Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λιγες μερούλες έμειναν και θα μάθουμε τι έγινε 😊😊

 

Να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια έχω απορία γίνεται να είσαι εγκυος και το μόνο σύμπτωμα να είναι η απουσία περιόδου; Ούτε στήθος να μην πρηστεί ούτε ένα πονακι στο μέρος της κοιλιάς; 

Δεν έχω υπάρξει ποτέ έγκυος οπότε δεν γνωρίζω.. Αλλά εχω ακούσει οτι γίνετε 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λιγες μερούλες έμειναν και θα μάθουμε τι έγινε 😊😊

 

Να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια έχω απορία γίνεται να είσαι εγκυος και το μόνο σύμπτωμα να είναι η απουσία περιόδου; Ούτε στήθος να μην πρηστεί ούτε ένα πονακι στο μέρος της κοιλιάς; 

Θα συμφωνησε σε ολα με την @Κατεριναπαπ!!

θυμαμαι μια κοπελα να αναφερει οτι καθε μηνα νομιζε οτι ηταν εγκυος και ολα τα συμπτωματα ηταν της περιοδου. εν τελει οταν εμεινε εγκυος, δεν ειχε απολυτως τπτ. μονο καθυστερηση... 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Πώς είστε? Εγώ κατεβάζω χειμωνιάτικα 🤪

Μπήκα λίγο να σας διαβάσω..... @Raf123 κ βέβαια γίνεται!!!! Στο λέω από προσωπική πείρα.... στα αλλά δεν είχα ΤΊΠΟΤΑ, μόνο αυτή τη φορά έχω κάτι ελάχιστα συμπτώματα κ μάλιστα τα πιο κουλά, ούτε ανακατωσούρα, ούτε ζαλάδες, πχ έχω ρινίτιδα κύησης!!!!! Είμαι μονίμως σαν να έχω αλλεργίες 

Εύχομαι να έχουμε μια ωραία εβδομάδα με θετικά νέα!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ@Antonia2 σας ευχαριστώ αναρωτιέμαι γιατί εγώ δεν νιώθω τίποτα γενικά και έχω στο μυαλό μου ότι αν δεν πρηστεί το στήθος δεν είσαι εγκυος και ετσι λίγο απογοητεύομαι και στεναχωριεμαι πολύ πριν απο την καθυστέρηση…εννοώ ότι τουλάχιστο δεν έχω μια ελπίδα, αρχίζω να στεναχωριεμαι απο 4-5 μερες πριν την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Πώς είστε? Εγώ κατεβάζω χειμωνιάτικα 🤪

Μπήκα λίγο να σας διαβάσω..... @Raf123 κ βέβαια γίνεται!!!! Στο λέω από προσωπική πείρα.... στα αλλά δεν είχα ΤΊΠΟΤΑ, μόνο αυτή τη φορά έχω κάτι ελάχιστα συμπτώματα κ μάλιστα τα πιο κουλά, ούτε ανακατωσούρα, ούτε ζαλάδες, πχ έχω ρινίτιδα κύησης!!!!! Είμαι μονίμως σαν να έχω αλλεργίες 

Εύχομαι να έχουμε μια ωραία εβδομάδα με θετικά νέα!!!!! ❤

Αααα σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Νόμιζα ότι έστω κάτι θα εχεις εκτός από τη καθυστέρηση!! 
 

εμεις ακόμα με τα κοντά είμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Κατεριναπαπ@Antonia2 σας ευχαριστώ αναρωτιέμαι γιατί εγώ δεν νιώθω τίποτα γενικά και έχω στο μυαλό μου ότι αν δεν πρηστεί το στήθος δεν είσαι εγκυος και ετσι λίγο απογοητεύομαι και στεναχωριεμαι πολύ πριν απο την καθυστέρηση…εννοώ ότι τουλάχιστο δεν έχω μια ελπίδα, αρχίζω να στεναχωριεμαι απο 4-5 μερες πριν την περίοδο 

Εχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό.. Εσύ να έχεις στο μυαλό σου οτι δεν ΘΈΛΕΙΣ ΠΑΙΔΊ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό.. Εσύ να έχεις στο μυαλό σου οτι δεν ΘΈΛΕΙΣ ΠΑΙΔΊ 😉

Αντωνία μου δεν σου απάντησα πιο πριν και τώρα είδα το μήνυμα να είχα πάει στο γιατρό στο Θάνο αλλάξουμε το πόδι μου αν χρειάζεται να κάνω επέμβαση πριν ή μετά την εγκυμοσύνη γενικά έχω επισκεφτεί μέχρι τώρα τέσσερις γιατρούς αλλά οι δύο δεν ήτανε ορθοπεδικοί 

Την Τετάρτη τελευταία μέρα θα δω άλλοι δύο ορθοπεδικούς που είναι χειρουργοί και κάνουνε διάφορες επεμβάσεις σε αθλητές είναι και οι δύο αρκετά εξειδικευμένοι και τότε θα αποφασίσω μέχρι την Τετάρτη καλά κορίτσι απίστευτο πέρασαν οι μέρες εγώ το Σάββατο πρέπει να ξεκινήσω προγεστερόνη για να προκαλέσουν περίοδο.....

Ρε κορίτσια άντε να έχετε καθυστέρηση και εσύ βρε Κατερίνα να κάνουμε αλήθεια πάρτυ εδώ μέσα ας μας δώσει λίγο κάποια θετική ενέργεια ρε κορίτσια ας μείνει έγκυος κάποιο τέλος πάντων 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🤗🤗😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Πώς κατάλαβες οτι μηδενίσε η otrivelle; έκανες τεστ οωρηξιας? Η επειδή το διάβασες υποθέτεις πως και σε εσένα εξασθενήσε την 10η μερα

Έκανα τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης. Της ωορρηξίας μου έβγαινε κάθε μέρα θετικό, δεν θυμάμαι πόσες. Την 10η μέρα το τεστ εγκυμοσύνης (ταινία) ήταν αρνητικό αρνητικό. Έκανα την ίδια μέρα κ ένα predictor early κ έδειξε πολύ άχνη γραμμή θετικό. Έκανα κ την επόμενη 11η μέρα predictor κ η δεύτερη γραμμή ήταν πιο σκούρα. Αν ήταν από την ovitrelle θα έπρεπε να είναι ακόμα πιο άχνη ή να είναι το τεστ αρνητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Έκανα τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης. Της ωορρηξίας μου έβγαινε κάθε μέρα θετικό, δεν θυμάμαι πόσες. Την 10η μέρα το τεστ εγκυμοσύνης (ταινία) ήταν αρνητικό αρνητικό. Έκανα την ίδια μέρα κ ένα predictor early κ έδειξε πολύ άχνη γραμμή θετικό. Έκανα κ την επόμενη 11η μέρα predictor κ η δεύτερη γραμμή ήταν πιο σκούρα. Αν ήταν από την ovitrelle θα έπρεπε να είναι ακόμα πιο άχνη ή να είναι το τεστ αρνητικό. 

Εγώ ταινίες έχω.. και ήταν πιο άχνη απο τη γραμμή ελέγχου, αλλά πιο έντονη απο την 8η μέρα... οποτε η otrivelle κάνει δούλεια και μετα απο 14  μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό.. Εσύ να έχεις στο μυαλό σου οτι δεν ΘΈΛΕΙΣ ΠΑΙΔΊ 😉

Ε ναι τι να κάνουμε τα παιδιά, εμεις θελουμε να είμαστε ανέμελες έξω να βγαίνουμε όποτε θελουμε και να κάνουμε ότι γουστάρουμε χωρις έγνοιες 😂😂😂🤣🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ε ναι τι να κάνουμε τα παιδιά, εμεις θελουμε να είμαστε ανέμελες έξω να βγαίνουμε όποτε θελουμε και να κάνουμε ότι γουστάρουμε χωρις έγνοιες 😂😂😂🤣🤣😂

Συμφωνώ απόλυτα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πηρα κι εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης χωρις να εχω καθυστερηση (την Πεμπτη περιμενω)η να εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης και ξεροντας και το χαλια σπερμοδιαγραμμα αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ (για τρελοκομειο ε?😅🤣) Μαντεψτε βρε! Ειναι αρνητικο αχαχαχχα Γελαω γιατι μου ηρθε τελειως αυθορμητα και πηγα και το εκανα! Απτη μια καλυτερα να σταματησω να [εριμενω για Πεμπτη, και να κλεισω τα ραντεβου μου Αθηνα!

Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια ομως❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια πηρα κι εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης χωρις να εχω καθυστερηση (την Πεμπτη περιμενω)η να εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης και ξεροντας και το χαλια σπερμοδιαγραμμα αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ (για τρελοκομειο ε?😅🤣) Μαντεψτε βρε! Ειναι αρνητικο αχαχαχχα Γελαω γιατι μου ηρθε τελειως αυθορμητα και πηγα και το εκανα! Απτη μια καλυτερα να σταματησω να [εριμενω για Πεμπτη, και να κλεισω τα ραντεβου μου Αθηνα!

Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια ομως❤️❤️❤️

πω πωωω!!! κι εγω απο το πρωι γυροφερνω να κανω τεστ ωορρηξιας!!!! με ολη αυτη τη συζητηση ξεσηκωθηκα!!! πινω συνεχεια νερο για να μην το κανω.. (γτ ξερω οτι αν πινω νερα δεν αξιζει τον κοπο να το κανω. λαθος θα βγει!!!!) τελειως του γιατρου!!!!! 😆😆😆😆😆😆

Y.Γ. τα σταδια της περιοδου συνεχιζουν κανονικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια πηρα κι εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης χωρις να εχω καθυστερηση (την Πεμπτη περιμενω)η να εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης και ξεροντας και το χαλια σπερμοδιαγραμμα αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ (για τρελοκομειο ε?😅🤣) Μαντεψτε βρε! Ειναι αρνητικο αχαχαχχα Γελαω γιατι μου ηρθε τελειως αυθορμητα και πηγα και το εκανα! Απτη μια καλυτερα να σταματησω να [εριμενω για Πεμπτη, και να κλεισω τα ραντεβου μου Αθηνα!

Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια ομως❤️❤️❤️

Δεν θα σου πω είναι νωρίς ακόμα να ανιχνευτει η ορμόνη (που αυτό ειναι η αλήθεια).. θα σου πω αυτό που είπες μη περιμένεις τπτ, βγάλτο απο το μυαλό σου κοριτσακι μου, με πολύ αγάπη το λεω γτ εμένα μου είχε γίνει εμμονή και είναι ψυχοφθόρο.. κλείσε τα ραντεβού σου και αν έρθει το θαυματακι σου τα ακυρώνεις όλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πω πωωω!!! κι εγω απο το πρωι γυροφερνω να κανω τεστ ωορρηξιας!!!! με ολη αυτη τη συζητηση ξεσηκωθηκα!!! πινω συνεχεια νερο για να μην το κανω.. (γτ ξερω οτι αν πινω νερα δεν αξιζει τον κοπο να το κανω. λαθος θα βγει!!!!) τελειως του γιατρου!!!!! 😆😆😆😆😆😆

Y.Γ. τα σταδια της περιοδου συνεχιζουν κανονικα.....

😂😂😂😂😂 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Με έπιασε ο πόνος στην κοιλια μου άρα θα μου έρθει μάλλον και πιο νωρις 😞😞

Το οτι σε έπιασε ο πόνος δεν πειράζει, το θέμα είναι να μην την δεις 😏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν θα σου πω είναι νωρίς ακόμα να ανιχνευτει η ορμόνη (που αυτό ειναι η αλήθεια).. θα σου πω αυτό που είπες μη περιμένεις τπτ, βγάλτο απο το μυαλό σου κοριτσακι μου, με πολύ αγάπη το λεω γτ εμένα μου είχε γίνει εμμονή και είναι ψυχοφθόρο.. κλείσε τα ραντεβού σου και αν έρθει το θαυματακι σου τα ακυρώνεις όλα... 

@Hopemumtobeσυμφωνώ πολύ με την Κατερίνα!! Θα σου πω και εγώ μια ιστορία από μια γνωστή μου είχανε πρόβλημα με το σπερμα με τίποτα η κοπέλα δεν έμενε εγκυος πήγαν εξωσωματική μια χαρά πέτυχε και είχε έτοιμες βλαστό κύστες για να συνεχίσουν για όποτε θα ήθελε ξανά!! Και είπε από Σεπτέμβρη να προχωρήσει σε εξωσωματική, Αύγουστο έμεινε εγκυος με το «χάλια» σπερμα που με τίποτα δεν έμενε με φυσική σύλληψη πριν 2-3 χρόνια!! Όποτε ποτέ μη λες ποτέ και εννοείται κλείσε τα ραντεβού σου να εχεις τις επαφές σου και ποτέ δεν ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Το οτι σε έπιασε ο πόνος δεν πειράζει, το θέμα είναι να μην την δεις 😏 

Μακάρι να μην έρθει ποτέ και δεν θέλω παιδί 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μην έρθει ποτέ και δεν θέλω παιδί 😆😆😆

😂😂😂😂😂 κλαιωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Hopemumtobeσυμφωνώ πολύ με την Κατερίνα!! Θα σου πω και εγώ μια ιστορία από μια γνωστή μου είχανε πρόβλημα με το σπερμα με τίποτα η κοπέλα δεν έμενε εγκυος πήγαν εξωσωματική μια χαρά πέτυχε και είχε έτοιμες βλαστό κύστες για να συνεχίσουν για όποτε θα ήθελε ξανά!! Και είπε από Σεπτέμβρη να προχωρήσει σε εξωσωματική, Αύγουστο έμεινε εγκυος με το «χάλια» σπερμα που με τίποτα δεν έμενε με φυσική σύλληψη πριν 2-3 χρόνια!! Όποτε ποτέ μη λες ποτέ και εννοείται κλείσε τα ραντεβού σου να εχεις τις επαφές σου και ποτέ δεν ξερεις!!!

Αυτό συμβαίνει γιατι ανακουφιστικε στη σκέψη ότι θα γίνει μανουλα, ησύχασε ηρέμησε , το πηρε απόφαση και το έβγαλε απο το μυαλό της.. Έτσι πιστεύω κορίτσια μού!!! Και ο θεούλης κανέναν δεν αφήνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Με έπιασε ο πόνος στην κοιλια μου άρα θα μου έρθει μάλλον και πιο νωρις 😞😞

Ραφαελα μου ελπιζω να ειναι απ τα αλλα συμπτωματα....😉😉 Οχι αυτα της περιοδου!!! 🎯🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ ταινίες έχω.. και ήταν πιο άχνη απο τη γραμμή ελέγχου, αλλά πιο έντονη απο την 8η μέρα... οποτε η otrivelle κάνει δούλεια και μετα απο 14  μέρες 

Εσύ κάνεις ωορρηξίας όμως κ όχι εγκυμοσύνης. Με της ωορρηξίας δεν βγάζεις άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μην έρθει ποτέ και δεν θέλω παιδί 😆😆😆

Το είπαμε καλέ αυτό.. Δεν θέλουμε παιδί... Έξοδα κλάματα ξενύχτια... Απλά έχουμε ελεύθερες επαφές από χομπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...