Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εμεις εδω κοριτσι μου ειμαστε πτυχιουχοι στο κλεψιμο!!! (Σαν κρατος εννοω)

Εχεις το μικτο μισθο σου, σου κρατανε γυρω στο 15% για ασφαλιση κ συνταξη κ στο τελος ουτε ιατρικη περιθαλψη εχεις, ουτε συνταξη!!!! 😂😂😂😂😂

Παλι καλα π η εταιρια π δουλευω μας εχει ιδιωτικη ασφαλιση κ τλχ με τους γιατρους επιστρεφουν καποια χρηματα...

Ασε π σου λενε, αν δεν πληρωσεις το 30% του φορολογητεου εισοδηματος (το οποιο εισοδημα εχει μεσα κ το φορο π σου κρατανε καθε μηνα.. Οχι αυτα που παιρνεις καθαρα στο τελος του μηνα...😡😡😡) μεσω τραπεζας (δλδ καρτα η εμβασμα) θα σε ξαναφορολογησω με 22%!!! Τρελαααααα

Ελλαδισταν!

Έτσι ακριβώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

  •  
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :13/10

Tina21:13/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εμεις εδω κοριτσι μου ειμαστε πτυχιουχοι στο κλεψιμο!!! (Σαν κρατος εννοω)

Εχεις το μικτο μισθο σου, σου κρατανε γυρω στο 15% για ασφαλιση κ συνταξη κ στο τελος ουτε ιατρικη περιθαλψη εχεις, ουτε συνταξη!!!! 😂😂😂😂😂

Παλι καλα π η εταιρια π δουλευω μας εχει ιδιωτικη ασφαλιση κ τλχ με τους γιατρους επιστρεφουν καποια χρηματα...

Ασε π σου λενε, αν δεν πληρωσεις το 30% του φορολογητεου εισοδηματος (το οποιο εισοδημα εχει μεσα κ το φορο π σου κρατανε καθε μηνα.. Οχι αυτα που παιρνεις καθαρα στο τελος του μηνα...😡😡😡) μεσω τραπεζας (δλδ καρτα η εμβασμα) θα σε ξαναφορολογησω με 22%!!! Τρελαααααα

Ελλαδισταν!

Εμεις σταματήσαμε την ιδιωτική ασφάλεια πλέον δεν συμφέρει αποκόπτονται αρκετά λεφτά από τον μισθό μας + όλα τα αλλά που μας αποκόπτονται που  την σταματήσαμε! Ακόμα και η εταιρία μας την σταμάτησε και μας άφησε μόνο την ασφάλεια εξωτερικού! Εξάλλου όλοι οι γιατροί πλέον έχουν μπει στο σύστημα υγειας δεν σύμφερε να πληρώνω και ιδιωτική αςφαλιση Για λίγους γιατρους που έμειναν εκτός…πολύ λόγοι έμειναν εκτός δλδ, πχ ενδοκρινολόγοι σε όλη την Κύπρο 4-5 θα είναι στο σύστημα οι υπόλοιποι ιδιωτικά υπάρχουν ειδικότητες που τους σύμφερε να μείνουν εκτός γιατί δεν είναι πολλοί! Και σε αυτους τους 4-5 δεν βρίσκεις ραντεβού μέσω του κράτους σύντομα μπορεί να βρεις και μετά από 6 μηνες! Και αναγκάζεσαι να πας σε ιδιώτη 50 ευρώ την επίσκεψη! Πχ ορθοπεδικοί όλοι σχεδόν μπήκαν στο σύστημα δε τους σύμφερε όσοι δεν μπήκαν από την αρχή έχασαν πελατες ο κοσμος πλέον μέτρα τα λεφτά του θα πάει με 6 ευρώ αφού ήδη του κόβουν ένα ποσοστό θα πάει να πληρώσει 50 ευρώ επίσκεψη;
 

Ο πατέρας μου έκοψε το τένοντα του πριν 2-3 χρόνια τότε δεν υπήρχε το σύστημα πλήρωσε 4000 ευρώ χειρουργείο, πέρσι έκοψε τον άλλον ίδιο χειρουργείο ακριβώς 6 ευρώ πλήρωσε στον ίδιο γιατρο!  
 

Καλό είναι το σύστημα σαν ιδέα απλα γίνονται πολλά εκμεταλλεύονται οι γιατροί και χρεώνουν το κράτος και να δούμε ποσό θα αντέξει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Δεν θες να πας πίσω;; Εγώ το 2017

Οχι... Δεν ηθελα να κανω οικογενεια εκει σκεψου ειμαι 36 τωρα αλλα οσο εμεινα περασα καταπληκτικα κι εκανα πολλους φιλους❤️  Λογικα ουτε εσυ  θες να γυρισεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :13/10

Θα με βάλεις και μένα? 13/10 είναι να κάνω χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οχι... Δεν ηθελα να κανω οικογενεια εκει σκεψου ειμαι 36 τωρα αλλα οσο εμεινα περασα καταπληκτικα κι εκανα πολλους φιλους❤️  Λογικα ουτε εσυ  θες να γυρισεις?

Εμένα αν ο άντρας μου ήθελε να γυρίσουμε θα γύριζα χθες! Έχω φιλους που έμειναν έκανα και οικογένεια έχω άλλους που γύρισαν και λένε αυτό που λέμε όλοι ότι «η Αγγλία δεν είναι για πάντα, κάποια στιγμή επιστρέφεις»

Δουλευες ή σπούδασες εκει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Princess28 Πως παει η εγκυμοσυνη?❤️

Καλάαα δε ξέρω αν σας το είπα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι κοριτσάκι και έχω καταχαρεί!!!!🥰🌸💓💞 (το πρώτο μου είναι αγοράκι) Αχ ελπίζω να μη μου το αλλάξουν στη β’ επιπέδου!!

Ήδη θέλω να ψωνίσω ροζ αλλά κρατιέμαι🙈🎀

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2021 at 6:41 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σεευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσι μου, εισαι μια γλυκια πριγκιπισσα❤️ που λεει και το ονομα σου🥰 

Να σου πω και ενα πολυ αστειο? Παω να φαω ξηρους καρπους το απογευμα και δεν εβρισκα πουθενα τα καρυδια και του εστειλα μηνυμα. Τα χε φαει ολα! αχαχαχχαα Του ειπα οτι βοηθανε τα καρυδια στη γονιμοτητα και εφαγε μια ολοκληρη σακουλα χθες πριν τη εξεταση🤣🤣🤣  (Ακομα και οι δυσαρεστες καταστασεις εχουν και μια αστεια πλευρα!)

💞💞💞💞

Πολύ γέλασα με τα καρύδια χαχαχαχαχ🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα αν ο άντρας μου ήθελε να γυρίσουμε θα γύριζα χθες! Έχω φιλους που έμειναν έκανα και οικογένεια έχω άλλους που γύρισαν και λένε αυτό που λέμε όλοι ότι «η Αγγλία δεν είναι για πάντα, κάποια στιγμή επιστρέφεις»

Δουλευες ή σπούδασες εκει; 

Εκανα μεταπτυχιακο και μετα εμεινα δουλεια! Για να ειμαι ειλικρινης η σοβαρη σχεση που ειχα εκει για χρονια τελειωσε και αυτο  συνεβαλε αρκετα στην αποφαση να γυρισω πισω!Εαν ολα πηγαιναν καλα μπορει να ειχα μεινει, δεν ξερω. Αλλα γενικα σκεφτομουν και γονεις μονους μακροπροθεσμα εδω και να μεγαλωνουν και  δεν με προβληματιζε κλπ Αλλα αυτοι ηταν οι λογοι,  οχι ομως οτι δεν μαρεσε Αγγλια σε καμια περιπτωση, ειχα ενσωματωθει φουλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

💞💞💞💞

Πολύ γέλασα με τα καρύδια χαχαχαχαχ🤣

αυριο πρωι ισως παρω αποτελεσμα απο επαναληψη προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα ερχεταιη σκεψη μπαινοβγαινει, ελπιζω να βοηθησαν🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλάαα δε ξέρω αν σας το είπα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι κοριτσάκι και έχω καταχαρεί!!!!🥰🌸💓💞 (το πρώτο μου είναι αγοράκι) Αχ ελπίζω να μη μου το αλλάξουν στη β’ επιπέδου!!

Ήδη θέλω να ψωνίσω ροζ αλλά κρατιέμαι🙈🎀

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;

Με το καλό κορίτσι μου 😊😊 κ εγώ μετά από δύο αγόρια έχω κοριτσάκι... χθες αγόρασα το πρώτο μας φουστανάκι κ κορδέλες ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλάαα δε ξέρω αν σας το είπα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι κοριτσάκι και έχω καταχαρεί!!!!🥰🌸💓💞 (το πρώτο μου είναι αγοράκι) Αχ ελπίζω να μη μου το αλλάξουν στη β’ επιπέδου!!

Ήδη θέλω να ψωνίσω ροζ αλλά κρατιέμαι🙈🎀

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;

Μπραβο κοριτσι μου, τελεια θα εχετε ενα και ενα ! Να εκανες tick και σε αυτο το box😄

 

Εγω καταπληκτικα! Απολαμβανω τη σχεση μου και δεν αγχωνομαι καθολου για το αν θα μεινω εγκυος κλπ

(ελπιζω να μην το πιστεψες, πλακα  κανω εννοειται ειμαι αγχωμενη γιατι περιμενω ισως αυριο  αποτελεσμα απο επαναληψη σπερμοδιαγραμμα🤣🤣🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αυριο πρωι ισως παρω αποτελεσμα απο επαναληψη προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα ερχεταιη σκεψη μπαινοβγαινει, ελπιζω να βοηθησαν🤣

Καλά με τα καρύδια γελάω όποτε το λες, δεν βρήκα χρόνο να το σχολιάσω... φαντάσου οι εξετάσεις να βγουν σούπερ!!! Θα αδειάσει η αγορά 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλά με τα καρύδια γελάω όποτε το λες, δεν βρήκα χρόνο να το σχολιάσω... φαντάσου οι εξετάσεις να βγουν σούπερ!!! Θα αδειάσει η αγορά 😆😆😆

Αν βγουν καλες θαα ανοιξω νεο θεμα  στο mammyland ''Καρυδια κ Θαυματα''🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλάαα δε ξέρω αν σας το είπα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι κοριτσάκι και έχω καταχαρεί!!!!🥰🌸💓💞 (το πρώτο μου είναι αγοράκι) Αχ ελπίζω να μη μου το αλλάξουν στη β’ επιπέδου!!

Ήδη θέλω να ψωνίσω ροζ αλλά κρατιέμαι🙈🎀

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;

Τελεια νεα!!!!!!!!! 👍👍🌺🌺🌺🌺🎉🎉🎉

Με το καλο να ερθει η τζουτζουκα σας!!!!! 1+1!!!! Το ιδανικο!!! 😍😍😍🎯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αν βγουν καλες θαα ανοιξω νεο θεμα  στο mammyland ''Καρυδια κ Θαυματα''🤣

Μετα την κιρσοκηλη, ηδη αρχισα να ρωταω απ εξω απ εξω τον αντρα μου αν τα τρωει κι αν του αρεσουν!!!!!😆😆😆😆

Εχεις κανει ρευμα @Hopemumtobe!!!🤜🤛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Τελεια νεα!!!!!!!!! 👍👍🌺🌺🌺🌺🎉🎉🎉

Με το καλο να ερθει η τζουτζουκα σας!!!!! 1+1!!!! Το ιδανικο!!! 😍😍😍🎯

Κορίτσι μου εσύ πως είσαι? Χάθηκα λίγο με κάτι δουλειές, αλλά σας έχω στον νου μου.... Κοντεύει η μέρα της αναμονής ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μετα την κιρσοκηλη, ηδη αρχισα να ρωταω απ εξω απ εξω τον αντρα μου αν τα τρωει κι αν του αρεσουν!!!!!😆😆😆😆

Εχεις κανει ρευμα @Hopemumtobe!!!🤜🤛

🤣🤣🤣🤣🤣 Θα υπαρξει ελλειψη στα σουπερμαρκετ  🤣🤣🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μετα την κιρσοκηλη, ηδη αρχισα να ρωταω απ εξω απ εξω τον αντρα μου αν τα τρωει κι αν του αρεσουν!!!!!😆😆😆😆

Εχεις κανει ρευμα @Hopemumtobe!!!🤜🤛

Μεσα σολα τα αλλα να ξερεις εχω ηδη αρχισει να κρυφοελπιζω για καθυστερηση επομενη Πεμπτη αχαχαχαχα Εσυ ΔΕΝ περιμενεις Δευτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλάαα δε ξέρω αν σας το είπα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι κοριτσάκι και έχω καταχαρεί!!!!🥰🌸💓💞 (το πρώτο μου είναι αγοράκι) Αχ ελπίζω να μη μου το αλλάξουν στη β’ επιπέδου!!

Ήδη θέλω να ψωνίσω ροζ αλλά κρατιέμαι🙈🎀

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;

Αχ τέλεια μπράβο συγχαρητήρια καλώς να δεχθείτε την κορούλα σας 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου εσύ πως είσαι? Χάθηκα λίγο με κάτι δουλειές, αλλά σας έχω στον νου μου.... Κοντεύει η μέρα της αναμονής ε?

Αχ γλυκια μανουλα!!! Παντα μας νοιαζεσαι!!!!!

Κοριτσαρες μου εγω αυριο περιμενω τα προεορτια... Απ περσι το καλοκαιρι, τα ροζ κ τα καφε αρχιζουν 4 ημερες πριν την περιοδο.. ε το τεστ ειχε βγει θετικο κυριακη βραδυ κ καπου δευτερα βραδυ πρεπει να ειχα ωορρηξια.. 

Δεν ελπιζω μ τπτ αυτο το μηνα. Κ να σας πω κατι;; Το χαιρομαι!!! Εχω χαλαρωσει απιστευτα!! Καναμε μια σεξαρα χθες μ τον αντρα μουυυ!!! Αλλο πραγμα!!! 🤭🤭🤭

(Ζητω συγγνωμη στις εγκυμονουσες κ τα αγεννητα μωρα!!!!🙏😋😋)

Να ειμαστε καλα, να κανω κ τη σαλπιγγογραφια κ παμε δυνατα απ τελος Νοεμβρη!!💪💪💪

Απο εσας ομως @Raf123 @Hopemumtobe και @Κατεριναπαπ περιμενω με ανυπομονησια θετικες χοριακες!!!!(με συγχωρειτε αν ξεχναω καποια κοπελα η οποια περιμενει καθυστερηση την αλλη εβδομαδα...)

Θ το καψουμε το φορουμ!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🍾🍾🍾🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...