Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μα πραγματικαααααα!!!!!! για τα σιδερα ειμαστε με τους συνειρμους και τις σκεψεις μας!!!!!!

εγω εχω ηδη αρχισει να σκεφτομαι πως θα του το πω του αντρα μου!!!!!! (σε 2-3 ημερες θα αλλαζω σερβιετες περιοδου κανονικοτατα και ακομα θα ελπιζω!!!!😂😂😂)

αν δειτε μια τρελη στα καναλια να της βαζουν ζουρλομανδυα και να ουρλιαζει "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ!!!!" εγω θα ειμαι!!!!

Εγώ από την άλλη σκέφτομαι ότι μολις γίνει το θαύμα κ έχουμε σποράκι θα τα λέμε όλα αυτά και θα γελάμε με τους εαυτούς μας, ρε κορίτσια αλήθεια δε γίνεται να είμαστε τόσο παρανοϊκές κ να αναλύουμε το κάθε τι…αναλύουμε τι κάθε σταγόνα που έχουμε στο σερβιετακι εγώ καθομαι κ παρατηρώ τα άσπρα υγρά κ μετά μπαίνω στο Ίντερνετ να δω πως είναι αν είσαι εγκυος ποσό παρανοϊκή πια…και όλα αυτά ολες τα κάνουμε κ ολες τα σκεφτόμαστε ολες το ίδιο μυαλό 😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου ολα θα πανε καλα!!!!!! θετικη σκεψη και θα ειναι πεντακαθαρη η καλλιεργεια!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️και μετα σε θελω στα ουρανια απο ψυχολογια!!! για να πανε ολα κατ'ευχην!!!🙏

Εσύ κορίτσι μου. Τι να πω για σένα ... Πάντα είσαι με την καλή κουβέντα για όλες ...σου αξίζουν τα καλύτερα και στο εύχομαι. Σίγουρα αυτό θα σου επιστρέψει♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εγώ περίπου τις ίδιες μέρες με εσένα είμαι. Ωορρηξία έκανα 27-28/10 κάπου εκεί. Από χθες έχω ελαφρά πονάκια χαμηλά , ζαλίζομαι πολύ από το πρωί και τσούζουν οι θηλές μου. Δεν ξέρω αν είναι συμπτώματα αλλά θα σου πω πώς τον Απρίλιο με τελευταία περίοδο 9/4 στις 24/4 είχα πάλι πονάκια και έκανα και εμετό. Λέω η ιδέα μου είναι. Περίμενα 4/5 περίοδο και 30/4 έκανα τεστ και ήταν θετικό άσχετα αν στην 10η βδομάδα παλινδρομησε.

Πάρε αύριο πρωί ένα predictor early ή το ψηφιακό clearblue. Δεν χάνεις κάτι.

μακαρι κοριτσι μου να ειναι θετικα συμπτωματα και να ερθει το θαυματακι σας!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

εσυ εχεις μικρουλη κυκλο ε;; συγκριτικα μ εμενα που εχω 28... τωρα ποτε περιμενεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ από την άλλη σκέφτομαι ότι μολις γίνει το θαύμα κ έχουμε σποράκι θα τα λέμε όλα αυτά και θα γελάμε με τους εαυτούς μας, ρε κορίτσια αλήθεια δε γίνεται να είμαστε τόσο παρανοϊκές κ να αναλύουμε το κάθε τι…αναλύουμε τι κάθε σταγόνα που έχουμε στο σερβιετακι εγώ καθομαι κ παρατηρώ τα άσπρα υγρά κ μετά μπαίνω στο Ίντερνετ να δω πως είναι αν είσαι εγκυος ποσό παρανοϊκή πια…και όλα αυτά ολες τα κάνουμε κ ολες τα σκεφτόμαστε ολες το ίδιο μυαλό 😆😆 

Όλες κάνουμε τα ίδια κορίτσια δεν είμαστε τρελές. Απλά πλέον ζούμε για αυτά τα σπορακια. Από την θέληση την υπερβολική κάνουμε όλες αυτές τις αναλύσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ από την άλλη σκέφτομαι ότι μολις γίνει το θαύμα κ έχουμε σποράκι θα τα λέμε όλα αυτά και θα γελάμε με τους εαυτούς μας, ρε κορίτσια αλήθεια δε γίνεται να είμαστε τόσο παρανοϊκές κ να αναλύουμε το κάθε τι…αναλύουμε τι κάθε σταγόνα που έχουμε στο σερβιετακι εγώ καθομαι κ παρατηρώ τα άσπρα υγρά κ μετά μπαίνω στο Ίντερνετ να δω πως είναι αν είσαι εγκυος ποσό παρανοϊκή πια…και όλα αυτά ολες τα κάνουμε κ ολες τα σκεφτόμαστε ολες το ίδιο μυαλό 😆😆 

οταν ερθουν τα σπορακια θα μας φανε τα αγχη της χοριακης, του εξωμητριου, της καρδουλας......

ολα τα αλλα θα εχουν γραφτει στην ιστορια και θα φυγουν μονομιας!!!!!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εσύ κορίτσι μου. Τι να πω για σένα ... Πάντα είσαι με την καλή κουβέντα για όλες ...σου αξίζουν τα καλύτερα και στο εύχομαι. Σίγουρα αυτό θα σου επιστρέψει♥️

γλυκουλα μουυυ!!!! 😍😍❤️❤️αυτο μενει στο τελος της ημερας!!! μια καλη συνειδηση και μια καλη ενεργεια!!!!

αυτη αξιζει σε ολους!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιωωωωωωωωω🤣🤣🤣 (ο ορισμος αυτου που ειπες... πες μου ΕΝΑ λογο που εκανα σμρ το τεστ ωορρηξιας.... ουτε εγω δεν ξερω καλα καλα😆😆😆)

 Νέο χόμπι.. να σε ρωτάνε με τι ασχολείστε τώρα; Κ να λες κατουράω σε τεστ 🤣🤣🤣🤣 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Α ναι.... μια κ το είπε αυτό! Εγώ κάνω σε ποτηράκι για σιγουριά. Μην πάει κάποιο ίχνος ορμόνης χαμένο!!!!! 😄😄😄

και εγω σε ποτηράκι κάνω…τη πρώτη φορά π έκανα τεστ δεν ξέρω πως το έκανα αλλά δεν έδειξε τίποτα ούτε τη γραμμή ελέγχου κ από εκείνη τη φορά μόνο σε ποτηράκι 😂😂😂 είναι χρήματα ομως που πραγματικά εγω δεν τα λυπήθηκα αν κ αρνητικά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σηκωνομαι να ζεστανω φαγακι για τον αντρουλη μου!!!! σχολασε και ερχεται!!!

Σας φιλω γλυκα!!!😘😘😘❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου σηκωνομαι να ζεστανω φαγακι για τον αντρουλη μου!!!! σχολασε και ερχεται!!!

Σας φιλω γλυκα!!!😘😘😘❤️❤️❤️

Φιλιά κορίτσι!!!! Περιμένουμε το πρωί ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όλες κάνουμε τα ίδια κορίτσια δεν είμαστε τρελές. Απλά πλέον ζούμε για αυτά τα σπορακια. Από την θέληση την υπερβολική κάνουμε όλες αυτές τις αναλύσεις. 

Εχεις δίκιο το θελουμε τόσο πολύ που είμαστε υπερβολικές καποιες φορες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

γλυκουλα μουυυ!!!! 😍😍❤️❤️αυτο μενει στο τελος της ημερας!!! μια καλη συνειδηση και μια καλη ενεργεια!!!!

αυτη αξιζει σε ολους!!!!!❤️

Μια καλή πράξη δε στοιχίζει τίποτα συμφωνώ ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όλες κάνουμε τα ίδια κορίτσια δεν είμαστε τρελές. Απλά πλέον ζούμε για αυτά τα σπορακια. Από την θέληση την υπερβολική κάνουμε όλες αυτές τις αναλύσεις. 

Έτσι είναι... τα έχω κάνει οοοολα αυτά! Γι'αυτό σας νιώθω τόσο πολύ ρε κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου σηκωνομαι να ζεστανω φαγακι για τον αντρουλη μου!!!! σχολασε και ερχεται!!!

Σας φιλω γλυκα!!!😘😘😘❤️❤️❤️

Φιλάκια και καλό βράδυ περιμένουμε να μας πεις για την εξέλιξη ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι κοριτσι μου να ειναι θετικα συμπτωματα και να ερθει το θαυματακι σας!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

εσυ εχεις μικρουλη κυκλο ε;; συγκριτικα μ εμενα που εχω 28... τωρα ποτε περιμενεις;;;

Μικρό έχω 25-26 μέρες.

Πάντως και για εσένα ελπίζω πως θα είναι θετικά τα αποτελέσματα σου. 

Εγώ πάντως στην θέση σου θα είχα κάνει πάνω από 5 τεστ μέσα στη μέρα.

Πάρε 2-3 να έχεις. Χαμένα δεν πάνε.

Εγώ πάντα έπαιρνα predictor early αλλά στην τελευταία πήρα το ψηφιακό της clearblue και έδειξε αμέσως και 4-5 μέρες πριν την καθυστέρηση.

Θα περιμένω να μας πεις αύριο τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι κοριτσι μου!!!!!

αχ το ειδα το πρωι και τρελαθηκα...!!!! γτ τα καφε ερχονται αργα το μεσημερι της 4ης ημερας πριν την περιοδο... τους τελευταιους 8-9 μηνες που τα παρατηρω....

μετα εβαλα τη λογικη κατω και ειπα: "εχει τυχει να ερθει η περιοδος στις 27 ημέρες αντι στις 28 οποτε τα καφε του σαββατου να ερθουν παρασκευη..... ε και μια ανωμαλια του κυκλου και να ερθει στις 26 ημερες;;; οποτε καλως ηρθατε καφε της περιοδου!!!🙈🙈"

αν δεν κρατηθω αυριο, θα παρω ενα τεστ να το κανω το σαββατο το πρωι.. ετσι κι αλλιως δεν εχω κανει ποτε. το χρωσταω στον εαυτο μου και στους 10 μηνες που προσπαθω!!!!😅😅

😂😂😂 αν θέλεις κορίτσι μου να το κάνεις κάντο να ευχαριστηθείς... αλλα συμφωνήσω με την @babyblue94 γιατι η απογοήτευση για ολες μας είναι τεράστια... Εγώ δεν αντέχω άλλο αυτό το βάσανο! 

Εύχομαι να γίνει το θαυματακι σου αυτή τη φορά και να μην χρειαστεί να κάνεις τπτ άλλο!!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Παιρνω το βραβειο της πιο τραγικης κ απελπισμενης του μηνα!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂

Ειχα τεστ ωορρηξιας κ το εκανα... Βγηκε αχνο... (Οχι οτι καταλαβαινω αν σημαινει κατι το αχνο... 😅😅😅)

16360526390008594664263535236023.jpg

Αχχχ αυτό είναι που σε κάνει να τρελεναισε βρε παιδί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Nandia- μήπως έχεις νέα από τη γιατρό κοπέλα μου?

Ναι όταν άφησαν μνμ στην γραμματέα της με πήρε γιατί είδε ότι αγχώθηκα πολύ..  μου είπε ότι είναι όλα καλά και θέλει νσ την  επαναλάβω τον άλλο μήνα.. μου είπε να σταματήσω και τις cyclofert.. είναι βιταμίνες γονιμότητας.. αν και 2 βδομάδες τις πίνω.. ελπίζω να μην χρειαστεί να την επαναλάβω αλλά θεωρώ ότι δεν θα μείνω αυτό τον μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Ναι όταν άφησαν μνμ στην γραμματέα της με πήρε γιατί είδε ότι αγχώθηκα πολύ..  μου είπε ότι είναι όλα καλά και θέλει νσ την  επαναλάβω τον άλλο μήνα.. μου είπε να σταματήσω και τις cyclofert.. είναι βιταμίνες γονιμότητας.. αν και 2 βδομάδες τις πίνω.. ελπίζω να μην χρειαστεί να την επαναλάβω αλλά θεωρώ ότι δεν θα μείνω αυτό τον μήνα 

Καλημερααα

 

Δε σου είπε κάτι άλλο; Αν το ωάριο δεν είναι καλό; Γιατί σου είπε να τις σταματήσεις, ισως επηρεάζουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα

 

Δε σου είπε κάτι άλλο; Αν το ωάριο δεν είναι καλό; Γιατί σου είπε να τις σταματήσεις, ισως επηρεάζουν; 

καλημερα.. οχι μου ειπε ειναι μια χαρα και απο το χημειο που με πηρε ο μικροβιολογοσ μου ειπε δεν ειναι πολυ πιο χαμηλα απο τις τιμες.. η γιατρος μου ειπε να το επαναλαβω αλλα στην 3η-5η μερα οχι πιο νωρις.. ειχα 3 μερες καθυστερηση αυτο το μηνα και μπορει να επιρεασε αυτο γιατι δεν ηταν οπως ο κανονικος μου κυκλος.. τις βιταμινες την ρωτησα εγω αν θα τις συνεχισω και μου ειπε να τις σταματησω να για να δουμε.. μπορει να επιρεαζουν δεν ξερω.. δεν μου ειπε κατι και δεν μου φανηκε ανησυχη.. μονο μου ειπε να μην αγχωνομαι γιατι δεν βοηθαει.. πιστευω αν ηταν ασχημα αποτελεσματα και λογο ηλικιας θα μου ελεγε να μιλησουμε απο κοντα.. η χαμηλη ορμονη ειναι για την ωορρηξια απ οτι διαβασα και εγραφε οτι οταν ειναι πολυ χαμηλη επηρεαζει και την περιοδο.. εγω ειμαι σταθερη καθε μηνα και ξερω και ποτε εχω ωορρηξια γιατι την νοιωθω.. πιθανων λογο καθηστερησης της περιοδου να επηρεασε τον κυκλο και να επηρεαστηκαν οι τιμες.. οπως και να εχει εχω ηρεμησει.. απλα το εχω να πανικοβαλλομαι με το παραμικρο.. η γιατρος απλα ειδε οτι ολα καλα και προφανως θα απαντουσε οταν θα εβρισκε χρονο.. να φανταστεις την ρωτουσα και μου απαντουσε μεχρι τις 8 το βραδυ.. σου λεει αυτη θα παθει τιποτα χωρις λογο και θα τρεχουμε χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πουρέκκες μου που ΄λεμε και στην κυπρο @Raf123 σωστα? χαχαχαχ

σημερα εχω πολυ καλη ψυχολογια οπως βλεπετε.. και πολυ θετικο ενστικτο για τον μηνα αυτο και ευχομαι σε ολες μας να βγει αληθινο και να ερθει το σπορακι.. ειναι και μηνας του σπορου τι πιο λογικο αλλωστε 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. οχι μου ειπε ειναι μια χαρα και απο το χημειο που με πηρε ο μικροβιολογοσ μου ειπε δεν ειναι πολυ πιο χαμηλα απο τις τιμες.. η γιατρος μου ειπε να το επαναλαβω αλλα στην 3η-5η μερα οχι πιο νωρις.. ειχα 3 μερες καθυστερηση αυτο το μηνα και μπορει να επιρεασε αυτο γιατι δεν ηταν οπως ο κανονικος μου κυκλος.. τις βιταμινες την ρωτησα εγω αν θα τις συνεχισω και μου ειπε να τις σταματησω να για να δουμε.. μπορει να επιρεαζουν δεν ξερω.. δεν μου ειπε κατι και δεν μου φανηκε ανησυχη.. μονο μου ειπε να μην αγχωνομαι γιατι δεν βοηθαει.. πιστευω αν ηταν ασχημα αποτελεσματα και λογο ηλικιας θα μου ελεγε να μιλησουμε απο κοντα.. η χαμηλη ορμονη ειναι για την ωορρηξια απ οτι διαβασα και εγραφε οτι οταν ειναι πολυ χαμηλη επηρεαζει και την περιοδο.. εγω ειμαι σταθερη καθε μηνα και ξερω και ποτε εχω ωορρηξια γιατι την νοιωθω.. πιθανων λογο καθηστερησης της περιοδου να επηρεασε τον κυκλο και να επηρεαστηκαν οι τιμες.. οπως και να εχει εχω ηρεμησει.. απλα το εχω να πανικοβαλλομαι με το παραμικρο.. η γιατρος απλα ειδε οτι ολα καλα και προφανως θα απαντουσε οταν θα εβρισκε χρονο.. να φανταστεις την ρωτουσα και μου απαντουσε μεχρι τις 8 το βραδυ.. σου λεει αυτη θα παθει τιποτα χωρις λογο και θα τρεχουμε χαχαχαχα

Ωραία κορίτσι μου, όλα καλά λοιπόν 

Είναι αυτό που λέγαμε κ χθες... μια ορμόνη μόνη της δεν μπορεί να έχει προκαλέσει τόσο ζημιά! Άντε βάλτε τα δυνατά σας απο εδώ κ πέρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...