Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια πάντα φοβόμουν και πάντα παίρναμε τις προφυλάξεις μας άμα το ήξερα ότι θα πάρει τόσο καιρό να μην έπαιρνα προφύλαξη 

μα καλα τα ιδια λεω κι εγω... τζαμπα τοσα χρονια τα λεφτα στα αντισυλληπτικα και τα προφυλακτικα....👎👎👎😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Το πρώτο είναι του πεθερού μου κ ευτυχώς ειναι ένα όνομα που λατρεύω..... είχα καταχαρεί στην εκδοχή να κάνω αγόρι κ να του το δώσω. Δεν ξέρω πώς θα σας ακουστεί εσάς.... τον λένε Πανορμίτη. Στα Δωδεκάνησα το βγάζουμε αρκετά, είναι από τον Πανορμίτη στην Σύμη που του έχω μεγάλη αδυναμία 

ναιιι!! το ξερω.. Αρχαγγελος Μιχαηλ ο Πανορμιτης!!!! εχω παει κι εχω προσκυνησει.. οχι τωρα.. πιο παλια με το πρωην μου!!!😆😆

Δεν το εχω ξανακουσει παντως.... ειναι σαν το Τσαμπικος-Τσαμπικα εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Ρε κοριτσια, μόνο ο δικός μου άντρας θέλει κοριτσια;; 
Πηγαμε για σπερματεγχυση και το μόνο που είπε στο γιατρό «Γιατρέ, να προσέξουμε τα θηλυκά»!!! 😂

Τελειος!!!! απλα.... 😍😍

(μου τελειωσαν οι αντιδρασεις.....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχε πίστη!!!! Θα έρθει.... θα δεις που σε λίγο καιρό μία-μία θα ανεβάζετε θεματάκια για τις βαφτίσεις σας!!!

Έχω πίστη αρκετή και επιμονή και υπομονή…έχουμε προγραμματισμένο γάμο τον  Φεβρουαρίο του 22 και στο σπίτι μας θα μπούμε του χρόνου τον Σεπτέμβρη αν ως τότε δεν μας έρθει τότε θα πρέπει να το ψάξουμε καλύτερα, ήδη τον άλλον μήνα θα κάνουμε εξετάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ούτε εγώ θέλω παιδιά... ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ " 😂😂😂😂 Ε μα δηλαδή μας κουρασαν "παιδί και παιδί " 😂😂😂

αχχαχαχχαα μου τελειωσαν οι αντιδρασεις 🤣🤣🤣 Τωρα που το ειπαμε οτι δεν θελουμε πιστευω ειμαστε ηδη🤣😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Ρε κοριτσια, μόνο ο δικός μου άντρας θέλει κοριτσια;; 
Πηγαμε για σπερματεγχυση και το μόνο που είπε στο γιατρό «Γιατρέ, να προσέξουμε τα θηλυκά»!!! 😂

Κι εμενα θελει κοριτσι φανατικα ομως!!! Και απτο πολυ λεγε λεγε μεκανε να θελω κι εγω που ηθελα αγορ να θελω κοριτσι και μη σου πω και κοριτσια διδυμα αχχαχαα Βασικα με ολη μου την καρδια ας ερθει καιτο φυλο δεν με πειραζει καθολου 🥰😍🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια πάντα φοβόμουν και πάντα παίρναμε τις προφυλάξεις μας άμα το ήξερα ότι θα πάρει τόσο καιρό να μην έπαιρνα προφύλαξη 

αχαχαχχα ακριβως το ιδιο λεω κι εγω τσαμπα η τοσο προσοχη και τοσο αγχος τοσα χρονια πραγματικα ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ναι προσπαθώ να πηγαίνω σχεδόν κάθε χρόνο.... Η αλήθεια είναι ότι Τσαμπίκος- Τσαμπίκα θα είχα χοντρό θέμα να το βγάλω.... Δεν ξέρω αν σας ακούγεται το ίδιο με το Πανορμίτης, εγώ το θεωρώ πανέμορφο 🥰

Πολύ πιο ωραίο είναι το Πανορμίτης από το Τσαμπίκα…Εμεις στη Κύπρο έχουμε το Ανδρεας καπως ετσι με εσας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχε πίστη!!!! Θα έρθει.... θα δεις που σε λίγο καιρό μία-μία θα ανεβάζετε θεματάκια για τις βαφτίσεις σας!!!

αχ το εκανα εικονα τι ωραια τα λες μας δινεις πολυ κουραγιο βρε κοριτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα ξεκινησα να βλεπω μια νεα σειρα squid game νετφλιξ, το εχετε δει? Προσπαθω με καθε τροπο να αποσπασω προσοχη μου μεχρι τελος εβδομαδας πολυ λογικα θα βγει σπερμοδιαγραμμα..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ πιο ωραίο είναι το Πανορμίτης από το Τσαμπίκα…Εμεις στη Κύπρο έχουμε το Ανδρεας καπως ετσι με εσας 

Το Ανδρέας είναι ένα όνομα που μου αρέσει πάρα πολύ, χωρίς να έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο.... Δεν ήξερα ότι είναι τόσο σύνηθες στην Κύπρο. Αλλά τώρα που το λες όντως είχα αρκετούς συμφοιτητές κ αγόρια κ κορίτσια από Κύπρο με αυτό το όνομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια πάντως βλέπω ότι οι περισσότερες εδώ έχετε ήδη βάλει σε μια τάξη το θέμα "παιδί" με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κ χαίρομαι πάρα πολύ! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχουμε νέα από όλες. Πιστευω οι επόμενοι μήνες θα έχουν πολλά ευχάριστα κ όλα αυτά που συζητάμε για ονόματα θα γίνονται πραγματικότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ πιο ωραίο είναι το Πανορμίτης από το Τσαμπίκα…Εμεις στη Κύπρο έχουμε το Ανδρεας καπως ετσι με εσας 

Φανταστικο το Ανδρεας!!!❤️❤️❤️

Η πρωτη μου σχεση λεγοταν ετσι!!! μανιακος... θεοτρελος!!! μου στελνει ακομα μνματα και μαιλ.. ειναι του γιατρου τελειως!!

Αλλα το ονοματακι τελειο!!!! 👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια πάντως βλέπω ότι οι περισσότερες εδώ έχετε ήδη βάλει σε μια τάξη το θέμα "παιδί" με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κ χαίρομαι πάρα πολύ! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχουμε νέα από όλες. Πιστευω οι επόμενοι μήνες θα έχουν πολλά ευχάριστα κ όλα αυτά που συζητάμε για ονόματα θα γίνονται πραγματικότητα 

αχ μακαριιιιιιι!!!!! απ το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Το Ανδρέας είναι ένα όνομα που μου αρέσει πάρα πολύ, χωρίς να έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο.... Δεν ήξερα ότι είναι τόσο σύνηθες στην Κύπρο. Αλλά τώρα που το λες όντως είχα αρκετούς συμφοιτητές κ αγόρια κ κορίτσια από Κύπρο με αυτό το όνομα 

Έστω ενα άτομο από κάθε οικογένεια θα έχει έναν Ανδρέα ή Ανδρια σε κορίτσι! Εγώ έχω την γιαγιά μου τον αδερφό μου και ο άντρας μου, και από τον αντρα μου έχουμε τους 2 παππούδες του και την γιαγιά του όποτε φαντάζεσαι πως είναι…! Είναι ωραίο όνομα μαρεσει σε αντρα σε γυναίκα όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια πάντως βλέπω ότι οι περισσότερες εδώ έχετε ήδη βάλει σε μια τάξη το θέμα "παιδί" με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κ χαίρομαι πάρα πολύ! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχουμε νέα από όλες. Πιστευω οι επόμενοι μήνες θα έχουν πολλά ευχάριστα κ όλα αυτά που συζητάμε για ονόματα θα γίνονται πραγματικότητα 

Μακάρι ολες μας αξίζουμε να ζήσουμε την μητρότητα και θα την ζήσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Φανταστικο το Ανδρεας!!!❤️❤️❤️

Η πρωτη μου σχεση λεγοταν ετσι!!! μανιακος... θεοτρελος!!! μου στελνει ακομα μνματα και μαιλ.. ειναι του γιατρου τελειως!!

Αλλα το ονοματακι τελειο!!!! 👌

Ο άντρας μου είναι Ανδρεας και εμένα μαρεσει αν και για εμας στην Κύπρο δεν είναι σπάνιο αλλά μαρεσει! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια πάντως βλέπω ότι οι περισσότερες εδώ έχετε ήδη βάλει σε μια τάξη το θέμα "παιδί" με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κ χαίρομαι πάρα πολύ! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχουμε νέα από όλες. Πιστευω οι επόμενοι μήνες θα έχουν πολλά ευχάριστα κ όλα αυτά που συζητάμε για ονόματα θα γίνονται πραγματικότητα 

Μακαρι 🙏🙏🙏❤️❤️❤️ Ολες το θελουμε τοσο πολυ και μας αξιζει το καλυτερο😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα η μαμα μου με έταξε δεν είχα καμία γιαγιά Ραφαελα…θεωρώ ότι αυτό με τα ονόματα είναι πολύ ξεπερασμένο και εμένα μαρεσει να κρατάω την παράδοση αλλά αν ένα ζευγάρι θέλει να το ονομάσει το μωρό του με άλλο όνομα δεν πρέπει να ρωτάνε πως και γιατί…επειδή δεν θα το ονομάσουν το όνομα των μεν η των δεν θα το αγαπούν λιγότερο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα σας κ καλό μήνα!! Συγχαρητήρια στις νέες εγγυουλες κ καλή επιτυχία σε μας που περιμένουμε... Να σας πω κ γω το άγχος μου...μετά από 6 χρόνια συνεχούς προσπάθειας κ απογοήτευσης...κ ενώ είμαστε υγιής με μια αποτυχημένη σπερματεχυση πέρυσι....είπαμε να κάνουμε κ φέτος..27/9 κάναμε σπερματεχυση κ ξεκίνησα κ utrogestan200 3 την ημέρα... Δε ξέρω τι μπορεί ναναι από παρενέργειες η επειδή πέτυχε... Στης 7 του μήνα μου πε ο γιατρός να κάνω το πρώτο τεστ... Όλες τις μέρες έχω υπνηλία ναυτίες κτλ κ σήμερα ξύπνησα σαν αρρωστη κοιμόμουν 14 ώρες. Κ θερμοκρασία έφτασε 37.4..να ελπίζω λέτε?? Σορυ για το σεντόνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια πάντα φοβόμουν και πάντα παίρναμε τις προφυλάξεις μας άμα το ήξερα ότι θα πάρει τόσο καιρό να μην έπαιρνα προφύλαξη 

Ακριβώς το ίδιο που να ήξερα τρομάρα μου.. Επίσης υπήρξε περίοδος που έλεγε δεν με φαντάζομαι με παιδί, δεν θέλω εχω πολλά πράγματα να κάνω ακόμα..  το κακο μου το καιρό!🖐 στα μούτρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασχετο αλλα ξεκινησα να βλεπω μια νεα σειρα squid game νετφλιξ, το εχετε δει? Προσπαθω με καθε τροπο να αποσπασω προσοχη μου μεχρι τελος εβδομαδας πολυ λογικα θα βγει σπερμοδιαγραμμα..😉

Οχι Δεν το έχω δει η αλήθεια είναι, μπράβο όμως πολυ καλα κάνεις.. και μην σκας κορίτσι μου, όλα διορθώνεται και ολα λύνονται, πάνω απο ολα πίστη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια πάντως βλέπω ότι οι περισσότερες εδώ έχετε ήδη βάλει σε μια τάξη το θέμα "παιδί" με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κ χαίρομαι πάρα πολύ! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχουμε νέα από όλες. Πιστευω οι επόμενοι μήνες θα έχουν πολλά ευχάριστα κ όλα αυτά που συζητάμε για ονόματα θα γίνονται πραγματικότητα 

Μακααρι κοπέλα μου... ξέρεις τι φορουμ πάρτυ θα γίνει!!! Χαμός τα πληκτρολόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elcielo_virgin είπε:

Καλησπεραα σας κ καλό μήνα!! Συγχαρητήρια στις νέες εγγυουλες κ καλή επιτυχία σε μας που περιμένουμε... Να σας πω κ γω το άγχος μου...μετά από 6 χρόνια συνεχούς προσπάθειας κ απογοήτευσης...κ ενώ είμαστε υγιής με μια αποτυχημένη σπερματεχυση πέρυσι....είπαμε να κάνουμε κ φέτος..27/9 κάναμε σπερματεχυση κ ξεκίνησα κ utrogestan200 3 την ημέρα... Δε ξέρω τι μπορεί ναναι από παρενέργειες η επειδή πέτυχε... Στης 7 του μήνα μου πε ο γιατρός να κάνω το πρώτο τεστ... Όλες τις μέρες έχω υπνηλία ναυτίες κτλ κ σήμερα ξύπνησα σαν αρρωστη κοιμόμουν 14 ώρες. Κ θερμοκρασία έφτασε 37.4..να ελπίζω λέτε?? Σορυ για το σεντόνι...

Καλημέρα κοπέλα μου! Η αλήθεια είναι πως η προγεστερόνη φέρνει υπνηλία κ ναυτίες η άτιμη.... όσο για την θερμοκρασία δεν ξέρω... εύχομαι ολόψυχα να μεγαλώνει ένα σποράκι μέσα σου κ να τα έχετε καταφέρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Η αλήθεια είναι πως η προγεστερόνη φέρνει υπνηλία κ ναυτίες η άτιμη.... όσο για την θερμοκρασία δεν ξέρω... εύχομαι ολόψυχα να μεγαλώνει ένα σποράκι μέσα σου κ να τα έχετε καταφέρει!!!

Καλημέρα σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ..είναι η βδομάδα που θα Μάθουμε κ το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο...😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...