Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες πατε στους γιατρους σας, θα περιμένουμε τα νέα σας! 
 

να ρωτήσω κάτι χαζό; Νιώθω ότι δεν μένει τίποτα μέσα μετά την επαφή ότι όλα βγαίνουν ειδικά την επόμενη ημέρα νιώθω συνέχεια ότι κάτι να βγαίνει στο εσώρουχο μου, το νιώθετε και εσείς; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες πατε στους γιατρους σας, θα περιμένουμε τα νέα σας! 
 

να ρωτήσω κάτι χαζό; Νιώθω ότι δεν μένει τίποτα μέσα μετά την επαφή ότι όλα βγαίνουν ειδικά την επόμενη ημέρα νιώθω συνέχεια ότι κάτι να βγαίνει στο εσώρουχο μου, το νιώθετε και εσείς; 😂

πες τα ρε κοριτσι μουυυυυ!!! το ίδιο παθαίνω κι εγώ.. και το σκεφτομουν το σαββατο να σας το στειλω γτ είχα τα ίδια πάλι και λέω άσε.. τι να σας πω...;;

απο τη μερα που δεν παίρνουμε προφυλαξεις, αλλάζω 2-3 εσωρουχα τη μερα 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πες τα ρε κοριτσι μουυυυυ!!! το ίδιο παθαίνω κι εγώ.. και το σκεφτομουν το σαββατο να σας το στειλω γτ είχα τα ίδια πάλι και λέω άσε.. τι να σας πω...;;

απο τη μερα που δεν παίρνουμε προφυλαξεις, αλλάζω 2-3 εσωρουχα τη μερα 😆

Και εγώ το ίδιο, και όταν πάω δουλεια βάζω σερβιετακι! Εγώ χθες είχαμε επαφή το βράδυ και μετά κοιμηθήκαμε το πρωί που ξύπνησα είχα στο εσώρουχο μου και όταν πήγα τουαλέτα ένιωσα ότι κάτι να βγήκε μαζί με τα τσιτσα και όλη την ημέρα νιώθω ότι κάτι βγαίνει…αρχισα να πιστεύω ότι γι αυτό ακόμα τίποτα δεν καταφέραμε 🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ το ίδιο, και όταν πάω δουλεια βάζω σερβιετακι! Εγώ χθες είχαμε επαφή το βράδυ και μετά κοιμηθήκαμε το πρωί που ξύπνησα είχα στο εσώρουχο μου και όταν πήγα τουαλέτα ένιωσα ότι κάτι να βγήκε μαζί με τα τσιτσα και όλη την ημέρα νιώθω ότι κάτι βγαίνει…αρχισα να πιστεύω ότι γι αυτό ακόμα τίποτα δεν καταφέραμε 🤣🤣🤣

 

τι ιδιες σκεψεις κανουμε.. λεω μηπως κατι δεν παει καλα εκει κατω και ολα γλιστρανε;;

το έκανα κι εγώ αυτό με το σερβιετακι αλλά τον ιουνιο η δερματολογος μου ειπε οτι οσο και να ειναι βαμβακερα τα σερβιετακια, εχουν απο κάτω την κολλα για να κολλάνε στο εσωρουχο και δεν αναπνέει το δερμα. κι οτι θα βγαλω μυκητες αν τα φοραω συχνα.. και τα σταματησα 🙄.. γτ φοραω 3-4 ημερες πριν την περιοδο που εχω τα ροζ-καφε, εχω καπακια περιοδο 3-4 ημερες , ε μετα θα φοραω ολο το μηνα.. πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι ιδιες σκεψεις κανουμε.. λεω μηπως κατι δεν παει καλα εκει κατω και ολα γλιστρανε;;

το έκανα κι εγώ αυτό με το σερβιετακι αλλά τον ιουνιο η δερματολογος μου ειπε οτι οσο και να ειναι βαμβακερα τα σερβιετακια, εχουν απο κάτω την κολλα για να κολλάνε στο εσωρουχο και δεν αναπνέει το δερμα. κι οτι θα βγαλω μυκητες αν τα φοραω συχνα.. και τα σταματησα 🙄.. γτ φοραω 3-4 ημερες πριν την περιοδο που εχω τα ροζ-καφε, εχω καπακια περιοδο 3-4 ημερες , ε μετα θα φοραω ολο το μηνα.. πφφφφφ

Αα ευχαριστώ δε το ήξερα 🙂… αλλά δεν είναι χειρότερα να ειναι βρεγμένο το εσώρουχο; Εγώ λείπω όλη την ημέρα το βράδυ πάω σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα ευχαριστώ δε το ήξερα 🙂… αλλά δεν είναι χειρότερα να ειναι βρεγμένο το εσώρουχο; Εγώ λείπω όλη την ημέρα το βράδυ πάω σπίτι..

Θα μπορουσες ειτε να το φορουσες για λιγο το σερβιετακι, να μαζευτουν καποια υγρα και μετα να το βγαλεις ή να αλλάζεις.. οχι οτι ειναι ευκολο αλλά είπα μια σκέψη.. μηπως να ρωτησεις το/τη δερματολογο σου καλυτερα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες πατε στους γιατρους σας, θα περιμένουμε τα νέα σας! 
 

να ρωτήσω κάτι χαζό; Νιώθω ότι δεν μένει τίποτα μέσα μετά την επαφή ότι όλα βγαίνουν ειδικά την επόμενη ημέρα νιώθω συνέχεια ότι κάτι να βγαίνει στο εσώρουχο μου, το νιώθετε και εσείς; 😂

Καλημερα! Αληθεια ακριβως το ιδιο προβλημα εχω κι εγω και το εχω πραγματικα απορια ειχα μια επαφη χθες και ακομα εχω το ιδιο προβλημα. Πηγα στο γυναικολογο αλλα δεν προλαβα να τον ρωτησω 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα απο γυναικολογο μου ειπε οτι αποτι φαινεται θα εχω κυκλο 25 ημερων και μαλλον την Πεμοτη η Παρασκευη ωορηξια! 😁 Δεν ηξερα οτι οταν η περιοδος ερχεται προς το βραδυ, η 1η μερα περιοδου θεωρειται η επομενη, Θα ξαναπαω την Πεμπτη να δουμε! Μου ειπε σαν συμβουλη οτι πιστευει οτι καλυτερα καθε 2η μερα επαφη ο αλλος γυναικολογος ομως μου ελεγε καθε μερα καλυτερα και αυτο για τις 2 ημερες δεν ισχυεθ, βγαλτε ακρη😅 

Οπως και να εχει ειμαι πολυ χαρουμενη που τουλαχιστον φαινεται να εξελισσεται νορμαλ ο κυκλος🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα! Αληθεια ακριβως το ιδιο προβλημα εχω κι εγω και το εχω πραγματικα απορια ειχα μια επαφη χθες και ακομα εχω το ιδιο προβλημα. Πηγα στο γυναικολογο αλλα δεν προλαβα να τον ρωτησω 😆

Για την ωορρηξια τι σου ειπε;; βλέπει αυγουλάκια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Θα μπορουσες ειτε να το φορουσες για λιγο το σερβιετακι, να μαζευτουν καποια υγρα και μετα να το βγαλεις ή να αλλάζεις.. οχι οτι ειναι ευκολο αλλά είπα μια σκέψη.. μηπως να ρωτησεις το/τη δερματολογο σου καλυτερα;

 

Θα ρωτήσω τον ουρολόγο ευχαριστώ πάντως…κάτι θα σκεφτούμε 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Γυρισα απο γυναικολογο μου ειπε οτι αποτι φαινεται θα εχω κυκλο 25 ημερων και μαλλον την Πεμοτη η Παρασκευη ωορηξια! 😁 Δεν ηξερα οτι οταν η περιοδος ερχεται προς το βραδυ, η 1η μερα περιοδου θεωρειται η επομενη, Θα ξαναπαω την Πεμπτη να δουμε! Μου ειπε σαν συμβουλη οτι πιστευει οτι καλυτερα καθε 2η μερα επαφη ο αλλος γυναικολογος ομως μου ελεγε καθε μερα καλυτερα και αυτο για τις 2 ημερες δεν ισχυεθ, βγαλτε ακρη😅 

Οπως και να εχει ειμαι πολυ χαρουμενη που τουλαχιστον φαινεται να εξελισσεται νορμαλ ο κυκλος🙂🙂

Τέλεια!!!! μπράβο κορίτσι μου!!!! 👍👍 Εύχομαι αυτος να ειναι ο τυχερος σου μηνας!!! 🙏🙏🤰

Ναι αυτό με τις ημέρες δεν ξερω τι παιζει... άλλοι λένε στις γονιμες κάνε σερι 2-3 ημερες επαφή κι άλλοι λένε κάθε 2 ημέρες για να ειναι το σπερμα πιο δυνατο... εγώ από τότε που πήρα τα τεστ, του δίνω και καταλαβαινει....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Γυρισα απο γυναικολογο μου ειπε οτι αποτι φαινεται θα εχω κυκλο 25 ημερων και μαλλον την Πεμοτη η Παρασκευη ωορηξια! 😁 Δεν ηξερα οτι οταν η περιοδος ερχεται προς το βραδυ, η 1η μερα περιοδου θεωρειται η επομενη, Θα ξαναπαω την Πεμπτη να δουμε! Μου ειπε σαν συμβουλη οτι πιστευει οτι καλυτερα καθε 2η μερα επαφη ο αλλος γυναικολογος ομως μου ελεγε καθε μερα καλυτερα και αυτο για τις 2 ημερες δεν ισχυεθ, βγαλτε ακρη😅 

Οπως και να εχει ειμαι πολυ χαρουμενη που τουλαχιστον φαινεται να εξελισσεται νορμαλ ο κυκλος🙂🙂

Μπράβο πολύ καλά νέα!! Και εγώ πρόσφατα το έμαθα αυτό με την περίοδο! Αυτό με τις επαφές οντως βγάλε άκρη γιατί κάποιοι λένε κάθε μέρα άλλοι μέρα παρά μέρα μπέρδεμα δεν ξερεις τι είναι το σωστό! Εγώ τα δοκίμασα και τα δυο κανένα δεν έπιασε! Τώρα θα δοκιμάσω και το 2 φορες την ημέρα χαχαχαχα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβο πολύ καλά νέα!! Και εγώ πρόσφατα το έμαθα αυτό με την περίοδο! Αυτό με τις επαφές οντως βγάλε άκρη γιατί κάποιοι λένε κάθε μέρα άλλοι μέρα παρά μέρα μπέρδεμα δεν ξερεις τι είναι το σωστό! Εγώ τα δοκίμασα και τα δυο κανένα δεν έπιασε! Τώρα θα δοκιμάσω και το 2 φορες την ημέρα χαχαχαχα 😂😂

χααχχαχαχαχαχαχ 😆😆 εκλαψα με το 2 φορες τη μερα!!

λοιπον αφού σμρ θα πάμε σε ουρολογο, για τον άντρα μου και μετα γυναικολογο θα τους ρωτησω και θα σας πω!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι? Μου ειπε μια πληροφορια ο γυναικολογος μου πριν στην οποια δεν εδωσα σημασια αλλα τωρα την σκεφτομαι και δεν ξερω τι σημαινει και ειπα να σας ρωτησω, μου ειπε λοιπον οτι εχω παχος ενδομητριου 5,8mm ειναι καλο για 7η-8η μερα που ειμαι? Περιμενω ωορηξια Πεμπτη η Παρασκευη.  Εαν τυχον καποια ξερει κατι μου λεει!  Χιλια ευχαριστω εκ των προτερων!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσι! αν θυμάμαι καλά, είχες πολυ΄ μεγάλο κύκλο, σωστά; αυτό τον μήνα που θα είναι 25 μέρες, έχεις πάρει κάποιο χάπι; ή έφτιαξε ο κύκλος σου με κάποιο άλλο τρόπο;;

Καλημερα κοριτσι μου 🙂δεν ειχα πολυ μεγαλο απλα εμεινα χωρις περιοδο 2 μηνες.  Γενικα εχω ασταθεια περιοδου αλλα παντα μικρους κυκλους, ποτε δεν ειχα μεγαλους εκτος απο τωρα που ειχα μεινει χωρις 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ετσι ειναιιι.. δικιο εχεις.. ☺️ απλα ειπα να κανω αυριο υπερηχο γτ δεν εχω ξαναπαρακολουθησει ωορρηξια με υπερηχο και τεστ παπ μιας κ θα παω..

Κοιτα τα τεστ τα χρησιμοποιω 2 μηνες απ τους 8 π προσπαθουμε.. κ βασει των 2 προηγουμενων μηνων (που ηταν τελειως ιδια σε ημερες του κυκλου κ με πολυ σταθερο κυκλο) κ του τελευταιου κυκλου περιμενα αν οχι Τριτη να βγει θετικο το τεστ Δευτερα... (Τριτες εβγαινε θετικο οποτε λεω παω δευτερα κανω το τεστ μου κι ειμαι Κιουρια 😂) Δεν ξερω τι επαιξε μ τον κυκλο μου... Ειχα κ χθες κ εχω κ σμρ πονους χαμηλα π εγω στην ωορρηξια δεν καταλαβαινω Χριστο.... Ειχαμε χθες την επαφουλα μας κ την καταχαρηκαμε!! 

Ας χαθει ο μηνας.. προεχουν οι εξετασεις μας κ αληθεια αυτο το "πρεπει να γινει τωρα" με χαλασε. 😒

Καλημέραα κι εγώ είμαι της άποψης ότι όταν σε κυνήγαγε, θα ήταν ωραίο να έχετε επαφή! Όχι επί τούτου, επειδή είδες το θετικό..δηλαδή και να μην είχες θετικό χθες γιατί να μην είχατε επαφή αφού ήθελε; Έτσι αυθόρμητα γίνονται τα ωραία…😜 εμείς ακόμα και τώρα που είμαι έγκυος έχουμε συνέχεια επαφές απλά γιατί θέλουμε ο ένας τον άλλον και δεν κρατιόμαστε 😇 και στο πρώτο που ήμουν έγκυος πέρσι πάλι τα ίδια 😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες πατε στους γιατρους σας, θα περιμένουμε τα νέα σας! 
 

να ρωτήσω κάτι χαζό; Νιώθω ότι δεν μένει τίποτα μέσα μετά την επαφή ότι όλα βγαίνουν ειδικά την επόμενη ημέρα νιώθω συνέχεια ότι κάτι να βγαίνει στο εσώρουχο μου, το νιώθετε και εσείς; 😂

Καλημέρααα

Χαχαχαχα μένουν μένουν μην αγχώνεσαι…πάντα βγαίνουν κι έξω γιατί είναι πολλά 😄😆😆 κι εγώ ένιωθα και την επόμενη μέρα να βγαίνει κάτι στο εσώρουχο😄 πολύ λίγες φορές δεν έχει βγει τίποτα..2-3 μη σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Απλά όταν σε κυνήγαγε, θα ήταν ωραίο να έχετε επαφή! Όχι επί τούτου, επειδή είδες το θετικό..δηλαδή και να μην είχες θετικό χθες γιατί να μην είχατε επαφή αφού ήθελε; Έτσι αυθόρμητα γίνονται τα ωραία…😜 εμείς ακόμα και τώρα που είμαι έγκυος έχουμε συνέχεια επαφές απλά γιατί θέλουμε ο ένας τον άλλον και δεν κρατιόμαστε 😇 και στο πρώτο που ήμουν έγκυος πέρσι πάλι τα ίδια 😄😆

Αχ κι εγω το ηθελα πολυ αλλά έβαλα το τεστ παπ πιο πάνω και αντιστεκόμουν.. Δεν πειράζει. θα είναι ο μηνας των εξετάσεων! ας είναι όλα καλά και πάμε δυναμικά τον άλλο μήνα!!

Ευχαριστώ για τη συμβουλή και τη θετική σου ενέργεια!!!!! 😍😍

Με το καλό να γεννήσεις!!! Με ένα πόνο!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρααα

Χαχαχαχα μένουν μένουν μην αγχώνεσαι…πάντα βγαίνουν κι έξω γιατί είναι πολλά 😄😆😆 κι εγώ ένιωθα και την επόμενη μέρα να βγαίνει κάτι στο εσώρουχο😄 πολύ λίγες φορές δεν έχει βγει τίποτα..2-3 μη σου πω..

καλε εμενα πάντα βγαινουν.. αυτο ειναι το θέμα.. μηπως τα χάνω.... my precious!!!!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλε εμενα πάντα βγαινουν.. αυτο ειναι το θέμα.. μηπως τα χάνω.... my precious!!!!!! 😆😆😆

Πραγματικα αυτα ακουω σκεφτομαι να καθομαι ξαπλωμενη ενα 24 ωρο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κι εγω το ηθελα πολυ αλλά έβαλα το τεστ παπ πιο πάνω και αντιστεκόμουν.. Δεν πειράζει. θα είναι ο μηνας των εξετάσεων! ας είναι όλα καλά και πάμε δυναμικά τον άλλο μήνα!!

Ευχαριστώ για τη συμβουλή και τη θετική σου ενέργεια!!!!! 😍😍

Με το καλό να γεννήσεις!!! Με ένα πόνο!!! 🙏❤️

Καταλαβαίνω, εντάξει δεν πειράζει θα κάνεις το τεστ παπ τώρα και μετά!! Ούτως ή άλλως νομίζω είδα ότι είχατε και το σάββατο επαφή μπορεί να έπιασε τόπο😜

Ευχαριστώ πολύ!!😍 Με το καλό και σε σένα σου εύχομαι πολύ σύντομα να συζητάς για μωρουδιακά!!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καταλαβαίνω, εντάξει δεν πειράζει θα κάνεις το τεστ παπ τώρα και μετά!! Ούτως ή άλλως νομίζω είδα ότι είχατε και το σάββατο επαφή μπορεί να έπιασε τόπο😜

Ευχαριστώ πολύ!!😍 Με το καλό και σε σένα σου εύχομαι πολύ σύντομα να συζητάς για μωρουδιακά!!🙏🥰

Ναι ναι ειχαμε!! και ποιος ξερει.. και σημερα μερα ειναι!!! 🤭🤭 

ασε που δεν εχω παρακολουθησει ποτε ωορρηξια με γυναικολογο! θα παρω πολυτιμες πληροφοριες σημερα!!! 😃

Αχ μακαριιιιιιι!!!! εσυ κοριτσι μου τα εκανες κοντα κοντα ε;; δεν κρατιεστε τα ερωτευμενακια!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καταλαβαίνω, εντάξει δεν πειράζει θα κάνεις το τεστ παπ τώρα και μετά!! Ούτως ή άλλως νομίζω είδα ότι είχατε και το σάββατο επαφή μπορεί να έπιασε τόπο😜

Ευχαριστώ πολύ!!😍 Με το καλό και σε σένα σου εύχομαι πολύ σύντομα να συζητάς για μωρουδιακά!!🙏🥰

Με ενα πονο κοριτσι μου☺️Γραφε μας κι εσυ εδω  να μας δινεις λιγη εξτρα θετικη και μωρουδιστικη ενεργεια😄Καλο θα μας κανει χαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...