Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Κι εγωωωωωωωωωω!!!! 
Δεν υπαρχει πιο ομορφη και ζεστη γιορτή απο τα Χριστούγεννα!!! 

Με τις κοιλίτσες μας τις γιορτινες 🥰

Σήμερα την ένιωσα και πάνω στην κοιλίτσα και χαμηλά ταυτόχρονα !!!!!! Το έχετε νιώσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Με τις κοιλίτσες μας τις γιορτινες 🥰

Σήμερα την ένιωσα και πάνω στην κοιλίτσα και χαμηλά ταυτόχρονα !!!!!! Το έχετε νιώσει??

Πριν δύο μέρες μόλις ξάπλωσα ταρακούνησε κυριολεκτικά όλη την κοιλιά μου, λες κ έκανε πιρουέτα 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πριν δύο μέρες μόλις ξάπλωσα ταρακούνησε κυριολεκτικά όλη την κοιλιά μου, λες κ έκανε πιρουέτα 😆😆

Χορευταρου η μικρούλα σου 😁😋

Να σας πω βρε κορίτσια ! Να σταματήσω τα γλυκά τώρα για την εξέταση ? Να τα σταματήσω γενικά θα μου πείτε , αλλά δεν μπορώ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Χορευταρου η μικρούλα σου 😁😋

Να σας πω βρε κορίτσια ! Να σταματήσω τα γλυκά τώρα για την εξέταση ? Να τα σταματήσω γενικά θα μου πείτε , αλλά δεν μπορώ 😂

🤣🤣🤣 Ολα με μετρο θα ελεγα… για εσενα και το μωρακι 🥰 κοριτσια ποσο βδομαδων ειστε; Ειμαι στην 22 μου εχει δωσει ΠΗΤ 10/3/22 αλλα θα γεννήσω με το καλο 🌺 πιο νωρις αφου θα το παω καισαρική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

🤣🤣🤣 Ολα με μετρο θα ελεγα… για εσενα και το μωρακι 🥰 κοριτσια ποσο βδομαδων ειστε; Ειμαι στην 22 μου εχει δωσει ΠΗΤ 10/3/22 αλλα θα γεννήσω με το καλο 🌺 πιο νωρις αφου θα το παω καισαρική

Πριν την εγκυμοσύνη δεν ήμουν φαν των γλυκών και τώρα ένα σοκολατάκι την ημέρα δεν μπορώ να μην το φάω !! 

Εγώ είμαι στην 25η με ΠΗΤ 08/02 !! Γιατί καισαρική κορίτσι μου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πριν την εγκυμοσύνη δεν ήμουν φαν των γλυκών και τώρα ένα σοκολατάκι την ημέρα δεν μπορώ να μην το φάω !! 

Εγώ είμαι στην 25η με ΠΗΤ 08/02 !! Γιατί καισαρική κορίτσι μου ? 

Δεν θέλω να γίνομαι αδιάκριτη !! Αν θεωρείς ότι παρεμβαίνω , μου λες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Με τις κοιλίτσες μας τις γιορτινες 🥰

Σήμερα την ένιωσα και πάνω στην κοιλίτσα και χαμηλά ταυτόχρονα !!!!!! Το έχετε νιώσει??

Ναι ναι!!! 
Την νιωθω σα να κανει κωλοτούμπες πολλες φορες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πριν την εγκυμοσύνη δεν ήμουν φαν των γλυκών και τώρα ένα σοκολατάκι την ημέρα δεν μπορώ να μην το φάω !! 

Εγώ είμαι στην 25η με ΠΗΤ 08/02 !! Γιατί καισαρική κορίτσι μου ? 

Ενα σοκολατακι δε νομιζω οτι ειναι τραγικό… μπορεις να δοκιμάσεις και σοκολατα η σοκοφρετες χωρις ζάχαρη αλλα με στέβια! Ουτε που καταλαβαινεις την διαφορα! 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Ενα σοκολατακι δε νομιζω οτι ειναι τραγικό… μπορεις να δοκιμάσεις και σοκολατα η σοκοφρετες χωρις ζάχαρη αλλα με στέβια! Ουτε που καταλαβαινεις την διαφορα! 😋😋

Με έχουν τρομάξει λίγο με τις γλυκαντικές ουσίες οι γύρω μου .. ότι δεν κάνει και ότι είναι βλαβερές. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει !! Έχουμε καμία άποψη γιατρού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Με έχουν τρομάξει λίγο με τις γλυκαντικές ουσίες οι γύρω μου .. ότι δεν κάνει και ότι είναι βλαβερές. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει !! Έχουμε καμία άποψη γιατρού?

Οχι με γλυκαντικές ουσίες! Να κοιτάς να έχουν στέβια που ειναι φυτικό προϊόν! Εμενα τις σοκοφρετες με τη στέβια μου τις ειπε ο ενδοκρινολόγος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Οχι με γλυκαντικές ουσίες! Να κοιτάς να έχουν στέβια που ειναι φυτικό προϊόν! Εμενα τις σοκοφρετες με τη στέβια μου τις ειπε ο ενδοκρινολόγος! 

Ενα σοκολατάκι λεει 🤣🤣🤣 τρωω σοκολατα μπισκότα γκοφρέτες 🤣🤣🤣 τι να κανω αμαρτάνω 🤣 τρωει ομως φρέσκες σαλατες καθε μερα η μπεμπα, φρουτα, ψαράκι συχνα, πρωτεΐνες 🥰 καισαρικη γιατι εχει μια κλίση απο κατω η μήτρα, ειχα και ενα θεμα μεγαλο με το στομαχι μου πριν 3 χρονια που πηγα να δω σχεδον τα ραδίκια αναποδα 😫 που σημαινει δεν αντεχω πιεση μεγαλη και θα ξερω την τεταρτη και αλλες λεπτομερειες νομιζω που θα κανω την β επιπέδου 🥰 γερά να ειναι τα μπεμπακια και ας βγουν απο οπου θελουν 😅🥰🥰🌺💕🧚🏼‍♂️🍫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Οχι με γλυκαντικές ουσίες! Να κοιτάς να έχουν στέβια που ειναι φυτικό προϊόν! Εμενα τις σοκοφρετες με τη στέβια μου τις ειπε ο ενδοκρινολόγος! 

Ααααα κατάλαβα !!! Ωραία , τέλεια ! Θα κάνω κ την καμπύλη αυτή τη βδομάδα να δω τι θα γίνει .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

Ενα σοκολατάκι λεει 🤣🤣🤣 τρωω σοκολατα μπισκότα γκοφρέτες 🤣🤣🤣 τι να κανω αμαρτάνω 🤣 τρωει ομως φρέσκες σαλατες καθε μερα η μπεμπα, φρουτα, ψαράκι συχνα, πρωτεΐνες 🥰 καισαρικη γιατι εχει μια κλίση απο κατω η μήτρα, ειχα και ενα θεμα μεγαλο με το στομαχι μου πριν 3 χρονια που πηγα να δω σχεδον τα ραδίκια αναποδα 😫 που σημαινει δεν αντεχω πιεση μεγαλη και θα ξερω την τεταρτη και αλλες λεπτομερειες νομιζω που θα κανω την β επιπέδου 🥰 γερά να ειναι τα μπεμπακια και ας βγουν απο οπου θελουν 😅🥰🥰🌺💕🧚🏼‍♂️🍫

Αυτό μας νοιάζει !! Να βγουν γερά και όπως θέλουν 🥰

Εγώ με τα φρούτα πάλι , καμία καλή σχέση ! Μόνο ένα ακτινίδιο την ημέρα και αυτό για να ρυθμίζω αλλά πράγματα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αυτό μας νοιάζει !! Να βγουν γερά και όπως θέλουν 🥰

Εγώ με τα φρούτα πάλι , καμία καλή σχέση ! Μόνο ένα ακτινίδιο την ημέρα και αυτό για να ρυθμίζω αλλά πράγματα 🤣🤣

Ολα θα πανε καλα 🌺🥰🧚🏼‍♂️❤️💕🍓🌸 ειναι στη φυση μας να φερνουμε νεες ζωες!!! Αλλα και κατι να παει λιγο λαθος με τη βοηθεια των γιατρων παλι καλα θα πανε 🥰🌺🌸🍫 Τι να πω και γω που ειμαι 39 χρονων κοριτσια και ειναι το πρωτο μου!!! Ευλογημένα να ναι 🌸 κοριτσάκια εχετε και σεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ααααα κατάλαβα !!! Ωραία , τέλεια ! Θα κάνω κ την καμπύλη αυτή τη βδομάδα να δω τι θα γίνει .. 

Εγω τα έτρωγα και πριν αυτα με τη στεβια! Δεν καταλαβαινεις διαφορα οτι δεν έχουν ζάχαρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

Ολα θα πανε καλα 🌺🥰🧚🏼‍♂️❤️💕🍓🌸 ειναι στη φυση μας να φερνουμε νεες ζωες!!! Αλλα και κατι να παει λιγο λαθος με τη βοηθεια των γιατρων παλι καλα θα πανε 🥰🌺🌸🍫 Τι να πω και γω που ειμαι 39 χρονων κοριτσια και ειναι το πρωτο μου!!! Ευλογημένα να ναι 🌸 κοριτσάκια εχετε και σεις;

Κι εγω κοριτσακι εχω!!! 🎀🎀🎀

Κι εγω κοριτσι μου 38 ειμαι! Ειχα μια αποτυχία στα 35 μου και με εξετασεις, γιατρούς κτλ αργησα να πετυχω εγκυμοσύνη!! Εκανα εξωσωματικη και να που τωρα η μπεμπουλα μου ερχεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι κ εγωωω 💓 όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου !!! @JNtina έρχεται να τα αναπληρώσει όλα η μπεμπουλα !!! 

Εγώ είμαι 28 και δεν το περιμέναμε , θέλαμε ένα ζουζουνακι , αλλά δεν ήταν προγραμματισμένο. Είχα βέβαια καποια θέματα γυναικολογικά και μου είχε πει ο γιατρός ότι μπορεί να είναι δύσκολο να πιάσω . Ίσως επειδή ήταν κάτι που δεν σκεφτόμουν και ήμουν χαλαρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κοριτσάκι κ εγωωω 💓 όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου !!! @JNtina έρχεται να τα αναπληρώσει όλα η μπεμπουλα !!! 

Εγώ είμαι 28 και δεν το περιμέναμε , θέλαμε ένα ζουζουνακι , αλλά δεν ήταν προγραμματισμένο. Είχα βέβαια καποια θέματα γυναικολογικά και μου είχε πει ο γιατρός ότι μπορεί να είναι δύσκολο να πιάσω . Ίσως επειδή ήταν κάτι που δεν σκεφτόμουν και ήμουν χαλαρή 

Σε ευχαριστω Κάλλια μου, εισαι πολυ γλυκια!!!! 
Αυτο που λες ειναι το πιο σημαντικό, οτι ησουν χαλαρή και δε το σκεφτοσουν! Εμενα απο το 2018 με ειχε καταβάλει ενα αγχος αλλο πραγμα!!! 
Οοοοολα καλα να πανε για ολες μας και το Φεβρουάριο να κρατάμε αγκαλιτσα αυτα τα μπεμπεδακια που χορεύουν τωρα μεσα στις κοιλίτσες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κι εγω 39 ειμαι κοριτσια και ειναι η τεταρτη κορη μας αυτη που περιμενουμε τωρα!!! Με το καλο σε ολες!!!!

Αχ τι ωραια που εχεις τοσο μεγαλη οικογενεια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Με το καλο κοριτσια 🌺🌺🌺🌺🌺 Η αυχενική που ειχα κανει ειχε βγει μια χαρα, εκανα και την nipt που βγηκε μια χαρα και αυτη. Ο γιατρος μου ηθελε να κανουμε και αμνιοπαρακέντηση να ειμαστε 1000% σίγουροι επειδη ειμαι 39 ετων αλλα δεν την εκανα. 1 γιατι οι αλλες βγηκαν μια χαρα οι εξετασεις και 2 γιατι με τρόμαζε σαν εξεταση και δεν ηθελα να μπει ουτε σε 1%κίνδυνο η μπεμπα. Εσεις κοριτσια κανατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Αχ τι ωραια που εχεις τοσο μεγαλη οικογενεια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Με το καλο κοριτσια 🌺🌺🌺🌺🌺 Η αυχενική που ειχα κανει ειχε βγει μια χαρα, εκανα και την nipt που βγηκε μια χαρα και αυτη. Ο γιατρος μου ηθελε να κανουμε και αμνιοπαρακέντηση να ειμαστε 1000% σίγουροι επειδη ειμαι 39 ετων αλλα δεν την εκανα. 1 γιατι οι αλλες βγηκαν μια χαρα οι εξετασεις και 2 γιατι με τρόμαζε σαν εξεταση και δεν ηθελα να μπει ουτε σε 1%κίνδυνο η μπεμπα. Εσεις κοριτσια κανατε;

Εγω αγαπη δεν εκανα. Βγηκαν καλες οι εξετασεις και δεν μου ειπαν να κανω κατι παραπανω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

Ενα σοκολατάκι λεει 🤣🤣🤣 τρωω σοκολατα μπισκότα γκοφρέτες 🤣🤣🤣 τι να κανω αμαρτάνω 🤣 τρωει ομως φρέσκες σαλατες καθε μερα η μπεμπα, φρουτα, ψαράκι συχνα, πρωτεΐνες 🥰 καισαρικη γιατι εχει μια κλίση απο κατω η μήτρα, ειχα και ενα θεμα μεγαλο με το στομαχι μου πριν 3 χρονια που πηγα να δω σχεδον τα ραδίκια αναποδα 😫 που σημαινει δεν αντεχω πιεση μεγαλη και θα ξερω την τεταρτη και αλλες λεπτομερειες νομιζω που θα κανω την β επιπέδου 🥰 γερά να ειναι τα μπεμπακια και ας βγουν απο οπου θελουν 😅🥰🥰🌺💕🧚🏼‍♂️🍫

Όπως τα λες κορίτσι μου.... ήμουν τόσο τρελαμένη να γεννήσω φυσιολογικά που όταν έκανα καισαρική έκλαιγα για καιρό. Μετά όταν συνειδητοποίησα ότι θα ήταν ή εγώ ή το μωρό μου είπα ακριβώς αυτή την κουβέντα... καλά να είμαστε κ ας βγαίνουν από όπου θέλουν!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , κορίτσια !!!

Εχθές κάναμε τα πρώτα μας ψώνια και είμαστε πολύ ενθουσιασμένες !!! Πήρα 7 φορμάκια εσωτερικά μακρυμάνικα και άλλα 4 για έξω , αλλά όχι πολύ χοντρούλικα. 

Πήρα την κάρτα της αδερφής μου από τα orchestra και έχει πολύ καλές τιμές !!! Ηθελα να τα πάρω όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα , κορίτσια !!!

Εχθές κάναμε τα πρώτα μας ψώνια και είμαστε πολύ ενθουσιασμένες !!! Πήρα 7 φορμάκια εσωτερικά μακρυμάνικα και άλλα 4 για έξω , αλλά όχι πολύ χοντρούλικα. 

Πήρα την κάρτα της αδερφής μου από τα orchestra και έχει πολύ καλές τιμές !!! Ηθελα να τα πάρω όλα

Τελεια!!! Καλοφορετα απο τη μικρουλα σας!!! Εγω τα εχω ολα απο τις μεγαλες οποτε ειμαι κομπλε! Δε νομιζω να χρειαστω κατι παραπανω αμεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα , κορίτσια !!!

Εχθές κάναμε τα πρώτα μας ψώνια και είμαστε πολύ ενθουσιασμένες !!! Πήρα 7 φορμάκια εσωτερικά μακρυμάνικα και άλλα 4 για έξω , αλλά όχι πολύ χοντρούλικα. 

Πήρα την κάρτα της αδερφής μου από τα orchestra και έχει πολύ καλές τιμές !!! Ηθελα να τα πάρω όλα

Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο!!!

Κ εγώ από κει πήρα τα πρώτα μας 🥰 πήρα κ ένα φορεματάκι για να βγούμε από το μαιευτήριο..... συνήθως είναι το πρώτο πράγμα που αγοράζω για τα μωράκια μου 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...