Μετάβαση σε περιεχόμενο

TA BLUES TOY ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ...


Recommended Posts

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΟΝ "ΧΟΡΟ" ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ....

ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΝΩΜΕΣ.... :)

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Scarlet πολύ κουλτουριάρικο:) , ευαίσθητο:) και σαφώς θα σας αντιπροσωπεύει...:cheer:

Μαζί το επιλέξατε;;;

Εμείς στην είσοδο επιλέξαμε του Χατζηγιάννη το πιο πολύ από όσο φαντάζεσαι...:lol: Το τραγουδάω τώρα... :lol: :lol: :lol:

Και στον χορό, το επέλεξε ο σύζυγος, το ''you are my angel'' μίας παχουλής από έναν διαγωνισμό Eurovision. Ο άντρας μου έκλαιγε στο χορό και στην εκκλησία... :cheer:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΑΡΛΕΤ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ :) :)

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ:)

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΑΡΑΧΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ:laugh: :laugh: http://www.youtube.com/watch?v=HGC003Xz3CY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ!!!!

KATRINA ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Η ΑΠΛΩΣ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΟΛΗ Η ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.... ΝΑ ΣΕ "ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΕΙ"? :laugh: :laugh: :laugh:

ΩΡΑΙΟΣ Ο ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ!!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΕΓΩ..... Ο ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΣΟΔΟΥ.... ΟΠΩΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΟΒΑΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ "ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΣΚΟΙΝΙ....ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ..." ΑΠ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ....(ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΙΝΟΥ ΜΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HΟUSTON KAI Fisher = ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΚΑΙ Ο ΒΥΘΟΣ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!

ΑΧ!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΑΛΓΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A

Αν και πέρασε μόνο 1,5 χρόνος, το θυμάμαι παντα με νοσταλγία και συγκίνηση τον πρώτο μας χορό στο γάμο μας.

Εϊναι το ταγκό που χορεύει ο Αλ Πατσίνο στην ταινία ¨άρωμα γυναίκας¨ και λέγεται "Per Una Gabeza".

Χορέψαμε ένα φοβερό αργεντίνικο τάγκο...¨ημασταν και οι δύο μαθητές σχολης χορού τότε και μαθαίναμε αργεντίνικο.

Το νυφικό με σκίσιμο μέχρι επάνω, στροφές και στροβιλίσματα στον αέρα κτλ...

Περασμένα μεγαλεία....που τα σκέφτομαι τώρα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης που όλα μου φταίνε...

Περιμένω να γεννηθεί ο γιός μου και να αρχίσει να καταλαβαίνει να του βάζω να βλεπει το dvd του γάμου μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το τραγουδι μασ που θα βαλουμε ζησαμε 3 χρονια σε αποσταση και για ενα διαστημα τυχαινε και το ακουγαμε οταν εφευγα για γιαννενα η οταν ερχομουν

χριστινα αν βγει κατα τυχη θα ειναι δεν ξερω πωσ νατο βαλω

αν παλι δεν βγει ειναι του Τσαλικη δεν υπαρχουν αντιο στο δροπο μασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[video type=youtube]

Η ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ 2 ΜΑΣ!!!

ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[video type=youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=uLLDGOmUWcU

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ!!!

ΑΧ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΠΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!

Αυτό ήταν το τραγούδι που χορέψαμε στο γάμο μας...........

λέγεται ''Εσύ'' και είναι του Λιβιεράτου με τη Θεανώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[video type=youtube]

αλλά το τραγούδι που έχουμε κρατήσει και οι δυο σαν ''ιστορικό'' της σχέσης μας είναι το Πάρε με του Νίκου Κουρκούλη γιατί μας θυμίζει μια πολύ ιδιαίτερη μας σκηνή στην αρχή της σχέσης μας που πάντα την θυμόμαστε κ οι δυο με πολύ τρυφερότητα.....

είναι το τραγούδι μας και........

ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις χορεψαμε το Dust in the wind. Θελαμε κατι σε πιο rock κατασταση.

Βεβαια δεν ευχαριστηθηκα πολυ αυτον τον χορο... Εγω προσπαθουσα να ζησω τη στιγμη και ο αντρας μου ελεγε... "βλεπω τα βυζακια σου!"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ 24 ΩΡΕΣ ΕΚΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΠΛΟΥΖ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ (ΗΤΑΝ ΜΠΟΥΣΤΟ) ΜΟΛΙΣ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟ!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...