Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η κοπελα υγιεστατη (και γι αυτο μαλλον επιασαν και τα 3 και γεννησε στους 7μηνες απο την ετ)...

ο αντρας της ειχε σοβαρο θεμα με σπερμα και γι αυτο πηγαν με τη μια για εξωσωματικη...

παντως εδω στο φορουμ εχουμε κοπελα που ειναι εγκυος σε 3δυμα φυσιολογικα!!!!!! γραφτηκαμε το ιδιο διαστημα στο φορουμ και διαβαζω τα νεα της (οταν γραφει και πεταγονται δεξια.. ξερετε...). οταν ειδα οτι εχει 3δυμα εμεινα σεκος!!!!!!! 😂😂😂😂 

Ένα σοκ σίγουρα το παθαίνεις στον υπέρηχο μολις σου πει ο γιατρος δεν είναι ένα αλλά 2 ή 3 🤪🤪 σαν έμπειρα θα μου άρεσε να την ζήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αστα κι εγω τα ιδια λεω με τον ανιψιο μου.. παμε μια εβδομαδα στη Ροδο και μετα θελω αλλη μια να ξεκουραστω και να βρω ρυθμους!!! 😂😂😂

εμενα ο αντρας μου ειναι διδυμος και ευτυχως λενε οτι οι διδυμοι δεν κανουν διδυμα.... αλλα αν παμε με εξωσωματικη εννοειται οτι το σκεφτομαι ηδη και θα το επιδιωξω... και γτ θελω απο 2 και πανω (στο συνολο εννοω θελω η 2 η 3) και γτ θα ηθελα μια φορα να το περασω σαν διαδικασια....αααν κανουμε εξωσωσματικη και αααν πετυχει...

Δεν έχει σχέση με τους άντρες με τις γυναίκες έχει περισσότερο δλδ εσυ αν κανεις διπλή ωορρηξία και το άλλο που είναι ακόμα πιο σπάνιο να διαιρεθεί ξανά το βλαστοκύτταρο και να βγουν αυτά που μοιάζουν μεταξύ τους!
 

Και εγώ σαν έμπειρα θα ήθελα να το ζήσω 💕💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η κοπελα υγιεστατη (και γι αυτο μαλλον επιασαν και τα 3 και γεννησε στους 7μηνες απο την ετ)...

ο αντρας της ειχε σοβαρο θεμα με σπερμα και γι αυτο πηγαν με τη μια για εξωσωματικη...

παντως εδω στο φορουμ εχουμε κοπελα που ειναι εγκυος σε 3δυμα φυσιολογικα!!!!!! γραφτηκαμε το ιδιο διαστημα στο φορουμ και διαβαζω τα νεα της (οταν γραφει και πεταγονται δεξια.. ξερετε...). οταν ειδα οτι εχει 3δυμα εμεινα σεκος!!!!!!! 😂😂😂😂 

Ααα μάλιστα κατάλαβα!!! Αχ κορίτσια μου για το 1 πολεμαμε... αλλά κάνοντας όνειρα προσπαθείς ακόμα περισσότερο! Καλέ εγώ το λέω και όλοι το λένε το σπέρμα είναι εύκολο υπόθεση! Να της ζήσουν της κοπέλας!!! 

Αυτά που πετάγονται αριστερά, σε εμένα δεν πετάγονται 😂😂😂 εγω για να δω μνμ πρέπει να μπω απο τ mail

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διάβασα κάπου την ιστορία μιας κοπέλας, μετά από αρκετές προσπάθειες έβαλαν 4 έμβρυα λόγο πολύ χαμηλών πιθανοτήτων.... Προς έκπληξη τους έπιασαν κ τα τέσσερα! Τότε λόγω αυξημένου κινδύνου την έπεισε ο γιατρός να κάνουν μείωση στα δύο, όταν πήγε για την επέμβαση το μετάνιωσε κ δεν το άφησε να γίνει... μετά από κάποιες βδομάδες παλινδρόμησαν τα δύο κ έτσι γέννησε δύο υγιή μωράκια! Φαντάζεστε να ήταν αυτά τα δύο στα οποία είχε κάνει την μείωση??????? Γι'αυτό συμφωνώ πολύ με αυτό που λέει η @Raf123 ότι θέλει ο Θεός αυτό θα γίνει.... Η άποψη μου στην εξωσωματική είναι 2 κ αν θέλει θα τα κρατήσει να γεννηθούν κ τα δύο ή το ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αχχααχαχαα κοριτσια εγώ θέλω δύο και το έχω φανταστεί το ζω μόνη μου 😂😂😂 με φαντάζομαι με το μαρσιπο κ το ένα κ με το άλλο ο σύντροφός μου ( εκείνος πάλι δεν ξέρω αν το φαντάζεται 😂😂) κ να τα παίρνω παντού και τα δύο !!!! Τρελαίνομαι !

Να πηγαίνουμε όλοι μαζί !!! 🙏 Βόλτα ! Βόλτα με το αμάξι τραγουδάκια παραμυθένια ( ελπίζω να βγουν σκασμενα κ μου βγάζουν το λάδι)) . Αλλά μόνο στην ιδέα θέλω όλο κ πιο πολύ δίδυμα !!!! 👅

Και εγώ τα κάνω εικόνα τόσο πολύ οι το θελουμε και δεν έρχεται να ηρεμήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η κοπελα υγιεστατη (και γι αυτο μαλλον επιασαν και τα 3 και γεννησε στους 7μηνες απο την ετ)...

ο αντρας της ειχε σοβαρο θεμα με σπερμα και γι αυτο πηγαν με τη μια για εξωσωματικη...

παντως εδω στο φορουμ εχουμε κοπελα που ειναι εγκυος σε 3δυμα φυσιολογικα!!!!!! γραφτηκαμε το ιδιο διαστημα στο φορουμ και διαβαζω τα νεα της (οταν γραφει και πεταγονται δεξια.. ξερετε...). οταν ειδα οτι εχει 3δυμα εμεινα σεκος!!!!!!! 😂😂😂😂 

Η προγιαγιά μου είναι από ΤΡΙΔΥΜΕΣ κ είχε κ αδερφές δίδυμες!!!!!!!!!! Όπως καταλαβαίνετε λόγω εποχής εννοείται με φυσική σύλληψη! Γι'αυτό πάντα είχα την ελπίδα ότι θα έκανα κ εγώ αλλά μπαααα..... Με την βοήθεια της κλομιφαίνης μάλλον τα πέτυχα, αλλά το ένα απορροφήθηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια να φτιάξουμε και εμείς ένα πινακακι σε τι φάση είναι η καθεμία ;

 

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή 

@Froufro Εγγυουλα ♥️

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123

@Mimi26

Όσες άλλες είναι να μας πούνε. Δεν σας θυμάμαι όλες. Συγγνώμη. 😌 Και τα κορίτσια που έχω γράψει από πάνω και δεν θυμάμαι σαν θέλουν να μας πουν για να το συμπληρώσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Koριτσια να φτιάξουμε και εμείς ένα πινακακι σε τι φάση είναι η καθεμία ;

 

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή 

@Froufro Εγγυουλα ♥️

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123

@Mimi26

Όσες άλλες είναι να μας πούνε. Δεν σας θυμάμαι όλες. Συγγνώμη. 😌 Και τα κορίτσια που έχω γράψει από πάνω και δεν θυμάμαι σαν θέλουν να μας πουν για να το συμπληρώσω. 

Τελεια ιδεα!!! εχουμε και την @Princess28εγκυουλα της παρεας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η προγιαγιά μου είναι από ΤΡΙΔΥΜΕΣ κ είχε κ αδερφές δίδυμες!!!!!!!!!! Όπως καταλαβαίνετε λόγω εποχής εννοείται με φυσική σύλληψη! Γι'αυτό πάντα είχα την ελπίδα ότι θα έκανα κ εγώ αλλά μπαααα..... Με την βοήθεια της κλομιφαίνης μάλλον τα πέτυχα, αλλά το ένα απορροφήθηκε 

τι λες τωραααααααααα!!!!!!!! να ειστε καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας!!! δεν πειραζει που δεν ηρθαν διδυμα.. ακομα.... εχετε μπροστα σας χρονο!!! 😉😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Koριτσια να φτιάξουμε και εμείς ένα πινακακι σε τι φάση είναι η καθεμία ;

 

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή 

@Froufro Εγγυουλα ♥️

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123

@Mimi26

Όσες άλλες είναι να μας πούνε. Δεν σας θυμάμαι όλες. Συγγνώμη. 😌 Και τα κορίτσια που έχω γράψει από πάνω και δεν θυμάμαι σαν θέλουν να μας πουν για να το συμπληρώσω. 

Έτσι για να βλέπουμε τα βήματακια μας κορίτσια πααααμε δυνατά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Koριτσια να φτιάξουμε και εμείς ένα πινακακι σε τι φάση είναι η καθεμία ;

 

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή 

@Froufro Εγγυουλα ♥️

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123

@Mimi26

Όσες άλλες είναι να μας πούνε. Δεν σας θυμάμαι όλες. Συγγνώμη. 😌 Και τα κορίτσια που έχω γράψει από πάνω και δεν θυμάμαι σαν θέλουν να μας πουν για να το συμπληρώσω. 

@Lacostaki περιμένει την καθυστέρηση της 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση 🤗 Γενάρη επιτροπή

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123    Νοέμβριο εξετάσεις

@Mimi26    Αρχες Νοεμβρίου εξωσωματική 🤗

@Hopemumtobe  ?

@Lacostaki  Αναμονή 🤞

@Princess28   Eγγυούλα 💗

@Froufro Εγγυούλα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123    ?

@Mimi26    ?

@Hopemumtobe  ?

@Lacostaki  Αναμονή 🤞

@Princess28   Eγγυούλα 💗

@Froufro Εγγυούλα 💗

@babyblue94 εγώ αρχές Νοεμβρίου εξωσωματικη 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@babyblue94 εγώ αρχές Νοεμβρίου εξωσωματικη 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Εμβρυομεταφορα σε λίγες μέρες και μέσα Νοέμβρη έγκυος μπομπα μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εμβρυομεταφορα σε λίγες μέρες και μέσα Νοέμβρη έγκυος μπομπα μου 💕

Άντε Παναγία μου 🙏🙏🙏🙏🙏

Γιατί έχω άγχος κ με τα άλλα τώρα που έχω στη μέση έχω κ το κώλο πόδι στη μέση.

Κορίτσια μου είπαν να πάω και σε ρευματολογο να κοιτάξω αρθρώσεις 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 τέλεια κορίτσι μου σε διόρθωσα στο πάνω ποστ μου 🥰

 

κορίτσια, έχω πόσο καιρό που ακολουθούσα ενα account στο instagram pickmymommybrain 

γενικα δεν θυμάμαι πως ξεκίνησα να την ακολουθώ την κοπέλα , νομίζω έλεγε για εγγυμοσύνες και για μια αποβολή που είχε κτλ.

έχει δυο κοριτσάκια, μετά είχε μια αποβολή στον πρώτο μήνα, και καπάκι έμεινε εγγυος στο τρίτο παιδακι. σήμερα θα ανακοίνωνε με βίντεο το φύλο του μωρού (είναι στον 6ο τωρα). εντομεταξυ μολις ανέβηκε το βίντεο και μπήκα και εγώ από ενδιαφέρον να δω τελικά τι περιμένει

έκανε gender revveal και δίχνει οτι είναι αγοράκι. στο τελος του βίντεο λέει είναι αγόρι. δεν το περιμέναμε. υγιές να είναι, αλλά πίστευα ειμαι κοριτσομανα. δεν θα σας κρύψω οτι δεν ενθουσιαστηκα. αλλά απογοητευτηκα

κορίτσια μολις το είδα την έκανα κατευθείαν unfollow. δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ μου κακοφάνηκε...αλλες παλεύουμε και αλλες λενε και οτι απογοητευτηκαν με το φυλο. μου φαίνεται βαριά λέξη. μόνο εγω το είδα τόσο περίεργο (μεθαυριο αν το παιδάκι βλέπει το βίντεο θα του αρέσει αυτό )? ας έρθει και δεν με νοιάζει ότι φυλο  και να είναι🤞

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Την Τρίτη πάμε Ουρολογο με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις (Δεν είχαμε πρόβλημα στο σπέρμα) απλά θέλω να προχωρήσω με τις καλύτερες προδιαγραφές για εξωσωματική, να μας συμβουλέψει τι πρέπει να κάνουμε ίσως να δώσει και κάποια βιταμίνη στον άντρα μου. Και στις 1 Νοεμβρίου  θα δω τον πρώτο εξωσωματιστη και κάτι μου λέει κορίτσια οτι τον πρώτο θα επιλέξω, αυτός θα μου δώσει εξετάσεις για την Επιτροπή και κάποιες εξετάσεις που θέλει να δει αυτός πριν προχωρήσουμε, βιταμίνες έτσι και αλλιώς εχει 1 μήνα που τις παίρνω,  οπότε όταν με το καλό κάνω οωληψια θα εχω κλείσει το 3μηνο που πρέπει.. φοουυλ αγωνία, χαρας και φόβου!!

Καλά κάνετε να τα εξετάσετε όλα πριν προχωρήσετε για παν ενδεχόμενο ☺️ Μια εβδομάδα είναι θα περάσειιιι 😉😉😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια διάβασα κάπου την ιστορία μιας κοπέλας, μετά από αρκετές προσπάθειες έβαλαν 4 έμβρυα λόγο πολύ χαμηλών πιθανοτήτων.... Προς έκπληξη τους έπιασαν κ τα τέσσερα! Τότε λόγω αυξημένου κινδύνου την έπεισε ο γιατρός να κάνουν μείωση στα δύο, όταν πήγε για την επέμβαση το μετάνιωσε κ δεν το άφησε να γίνει... μετά από κάποιες βδομάδες παλινδρόμησαν τα δύο κ έτσι γέννησε δύο υγιή μωράκια! Φαντάζεστε να ήταν αυτά τα δύο στα οποία είχε κάνει την μείωση??????? Γι'αυτό συμφωνώ πολύ με αυτό που λέει η @Raf123 ότι θέλει ο Θεός αυτό θα γίνει.... Η άποψη μου στην εξωσωματική είναι 2 κ αν θέλει θα τα κρατήσει να γεννηθούν κ τα δύο ή το ένα 

Πωπω τρομερό καλά έκανε η κοπέλα και εγώ αυτό θα έκανα στη θέση της…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Mimi26 τέλεια κορίτσι μου σε διόρθωσα στο πάνω ποστ μου 🥰

 

κορίτσια, έχω πόσο καιρό που ακολουθούσα ενα account στο instagram pickmymommybrain 

γενικα δεν θυμάμαι πως ξεκίνησα να την ακολουθώ την κοπέλα , νομίζω έλεγε για εγγυμοσύνες και για μια αποβολή που είχε κτλ.

έχει δυο κοριτσάκια, μετά είχε μια αποβολή στον πρώτο μήνα, και καπάκι έμεινε εγγυος στο τρίτο παιδακι. σήμερα θα ανακοίνωνε με βίντεο το φύλο του μωρού (είναι στον 6ο τωρα). εντομεταξυ μολις ανέβηκε το βίντεο και μπήκα και εγώ από ενδιαφέρον να δω τελικά τι περιμένει

έκανε gender revveal και δίχνει οτι είναι αγοράκι. στο τελος του βίντεο λέει είναι αγόρι. δεν το περιμέναμε. υγιές να είναι, αλλά πίστευα ειμαι κοριτσομανα. δεν θα σας κρύψω οτι δεν ενθουσιαστηκα. αλλά απογοητευτηκα

κορίτσια μολις το είδα την έκανα κατευθείαν unfollow. δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ μου κακοφάνηκε...αλλες παλεύουμε και αλλες λενε και οτι απογοητευτηκαν με το φυλο. μου φαίνεται βαριά λέξη. μόνο εγω το είδα τόσο περίεργο (μεθαυριο αν το παιδάκι βλέπει το βίντεο θα του αρέσει αυτό )? ας έρθει και δεν με νοιάζει ότι φυλο  και να είναι🤞

 

 

Σοκ!!!!!! Είμαι στο τρίτο μου κ ακόμα κ αν μου έλεγαν ξανά αγόρι πάλι θα χοροπηδούσα από την χαρά μου όπως έκανα στο πρώτο κ στο δεύτερο, κ όχι γιατί τα προτιμώ... απλά γιατί είναι το παιδί μου κ μπορώ να αρχίσω να φαντάζομαι την ζωή μαζί του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλά κάνετε να τα εξετάσετε όλα πριν προχωρήσετε για παν ενδεχόμενο ☺️ Μια εβδομάδα είναι θα περάσειιιι 😉😉😉😉 

Και 4μερες για τον Ουρολογο και αυτός μου είπε θα μου πει την αποψη του για την εξωσωματική και ζήτησε και δικες μου εξετάσεις να δει.. οπότε κατι θα πάρω και απο αυτόν. .. εντωμεταξύ κορίτσια ο άνθρωπος είναι κορυφή στο είδος του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Koριτσια να φτιάξουμε και εμείς ένα πινακακι σε τι φάση είναι η καθεμία ;

 

@Antonia2 Νοέμβριο σαλπιγγογραφια

@babyblue94 Νοεμβριο πρώτη σπερματεγχυση. Γενάρη επιτροπή 

@Froufro Εγγυουλα ♥️

@Κατεριναπαπ Αρχές Νοέμβρη τελευταίες επισκέψεις σε γιατρούς. Τέλη Νοέμβρη επιτροπη

@Raf123

@Mimi26

Όσες άλλες είναι να μας πούνε. Δεν σας θυμάμαι όλες. Συγγνώμη. 😌 Και τα κορίτσια που έχω γράψει από πάνω και δεν θυμάμαι σαν θέλουν να μας πουν για να το συμπληρώσω. 

Εμεις θα πάμε 17/11 στον ουρολόγο για να μας γράψει το σπερματοδιαγραμμα και στις 25/11 θα πάω εγώ σε ενδοκρινολόγο για να μου βάλει εξετάσεις προς το παρόν αυτάααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Mimi26 τέλεια κορίτσι μου σε διόρθωσα στο πάνω ποστ μου 🥰

 

κορίτσια, έχω πόσο καιρό που ακολουθούσα ενα account στο instagram pickmymommybrain 

γενικα δεν θυμάμαι πως ξεκίνησα να την ακολουθώ την κοπέλα , νομίζω έλεγε για εγγυμοσύνες και για μια αποβολή που είχε κτλ.

έχει δυο κοριτσάκια, μετά είχε μια αποβολή στον πρώτο μήνα, και καπάκι έμεινε εγγυος στο τρίτο παιδακι. σήμερα θα ανακοίνωνε με βίντεο το φύλο του μωρού (είναι στον 6ο τωρα). εντομεταξυ μολις ανέβηκε το βίντεο και μπήκα και εγώ από ενδιαφέρον να δω τελικά τι περιμένει

έκανε gender revveal και δίχνει οτι είναι αγοράκι. στο τελος του βίντεο λέει είναι αγόρι. δεν το περιμέναμε. υγιές να είναι, αλλά πίστευα ειμαι κοριτσομανα. δεν θα σας κρύψω οτι δεν ενθουσιαστηκα. αλλά απογοητευτηκα

κορίτσια μολις το είδα την έκανα κατευθείαν unfollow. δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ μου κακοφάνηκε...αλλες παλεύουμε και αλλες λενε και οτι απογοητευτηκαν με το φυλο. μου φαίνεται βαριά λέξη. μόνο εγω το είδα τόσο περίεργο (μεθαυριο αν το παιδάκι βλέπει το βίντεο θα του αρέσει αυτό )? ας έρθει και δεν με νοιάζει ότι φυλο  και να είναι🤞

 

 

Εμενα η νυφη μου εχει 2 μικροτερες αδερφες και μια θεια (αδερφη της μαμας της) η οποια ειναι 4 χρονια μεγαλυτερη της.. ειναι σαν να εχει 3 αδερφες... ροζ μονο και φιογκοι!!! και ερχεται η εγκυμοσυνη και θελει μονο κοριτσι... οταν ακουσε οτι ειναι αγορι επαθε ενα σοκ....

ε τωωωωωραααα!! δεν τον αλλαζει με κανεναν!!!!!!!! ειναι ο ερωτας της!!!!! ειναι ο αντρας της ζωης της!!!!

ειναι λογικο το να εχεις καμια προτιμηση αλλα οκ!!! οχι και απογοητευσηηη.... ισα ισα που ειναι καλυτερα να εχεις και τα 2 φυλα!!!! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Άντε Παναγία μου 🙏🙏🙏🙏🙏

Γιατί έχω άγχος κ με τα άλλα τώρα που έχω στη μέση έχω κ το κώλο πόδι στη μέση.

Κορίτσια μου είπαν να πάω και σε ρευματολογο να κοιτάξω αρθρώσεις 🤔

Αααα ναι να πας νομίζω θα σε βοηθήσει παρά πολύ ο ρευματολογος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Άντε Παναγία μου 🙏🙏🙏🙏🙏

Γιατί έχω άγχος κ με τα άλλα τώρα που έχω στη μέση έχω κ το κώλο πόδι στη μέση.

Κορίτσια μου είπαν να πάω και σε ρευματολογο να κοιτάξω αρθρώσεις 🤔

Θα τα δεις όλα μην αγχώνεσαι, απλά να προσέχεις μέχρι να τα δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα ούτε αυτό δε βοηθούσε για να είμαι ειλικρινής! Μακάρι να σου περάσει γρήγορα κορίτσι μου.
    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...