Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

Έχω ξεκινήσει κ εγω κάποιες αγορές σε ροζ φορμακια και αρχίζω να φτιάχνω λίγο το παιδικο δωματιο..και εγώ την αλαξιετα από τα ικεα θελω να παρω φαίνεται πολύ ωραία και οικονομική..σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικο δωματιο κ την καλαθουνα στο δωματιο μας για να μπορώ να βάζω τη μικρούλα στο παιδικο να κοιμάται κ εγω με τον μικρούλη μ να είμαστε στο σαλόνι που τ έχω φτιάξει ένα χώρο σαν playroom  για να παίζει.. είναι λίγο ζορικος ο μπομπιρακος μας κ με τη ξαδερφουλα τ π είναι 13 μηνων μόλις κοιμάται αρχίζει να ουρλιάζει για να την ξυπνήσει την σπρώχνει κ βγάζει αρκετή ζήλια δεν ξέρω τι θα γίνει όταν θα έρθει η μπεμπούλα μας πιστεύω πως θα δυσκολευτεί πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

32&3;; Πωπωω εσύ καλέ έφτασες🤗 ολόκληρο παιδάκι είναι! 🥰

Εγώ είχα την προηγούμενη εβδομάδα ραντεβού και τώρα έχω πάλι στις 19/01!

Πότε σου έκλεισε για ντοπλερ;

Αύριο θα πάρω τηλ στην εμβρυολογο που θα το κάνω ( με έστειλε εκεί που έκανα α κ β επιπέδου ). Μου είπε να κλείσω για 20 Γενάρη που θα είμαι στην 34η εβδομάδα.

Τώρα πια που είναι ανα 2 βδομάδες μου φαίνεται πολύ κοντά. Μέχρι τώρα πήγαινα 1 φορά το μήνα!

Επίσης πρέπει να αγοράσω καμία πυτζάμα με κουμπάκια για θηλασμό για να ετοιμάζω σιγά σιγά την βαλίτσα... Νωρίς είναι αλλά θα ήθελα σε 2 βδομάδες να την έχω έτοιμη για παν ενδεχόμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Έχω ξεκινήσει κ εγω κάποιες αγορές σε ροζ φορμακια και αρχίζω να φτιάχνω λίγο το παιδικο δωματιο..και εγώ την αλαξιετα από τα ικεα θελω να παρω φαίνεται πολύ ωραία και οικονομική..σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικο δωματιο κ την καλαθουνα στο δωματιο μας για να μπορώ να βάζω τη μικρούλα στο παιδικο να κοιμάται κ εγω με τον μικρούλη μ να είμαστε στο σαλόνι που τ έχω φτιάξει ένα χώρο σαν playroom  για να παίζει.. είναι λίγο ζορικος ο μπομπιρακος μας κ με τη ξαδερφουλα τ π είναι 13 μηνων μόλις κοιμάται αρχίζει να ουρλιάζει για να την ξυπνήσει την σπρώχνει κ βγάζει αρκετή ζήλια δεν ξέρω τι θα γίνει όταν θα έρθει η μπεμπούλα μας πιστεύω πως θα δυσκολευτεί πολυ...

Καλη αρχή με τις ετοιμασίες!! Αχ είναι τέλεια να ετοιμάζουμε τα πραγματακια τους! Έχω αρχίσει και γω με το δωματιακι του μπέμπη και κάθε φορά που περνάω απ' το δωμάτιο το κοιτάω σαν χαζή από χαρά😆.

Υπομονή με τον μικρούλη σου, προσπάθησε με πολύ συζήτηση. Δεν ξέρεις πως θα αντιδρασει στα σίγουρα μπορεί να το πάρει και πιο καλά απ' ότι περιμένεις.! Διάβασε του πολλά παραμύθια με αδερφάκια!

Πάντως όπως και να χει να σκέφτεσαι ότι του χαρίζεις ένα απ' τα πιο όμορφα δώρα στη ζωή, ένα αδερφάκι!! Και γω με τα αδέρφια μου είχαμε ζηλιες και πειράγματα αλλά η αγάπη που έχουμε είναι το κάτι άλλο🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! ❤️ Εγώ έχω ξανά ραντεβού 21 του μήνα για να κάνω το Doppler :) Ολο και κοντεύουμε!!! Το είχε πει και η Χρύσα νομίζω... από τον 5ο και μετά νιώθω και εγώ ότι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός ❤️ 

Και γω για 20/1! Πραγματικά νομίζω ότι τρέχουν οι βδομάδες νερό! Ήταν και οι γιορτές τώρα και πραγματικά πέρασε ο καιρός νεράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Είναι ένα ολόκληρο μωράκι!! 

Πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός Θεέ μ! Με το καλό και το doppler σου!

Εγώ αύριο μπαίνω 27η εβδομάδα και έχω τη καμπύλη ζαχάρου μου το πρωί. 

Με το καλό όλες οι εξετάσεις μας κορίτσια και του τελευταίου τριμήνου! Λίγο έμεινε και έρχονται τα μωράκια!😄

Καλα αποτέλεσμα! Ελπίζω να μην σε ζορισει καθόλου η εξέταση και να βγει τέλεια η καμπύλη σου! Φόρτισε καλά το κινητό και πάρε κανένα βιβλίο η ότι σε ευχαριστεί να περάσει καλά η ώρα σου!

Επίσης αν δεις ότι έχει πολύ κόσμο λόγο ραπίντ ( χαμός γινεται αυτές τις μέρες) αν δεν σε βάλει να καθίσεις σε ξεχωριστό δωμάτιο δες μήπως μπορείς να καθίσεις καπου κοντά ( πχ αν έχει κάποια καφετέρια με εξωτερικό χώρο δίπλα στο μικροβιολογικό ). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! ❤️ Εγώ έχω ξανά ραντεβού 21 του μήνα για να κάνω το Doppler :) Ολο και κοντεύουμε!!! Το είχε πει και η Χρύσα νομίζω... από τον 5ο και μετά νιώθω και εγώ ότι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός ❤️ 

Αχ εμένα πάλι μου φαίνεται ότι δεν περνάει ο καιρός με τίποτα! Απ’τη μία με την καινούργια χρονιά μου φαίνεται ότι είναι πια αντίστροφη μέτρηση, από την άλλη όμως περνάει ο χρόνος τόσο αργάαα…φαντάσου να μην είχα κ το μικρούλη δηλαδή όλη μέρα😄 

Δε μας έστειλες το καρότσι που έλεγες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ καλησπέρα! Σας διαβάζω κάποιες φορές κ χαίρομαι με τα νέα σας. Περνάει ο καιρός, οπότε ας ετοιμαζόμαστε.. Είναι ωραία τωρα τα ψώνια των μωρών. Εγώ λίγα πραγματάκια έχω πάρει. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να δούμε τον μπέμπη. Σήμερα λίγο πονάω από κάτω στον κόλπο κ τώρα δηλαδή αλλά λέω αντε αύριο θα με δει. Κ σκέφτομαι είναι ο μπέμπης που πιέζει? Ή να γίνεται κάτι άλλο 🙄 Εσείς έχει Κάποια ενόχληση από κάτω? Φοβάμαι μωρέ τώρα στον κόσμο 7ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή χρονιά!! Χαίρομαι που είμαστε όλες καλά. Εμείς σίγουρα θα έχουμε την καλύτερη κ την πιο αγαπησιαρικη χρόνια.. Θα έχουμε τα μωράκια μας που θα μας αγαπάνε δίχως αυριο❤️❤️❤️❤️❤️

Εμείς είμαστε καλα τώρα είμαι 28+1 και έχουμε στις 13/1 γιατρό να δουμε ποσο έχουμε μεγαλώσει και πως είναι ο μπεμπουλης. Εάν εξαιρέσεις ότι έχει κατέβει αρκετά η κοιλιά μου και είναι στιγμές που αισθάνομαι ότι πρεπει να τη κρατάω για να μη φυγει ο μπεμπης 😂 είμαστε πολυ καλα απλά προς το παρον μου έκοψε τις βόλτες και γενικά το περπάτημα. 

Αν και νωρίς έχω ξεκινήσει και παραγγελνω ότι χρειάζεται για τη βαλίτσα να πλενω τα ρουχαλάκια που μου έδωσαν ώστε να τα ετοιμασω σιγά σιγά( με έχει πιασει μια φοβία μη γεννήσω νωριτερα) και τα είδη περιποιησης για το μωρό και τα υπόλοιπα μετά τις 10 που θα ξεκινήσουν οι εκπτώσεις. Όσο τα ετοιμάζω τόσο με έχει πιασει μια προσμονη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ εμένα πάλι μου φαίνεται ότι δεν περνάει ο καιρός με τίποτα! Απ’τη μία με την καινούργια χρονιά μου φαίνεται ότι είναι πια αντίστροφη μέτρηση, από την άλλη όμως περνάει ο χρόνος τόσο αργάαα…φαντάσου να μην είχα κ το μικρούλη δηλαδή όλη μέρα😄 

Δε μας έστειλες το καρότσι που έλεγες 😊

Καλημέρα το καρότσι το είχα βγάλει φώτο απο την 1η μέρα αλλά είπα να περάσουν οι γιορτές και μετά να σας πρήξω 🤣 Είναι όντως πολύ στιβαρό και αρκετά καλής ποιότητας!!!! 

269689344_397649165469363_7770874882477611908_n.jpg

269715458_1118691732292893_7244272605726128726_n.jpg

270085717_368926695042403_4550302959571354467_n.jpg

270750288_225912769725904_4180980768682030140_n.jpg

271059334_452653593123105_434495129683880618_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️
 

εγω έμπαινα αλλά επειδή σήμερα απόγευμα έχω γιατρό είπα να σας γράψω το απογευματάκι γιατί έχω κάτι θεματάκια…πάλι χαχαχαχΧα

 

εχω πολλές συσπάσεις κ πόνους συν κάτι μυκητιάσεις στον κόλπο..θα πάω σήμερα να δούμε τι γίνεται με τις συσπάσεις με τον τράχηλο μ τον κόλπο μου που υποφέρει από φαγούρα κ τσούξιμο κτλ 🤣😅😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Theodora12 είπε:

Καλημέρα το καρότσι το είχα βγάλει φώτο απο την 1η μέρα αλλά είπα να περάσουν οι γιορτές και μετά να σας πρήξω 🤣 Είναι όντως πολύ στιβαρό και αρκετά καλής ποιότητας!!!! 

269689344_397649165469363_7770874882477611908_n.jpg

269715458_1118691732292893_7244272605726128726_n.jpg

270085717_368926695042403_4550302959571354467_n.jpg

270750288_225912769725904_4180980768682030140_n.jpg

271059334_452653593123105_434495129683880618_n.jpg

Γεια σου Θεοδωρα με το καλό να φωλιάσει το μωράκι πολύ όμορφο φαίνεται κ στιβαρό να απολαύσετε βόλτες να έχουμε μια καλύτερη χρόνια κορίτσια λόγω κορωνοιου να μπορέσουμε να κάνουμε βόλτες με τα μωράκια πιο ανέμελα! ❤️❤️❤️ 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki5s είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή χρονιά!! Χαίρομαι που είμαστε όλες καλά. Εμείς σίγουρα θα έχουμε την καλύτερη κ την πιο αγαπησιαρικη χρόνια.. Θα έχουμε τα μωράκια μας που θα μας αγαπάνε δίχως αυριο❤️❤️❤️❤️❤️

Εμείς είμαστε καλα τώρα είμαι 28+1 και έχουμε στις 13/1 γιατρό να δουμε ποσο έχουμε μεγαλώσει και πως είναι ο μπεμπουλης. Εάν εξαιρέσεις ότι έχει κατέβει αρκετά η κοιλιά μου και είναι στιγμές που αισθάνομαι ότι πρεπει να τη κρατάω για να μη φυγει ο μπεμπης 😂 είμαστε πολυ καλα απλά προς το παρον μου έκοψε τις βόλτες και γενικά το περπάτημα. 

Αν και νωρίς έχω ξεκινήσει και παραγγελνω ότι χρειάζεται για τη βαλίτσα να πλενω τα ρουχαλάκια που μου έδωσαν ώστε να τα ετοιμασω σιγά σιγά( με έχει πιασει μια φοβία μη γεννήσω νωριτερα) και τα είδη περιποιησης για το μωρό και τα υπόλοιπα μετά τις 10 που θα ξεκινήσουν οι εκπτώσεις. Όσο τα ετοιμάζω τόσο με έχει πιασει μια προσμονη🥰

Χρόνια πολλά Νίκη  μου εμείς πάμε παρέα πάντα 28+2 εγώ! 
 

καλα κανεις κ τ ετοιμάζεις όχι ότι μπορεί να συμβεί κάτι κακό ρε παιδί μου αλλά κ εγώ είμαι έτσι κ σε νιώθω!!!! 🥰

 

σου έκοψε το περπάτημα για κάποιο λογο κορίτσι μου τι σου είπε ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αναστασία31 είπε:

Κορίτσια μ καλησπέρα! Σας διαβάζω κάποιες φορές κ χαίρομαι με τα νέα σας. Περνάει ο καιρός, οπότε ας ετοιμαζόμαστε.. Είναι ωραία τωρα τα ψώνια των μωρών. Εγώ λίγα πραγματάκια έχω πάρει. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να δούμε τον μπέμπη. Σήμερα λίγο πονάω από κάτω στον κόλπο κ τώρα δηλαδή αλλά λέω αντε αύριο θα με δει. Κ σκέφτομαι είναι ο μπέμπης που πιέζει? Ή να γίνεται κάτι άλλο 🙄 Εσείς έχει Κάποια ενόχληση από κάτω? Φοβάμαι μωρέ τώρα στον κόσμο 7ο.

Αναστασία χρόνια πολλά κορίτσι μου καλή χρόνια με υγεία! 
αντε αύριο να δεις το μπεμπακο να ηρεμήσεις!!!!! 

 

ενοχλήσεις έχουν πολλές γυναίκες λογικό να αγχώνεσαι αλλά θα σε δει ο γιατρός κ αν είναι κάτι θα σου πει! Τις περισσότερες φορές είναι φυσιολογικά τα πονάκια χαμηλά! 🥰 εύχομαι όλα ν είναι καλά αύριο κ να ξεαγχωθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Και γω για 20/1! Πραγματικά νομίζω ότι τρέχουν οι βδομάδες νερό! Ήταν και οι γιορτές τώρα και πραγματικά πέρασε ο καιρός νεράκι!

@Nantinaki❤️❤️❤️❤️ Κορίτσι μου φτάνεις σιγά σιγά στην πηγή 💙💙💙💙💙 να απολαύσεις αυτές τις τελευταίες εβδομάδες όλα να κυλήσουν τέλεια!!!!! 
 

κανονικο ανθρωπάκι έχεις στην κοιλιτσα 💙💙💙 με το καλό ν έχεις κ ένα τέλειο ντοπλερ κ μετά βουρ για την καλύτερη συνάντηση της ζωής σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Έχω ξεκινήσει κ εγω κάποιες αγορές σε ροζ φορμακια και αρχίζω να φτιάχνω λίγο το παιδικο δωματιο..και εγώ την αλαξιετα από τα ικεα θελω να παρω φαίνεται πολύ ωραία και οικονομική..σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικο δωματιο κ την καλαθουνα στο δωματιο μας για να μπορώ να βάζω τη μικρούλα στο παιδικο να κοιμάται κ εγω με τον μικρούλη μ να είμαστε στο σαλόνι που τ έχω φτιάξει ένα χώρο σαν playroom  για να παίζει.. είναι λίγο ζορικος ο μπομπιρακος μας κ με τη ξαδερφουλα τ π είναι 13 μηνων μόλις κοιμάται αρχίζει να ουρλιάζει για να την ξυπνήσει την σπρώχνει κ βγάζει αρκετή ζήλια δεν ξέρω τι θα γίνει όταν θα έρθει η μπεμπούλα μας πιστεύω πως θα δυσκολευτεί πολυ...

Κοπέλα μου καλημέρα ζήλιες θα υπάρχουν είναι φυσιολογικό όπως κ ένα σοκ! 
 

κ εγώ δν ξέρω πως θα αντιδράσει η κόρη μου γιατί δν έχει δείξει κάτι προς το παρόν αλλά κ να βγάλει αντιδράσεις δν θα μου φανεί περίεργο δεδομένων των νέων συνθηκών’ 

 

εγω την έχω προετοιμάσει κ από εκεί κ πέρα όλα θα τ αντιμετωπίσουμε με ψυχραιμία κ κουράγιο όσο μπορούμε εκείνον τον καιρό! Στην αρχή πάντα είναι δύσκολα (λοχεία, κούραση, νεογέννητο, ορμονεσ κτλ κτλ ) αλλά μετά φτιάχνει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Είναι ένα ολόκληρο μωράκι!! 

Πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός Θεέ μ! Με το καλό και το doppler σου!

Εγώ αύριο μπαίνω 27η εβδομάδα και έχω τη καμπύλη ζαχάρου μου το πρωί. 

Με το καλό όλες οι εξετάσεις μας κορίτσια και του τελευταίου τριμήνου! Λίγο έμεινε και έρχονται τα μωράκια!😄

Καλά αποτελέσματα με την καμπύλη Ρια μας να βγουνε τέλεια όλα! Στείλε μας πως σου φάνηκε κ πως πήγε η όλη διαδικασία  💜

 

λιγο έμεινε όντως…. Απίστευτο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Theodora12 είπε:

Καλημέρα το καρότσι το είχα βγάλει φώτο απο την 1η μέρα αλλά είπα να περάσουν οι γιορτές και μετά να σας πρήξω 🤣 Είναι όντως πολύ στιβαρό και αρκετά καλής ποιότητας!!!! 

269689344_397649165469363_7770874882477611908_n.jpg

269715458_1118691732292893_7244272605726128726_n.jpg

270085717_368926695042403_4550302959571354467_n.jpg

270750288_225912769725904_4180980768682030140_n.jpg

271059334_452653593123105_434495129683880618_n.jpg

Καλημέρα είναι πολυ ωραίο! Καλές βόλτες θα πω!! Κι εμείς γκρί πηραμε αλλά θα ερθει μας είπαν 20/2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Χρόνια πολλά Νίκη  μου εμείς πάμε παρέα πάντα 28+2 εγώ! 
 

καλα κανεις κ τ ετοιμάζεις όχι ότι μπορεί να συμβεί κάτι κακό ρε παιδί μου αλλά κ εγώ είμαι έτσι κ σε νιώθω!!!! 🥰

 

σου έκοψε το περπάτημα για κάποιο λογο κορίτσι μου τι σου είπε ;;;; 

Ναι είμαστε μαζί εμείς!! περναει και η ώρα στο σπίτι. Και είμαι αρκετά αγχωδης και επειδή δεν έχω και πολυ βοήθεια λέω καλυτερα να τα έχω έτοιμα.

Επίσης έχω επικοινωνήσει τηλεφωνικά και με τη Φαναραιτη κάνουν σεμινάρια δωρεάν. Κανονικά είναι 2 μήνα αλλά επειδη ειμαι σε προχωρημενη εβδομάδα θα κανω ταχυρυθμα. Και μου είπαν ότι έχουν και ονλινε τμήμα γυμναστικής για εγκυους. Το λέω εάν ενδιαφέρει και κάποιο άλλο κορίτσι. 

Όταν είχα παει στις 14 μου είχε πει να ξεκινήσω στις γιορτές να περπατάω σιγά σιγά. Μέσα στις γιορτές κουράστηκα αρκετά με δουλίτσες και κατέβηκε παρα πολυ η κοιλιά μου σκέψου ειχς αδειάσει από τη μέση και πανω και εάν ήμουν όρθια πανω απο τέταρτο ποναγα. Όποτε επειδή είναι όλα πρωτογνωρα για μενα τη πηρα τηλέφωνο και της το είπα και μου είπε προς το παρον μέχρι να παω +1μαγνισιο  κομμένο το περπατημα και οι πολλες δουλειές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημεραααα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️
 

εγω έμπαινα αλλά επειδή σήμερα απόγευμα έχω γιατρό είπα να σας γράψω το απογευματάκι γιατί έχω κάτι θεματάκια…πάλι χαχαχαχΧα

 

εχω πολλές συσπάσεις κ πόνους συν κάτι μυκητιάσεις στον κόλπο..θα πάω σήμερα να δούμε τι γίνεται με τις συσπάσεις με τον τράχηλο μ τον κόλπο μου που υποφέρει από φαγούρα κ τσούξιμο κτλ 🤣😅😂

Αχ θα δεις το μωράκι σου τι ωραία. Θα έχει μεγαλώσει πολυ τώρα. 🥰🥰

Αχ μωρε Χρυσα μου εχεις κι εσύ τα θεματάκια σου και με το μωρό στο σπίτι δεν έχεις και τη πολυτέλεια και να ξεκουραστείς. Το έχω ξαναπεί οι μανούλες που έχετε είδη παιδάκι είστε ήρωες. 

Στείλε μας να μας πεις τι σου είπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εμείς σήμερα πήγαμε γιατρό και όλα προχωράνε καλά! 32&3 σήμερα και ο μπουμπούκος μεγαλώνει είναι πια ένα μωρό 2100!!! Απίστευτο μου φαίνεται! Τώρα πια θα πυκνώσουν και τα ραντεβού θα πάω ανά 2 βδομάδες🎉💃. Το επόμενο ραντεβού είναι για Doppler!

Εχει κάποια άλλη κοπέλα ραντεβού αυτήν την εβδομάδα;

Χρόνια πολλα!! Καλή χρονιά!! 😍 Αχ παναγια μου ολόκληρο παιδακια έχει γίνει. Απίστευτο πως περναει ο καιρός!!  Ποτέ λέγαμε για τις χοριακες μας και ποτε τα μπεμπακια μας μεγαλωσαν χαμπάρι δεν πηρα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Theodora12 To καρότσι σου είναι φανταστικό! Το βλέπω συνέχεια που μου το πετάει διαφήμιση σε fb και το χρώμα αυτό ακριβώς ήθελα! Απλά δεν υπάρχει στη πόλη που ζω να το δω απο κοντά οπότε δεν ήθελα να το διακινδυνεύσω. Είχα βάλει στο μάτι ένα Peg Perego και όταν πήγα απο κοντά και είδα πόσο κοντό είναι καθώς ψηλή εγώ και ο σύζυγος, θα σκύβουμε συνέχεια. Πως είναι απο ύψος καλό; Είμαι 1,78 χωρίς παπούτσια και αν βάλω και καμια μπότα φαντάσου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή χρονιά. Είχα μέρες να μπω. Τρέχω με κάτι οικογενειακά που προέκυψαν.
Εγώ γεννάω αρχές Μαρτίου και σκεφτόμαστε να το βάψουμε τώρα το δωμάτιο του μωρού; Ή την άνοιξη να έχει ζέστη και να αερίζεται καλά; Απο τη μια τώρα έχουμε χρόνο απο την άλλη μετά θα είναι και το μωρό το οποίο το πρώτο εξάμηνο θα το έχουμε στη κρεβατοκάμαρα. 6 μηνών θα το πάω στο άλλο δωμάτιο.
Σκεφτόμασταν μήπως να το φάβαμε μαζί με τον σύζυγο, για ευχαρίστηση μόνο και μόνο,τους δύο τοίχους μόνο αλλά σκέφτομαι να με πειράξει μήπως η μπογιά και κάνω κακό στο μωρό; Αλλιώς να φέρουμε μπογιατζή να το κάνει; Τώρα ή την άνοιξη λέτε; Το μωρό θα μπει Αύγουστο στο δωμάτιο φανταστείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Καλημέρα το καρότσι το είχα βγάλει φώτο απο την 1η μέρα αλλά είπα να περάσουν οι γιορτές και μετά να σας πρήξω 🤣 Είναι όντως πολύ στιβαρό και αρκετά καλής ποιότητας!!!! 

269689344_397649165469363_7770874882477611908_n.jpg

269715458_1118691732292893_7244272605726128726_n.jpg

270085717_368926695042403_4550302959571354467_n.jpg

270750288_225912769725904_4180980768682030140_n.jpg

271059334_452653593123105_434495129683880618_n.jpg

Μεγεια!! Πολύ ομορφο το καρότσι σας και φαίνεται και γερό!! Καλές βόλτες😍😍 Να το χαρείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημεραααα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️
 

εγω έμπαινα αλλά επειδή σήμερα απόγευμα έχω γιατρό είπα να σας γράψω το απογευματάκι γιατί έχω κάτι θεματάκια…πάλι χαχαχαχΧα

 

εχω πολλές συσπάσεις κ πόνους συν κάτι μυκητιάσεις στον κόλπο..θα πάω σήμερα να δούμε τι γίνεται με τις συσπάσεις με τον τράχηλο μ τον κόλπο μου που υποφέρει από φαγούρα κ τσούξιμο κτλ 🤣😅😂

Καλησπέρα Χρύσα μου!! 🌸

Πήγες στο γιατρό; Τι σου είπε για τις συσπάσεις κ τα άλλα; Όλα καλά;

Είδατε και το μπεμπάκι σας μεγάλωσε; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλή χρονιά. Είχα μέρες να μπω. Τρέχω με κάτι οικογενειακά που προέκυψαν.
Εγώ γεννάω αρχές Μαρτίου και σκεφτόμαστε να το βάψουμε τώρα το δωμάτιο του μωρού; Ή την άνοιξη να έχει ζέστη και να αερίζεται καλά; Απο τη μια τώρα έχουμε χρόνο απο την άλλη μετά θα είναι και το μωρό το οποίο το πρώτο εξάμηνο θα το έχουμε στη κρεβατοκάμαρα. 6 μηνών θα το πάω στο άλλο δωμάτιο.
Σκεφτόμασταν μήπως να το φάβαμε μαζί με τον σύζυγο, για ευχαρίστηση μόνο και μόνο,τους δύο τοίχους μόνο αλλά σκέφτομαι να με πειράξει μήπως η μπογιά και κάνω κακό στο μωρό; Αλλιώς να φέρουμε μπογιατζή να το κάνει; Τώρα ή την άνοιξη λέτε; Το μωρό θα μπει Αύγουστο στο δωμάτιο φανταστείτε.

Καλή χρονιά!!

Ελπίζω να είναι όλα καλά στην οικογένεια!

Δε ξέρω να σε βοηθήσω για το βάψιμο των τοίχων! Ίσως αν είναι οικολογικές οι βαφές δεν πειράζει να τις μυρίζεις..αλλά δε ξέρω κι όλας. Κ αν βάφεις θα μυρίζεις για ώρες. Ρώτα το γιατρό σου καλύτερα!

Τώρα όπως λες για την άνοιξη ίσως στεγνώσει πιο γρήγορα.. Αλλιώς αν το βάψετε τώρα κλείστε το δωμάτιο κ αφήστε το να αερίζεται για να στεγνώσει γρήγορα.

Εγώ θα σου έλεγα αν θέλεις να το βάψεις εσύ με τον άντρα σου να το κάνετε άνοιξη! Αλλιώς αν θέλεις να το έχεις έτοιμο πριν γεννηθεί να το βάψει τώρα κάποιος άλλος😊 Ό,τι θέλετε όμως!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...