Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι έγκυος;


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια μου 😁

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα γιατί εχω πολύ αγχος, με τον σύντροφο μου ήρθαμε σε επαφη 1 ημέρα πριν την ωορρηξία όπου δεν πρόλαβε να βγει και του έφυγαν κάποια όχι μέσα μέσα αλλά μέσα όπως κ να χει, εδώ και 2 ημερες ποναω πλ χαμηλά και το στήθος μ πονάει επίσης

Σήμερα κανονικά περίμενω περίοδο αλλά δεν μου έχει ερθει ακομα, να σημειωθει οτι έχω σταθερό κυκλο κάθε φορα!

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Επειδή μου έχουν πει οτι τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης μοιάζουν

Απλως είναι δυνατόν να με έχουν πιασει τα συμπτώματα τς εγκυμοσύνης ακριβως της ημέρες που περιμένω περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η alexia_kara29 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου 😁

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα γιατί εχω πολύ αγχος, με τον σύντροφο μου ήρθαμε σε επαφη 1 ημέρα πριν την ωορρηξία όπου δεν πρόλαβε να βγει και του έφυγαν κάποια όχι μέσα μέσα αλλά μέσα όπως κ να χει, εδώ και 2 ημερες ποναω πλ χαμηλά και το στήθος μ πονάει επίσης

Σήμερα κανονικά περίμενω περίοδο αλλά δεν μου έχει ερθει ακομα, να σημειωθει οτι έχω σταθερό κυκλο κάθε φορα!

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Επειδή μου έχουν πει οτι τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης μοιάζουν

Απλως είναι δυνατόν να με έχουν πιασει τα συμπτώματα τς εγκυμοσύνης ακριβως της ημέρες που περιμένω περίοδο;

Καλησπερα.. από τη στιγμή που "κάτι ξεφυγε" Όλα είναι πιθανα.. Βέβαια η καθυστέρηση μπορεί να οφείλεται κ στο άγχος σου. Κάνε ένα τεστ η καλυτερα μια χοριακη να είσαι σίγουρη!. Σχετικά με τα συμπτώματα μη το ψάχνεις μοιάζουν παρα πολυ κ σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά. Εγώ πχ με πρωτη χοριακη στα υψη κ δίδυμα δεν ένιωθα κάτι μέχρι να το δω ότι είμαι έγκυος. Σου ευχομαι ο, τι καλυτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η alexia_kara29 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου 😁

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα γιατί εχω πολύ αγχος, με τον σύντροφο μου ήρθαμε σε επαφη 1 ημέρα πριν την ωορρηξία όπου δεν πρόλαβε να βγει και του έφυγαν κάποια όχι μέσα μέσα αλλά μέσα όπως κ να χει, εδώ και 2 ημερες ποναω πλ χαμηλά και το στήθος μ πονάει επίσης

Σήμερα κανονικά περίμενω περίοδο αλλά δεν μου έχει ερθει ακομα, να σημειωθει οτι έχω σταθερό κυκλο κάθε φορα!

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Επειδή μου έχουν πει οτι τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης μοιάζουν

Απλως είναι δυνατόν να με έχουν πιασει τα συμπτώματα τς εγκυμοσύνης ακριβως της ημέρες που περιμένω περίοδο;

Καλημέρα κορίτσι μου... Φυσικά υπάρχει τεράστια πιθανότητα εγκυμοσύνης! Κάνε ένα τεστάκι να δεις τι γίνεται ή ακόμα καλύτερα μια εξέταση Β χοριακής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...