Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εσύ κάνεις ωορρηξίας όμως κ όχι εγκυμοσύνης. Με της ωορρηξίας δεν βγάζεις άκρη.

Εκανα πάλι πριν λίγο και η γραμμή φαίνετε αχνά... να περάσουν οι μερες κορίτσια μου γτ πραγματικά κουράστηκα να απογοητεύομαι! Σήμερα είμαι στα πατωματα.. μετα την δουλειά επεστρεψα σπιτι και η ψυχολογία μου χάλια... τεστ εγκυμοσύνης δεν κάνω γιατι ειναι ψυχοφθόρο,  ααααν κάποια στιγμή εχω καθυστέρηση τότε θα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ερώτηση για όσα κορίτσια χρησιμοποιούν τεστ ωορρηξιας... εάν το κάνετε πολύ πριν την ωορρηξια, δηλαδή 8η μέρα ή αφότου βρείτε θετικό αποτέλεσμα, πχ 18η μέρα, σας βγάζει 2η γραμμή αποτελέσματος? Έστω πολύ αχνη? Ή δεν βγάζει καθόλου? 

Εμένα οποία μέρα κι αν το κάνω θα μου βγάλει μια πολύ αχνη γραμμη!! 🤔

Ιριανα μου εγω εχει τυχει να κανω αρκετα νωρις κ δεν ειχε 2η γραμμουλα... Ουτε αχνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το είπαμε καλέ αυτό.. Δεν θέλουμε παιδί... Έξοδα κλάματα ξενύχτια... Απλά έχουμε ελεύθερες επαφές από χομπι

😆😆😆😆 (Τελειωσαν οι αντιδρασεις!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ερώτηση για όσα κορίτσια χρησιμοποιούν τεστ ωορρηξιας... εάν το κάνετε πολύ πριν την ωορρηξια, δηλαδή 8η μέρα ή αφότου βρείτε θετικό αποτέλεσμα, πχ 18η μέρα, σας βγάζει 2η γραμμή αποτελέσματος? Έστω πολύ αχνη? Ή δεν βγάζει καθόλου? 

Εμένα οποία μέρα κι αν το κάνω θα μου βγάλει μια πολύ αχνη γραμμη!! 🤔

Τα συγκεκριμένα τα δοκίμασα οταν δεν είχα οωρηξια και δεν μου έβγαινε καθόλου γραμμή.. Τώρα λογικά μου βγαίνει άχνη ροζ λόγο της otrivelle.. ποια τεστακια παίρνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το είπαμε καλέ αυτό.. Δεν θέλουμε παιδί... Έξοδα κλάματα ξενύχτια... Απλά έχουμε ελεύθερες επαφές από χομπι

😂😂😂😂😂 να σαι καλα με έκανες και γέλασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχω ενα θετικο νεο!!😁 Βγηκε το real time pcr του αντρα μου πεντακαθαρο!!! Ολα αρνητικα!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Αχ παναγια μου κανε να παει καλα το σπερμοδιαγραμμα 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Πολύ χαίρομαι για σένα!!! 🥳

Αχ Ιριανα μου κι εγω χαρηκα πολυ!!!🤗 Ηταν μια ανακουφιση...

Ουφφφφ....πηρα μια ανασα γ τη συνεχεια!! 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

Ερώτηση για όσα κορίτσια χρησιμοποιούν τεστ ωορρηξιας... εάν το κάνετε πολύ πριν την ωορρηξια, δηλαδή 8η μέρα ή αφότου βρείτε θετικό αποτέλεσμα, πχ 18η μέρα, σας βγάζει 2η γραμμή αποτελέσματος? Έστω πολύ αχνη? Ή δεν βγάζει καθόλου? 

Εμένα οποία μέρα κι αν το κάνω θα μου βγάλει μια πολύ αχνη γραμμη!! 🤔

Ναι μου βγάζει μια πολύ άχνη γραμμή που σκουραινει οσο πλησιάζει η ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου εχω ενα θετικο νεο!!😁 Βγηκε το real time pcr του αντρα μου πεντακαθαρο!!! Ολα αρνητικα!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Αχ παναγια μου κανε να παει καλα το σπερμοδιαγραμμα 🙏🙏🙏🙏

Μπράβο κοπέλα μου πολύ χαίρομαι!!!!! Ολα θα πανε καλά!!! Είμαι σίγουρη 😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

Ερώτηση για όσα κορίτσια χρησιμοποιούν τεστ ωορρηξιας... εάν το κάνετε πολύ πριν την ωορρηξια, δηλαδή 8η μέρα ή αφότου βρείτε θετικό αποτέλεσμα, πχ 18η μέρα, σας βγάζει 2η γραμμή αποτελέσματος? Έστω πολύ αχνη? Ή δεν βγάζει καθόλου? 

Εμένα οποία μέρα κι αν το κάνω θα μου βγάλει μια πολύ αχνη γραμμη!! 🤔

Εγώ στις αρχές άρχιζα πολύ νωρις από 8η ημέρα κύκλο περίπου 26-28 ημερες συνήθως δεν μου έβγαζε καθόλου δεύτερη γραμμή η γραμμή ίσα που φαίνεται γύρω στην 10 με 11η ημέρα 12η ημέρα ως να βρω σκούρο αρχίζει να γίνεται πιο έντονη! Μετά το θετικό τεστ ποτέ δεν ξανά κοίταξα να δω αν μου βγάζει θετικό! Να φανταστείς έβρισκα θετικό και την επόμενη πολύ πολύ αχνό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Το είπαμε καλέ αυτό.. Δεν θέλουμε παιδί... Έξοδα κλάματα ξενύχτια... Απλά έχουμε ελεύθερες επαφές από χομπι

Χαχαχα απορώ τι κάνουμε ολες εμεις εδώ που δεν θελουμε παιδί 😝😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου εχω ενα θετικο νεο!!😁 Βγηκε το real time pcr του αντρα μου πεντακαθαρο!!! Ολα αρνητικα!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Αχ παναγια μου κανε να παει καλα το σπερμοδιαγραμμα 🙏🙏🙏🙏

Κορίτσια τι κάνετε? Με το που μπήκα διάβασα καλά νέα!!!!!! Άντε κορίτσι μου, είδες.... όλα θα πάνε καλά! Χάρηκα πάρα πολύ 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου εχω ενα θετικο νεο!!😁 Βγηκε το real time pcr του αντρα μου πεντακαθαρο!!! Ολα αρνητικα!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Αχ παναγια μου κανε να παει καλα το σπερμοδιαγραμμα 🙏🙏🙏🙏

Μπράβο χαίρομαι !! Άντε να δεις που κ εκείνο μια χαρά θα σας βγει !!! Ωραία και ένα θετικό μέσα σε αυτες τις αναποδιές 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εν τω μεταξύ, ξεκινάς και γράφεις έχω ένα θετικό νέο κι εγώ πίστεψα ότι θα είχες θετικό τεστακι πριν διαβάσωπαρακάτω!!! Ξέρεις η λέξη "θετικό" χτυπάει φλέβα συγκεκριμένη!! 😅

Οντως και εγώ νόμιζα θα διάβαζα θετικό τεστακι 🥲😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!!!! ❤

Καλημέρα κορίτσιαααα μου σήμερα ξύπνησα καλύτερα μπορώ να πω.. για πόσο δεν ξέρω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυυυ!!!! 😍😍😍

@iriana και @Raf123αν ειχα θετικο τεστ θα το καταλαβαινατε ειτε απο την τσιριδα μου (σε διαβεβαιω θα εφτανε ως την Κυπρο @Raf123) ειτε απο την εξαφανιση μου (θα λιποθυμουσα για καμποσες μερες απ το σοκ!!!!!!😆😆😆😆)!!!

ενα-ενα και θα ερθει και το θετικο τεστακι σε ολες μας!!!!!!!! 

εμενα προς το παρον σταματησε τελειως η ροη (οπως γινεται καθε μηνα!) και λογικα αυριο θα ερθει η κανονικη......😉

Φιλια και καλη δουλιτσα σε ολες!!!!! 😘😘😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Με το που μπήκα διάβασα καλά νέα!!!!!! Άντε κορίτσι μου, είδες.... όλα θα πάνε καλά! Χάρηκα πάρα πολύ 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤

Κοριτσι μου καλημερα!!! πηρα μια ανασα χθες..😃 βεβαια ξερω οτι η κιρσοκηλη επηρεαζει αλλα πραγματα... οχι τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα!!! 🤣🤣 αλλα πιανομαι απο τα θετικα και παμε!!

και αφοτου σας εστειλα το μνμ λεω "ενταξει ρε Τονια.. ποσα να σας τυχουν δλδ;; δε γινεται ολες οι αντιξοοτητες της υπογονιμοτητας να πεσουν πανω σας!! σας κληρωσε κιρσοκηλη!! φτανει για τωρα"😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλημερα!!! πηρα μια ανασα χθες..😃 βεβαια ξερω οτι η κιρσοκηλη επηρεαζει αλλα πραγματα... οχι τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα!!! 🤣🤣 αλλα πιανομαι απο τα θετικα και παμε!!

και αφοτου σας εστειλα το μνμ λεω "ενταξει ρε Τονια.. ποσα να σας τυχουν δλδ;; δε γινεται ολες οι αντιξοοτητες της υπογονιμοτητας να πεσουν πανω σας!! σας κληρωσε κιρσοκηλη!! φτανει για τωρα"😆😆😆

Αυτό ακριβώς.... Να βλέπεις τα θετικά για να βρήσκεις την δύναμη που χρειάζεται για όποια άλλη αναποδιά κ στο τέλος θα δεις ότι τα θετικά θα είναι πολύ περισσότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυυ!!!! 😍😍😍

@iriana και @Raf123αν ειχα θετικο τεστ θα το καταλαβαινατε ειτε απο την τσιριδα μου (σε διαβεβαιω θα εφτανε ως την Κυπρο @Raf123) ειτε απο την εξαφανιση μου (θα λιποθυμουσα για καμποσες μερες απ το σοκ!!!!!!😆😆😆😆)!!!

ενα-ενα και θα ερθει και το θετικο τεστακι σε ολες μας!!!!!!!! 

εμενα προς το παρον σταματησε τελειως η ροη (οπως γινεται καθε μηνα!) και λογικα αυριο θα ερθει η κανονικη......😉

Φιλια και καλη δουλιτσα σε ολες!!!!! 😘😘😘

 

Καλημερα κι εγω νομιζα οτι θα εγραφες για θετικο τεστ αλλα ταυτοχρονα λεω αποκλειεται που ειναι η τσιριδα?χαχαχαχαχχα Καλη δουλεια💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, Εχθές έκλεισα ραντεβού στον σοφοκιτη, τα κορίτσια της εξωσωματικής μου είπαν, να δω και έναν εξειδικευμένο Ουρολογο.. είναι στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο στα Γιάννενα και λογικά εφόσον είναι δημόσιο δεν θα πληρώσω ( υποθέτω) .. αν γκουγκλαρετε το ονομα του θα καταλάβετε για τι γιατρό μιλάμε... με 0 σπέρμα έχει φέρει παιδιά στο κόσμο! Εχθές μίλησα μαζί Του, του έδωσα περιληπτικά το ιστορικό μου και μου είπε να τον καλεσω στα βαφτίσια (μακάρι).. παρόλα αυτά μου είπε θα προετοιμάσουμε το σπέρμα γισ την εξωσωματική, μου συνέστησε κάποιες εξετάσεις να κάνω σε κέντρο που μου είπε αυτός και να πάμε να δει τον άντρα, ωστόσο θα με συμβουλέψει και εμένα για την εξωσωματική.. σας το λεω γιατι πιστεύω είναι μια καλή πληροφορία αν κάποια κοπέλα είναι κοντά στα Γιάννενα και θα ήθελα να δει κάποιον αξιόλογο του δημόσιου,  δεν είναι κάθε μέρα Γιάννενα φεύγει συχνά Ιαπωνία καθώς δουλευει και εκεί   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, Εχθές έκλεισα ραντεβού στον σοφοκιτη, τα κορίτσια της εξωσωματικής μου είπαν, να δω και έναν εξειδικευμένο Ουρολογο.. είναι στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο στα Γιάννενα και λογικά εφόσον είναι δημόσιο δεν θα πληρώσω ( υποθέτω) .. αν γκουγκλαρετε το ονομα του θα καταλάβετε για τι γιατρό μιλάμε... με 0 σπέρμα έχει φέρει παιδιά στο κόσμο! Εχθές μίλησα μαζί Του, του έδωσα περιληπτικά το ιστορικό μου και μου είπε να τον καλεσω στα βαφτίσια (μακάρι).. παρόλα αυτά μου είπε θα προετοιμάσουμε το σπέρμα γισ την εξωσωματική, μου συνέστησε κάποιες εξετάσεις να κάνω σε κέντρο που μου είπε αυτός και να πάμε να δει τον άντρα, ωστόσο θα με συμβουλέψει και εμένα για την εξωσωματική.. σας το λεω γιατι πιστεύω είναι μια καλή πληροφορία αν κάποια κοπέλα είναι κοντά στα Γιάννενα και θα ήθελα να δει κάποιον αξιόλογο του δημόσιου,  δεν είναι κάθε μέρα Γιάννενα φεύγει συχνά Ιαπωνία καθώς δουλευει και εκεί   

Μια χαρά τα προγραμμάτισες!! 😉😉εύχομαι να μην χρειαστεί ποτέ δεν περιμένεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά τα προγραμμάτισες!! 😉😉εύχομαι να μην χρειαστεί ποτέ δεν περιμένεις;; 

Μακάρι να μην χρειαστει, είναι μεγάλος αγώνας η εξωσωματική, αυτό εχω καταλάβει και ακόμα είμαι στην αρχή.. σε 2 μερες κορίτσια μου θα περιμένω να μην έρθει.. ασε Εχθές έριξα ενα κλάμα δεν μπορούσα να κρατηθώ, μεσα στη τουαλέτα για να μην με παρει χαμπάρι ο έρμος ο άντρας μου.. έριξα το κλάμα μου ησύχασα και κοιμήθηκα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...