Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μεσα σολα τα αλλα να ξερεις εχω ηδη αρχισει να κρυφοελπιζω για καθυστερηση επομενη Πεμπτη αχαχαχαχα Εσυ ΔΕΝ περιμενεις Δευτερα?

Ο κυκλος μου κανονικα ειναι 28 ημερων.. που κ που ερχεται στις 27.. μια στο τοσο...

Αν ερθει τριτη θα ειμαι στις 27.. αν ερθει δευτερα θα ειμαι στις 26... Ποτε ξανα δν ηρθε στις 26 μερες.. ισως απ τη θαλασσα να εχει αλλαξει λιγο ο κυκλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ γλυκια μανουλα!!! Παντα μας νοιαζεσαι!!!!!

Κοριτσαρες μου εγω αυριο περιμενω τα προεορτια... Απ περσι το καλοκαιρι, τα ροζ κ τα καφε αρχιζουν 4 ημερες πριν την περιοδο.. ε το τεστ ειχε βγει θετικο κυριακη βραδυ κ καπου δευτερα βραδυ πρεπει να ειχα ωορρηξια.. 

Δεν ελπιζω μ τπτ αυτο το μηνα. Κ να σας πω κατι;; Το χαιρομαι!!! Εχω χαλαρωσει απιστευτα!! Καναμε μια σεξαρα χθες μ τον αντρα μουυυ!!! Αλλο πραγμα!!! 🤭🤭🤭

(Ζητω συγγνωμη στις εγκυμονουσες κ τα αγεννητα μωρα!!!!🙏😋😋)

Να ειμαστε καλα, να κανω κ τη σαλπιγγογραφια κ παμε δυνατα απ τελος Νοεμβρη!!💪💪💪

Απο εσας ομως @Raf123 @Hopemumtobe και @Κατεριναπαπ περεμινω με ανυπομονησια θετικες χοριακες!!!!(με συγχωρειτε αν ξεχναω καποια κοπελα)

Θ το καψουμε το φορουμ!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🍾🍾🍾🎉🎉🎉

Και εκειιιι που χαλαρώνεις και το απολαμβάνεις... τσουυυπ έρχεται και το θετικό τεστακι!!😉 μακάριιι!!!! 

Η αλήθεια είναι οτι δεν υπολογίζω καν σε αυτό το ενδεχόμενο.. θέλω να περάσουν οι μέρες να δω τους γιατρούς και να μπω σε μια σειρά για την εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εκανα μεταπτυχιακο και μετα εμεινα δουλεια! Για να ειμαι ειλικρινης η σοβαρη σχεση που ειχα εκει για χρονια τελειωσε και αυτο  συνεβαλε αρκετα στην αποφαση να γυρισω πισω!Εαν ολα πηγαιναν καλα μπορει να ειχα μεινει, δεν ξερω. Αλλα γενικα σκεφτομουν και γονεις μονους μακροπροθεσμα εδω και να μεγαλωνουν και  δεν με προβληματιζε κλπ Αλλα αυτοι ηταν οι λογοι,  οχι ομως οτι δεν μαρεσε Αγγλια σε καμια περιπτωση, ειχα ενσωματωθει φουλ! 

Εγώ σπούδασα έκανα και μεταπτυχιακό και διυλεψα μερικά χρόνια! Του άντρα μου δε του άρεσε και τόσο πάντα ήθελε να φύγει! Γνωριστήκαμε 1 χρόνο πριν φύγω αλλά είμασταν σε απόσταση αρκετό καιρό και μετά έπρεπε κάτι να γίνει η να έρθω ή να έρθει αυτος, αλλά το μόνο που με κρατούσε πίσω ήταν η οικογένεια μου τίποτα άλλο…δεν πειράζει δεν πρέπει να κοιτάμε πίσω ☺️☺️ Μόνο μπροστά και στον στόχο μας 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μεσα σολα τα αλλα να ξερεις εχω ηδη αρχισει να κρυφοελπιζω για καθυστερηση επομενη Πεμπτη αχαχαχαχα Εσυ ΔΕΝ περιμενεις Δευτερα?

Να ελπίζεις γιατί να μην ελπίζεις;; Ποτέ δεν ξερεις 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εκειιιι που χαλαρώνεις και το απολαμβάνεις... τσουυυπ έρχεται και το θετικό τεστακι!!😉 μακάριιι!!!! 

Η αλήθεια είναι οτι δεν υπολογίζω καν σε αυτό το ενδεχόμενο.. θέλω να περάσουν οι μέρες να δω τους γιατρούς και να μπω σε μια σειρά για την εξωσωματική 

Χαχαχαχα γλυκο μου κοριτσι... ❤️❤️❤️❤️ Σε 4 μερουλες θα ρθει η ακατανομαστη! Αυτο το μηνα της εστρωσα κ κοκκινο χαλι ν την καλοδεχτω.😃

Δεν παιζει να ειχα ωορρηξια χθες.. ασε π εχουμε κ τα θεματα μας απ οτι δειχνουν οι πρωτες εξετασεις..

Εχουμε δρομο μπροστα! Να ειμαστε καλα κ θα ερθουν τα ευχαριστα!😉💌❤️

Ελπιζω ν εχουμε δικες σας χαρες!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ Ειλικρινα ανυπομονω!!! Μαζι παλευουμε τοσο καιρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ γλυκια μανουλα!!! Παντα μας νοιαζεσαι!!!!!

Κοριτσαρες μου εγω αυριο περιμενω τα προεορτια... Απ περσι το καλοκαιρι, τα ροζ κ τα καφε αρχιζουν 4 ημερες πριν την περιοδο.. ε το τεστ ειχε βγει θετικο κυριακη βραδυ κ καπου δευτερα βραδυ πρεπει να ειχα ωορρηξια.. 

Δεν ελπιζω μ τπτ αυτο το μηνα. Κ να σας πω κατι;; Το χαιρομαι!!! Εχω χαλαρωσει απιστευτα!! Καναμε μια σεξαρα χθες μ τον αντρα μουυυ!!! Αλλο πραγμα!!! 🤭🤭🤭

(Ζητω συγγνωμη στις εγκυμονουσες κ τα αγεννητα μωρα!!!!🙏😋😋)

Να ειμαστε καλα, να κανω κ τη σαλπιγγογραφια κ παμε δυνατα απ τελος Νοεμβρη!!💪💪💪

Απο εσας ομως @Raf123 @Hopemumtobe και @Κατεριναπαπ περιμενω με ανυπομονησια θετικες χοριακες!!!!(με συγχωρειτε αν ξεχναω καποια κοπελα)

Θ το καψουμε το φορουμ!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🍾🍾🍾🎉🎉🎉

Ποτέ δεν ξερεις ισως το πετύχατε…το σημαντικό είναι ότι χαλάρωσες 😜😜 εγώ περιμένω 13-14 θα δείξει τι κάναμε η αλήθεια είναι ότι το απολαύσαμε αυτή τη φορά ότι γίνει!! Ομως τουλάχιστον μια απο μας εύχομαι σε ενα θετικό τεστακι 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ποτέ δεν ξερεις ισως το πετύχατε…το σημαντικό είναι ότι χαλάρωσες 😜😜 εγώ περιμένω 13-14 θα δείξει τι κάναμε η αλήθεια είναι ότι το απολαύσαμε αυτή τη φορά ότι γίνει!! Ομως τουλάχιστον μια απο μας εύχομαι σε ενα θετικό τεστακι 😉😉😉

Πραγματικα αυτο ειναι το απιστευτο!!! Μου ειχε γινει εμμονη ρε κοριτσια... Οχι οτι δεν θ ξαναγινει αλλα αυτο το διαλειμμα βοηθαει πολυ!! 

Να σας πω κ κατι; Θελω ν ερθει αυτο το μηνα κανονικα η περιοδος γτ πηρα κ αντιβιωση για μια εβδομαδα οποτε φοβαμαι.. ας ερθει πιο μετα η καθυστερηση. Τωρα θ πεθανω απ το αγχος...

Κι εσυ Ραφαελα μου πολυ συντομα εισαι!! Μα βλεπω το πινακακι πιο πριν κ ειμαστε 4 που περιμενουμε 13-14!! Θα γινει χαμουληςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Πραγματικα αυτο ειναι το απιστευτο!!! Μου ειχε γινει εμμονη ρε κοριτσια... Οχι οτι δεν θ ξαναγινει αλλα αυτο το διαλειμμα βοηθαει πολυ!! 

Να σας πω κ κατι; Θελω ν ερθει αυτο το μηνα κανονικα η περιοδος γτ πηρα κ αντιβιωση για μια εβδομαδα οποτε φοβαμαι.. ας ερθει πιο μετα η καθυστερηση. Τωρα θ πεθανω απ το αγχος...

Κι εσυ Ραφαελα μου πολυ συντομα εισαι!! Μα βλεπω το πινακακι πιο πριν κ ειμαστε 4 που περιμενουμε 13-14!! Θα γινει χαμουληςςς

Οντως χαμουλης ελπίζω με θετικά τεστακια και όχι με αρνητικά 🤪🤪🤪

 

Το διάλειμμα μόνο καλό κάνει είχαμε κάνει και εμεις μέσα στο καλοκαίρι και οντως ήταν πολύ πιο χαλαρά τα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Πραγματικα αυτο ειναι το απιστευτο!!! Μου ειχε γινει εμμονη ρε κοριτσια... Οχι οτι δεν θ ξαναγινει αλλα αυτο το διαλειμμα βοηθαει πολυ!! 

Να σας πω κ κατι; Θελω ν ερθει αυτο το μηνα κανονικα η περιοδος γτ πηρα κ αντιβιωση για μια εβδομαδα οποτε φοβαμαι.. ας ερθει πιο μετα η καθυστερηση. Τωρα θ πεθανω απ το αγχος...

Κι εσυ Ραφαελα μου πολυ συντομα εισαι!! Μα βλεπω το πινακακι πιο πριν κ ειμαστε 4 που περιμενουμε 13-14!! Θα γινει χαμουληςςς

Καλημερα κοριτσι μου, αφου θες να ερθει να σου ερθει  τοτε🙏🙏🙏 Ας μην ερθει στις υπολοιπες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, αφου θες να ερθει να σου ερθει  τοτε🙏🙏🙏 Ας μην ερθει στις υπολοιπες 😉

Ναιιι!! σε εσας ξουτ!!!

Αντε να εμφανιστει λιγο αιμα εμφυτευσης για το καλο και μετα να μην ξαναρθει για 9 μηνες!!!! 🙏🙏🙏🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Οντως χαμουλης ελπίζω με θετικά τεστακια και όχι με αρνητικά 🤪🤪🤪

 

Το διάλειμμα μόνο καλό κάνει είχαμε κάνει και εμεις μέσα στο καλοκαίρι και οντως ήταν πολύ πιο χαλαρά τα πράγματα 

Ναιιιι!!! μονο  την αλλη εβδομαδα!!! 🤞🤞💌💌

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! Αχ οπως το λες!!! Επιτελους ηρθε η Παρασκευουλα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου επιτελους Παρασκευή 🤗🤗

Καλημέρα κορίτσια μου, επιτέλους ήρθε η Παρασκευή, γιουπηηη!!! Αχ εχω και γάμο αύριο,  απο το πρωί τρεχάματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Jenny2121 είπε:

Έχουμε ένα παιδάκι και προσπαθούμε για ένα δεύτερο αλλά ..... Δεν μας κάνει την χάρη 😔

Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι.... σε αλλους ερχεται πιο ευκολα και σε αλλους οχι και τοσο.. σε αυτη την ομαδα, τα περισσοτερα κοριτσια προσπαθουμε για τη συλληψη αρκετο καιρο και δεν ερχεται.. 

να σκεφτεσαι οτι εσεις εχετε ηδη ενα τζουτζουκι και θα ερθει και το 2ο.. ποσο ειναι το παιδακι σας;; Να ειναι γερο και τυχερο ευχομαι!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα στο μικροβιολογικο για σπερμοδιαγραμμα, δεν ειναι ετοιμο αλλα ισως ειναι ετοιμο μεχρι απογευμα αλλιως Δευτερα😣 Μεχρι απογευμα οκ αλλα μεχρι Δευτερα δεν αντεχω να περιμενω🤨  Ελπιζω να με παρουν το συντομοτερο!🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πηρα στο μικροβιολογικο για σπερμοδιαγραμμα, δεν ειναι ετοιμο αλλα ισως ειναι ετοιμο μεχρι απογευμα αλλιως Δευτερα😣 Μεχρι απογευμα οκ αλλα μεχρι Δευτερα δεν αντεχω να περιμενω🤨  Ελπιζω να με παρουν το συντομοτερο!🤞

 

αχ αυτη η αναμονη δεν παλευεται.... εγω να φανταστεις δε μπορω να περιμενω μεχρι την αλλη εβδομαδα να παει να το κανει.. φαντασου πως θα κανω για το αποτελεσμα....

θα ευχηθω να ερθει το επιθυμητο αποτελεσμα κι ας αργησει...🙏🙏💌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Hopemumtobe κορίτσια μου, θελει υπομονή..  οσες βρισκόμαστε σε αυτη τη φάση θελει υπομονή, πρέπει να κάνουμε πράγματα να ξεχνιόμαστε.. θα σας  πω κάτι που μου είπε μια μελλοντική μανούλα εξωσωματική "ο δρόμος της εξωσωματικής είναι πολύ μεγάλος και τον διανύεις βήμα βήμα αυτο να το θυμάσαι " εγώ θα έλεγα οτι ο δρόμος γενικά της υπογονιμότητας είναι μεγάλος και μονο με αργά και σταθερά βήματα θα φτάσουμε στο επιθυμητό...  αχχχ 23 μέρες μετράω να παω στον εξωσωματιστη, αυτή η σκέψη μου δίνει χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πηρα στο μικροβιολογικο για σπερμοδιαγραμμα, δεν ειναι ετοιμο αλλα ισως ειναι ετοιμο μεχρι απογευμα αλλιως Δευτερα😣 Μεχρι απογευμα οκ αλλα μεχρι Δευτερα δεν αντεχω να περιμενω🤨  Ελπιζω να με παρουν το συντομοτερο!🤞

 

Θα συμφωνήσω με την @Antonia2 (για ακόμα μια φορά 😆) εύχομαι να είναι τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα κ ας αργήσουν 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Antonia2 (για ακόμα μια φορά 😆) εύχομαι να είναι τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα κ ας αργήσουν 🙏

Εχετε δικιο❤️Το καλο πραγμα αργει😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Antonia2 @Hopemumtobe κορίτσια μου, θελει υπομονή..  οσες βρισκόμαστε σε αυτη τη φάση θελει υπομονή, πρέπει να κάνουμε πράγματα να ξεχνιόμαστε.. θα σας  πω κάτι που μου είπε μια μελλοντική μανούλα εξωσωματική "ο δρόμος της εξωσωματικής είναι πολύ μεγάλος και τον διανύεις βήμα βήμα αυτο να το θυμάσαι " εγώ θα έλεγα οτι ο δρόμος γενικά της υπογονιμότητας είναι μεγάλος και μονο με αργά και σταθερά βήματα θα φτάσουμε στο επιθυμητό...  αχχχ 23 μέρες μετράω να παω στον εξωσωματιστη, αυτή η σκέψη μου δίνει χαρά 

Αχχχχ... τα λες πολυ ωραια κοριτσι μου!!! θα προσπαθησω να τα κανω πραξη αλλα γνκ δε φημιζομαι για την υπομονη μου!!!! 😆😆😆😆 δυστυχως.....

Η μανα μου (τέρας υπομονης) μου ελεγε παντα " η υπομονη ειναι αρετή!!!". και οντως με την υπομονη κερδιζεις πολλα και πανω απ ολα την ψυχικη σου ηρεμια... αλλα οσο κι αν προσπαθω να το δουλεψω, τα αποτελεσματα αλλα δειχνουν!! 🤭

Ελπιζω κοριτσι μου να ερθει η χαρα πιο συντομα απο το ραντεβου με τον εξωσωματιστη!! με θετικη χοριακη!!! 🤞💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Antonia2 (για ακόμα μια φορά 😆) εύχομαι να είναι τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα κ ας αργήσουν 🙏

κοριτσι μου εσυ!!!!! ❤️❤️❤️ (εξαντλησα τις αντιδρασεις παλι😊)

αχ διαβασα το μνμ σου για το πρωτο φορεματακι και τις κορδελες κι ελιωσα!!! 💘💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχχχχ... τα λες πολυ ωραια κοριτσι μου!!! θα προσπαθησω να τα κανω πραξη αλλα γνκ δε φημιζομαι για την υπομονη μου!!!! 😆😆😆😆 δυστυχως.....

Η μανα μου (τέρας υπομονης) μου ελεγε παντα " η υπομονη ειναι αρετή!!!". και οντως με την υπομονη κερδιζεις πολλα και πανω απ ολα την ψυχικη σου ηρεμια... αλλα οσο κι αν προσπαθω να το δουλεψω, τα αποτελεσματα αλλα δειχνουν!! 🤭

Ελπιζω κοριτσι μου να ερθει η χαρα πιο συντομα απο το ραντεβου με τον εξωσωματιστη!! με θετικη χοριακη!!! 🤞💖

Ας μας ακούσει ο θεούλης και να κάνει το θαύμα του σε ολες μας κοπέλα μου... 

Απο σήμερα ξεκίνησαν τα σημάδια της περιόδου, άρχισε να πονάει το στήθος μου, εντωμεταξύ μετα την οωρηξια μου πονάει πάντα, κάθε μήνα και κατι διαφορετικό! 

@Hopemumtobe συμφωνώ απόλυτα,  το καλό πράγμα αργεί να γίνει 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου εσυ!!!!! ❤️❤️❤️ (εξαντλησα τις αντιδρασεις παλι😊)

αχ διαβασα το μνμ σου για το πρωτο φορεματακι και τις κορδελες κι ελιωσα!!! 💘💘💘

Από την Τρίτη που κάναμε την Β επιπέδου έχουν αρχίσει οι γιαγιάδες να μας κατακλύζουν με ροζ.....!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Από την Τρίτη που κάναμε την Β επιπέδου έχουν αρχίσει οι γιαγιάδες να μας κατακλύζουν με ροζ.....!! 😆😆😆

Αχχχ τι ωραίο συναίσθημα!!! Το ζηλεύω παααρα πολύ καλοπροαίρετα πάντα! Μπράβο τέτοια να ακούμε και να μην σταματάμε τις προσπάθειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...