Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια να σας πω κατι  αλλα μην με περασετε για τρελη😆

Εχω βρει ηδη τραγουδι που εχω αποφασισει θα τραγουδαω οταν ειμαι εγκυος 😉και αφου γεννησω στο μωρο (ναι ξερω εδω δεν ξερουμε καν αν θα μεινω αλλα ειμαι λιγο ονειροπολα αλλα μεκφραζουν οι στιχοι😊)  Δεν πειραζει θα κανω προκαταβολικη αφιερωση χαχα

 

Να σε περάσουμε για τρελή; γιατι; εγω πχ σκέφτομαι τι χρώμα  να βάψω το παιδικό δωμάτιο.. τι καρότσι να πάρω κτλ κτλ και δεν φαίνεται σύντομα να έχω θετικό τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα είχα ρεπό και από το πρωί στόλισα. Μόλις τελείωσα. Τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου εποχή. Και τρελαίνομαι. Μακάρι του χρόνου να κάνουμε Χριστούγεννα με νινακια νεογέννητα. Συγγνώμη αν συγκινησω καμιά σας και εγώ  κάθε φορά κλαίω όταν το ξανά πιάνω στα χέρια μου. Περισυ τα Χριστούγεννα  έγραψα ένα γράμμα στον άντρα μου ως άγιο Βασίλη και του έκανα γνωστό την επιθυμία μου ότι ηρθε η ώρα μου να κάνω ένα παιδί. Του είχε έρθει ξαφνικό εξού και η απάντηση που μου αφησε εκείνος , ωστόσο μετά από λίγο καιρό το πήρε και αυτός πολύ ζεστά και μπορώ να πω ότι τώρα το θέλει σαν τρελός και ανυπομονεί. 

 

Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη 

Φετος ήμουν πολύ καλό κορίτσι και αγαπούσα πολύ τον άντρα μου. Αφού είμαστε όλοι υγιης δεν θέλω να μου φέρεις κατι. Ήδη έχεις φέρει αρκετά στην ζωή μου μόνο που είσαι εδώ. Τα πιο ωραία πράγματα δεν κοστίζουν οπότε από αυτά θα ήθελα να έχω. Θέλω λοιπόν να με αγαπάς πολύ, να με σκέφτεσαι, να μου φέρεσαι τελεια , και να μην με μαλώνεις ποτέ. Τώρα βέβαια αν πρέπει να φέρεις κάτι οπωσδήποτε θέλω για το 2021 ένα δώρο πολύ ξεχωριστό ,το πιο ακριβό από όλα. Ένα μπεμπακι. 

Υ.Γ. : όχι από τα ψεύτικα από τα αληθινά που κλαίνε.

 

Μικρή μου ...

Διάβασα με προσοχή το γράμμα  σου ,ώστε να μπορέσω να βρω αυτό το πολυποθητο δώρο που θα ήθελες Για φέτος τα Χριστούγεννα. 

Είδα λοιπόν ότι αυτό που μου ζητούσες δεν ήταν δώρο μία στιγμής αλλά δώρο μία ζωής για αυτό και δυσκολεύομαι να στο προσφέρω τόσο άμεσα. μπορώ όμως να σου υποσχεθώ πως όοοτι περνάει από το χέρι μου θα το κάνω για να αποκτήσεις κάποια στιγμή αυτό που θες πραγματικα . προς το παρόν θα προσπαθήσω να σε κάνω χαρούμενη με άλλολα πολύ πιο μικρής αξίας δωράκια μιας και το κάθε δώρο συνοδεύεται με πολύ αγάπη. ελπίζω να σε κάνουν χαρούμενη οι επιλογές που έκανα. 

Και μου είχε πάρει κάποια δωράκια. 

 

Και να σας πω για την ιστορία μετά που το επεξεργαστηκε μέσα στο χρόνο, άρχισε να θέλει όλο και πιο πολύ και τώρα να περιμένει πώς και πώς. 

Σκεφτόμουν αυτή την φορά τι να του γράψω .....😍 Θα του πω να ξανά ανατρέξει στο περσινό γράμμα χααχαχ

Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτη του χρόνου..  είναι η γέννηση του Χριστού.. είναι χαρούμενη γιορτή 

Έχω συγκινηθεί πολύ με τα γράμματα.. σου εύχομαι φέτος νσ πάρεις δώρο ένα θετικό τεστ

Σε όλα τα κορίτσια εύχομαι να πάρουν θετικό τεστ φέτος τα Χριστούγεννα.. να ομορφύνει κιαλλο αυτή η γιορτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;

Και εμένα μάλλον πιο νωρίς θα μου έρθει η καταραμένη.

Έχω πονάκια έντονα αλλά όχι συνεχόμενα από το απόγευμα και μετά, πονοκέφαλο, πόνο στο στήθος και πολλααααα νεύρα.

Μακάρι ο Άγιος Βασίλης να φέρει σε όλες μας τα καλύτερα δωράκια φέτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα είχα ρεπό και από το πρωί στόλισα. Μόλις τελείωσα. Τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου εποχή. Και τρελαίνομαι. Μακάρι του χρόνου να κάνουμε Χριστούγεννα με νινακια νεογέννητα. Συγγνώμη αν συγκινησω καμιά σας και εγώ  κάθε φορά κλαίω όταν το ξανά πιάνω στα χέρια μου. Περισυ τα Χριστούγεννα  έγραψα ένα γράμμα στον άντρα μου ως άγιο Βασίλη και του έκανα γνωστό την επιθυμία μου ότι ηρθε η ώρα μου να κάνω ένα παιδί. Του είχε έρθει ξαφνικό εξού και η απάντηση που μου αφησε εκείνος , ωστόσο μετά από λίγο καιρό το πήρε και αυτός πολύ ζεστά και μπορώ να πω ότι τώρα το θέλει σαν τρελός και ανυπομονεί. 

 

Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη 

Φετος ήμουν πολύ καλό κορίτσι και αγαπούσα πολύ τον άντρα μου. Αφού είμαστε όλοι υγιης δεν θέλω να μου φέρεις κατι. Ήδη έχεις φέρει αρκετά στην ζωή μου μόνο που είσαι εδώ. Τα πιο ωραία πράγματα δεν κοστίζουν οπότε από αυτά θα ήθελα να έχω. Θέλω λοιπόν να με αγαπάς πολύ, να με σκέφτεσαι, να μου φέρεσαι τελεια , και να μην με μαλώνεις ποτέ. Τώρα βέβαια αν πρέπει να φέρεις κάτι οπωσδήποτε θέλω για το 2021 ένα δώρο πολύ ξεχωριστό ,το πιο ακριβό από όλα. Ένα μπεμπακι. 

Υ.Γ. : όχι από τα ψεύτικα από τα αληθινά που κλαίνε.

 

Μικρή μου ...

Διάβασα με προσοχή το γράμμα  σου ,ώστε να μπορέσω να βρω αυτό το πολυποθητο δώρο που θα ήθελες Για φέτος τα Χριστούγεννα. 

Είδα λοιπόν ότι αυτό που μου ζητούσες δεν ήταν δώρο μία στιγμής αλλά δώρο μία ζωής για αυτό και δυσκολεύομαι να στο προσφέρω τόσο άμεσα. μπορώ όμως να σου υποσχεθώ πως όοοτι περνάει από το χέρι μου θα το κάνω για να αποκτήσεις κάποια στιγμή αυτό που θες πραγματικα . προς το παρόν θα προσπαθήσω να σε κάνω χαρούμενη με άλλολα πολύ πιο μικρής αξίας δωράκια μιας και το κάθε δώρο συνοδεύεται με πολύ αγάπη. ελπίζω να σε κάνουν χαρούμενη οι επιλογές που έκανα. 

Και μου είχε πάρει κάποια δωράκια. 

 

Και να σας πω για την ιστορία μετά που το επεξεργαστηκε μέσα στο χρόνο, άρχισε να θέλει όλο και πιο πολύ και τώρα να περιμένει πώς και πώς. 

Σκεφτόμουν αυτή την φορά τι να του γράψω .....😍 Θα του πω να ξανά ανατρέξει στο περσινό γράμμα χααχαχ

τελειο το γραμμα σου κοριτσι μου!!!! τι ωραιο ζευγαρι που ειστε!!! 💞💞κρατατε ωραια ατμοσφαιρα στη σχεση σας μπραβο!!!!

αχ εγω με αυτα τα ωραια τα ζουζουνιαρικα δεν το εχω.. δεν εχω ωραιες ιδεες...

Σου ευχομαι κοριτσι μου απο καρδιας φετος να ειναι τα πιο φωτεινα Χριστουγεννα!!!! του χρονου τετοια εποχη να στολιζεις το σπιτι, να παιζουν τραγουδακια και να εχεις ενα μωρουδακι γερο και αφρατο να σας κανει ευτυχισμενους!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤱🎅🎄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;

Και εμένα μάλλον πιο νωρίς θα μου έρθει η καταραμένη.

Έχω πονάκια έντονα αλλά όχι συνεχόμενα από το απόγευμα και μετά, πονοκέφαλο, πόνο στο στήθος και πολλααααα νεύρα.

Μακάρι ο Άγιος Βασίλης να φέρει σε όλες μας τα καλύτερα δωράκια φέτος.

αχ μακαρι...!!!!!🤞🤞❤️❤️

εχω κοριτσι μου εχω χασει την μπαλα.. περιμενα την τεταρτη 10/11 και λογω των καφε λεω θα ερθει τη δευτερα η περιοδος....

σημερα ειχαμε επαφη και ειναι λες κατεβηκε κανονικα η ακατανομαστη.... πολυ βιαστικη ειναι αυτο το μηνα!!! δεν κρατιεται και θελει να κατεβει....😕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ μακαρι...!!!!!🤞🤞❤️❤️

εχω κοριτσι μου εχω χασει την μπαλα.. περιμενα την τεταρτη 10/11 και λογω των καφε λεω θα ερθει τη δευτερα η περιοδος....

σημερα ειχαμε επαφη και ειναι λες κατεβηκε κανονικα η ακατανομαστη.... πολυ βιαστικη ειναι αυτο το μηνα!!! δεν κρατιεται και θελει να κατεβει....😕

 

Τον προηγούμενο μήνα είχα 3 μέρες καθυστέρηση. Τώρα περιμένω 13/11 αλλά είμαι πολύ περίεργα. Περνάει από το μυαλό μου μην είναι τίποτα παρενέργεια από το εμβόλιο για τον κορωνοιο.

5/10 έκανα την 2η δόση.

Τι να πω θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τον προηγούμενο μήνα είχα 3 μέρες καθυστέρηση. Τώρα περιμένω 13/11 αλλά είμαι πολύ περίεργα. Περνάει από το μυαλό μου μην είναι τίποτα παρενέργεια από το εμβόλιο για τον κορωνοιο.

5/10 έκανα την 2η δόση.

Τι να πω θα δείξει.

κοριτσι μου εχω διαβασει οτι καποια κοριτσια τα επηρεασε... δλδ μετα τη δευτερη δοση καπως αλλαξε ο κυκλος τους... εμενα δεν με επηρεασε καθολου.. η καταραμενη ηρθε στην ωρα της..😒

εκανες τεστ ωορρηξιας;; ειδες ποτε ηταν η ωορρηξια για να υπολογισεις ποτε περιπου θα ερθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου εχω διαβασει οτι καποια κοριτσια τα επηρεασε... δλδ μετα τη δευτερη δοση καπως αλλαξε ο κυκλος τους... εμενα δεν με επηρεασε καθολου.. η καταραμενη ηρθε στην ωρα της..😒

εκανες τεστ ωορρηξιας;; ειδες ποτε ηταν η ωορρηξια για να υπολογισεις ποτε περιπου θα ερθει;

Όχι δεν έκανα τεστ αλλά επειδή καταλαβαίνω την ωορρηξία μου, περιμένω 12 με 13 το πολύ.

Τον προηγούμενο μήνα που είχα δει με υπέρηχο την ωορρηξία καθώς συνέπεσε με το τεστ Παπ μου είχα και 3 μέρες καθυστέρηση.

Τι να πω. Μάλλον ο κύκλος μου τρελάθηκε.

Έκανα αμάν και πως να στρώσει ο κύκλος μου μετά την απόξεση και τώρα πάλι τα ίδια.

Αλλά κρατάω μικρό καλάθι για εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι δεν έκανα τεστ αλλά επειδή καταλαβαίνω την ωορρηξία μου, περιμένω 12 με 13 το πολύ.

Τον προηγούμενο μήνα που είχα δει με υπέρηχο την ωορρηξία καθώς συνέπεσε με το τεστ Παπ μου είχα και 3 μέρες καθυστέρηση.

Τι να πω. Μάλλον ο κύκλος μου τρελάθηκε.

Έκανα αμάν και πως να στρώσει ο κύκλος μου μετά την απόξεση και τώρα πάλι τα ίδια.

Αλλά κρατάω μικρό καλάθι για εγκυμοσύνη. 

Διαβάζω το σχόλιο σου και νομίζω ότι είναι το δικό μου.. είχα καθυστέρηση 3 μέρες.. στο παπ τεστ είδα την ωορρηξια.. πολλά τα κοινα😁😁😁 φυσικά εγω την είδα 15/10 και αδιαθετησα στην 1η Νοεμβρίου.. δλδ 16 μέρες μετά την ωορρηξία.. ενώ ο κύκλος μου είναι 27 μέρες.. δεν ξερω τι συμβαίνει αυτό το μήνα αλλά ήταν πολύ παράξενος και με πιο πολλή ροή.. άσε που ακόμα δεν έχω καθαρίσει.. κσι μέσα σε όλα αυτά έκανα και τις ορμονικές.. μάλλον γιαυτο δεν ανησύχησε η γιατρός μου που είναι χαμηλή η ορμόνη της ωορρηξία.. την είδαμε κιολας αρα κάνω... υπομονή και θα στρώσει.. μπορεί λίγο ο καιρός που άλλαξε.. αν κρυωσαμε.. λίγο από το εμβόλιο έχει γίνει ένας χαμός στον οργανισμό μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια καλό ΣΚ σε ολες ❤️❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Είμαστε διήμερο στο Καρπενήσι με τον σύντροφό μου να ξεφύγουμε λίγο η αυτό δεν πολύ μπαίνω !

@Lacostaki βάλε με 17/11 και θα σου πω ποτέ νέα ημερομηνία! 

Κορίτσια έχω κάθε μέρα λίγο αίμα από τη μέρα που ξεκίνησα τα αντισυλληπτικα. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικο.

Έχω και κάποια νέα, αρχικά ανυπομονώ να μετακομίσω , δεύτερον έχω σκεφτεί το θέμα της δουλειάς.οτι είναι μεγάλη ταλαιπωρία κ κάποιος στην επαρχεία μου πρότεινε εργασία εκεί με καλά χρήματα ! Με πήρε χθες κιόλας μόλις φτάσαμε Καρπενήσι κ θα το σκεφτώ σοβαρά !! Κ επίσης ανυπομονώ και έχω αγωνία για την εξωσωματική.... Σκέφτομαι πως πέρασε ένας χρόνος από πέρυσι τα χριστουγεννιάτικα 🥺🙏🙏🙏 που λέγαμε του χρόνου θα μάστε 3 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Είμαστε διήμερο στο Καρπενήσι με τον σύντροφό μου να ξεφύγουμε λίγο η αυτό δεν πολύ μπαίνω !

@Lacostaki βάλε με 17/11 και θα σου πω ποτέ νέα ημερομηνία! 

Κορίτσια έχω κάθε μέρα λίγο αίμα από τη μέρα που ξεκίνησα τα αντισυλληπτικα. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικο.

Έχω και κάποια νέα, αρχικά ανυπομονώ να μετακομίσω , δεύτερον έχω σκεφτεί το θέμα της δουλειάς.οτι είναι μεγάλη ταλαιπωρία κ κάποιος στην επαρχεία μου πρότεινε εργασία εκεί με καλά χρήματα ! Με πήρε χθες κιόλας μόλις φτάσαμε Καρπενήσι κ θα το σκεφτώ σοβαρά !! Κ επίσης ανυπομονώ και έχω αγωνία για την εξωσωματική.... Σκέφτομαι πως πέρασε ένας χρόνος από πέρυσι τα χριστουγεννιάτικα 🥺🙏🙏🙏 που λέγαμε του χρόνου θα μάστε 3 🙄

Κορίτσια επίσης δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις για τα μήνυματα, τι να κάνω ;;🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia-:28/11

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια επίσης δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις για τα μήνυματα, τι να κάνω ;;🤔

Κορίτσι μου είδες που σου έλεγα πως όλα θα πάρουν τον δρόμο τους... 😊

Φάσεις περνάμε στη ζωή μας κ σου έπεσαν πολλά μαζεμένα, τώρα όλα φαίνονται να γυρνάνε!!! Νομίζω ότι ξεκινάει η τυχερή σου χρονιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Είμαστε διήμερο στο Καρπενήσι με τον σύντροφό μου να ξεφύγουμε λίγο η αυτό δεν πολύ μπαίνω !

@Lacostaki βάλε με 17/11 και θα σου πω ποτέ νέα ημερομηνία! 

Κορίτσια έχω κάθε μέρα λίγο αίμα από τη μέρα που ξεκίνησα τα αντισυλληπτικα. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικο.

Έχω και κάποια νέα, αρχικά ανυπομονώ να μετακομίσω , δεύτερον έχω σκεφτεί το θέμα της δουλειάς.οτι είναι μεγάλη ταλαιπωρία κ κάποιος στην επαρχεία μου πρότεινε εργασία εκεί με καλά χρήματα ! Με πήρε χθες κιόλας μόλις φτάσαμε Καρπενήσι κ θα το σκεφτώ σοβαρά !! Κ επίσης ανυπομονώ και έχω αγωνία για την εξωσωματική.... Σκέφτομαι πως πέρασε ένας χρόνος από πέρυσι τα χριστουγεννιάτικα 🥺🙏🙏🙏 που λέγαμε του χρόνου θα μάστε 3 🙄

Καλημερα @Mimi26 μου!!! Να περασετε τελεια!!! Πανεμορφο το Καρπενησι!! Πηγαμε κι εμεις την προηγουμενη κυριακη μονοημερη!! Να πατε κ στο μικρο χωριο να περπατησετε κ να φατε! Ειναι φανταστικα!!

Τελεια τα νεα σου!! Αν ο γυναικολος δεν ανησυχει γ το αιμα ολα καλα!!

Θα ηρεμησεις κ με τη δουλεια!!😉 μονο δεν ξερω αν θα ηταν καλο να τους ενημερωσεις για ενδεχομενη εγκυμοσυνη ωστε αν ολα πανε καλα (που θα πανε δλδ!!!🙏) Να ειναι ενημεροι... Στις μικρες κοινωνιες πρεπει να εισαι ακομα πιο προσεκτικος νομιζω..

ΑΑααα!!! Αυριο θα παω στο Θαναση να δει τη μαγνητικη μου κ να αναλαβει τις φυσιοθεραπειες μου!! Μου εδωσε καρτα του κ ο ορθοπεδικος μου! Συνεργαζονται!! Κ πσλι ευχαριστω γ τη βοηθεια!!!❤️❤️❤️

καλα να περασετεεεεε!!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Όμορφη Κυριακή εύχομαι 💖💖💖
Εμας εδώ ο καιρός είναι για θάλασσα ☀️☀️

@Mimi26 καλά να περάσετε στην εκδρομή σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

 

Τι πίνακας είναι αυτος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2021 at 8:43 ΜΜ, ο/η MyNa είπε:

@Antonia2 @Froufro @misofeggaro @Nandia- @Hopemumtobe @Κατεριναπαπ @Raf123 Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για το ενδιαφέρον και τις ευχές!  Σας εύχομαι και σε εσάς τα καλύτερα! Ειλικρινά θεωρώ ότι μου φέρατε τύχη!  ❤️❤️❤️ Ελπίζω να προχωρήσει καλά γιατί είναι πολύ πολύ νωρίς. Θα παραμείνω να παρακολουθώ τις δικές σας εξελίξεις. 

Δε με άφηνε νωρίτερα να σας στείλω αλλά τα κατάφερα τώρα. Έλεγε πριν οτι έχω εξαντλήσει τις απαντήσεις μου. Αργεί κιόλας πολύ να τα δημοσιεύσει. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες πολύ! 🥰🥰🥰

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη.. θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2021 at 8:43 ΜΜ, ο/η MyNa είπε:

@Antonia2 @Froufro @misofeggaro @Nandia- @Hopemumtobe @Κατεριναπαπ @Raf123 Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για το ενδιαφέρον και τις ευχές!  Σας εύχομαι και σε εσάς τα καλύτερα! Ειλικρινά θεωρώ ότι μου φέρατε τύχη!  ❤️❤️❤️ Ελπίζω να προχωρήσει καλά γιατί είναι πολύ πολύ νωρίς. Θα παραμείνω να παρακολουθώ τις δικές σας εξελίξεις. 

Δε με άφηνε νωρίτερα να σας στείλω αλλά τα κατάφερα τώρα. Έλεγε πριν οτι έχω εξαντλήσει τις απαντήσεις μου. Αργεί κιόλας πολύ να τα δημοσιεύσει. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες πολύ! 🥰🥰🥰

Κορίτσι μου συγχαρητήρια και πάλι!!!😊 Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να σου πάνε όλα όπως θέλεις🥰🥰🥰 Να μας στελνεις να μας λες τα νεα σου❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη να έχουμε!!! Εμείς Εχθές βγήκαμε με παρεα και το ευχαριστήθηκα, ξέφυγε τό μυαλό μού!!! 

Φέτος  τα Χριστούγεννα  μακάρι να έρθει το πιο όμορφο δώρο για όλες μας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!!   Ενεσεις προγεστερόνης ηθελα να γράψω , ουτε που καταλαβα πως εγραψα ενεσεις κορτιζόνης. Χαχαχα Χθες και προχθές, με επιασε εντονη ζαλη. Θεωρώ πως ειναι απο τα ουτροτζεσταν. Αν και τις δύο αυτές ημέρες, είχαν περάσει πανω απο 6 ωρες που τα ειχα παρει. Με την πρωινή λήψη, δεν με πιάνει. Μονο το απόγευμα. Οποτε το χθεσινό μνμ ήταν την ωρα που ειχα αυτη τη ζαλη. Παλι καλα που δεν εγραψα κι άλλα κουλά αχαχαχ Σήμερα ειμαι καλυτερα από αίμα... Και μάλιστα μεχρι και πριν μια ωρα, δεν ειχα καθόλου αιμα για πρώτη φορά μετα από τόσες ημέρες. Ομως οταν βγήκα για να πάω στον φούρνο να πάρω για τα παιδιά κατι να φάνε, περίμενα πολυ ωρα ορθια κι εκει ένιωσα παλι να τρεχει. Και όντως... Εσύ πόσες μέρες ήσουν με αιμορραγία; Την δόση του ουτροτζεσταν, την αλλαξα απο μονη μου. Δεν γίνονταν να περιμένω αλλο. Οπότε απο 2,3 που μου είπε, εγω παίρνω 6. Δλδ 2 των 200 χ 3 φορες την ημερα. Και θεωρώ πως αυτο με βοήθησε. Κατα τα άλλα σήμερα, ψυχολογικά, δεν ξυπνησα καθόλου καλα. Εκτός οτι είμαι πλήρως απογοητευμένη απο την αντιμετώπιση του γυναικολόγου, που ΑΑΑΝ παει καλα η εγκυμοσύνη δεν θα τον ξαναδώ ούτε ζωγραφιστο, αλλά γενικά ξυπνησα με πολύ χάλια διάθεση. Θα τον παρω κιολας να του ακυρώσω το σημερινό. Θα κανω 4 ημέρες υπομονή όπου θεωρώ πως τη Δευτέρα πλέον θα εχω πιο ξεκάθαρες απαντήσεις και οχι άλλη αναμονή. Αν δεν ακούσω καρδιά, τέλος... Να τα χαίρεσαι τα ζωακια σου. Ειναι η καλύτερη συντροφιά και η καλύτερη παρέα!
    • Η χοριακη που έκανα χτες το απόγευμα γιατί με έστειλε με όλα αυτά για μια τελευταία πήγε 3.500 και την τρίτη είχε κατέβει 2.500.... δεν ξέρω τι γίνεται ειλικρινά!!!!
    • Κορίτσια μου καλημέρα!!! Να μαι κ γώ!!! Περνάω δύσκολα κορίτσια με τις ναυτίες και κάποιες φορές και με εμετούς!!! Εκει που λέω είμαι καλυτερα (με το χάπι πάντα) κ αχ αρχίζω ν συνέρχομαι κ γώ εκει είναι που την επόμενη μέρα ξανά είμαι κρεβατωμένη!!! Νιώθω σαν άρρωστη! Δν έχω συνηδητοποιησει ακόμα ότι μέσα μου έχω ένα μωρακι! Έχω όλη μέρα ναυτία ! Νομίζω πως μ έχει γίνει εμμονή όλο αυτό και πως λειτουργεί πολύ το ψυχολογικό κομμάτι κ δν ξέρω πως ν απαλλαγώ! Κατά τ αλλά είμαι 12 εβδομάδων σήμερα και περιμένω πως κ πως ν ρθει η Δευτέρα γ ν κάνω την αυχενική διαφάνεια!!! 🙏🙏  χαιρομαι πολύ που όσες έχετε κάνει αυχενική διαφανεια είναι όλα καλά ! Ευχομαι γερά και τελειομηνα μωράκια σε όλες μας αγάπες μ!!!!  οσον αφορά εσένα @Tonia μου έχω φίλη που 8 η εβδομάδα επαθε αιματωμα, μιλάμε αιμορραγία τρομερή , πίστευε πως το είχε χάσει το μωρακι! Όμως ήταν εκει!!! Ο γιατρός τηα συνέστησε ακινησία όσο μπορεί και περίπου 14η εβδομάδα το αιμάτωμα είχε φύγει και όλα πήγαν καλά!!! Μη προδικάζεις τίποτα! Εχε πιστη στο μωρακι αυτό που παλεύει!  @Kiddo το ίδιο ισχύει ν γ σένα!!! Ακινησία και ξεκούραση όσο μπορείς! Έκανες και την αυχενική σου όλα καλά! Το μωράκι ήρθε γ ν μείνει! Λίγη ξεκούραση παραπάνω να περάσει κ ο 4ος! Πιστεύω πως τον μεγάλο κίνδυνο τον έχεις περάσει!  κ γώ κορίτσια προσπαθώ ν σκέφτομαι θετικά και πως η σημερινή μέρα για μένα θ πρέπει ν ναι γιορτή γιατί από αύριο μπαίνω στον 4ο και πως όπως κ ν χει το μεγάλο διάστημα μ τους εμετούς και τια ναυτίες το πέρασα! 
    • Βέβαια! Με ρωτάς??? Ανοικτά!!!! Ακολούθησε εεε. Mariemma Art
    • Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...