Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειμαι ακριβως στην ιδια φαση.. Κι εχω μισο στενοχωρια μισο θυμο.. Τωρα που τα γραφω εχω νευρα γιαυτο μπορει να τα πω λιγο αρνητικα αλλα οκ! Γιατι μου ειπε σητν αρχη στο πρωτο σοκ εξωσωματικη αποκλειεται! Και νευριασα απειρα γιατι οκ και εχειςθεμα, και εξωσωματικη αποκλειεται? Του λεω να σου πω κατι  εχεις καταλαβει οτι στην εξωσωματικη δεν θα  κανεις σχεδον τιποτα και εχεις καταλαβει τι θα περασω εγω?? Αληθεια τα ειχα παρει παρα πολυ. Οκ το προσπερασαμε αυτο ηταν το πρωτο σοκ.

Χθες ηταν με κατι μουτρα μεχρρι κατω, ενω εγω ολη μερα ασχολουμουν με οργανωση ταξιδιου κλπ Λεω διακρινω εχεις μουτρα μεχρι κατω, σου εκανα κατι εγω? Μου λεει οχι αλλα εναι δυσκολο αυτο για μενα ταξιδι γιατροι κλπ. Του λεω το καταλβαινω απολυτα με συγχωρεις αλλα για μενα ειναι ευκολο κα ιεχεις κα ιμουτρα κατω? ???? Τα εχω κανονισει ολα, δεν εχει κουνησει δαχτυλακι του ομως. Και εγω περασα και  100 γιατρους για να ψαξουν εμενα πρωτα.  Δηλαδη πραγματικα.. ποσο τον εχω κακομαθει κι εγω σαυτα τα θεματα. Απλα κουραζομαι να εχω και την στενοχωρια μου και να τον σερνω ''με το ζορι'' στους γιατρους βρε παιδια... Τελος παντων ας μην πω περισσοτερα😆

κοριτσι μου το πας πολυ καλα!! να μην κανεις εκπτωσεις και να του λες τι σκεφτεσαι.. μπορει να εχει κακομαθει αλλα ηρθε η ωρα να αντιμετωπισει τις καταστασεις καταματα.. οπως κακομαθαινουν, ετσι ξεμαθαινουν!!! τερμα η παραταση χρονου και η υπομονη..

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ εδω και τωρα!!!!! 💣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Άγνωστο....3 χρόνια προσπαθούμε...πλέον έχει γίνει πολύ δύσκολο για εμάς...για αυτό το προηγούμενο μηνα πήρα κλομιφαινη κάναμε ένεση,  τίποτα παλι..σ αυτόν τον κύκλο ηρέμησα λίγο γιατί με ταλαιπώρησε μια ίωση πήρα πολλά αντιπυρετικα και είπα λίγο ηρεμα με τα χάπια ....περιμένω περίοδο την άλλη Παρασκευή και ξεκινάμε εξωσωματική ( έχουμε μαζέψει χρήματα , οπότε πάμε κατευθείαν ιδιωτικά όλα) ....ειδομεν κορίτσια...

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!! ευχομαι το 2022 να γεμισει η αγκαλια σας με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️και να ειναι 2!! (αν το θελετε κι εσεις και δεν πατε για 1...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Κι ο δικός μου το ίδιο! Με όλα θα ασχοληθεί... αλλά επειδή το θέλει πολύ το μωρό, δεν έχει θέμα να εξεταστεί.. μόνος του μου είπε εάν αυτό το μήνα δεν, τον επόμενο θα παω για εξέταση.. 

Επίσης, μια μέρα του λέω "πήρα και αυτές τις βιταμίνες τώρα, τρώω και αυτό <...> που κάνει καλό στην ποιότητα των ωαρίων, το έχω περικυκλώσει από παντού το θέμα!" και μου λέει "εντάξει εγώ δεν έχω εξεταστεί, δεν είσαι μόνο εσύ που πρέπει να περικυκλώσεις το θέμα!" χαχαχαχα

Νομίζω πως ο άντρας σου μπορεί να φοβάται λίγο τις εξετάσεις γενικότερα. Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που λένε τι θες και τα σκαλίζεις, καλά είσαι! Μπορεί να φοβάται να μάθει και γι' αυτό να το αναβάλλει.. Μας έχεις πει κι ότι γενικότερα αγχώνεται πολύ, οπότε μάλλον είναι και αυτή μια κατάσταση που τον στρεσάρει!

Ναι ναι εχεις δίκιο νομίζω φοβάται μήπως έχει κάτι οντως και να αγχωθεί ότι θα φύγω να τον αφήσω γιατί μου το είπε μια φορά και στεναχωρεθηκα και νευρίασα ταυτόχρονα 🤣🤣 το θετικό ειναι ότι ειναι πρόθυμος να πάει σε γιατρο απλά μέχρι να βγει το αποτέλεσμα θα τον φάει το άγχος 😅😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου το πας πολυ καλα!! να μην κανεις εκπτωσεις και να του λες τι σκεφτεσαι.. μπορει να εχει κακομαθει αλλα ηρθε η ωρα να αντιμετωπισει τις καταστασεις καταματα.. οπως κακομαθαινουν, ετσι ξεμαθαινουν!!! τερμα η παραταση χρονου και η υπομονη..

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ εδω και τωρα!!!!! 💣

Τον τελευταιο μηνα εχω αλλαξει παρα πολυ.. Καταλαβα οτι αυτο το οτι πηγαινα υπερβολικα με τα νερα του αλλου, δεν βγαζει καπου.  Ελπιζω να βγει σε καλο ολη αυτη η κατασταση και απλα να συνεχισουμε καλυτερα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Στήριξέ τον... δωστου να καταλάβει ότι είστε ένα, και δεν έχει λόγο να σκέφτεται έτσι! Δηλαδή ρώτα τον, εάν έχω εγώ το πρόβλημα θα με αφήσεις;;; Ίσως τον βοηθήσει να σκεφτεί καλύτερα!

Είναι κι αυτές σκέψεις που κάνει λόγω του άγχους του!

νομιζω κοριτσια αθελα μας ολοι τις κανουμε αυτες τις σκεψεις...

περυσι που εκανα πρωτη φορα ορμονολογικες και η προλακτινη βγηκε 27 αντι για 24 (που ειναι το οριο) και διαβασα στο google οτι η υψηλη προλακτινη ειναι δειγμα υπογονιμοτητας, γυρισε ο αντρας μου σπιτι και εκλαιγα με μαυρο δακρυ και του ελεγα δε θα μπορεσω να σου κανω παιδια....

και με πηρε αγκαλια και μου ειπε θα υιοθετησουμε αν δε μπορουμε... εγω με εσενα θελω να ειμαι ολη μου τη ζωη.... (εννοεται οτι μετα που του εξηγησα με εκραξε για το google και καλα εκανε!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Άγνωστο....3 χρόνια προσπαθούμε...πλέον έχει γίνει πολύ δύσκολο για εμάς...για αυτό το προηγούμενο μηνα πήρα κλομιφαινη κάναμε ένεση,  τίποτα παλι..σ αυτόν τον κύκλο ηρέμησα λίγο γιατί με ταλαιπώρησε μια ίωση πήρα πολλά αντιπυρετικα και είπα λίγο ηρεμα με τα χάπια ....περιμένω περίοδο την άλλη Παρασκευή και ξεκινάμε εξωσωματική ( έχουμε μαζέψει χρήματα , οπότε πάμε κατευθείαν ιδιωτικά όλα) ....ειδομεν κορίτσια...

Τι ηλικία έχετε κορίτσι μου? Αν επιτρέπετε βέβαια. Και εμείς ακριβώς στην ίδια φάση είμαστε.. 

Την οωρηξια σου την παρακολουθείς? Εξωσωματική που υα κάνεις? Αθήνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι εχεις δίκιο νομίζω φοβάται μήπως έχει κάτι οντως και να αγχωθεί ότι θα φύγω να τον αφήσω γιατί μου το είπε μια φορά και στεναχωρεθηκα και νευρίασα ταυτόχρονα 🤣🤣 το θετικό ειναι ότι ειναι πρόθυμος να πάει σε γιατρο απλά μέχρι να βγει το αποτέλεσμα θα τον φάει το άγχος 😅😅 

αχ κι εμενα με κοιταει καθε φορα με το υφος του γλυκου αθωου μονοκερου (που συνοφριωνει φρυδια) και με ρωταει συνεχεια αν τον αγαπαω. λες και θα παψω να τον αγαπαω επειδη αντιμετωπιζουμε ενα θεμα...

εννοειται μου στοιχιζει πολυ που δεν μπορουμε αλλα οκ. τον αγαπαω οσο τιποτα!!!!!💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Στήριξέ τον... δωστου να καταλάβει ότι είστε ένα, και δεν έχει λόγο να σκέφτεται έτσι! Δηλαδή ρώτα τον, εάν έχω εγώ το πρόβλημα θα με αφήσεις;;; Ίσως τον βοηθήσει να σκεφτεί καλύτερα!

Είναι κι αυτές σκέψεις που κάνει λόγω του άγχους του!

Ναι αυτό κάνω ήδη του είπα εμένα η οικογένεια μου ότι είναι αυτός είτε με παιδί είτε χωρίς!! Και ότι τον αγαπώ οπως και να έχει! Έχουμε και τα σκυλάκια μας που είναι τα μωρά μας βασικά 😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iriana είπε:

καλά το google είναι ότι χειρότερο σε ιατρικά θέματα! καμιά φορά βοηθάει, αλλά όταν ψάχνουμε εμμονικά κάτι και δεν έχουμε και τις γνώσεις να αξιολογήσουμε αυτά που διαβάζουμε, μας καταστρέφει όλη τη ψυχολογία!

Με έχουν κράξει κι εμένα γιατροί γι' αυτό το πράγμα.. Δε λέω να μην ενημερωνόμαστε! Αλλά όχι και να βγάζουμε γνωματεύσεις χαχαχα

Το google θα σε βγάλει πεθαμένο εγώ δεν διαβάζω ποτέ τίποτα μόνο σε επιστημονικά άρθρα αλλά και εκεί στατιστικές είναι δεν είναι κατι που θα ισχύει για όλους…😂 μόνο το γιατρο κανένα άλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η iriana είπε:

καλά το google είναι ότι χειρότερο σε ιατρικά θέματα! καμιά φορά βοηθάει, αλλά όταν ψάχνουμε εμμονικά κάτι και δεν έχουμε και τις γνώσεις να αξιολογήσουμε αυτά που διαβάζουμε, μας καταστρέφει όλη τη ψυχολογία!

Με έχουν κράξει κι εμένα γιατροί γι' αυτό το πράγμα.. Δε λέω να μην ενημερωνόμαστε! Αλλά όχι και να βγάζουμε γνωματεύσεις χαχαχα

Ακριβως!!!!!!! τωρα εβαλα μυαλο... 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Άγνωστο....3 χρόνια προσπαθούμε...πλέον έχει γίνει πολύ δύσκολο για εμάς...για αυτό το προηγούμενο μηνα πήρα κλομιφαινη κάναμε ένεση,  τίποτα παλι..σ αυτόν τον κύκλο ηρέμησα λίγο γιατί με ταλαιπώρησε μια ίωση πήρα πολλά αντιπυρετικα και είπα λίγο ηρεμα με τα χάπια ....περιμένω περίοδο την άλλη Παρασκευή και ξεκινάμε εξωσωματική ( έχουμε μαζέψει χρήματα , οπότε πάμε κατευθείαν ιδιωτικά όλα) ....ειδομεν κορίτσια...

Καλή επιτυχία!!!!!! ❤❤❤

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πιάσει κατευθείαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω κορίτσι μου ποσό σε νιώθω!! Οι καημένοι και αυτοί δεν έχουν ένα φόρουμ να λένε τον πονο τους οπως εμεις!!! Και Οντως ο κάθε ένας δείχνει διαφορετικά την απογοήτευση του! Εμένα ο καημένος χθες μου λέει «τι στο καλό λαθος κάνουμε» και με πήρε μια αγκαλιά! 
 

καπου εδώ να πω ότι ο άντρας μου ήταν αυτος που ήθελε παιδί και με πίεζε πριν 1-2 χρόνια 

Αχ μωρέ τι τρυφερός... λογικό είναι να νιώθουν κ εκείνοι άσχημα, όποιος κ αν έχει το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τι ηλικία έχετε κορίτσι μου? Αν επιτρέπετε βέβαια. Και εμείς ακριβώς στην ίδια φάση είμαστε.. 

Την οωρηξια σου την παρακολουθείς? Εξωσωματική που υα κάνεις? Αθήνα? 

28 εγώ , 33 ο άντρας μου ... Στην Αθήνα , περιμένω να έρθει η περίοδος την αλλη Παρασκευή ( βασικά έχω μια αισιοδοξία μέσα μου αλλά μάλλον λόγω της επιθυμίας) και θα κλείσω ραντεβού εκεί που έκανε ο άντρας μου το σπερμοδιαγραμμα γιατί μου είπε τα καλύτερα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε..δεν αντέχω να μπλέξω με επιτροπή..αν και με κόπο μαζεύονται τα χρήματα η ψυχολογία μας είναι όμως το παν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κι εμενα με κοιταει καθε φορα με το υφος του γλυκου αθωου μονοκερου (που συνοφριωνει φρυδια) και με ρωταει συνεχεια αν τον αγαπαω. λες και θα παψω να τον αγαπαω επειδη αντιμετωπιζουμε ενα θεμα...

εννοειται μου στοιχιζει πολυ που δεν μπορουμε αλλα οκ. τον αγαπαω οσο τιποτα!!!!!💘

Εννοείται είναι στη φύση μας να ερωτευτούμε να παντρευτούμε και μετά να θελουμε να ολοκληρωθούμε με ένα παιδάκι ομως ότι πρόβλημα κ να αντιμετωπίζουμε εννοείται δεν θα φύγεις να αφήσεις τον άνθρωπο σου υπάρχουν πολλες λύσεις και υπάρχουν πολλά παιδάκια εκεί που παρακαλάνε να έχουν μια οικογένεια!
 

Και αυτοί απορώ αν τα συζητάνε με κάποιον φίλο τους αυτά τα πράγματα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

28 εγώ , 33 ο άντρας μου ... Στην Αθήνα , περιμένω να έρθει η περίοδος την αλλη Παρασκευή ( βασικά έχω μια αισιοδοξία μέσα μου αλλά μάλλον λόγω της επιθυμίας) και θα κλείσω ραντεβού εκεί που έκανε ο άντρας μου το σπερμοδιαγραμμα γιατί μου είπε τα καλύτερα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε..δεν αντέχω να μπλέξω με επιτροπή..αν και με κόπο μαζεύονται τα χρήματα η ψυχολογία μας είναι όμως το παν.

Δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ πόσα χρήματα έχω δώσει σε τεστ ωορρηξίας και υπερήχους...πλέον τα έχω μάθει όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Πες του αμα σε χωρίσω, μετά θα μου ζητάς διατροφή κι αποζημίωση για ψυχική οδύνη που σε πήγα για εξετάσεις ενώ δεν ήθελες, κι εγώ δεν έχω λεφτά για τέτοια! 🤣 αναγκαστικά θα μείνω μαζί σου μια ζωή!

Χαχαχαχα αυτό θα του πω την επόμενη φορά που θα τον πιάσει το παράπονο πάλι 🤣🤣🤣 θα με υποστεί για πάντα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

28 εγώ , 33 ο άντρας μου ... Στην Αθήνα , περιμένω να έρθει η περίοδος την αλλη Παρασκευή ( βασικά έχω μια αισιοδοξία μέσα μου αλλά μάλλον λόγω της επιθυμίας) και θα κλείσω ραντεβού εκεί που έκανε ο άντρας μου το σπερμοδιαγραμμα γιατί μου είπε τα καλύτερα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε..δεν αντέχω να μπλέξω με επιτροπή..αν και με κόπο μαζεύονται τα χρήματα η ψυχολογία μας είναι όμως το παν.

Ναι κορίτσι μου να κανεις αυτό που σε ευχαριστεί και σε κανει να νιώθεις καλύτερα!! Αχχ και εγώ περιμένω πως και πώς  να πάω στους γιατρούς και να ξεκινησει η διαδικασία.. πραγματικά είμαι ανυπόμονη και εγώ είμαι αισιόδοξη στη για την εξωσωματική, όπως το είπες όμως από την επιθυμία μου την μεγάλη... εύχομαι να πάνε όλα καλά και το 22 να συζητάμε γοα φρουτοκρεμες ολα τα κορίτσια 💗💗💗 εδω θα είμαστε και θα τ λέμε, Μην εξαφανιστείς 💕😝 θα σε ψάξω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εννοείται είναι στη φύση μας να ερωτευτούμε να παντρευτούμε και μετά να θελουμε να ολοκληρωθούμε με ένα παιδάκι ομως ότι πρόβλημα κ να αντιμετωπίζουμε εννοείται δεν θα φύγεις να αφήσεις τον άνθρωπο σου υπάρχουν πολλες λύσεις και υπάρχουν πολλά παιδάκια εκεί που παρακαλάνε να έχουν μια οικογένεια!
 

Και αυτοί απορώ αν τα συζητάνε με κάποιον φίλο τους αυτά τα πράγματα… 

εμενα ο δικος μου με κανενα!!!

περυσι που καναμε τις εξετασεις (αιματολογικες απο ενδοκρινολογο) και του βγηκε η τεστοστερονη 850 ηξερε να παρει τη μαμακα του να καυχηθει!!! και μαλιστα μου ειπε οτι δεν της ειπε κατι... και επειδη οι γονεις μου φιλοξενουσαν τα πεθερικα μου με πηραν οι μαναδες μας την αλλη μερα και μου το ξεφουρνισαν κι αυτος ηταν μπροστα και δεν ηξερε τι να πει....

τωωωωωωραααααα....... χεστης!!!! μη στεναχωρεσει τη μαμα!! θα αγχωθει λεει και δεν της ειπε κατι.....

αχ το οιδιποδειο...... κι εμεις ετσι θα κανουμε;;;;;;😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εννοείται είναι στη φύση μας να ερωτευτούμε να παντρευτούμε και μετά να θελουμε να ολοκληρωθούμε με ένα παιδάκι ομως ότι πρόβλημα κ να αντιμετωπίζουμε εννοείται δεν θα φύγεις να αφήσεις τον άνθρωπο σου υπάρχουν πολλες λύσεις και υπάρχουν πολλά παιδάκια εκεί που παρακαλάνε να έχουν μια οικογένεια!
 

Και αυτοί απορώ αν τα συζητάνε με κάποιον φίλο τους αυτά τα πράγματα… 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου κορίτσι μου! Κ εγώ (που δώξα τω θεώ) πραγματοποιήσαμε το όνειρο μας να γίνουμε γονείς... Δεν ξέρω αν θα μπω ξανά στην διαδικασία εγκυμοσύνης, για τους λόγους που λέγαμε χθες, επειδή χάνω τα μωράκια μου κ δεν ξέρω αν μπορώ να το αντέξω ξανά.... όμως παρ' όλα αυτά δεν νιώθω ότι έχω κλείσει σαν μαμά! Οπότε δεν αποκλείω κ αυτό το ενδεχόμενο για κάποια στιγμή. Μπορεί να ολοκληρωθεί η οικογένεια μας αλλιώς κ να κάνουμε άλλα παιδάκια ευτυχισμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμενα ο δικος μου με κανενα!!!

περυσι που καναμε τις εξετασεις (αιματολογικες απο ενδοκρινολογο) και του βγηκε η τεστοστερονη 850 ηξερε να παρει τη μαμακα του να καυχηθει!!! και μαλιστα μου ειπε οτι δεν της ειπε κατι... και επειδη οι γονεις μου φιλοξενουσαν τα πεθερικα μου με πηραν οι μαναδες μας την αλλη μερα και μου το ξεφουρνισαν κι αυτος ηταν μπροστα και δεν ηξερε τι να πει....

τωωωωωωραααααα....... χεστης!!!! μη στεναχωρεσει τη μαμα!! θα αγχωθει λεει και δεν της ειπε κατι.....

αχ το οιδιποδειο...... κι εμεις ετσι θα κανουμε;;;;;;😂😂😂😂

😅μα γιατι να τελειωνουν οι αντιδρασεις? 😅😅😅 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

😅μα γιατι να τελειωνουν οι αντιδρασεις? 😅😅😅 

 

Συμφωνώ , θέλω σε όλες να βάλω καρδιά και δεν μπορώ!!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές κορίτσια ...δεν θα χαθώ ...ευχομαι σε όλες να έρθει ο μήνας που κάθε μέρα ξυπνοντας θα δακρυζουμε γιατί τελικά τα καταφέραμε...αγάπη και στήριξη...πάντως όλη αυτή η διαδικασία Μ έχει κάνει καλύτερο άνθρωπο...έβαλα στη ζωή μου την εθελοντική αιμοδοσία και σκέφτομαι πάρα πολύ έντονα όταν με το καλό μείνω έγκυος( με οποιονδήποτε τρόπο) μετά να  ενημερωθώ πως μπορώ να κάνω δωρεά ωαρίων...όλο αυτό Μ έκανε να γίνω πιο ευαίσθητη να έχω ενσυναίσθηση, να αφουγκραζομαι τα προβλήματα των άλλων ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Συμφωνώ , θέλω σε όλες να βάλω καρδιά και δεν μπορώ!!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές κορίτσια ...δεν θα χαθώ ...ευχομαι σε όλες να έρθει ο μήνας που κάθε μέρα ξυπνοντας θα δακρυζουμε γιατί τελικά τα καταφέραμε...αγάπη και στήριξη...πάντως όλη αυτή η διαδικασία Μ έχει κάνει καλύτερο άνθρωπο...έβαλα στη ζωή μου την εθελοντική αιμοδοσία και σκέφτομαι πάρα πολύ έντονα όταν με το καλό μείνω έγκυος( με οποιονδήποτε τρόπο) μετά να  ενημερωθώ πως μπορώ να κάνω δωρεά ωαρίων...όλο αυτό Μ έκανε να γίνω πιο ευαίσθητη να έχω ενσυναίσθηση, να αφουγκραζομαι τα προβλήματα των άλλων ...

πω πω αυτο που λες ειναι τρομερο!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! δεν εχω λογια..

εγω δεν ηξερα καν οτι γινεται να δωρισεις ωαρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Συμφωνώ , θέλω σε όλες να βάλω καρδιά και δεν μπορώ!!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές κορίτσια ...δεν θα χαθώ ...ευχομαι σε όλες να έρθει ο μήνας που κάθε μέρα ξυπνοντας θα δακρυζουμε γιατί τελικά τα καταφέραμε...αγάπη και στήριξη...πάντως όλη αυτή η διαδικασία Μ έχει κάνει καλύτερο άνθρωπο...έβαλα στη ζωή μου την εθελοντική αιμοδοσία και σκέφτομαι πάρα πολύ έντονα όταν με το καλό μείνω έγκυος( με οποιονδήποτε τρόπο) μετά να  ενημερωθώ πως μπορώ να κάνω δωρεά ωαρίων...όλο αυτό Μ έκανε να γίνω πιο ευαίσθητη να έχω ενσυναίσθηση, να αφουγκραζομαι τα προβλήματα των άλλων ...

Κσι εγώ το εχω σκεφτεί για την δωρεά ωαρίων... μακάρι να είναι να τα καταφέρω και εγω να κάνω δωρεά, να είναι ποιοτικά και να τα πάρει μία μανούλα που θα της κάνουν το πιο όμορφο δώρο της ζωής της.. 

Κορίτσι μου οσο για τους άντρες μας, εχω να πω για τον δικό μου οτι είχαμε πάει στον Άγιο Εφραίμ οταν φάγαμε απο την εκκλησία ψιθύρισε λέγοντας " την επόμενη φορά να έρθουμε τρείς " εντάξει μου χάραξε τη καρδιά με έκανε 1000 κομμάτια.. παρόλα αυτά οοχι δεν τον λυπάμαι, είναι κάποια πράγματα τα οποία πρέπει να γίνουν και θα γινόμουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμενα ο δικος μου με κανενα!!!

περυσι που καναμε τις εξετασεις (αιματολογικες απο ενδοκρινολογο) και του βγηκε η τεστοστερονη 850 ηξερε να παρει τη μαμακα του να καυχηθει!!! και μαλιστα μου ειπε οτι δεν της ειπε κατι... και επειδη οι γονεις μου φιλοξενουσαν τα πεθερικα μου με πηραν οι μαναδες μας την αλλη μερα και μου το ξεφουρνισαν κι αυτος ηταν μπροστα και δεν ηξερε τι να πει....

τωωωωωωραααααα....... χεστης!!!! μη στεναχωρεσει τη μαμα!! θα αγχωθει λεει και δεν της ειπε κατι.....

αχ το οιδιποδειο...... κι εμεις ετσι θα κανουμε;;;;;;😂😂😂😂

Κλαίω με την τεστοστερόνη χαχαχαχαχα άντρες παιδί μου άντρες 🤣🤣 

Εσυ το είπες στην μαμα σου για την κιρσοκηλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πω πω αυτο που λες ειναι τρομερο!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! δεν εχω λογια..

εγω δεν ηξερα καν οτι γινεται να δωρισεις ωαρια....

Δεν το έχω ψάξει πως λειτουργεί αλλά πραγματικά είναι μια σκέψη που έχει καρφωθεί στο μυαλό μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...