.. σημασία έχει να ξανά σηκωνόμαστε... το έχω περάσει αυτό το στάδιο και πλέον δεν περιμένω τπτ, δεν ελπίζω σε τπτ γιατι αρνουμε να ξανά απογοήτευτω.. κοριτσάκια μου, χρειάζεται και το κλάμα ξεσπαμε και έπειτα συνεχίζουμε.. γεμίστε το χρόνο σας με ωραία πράγματα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά εμένα μου ήρθε τώρα που πήγα τουαλέτα είχα αιμα στο χαρτί… :( δε πειράζει θα έρθει όταν θα πρέπει να έρθει!! Εξάλλου έχουμε κ τον ουρολόγο στις 17 και εγώ έχω να πάω ενδοκρινολόγο στις 26! Ο μηνας εξετάσεων…

Ραφαελα μου τωρα ειδα το μνμ σου.. λυπαμαι κοριτσι μου..😔😔 αχ τα ιδια συναισθηματα εχουμε...

καντε τις εξετασεις σας αυτο το μηνα κι ελπιζω να βρειτε κατι και να διορθωθει συντομα!!!

εγω αγχωνομαι πιο πολυ τωρα που δεν ξερω τι εχω να παλεψω...

παμε δυνατα για τον επομενο μηνα!!!! τα κοριστια της παρεας μας φερνουν μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!😉❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου τωρα ειδα το μνμ σου.. λυπαμαι κοριτσι μου..😔😔 αχ τα ιδια συναισθηματα εχουμε...

καντε τις εξετασεις σας αυτο το μηνα κι ελπιζω να βρειτε κατι και να διορθωθει συντομα!!!

εγω αγχωνομαι πιο πολυ τωρα που δεν ξερω τι εχω να παλεψω...

παμε δυνατα για τον επομενο μηνα!!!! τα κοριστια της παρεας μας φερνουν μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!😉❤️❤️❤️

Ναι ναι δε πειράζει…θα δούμε τώρα που θα πάμε αν συμβαίνει κάτι για να το διορθώσουμε…

πριν λίγο διάβαζα για μια κοπέλα που έκανε 23 εξωσωματικές και λεω έχουμε ελπίδα…

μακαρι σύντομα να είμαστε ολες τυχερές ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Πφφφ και σε είχα για σιγουρακι .. δεν πειράζει τα Χριστούγεννα σου εύχομαι να είσαι διπλή

Δε πειράζει…Όλα καλά μακάρι αυτος ο μηνας να είναι πιο τυχερός!! Αν θα είμαστε θα γεννήσουμε στον μήνα της Παναγίας μακάρι ολες να μας βοηθήσει…!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε πειράζει…Όλα καλά μακάρι αυτος ο μηνας να είναι πιο τυχερός!! Αν θα είμαστε θα γεννήσουμε στον μήνα της Παναγίας μακάρι ολες να μας βοηθήσει…!! 

Μακάρι💗🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εκανα κι εγω ενα τεστ χωρις να εχω καθυστερηση γιατι δεν ξερω ποτε περιμενω περιοδο και αν θα μου ερθει μετα απο τα τελευταια αρνητικα τεστ ωορηξιας που σας ειπα.... Αλλα 2 εκανα εβδομαδεςμετα απο τελευταια επαφη! Ε βγηκε αρνητικοτατο, τριτωσε το κακο! Βασικα δεν με πειραζει το αρνητικο τεστ εγκυμοσυνης σαυτη τη φαση απλα ανησυχω μηπως κανω παλι κυκλο χωρις ωορηξια..... Εαν μεχρι Τεταρτη δεν μου ερθει περιοδος παω στο γυναικολογο! Τελος παντων ελπιζω να μου ερθει η γλυκιαμου περιοδος😄 (που καταντησαμε χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια υπάρχουν στιγμές που σας φαίνεται δύσκολο να συνεχίσετε σαν να μη συμβαίνει τίποτα επειδή απλά ήρθε η περίοδος και σιγά τι έγινε τον άλλο μήνα θα ξανά προσπαθήσουμε... Από εχτές που αδιαθετησα έχουμε βγει με φίλους, με την οικογένειά του συζύγου, μαζέψαμε ελιές, μαγειρεψαμε τοπικές συνταγές από το ίντερνετ και εγώ ειλικρινά νοιώθω χάλια... θέλω να τυλιχτω ολόκληρη με μια κουβέρτα και να κλάψω ήσυχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! @Raf123 μου περίμενα να έχουμε καλά νέα.... κρίμα! 

Νιώθω πολύ απογοήτευση στην ομαδούλα σήμερα, λογικό γιατί οι περισσότερες είστε στις μέρες της περιόδου... μη μου στεναχωριέστε βρε κοριτσάκια. Έχετε δρομολογήσει τις εξετάσεις σας όλες κ θα το πάτε πολύ στοχευμένα από εδώ κ πέρα! Πριν τελειώσει ο χρόνος μπορούν να αλλάξουν πολλά ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας καταλαβαίνω απόλυτα. Από το 2019 προσπαθούσα να μείνω. 

Το 2020 είχα μια αποβολή, μετά από 9 μήνες ξαναεμεινα και στην 10η εβδομάδα  παλινδρόμησε.

Ειλικρινά σε κάποια φάση δεν ήξερα αν έπρεπε να χαίρομαι που μπορούσα και εμένα έγκυος.Ο πόνος και στις 2 άτυχες εγκυμοσύνες ήταν τεράστιος.Και τώρα παρόλο το θετικό τεστ με έχει κυρίευσει ο φόβος.

Δεν θέλω να το βάζετε κάτω. Σε όλες θα έρθει το θαυματακι σας. Μπορεί να καθυστερήσει λίγο και ταλαιπωρούνται πολλές κοπέλες αλλά θα έρθει.

Μου τελείωσαν οι αντιδράσεις και δεν μπορώ να βάλω άλλες.

Να ξέρετε πως παρόλο που είμαστε άγνωστες μεταξύ μας🥰🥰.

Σήμερα εισέπραξα και από εσάς αγάπη με τα νέα μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! @Raf123 μου περίμενα να έχουμε καλά νέα.... κρίμα! 

Νιώθω πολύ απογοήτευση στην ομαδούλα σήμερα, λογικό γιατί οι περισσότερες είστε στις μέρες της περιόδου... μη μου στεναχωριέστε βρε κοριτσάκια. Έχετε δρομολογήσει τις εξετάσεις σας όλες κ θα το πάτε πολύ στοχευμένα από εδώ κ πέρα! Πριν τελειώσει ο χρόνος μπορούν να αλλάξουν πολλά ❤❤❤❤

Δε πειράζει στεναχωρεθηκα αύριο είναι μια καινούργια μέρα, μια καινούργια μέρα του κύκλου για να ξανά προσπαθήσουμε!! Σίγουρα έχουμε τις εξετάσεις για να δούμε τι συμβαίνει και να το διορθώσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου σας καταλαβαίνω απόλυτα. Από το 2019 προσπαθούσα να μείνω. 

Το 2020 είχα μια αποβολή, μετά από 9 μήνες ξαναεμεινα και στην 10η εβδομάδα  παλινδρόμησε.

Ειλικρινά σε κάποια φάση δεν ήξερα αν έπρεπε να χαίρομαι που μπορούσα και εμένα έγκυος.Ο πόνος και στις 2 άτυχες εγκυμοσύνες ήταν τεράστιος.Και τώρα παρόλο το θετικό τεστ με έχει κυρίευσει ο φόβος.

Δεν θέλω να το βάζετε κάτω. Σε όλες θα έρθει το θαυματακι σας. Μπορεί να καθυστερήσει λίγο και ταλαιπωρούνται πολλές κοπέλες αλλά θα έρθει.

Μου τελείωσαν οι αντιδράσεις και δεν μπορώ να βάλω άλλες.

Να ξέρετε πως παρόλο που είμαστε άγνωστες μεταξύ μας🥰🥰.

Σήμερα εισέπραξα και από εσάς αγάπη με τα νέα μου .

σε ευχαριστούμε πολύ που μας δίνεις κουράγιο! Πρέπει να είμαστε δυνατές και να αφήνουμε πίσω την απογοήτευση γιατί οι χαρές που θα έρθουν θα είναι περισσότερες ☺️☺️☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. καλη βδομαδα να εχουμε.. καπου εκει στον δρομο που περπαταμε υπαρχουν τα παιδακια μας.. θα τα συναντησουμε αργα η γρηγορα με καποιο τροπο.. θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα..ειστε μικρες ακομα...εχετε χρονια μπροστα σας.. σκεφτητε οτι εγω ειμαι και πιο μεγαλη και ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα αλλα παλι το προσπαθω💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι τα κοριτσάκια μου, που επιασαν πάτωμα αυτές τις μέρες, σήμερα να είναι καλύτερα ..@Raf123 @Antonia2 @evaioan ελπίζω κορίτσια μού να είστε καλύτερα, καινούργια μερα καινούργιες προσπάθειες και ξανα προς τη δόξα τραβά.. είπαμε είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο θα τα καταφέρουμε!  Μια αγκαλιά σε όλες 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι τα κοριτσάκια μου, που επιασαν πάτωμα αυτές τις μέρες, σήμερα να είναι καλύτερα ..@Raf123 @Antonia2 @evaioan ελπίζω κορίτσια μού να είστε καλύτερα, καινούργια μερα καινούργιες προσπάθειες και ξανα προς τη δόξα τραβά.. είπαμε είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο θα τα καταφέρουμε!  Μια αγκαλιά σε όλες 💕

Καλημερααα ❤️❤️❤️ Θελουμε δεν θελουμε είμαστε καλύτερα για εμας κ μετά για τους γύρω μας :) 

Εσυ πως είσαι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κορίτσια μου!!! Είναι από αυτες τις Δεύτερες που λες ωχ Δευτέρα σήμερα 🤨🤨🤨 Νυστάζω παρά πολύ 😴😴😴 δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά ξυπνούσα κάθε λίγο από τον πονο μέχρι που ξύπνησα τον άντρα μου να μου φέρει παυσίπονο! Όποτε μου έρχεται η περίοδος απόγευμα το βράδυ δεν κοιμάμαι!! Όποτε μου έρχεται πρωί αντέχω τον πονο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ❤️❤️❤️ Θελουμε δεν θελουμε είμαστε καλύτερα για εμας κ μετά για τους γύρω μας :) 

Εσυ πως είσαι;;; 

Μπράβο κορίτσι μού, εγώ είμαι πολύ καλά, πραγματικά δεν περιμένω τπτ, το μυαλό μου είναι να ξεμπερδεύω με τις εξετάσεις και σιγά σιγά να ξεκινήσω την διαδικασία της εξωσωματικής!  Νομίζω ότι αααν ξανά πιάσω πάτωμα θα είναι μόνο αν δεν τα καταφέρω, δεν ξέρω να το σκέφτομαι βέβαια,  είμαι αισιόδοξη και κατι μοτ λεει οτι θα τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μού, εγώ είμαι πολύ καλά, πραγματικά δεν περιμένω τπτ, το μυαλό μου είναι να ξεμπερδεύω με τις εξετάσεις και σιγά σιγά να ξεκινήσω την διαδικασία της εξωσωματικής!  Νομίζω ότι αααν ξανά πιάσω πάτωμα θα είναι μόνο αν δεν τα καταφέρω, δεν ξέρω να το σκέφτομαι βέβαια,  είμαι αισιόδοξη και κατι μοτ λεει οτι θα τα καταφέρω 

θα τα καταφερεις.. οταν σκεφτομαστε θετικα ερχονται ολα θετικα.. εγω προσπαθω παντα και στα χειροτερα να βλεπω την θετικη πλευρα αλλιως με τοσα που περασα στην ζωη μου θα ειμουν στο ψυχιατρειο .. ενα δυσκολο γαμο με βια και ενα πιο δυσκολό διαζυγιο οχι γιατι πηρα την αποφαση που ηταν λυτρωτικη να χωρισω αλλα γιατι δεν το δεχοταν και μου εκανε παρα πολλα και καποιες φορες επικινδυνα για την σωματικη μου υγεια αλλα δοξα τω θεο τωρα πια τα αφησα πισω και ειμαι καλα.. παντα ελεγα υπομονη θα το χωνεψει.. εβαζα τα παιδια πανω απ ολα και κρατουσα οσο μπορουσα τις ισορροπιες γιατι μετα τα μωρα θα πληρωναν τον πολεμο.. ευτυχως δεν τα ανακατεψε ουτε αυτος ποτε.. παντα υπαρχει το ουρανιο τοξο που βγαινει μετα την καταιγιδα.. υπομονη επιμονη και πιστη.. θα ερθει για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μού, εγώ είμαι πολύ καλά, πραγματικά δεν περιμένω τπτ, το μυαλό μου είναι να ξεμπερδεύω με τις εξετάσεις και σιγά σιγά να ξεκινήσω την διαδικασία της εξωσωματικής!  Νομίζω ότι αααν ξανά πιάσω πάτωμα θα είναι μόνο αν δεν τα καταφέρω, δεν ξέρω να το σκέφτομαι βέβαια,  είμαι αισιόδοξη και κατι μοτ λεει οτι θα τα καταφέρω 

Έτσι να σκέφτεσαι θετικά!!! Και ότι θα τα καταφέρετε!! Εγώ είμαι σίγουρη για εσένα ❤️❤️ 
 

Και εγώ αυτό το μήνα θα είμαι πιο αισιόδοξη και θα λεω «αυτό το μήνα θα μείνω εγκυος» πρέπει να το λέμε και να το πιστεύουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

θα τα καταφερεις.. οταν σκεφτομαστε θετικα ερχονται ολα θετικα.. εγω προσπαθω παντα και στα χειροτερα να βλεπω την θετικη πλευρα αλλιως με τοσα που περασα στην ζωη μου θα ειμουν στο ψυχιατρειο .. ενα δυσκολο γαμο με βια και ενα πιο δυσκολό διαζυγιο οχι γιατι πηρα την αποφαση που ηταν λυτρωτικη να χωρισω αλλα γιατι δεν το δεχοταν και μου εκανε παρα πολλα και καποιες φορες επικινδυνα για την σωματικη μου υγεια αλλα δοξα τω θεο τωρα πια τα αφησα πισω και ειμαι καλα.. παντα ελεγα υπομονη θα το χωνεψει.. εβαζα τα παιδια πανω απ ολα και κρατουσα οσο μπορουσα τις ισορροπιες γιατι μετα τα μωρα θα πληρωναν τον πολεμο.. ευτυχως δεν τα ανακατεψε ουτε αυτος ποτε.. παντα υπαρχει το ουρανιο τοξο που βγαινει μετα την καταιγιδα.. υπομονη επιμονη και πιστη.. θα ερθει για ολες μας

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου,  λυπάμαι για αυτή σου την ταλαιπωρία, εύχομαι πλέον να ζεις μια ζωή ήρεμη γεμάτο αγάπη.. 

Πολύ καλά έκανες και έκλεισες σφραγιζοντας  αυτό το κεφάλαιο! Σε ολες τις γυναίκες αξίζει η αγάπη! 

Έχεις τα παιδάκια σου να παίρνεις χαρά μεσα απο αυτά.. και σύντομα θα έχεις και ενα μικρούλη να ολοκληρώσετε την ευτυχία σας. Σου το εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Εγώ πήγα για χοριακη, το απόγευμα θα έχω την απάντηση.

Kαλημερα.. καλα αποτελεσματα να εχεις.. θα εχεις φυσικα αυτο ειναι δεδομενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυυ!!! Καλη εβδομάδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

@Κατεριναπαπκι εγω ειμαι πολυ καλυτερα!!! ετσι ειναι η ζωη!! εχει τα πανω και τα κατω της!! επιτρεπεται να πεσουμε και επιβαλλεται να σηκωθουμε!!!😉 παμε δυνατα για τις επομενες προσπαθειες!!!! 💪💪

@Raf123Περαστικα σου κοριτσι μου!! ελπιζω μεσα στη μέρα να εισαι καλυτερα!!! Σου στελνω μια αγκαλια!!!🤗

@ΜαρίαΔημήτρηςανυπομονουμε για τα αποτελεσματα!!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!! 🙏💌😘😘

Καλη δουλιτσα σε οσα κοριτσια εργαζονται!!!! 💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έτσι να σκέφτεσαι θετικά!!! Και ότι θα τα καταφέρετε!! Εγώ είμαι σίγουρη για εσένα ❤️❤️ 
 

Και εγώ αυτό το μήνα θα είμαι πιο αισιόδοξη και θα λεω «αυτό το μήνα θα μείνω εγκυος» πρέπει να το λέμε και να το πιστεύουμε 

Καταρχήν δεν ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ 🤣🤣🤣 κορίτσι μου θα σου πω να κάνεις αυτό που θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα 💕 

Εγω για παράδειγμα όταν το έλεγα αυτό, έτρωγα τα μούτρα μού και έπειτα ξέρετε την συνέχεια,  οπότε δεν με βοηθάει αλλα με φοβίζει.. Εσύ να κάνεις αυτό που σε βοηθάει 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου,  λυπάμαι για αυτή σου την ταλαιπωρία, εύχομαι πλέον να ζεις μια ζωή ήρεμη γεμάτο αγάπη.. 

Πολύ καλά έκανες και έκλεισες σφραγιζοντας  αυτό το κεφάλαιο! Σε ολες τις γυναίκες αξίζει η αγάπη! 

Έχεις τα παιδάκια σου να παίρνεις χαρά μεσα απο αυτά.. και σύντομα θα έχεις και ενα μικρούλη να ολοκληρώσετε την ευτυχία σας. Σου το εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου 💕

Σε ευχαριστω πολυ.. δεν ηθελα τα αγορια να μεγαλωσουν με τετοια προτυπα και χαιρομαι που ο μεγαλος τουλαχιστον 13χρ (ο μικρος ακομα 8 ειναι ) ειναι αντιθετος με αυτα που εζησε.. του εξηγησα πολλες φορες πως πρεπει να συμπεριφερεται σε μια κοπελα και του λεω να σκεφτεσαι αν ηταν μανα σου η αδελφη σου θα σου αρεσε να της συμπεριφερονται ασχημα? ελπιζω να μεγαλωσω 2 σωστα αγορια που πρωτα απ ολα σεβονται τον εαυτο τους.. μακαρι ο θεος να μου στειλει και ακομα ενα μικρο.. το θελουν και τα αγορια και ο νυν και εννοειται και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυ!!! Καλη εβδομάδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

@Κατεριναπαπκι εγω ειμαι πολυ καλυτερα!!! ετσι ειναι η ζωη!! εχει τα πανω και τα κατω της!! επιτρεπεται να πεσουμε και επιβαλλεται να σηκωθουμε!!!😉 παμε δυνατα για τις επομενες προσπαθειες!!!! 💪💪

@Raf123Περαστικα σου κοριτσι μου!! ελπιζω μεσα στη μέρα να εισαι καλυτερα!!! Σου στελνω μια αγκαλια!!!🤗

@ΜαρίαΔημήτρηςανυπομονουμε για τα αποτελεσματα!!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!! 🙏💌😘😘

Καλη δουλιτσα σε οσα κοριτσια εργαζονται!!!! 💋💋💋

ευχαριστουμε.. δευτερα κιολας με το ζορι στην δουλεια ειμαι.. να εχεις μια υπεροχη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!!   Ενεσεις προγεστερόνης ηθελα να γράψω , ουτε που καταλαβα πως εγραψα ενεσεις κορτιζόνης. Χαχαχα Χθες και προχθές, με επιασε εντονη ζαλη. Θεωρώ πως ειναι απο τα ουτροτζεσταν. Αν και τις δύο αυτές ημέρες, είχαν περάσει πανω απο 6 ωρες που τα ειχα παρει. Με την πρωινή λήψη, δεν με πιάνει. Μονο το απόγευμα. Οποτε το χθεσινό μνμ ήταν την ωρα που ειχα αυτη τη ζαλη. Παλι καλα που δεν εγραψα κι άλλα κουλά αχαχαχ Σήμερα ειμαι καλυτερα από αίμα... Και μάλιστα μεχρι και πριν μια ωρα, δεν ειχα καθόλου αιμα για πρώτη φορά μετα από τόσες ημέρες. Ομως οταν βγήκα για να πάω στον φούρνο να πάρω για τα παιδιά κατι να φάνε, περίμενα πολυ ωρα ορθια κι εκει ένιωσα παλι να τρεχει. Και όντως... Εσύ πόσες μέρες ήσουν με αιμορραγία; Την δόση του ουτροτζεσταν, την αλλαξα απο μονη μου. Δεν γίνονταν να περιμένω αλλο. Οπότε απο 2,3 που μου είπε, εγω παίρνω 6. Δλδ 2 των 200 χ 3 φορες την ημερα. Και θεωρώ πως αυτο με βοήθησε. Κατα τα άλλα σήμερα, ψυχολογικά, δεν ξυπνησα καθόλου καλα. Εκτός οτι είμαι πλήρως απογοητευμένη απο την αντιμετώπιση του γυναικολόγου, που ΑΑΑΝ παει καλα η εγκυμοσύνη δεν θα τον ξαναδώ ούτε ζωγραφιστο, αλλά γενικά ξυπνησα με πολύ χάλια διάθεση. Θα τον παρω κιολας να του ακυρώσω το σημερινό. Θα κανω 4 ημέρες υπομονή όπου θεωρώ πως τη Δευτέρα πλέον θα εχω πιο ξεκάθαρες απαντήσεις και οχι άλλη αναμονή. Αν δεν ακούσω καρδιά, τέλος... Να τα χαίρεσαι τα ζωακια σου. Ειναι η καλύτερη συντροφιά και η καλύτερη παρέα!
    • Η χοριακη που έκανα χτες το απόγευμα γιατί με έστειλε με όλα αυτά για μια τελευταία πήγε 3.500 και την τρίτη είχε κατέβει 2.500.... δεν ξέρω τι γίνεται ειλικρινά!!!!
    • Κορίτσια μου καλημέρα!!! Να μαι κ γώ!!! Περνάω δύσκολα κορίτσια με τις ναυτίες και κάποιες φορές και με εμετούς!!! Εκει που λέω είμαι καλυτερα (με το χάπι πάντα) κ αχ αρχίζω ν συνέρχομαι κ γώ εκει είναι που την επόμενη μέρα ξανά είμαι κρεβατωμένη!!! Νιώθω σαν άρρωστη! Δν έχω συνηδητοποιησει ακόμα ότι μέσα μου έχω ένα μωρακι! Έχω όλη μέρα ναυτία ! Νομίζω πως μ έχει γίνει εμμονή όλο αυτό και πως λειτουργεί πολύ το ψυχολογικό κομμάτι κ δν ξέρω πως ν απαλλαγώ! Κατά τ αλλά είμαι 12 εβδομάδων σήμερα και περιμένω πως κ πως ν ρθει η Δευτέρα γ ν κάνω την αυχενική διαφάνεια!!! 🙏🙏  χαιρομαι πολύ που όσες έχετε κάνει αυχενική διαφανεια είναι όλα καλά ! Ευχομαι γερά και τελειομηνα μωράκια σε όλες μας αγάπες μ!!!!  οσον αφορά εσένα @Tonia μου έχω φίλη που 8 η εβδομάδα επαθε αιματωμα, μιλάμε αιμορραγία τρομερή , πίστευε πως το είχε χάσει το μωρακι! Όμως ήταν εκει!!! Ο γιατρός τηα συνέστησε ακινησία όσο μπορεί και περίπου 14η εβδομάδα το αιμάτωμα είχε φύγει και όλα πήγαν καλά!!! Μη προδικάζεις τίποτα! Εχε πιστη στο μωρακι αυτό που παλεύει!  @Kiddo το ίδιο ισχύει ν γ σένα!!! Ακινησία και ξεκούραση όσο μπορείς! Έκανες και την αυχενική σου όλα καλά! Το μωράκι ήρθε γ ν μείνει! Λίγη ξεκούραση παραπάνω να περάσει κ ο 4ος! Πιστεύω πως τον μεγάλο κίνδυνο τον έχεις περάσει!  κ γώ κορίτσια προσπαθώ ν σκέφτομαι θετικά και πως η σημερινή μέρα για μένα θ πρέπει ν ναι γιορτή γιατί από αύριο μπαίνω στον 4ο και πως όπως κ ν χει το μεγάλο διάστημα μ τους εμετούς και τια ναυτίες το πέρασα! 
    • Βέβαια! Με ρωτάς??? Ανοικτά!!!! Ακολούθησε εεε. Mariemma Art
    • Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...