Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ


Recommended Posts

Εδω κοριτσια μπορουμε να βαζουμε φοτο απο το ταξιδι του μελιτος που εκανε η καθεμια μας. Ξεκιναω εγω με μια φοτο απο το ταξιδι μου στην Ελβετια.

"Η ιδεα ηταν της Κατρινας"

Εδω ειμαι στο Montreux...

post-6833-13873934652603_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αχ τέλειες! :) :) :)

Sweetmummy εγώ η έρμη 1 ταξιδάκι έχω κάνει στο εξωτερικό!:( Ένα στη Βιέννη, αλλά 10 ημέρες με τον σύζυγο, όχι μέλιτος, πολύ πριν παντρευτούμε...:cheer: Του μέλιτος θα γινόταν τα Χριστούγεννα που πέρασαν...:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Irenekante ωραία εποχή πήγατε!:) Το μουσείο φυσικής ιστορίας, όπως και το δημαρχείο υπέροχα!:) Γενικά εντυπωσιάστηκα από τα αναγεννησιακά κτίρια αλλά και από το πόσο η αρχαία Ελλάδα αποτυπωνότανε παντού! Ιδιαίτερα στο δημαρχείο...:) Πολύ ωραίες φώτο και εσύ πολύ χαριτωμένη!;)

Ποιος θα μου χαρίσει ένα ποσό να ταξιδέψω όλο τον κόσμο;;; :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να ειναι ομορφη η Βιεννη αλλα εγω εχω τις χειροτερες αναμνησεις απο κει...

Δε μαρεσε κυριως λογω ψυχολογιας...

Περασα χαλια και εφυγα τρεχοντας...

:angry: :angry: :angry: :angry:

Δεν εγινε κατι συγκεκριμενο εκει απλα οι ανθρωποι μου φανηκαν εντελως απομακροι,κρυοι,εκμεταλλευτες και καρφια για τον συνανθρωπο...

Συγκεκριμενα πηγαμε στο Σαχε για να φαμε αυτο το περιβοητο κεικ (μια μαπα ηταν) και διπλα μας καθοταν ενα ζευγαρι αυστριακων υπερηλικων (που φαινοταν οτι ειχαν χρημα) τους οποιους χαιρετησα στα ευγενικα στα γερμανικα φευγοντας και μονο που δε με εβρισαν...

Με κοιταξαν με ενα υφος λες και εκανα κατι τραγικο.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ελπιζω αν ξαναπαω να τη δω με αλλο ματι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου στο θέμα της συμπεριφοράς τους έχεις απόλυτο δίκιο!;) Κρυόκωλοι!:angry: Σνομπ και άφθονο χρήμα!:S Εμείς πάντως ευχαριστιόμασταν τους καφέδες στον πεζόδρομο στο ναό του Α.Στεφάνου... :) Και φυσικά χόρτασα σοκολάτες!:P Επίσης καλό είναι ότι έχει ελάχιστη εγκληματικότητα, την πιο χαμηλή στην Ευρώπη, 0,... και κινείσαι ελεύθερα:cheer: ! Επίσης όλοι κοιμόταν νωρίς και υπήρχαν πολλοί άστεγοι... :blush: Εμένα μου άρεσε, άνοιξε το μάτι μου...:woohoo: Θα ήθελα να πάω πάλι αλλά Ανοιξη ή Χριστούγεννα... :silly: Είχαμε πάει τέλη Μάρτη και είχε λιωμένα χιόνια και τσουχτερό κρύο! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πηγα τελη Αυγουστου.

Χιονια φυσικα δεν ειχε αλλα οπως λες ειχε πολλους αστεγους...

Θυμαμαι μαλιστα μια κοπελα εγκυο ρακενδυτη καθισμενη σε μια γωνια να ζητιανευει.

Απο τη μια τα εξωφρενικα πλουτη και απο την αλλη η απολυτη εξαθλιωση...

Σημασια δεν της εδιναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια έμεινα πολύ ευχαριστημένη κ απο την Αυστρία κ ειδικά απο τους ανθρώπους της....δεν το περίμενα..Οποτε ρωτούσαμε κατι αμεσως να μας κατατωπίσουνε..δεν ξέρω Lovie μου μπορεί να έτυχε ....Να ξαναπάς όμως...εγω ειχα σχεδιασει Πράγα αλλα΄εμεινα εγκυος ....οποτε μαλλον αυτον τον Νοέμβρη θα παω....

Φιλάκια....

ΑΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΠΙΑ !!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική θέλουμε Πράγα! :cheer: :cheer: :cheer:

Irenekante και εγώ σχεδίαζα διακοπές Καλοκαιριού και Χριστούγεννα στην Ιταλία:) αλλά η μπεμπούλα μας, μας πρόλαβε:cheer: ! Η πιο ευχάριστη έκπληξη! :cheer: :cheer: :cheer:

Νοέμβρη θα πάρετε και τον μπέμπη;;; :) Είναι θέμα που θα μας προβληματίζει πλέον... :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια πολύ ωραία τα μέρη που επισηεφτήκατε σαν νεόνυμφες! :):P

Μακάρι να είμαστε πάντα καλά να κάνουμε ταξίδια μαζί με τα παιδάκια μας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου δεν θα τον παρω τον μπεμπη..θα τον αφήσω στην μαμα μου...πρωτα ο Θεός...

Θέλω να παμε ετσι παλι οι δυό μας...το ειχαμε υποσχεθεί στον εαυτό μας...παντως επειδή ειμαστε πολύ των ταξιδιών, απο του χρονου πιστεύω οτι ο μπεμπης θα ερχεται μαζί μας γενικώς...απλα τωρα θεωρω οτι ειναι ακόμα πολύ μωρακι για εξωτερικό...φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πλατεια του Σαν Μαρκο τη Βενετια με διαφορα πετουμενα παρεα!!!

Τελει η Βενετια να πατε οπωςδηποτε με την πρωτη ευκαιρια!!!!!!!!

Η φωτο δεν ειναι απο μηνα του μελιτος αλλα αφου θελετε τοπια....Οριστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς μας πρόλαβε ο μπεμπούλης κι έτσι κάναμε τον γάμο μας πολιτικό και προλάβαμε να πάμε κι εμείς ένα ταξιδάκι στη Βιέννη το Γενάρη (-6 βαθμούς είχε!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irenekante χρειαζόμαστε ένα ταξιδάκι με τους άντρες μας έπειτα από όλη τη διάρκεια εγκυμοσύνης, λοχείας και γενικά πρώτων μηνών!:) Είναι ανανέωση...:cheer: Επιβάλλεται!;) Να είναι καλά οι μαμάδες μας! :cheer: Και εμείς πρώτα ο Θεός το σκεφτόμαστε...:dry: Όντως για εξωτερικό είναι δύσκολο με τα μωρά! Ούτε εσωτερικού ενδείκνυται έτσι όπως είναι η ελληνική κατάσταση! :woohoo:

Νατάσσα μου ωραία-ωραία φώτο και πολύ φυσική!:) Υπέροχοι είστε!:) Ζήλεψα τώρα...:silly:

Βενετία και όχι μόνο! Θέλω να δω τα πάντα, εκτός φυσικά τις μαφιόζικες περιοχές!:woohoo: Να μιλήσω και τα Ιταλικά..., να φάω και τις μακαρονάδες μου :lol: και περισσότερο να ψωνίσω το ψώνιο!:blink: :woohoo: ΧΙ!ΧΙ! B)

Έχω φιλενάδα καλή Ιταλίδα και μου έχει εξάψει την φαντασία! :lol:

Έχεις πάει και αλλού;;; Κοσμογυρισμένη φιλενάδα... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια μου το χρωστάει ο αντρούλης μου το ταξίδι του μέλιτος....

πήγαμε βέβαια στην Κέρκυρα αλλά εγω ήθελα κάτι σε εξωτερικό.....

Σχεδιάζουμε να πάμε στην Ιταλία φώτος το καλοκαίρι - εκτώς και αν μας προλάβει κανα μπεμπάκι οπότε καλύτερα.....

Πάντως βλέπω πολύ ωραίες φωτογραφίες...

Να είστε καλά κορίτσια κ να ταξιδεύετε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ ειμαστε στο Φισκάρδο στην Κεφαλλονιά πρόπερσυ...βεβαια το μαλλί μου ήταν σκούρο κ ειμαι λίγο διαφορετική αλλα δεν πειράζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου εμείς ενώ είχαμε προγραμματίσει να πάμε γαμήλιο ταξίδι στις Μαλδίβες, η μπεμπούλα μας πρόλαβε κι έτσι το ακυρώσαμε...Και δεν πήγαμε πουθενά..:( :( Μόνο λίγες ημέρες στο Ναύπλιο...Αλλά χαλάλι της...Μπροστά στην ευτυχία που ζούμε τώρα και κυρίως σε αυτή που θα ζήσουμε μετά τον ερχομό της, δεν αξίζει τίποτα άλλο...:P :P Πάντως λέμε τα Χριστούγεννα, πρώτα ο Θεός, να πάμε με το νινάκι μας στο Λονδίνο και του χρόνου το καλοκαίρι να πάμε οι δύο μας ή και οι τρεις μας στις Μαλδίβες...Αν δε μας προλάβει το 2ο παιδάκι...;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εμενα ακομα μου το χρωσταει το ταξιδι...μου υποσχεθηκε ελβετια...οταν παντρευτηκαμε δεν ειχε πολυ αδεια και ειχαμε παει εδω γυρω γυρω...για να δουμε θα με παει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΑΣ!!ΑΧ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΜΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ.ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΦΥΓΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΙΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ,ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ!ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ..ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΙΟΠΑΝΤΡΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..

ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΤΑΜΟΠΛΟΙΑ,ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΥΡΓΟ ΤΟΥ ΑΙΦΕΛ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΘΕΑΜΑ.ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΗΚΑΜΕ ΣΤΗ DISNEYLAND,ΘΑΜΠΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΒΡΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΡΣΑΛΛΙΕΣ..ΓΕΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ..ΑΞΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...