Μετάβαση σε περιεχόμενο

EROTISI


despina t

Recommended Posts

KALISPERA !!! EIMAI KAINOYRIA STIN PAREA AN KAI TO SITE TO EPISKEPTOMAI ARKETO KAIRO PRIN GENNISO. EXO MIA KOROYLA SXEDON 10 MINON!!!!! TON TELEYTAIO KAIRO ME PAIRNOYN TILEFONO APO TO " KENTRO PAIDIOY " KAI MOY ZITANE NA ERTHOYN STO SPITI MOY GIA NA MOY DOSOYN ENA DORO GIA TO MORO MOY KAI GIA NA APANTISO SE KAPOIO EROTIMATOLOGIO SHETIKA ME TIN ANAPTIXI TOY PAIDIOY MOY. EKANA "GOOGLE" ALLA DEN VRIKA KATI SXETIKO. MIPOS ESEIS TO GNORIZETE ? KAI AN NAI TI AKRIVOS EINAI? SAS EYXARISTO EK TON PROTERON !!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Δεσποινα...

Κι'εγω θυμαμαι με ειχαν παρει απο κατι παρομοιο, δεν θυμαμαι ακριβως πως μου το ειχαν πει, για να μου δωσουν δειγματα για το μωρο και ηταν μαλιστα και κατω απο το σπιτι μου. Εγω σαν χαζη τους ειπα ν'ανεβουν και τελικα ηθελαν να μου πουλησουν παραμυθια για παιδακια. 300 ευρω για 10 βιβλια αν θυμαμαι καλα... οχι μονο να μου δωσουν δειγματα δεν ηθελαν, αλλα να τους πληρωσω κι'απο πανω. Τους εδιωξα κακειν κακως φυσικα...

Τωρα αυτο το κεντρο παιδιου παλι δεν το ξερω...

Σιγουρεψου πρωτα πριν τους απαντησεις...

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα καλως ηρθες και να σου ζησει το μωρακι σου.:kiss:

Επειδη κυκλοφορουν "ανωμαλοι" και δεν ειναι κανεις πλεον για εμπιστοσυνη, κοψτο τους.

Πες οτι δε σε ενδιαφερει το θεμα..

Προσεχε πολυ.

Ο κοσμος εχει χαζεψει τελειως..

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I ALITHEIA EINAI OTI ME PERNOYN EDO KAI ARKETO KAIRO TILEFONO KAI FISIKA ARNOYMAI . ALLA EKTOS AYTOY EXOYN KAI TA STOIXEIA MOY. (DIEFTHINSI) . FANTAZOMAI OTI TA EXOYN PAREI APO TO MAIEYTIRIO I APO KAPOIO FILADIO POY MPOREI NA EIXA SIMPLIROSEI .PANTOS KATA KAIROYS EXO LAVEI "DORA - DIAFIMISTIKA" APO DIAFORES VREFIKES I PAIDIKES ETAIRIES.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το κεντρο παιδιου σε παιρνουν τηλ και καλα για να σου δωσουν δειγματα και ερχονται για να σου πουλησουν παραμυθια τραγουδια και βιβλια με δραστηριοτητε......

οταν με πηραν τηλ ψαρωσα λιγο και κανονισα μερα που θα ειναι και ο συζηγοσ σπιτι....ε δωρακια δεν μασ αφησαν αλλα πηρα τα παραμυθια με 200 ευρω .....ειμαι επιρρεπησ στισ αγορεσ....κοριτσια για να μην την πατησετε μην τα παρετε τα παραμυθια....καλα ειναι για τα παιδακια να τα ακονε αλλα παρτε καποια αλλα...

οταν ανοιξα το κουτι με τα βιβλια εφριξα συγκεκριμενα σε ενα σημειο δειχνει ενα πριγκιποπουλο που αποκεφαλισει μια γρια...το κεφαλι να φευγει στον αερα και αιματα παντου!!!τι διαπαιδαγωγηση ειναι αυτη;;;;

οσο για τα σιντι που λενε τα παραμυθακια εγω φοβηθηκα με τισ φωνεσ των δρακων και των μαγισσων.....

ο συζηγοσ μου λεει οτι με 200 ευρω μου επερνε 200 θριλερ να δω δεν ηταν αναγκη να παρω αυτα:angry: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...

Kai kalimera despina,kalos mas vrikes agapi mou...

Na sou zisei to mwraki sou...

Koritsia edw stin kypro otan genname me to kalo to mwraki mas,,,

mas episkeftonte apo oles tis markes P.X johnsons nannys liparo ktl...

Kai mas dinoune megales syskeuasies apo ta pania tous,,,shampoo,,,ladakia,,,neromantila,,,kremoues ktl...

Kai tous dinoume ta tilefwna mas,,, kai mas episkeftonte kai spiti mas mexri otan einai 5 minwn ta zouzounia mas...

Stin ellada den kserw ti ginete,,,giauto oti sou eipane oi kopelles na kameis...

PRWSEXTIKA KAI ME TON NOU SOU AGAPI MOU...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μπομπου σου δεσποινακι. μην δεχτεις ειναι για να σου πουλησουν διαφορα παραμθθια και βιβλια δραστηριοτητων. εμενα ηρθαν κατευθειαν στο σπιτι και μεχρι να τους διωξω υπεφερα. και μετα απο ενα μηνα περιπου εμφανιστηκαν παλι. φυσικα δεν ανοιξα τους εδιωξα κατευθειαν. φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...