Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Το ΣΚ να περασετε τελεια με τον αντρουλη σου!!! σας εκατσε κουτι!!! Εμενα εχει ξεκινησει η ωορρηξια απο Παρασκευη (αρχες του ετους) και εφτασε Δευτερα.. που θα παει;; θα φτασει και ΣΚ.. αν και ελπιζω μεχρι τοτε να μην μου ερθει η ακατανομαστη!!! ☺️😊

Ε ναι βρε κορίτσια τι μέρες είναι αυτές, κάθε φορά και εμένα Τετάρτη και Πέμπτη τις πιο δύσκολες μέρες τις εβδομάδας.. κορίτσια εχω κουραστει, Εχθές ήρθαμε σε επαφή επειδή το θέλαμε και οι 2 και το απολαύσαμε, οχι όπως την προηγούμενη εβδομάδα στις 5 τα χαράματα.. για αυτο λέω να παω για εξωσωματική να τελειώνω,  τσουκου τσουκου μαζεύω δικαιολογητικά και πρώτα ο Θεός με το νεο ετος θα προχωρήσουμε.. σταμάτησα να ελπίζω.. κάθε φορά μετα την οωρηξια μου πρηζετε και πονάει το στήθος μου, τώρα σαν να μην συνέβη τπτ.. πφφφφ κάθε μήνα και κτ διαφορετικό.. πάντως είναι ο πρώτος μήνας που δεν ειμαι καταφαντασια έγκυος 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ε ναι βρε κορίτσια τι μέρες είναι αυτές, κάθε φορά και εμένα Τετάρτη και Πέμπτη τις πιο δύσκολες μέρες τις εβδομάδας.. κορίτσια εχω κουραστει, Εχθές ήρθαμε σε επαφή επειδή το θέλαμε και οι 2 και το απολαύσαμε, οχι όπως την προηγούμενη εβδομάδα στις 5 τα χαράματα.. για αυτο λέω να παω για εξωσωματική να τελειώνω,  τσουκου τσουκου μαζεύω δικαιολογητικά και πρώτα ο Θεός με το νεο ετος θα προχωρήσουμε.. σταμάτησα να ελπίζω.. κάθε φορά μετα την οωρηξια μου πρηζετε και πονάει το στήθος μου, τώρα σαν να μην συνέβη τπτ.. πφφφφ κάθε μήνα και κτ διαφορετικό.. πάντως είναι ο πρώτος μήνας που δεν ειμαι καταφαντασια έγκυος 😂😂😂

Ασε κοριτσι μου κι εμενα η ωορρηξια μου πεφτει και μεσοβδομαδα και ο αντρας μου εκεινη την εβδομαδα δουλευε την απογευματικη βαρδια στις 2-10. αντε να ερθει ο αλλος στις 10μιση κατακοπος κι εγω να του κανω γλυκες... πιο στημενο πεθαινεις.... ευτυχως αυτο άλλαξε απο Σεπτεμβρη και τωρα σχολαει στις 3!!! αλλα ειναι αυτο που λες, δε γινεται το στημενο... μας αγχωνει και οτι και να λεμε η απολαυση δεν ειναι η ιδια! οχι οτι δεν περναμε καλα αλλα το αυθορμητο εχει αλλη χαρη!!😉😉😉

εγω ξερεις τι πιστευω, οτι θα χαλαρωσεις τοσο με τη προετοιμασια της εξωσωματικης, θα το βγαλεις απ το μυαλο σου και θα ερθει η καθυστερηση εκει που δεν το περιμενεις!!!!! οπως εγινε με μια κοπελα στην ομαδα της εξωσωματικης!!! περιμενε τελευταια περιοδο για να προχωρησουν στην εξωσωματικη και τσουυυυππππ!! καθυστερηση και θετικο τεστ!!! Να ναι καλα η κοπελα!!!🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ε ναι βρε κορίτσια τι μέρες είναι αυτές, κάθε φορά και εμένα Τετάρτη και Πέμπτη τις πιο δύσκολες μέρες τις εβδομάδας.. κορίτσια εχω κουραστει, Εχθές ήρθαμε σε επαφή επειδή το θέλαμε και οι 2 και το απολαύσαμε, οχι όπως την προηγούμενη εβδομάδα στις 5 τα χαράματα.. για αυτο λέω να παω για εξωσωματική να τελειώνω,  τσουκου τσουκου μαζεύω δικαιολογητικά και πρώτα ο Θεός με το νεο ετος θα προχωρήσουμε.. σταμάτησα να ελπίζω.. κάθε φορά μετα την οωρηξια μου πρηζετε και πονάει το στήθος μου, τώρα σαν να μην συνέβη τπτ.. πφφφφ κάθε μήνα και κτ διαφορετικό.. πάντως είναι ο πρώτος μήνας που δεν ειμαι καταφαντασια έγκυος 😂😂😂

Κορίτσια εγώ είμαι από τις τυχερές τώρα που το κοίταξα σχεδόν ΠΣΚ μου ερχόταν ωορρηξία ομως δεν έκατσε ποτέ τουλάχιστον είναι αυτό που λετε δεν ήταν στημένο το απολαμβάναμε 🤣🤣 αλλά όταν πέφτει μεσοβδόμαδα ποτέ μα ποτέ δεν το κάναμε σερί ήταν πολύ δύσκολο 

 

Ευχομαι αυτή την φορά να μας πεις τα ευχάριστα και να μην χρειαστεί να μπεις σε αυτή την διαδικασία 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι από τις τυχερές τώρα που το κοίταξα σχεδόν ΠΣΚ μου ερχόταν ωορρηξία ομως δεν έκατσε ποτέ τουλάχιστον είναι αυτό που λετε δεν ήταν στημένο το απολαμβάναμε 🤣🤣 αλλά όταν πέφτει μεσοβδόμαδα ποτέ μα ποτέ δεν το κάναμε σερί ήταν πολύ δύσκολο 

 

Ευχομαι αυτή την φορά να μας πεις τα ευχάριστα και να μην χρειαστεί να μπεις σε αυτή την διαδικασία 😘😘

Μακάρι κορίτσια μου ολες μας να κάνουμε τα θαυματακια μας σύντομα!!!  Αλλά αυτό το προγραμματισμό είναι ψυχοφθόρο ο γιατρός μου ο ίδιος μου είπε "Εγώ το προγραμματισμενο δεν το μπορώ, δεν μπορώ να λειτουργήσω μου προκαλεί νευρικότητα " εντωμεταξύ είναι 40φευγα και η αρραβωνιαστικιά του κοντα στα 40.. παιδάκι δεν έχουν, αλλά είναι της άποψης πως ολα είναι εφικτά την σήμερον ημέραν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα και τις τελευταίες μου εξετάσεις (ορμονολογικες) πως σας φαίνονται?? οι τιμές αυτές δυσκολεύουν μια εγγυμοσυνη να έρθει?? τι σας έχουν πει δικοι σας ενδοκρινολόγοι?? λέτε να πρέπει να παω σε ενδοκρινολόγο?? (ο γυναικολόγος ειπε θα τα δω και εγώ και θα σου πω αν είναι να πας)

οκτώβριος                                                                      Ιούλιος που μας πέρασε

TSH 2.22                                                                                  2.75

FSH 5.94                                                                                  7.19

προλακτίνη 26.90                                                                      44

ινσουλίνη 5.38                                                                      13.7

τεστοστερόνη 0.23                                                                -

LH  8.03                                                                                     8.01

κορτιζόλη  279 nmol/L   (τιμή αναφοράς 176-536)             32 mg/dL (τιμές 6.5-26)

17-προγεστερόνη               0.6                                                        1.39

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πήρα και τις τελευταίες μου εξετάσεις (ορμονολογικες) πως σας φαίνονται?? οι τιμές αυτές δυσκολεύουν μια εγγυμοσυνη να έρθει?? τι σας έχουν πει δικοι σας ενδοκρινολόγοι?? λέτε να πρέπει να παω σε ενδοκρινολόγο?? (ο γυναικολόγος ειπε θα τα δω και εγώ και θα σου πω αν είναι να πας)

οκτώβριος                                                                      Ιούλιος που μας πέρασε

TSH 2.22                                                                                  2.75

FSH 5.94                                                                                  7.19

προλακτίνη 26.90                                                                      44

ινσουλίνη 5.38                                                                      13.7

τεστοστερόνη 0.23                                                                -

LH  8.03                                                                                     8.01

κορτιζόλη  279 nmol/L   (τιμή αναφοράς 176-536)             32 mg/dL (τιμές 6.5-26)

17-προγεστερόνη               0.6                                                        1.39

Η προγεστερόνη σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς είναι αυξημένη? Η έτσι μου φαίνεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η προγεστερόνη σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς είναι αυξημένη? Η έτσι μου φαίνεται? 

μέχρι 1.20 είναι το κανονικό

τον ιούλιο ηταν λίγο πάνω. ηταν 1.39

αλλά τώρα έπεσε μόνη της. είναι 0.6

 

γενικά εγώ βλέπω οτι έφτιαξαν χωρίς να κάνω τίποτα οι εξετασεις μέσα σε ενα 3 μηνο. λίγο στα όρια του ανωτατου βλέπω την προλακτίνη που πρέπει να είναι έως 24 νομίζω. εμένα τώρα είναι 26.92 αλλά και το καλοκαίρι που ήταν 44 και είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είπε οτι δεν είναι παρα πολύ ψηλά και θα το παρακολουθούσαμε όπως και καναμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω η TSH 2.22 κατά πόσο είναι απαγορευτική ή μέσα στα όρια για επιτευξη εγγυμοσύνης.

εσας πόσο σας λενε οι ενδοκρινολόγοι σας οτι πρέπει να έχετε ιδανικά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

μέχρι 1.20 είναι το κανονικό

τον ιούλιο ηταν λίγο πάνω. ηταν 1.39

αλλά τώρα έπεσε μόνη της. είναι 0.6

 

γενικά εγώ βλέπω οτι έφτιαξαν χωρίς να κάνω τίποτα οι εξετασεις μέσα σε ενα 3 μηνο. λίγο στα όρια του ανωτατου βλέπω την προλακτίνη που πρέπει να είναι έως 24 νομίζω. εμένα τώρα είναι 26.92 αλλά και το καλοκαίρι που ήταν 44 και είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είπε οτι δεν είναι παρα πολύ ψηλά και θα το παρακολουθούσαμε όπως και καναμε 

Η προλακτινη είναι μια ορμόνη που καταβάλετε,  ανάλογα το άγχος σου και το ποσό νωρίς έκανες την εξέταση εφόσον ξύπνησες και εμένα είναι αυξημένη λίγο και παίρνω μισο dostinex την εβδομάδα.  Οσο για Την TSH στα όρια, δεν μου έχει πει ο γιατρός μου κατώτατο όριο,  τον καλύπτει να είμαι στα όρια του εκάστοτε μικροβιολογικου, αλλα έχω ακούσει κάποιοι γιατροί να θέλουν χαμηλή τιμή tsh για την σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η προλακτινη είναι μια ορμόνη που καταβάλετε,  ανάλογα το άγχος σου και το ποσό νωρίς έκανες την εξέταση εφόσον ξύπνησες και εμένα είναι αυξημένη λίγο και παίρνω μισο dostinex την εβδομάδα.  Οσο για Την TSH στα όρια, δεν μου έχει πει ο γιατρός μου κατώτατο όριο,  τον καλύπτει να είμαι στα όρια του εκάστοτε μικροβιολογικου, αλλα έχω ακούσει κάποιοι γιατροί να θέλουν χαμηλή τιμή tsh για την σύλληψη 

Καλά ε.. τι γράφω και εγώ δεν καταλαβαίνω 😂😂😂 είμαι στη δουλεια και ταυτόχρονα κατι κάνω.. ελπίζω να κατάλαβες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η προλακτινη είναι μια ορμόνη που καταβάλετε,  ανάλογα το άγχος σου και το ποσό νωρίς έκανες την εξέταση εφόσον ξύπνησες και εμένα είναι αυξημένη λίγο και παίρνω μισο dostinex την εβδομάδα.  Οσο για Την TSH στα όρια, δεν μου έχει πει ο γιατρός μου κατώτατο όριο,  τον καλύπτει να είμαι στα όρια του εκάστοτε μικροβιολογικου, αλλα έχω ακούσει κάποιοι γιατροί να θέλουν χαμηλή τιμή tsh για την σύλληψη 

οπότε θα περιμένω να τις δει και ο γιατρός. δεν ξέρω αν πρέπει να πληρώσω και ενδοκρινολόγο αν δεν χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

οπότε θα περιμένω να τις δει και ο γιατρός. δεν ξέρω αν πρέπει να πληρώσω και ενδοκρινολόγο αν δεν χρειάζεται 

Εννοείται θα τις δει και έπειτα θα κρίνει..😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Πήρα και τις τελευταίες μου εξετάσεις (ορμονολογικες) πως σας φαίνονται?? οι τιμές αυτές δυσκολεύουν μια εγγυμοσυνη να έρθει?? τι σας έχουν πει δικοι σας ενδοκρινολόγοι?? λέτε να πρέπει να παω σε ενδοκρινολόγο?? (ο γυναικολόγος ειπε θα τα δω και εγώ και θα σου πω αν είναι να πας)

οκτώβριος                                                                      Ιούλιος που μας πέρασε

TSH 2.22                                                                                  2.75

FSH 5.94                                                                                  7.19

προλακτίνη 26.90                                                                      44

ινσουλίνη 5.38                                                                      13.7

τεστοστερόνη 0.23                                                                -

LH  8.03                                                                                     8.01

κορτιζόλη  279 nmol/L   (τιμή αναφοράς 176-536)             32 mg/dL (τιμές 6.5-26)

17-προγεστερόνη               0.6                                                        1.39

Κοριτσι μου καλησπερα!!

είχα κάνει τις αντίστοιχες εξετάσεις πέρυσι.. μου φαίνονται ολες πολυ καλές!! Η TSH εχω την εντύπωση οτι καλό είναι να είναι κάτω από 2,5, οποτε εισαι πολυ κομπλε!! Η προλακτινη κι εμενα ετσι τσιμπημενη ηταν (στο 27) αλλα ο ενδοκρινολογος δεν ανησύχησε καθολου. Ισα-ισα που με κοροιδευε γτ ειχα διαβασει κτ άρθρα για την προλακτινη και την υπογονιμοτητα και με κατσαδιασε!! 😆😆😆

για την προγεστερονη ισως ξερει να σε βοηθησει η @Hopemumtobe..

Εύχομαι σύντομα κορίτσι μου να εχεις θετικη χοριακη!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Πήρα και τις τελευταίες μου εξετάσεις (ορμονολογικες) πως σας φαίνονται?? οι τιμές αυτές δυσκολεύουν μια εγγυμοσυνη να έρθει?? τι σας έχουν πει δικοι σας ενδοκρινολόγοι?? λέτε να πρέπει να παω σε ενδοκρινολόγο?? (ο γυναικολόγος ειπε θα τα δω και εγώ και θα σου πω αν είναι να πας)

οκτώβριος                                                                      Ιούλιος που μας πέρασε

TSH 2.22                                                                                  2.75

FSH 5.94                                                                                  7.19

προλακτίνη 26.90                                                                      44

ινσουλίνη 5.38                                                                      13.7

τεστοστερόνη 0.23                                                                -

LH  8.03                                                                                     8.01

κορτιζόλη  279 nmol/L   (τιμή αναφοράς 176-536)             32 mg/dL (τιμές 6.5-26)

17-προγεστερόνη               0.6                                                        1.39

Καλημερα κοριτσι μου!! Αρχικα συμπεραινω οτι μαλλον εκανες εξετασεις 2η -3η μερα κυκλου? Αρχικα δεν ειμαι σιγουρη αν υπαρχουν διαφορετικες μοναδες μετρησης απο εργαστηριο σε εργαστηριο αλλα με βαση οσα ξερω θα σου πω οτι η TSH εμενα ο γυναικολογος μου εχει ζητησει να εχω κατω απο 2,5, η FSH σου μου φαινεται μια  μια χαρα, και η εξαρταται πολυ σε ποια φαση κυκλου εισαι αν εισαι στην αρχη μου φαίνεται οκ.  Για τα αλλα δεν γνωριζω κατι. Ολα αυτα στα λεω εννοειται μονο με βαση δικο μου γυναικολογο και για δικη μου περιπτωση, εννοειται να τα τσεκαρεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Αρχικα συμπεραινω οτι μαλλον εκανες εξετασεις 2η -3η μερα κυκλου? Αρχικα δεν ειμαι σιγουρη αν υπαρχουν διαφορετικες μοναδες μετρησης απο εργαστηριο σε εργαστηριο αλλα με βαση οσα ξερω θα σου πω οτι η TSH εμενα ο γυναικολογος μου εχει ζητησει να εχω κατω απο 2,5, η FSH σου μου φαινεται μια  μια χαρα, και η εξαρταται πολυ σε ποια φαση κυκλου εισαι αν εισαι στην αρχη μου φαίνεται οκ.  Για τα αλλα δεν γνωριζω κατι. Ολα αυτα στα λεω εννοειται μονο με βαση δικο μου γυναικολογο και για δικη μου περιπτωση, εννοειται να τα τσεκαρεις❤️

Ναι 2η με 3 η μερα του κύκλου σωστά. Ωραία ευχαριστω πολύ.. Σύντομα θα τις δει και ο γιατρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα καναμε επαναληψη στο σπερμοδιαγραμμα και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!! Μαλλον θα βγουν αποτελεσματα την Παρασκευη- αν οχι Δευτερα!  Εννοειται παρολο που η λογικη λεει οτι οι πιθανοτητες ειναι μικρες,  μια μικρη ελπιδα μεσα μου λεει οτι το προηγουμενο ηταν  λαθος😆  (το λεει και το ονομα μου, 'hope is the only thing stronger than fear''.  Ενω την εχω τη λογικη μου, το συναισθημα μου παντα κερδιζειι😀❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι 2η με 3 η μερα του κύκλου σωστά. Ωραία ευχαριστω πολύ.. Σύντομα θα τις δει και ο γιατρός

ξεχασα να σε ρωτησω αν εκανες εξετασεις σε ιδιο εργαστηριο η αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

ξεχασα να σε ρωτησω αν εκανες εξετασεις σε ιδιο εργαστηριο η αλλο?

Έκανα σε άλλο αυτή την φορά. Γιατί στο παλιό δεν θέλω να ξανά παω. Δεν το εμπιστεύομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

ξεχασα να σε ρωτησω αν εκανες εξετασεις σε ιδιο εργαστηριο η αλλο?

ωω!! σωστη παρατηρηση!!!

πειραζει που εγω θελω τις επομενες ορμονολογικες να της κανω στη βιοιατρικη Αμπελοκηπων;; δεν εχω ξανακανει εκει αιματολογικες αλλα λενε ειναι το πιο έγκυρο της βιοιατρικης..😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σοφια90 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό και μου δίνετε κουράγιο στη προσπάθεια μου για εγκυμοσύνη!!!

Εγώ σύμφωνα με το τεστ που έκανα σήμερα ( clearblue ψηφιακό), είμαι έγκυος 1-2 εβδομάδων!!!🌠🙏

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά αποτελέσματα και πότε να μην χάνουν το κουράγιο τους ( σας το λέω εγώ που πολλές φορές τα παρατούσα και απογοητευομουν, αλλά τελικά για όλες μας υπάρχει αυτή η κατάλληλη στιγμή που όλα γίνονται και οι οποίες δυσκολίες ξεχνιούνται ως δια μαγείας)!!!

Αχ τι καλα ρε κοριτσι μου!!!! ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!😁😁😁😁 (και ας μη σε γνωριζω...)

Να εχεις μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️🤰🤰

και φυσικα να μας επισκεπτεσαι και να μας δινεις θαρρος και αισιοδοξια!!! και λιγη μπεμπεδοσκονη φυσικα!!!! λίγη μωρουδιλα που λέω κι εγω!!!!👶

Προσπαθουσατε καιρο με τον αντρα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Έκανα σε άλλο αυτή την φορά. Γιατί στο παλιό δεν θέλω να ξανά παω. Δεν το εμπιστεύομαι

Καλα εκανες που αλλαξες εργαστηριο αφου δεν το αμπιστευεσαι απλα να ξερεις τα εργαστηρια εχουν διαφορα οι τιμες  μετακυ τους στο λεω κι εγω απο προσφατη εμπειρια.  Βεβαια και απο κυκλο σε κυκλο εχουμε καποιες διακυμανσεις στια ορμονες μας. Νομιζω σε οποιαδηποτε περιπτωση ειναι καλα αποτελεσματα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σοφια90 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό και μου δίνετε κουράγιο στη προσπάθεια μου για εγκυμοσύνη!!!

Εγώ σύμφωνα με το τεστ που έκανα σήμερα ( clearblue ψηφιακό), είμαι έγκυος 1-2 εβδομάδων!!!🌠🙏

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά αποτελέσματα και πότε να μην χάνουν το κουράγιο τους ( σας το λέω εγώ που πολλές φορές τα παρατούσα και απογοητευομουν, αλλά τελικά για όλες μας υπάρχει αυτή η κατάλληλη στιγμή που όλα γίνονται και οι οποίες δυσκολίες ξεχνιούνται ως δια μαγείας)!!!

Μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου μια όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσια μου ολες μας να κάνουμε τα θαυματακια μας σύντομα!!!  Αλλά αυτό το προγραμματισμό είναι ψυχοφθόρο ο γιατρός μου ο ίδιος μου είπε "Εγώ το προγραμματισμενο δεν το μπορώ, δεν μπορώ να λειτουργήσω μου προκαλεί νευρικότητα " εντωμεταξύ είναι 40φευγα και η αρραβωνιαστικιά του κοντα στα 40.. παιδάκι δεν έχουν, αλλά είναι της άποψης πως ολα είναι εφικτά την σήμερον ημέραν 

Έχει δίκιο ο γιατρος σου όλα μπορούν να γίνουν εν έτη 2021 και πάμε για το 22!! Απλά εμεις είμαστε ψείρες και θελουμε όλα τα ψελλιζουμε και όλα να γίνουν σωστά και στο τελος της ημέρας μια τρύπα στο νερό γιατί γυροφέρνει στο κεφάλι το θέμα μωρό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Διάβασα πεταχτά κάποια μνμτα σας σήμερα αλλά έτρεχα από τα ξημερώματα..... έκανα Β επιπέδου κ όλα πάνε τέλεια!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα ξανά το κοριτσάκι μου κ θέλω πολύ να μεταδώσω αυτή τη χαρά σε αυτήν την ομάδα!!!! Τα συναισθήματα μου είναι πολλά κ γι'αυτό θέλω να σας μεταδώσω άπειρη μπεμπεδόσκονη κ ατέλειωτη μωρουδίλα όπως λέει κ η @Antonia2 ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Διάβασα πεταχτά κάποια μνμτα σας σήμερα αλλά έτρεχα από τα ξημερώματα..... έκανα Β επιπέδου κ όλα πάνε τέλεια!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα ξανά το κοριτσάκι μου κ θέλω πολύ να μεταδώσω αυτή τη χαρά σε αυτήν την ομάδα!!!! Τα συναισθήματα μου είναι πολλά κ γι'αυτό θέλω να σας μεταδώσω άπειρη μπεμπεδόσκονη κ ατέλειωτη μωρουδίλα όπως λέει κ η @Antonia2 ❤❤❤

Συγκινηθηκα με τα νεα σου κοριτσι μου! Πολυ χαιρομαι που ολα πανε τελεια!!Σου αξιζει παρα πολυ πραγματικα μονο το καλυτερο❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...