Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποκτησαμε ονομα....


pebii

Recommended Posts

pebi ,όλα τέλεια!!!:woohoo: Αυτός που τα διάλεξε πρέπει να έχει πραγματικά πολύ γούστο!Να χαίρεστε την Μαρία Ιωάννα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKY MOY NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ.ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ!ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ.

ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi μου να σας ζησει η Μαρια-Ιωαννα ....πολυ ωραια!!!Να ειναι παντα γερο και καλοτυχο και η Παναγια παντα μαζι της!!

Ευχομαι να εχετε παντα χαρες!!!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου να στε παντα καλα και ευτυχισμενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει η μικρη σας. Ευχομαι η ζωη της να ναι γεματη αγαπη, χαρα, υγεια και τυχη. Πολυ ωραιο το ονομα. Να την χαιρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ.......ΑΧ!!!!!!!ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΑΠΤΗΣΤΙΚΑ ΤΗΣ.......ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ......ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΠΤΗΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑ......ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi να σας ζήσει η νεοφώτιστη, να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα γερή!!!

Όλα τα καλά του κόσμου στα πόδια της!!!

Πανέμορφο όνομα για ένα πανέμορφο μωρό!

Πολύ καλές επιλογές τα βαπτιστικά της... Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pebi μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!Να χαίρεται τα ονοματάκια της και να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη! Τα βαφτιστικούλια της πολύ όμορφα!

Περιμένουμε σύντομα και φωτογραφίες από τη βάφτιση!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΩΣΑΤΕ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi μου, να τη χαιρεστε τη Μαρια-Ιωαννα σας!!!:)

καλοφωτιστη κι ευλογημενη!!!

πολυ ομορφα τα ονοματα της και τα βαφτιστικα ΟΛΑ υπεροχα!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει και ολα να τις ειναι καλοτυχα στην ζωη της........και εμεισ θα κανουμε βουτια τον Ιουνιο και θα παρουμε το ονομα

Κωνσταντια-Ιωαννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεμπούλα μου, να σας ζήσει η Μαρία-Ιωάννα και να είναι πάντα φωτισμένη, ευλογημένη και τυχερή στη ζωή της!!! Περιμένουμε και φωτογραφία της με τα πανέμορφα ρουχαλάκια της!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε για τις ευχες σας! ειναι ολες πολυ γλυκες! θα την φωναζουμε Μαρια-Ιωαννα κανονικα!αν εκεινη μεγαλωνοντας επιλεξει να το αλλαξει εμεις δεν θα εχουμε προβλημα!

βεβαια εχουμε ακουσει διαφορα με τα 2 ονοματα αλλα εμας δεν μας απασχολει! ξεκαθαρισε και το θεμα με την πεθερα..... καταλαβε οτι δεν βγαλαμε το Μαρια απο εκεινη αλλα λογω ταματος και καταλαβε(της ειπαμε) επισης οτι η Μαρια-Ιωαννα θα γιορταζει στις 15 /8 και οχι 21/11 που γιορταζει η πεθερα!!!!!!!!!!!!!!!(ω ναι με τις παρθενες):woohoo: :woohoo:

γελασα πολυ χθες.... ειχαν καταγραψει σε βιντεο κινητου απο την βαφτιση την γκριματσα που εκανε η πεθερα μου οταν μετα το Μαρια ακολουθησε το Ιωαννα που ειναι του μπαμπα μου!κατα τα αλλα μας ειπε στο τραπεζι οτι δεν θα ειχε προβλημα να βγαζαμε μονο το Ιωαννα αλλα οταν της ανακοινωσαμε οτι το Μαρια δεν ειναι απο εκεινη ..... στραβωσε!

αν καταφερω να το ανεβασω θα το δειτε!εχει πολυ γελιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi,να χαίρεσαι την μικρή Μαρία Ιωάννα που παρεπιμπτόντως έχει τέλειο όνομα!!!:P

Εμένα η πεθερά μου ''στραβώνει'' ακόμα για την βάφτιση της κόρης μου,που έγινε το 1995:laugh: !!!Πρόσφατα γεγονότα!Τι να κάνουμε έτσι είναι οι γλυκιές μας;) Η κατάσταση θέλει λεπτό χειρισμό,πολύ χιούμορ αλλά και ειρωνία,γιατί γίνονται κακές:angry:

Πολλά φιλάκια στην Μαρία Ιωάννα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...