Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

τι λες ρε συ;;; ντροπης πραγματα....

ειπαμε οχι κι ετσι... μα να κουτσομπολευει το γιο της;;; 😮

Ναι, δεν νιώθει ότι το κάνει από κουτσομπολιό... όντως δεν το κάνει με αυτή την πρόθεση. Αλλά δεν μπορεί να κρατηθεί να μην μιλάει. Αν θες να την βασανίσεις είναι να της πεις μυστικό κ να την αφήσεις μόνη στο σπίτι χωρίς τηλέφωνο 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι, δεν νιώθει ότι το κάνει από κουτσομπολιό... όντως δεν το κάνει με αυτή την πρόθεση. Αλλά δεν μπορεί να κρατηθεί να μην μιλάει. Αν θες να την βασανίσεις είναι να της πεις μυστικό κ να την αφήσεις μόνη στο σπίτι χωρίς τηλέφωνο 😆😆😆

αχχαχαχαχαχχαχα 😂😂😂😂 σωστηηηηηη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοιτα ειναι στη μεση ο αντρας μου... στην αρχη του αφησα χωρο να παρει θεση αλλα δεν.... θα στεναχωρεθει η μαμακα τουυυυυυυ... με ολη αυτη τη μαυριλα και την καταθλιψαρα το παιζει "αχ στεναχωρεθηκα...".. προφανως αυτος πειθεται... εγω δε χαμπαριαζω......🤨🤨

οποτε του ειπα αφου δε μιλας εσυ θα το κανω εγω..... και παιρνω θεση οπου με αφορα και οπου αξιζει να ασχοληθω.... αλλιως μπαινακης βγαινακης....😉🙃

 

Καλά κάνεις αλλά εντάξει χρειάζεται και λίγο ο άντρας να λέει κάτι για να μπαίνουν και λίγο στη θέση τους, και να μην φαινόμαστε εμεις οι κακίες της υπόθεσης!! Εμένα ο άντρας μου όταν ενοχληθεί με κάτι θα το πει και δε το νοιάζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έτσι ακριβώς! Έχω κ δύο αγόρια κ λέω όχι ρε εγώ δεν θα είμαι έτσι... Θα μάθουν να βάζουν σε προτεραιότητα την προσωπική τους ευτυχία με τον άνθρωπο που διάλεξαν 

Μπράβο που τα μεγαλώνεις έτσι !!! Εννοείται είναι ελεύθερα να φτιάξουν την οικογένεια τους με οποία θελήσουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιιιιιιααααααααααααααααααααααααααααα μου λειψατε!!🥰 Μου φαινεται οτι λειπω εβδομαδες και λειπω μονο  3 ημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξεκιναω να γραφω νεα, δνε εχω διαβασει τιπιτα απτα δικα σας να σημειωσω ελπιζω να ειστε πολυ καλα ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιιιιιιααααααααααααααααααααααααααααα μου λειψατε!!🥰 Μου φαινεται οτι λειπω εβδομαδες και λειπω μονο  3 ημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξεκιναω να γραφω νεα, δνε εχω διαβασει τιπιτα απτα δικα σας να σημειωσω ελπιζω να ειστε πολυ καλα ολες!!!!!!!!!!

Αχ σε διαισθάνομαι οτι έχεις εύχαρηστα... λεεγεεεε κορίτσι μου να χαρούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιιιιιιααααααααααααααααααααααααααααα μου λειψατε!!🥰 Μου φαινεται οτι λειπω εβδομαδες και λειπω μονο  3 ημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξεκιναω να γραφω νεα, δνε εχω διαβασει τιπιτα απτα δικα σας να σημειωσω ελπιζω να ειστε πολυ καλα ολες!!!!!!!!!!

Ανυπομονούμε πες μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνοπτικα τα νεα μου κοριτσια μου γλυκα ειναι οτι πηγαμε στον ανδρολογο κι ειπε οτι φαινεται οτι εχει δυστυχως κιρσοκηλη ΙΙ προς ΙΙΙ βαθμου, απ' οτι φαινεται (αν και το περιμενα οτι μπορει και να εχει λογω κακου σπερμοδιαγραμματος οταν το εμαθα στενοχωρεθηκα πολυ γιατι καταλαβα οτι εχουμε χειρουργειο κλπ κλπ),  βεβαια καναμε σημερα και τριπλεξ οσχεου για επιβεβαιωση και νομιζω οτι  αποτι ειδα στα συμπερασματα τελικα εχει δυο κιρσοκηλες  αλλα δεν εχουμε παει ακομη στον ανδρολογο να το δει.

Περιμενουμε και αποτελεσματα απο Λυμπεροπουλο αυριο που εκανε σπερμοδιαγραμμα αλλα νομιζω οτι οποιο και να εινσι πρεπει να γινει χειρουργειο οπως και να εχει, δεν το γλιτωνουμε,  και λογω ηλικιας κοντα στα 40 δεν ειναι και σιγουρο οτι θα εχει και αποτελεσμα κλπ.. ..

Γενικα κατι αλλο που με στενοχωρησε αλλα ειναι και η αληθεια ειναι οτι  ο ανδρολογος μου ειπε σε συνδυασμο και με δικο μου ιστορικο (πολυ χαμηλη ΑΜΗ και ινομυωματα) και ηλικια και των δυο μας (40&36) και αν ισχυει και κακο σπερμοδιαγραμμα και αυριο, οτι εγω  ειδικα δεν εχω χρονο και μας ειπε να παμε με εξωσωματικη κλπ και συντομοτερο για να εχουμε και πιθανοτητες για καλα αποτελεσματα. Μια καλη συμβουλη εδωσε  αλλα οσο να ναι λιγο στενοχωρεθηκα.  Τωρα προσπαθω να δω αν θα κανουμε χειρουργειο και ποτε κλπ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συνοπτικα τα νεα μου κοριτσια μου γλυκα ειναι οτι πηγαμε στον ανδρολογο κι ειπε οτι φαινεται οτι εχει δυστυχως κιρσοκηλη ΙΙ προς ΙΙΙ βαθμου, απ' οτι φαινεται (αν και το περιμενα οτι μπορει και να εχει λογω κακου σπερμοδιαγραμματος οταν το εμαθα στενοχωρεθηκα πολυ γιατι καταλαβα οτι εχουμε χειρουργειο κλπ κλπ),  βεβαια καναμε σημερα και τριπλεξ οσχεου για επιβεβαιωση και νομιζω οτι  αποτι ειδα στα συμπερασματα τελικα εχει δυο κιρσοκηλες  αλλα δεν εχουμε παει ακομη στον ανδρολογο να το δει.

Περιμενουμε και αποτελεσματα απο Λυμπεροπουλο αυριο που εκανε σπερμοδιαγραμμα αλλα νομιζω οτι οποιο και να εινσι πρεπει να γινει χειρουργειο οπως και να εχει, δεν το γλιτωνουμε,  και λογω ηλικιας κοντα στα 40 δεν ειναι και σιγουρο οτι θα εχει και αποτελεσμα κλπ.. ..

Γενικα κατι αλλο που με στενοχωρησε αλλα ειναι και η αληθεια ειναι οτι  ο ανδρολογος μου ειπε σε συνδυασμο και με δικο μου ιστορικο (πολυ χαμηλη ΑΜΗ και ινομυωματα) και ηλικια και των δυο μας (40&36) και αν ισχυει και κακο σπερμοδιαγραμμα και αυριο, οτι εγω  ειδικα δεν εχω χρονο και μας ειπε να παμε με εξωσωματικη κλπ και συντομοτερο για να εχουμε και πιθανοτητες για καλα αποτελεσματα. Μια καλη συμβουλη εδωσε  αλλα οσο να ναι λιγο στενοχωρεθηκα.  Τωρα προσπαθω να δω αν θα κανουμε χειρουργειο και ποτε κλπ..

 

Κοριτσάκι μου, αναλογιστικές όμως που βρήκες ενα μπούσουλα? Ξέρεις πως θα κινηθείς απο εδω και πέρα και έχεις γνώση των πραγμάτων!

Για να πας σε εξωσωματική πρέπει να γίνει το χειρουργείο για Την κυρσοκυλη? Επίσης αυτή τη στιγμή έχεις ινομυώματα? Ή είχες και τώρα είσαι καθαρή? 

Αφου βρήκατε την αρχή της κλωστης θα φτάσετε και στο όμορφο τέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συνοπτικα τα νεα μου κοριτσια μου γλυκα ειναι οτι πηγαμε στον ανδρολογο κι ειπε οτι φαινεται οτι εχει δυστυχως κιρσοκηλη ΙΙ προς ΙΙΙ βαθμου, απ' οτι φαινεται (αν και το περιμενα οτι μπορει και να εχει λογω κακου σπερμοδιαγραμματος οταν το εμαθα στενοχωρεθηκα πολυ γιατι καταλαβα οτι εχουμε χειρουργειο κλπ κλπ),  βεβαια καναμε σημερα και τριπλεξ οσχεου για επιβεβαιωση και νομιζω οτι  αποτι ειδα στα συμπερασματα τελικα εχει δυο κιρσοκηλες  αλλα δεν εχουμε παει ακομη στον ανδρολογο να το δει.

Περιμενουμε και αποτελεσματα απο Λυμπεροπουλο αυριο που εκανε σπερμοδιαγραμμα αλλα νομιζω οτι οποιο και να εινσι πρεπει να γινει χειρουργειο οπως και να εχει, δεν το γλιτωνουμε,  και λογω ηλικιας κοντα στα 40 δεν ειναι και σιγουρο οτι θα εχει και αποτελεσμα κλπ.. ..

Γενικα κατι αλλο που με στενοχωρησε αλλα ειναι και η αληθεια ειναι οτι  ο ανδρολογος μου ειπε σε συνδυασμο και με δικο μου ιστορικο (πολυ χαμηλη ΑΜΗ και ινομυωματα) και ηλικια και των δυο μας (40&36) και αν ισχυει και κακο σπερμοδιαγραμμα και αυριο, οτι εγω  ειδικα δεν εχω χρονο και μας ειπε να παμε με εξωσωματικη κλπ και συντομοτερο για να εχουμε και πιθανοτητες για καλα αποτελεσματα. Μια καλη συμβουλη εδωσε  αλλα οσο να ναι λιγο στενοχωρεθηκα.  Τωρα προσπαθω να δω αν θα κανουμε χειρουργειο και ποτε κλπ..

 

Κοριτσι μου μας ελειψεςςςςς!!!!!

Διαβασα γ την καταραμενη κιρσοκηλη κ στεναχωρεθηκα. 😔

Το καλο ομως ειναι οτι ειστε σε καλα χερια κ θα σας ξεμπλοκαρει απ το περιμενε κ περιμενε!! Παρτε αυριο μ το καλο τα αποτελεσματα απ το Λυμπεροπουλο (που εκει θα φανει πραγματικα αν και ποσο εχουν επηρεασει οι κιρσοκηλες) και βαλτε κατω με το γιατρο τα πιθανα σεναρια... Δλδ αν πρεπει να γινει επεμβαση κ ποσο θα ωφελησει.. γτ αν οντως συνεχισετε με εξωσωματικη, θα χρειαστουν αρκετα χρηματα οποτε δεν ξερω αν βγαινει οικονομικα να κανετε κ τα 2 (χειρουργειο κ εξωσωματικη).. 

Απο εκει κ περα ειναι δικη σας αποφαση πως θα κινηθειτε κ τι αποφασεις θα παρετε..

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια κι αν χρειαστεις οτιδηποτε στην Αθηνα να μου πεις!! 🤗

Εννοειται θ περιμενουμε αυριο να μας πεις τα νεα του αντρα σου κι ευχομαι να ειναι οσο το δυνατον καλυτερα!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου, αναλογιστικές όμως που βρήκες ενα μπούσουλα? Ξέρεις πως θα κινηθείς απο εδω και πέρα και έχεις γνώση των πραγμάτων!

Για να πας σε εξωσωματική πρέπει να γίνει το χειρουργείο για Την κυρσοκυλη? Επίσης αυτή τη στιγμή έχεις ινομυώματα? Ή είχες και τώρα είσαι καθαρή? 

Αφου βρήκατε την αρχή της κλωστης θα φτάσετε και στο όμορφο τέλος!!

Ανακουφιστηκες ήθελα να γράψω.. 

Και εμας μας έλειψες πολυυυ σε είχα στο μυαλό μου!! Πρώτα αποτελέσματα απο σπερμοδιαγραμμα και ύστερα αποφασίζετε με τους ειδικούς να σας συμβουλεύουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου, αναλογιστικές όμως που βρήκες ενα μπούσουλα? Ξέρεις πως θα κινηθείς απο εδω και πέρα και έχεις γνώση των πραγμάτων!

Για να πας σε εξωσωματική πρέπει να γίνει το χειρουργείο για Την κυρσοκυλη? Επίσης αυτή τη στιγμή έχεις ινομυώματα? Ή είχες και τώρα είσαι καθαρή? 

Αφου βρήκατε την αρχή της κλωστης θα φτάσετε και στο όμορφο τέλος!!

Ναι εχεις πολυ δικιο κοριτσι μου σιγουρα βοηθαει παρα ολυ που το μαθαμε (γιατι ξεραμε για κακο σπερμοδιαγραμμα αλλα οχιγια κιρσλοκηλη) και εννοειται ειναιι πολυτιμο οτι καναμε τηνναρχη. Αλλα φοβαμαι πολυ μηπως δεν προλαβουμε. Τα ινομυωματα μου τωρα ειναι οκ στη θεση και μεγεθος που ειναι αλλα υπαρχει ενας φοβος μηπως βγαλω νεα ινομυωματα σε κακη θεση και πρεπει να κανω χειρουργειο  και μετα καθυστερησω εγκυμοσυνη. Γιατι εβγαλα ξαφνικα τεσσερα μικρα πριν λιγους μηνες και εχω κακο ιστορικο απο μητερα μου. Επισης ο φιλος μου φοβαται πολυ χειρουργειο και εχει αγχωθει γιατι μολις το μαθαμε και δεν ξερω τι να του πω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου μας ελειψεςςςςς!!!!!

Διαβασα γ την καταραμενη κιρσοκηλη κ στεναχωρεθηκα. 😔

Το καλο ομως ειναι οτι ειστε σε καλα χερια κ θα σας ξεμπλοκαρει απ το περιμενε κ περιμενε!! Παρτε αυριο μ το καλο τα αποτελεσματα απ το Λυμπεροπουλο (που εκει θα φανει πραγματικα αν και ποσο εχουν επηρεασει οι κιρσοκηλες) και βαλτε κατω με το γιατρο τα πιθανα σεναρια... Δλδ αν πρεπει να γινει επεμβαση κ ποσο θα ωφελησει.. γτ αν οντως συνεχισετε με εξωσωματικη, θα χρειαστουν αρκετα χρηματα οποτε δεν ξερω αν βγαινει οικονομικα να κανετε κ τα 2 (χειρουργειο κ εξωσωματικη).. 

Απο εκει κ περα ειναι δικη σας αποφαση πως θα κινηθειτε κ τι αποφασεις θα παρετε..

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια κι αν χρειαστεις οτιδηποτε στην Αθηνα να μου πεις!! 🤗

Εννοειται θ περιμενουμε αυριο να μας πεις τα νεα του αντρα σου κι ευχομαι να ειναι οσο το δυνατον καλυτερα!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυ για συμπαρασταση κοριτσι μου και για διαθεση σου να βοηθησεις στην Αθηνα χωρις να μας ξερεις καν, μα πραγματικα τωρα τι ανθρωπος εισαι!!! 🥰Αυτο με επεμβαση μας το ειπε και ο γιατρος οτι δεν ξερει κατα ποσο οντως θα βοηθησει αλλα νομιζω αξιζει να προσπαθησουμε.. Απλα ηταν καπως ξαφνικα για ολα αυτα δηλαδη ηρθαμε, μαθαμε για κιρσοκηλη και τωρα πρεπει να μπει χειρουργειο ψιλο στο καπακι γιατι λεει και ο γιατρος να μην αργησουμε  κλπ . Και γιατι αν ξαναγυρισουμε πισω πρεπει παλι απτην αρχη αδειες και εξτρα εξοδα κλπ .Απλα εκτος απτο οικονομικο ειναι και αυτον πολυ δυσκολο ψυχολογικα τοσο συντομα.

  Αχ αντε να δουμε αυριο βρε κοριτσια τι θα δειξει και αυτο σπερμοδιαγραμμα, ο φιλος μου μου ειπε οτι γενικα πιστευει οτι θα βγει καλυτερο γιατι στα προηγουμενα ηταν πιο αγχωμενος, τι να πω θα δειξει! Ανυπομονω απειρα να δω! Θα σας πω εννοειται!!🥰

 

Και παλιευχαριστω!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ανακουφιστηκες ήθελα να γράψω.. 

Και εμας μας έλειψες πολυυυ σε είχα στο μυαλό μου!! Πρώτα αποτελέσματα απο σπερμοδιαγραμμα και ύστερα αποφασίζετε με τους ειδικούς να σας συμβουλεύουν!!

Ναι κοριτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ για ενδιαφερον σου και  για συμβουλες σου, το εκτιμω απεριοριστα πραγματικα μεσα απτην καρδια μου🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι κοριτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ για ενδιαφερον σου και  για συμβουλες σου, το εκτιμω απεριοριστα πραγματικα μεσα απτην καρδια μου🥰🥰🥰

@Κατεριναπαπ Εσυ τι κανεις κοριτσι μου? Δεν εχω διαβασει μηνυματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου μας ελειψεςςςςς!!!!!

Διαβασα γ την καταραμενη κιρσοκηλη κ στεναχωρεθηκα. 😔

Το καλο ομως ειναι οτι ειστε σε καλα χερια κ θα σας ξεμπλοκαρει απ το περιμενε κ περιμενε!! Παρτε αυριο μ το καλο τα αποτελεσματα απ το Λυμπεροπουλο (που εκει θα φανει πραγματικα αν και ποσο εχουν επηρεασει οι κιρσοκηλες) και βαλτε κατω με το γιατρο τα πιθανα σεναρια... Δλδ αν πρεπει να γινει επεμβαση κ ποσο θα ωφελησει.. γτ αν οντως συνεχισετε με εξωσωματικη, θα χρειαστουν αρκετα χρηματα οποτε δεν ξερω αν βγαινει οικονομικα να κανετε κ τα 2 (χειρουργειο κ εξωσωματικη).. 

Απο εκει κ περα ειναι δικη σας αποφαση πως θα κινηθειτε κ τι αποφασεις θα παρετε..

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια κι αν χρειαστεις οτιδηποτε στην Αθηνα να μου πεις!! 🤗

Εννοειται θ περιμενουμε αυριο να μας πεις τα νεα του αντρα σου κι ευχομαι να ειναι οσο το δυνατον καλυτερα!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

@Antonia2Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ για συμπαρασταση κοριτσι μου και για διαθεση σου να βοηθησεις στην Αθηνα χωρις να μας ξερεις καν, μα πραγματικα τωρα τι ανθρωπος εισαι!!! 🥰Αυτο με επεμβαση μας το ειπε και ο γιατρος οτι δεν ξερει κατα ποσο οντως θα βοηθησει αλλα νομιζω αξιζει να προσπαθησουμε.. Απλα ηταν καπως ξαφνικα για ολα αυτα δηλαδη ηρθαμε, μαθαμε για κιρσοκηλη και τωρα πρεπει να μπει χειρουργειο ψιλο στο καπακι γιατι λεει και ο γιατρος να μην αργησουμε  κλπ . Και γιατι αν ξαναγυρισουμε πισω πρεπει παλι απτην αρχη αδειες και εξτρα εξοδα κλπ .Απλα εκτος απτο οικονομικο ειναι και αυτον πολυ δυσκολο ψυχολογικα τοσο συντομα.

  Αχ αντε να δουμε αυριο βρε κοριτσια τι θα δειξει και αυτο σπερμοδιαγραμμα, ο φιλος μου μου ειπε οτι γενικα πιστευει οτι θα βγει καλυτερο γιατι στα προηγουμενα ηταν πιο αγχωμενος, τι να πω θα δειξει! Ανυπομονω απειρα να δω! Θα σας πω εννοειται!!🥰

 

Και παλιευχαριστω!!🥰🥰🥰

Ειναι το ψυχολογικο κομματι δυσκολο.. πως να τα διαχειριστει ολα αυτα ενας αντρας;; Εμεις οσο να πεις ειμαστε πιο πρακτικες κ τα σκεφτομαστε μπαμ μπαμ... Κ ξετουμε οτι αν το χειρουργειο εινσι η μονη λυση, τοτε αυτο πρεπει να γινει... Οι αντρουληδες μας θελουν λιγο push...

Να εισαι δυνατη να στηριξεις τον αντρα σου!!! 

Αυτα τα γρηγορα ειναι τα πιο αποτελεσματικα γτ ο αντρας δεν εχει πολυ χρονο να το αναλυσει κ να κανει πισω μετα.. μια κι εξω!! απλα ειναι μεγαλη σφαλιαρα γτ αφορα πολυ λεπτο θεμα. 

Υ.Γ. εννοειται παιδι μου να μου πεις οτι θες. Αν ησουν μονη θα σου ελεγα κ για καφε αλλα τωρα προεχουν αλλα.. κ εννοειται σας ξερω κοριτσια μου!!! Ξερετε γ μενα περισσοτερα κ απ την κολλητη μου μ τοσες αληθειες κ αγχη π μοιραζομαστε... 💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 

Αχ κοριτσι μου μετα απ τοσο τρεξιμο εχεις την εννοια μας.. τι ψυχουλα εισαι!!😍😍😍

Ολα καλα εμεις!! συνεχιζουμε δυναμικα τις προσπαθειες (οχι για παιδι... Δε θελουμε αλλωστε...😂😂😂😂😂) Και τη Δευτερα παμε ανδρολογο ν δουμε τι θ μας πει..αν θα χρειαστει επεμβαση ο αντρας μου..

Σαλπιγγογραφια θ κανω τλκ τον αλλο μηνα γτ θ παω σε ιδιωτη γιατρο κι οχι στο Μητερα... Αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe καλησπέρα κορίτσι μου! Μας έλειψες! Είδα ότι έστειλες, αλλά ήθελα να επιστρέψω σπίτι για να δω τα νέα σου. Κρίμα που προέκυψε το θέμα με την κιρσοκήλη, αλλά να το βλέπεις θετικά, ότι τώρα ξέρετε που πατάτε κ τι έχετε να αντιμετωπίσετε.... Όλα θα πάρουν τον δρόμο τους από εδώ κ πέρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Hopemumtobe καλησπέρα κορίτσι μου! Μας έλειψες! Είδα ότι έστειλες, αλλά ήθελα να επιστρέψω σπίτι για να δω τα νέα σου. Κρίμα που προέκυψε το θέμα με την κιρσοκήλη, αλλά να το βλέπεις θετικά, ότι τώρα ξέρετε που πατάτε κ τι έχετε να αντιμετωπίσετε.... Όλα θα πάρουν τον δρόμο τους από εδώ κ πέρα 😊

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου🥰🥰🥰 Μακαρι🥰🥰🥰 Εσυ πως εισαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Ειναι το ψυχολογικο κομματι δυσκολο.. πως να τα διαχειριστει ολα αυτα ενας αντρας;; Εμεις οσο να πεις ειμαστε πιο πρακτικες κ τα σκεφτομαστε μπαμ μπαμ... Κ ξετουμε οτι αν το χειρουργειο εινσι η μονη λυση, τοτε αυτο πρεπει να γινει... Οι αντρουληδες μας θελουν λιγο push...

Να εισαι δυνατη να στηριξεις τον αντρα σου!!! 

Αυτα τα γρηγορα ειναι τα πιο αποτελεσματικα γτ ο αντρας δεν εχει πολυ χρονο να το αναλυσει κ να κανει πισω μετα.. μια κι εξω!! απλα ειναι μεγαλη σφαλιαρα γτ αφορα πολυ λεπτο θεμα. 

Υ.Γ. εννοειται παιδι μου να μου πεις οτι θες. Αν ησουν μονη

Βαθα σου ελεγα κ για καφε αλλα τωρα προεχουν αλλα.. κ εννοειται σας ξερω κοριτσια μου!!! Ξερετε γ μενα περισσοτερα κ απ την κολλητη μου μ τοσες αληθειες κ αγχη π μοιραζομαστε... 💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹

Ναι ειναι πολυ λεπτο θεμα οντως αλλα βασικα αυτο που καταλαβα  με κιρσοκηλη ειναι οτι ειναι πολυ συχνο στους ανδρες οσο περνανε τα χρονια απλα δεν τους επηρεαζει ολους τους ανδρες στο σπερμοδιαγραμμα.  Περιμενουμε και διαφορεες αιματολογικες βεβαια επομενη εβδομαδα γιατι μπορει να φταιει κατι αλλο, ποτε δεν ξερεις!

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου για βοηθεια σου και στηριξη🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσι μου μετα απ τοσο τρεξιμο εχεις την εννοια μας.. τι ψυχουλα εισαι!!😍😍😍

Ολα καλα εμεις!! συνεχιζουμε δυναμικα τις προσπαθειες (οχι για παιδι... Δε θελουμε αλλωστε...😂😂😂😂😂) Και τη Δευτερα παμε ανδρολογο ν δουμε τι θ μας πει..αν θα χρειαστει επεμβαση ο αντρας μου..

Σαλπιγγογραφια θ κανω τλκ τον αλλο μηνα γτ θ παω σε ιδιωτη γιατρο κι οχι στο Μητερα... Αυτα..

Μπραβο κοριτσι μου!! 🥰Καλα κανετε, μακαρι να εισαι εγκυος συντομαι και να μη χρειαστει καν η σαλπιγγογραφια😍! Σκεφτομαι κι εγω ισως να κανω το επομενο διαστημα αλλα οπως σου ειχα πει με νεα μεθοδο!  Περιμενω ομως να τελειωσουμε με τα αλλα πρωτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου🥰🥰🥰 Μακαρι🥰🥰🥰 Εσυ πως εισαι ?

Καλά είμαι εγώ κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!! 🥰Καλα κανετε, μακαρι να εισαι εγκυος συντομαι και να μη χρειαστει καν η σαλπιγγογραφια😍! Σκεφτομαι κι εγω ισως να κανω το επομενο διαστημα αλλα οπως σου ειχα πει με νεα μεθοδο!  Περιμενω ομως να τελειωσουμε με τα αλλα πρωτα!!

Ένα ένα να τα βάλετε στη σειρά!! Μη στεναχωριέσαι οπως είπαν κ τα κορίτσια τώρα ξέρετε που είναι το πρόβλημα και ότι μπορείτε να το αντιμετωπίσετε! Θα βγουν και τα αποτελέσματα με το σπερματοδιαγραμμα και θα μας πεις! Στήριξε τον αντρα σου και όλα καλά θα πάνε να εχεις πίστη και θετική ενέργεια που είμαι σίγουρη ότι εχεις!! Πως νιώθει ο άντρας σου; Τι σου είπε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Κατεριναπαπ Εσυ τι κανεις κοριτσι μου? Δεν εχω διαβασει μηνυματα!!!

Τσ γνωστά κορίτσι μου,  εχω τα πάνω μου και τα κάτω μου... Εχθές έπιασα πάτωμα πάλι, ξέρεις τα γνωστά κλαμα και μια καινούργια μερα ξεκινάει, περιμένω την Τρίτη να παμε Γιάννενα να μας δει ουρολογος και έπειτα την άλλη Δευτέρα ο εξωσωματιστης και πάει λέγοντας... κορίτσι μου εγω το αποφάσισα πάω για εξωσωματική, δεν έχω άλλο ψυχολογία στερεψα!

Πριν είδα την συνέντευξη της μπομπα, καλα ε σαν να με άκουγα ηταν, ΑΚΡΙΒΏΣ ΟΜΩΣ!  Το έδειξα το βίντεο στον άντρα μου και απλα το σταμάτησε και με κοιτούσε με ανοιχτό στόμα 😂 το μόνο που με ρώτησε είναι πως νιώθω και τι ένστικτο έχω για το αν τα καταφέρουμε και του λέω ναι με εξωσωματική ίσως τα καταφέρουμε και μου λέει τελείωσε αυτό θα γίνει!

Κορίτσι μου ελπίζω πολύ σε ένα καλο σπερμοδιαγραμμα και να μην χρειαστεί η επέμβασή, ακόμα και σε εξωσωματική να καταλήξετε στο τέλος ρε κορίτσια η χαρα μας θα είναι τόση μεγάλη που θα τα ξεχάσουμε ολα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...