Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΦΤΙΣΗΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ....

ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!

ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ.....

ΤΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΙΔΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΓΑΜΟ....

ΤΑ ΚΟΧΥΛΙΑ (ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΞΩ) ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ)...

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....??? ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ!!!:blink: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΧΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ ΤΟΥ ΣΚΟΙΝΙΟΥ (ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΧΥΛΙ) ΕΝΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΩΝ.... (ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ... ΑΝ ΗΤΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ Π.Χ "ΚΩΣΤΗΣ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ".....ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΙΔΙΑ...."ΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ & ΣΤΕΛΙΟΣ" ΚΤΛ)

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ....

ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ "ΜΗΝΥΜΑ"-ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ.....

post-6142-13873934652374_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗ ΣΟΛΩΝΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΥΠΩΣΟΥΝ.....

ΥΣΤΕΡΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΣΑ...(ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΝΙΚΙ!!!:angry: ) ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΩΣΤΕΝΙΟ ΣΥΡΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΤΟΝ ΦΕΛΛΟ-ΚΑΠΑΚΙ...(ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΝΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...)

ΛΟΙΠΟΝ.... ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ "ΚΥΜΜΑΤΙΣΤΟ" ΚΑΙ ΜΕ ΓΑΛΑΖΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ....(ΕΔΩ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΑΝΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΣΤΟ COMPUTER ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ....)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυυυυυ καλοοοοοο!!!!!!

Τελεια ιδεα!!!

Μαλλον θα ειχες λιγο κοσμο και πολυ κουραγιο!!!!

Εγω τα παρηγγειλα σε τυπογραφειο και εδεσα μονη μου μια λιλα και μια κιτρινη κορδελα πανω στο φακελο!

Μου βγηκαν τα χερια!

Μια εβδομαδα εδενα και εκοβα!

Εκανα 570 προσκλητηρια!!!!

Φαντασου να εφτιαχνα 570 μπουκαλια..........

Ακομα θα τα εφτιαχνα......(ο γαμος εγινε Οκτωβρη)

Ξερεις, στο Βιλαμπαχο ακομη τριβουν που λενε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet φαντασία και δημιουργικότητα! Πραγματικά ζηλεύω...:blush:

Πρωτότυπο και πολύ όμορφο! Λιτό αλλά συγχρόνως ξεχωριστό!

Εμείς επιλέξαμε τα προσκλητήρια ως εξής: ο άντρας μου τον φάκελο, χρώμα (χρυσό-ιβουάρ) και εγώ το κείμενο! Ήταν 2 σειρές αλλά εντυπωσίασε, όπως λέχθηκε...:silly:

Επίσης δηλαδή δεν προτιμώ τα κλισέ και γνωστά κείμενα των προσκλητηρίων...:silly: Δεν καταπιάνομαι με την κατασκευή αλλά ευτυχώς έχω άποψη στα υπόλοιπα... :lol:

Μπράβο σου πάντως! Υπέροχο! :):cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου πόσο κόσμο είχες!:cheer: Πόση ώρα διήρκεσαν οι χαιρετούρες;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φαντάζομαι πάντως θα ήσουν υπέροχη νύφη! :):cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου σημασια εχει πιο πολυ που συμμετειχε και ο αντρας σου!!!;)

Γραψε μας το κειμενακι σου.....Ψοφαω για τετοια...!!!

Νατασουλι....για να γραφεις σημαινει οτι την "εβγαλες" κι εχθες... :P χωρις νυχτερινους πονους...:laugh: :laugh: :laugh:

Εφτιαξα σε πληροφορω 350!!!! Ειχαμε πολυ λιγοτερο κοσμο βεβαια.... αλλα εγω τα ειχα φτιαξει γιατι ηθελε και η πεθερα μου να δωσει γιατι της αρεσαν...:blink:

Το καλο ειναι οτι υπαρχουν ακομα σε οσα σπιτια εχω παει.... μα στο σαλονι.... μα στην κρεβατοκαμαρα... μα στο μπανιο... μα στην βεραντα....

δεν το εχουν πεταξει...:laugh: :laugh:

Λοιπον θα κανω αλλη μια προσπαθεια για το κειμενο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet μου όχι μόνο συμμετείχε αλλά όλα ο ίδιος τα επέλεξε! Στέφανα-ποτήρια-μπομπονιέρες και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς! Εγώ η καημενούλα απλά επικύρωνα! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και αυτό τυπικά...:lol: :lol: :lol:

Βέβαια αν κάτι ήταν εκτός του γούστου της νύφης, φυσικά το απορρίπταμε... Αλλά γενικά όλη η διαδικασία είχε απίστευτη πλάκα και είμασταν σόου! :silly: :silly: :silly:

Οι 2 σειρές ήταν πολύ απλές αλλά δεν το γράφω...;) ;) ;)

Ντρέπομαι! :blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ....ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ.... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΠΡΩΤΑ......

"ΝΑΥΑΓΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΦΑΙΑΚΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΓΕΨΕ

ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΝΙΓΜΟ... ΕΙΠΑΜΕ

ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΜΙΑ "ΚΡΕΜΑΛΑ"

ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΣΚΟΙΝΙ ΤΗΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ..

ΣΤΙΣ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 20:00

ΣΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ .........

ΑΝ ΕΠΙΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠ' ΑΥΤΟ

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΡΕΛΟ PARTY ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ "...."

ΦΟΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΣΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ!

ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΥΜΦΟΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ & ΑΡΤΖΗ..... ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΩΝ "SURVIVORS"

OI ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

ΣΤΑΥΡΟΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.... ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ "ΔΗΜΙΟΥ"

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΔΕ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ.....

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΕΩΣ 31/07 ΣΤΑ ΤΗΛ..........."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....

"ΑΝ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΣΚΟΙΝΙ....ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ..."...... ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΗ ΤΡΙΧΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΖΙ....!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI ΜΟΥ ΠΟΛΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!:) :) ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.... ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....;) ( ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΟΙΑΣ...."ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ?"):laugh: :laugh: :laugh:

Κatrina ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.... ΣΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΑΜΜΟΥ....:P :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΧΙ....ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.... ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ.... ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...

ΞΕΝΥΧΤΗΣΑΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ.... (ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ 07:00 ΤΟ ΠΡΩΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ!!!! ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΦΕΤΑ ΜΕ ΓΕΥΣΕΙΣ...(ΣΟΚΟΛΑΤΑ, ΦΡΑΟΥΛΑ, ΜΠΑΝΑΝΑ, ΚΑΡΑΜΕΛΑ, ΚΑΡΥΔΑ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΚΛΑΣΙΚΗ....7 ΚΟΥΦΕΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ) ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ....:laugh: :laugh: :laugh:

ΕΙΧΑΜΕ ΡΙΞΕΙ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet είσαι και πολύ άτομο :) , για να το πω στην αργκό! :);)

Φ α ν τ α σ τ ι κ ό! Πρωτότυπο, φευγάτο, γλυκό (όλα όσα εσύ μάλλον αντιπροσωπεύεις)! ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....:blush:

ΚΑΛΕ ΒΑΛΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.... ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.... ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΑΠΤΙΣΗ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΙΔΕΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ... (ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ..... "ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ":P :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki..... KI ΕΜΕΙΣ ΤΟ 07!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???? ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ.... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ΕΛΑ.... ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ.... ΒΑΛΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΟΥ....PLS!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτζη κ τις μπομπονιέρες μόνη σου τις έφτιαξες? Βάλλε κ μια φωτο απο μπομπονιέρα.....

Εγώ εκτός απο κάτι κεράκια για τα τραπέζια στο γλέντι που τα έφτιαξα μόνη μου γιατί μου ζητούσαν 30 € ανα κεράκι και τα πουγκάκια με το ρύζι που κ αυτά που φάνηκαν οτι τα ζητούσαν ακριβά, όλα τα άλλα τα πήρα έτοιμα.....

Φωτογραφίες δεν έχω να βάλλω απο κεράκια και απο πουγκάκια γιατί ένα ενθύμιο που κράτησα το άφησα στην Αθήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...