Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

Ουτε εμενα μου ηρθε ακομη αλλα θα  μου ερθει στανταρντ αυριο, εχω τα κλασσικα πονακια περιοδου. Αυτοσ ο γιατρος φταιει που με μπερδεψε και περιμενα και καλα σημερα! Καθε φορα που παω για παρακολουθηση ωορηξιας και βλεπει να εχω εχω 18.5-19 ωαριο επιμενει οτι'' σημερα ειναι η ωορηξια'' και παντα κανει λαθος κι εγω κανω την επομενη  μερα χαχπου ειναι πανω απο 21 οποτε αυριο ειναι η μερα που ειναι να μου ερθει, Του το εχω πει 100 φορες αλλα αυτος εκει το χαβα του.😃

Ο ανδρας μου μου λεει  με πονηρο υφος ''α δεν σου ηρθε περιοδος  ε''? Και καλα εμεινα εγκυος🤣🤣🤣 Του λεω χρυσο μου θα μου εθρει αυριο εχω πονακια και εκανα τεστ αρνητικο. Και μαζευτηκε αμεσως! Πιστευω πιο πολυ απο οτι ονειρευεται να ειμαι εγκυος δεν ειναι γιατι θελει παιδι θυελει να αποφυγει εξετασεις και ταξιδι Αθηνα🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσι μου μπορω να φανταστω πως νιωθεις αλλα ποτε δεν εχω φτασει στην πηγη να πιω νερο.. ουτε καθυστερηση ειχα ποτε ουτε αλλα δειγματα περα απο τη φαντασια μου...

απο εμενα εχεις μια τεραστια ευχη να ειναι η τυχερη σας προσπαθεια (ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!) και να πανε ολα καλα!!!!❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Θυμισε μου.. εσυ ειχες κατι σε καφε η ροζ;; η τπτ απολυτως;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ουτε εμενα μου ηρθε ακομη αλλα θα  μου ερθει στανταρντ αυριο, εχω τα κλασσικα πονακια περιοδου. Αυτοσ ο γιατρος φταιει που με μπερδεψε και περιμενα και καλα σημερα! Καθε φορα που παω για παρακολουθηση ωορηξιας και βλεπει να εχω εχω 18.5-19 ωαριο επιμενει οτι'' σημερα ειναι η ωορηξια'' και παντα κανει λαθος κι εγω κανω την επομενη  μερα χαχπου ειναι πανω απο 21 οποτε αυριο ειναι η μερα που ειναι να μου ερθει, Του το εχω πει 100 φορες αλλα αυτος εκει το χαβα του.😃

Ο ανδρας μου μου λεει  με πονηρο υφος ''α δεν σου ηρθε περιοδος  ε''? Και καλα εμεινα εγκυος🤣🤣🤣 Του λεω χρυσο μου θα μου εθρει αυριο εχω πονακια και εκανα τεστ αρνητικο. Και μαζευτηκε αμεσως! Πιστευω πιο πολυ απο οτι ονειρευεται να ειμαι εγκυος δεν ειναι γιατι θελει παιδι θυελει να αποφυγει εξετασεις και ταξιδι Αθηνα🤣🤣🤣

αχαχαχαχααχχαα!!! μ αρεσει που εσυ μαθαινεις στο γυναικολογο τη δουλεια του!!! μεγαλη επιτυχια αυτος ο γιατρος!!!😆😆😆

σε ποια πολη ειστε;; (αν επιτρεπεται...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 απο μεθαύριο θα το σκεφτώ..  εγω λέω ευτυχώς έχω το παράδειγμα της baby blue 😂😂😂 ξέρετε πόσο πολύ το θέλω,  αλλά ρε κορίτσια μου φοβάμαι να αφεθώ και να πιστέψω πάλι γιατι θα τρελαθώ πάλι αν απογοήτευτω.. νομίζω βρήκα την κατάλληλη λέξη "φοβάμαι " πραγματικά.. 

Σε καταλαβαινω και να ξερεις σεχω στο μυαλο μου συνεχεια αν θα σου ερθει κλπ  και δεν σε ρωταω επιτηδες για το λογο που λες, Ευχομαι ομως να μην σου ερθει και αυριο! Καθε μερα που περναει καλο ειναι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχααχχαα!!! μ αρεσει που εσυ μαθαινεις στο γυναικολογο τη δουλεια του!!! μεγαλη επιτυχια αυτος ο γιατρος!!!😆😆😆

σε ποια πολη ειστε;; (αν επιτρεπεται...)

Δεν φταιει ο γιατρος μαλλον εγω με τοση αναλυση παω εγω για γυναικολογος 🤣 Περιττο να πω οτι ενα 1% μου ελπιζει ακομη να γινει μια ανατροπη να μην μου ερθει περιοδος 🤣( για την πολη  στο αφηνω για εκπληξη,😆😆 ειναι πολυ μικρη πολη και γιαυτο δεν το λεω μην ειναι αλλοι 10 γνωστοι ☺️ )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν φταιει ο γιατρος μαλλον εγω με τοση αναλυση παω εγω για γυναικολογος 🤣 Περιττο να πω οτι ενα 1% μου ελπιζει ακομη να γινει μια ανατροπη να μην μου ερθει περιοδος 🤣( για την πολη  στο αφηνω για εκπληξη,😆😆 ειναι πολυ μικρη πολη και γιαυτο δεν το λεω μην ειναι αλλοι 10 γνωστοι ☺️ )

εννοειται να ελπιζεις!!! μπορει να εχεις καθυστερηση και να ακυρωσεις οοοολα τα ραντεβου τη Δευτερα!!!!😉😉🙏🙏

ελπιζω να μη σε εφερα σε δυσκολη θεση για την πολη!!🙄 καλα κανεις και δε λες αν ειναι μικρη πολη γτ μικρος ο κοσμος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου μπορω να φανταστω πως νιωθεις αλλα ποτε δεν εχω φτασει στην πηγη να πιω νερο.. ουτε καθυστερηση ειχα ποτε ουτε αλλα δειγματα περα απο τη φαντασια μου...

απο εμενα εχεις μια τεραστια ευχη να ειναι η τυχερη σας προσπαθεια (ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!) και να πανε ολα καλα!!!!❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Θυμισε μου.. εσυ ειχες κατι σε καφε η ροζ;; η τπτ απολυτως;;

Αν Ρωτάς εμένα κορίτσι μου όχι όχι τπτ δεν εχω, μόνο υγρά που νόμιζα ότι μου ήρθε περίοδος έτσι το αισθανόμουν.. Γενικά σπάνια θα μου έρθει λίγο καφέ και έπειτα κανονική ροή, πάντα κάνει εμφάνισαρα 😂 

Ναι ναι κορίτσια μου να μην λέμε πόλης γιατί είναι μικρός ο κόσμος και είμαστε σε δημόσιο φορουμ.. Αλλά ιδιωτικά να πούμε οτι θέλετε, έχω στο μυαλό μου διάφορους τρόπους για όποια κοπέλα θέλει φυσικά 😊 

@Hopemumtobeη ελπίδα πεθαίνει πααααντα τελευταία και έτσι πρέπει,  μη νομίζεις τώρα αν μου ερχόταν οτι θα ήμουν εδω και θα έγραφα, θα με άκουγαν τα πλακάκια της τουαλέτας 😂 υποθέτω οτι η Αθήνα είναι πιο εύκολη πρόσβαση απο Θεσσαλονίκη

Κορίτσια μοθ στέλνω σε όλες μια αγκαλιά και θα τα πούμε αύριο τα νέα μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Ακομα να μου ερθει περιοδος αλλα εχω τους πολυ στανταρν πονους χαμηλα οιτ θα μου ερθει,!!! @Κατεριναπαπ εσυ? @Antonia2 Καλα αποτέλεσματα❤️

Φιλια  σε ολες🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Φαντάζεστε να πάθω και εγώ τέτοιο σοκ στις 26 του μήνα? Τουλάχιστον θα βρούμε το πρόβλημα!! Κορίτσια μου εγώ σήμερα είπα 3 φορές οτι μου ήρθε και τις 3 φορές ηταν υγρά.. ήρθα σπιτι έκανα δουλειες και ο άντρας μου, μου έλεγε παρατα τα μην κάνεις τπτ λες και είμαι έγκυος μου συμπεριφέρεται 😂😂😂 καλέ ωραια θα περάσω στην εγκυμοσύνη μου 😂😂 παρόλα αυτά μέτρησα τη θερμοκρασία μου 37.1.. καθόλου περίεργο να αδιαθετησω αύριο, εφόσον κάθε μήνα και κατι το διαφορετικό συμβαίνει,  δεν με εκπλήσσει τπτ, η συνέχεια γνωστή πλεον θα ρίξω το κλάμα μου μετα ύπνο και μια καινούργια μερα ξημερώνει!!! Κατα τα άλλα η ζωή συνεχίζεται με τις ανηφόρες τής!! 

Πάντως το έγλειψα το σπίτι ώστε σκ να μην εχω δουλειες, να βγω μαγαζιά καφέδες κτλπ.. 

καλημεραα κανε ένα τεστ εδώ θα είμαστε να σε μαζέψουμε ότι αποτέλεσμα έχει!! Εγω είμαι αισιόδοξη για σένα ❤️❤️😍😍 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Ακομα να μου ερθει περιοδος αλλα εχω τους πολυ στανταρν πονους χαμηλα οιτ θα μου ερθει,!!! @Κατεριναπαπ εσυ? @Antonia2 Καλα αποτέλεσματα❤️

Φιλια  σε ολες🥰🥰🥰

Καλημέρα κοριτσια μου και εγω τπτ ακόμα, υγρά κατι πονακια που ειχα προχθές, τα δέκατα μέχρι τελευταία φορά που μετρηθηκα εχθες  και κανα 5-6 φορές αισθάνθηκα κατι τσιμπήματα στις ρόγες ρε κορίτσια,  άλλο πάλι και αυτό, τσιμπήματα τής στιγμής βέβαια,  εχθές ανησύχησα ήμουν γραφείο και πετάχτηκα απο το τσίμπημα... είπαμε όμως ολο και κάτι διαφορετικό σε κάθε μήνα.. 

Εύχομαι να μην σου έρθει και να τα ακυρωσεις ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Ακομα να μου ερθει περιοδος αλλα εχω τους πολυ στανταρν πονους χαμηλα οιτ θα μου ερθει,!!! @Κατεριναπαπ εσυ? @Antonia2 Καλα αποτέλεσματα❤️

Φιλια  σε ολες🥰🥰🥰

Καλημέρα εύχομαι να μην έρθει για τους επιμένουν 9 μηνες και να γλιτώσει και ο άντρας σου τις εξετάσεις 😂😂 

φιλάκια σε ολες καλή δουλεια και περιμένουμε στις 12:00 να μας πεις τα αποτελέσματα του αντρουλη σου @Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

καλημεραα κανε ένα τεστ εδώ θα είμαστε να σε μαζέψουμε ότι αποτέλεσμα έχει!! Εγω είμαι αισιόδοξη για σένα ❤️❤️😍😍 

 

💖💖💖 αχ μόνο που το λες είναι σαν να το κάνεις κάθε μέρα έμπρακτα 💖💖💖 θα σκασω και θα κάνω υπομονή απο αυριο βλέπουμε.. μη ξεχνάμε καθ το παράδειγμα της babyblue 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Κατεριναπαπ από ότι βλέπεις όλη η ομάδα το πιστεύει για εσένα 🥰🥰 εύχομαι κορίτσι μου να βγει η πρόβλεψη όλων μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εγώ θερμοκρασία δεν είχα μετρήσει ποτέ! Μιας και το συζητούσατε χθες, το έψαξα λίγο! Αυτό που βρήκα είναι ότι πρέπει να μετράμε τη θερμοκρασία το πρωί με το που ανοίξει το μάτι, και πριν σηκωθούμε απο το κραβάτι, πριν μιλήσουμε, πριν κανουμε οτιδήποτε! Και να την μετράμε κάθε μέρα την ίδια ώρα πάνω κάτω.

Ε σήμερα μετρήθηκα κι εγώ.. 35,6.. Μάλλον δε ζω!!! 🤣 👻 Θα την τσεκάρω και τις επόμενες ημέρες και τον επόμενο κύκλο, μήπως χρησιμεύσει στον γιατρό αυτό όταν ξανα πάω!

@Antonia2 καλή επιτυχία με τα αποτελέσματά σας!!! 🤞

Χαχαχα και εγώ όποτε μέτρησα τη θερμοκρασία μου είχα γύρω στα 35 και σταμάτησα να την μετράω μάλλον έχει πρόβλημα το θερμόμετρο!! 
 

Ναι κορίτσια πρέπει πρωί πρωί μολις ανοίξεις τα μάτια απλά να μετρήσεις τη θερμοκρασία σου αλλά αυτό πρέπει να το αρχίσεις από την 1η ημέρα του κύκλου ως να έρθει η περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εγώ θερμοκρασία δεν είχα μετρήσει ποτέ! Μιας και το συζητούσατε χθες, το έψαξα λίγο! Αυτό που βρήκα είναι ότι πρέπει να μετράμε τη θερμοκρασία το πρωί με το που ανοίξει το μάτι, και πριν σηκωθούμε απο το κραβάτι, πριν μιλήσουμε, πριν κανουμε οτιδήποτε! Και να την μετράμε κάθε μέρα την ίδια ώρα πάνω κάτω.

Ε σήμερα μετρήθηκα κι εγώ.. 35,6.. Μάλλον δε ζω!!! 🤣 👻 Θα την τσεκάρω και τις επόμενες ημέρες και τον επόμενο κύκλο, μήπως χρησιμεύσει στον γιατρό αυτό όταν ξανα πάω!

@Antonia2 καλή επιτυχία με τα αποτελέσματά σας!!! 🤞

😂😂😂 ζεις ζεις στο επιβεβαιώνω.. ναι πολύ σωστά, κανονικά θα έχεις ένα διάγραμμα και σημειώνεις τις πρωινές μετρήσεις... οι δικες μου μετρήσεις δεν είναι πρωινές αλλά βράδυ αφού ηρεμήσω χαλαρώσω κάτσω καναπέ κτλπ.. πάντα έτσι μετριεμαι και 3 μέρες πριν την περίοδο η θερμοκρασία μου πέφτει.. Γενικά στην υπογονιμότητα μπαίνει αναγκάστηκα στη διαδικασία να μάθεις κάθε λεπτομέρεια του σώμα σου και του Οργανισμού σου, αυτο κατάλαβα εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εγώ θερμοκρασία δεν είχα μετρήσει ποτέ! Μιας και το συζητούσατε χθες, το έψαξα λίγο! Αυτό που βρήκα είναι ότι πρέπει να μετράμε τη θερμοκρασία το πρωί με το που ανοίξει το μάτι, και πριν σηκωθούμε απο το κραβάτι, πριν μιλήσουμε, πριν κανουμε οτιδήποτε! Και να την μετράμε κάθε μέρα την ίδια ώρα πάνω κάτω.

Ε σήμερα μετρήθηκα κι εγώ.. 35,6.. Μάλλον δε ζω!!! 🤣 👻 Θα την τσεκάρω και τις επόμενες ημέρες και τον επόμενο κύκλο, μήπως χρησιμεύσει στον γιατρό αυτό όταν ξανα πάω!

@Antonia2 καλή επιτυχία με τα αποτελέσματά σας!!! 🤞

Ασε κι εγω δεν ειχα μετρησει ποτε και μετρησει απ οπεριεργεια κι εχω 35.5- 35.8! και μιλαμε μετα την ωορηξια, δηλαδη πριν την ωορηξια ποσο  ειχα 35?😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Κατεριναπαπ από ότι βλέπεις όλη η ομάδα το πιστεύει για εσένα 🥰🥰 εύχομαι κορίτσι μου να βγει η πρόβλεψη όλων μας!!!

Σας ευχαριστώ πολύυυυ κορίτσια μου, μου δίνεται δύναμη και αισιοδοξία! Είστε οι καλύτερες 💗 

Εσυ στείλε μας σε όλες την μπεμπεδοσκονη σου 👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε κι εγω δεν ειχα μετρησει ποτε και μετρησει απ οπεριεργεια κι εχω 35.5- 35.8! και μιλαμε μετα την ωορηξια, δηλαδη πριν την ωορηξια ποσο  ειχα 35?😅😅😅

Πότε μετρήσες? Εννοώ πόσες μερες έχει? Καλε και εσυ ζεις μην ανησυχείς.. κάποιοι άνθρωποι αυτή είναι η φορολογική τους θερμοκρασία και το 36.6 για αυτούς ειναι τα δέκατα που λέμε.. εφόσον είσαι σίγουρη οτι η θερμοκρασία σου είναι είναι 35.5  

Α κορίτσια μου μόνο θερμόμετρο με υδράργυρο και όχι τα ηλεκτρονικά, είναι πιο αξιόπιστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@babyblue94 κορίτσι μου εσύ όταν είχες την καθυστέρηση μετα σπο  ovitrelle είχες μετρήσει θερμοκρασία? 

Όχι η αλήθεια είναι δεν μετραω καθόλου θερμοκρασίες 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ραφαέλα μου αυτό που διάβασα είναι ότι αφού ανεβαίνει η προγεστερόνη μετά την ωορρηξια, ανεβαίνει και η θερμοκρασία του σώματος.. Οπότε εγώ σκέφτομαι μήπως το ότι έχω τοσο χαμηλή θερμοκρασία στη φάση που βρίσκομαι οφείλεται σε αυτό, και μπορεί να ρυθμιστεί εύκολα..

@Κατεριναπαπ κορίτσια εγω θα οργανωθώ με διαγράμματα, βίδες θα το κάνω το θέμα! Δε μου έφταναν τα τεστ ωορρηξίας, τώρα θα έχω κι αυτό 🤒 

😂😂😂😂 γελάω με το βιδες αν έχεις κουράγιο κάντο κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι η αλήθεια είναι δεν μετραω καθόλου θερμοκρασίες 😟

Καλε πες ναι να μείνω προσγειωμενη 👉😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ευτυχώς εγώ έχω ακόμα ένα με υδράργυρο! το φυλάω σαν τα μάτια μου! όσα ηλεκτρονικά πήρα έγγραφαν ότι να ναι!

Ναι μην τα εμπιστεύεσαι δεν χαλάω ούτε λεπτό του ευρου για ηλεκτρονικό 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε πες ναι να μείνω προσγειωμενη 👉😂😂

Χαχαχααχα όχι αλήθεια δεν μετραω ποτέ. Δεν το έχω ψάξει το συγκεκριμένο τρικ ...🤣🤣 Δεν ξέρω πότε ανεβαίνει κτλ. Χαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ραφαέλα μου αυτό που διάβασα είναι ότι αφού ανεβαίνει η προγεστερόνη μετά την ωορρηξια, ανεβαίνει και η θερμοκρασία του σώματος.. Οπότε εγώ σκέφτομαι μήπως το ότι έχω τοσο χαμηλή θερμοκρασία στη φάση που βρίσκομαι οφείλεται σε αυτό, και μπορεί να ρυθμιστεί εύκολα..

@Κατεριναπαπ κορίτσια εγω θα οργανωθώ με διαγράμματα, βίδες θα το κάνω το θέμα! Δε μου έφταναν τα τεστ ωορρηξίας, τώρα θα έχω κι αυτό 🤒 

Κοριτσια  μου καλημερα!!!!! εχω κλαψει με τη συζητηση για τα δεκατα!!!!!😂😂😂😂

Αρχικα να σας ευχαριστησω ΟΛΕΣ για τη στηριξη!!!! ❤️❤️ @Hopemumtobe @Raf123 @iriana @Froufro @Κατεριναπαπστέλνω μια αγκαλια κι ενα φιλι στην καθεμια!!!😘🤗

με τον αντρα μου καναμε μια πολυ ωραια συζητηση χθες για τα αποτελεσματα και τι μελλει γενεσθαι... τον προετοιμασα και λιγο για να μην του ερθει κατακεφαλος.. οπως καταλαβαινετε αναμενουμε τα αποτελεσματα να μην ειναι καλα.. λογω κιρσοκηλης!!! (εκτος αν εχει το σπερμα του σουπερμαν που δεν εχει επηρεαστει καθολου 😜😝) αλλα κανω προσευχη να μην ειναι χαλια.... για να ελπιζουμε σε μια μελλοντικη φυσιολογικη συλληψη..🙏🙏🙏🙏

εν τω μεταξυ, σμρ εχω να κανω τις εξετασεις του ενδοκρινολογου και λεει πρεπει να ειμαι ηρεμη για την προλακτινη!!! ποια ηρεμια κυρια μου;;;; εχω πεθανει απο αγχος!!! θα αρχισω απο τις 11 να κανω refresh στη σελιδα του λυμπεροπουλου 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύυυυ κορίτσια μου, μου δίνεται δύναμη και αισιοδοξία! Είστε οι καλύτερες 💗 

Εσυ στείλε μας σε όλες την μπεμπεδοσκονη σου 👶👶👶

Σας την στέλνω σε όλες με όλη μου την καρδιά!!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...