Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. να σας πω οτι σε 3 μερες περιμένω περίοδο και Εχθές το τεστ οωρηξιας βγήκε θετικό πάλι 🙄 ποοσο καιρο κρατάει αυτή η otrivelle 🙄

Εχθές το πρωί δεν τις πήρα, αλλά πήρα Ντεπόν γτ είχα τρομερό πονοκέφαλο, πάλι είχα ενα ελαφρύ κάψιμο.. τις βιταμίνες τις πήρα τελικά αργά απόγευμα για να μην ξαπλώσω κατευθείαν και παααλι με έπιασε, αλλά ευτυχώς οχι για πολύ! 

Δεν ξέρω τι φταίει πραγματικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε με πολλα θετικα τεστακια και ευχαριστες καθυστερησεις!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Κατεριναπαπ τι εγινε με τις καουρες χθες βραδυ;; πηρες τις βιταμινες;;;

Μόλις έγραψα σε παραθεση στον εαυτό μου 😂😂😂 καταλάθος κορίτσια μου.. για εσας που με ρωτήσατε  @Hopemumtobe και @Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μόλις έγραψα σε παραθεση στον εαυτό μου 😂😂😂 καταλάθος κορίτσια μου.. για εσας που με ρωτήσατε  @Hopemumtobe και @Antonia2

😆😆😆😆 ολες το εχουμε κανει...

ελπιζω κοριτσι μου το θετικο τεστ ωορρηξιας και οι καουρες να προμηνυουν θετικες εξελιξεις!!!😉

εχω πολυ καλο προαισθημα!! να το ξερεις!!! σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Σε ευχαριστώ! Το σκ είχαμε τις γόνιμες μέρες και του δώσαμε να καταλάβει! Ήταν κι ο καιρός σύμμαχος! 😊 

Εσύ πως είσαι?? Συνεχίζουν τα προεορτια ή υπάρχουν ελπιδες να είναι κάτι άλλο??!

 

αυτα ειναι!!!!! τελεια!!!! 👍👍 αχ πραγματικα το σκ ηταν πειρασμος και εμεις εχουμε και το σπερμοδιαγραμμα.. το σαββατο βεβαια δεν κρατηθηκαμε οποτε απο τριτη θα γινει τεταρτη η εξεταση!!! ☺️☺️🤭 (θα μας βρισουν στο τελος απο το λυμπεροπουλο 😆😆)

συνεχιζουν κανονικα τα προεορτια οπως καθε μηνα.. ε ε ερχεται η ακατανομαστη.. βεβαια χθες ρε κοριτσια ειχα αρκετο αιμα μπορω να πω και μπερδευτηκα παλι γτ εχω τις εξετασεις του ενδοκρινολογου οι οποιες γινονται σε συγκεκριμενεςμερες του κυκλου... αχ πολυ με ταλαιπωρει αυτος ο κυκλος....😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆 ολες το εχουμε κανει...

ελπιζω κοριτσι μου το θετικο τεστ ωορρηξιας και οι καουρες να προμηνυουν θετικες εξελιξεις!!!😉

εχω πολυ καλο προαισθημα!! να το ξερεις!!! σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!!!!😍😍

Αχχχ κοριτσακι μου μόλις διάβασα το μνμ σου και ανατριχιασα γιατι το προαίσθημα σου δεν πέφτει έξω.. πιστεύω σε αυτό!!! Μακάρι θα φανεί σε λιγες μέρες.. σε λίγο θα πάρω τις βιταμίνες πάλι μόλις έφαγα το κουλουρακι μου, να δω θα με πιάσει.. εγω πάλι δεν είμαι αισιόδοξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αυτα ειναι!!!!! τελεια!!!! 👍👍 αχ πραγματικα το σκ ηταν πειρασμος και εμεις εχουμε και το σπερμοδιαγραμμα.. το σαββατο βεβαια δεν κρατηθηκαμε οποτε απο τριτη θα γινει τεταρτη η εξεταση!!! ☺️☺️🤭 (θα μας βρισουν στο τελος απο το λυμπεροπουλο 😆😆)

συνεχιζουν κανονικα τα προεορτια οπως καθε μηνα.. ε ε ερχεται η ακατανομαστη.. βεβαια χθες ρε κοριτσια ειχα αρκετο αιμα μπορω να πω και μπερδευτηκα παλι γτ εχω τις εξετασεις του ενδοκρινολογου οι οποιες γινονται σε συγκεκριμενεςμερες του κυκλου... αχ πολυ μελαιπωρει αυτος ο κυκλος....😤

Μήπως να μετρήσεις 1η μερα κύκλου απο Εχθές? Αν το αίμα το είχες πριν τις 8 το απόγευμα καλύτερα να μετρήσεις 1η μερα κύκλου την χθεσινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ κοριτσακι μου μόλις διάβασα το μνμ σου και ανατριχιασα γιατι το προαίσθημα σου δεν πέφτει έξω.. πιστεύω σε αυτό!!! Μακάρι θα φανεί σε λιγες μέρες.. σε λίγο θα πάρω τις βιταμίνες πάλι μόλις έφαγα το κουλουρακι μου, να δω θα με πιάσει.. εγω πάλι δεν είμαι αισιόδοξη 

αληθεια στο λεω!! το πιστευω πολυ!!! το πιστευω και για σενα που αμφιβαλλεις!!!😆😆

δε θελω να σε ξεσηκωνω αλλα νιωθω ποσο το θες και πιστευω αυτη τη φορα θα γινει το θαυμα!!!🙏😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αληθεια στο λεω!! το πιστευω πολυ!!! το πιστευω και για σενα που αμφιβαλλεις!!!😆😆

δε θελω να σε ξεσηκωνω αλλα νιωθω ποσο το θες και πιστευω αυτη τη φορα θα γινει το θαυμα!!!🙏😍❤️

Μακαααρι αν και το μυαλό μου είναι στην εξωσωματική.. θα δούμε σε λίγες μέρες... εξάλλου είπαμε δεν ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μήπως να μετρήσεις 1η μερα κύκλου απο Εχθές? Αν το αίμα το είχες πριν τις 8 το απόγευμα καλύτερα να μετρήσεις 1η μερα κύκλου την χθεσινη

αυτη η περιοδος μου κανει πολλα κολπα..

στην αρχη εχω λιγα καφε-ροζ.. μετα πιο εντονα και μαλιστα χθες οταν σκουπιζομουν (συγγνωμη για τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες 🤪🤪) ειχα κανονικα αιμα λες και εχω περιοδο.. αλλα στο σερβιετακι λιγα καφε. θα δω τι θα κανει σημερα κι αν συνεχισει τα ιδια θα παω αυριο πρωι για τις αιματολογικες... το συνηθες ειναι σμρ να μειωθουν και αυριο να μην εχω τπτ.. (καπου εκει καθε μηνα ηλπιζα οτι το αιμα ηταν αιμα εμφυτευσης και την επομενη μερα σκαει παντα η ακατανομαστη και τρωω μια ωραιοτατη χυλοπιτα!!! 😆😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακαααρι αν και το μυαλό μου είναι στην εξωσωματική.. θα δούμε σε λίγες μέρες... εξάλλου είπαμε δεν ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ 😂😂😂

κλαιωωωωωωωωωωωω με το ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΙΙ!!! γελαω μονη μου στο γραφειο σαν τη χαζη!! να σαι καλα!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! να ειναι μια βδομαδα γεματη θετικα  τεστ και τεραστιες χοριακες!! Εγω την τεταρτη παω για χοριακη! Κρατιεμαι με νυχια και δοντια μεχρι τοτε... μια σκεφτομαι θετικα και μια πεφτω στα πατωματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Νομίζω κι εγώ πως αύριο πρέπει να πας για εξετάσεις.. ρώτα αν θες και στο εργαστήριο που θα πας.. συνήθως ξέρουν.. 

παντως ρε κοριτσια μου κανενας γυναικολογος δεν μου εχει εξηγησει γτ γινεται αυτο καθε μηνα.. μου λενε ισως ειναι λιγο αιμα απο τη μητρα πριν την περιοδο ή απο τις επαφες...

και ο προηγουμενος γυναικολογος μου ειπε θα μετρας ημερες (για τις γονιμες) οταν ερχεται κανονικη περιοδος.. και γι αυτο πηρα τα τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται..... 

αν βαλω κατω οτι βραδυ δευτερας 27/09 πηγα στη γυναικολογο και ειδαμε το ωαριο (που σημαινει η ωορρηξια εγινε μαλλον τριτη πολυ πρωι..), λογικα αυριο θα ειναι η πρωτη μερα του κυκλου....

γινεται η περιοδος να ερθει 12 ημερες μετα την ωορρηξια;; (εννοω απο τριτη 28/09 που ειχα ωορρηξια να ερθει κυριακη-δλδ χθες) δεν ξερω....

(ελπιζω να μην σας εχω καψει πρωι πρωι 😇)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️

καλημερα κοριτσιιιι!!! ❤️ τι κανεις με το ποδι σου;; εχεις σμρ παλι ραντεβου σε γιατρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αυτη η περιοδος μου κανει πολλα κολπα..

στην αρχη εχω λιγα καφε-ροζ.. μετα πιο εντονα και μαλιστα χθες οταν σκουπιζομουν (συγγνωμη για τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες 🤪🤪) ειχα κανονικα αιμα λες και εχω περιοδο.. αλλα στο σερβιετακι λιγα καφε. θα δω τι θα κανει σημερα κι αν συνεχισει τα ιδια θα παω αυριο πρωι για τις αιματολογικες... το συνηθες ειναι σμρ να μειωθουν και αυριο να μην εχω τπτ.. (καπου εκει καθε μηνα ηλπιζα οτι το αιμα ηταν αιμα εμφυτευσης και την επομενη μερα σκαει παντα η ακατανομαστη και τρωω μια ωραιοτατη χυλοπιτα!!! 😆😆)

Κατάλαβα,  όντως είναι λίγο μπέρδεμα αλλά αφού είδες αρκετό έστω στο σκούπισμα και ήταν Πριν τις 8 το απόγευμα μετρα σαν πρώτη μερα την χθεσινή..  χαχαχα χαίρομαι που γελάς, ας γελάσουμε και λίγο 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κατάλαβα,  όντως είναι λίγο μπέρδεμα αλλά αφού είδες αρκετό έστω στο σκούπισμα και ήταν Πριν τις 8 το απόγευμα μετρα σαν πρώτη μερα την χθεσινή..  χαχαχα χαίρομαι που γελάς, ας γελάσουμε και λίγο 💗

Πάντως και εγώ μια μέρα πήρα τις βιταμίνες αργά το απόγευμα γύρω στις 19.30 και λίγο βαρυνα μετά. Ενώ ήμουν καλά για 2-3 ώρες μετά έπεσα απότομα και δεν είχα κουράγιο να πάω από τον καναπέ στο κρεβάτι. Απο τότε τις παίρνω μετά το πρωινό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

παντως ρε κοριτσια μου κανενας γυναικολογος δεν μου εχει εξηγησει γτ γινεται αυτο καθε μηνα.. μου λενε ισως ειναι λιγο αιμα απο τη μητρα πριν την περιοδο ή απο τις επαφες...

και ο προηγουμενος γυναικολογος μου ειπε θα μετρας ημερες (για τις γονιμες) οταν ερχεται κανονικη περιοδος.. και γι αυτο πηρα τα τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται..... 

αν βαλω κατω οτι βραδυ δευτερας 27/09 πηγα στη γυναικολογο και ειδαμε το ωαριο (που σημαινει η ωορρηξια εγινε μαλλον τριτη πολυ πρωι..), λογικα αυριο θα ειναι η πρωτη μερα του κυκλου....

γινεται η περιοδος να ερθει 12 ημερες μετα την ωορρηξια;; (εννοω απο τριτη 28/09 που ειχα ωορρηξια να ερθει κυριακη-δλδ χθες) δεν ξερω....

(ελπιζω να μην σας εχω καψει πρωι πρωι 😇)

Εμένα πάντως από τη μέρα που βγαίνει θετικό το τεστ ωορρηξιας έρχεται 13 ημέρες μετά, αν θεωρήσουμε ότι το τεστ βγαίνει θετικό μια ημέρα πριν γίνει η ωορρηξια τότε ναι μου έρχεται στις 12 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Εμένα πάντως από τη μέρα που βγαίνει θετικό το τεστ ωορρηξιας έρχεται 13 ημέρες μετά, αν θεωρήσουμε ότι το τεστ βγαίνει θετικό μια ημέρα πριν γίνει η ωορρηξια τότε ναι μου έρχεται στις 12 ημέρες. 

Κοριτσι μου ευχαριστω για την απαντηση!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆 ολες το εχουμε κανει...

ελπιζω κοριτσι μου το θετικο τεστ ωορρηξιας και οι καουρες να προμηνυουν θετικες εξελιξεις!!!😉

εχω πολυ καλο προαισθημα!! να το ξερεις!!! σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!!!!😍😍

@Κατεριναπαπ Κατερινακι σου στεκνω κι εγω τη θετικη μου ενεργεια και σκεψη για μια καθυστερηση και θετικη χοριακη💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

παντως ρε κοριτσια μου κανενας γυναικολογος δεν μου εχει εξηγησει γτ γινεται αυτο καθε μηνα.. μου λενε ισως ειναι λιγο αιμα απο τη μητρα πριν την περιοδο ή απο τις επαφες...

και ο προηγουμενος γυναικολογος μου ειπε θα μετρας ημερες (για τις γονιμες) οταν ερχεται κανονικη περιοδος.. και γι αυτο πηρα τα τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται..... 

αν βαλω κατω οτι βραδυ δευτερας 27/09 πηγα στη γυναικολογο και ειδαμε το ωαριο (που σημαινει η ωορρηξια εγινε μαλλον τριτη πολυ πρωι..), λογικα αυριο θα ειναι η πρωτη μερα του κυκλου....

γινεται η περιοδος να ερθει 12 ημερες μετα την ωορρηξια;; (εννοω απο τριτη 28/09 που ειχα ωορρηξια να ερθει κυριακη-δλδ χθες) δεν ξερω....

(ελπιζω να μην σας εχω καψει πρωι πρωι 😇)

Υποτιθετα οτι αυριο οντως θα ηταν η πρωτη μερα κυκλου, βεβαια ορμονολογικες αυτες γινονται 2η-4η μερα με ιο συνηθες 2η-3η οποτε εαν πας Τεταρτη ισως εισαι καλυμμενη σιγουρα? (θα ειναι ειτε δευτερη ειτε τριτη μερα?) Ρωτα και γυναικολογο εννοειται αλλα ετσι θα το σκεφτομουν μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

καλημερα κοριτσια!! να ειναι μια βδομαδα γεματη θετικα  τεστ και τεραστιες χοριακες!! Εγω την τεταρτη παω για χοριακη! Κρατιεμαι με νυχια και δοντια μεχρι τοτε... μια σκεφτομαι θετικα και μια πεφτω στα πατωματα...

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!  Καλα αποτελεσματα, να μα  γραψεις εδω τα νεα σου οπσωδηποτε💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

καλημερα κοριτσια!! να ειναι μια βδομαδα γεματη θετικα  τεστ και τεραστιες χοριακες!! Εγω την τεταρτη παω για χοριακη! Κρατιεμαι με νυχια και δοντια μεχρι τοτε... μια σκεφτομαι θετικα και μια πεφτω στα πατωματα...

κοριτσι μου μην απαισιοδοξεις!!! να εισαι θετικη και ολα θα πανε καλα!!! ❤️❤️

ευχομαι μια φουσκωμενη χοριακη την Τεταρτη!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!  Καλα αποτελεσματα, να μα  γραψεις εδω τα νεα σου οπσωδηποτε💗

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου μην απαισιοδοξεις!!! να εισαι θετικη και ολα θα πανε καλα!!! ❤️❤️

ευχομαι μια φουσκωμενη χοριακη την Τεταρτη!!! 🙏🙏

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!! εκει π ειμαι αισιοδοξη νιωθω κατι πονακια ειδικα τα μεσημερια τις 2 τελευταιες μερες και λεω να τωρα ερχεται η ακατανομαστη και πεφτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Κατεριναπαπ Κατερινακι σου στεκνω κι εγω τη θετικη μου ενεργεια και σκεψη για μια καθυστερηση και θετικη χοριακη💗💗💗

Μακάρι κορίτσακι μοτ σε Ευχαριστώ πολύ.. αλλς δεν ειμαι αισιόδοξη και το δικό σου ένστικτό δεν πέφτει καθόλου εξω.. βέβαια δεν ξέρω αν απο ένστικτό μου εύχεσαι..σε ευχαριστώ και πάλι! Μακάρι οοοολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Πάντως και εγώ μια μέρα πήρα τις βιταμίνες αργά το απόγευμα γύρω στις 19.30 και λίγο βαρυνα μετά. Ενώ ήμουν καλά για 2-3 ώρες μετά έπεσα απότομα και δεν είχα κουράγιο να πάω από τον καναπέ στο κρεβάτι. Απο τότε τις παίρνω μετά το πρωινό. 

Η δοσολογία είναι 2 το πρωί 2 το βράδυ... πριν λίγο τις πηρα και είμαι μια χαρά, καμία ενόχληση στο στομάχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...