Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

παντως κοριτσια μου εμενα ο αντρας μου δυσκολευτηκε λιγο χθες.... δεν ειναι και οτι πιο ευκολο!!

και να του δινουν οδηγιες με πασα λεπτομερεια... και "προσεχε τα πρωτα υγρα"... 😆😆 και "βγηκε κτ απ εξω;".. 😂😂 σιχτηρισε λιγο... ε ντραπηκε κιολας...

τι δουλεια κι αυτη ομως των κοριτσιων....

Σίγουρα είναι δύσκολο και εχει να κάνει και ο χαρακτήρας του κάθε άντρα, κορίτσια απλα πρέπει να στηρίζουμε! Μια γυναίκα μπορεί να διαχειριστεί καλύτερα τέτοιες καταστάσεις πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχχαχαχααχχαχα!!!! θεα η μαμα!!!!!! κι εμενα λεει κτ τετοια.. το πιο κορυφαιο (το λεμε συνεχεια με τον αδερφο μου και την πειραζουμε!!!!) ειναι το "άνοιχτο"!!!!!! 🤣🤣🤣🤣

ανεβαζει τον τονο και το "άνοιχτο" σημαινει "κλειστό"!!!!!!!!!!

😂😂😂😂 κλαιωωω! Σημασία έχει που συνεννόηστε 😂😂😂 αχ τις αγαπω τις μανουλες💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά τα λέει η γιαγιά 😉 

Όχι όχι δεν κάνω ακόμα, θα κάνω αργότερα μετα τις 2 μερες καθυστέρηση, μέχρι τότε θα σας πρηζω μάλλον 😂😂😂... η αλήθεια είναι οτι θα απογοητευτω πιστεύω...

Δε μας πειράζει καθόλου 🤣🤣🤣 οπως νιωθεις δε σε πιέζουμε 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😆😆😆 είναι αμήχανο είναι η αλήθεια.... Το χειρότερο είναι όταν δεν έχουν να σε στείλουν σε ένα δωμάτιο κ σου λένε πήγαινε στις τουαλέτες! Νομίζω αφού κάνουν τέτοιες εξετάσεις, έπρεπε να μπορείς κάπου να πας 

Αφού δεν λένε πάνε στο σαλονάκι πάλι καλά 😂😂 η αλήθεια είναι οτι επειδή είμαστε σε μικρή πόλη μέσα σε 20 λεπτά το σπέρμα το εχει πάει στο εργαστήριό,  οπότε εδω δεν έχουν ειδικούς χώρους.. στα Γιάννενα όμως αναγκαστικά θα πάει σε ειδικό χώρο,  του λεω θες να έρθω μαζί σου? Και μου λέει και τι θα κάνεις θα μου κρατάς το χέρι? 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 κλαιωωω! Σημασία έχει που συνεννόηστε 😂😂😂 αχ τις αγαπω τις μανουλες💗

και το αλλο θεικο ειναι το "ειμαι στα μπαη"...

σημαινει "stand by".. κλαιω καθε φορα που θελει να μιλησει και αγγλικα!!!!! 😆🤣😆🤣

τη λατρευωωωωωωωωωωωωω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μαλλον στη δουλεια βαριομαστε πολυ!!!!!!! 😆😆😆

😆😆😆😆 εμένα μαρεσει πολύ η δουλεια μου είναι ευχάριστη αλλά έχω πολύ αναμονή μέχρι να δω τον επόμενο πελάτη  και συνέχεια κρατάω το κινητό και όλο διαβάζω διαφορά 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε μας πειράζει καθόλου 🤣🤣🤣 οπως νιωθεις δε σε πιέζουμε 😘

💗💗💗💗💗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τότε μείνε στο σπίτι χαχαχαχα Μακάρι κορίτςσι μου αλλά αισθα΄νομαι ξεκάθαρα τους γνωστούς πόνους πριν περίοδο οπότε περιμένω είτε απόψε είτε αύριο πρωί, το έχω δεχτεί και όλη μέρα ασχολούμαι με οργάνωση ταξιδιού (ρατεβούμε γιατρούς, ξενοδοχεία κλπ). Νομίζω περιττό να αναφέρω ότι τα έχω κανονίσει όλα μόνη μου😆

Καλά κανεις άντε άντε να τα βάλετε μπροστά και να λύνετε ένα ένα τα προβλήματα να σας φέρει πιο κοντά στο θαυματακι σας 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

😆😆😆😆 εμένα μαρεσει πολύ η δουλεια μου είναι ευχάριστη αλλά έχω πολύ αναμονή μέχρι να δω τον επόμενο πελάτη  και συνέχεια κρατάω το κινητό και όλο διαβάζω διαφορά 🤣🤣🤣

Μπράβο που σου αρέσει είναι πολύ σημαντικό! 

Και εμένα μου αρέσει,  αλλα βρε κορίτσια είμαι 7 χρόνια σε αυτή τη δουλειά με κλειστά μάτια τα κάνω ολα πλέον,  οπότε εχει γίνει ρουτινα, ότι γνώσεις ηταν να πάρω τις πήρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αφού δεν λένε πάνε στο σαλονάκι πάλι καλά 😂😂 η αλήθεια είναι οτι επειδή είμαστε σε μικρή πόλη μέσα σε 20 λεπτά το σπέρμα το εχει πάει στο εργαστήριό,  οπότε εδω δεν έχουν ειδικούς χώρους.. στα Γιάννενα όμως αναγκαστικά θα πάει σε ειδικό χώρο,  του λεω θες να έρθω μαζί σου? Και μου λέει και τι θα κάνεις θα μου κρατάς το χέρι? 😂😂

αχαχαχαχχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!! κλαιωωωωωωω!!!! 

το πρωτο δειγμα για το pcr το πηρε σπιτι και ηταν τελειως διαφορετικα... εκει ειναι τερμα αποστηρωμενα με μια θεση οδοντιατρου (δε βολευει προφανως) και τερμα ησυχια μου λεει.. ουτε να ξεχαστεις δε μπορεις....

θα ηταν ιδανικο να παρει δειγμα στο σπιτι αλλα μια αποσταση 15-20 λεπτων την εκανε 35'... η κινηση στην Αθηνα μετα το καλοκαιρι ειναι φρικτηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αφού δεν λένε πάνε στο σαλονάκι πάλι καλά 😂😂 η αλήθεια είναι οτι επειδή είμαστε σε μικρή πόλη μέσα σε 20 λεπτά το σπέρμα το εχει πάει στο εργαστήριό,  οπότε εδω δεν έχουν ειδικούς χώρους.. στα Γιάννενα όμως αναγκαστικά θα πάει σε ειδικό χώρο,  του λεω θες να έρθω μαζί σου? Και μου λέει και τι θα κάνεις θα μου κρατάς το χέρι? 😂😂

Κάτι άλλο πες βρε θα κρατάω!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 ηθική υποστήριξη!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

και το αλλο θεικο ειναι το "ειμαι στα μπαη"...

σημαινει "stand by".. κλαιω καθε φορα που θελει να μιλησει και αγγλικα!!!!! 😆🤣😆🤣

τη λατρευωωωωωωωωωωωωω ❤️❤️❤️

Αχ η γλυκούλα μωρέ 💗💗💗 το προσπαθεί όμως και ξέρει οτι σας διασκεδάζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

παντως κοριτσια μου εμενα ο αντρας μου δυσκολευτηκε λιγο χθες.... δεν ειναι και οτι πιο ευκολο!!

και να του δινουν οδηγιες με πασα λεπτομερεια... και "προσεχε τα πρωτα υγρα"... 😆😆 και "βγηκε κτ απ εξω;".. 😂😂 σιχτηρισε λιγο... ε ντραπηκε κιολας...

τι δουλεια κι αυτη ομως των κοριτσιων....

Πωπω και εγώ αν ήμουν άντρας δεν ξέρω αν θα μπορούσα να λειτουργήσω , μπορεί να φαίνεται εύκολη εξέταση αλλά γι αυτούς έχει μια διαδικασία 😉😉 

θυμαμαι ο αδερφος μου δεν του έβγαινε με τίποτα μας έλεγε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

παντως κοριτσια μου εμενα ο αντρας μου δυσκολευτηκε λιγο χθες.... δεν ειναι και οτι πιο ευκολο!!

και να του δινουν οδηγιες με πασα λεπτομερεια... και "προσεχε τα πρωτα υγρα"... 😆😆 και "βγηκε κτ απ εξω;".. 😂😂 σιχτηρισε λιγο... ε ντραπηκε κιολας...

τι δουλεια κι αυτη ομως των κοριτσιων....

Λογικο μου φαινεται να δυσκολευτηκε, ο δικος μου ειναι παρα πολυ περιεργος και ενδεχεται αν δεν του αρεσει να σηκωθει να φυγει😆  Αυτο φοβαμααι!  Μου φαινεται λογικο βεβαια παιδια εγω δενθα μπορουσα να παω σε δωματιο σε κεντρο με χρονομετρητη λαθος που το λεω αλλα θα ειχα τρελο αγχος (ενω κατα ταλλα δεν εχω ποτεαγχος😆😆) Παλι καλα το κανατε και ησυχασατε!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Λογικο μου φαινεται να δυσκολευτηκε, ο δικος μου ειναι παρα πολυ περιεργος και ενδεχεται αν δεν του αρεσει να σηκωθει να φυγει😆  Αυτο φοβαμααι!  Μου φαινεται λογικο βεβαια παιδια εγω δενθα μπορουσα να παω σε δωματιο σε κεντρο με χρονομετρητη λαθος που το λεω αλλα θα ειχα τρελο αγχος (ενω κατα ταλλα δεν εχω ποτεαγχος😆😆) Παλι καλα το κανατε και ησυχασατε!!❤️

Αυτα δεν τα λεω βεβαια στο  ανδρα μου του λεω ε δεν ειναι τοποτα 5 λεπτακια και τετοια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κάτι άλλο πες βρε θα κρατάω!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 ηθική υποστήριξη!!!!!! 

😂😂😂😂😂 Κλαιωωω.. 26 του μηνός να δω τι θα κάνει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

παντως κοριτσια μου εμενα ο αντρας μου δυσκολευτηκε λιγο χθες.... δεν ειναι και οτι πιο ευκολο!!

και να του δινουν οδηγιες με πασα λεπτομερεια... και "προσεχε τα πρωτα υγρα"... 😆😆 και "βγηκε κτ απ εξω;".. 😂😂 σιχτηρισε λιγο... ε ντραπηκε κιολας...

τι δουλεια κι αυτη ομως των κοριτσιων....

Τι εννοείς πρόσεχε τα πρώτα υγρά ; Τι οδηγίες δίνουν; Γιατί σε εμάς δεν έδωσαν καμια προχθές που κάναμε στο Αττικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο που σου αρέσει είναι πολύ σημαντικό! 

Και εμένα μου αρέσει,  αλλα βρε κορίτσια είμαι 7 χρόνια σε αυτή τη δουλειά με κλειστά μάτια τα κάνω ολα πλέον,  οπότε εχει γίνει ρουτινα, ότι γνώσεις ηταν να πάρω τις πήρα 

Εμένα είναι κάθε μέρα το ίδιο ομως ο κάθε πελάτης είναι διαφορετικός κάθε μέρα και κατι άλλο θα προκύψει!! 
 

Εχουμε τα σεμινάρια που άρχισαν τώρα και κατ ίδιαν, βέβαια είχαμε ένα πρόσφατα μέσω zoom γιατί συνδεθήκαμε με το Βέλγιο. Θα αρχίσουν και τα ταξίδια πάλι σιγά σιγά τα ιατρικά συνέδρια, θα αρχίσουμε και τα δείπνα και τα lunch με τους πελατες ! Είναι μια ευχάριστη δουλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αφού δεν λένε πάνε στο σαλονάκι πάλι καλά 😂😂 η αλήθεια είναι οτι επειδή είμαστε σε μικρή πόλη μέσα σε 20 λεπτά το σπέρμα το εχει πάει στο εργαστήριό,  οπότε εδω δεν έχουν ειδικούς χώρους.. στα Γιάννενα όμως αναγκαστικά θα πάει σε ειδικό χώρο,  του λεω θες να έρθω μαζί σου? Και μου λέει και τι θα κάνεις θα μου κρατάς το χέρι? 😂😂

Χαχαχαχαχα οντως τι να κανεις εσυ;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂 Κλαιωωω.. 26 του μηνός να δω τι θα κάνει 😂😂

Πάντως ρε κορίτσια σοβαρά.... αν δεν μας έστελναν σε τουαλέτες, εγώ θα έμπαινα μαζί του για να είναι πιο χαλαρός! Αν έχετε την επιλογή να πάτε κάπου ήρεμα οι δύο σας μην ντρέπεστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τι εννοείς πρόσεχε τα πρώτα υγρά ; Τι οδηγίες δίνουν; Γιατί σε εμάς δεν έδωσαν καμια προχθές που κάναμε στο Αττικό

μου ειπε οτι του εδωσαν οδηγιες οτι τα πρωτα υγρα ειναι τα πιο "καλα" γτ εχουν μεγαλυτερη περιεκτικοτητα σε σπερματοζωαρια και καλο ειναι να μη χαθουν... και γι αυτο μετα τον ρωτησαν αν βγηκε κατι εξω 😂😂😂😂

ναι κυρια μου και το μαζευα με τα δαχτυλα!!!!! 😆😆 αλλα τι φταινε και τα κοριτσια.. ειναι υποχρεωμενα να ρωτησουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αυτα δεν τα λεω βεβαια στο  ανδρα μου του λεω ε δεν ειναι τοποτα 5 λεπτακια και τετοια 🤣🤣🤣

Και εγώ έτσι του είπα τις προάλλες σιγά την εξέταση ούτε να πονέσει ούτε τίποτα μια ευχάριστη εξέταση είναι 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ έτσι του είπα τις προάλλες σιγά την εξέταση ούτε να πονέσει ούτε τίποτα μια ευχάριστη εξέταση είναι 🤣🤣🤣🤣

Κι εγω αυτο ειπα σιγα ειναι κατι που το εχεις ξανακανει🤣🤣🤣🤣 Του λεω που να δεις εγω τι πρεπει να κανω, μα συγνωμη αδικο εχω? αχαχχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

μου ειπε οτι του εδωσαν οδηγιες οτι τα πρωτα υγρα ειναι τα πιο "καλα" γτ εχουν μεγαλυτερη περιεκτικοτητα σε σπερματοζωαρια και καλο ειναι να μη χαθουν... και γι αυτο μετα τον ρωτησαν αν βγηκε κατι εξω 😂😂😂😂

ναι κυρια μου και το μαζευα με τα δαχτυλα!!!!! 😆😆 αλλα τι φταινε και τα κοριτσια.. ειναι υποχρεωμενα να ρωτησουν....

Α κατάλαβα😝😝 ευχαριστώ. 

Εντάξει μου λέει τα έβαλε μέσα. Και χωρίς οδηγίες. Χαχαχ

Και εμένα είχε άγχος. Όλοι πρέπει να έχουν. Κρίμα και αυτοί αλλά και εμείς τραβάμε χειρότερα. 🤷🏻

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω αυτο ειπα σιγα ειναι κατι που το εχεις ξανακανει🤣🤣🤣🤣 Του λεω που να δεις εγω τι πρεπει να κανω, μα συγνωμη αδικο εχω? αχαχχαχαχαα

Πες τα βρε!!!!!! Κ που να σκεφτούν μετά, όταν θα βρεθούν τα πολύτιμα κ μπουν σε χρήση ποοοοοοσα άλλα πρέπει να κάνουμε μέχρι να έρθει το πλασματάκι μας στον κόσμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...