Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πολ΄ύ χαίρομαι κορίτσι μου !!!! Καλά κάνουν !!!

Όλη η οικογένεια του άντρα μου κάνει τα στραβά μάτια και δυστυχώς-ευτυχώς, εμείς δεν είμαστε από αυτούς που τα κάνουν σε θέματα υγείας !!

Μην σκας!!! Σιγα!! 
Εσυ με τον αντρα σου να συνεννοείστε και ολα καλα!! Κι εγω ετσι κανω!!! Οι δικοι του ειναι κοσμάρα!! Χαχααχαχαχαχααα!! 😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Μην σκας!!! Σιγα!! 
Εσυ με τον αντρα σου να συνεννοείστε και ολα καλα!! Κι εγω ετσι κανω!!! Οι δικοι του ειναι κοσμάρα!! Χαχααχαχαχαχααα!! 😱😱

Αχ αυτό το σόι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αχ.. τυχερές βρε κορίτσια !!!

και εγώ περιμένω πως κ πως να φύγει για το χωριό ....

Χαχαχαχαχαχαχααχ!!! Αντε ναι να ηρεμησεις κι εσυ!!! 🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εμενα ετσι ειναι! Παίρνουν ενα τηλ τυπικό και μια χαρα!! Καλυτερα για να μη με πρήζουν!!! 😱😱😱
Ευτυχως εχω τους δικους μου και δε θελω τιποτα αλλο!!! 

Εμένα είναι κ οι δύο μεριές ίδια φάση..... Δεν πειράζει όμως, προτιμώ να πατάω στα δικά μου πόδια πάρα να με κάνουν μετά να νιώθω υποχρεωμένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Εμένα είναι κ οι δύο μεριές ίδια φάση..... Δεν πειράζει όμως, προτιμώ να πατάω στα δικά μου πόδια πάρα να με κάνουν μετά να νιώθω υποχρεωμένη 

Τουλάχιστον δε θα έχεις τις συμβουλές τους 😂

Εμένα έχουν ξεκινήσει από τώρα και οι δύο πλευρές ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τουλάχιστον δε θα έχεις τις συμβουλές τους 😂

Εμένα έχουν ξεκινήσει από τώρα και οι δύο πλευρές ...

Εεεε όχι καλέ!!!! Δεν το ξέρεις? Αυτό είναι ανεξάρτητο κομμάτι 😄😄😄😄 Όχι ότι δεν θα πουν (κατά τη γνώμη τους) ποιο είναι το σωστό.... αλλά εντάξει ξέρουν μέχρι που τους παίρνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Εεεε όχι καλέ!!!! Δεν το ξέρεις? Αυτό είναι ανεξάρτητο κομμάτι 😄😄😄😄 Όχι ότι δεν θα πουν (κατά τη γνώμη τους) ποιο είναι το σωστό.... αλλά εντάξει ξέρουν μέχρι που τους παίρνει 

αχχαχαχαχ... την πατήσαμε !!!

@Froufro, εσύ δουλεύεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

αχχαχαχαχ... την πατήσαμε !!!

@Froufro, εσύ δουλεύεις ;

Δεν δουλεύω τώρα.... Ο άντρας μου είναι ναυτικός κ αποφασίσαμε από την αρχή ότι τα παιδάκια μας θα τα μεγαλώσω εγώ 😊Δεν ήθελα να λείπουμε κ οι δύο από το σπίτι ! Σε δύο τρία χρόνια όμως θα έχουμε μια δική μας δουλειά που θα την αναλάβω εγώ (σχεδόν από το σπίτι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευτυχώς το πρώτο διάστημα με την αποκόλληση είχα την αδερφούλα μου κ με βοήθησε πάρα πολύ 

Μια χαρα εισαι με την αδερφούλα σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν δουλεύω τώρα.... Ο άντρας μου είναι ναυτικός κ αποφασίσαμε από την αρχή ότι τα παιδάκια μας θα τα μεγαλώσω εγώ 😊Δεν ήθελα να λείπουμε κ οι δύο από το σπίτι ! Σε δύο τρία χρόνια όμως θα έχουμε μια δική μας δουλειά που θα την αναλάβω εγώ (σχεδόν από το σπίτι)

Εσείς κορίτσια? Είστε εργαζόμενες μανούλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν δουλεύω τώρα.... Ο άντρας μου είναι ναυτικός κ αποφασίσαμε από την αρχή ότι τα παιδάκια μας θα τα μεγαλώσω εγώ 😊Δεν ήθελα να λείπουμε κ οι δύο από το σπίτι ! Σε δύο τρία χρόνια όμως θα έχουμε μια δική μας δουλειά που θα την αναλάβω εγώ (σχεδόν από το σπίτι)

Τι ωραία !!!

Εμείς δεν έχουμε πει κάτι ακόμα.. ο άντρας μου προτιμάει να κάτσω σπίτι με τα παιδιά , αλλά εγώ πνίγομαι χωρίς δουλειά. Τώρα με το μωρό δεν ξέρω τι τροπή θα πάρουν τα πράγματα γιατί σκέφτομαι ότι θα γυρίσω ξανά και αρρωσταίνω !! :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τι ωραία !!!

Εμείς δεν έχουμε πει κάτι ακόμα.. ο άντρας μου προτιμάει να κάτσω σπίτι με τα παιδιά , αλλά εγώ πνίγομαι χωρίς δουλειά. Τώρα με το μωρό δεν ξέρω τι τροπή θα πάρουν τα πράγματα γιατί σκέφτομαι ότι θα γυρίσω ξανά και αρρωσταίνω !! :P

 

Κ εμένα μου λείπει πολλές φορές το να δουλεύω... Αλλά δεν θα ήθελα να είναι αλλιώς τα πράγματα στο θέμα των παιδιών. Οπότε θα κάνω λίγη υπομονή κ θα νιώσω ξανά δημιουργική όταν είμαστε έτοιμοι κ έρθει η σωστή στιγμή 🙃🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω αδεια και δεν παω για δουλεια τωρα...

Το εμβολιο της γριπης μου το εγραψε η γιατρος μου αλλα λεω να το κανω αργοτερα. Ακομα δεν εχει ιδιαιτερα κρουσματα...

Τωρα για τα πονακια ειναι φυσιολογικα παντως. Τα απλα πονακια, οχι οξυς πονος... Καλο ειναι να προσεχουμε παντως... Εγω πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος με αλλα τρια παιδια στο σπιτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τωρα για τα πονακια ειναι φυσιολογικα παντως. Τα απλα πονακια, οχι οξυς πονος... Καλο ειναι να προσεχουμε παντως... Εγω πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος με αλλα τρια παιδια στο σπιτι... 

Εσύ ειδικά με τα παιδάκια θα πρέπει να προσέχεις παρα παρα πολύ ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγω εχω αδεια και δεν παω για δουλεια τωρα...

Το εμβολιο της γριπης μου το εγραψε η γιατρος μου αλλα λεω να το κανω αργοτερα. Ακομα δεν εχει ιδιαιτερα κρουσματα...

Τωρα για τα πονακια ειναι φυσιολογικα παντως. Τα απλα πονακια, οχι οξυς πονος... Καλο ειναι να προσεχουμε παντως... Εγω πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος με αλλα τρια παιδια στο σπιτι... 

Λογικό... είναι κ μικρούλι το τελευταίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγω εχω αδεια και δεν παω για δουλεια τωρα...

Το εμβολιο της γριπης μου το εγραψε η γιατρος μου αλλα λεω να το κανω αργοτερα. Ακομα δεν εχει ιδιαιτερα κρουσματα...

Τωρα για τα πονακια ειναι φυσιολογικα παντως. Τα απλα πονακια, οχι οξυς πονος... Καλο ειναι να προσεχουμε παντως... Εγω πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος με αλλα τρια παιδια στο σπιτι... 

Κι εγω δε δουλεύω τωρα λόγω εγκυμοσύνης!!! 
Οσο μπορεις με τα υπολοιπα παιδακια σου να προσεχεις!!! Και μετα θα παίζετε ολοι μαζι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Πως ειμαστε σημερα??? Εδω εμενα η μικρη μου κουνιεται πολυ και μπορω να πω οτι νιωθω τα χτυπηματακια και αρκετα χαμηλα καποιες φορες. Γυναικολογο εχω στις 12 του μηνος μετα απο την καμπυλη ζαχαρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημερα μανουλες!!!Πως ειμαστε σημερα??? Εδω εμενα η μικρη μου κουνιεται πολυ και μπορω να πω οτι νιωθω τα χτυπηματακια και αρκετα χαμηλα καποιες φορες. Γυναικολογο εχω στις 12 του μηνος μετα απο την καμπυλη ζαχαρου.

Καλημερα κοριτσι μου!!! 
Κι εμενα δίνει κατι κλωτσιές ασε!!! Κι εμενα μια φορα έντονα κι ολας το ένιωσα το χτύπημα ποοολυ χαμηλά!!! 😱😱
Καλη επιτυχια για την καμπύλη και με το καλο να πας στον γυναικολόγο σου να την δεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα , μανούλες !!! Εμένα σήμερα τίποτα ακόμα , αλλά εχθες το απογευμα- βραδυ , εδωσε ρεστα !!!! Προσπαθω να βγαλω ενα βιντεο την ωρα που κουνιεται και καθε φορά σταματάει ! Μονο ένα χτυπημα έπιασα και το έβλεπα όλο το βράδυ μέχρι να κοιμηθώ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα και από εμένα , μανούλες !!! Εμένα σήμερα τίποτα ακόμα , αλλά εχθες το απογευμα- βραδυ , εδωσε ρεστα !!!! Προσπαθω να βγαλω ενα βιντεο την ωρα που κουνιεται και καθε φορά σταματάει ! Μονο ένα χτυπημα έπιασα και το έβλεπα όλο το βράδυ μέχρι να κοιμηθώ 😂

Καλημέρα κορίτσια!!!! ❤

Κ εγώ το ίδιο προσπαθώ, για να στείλω στον άντρα μου που λείπει, αλλά δεν μου κάνει την χάρη..... λες κ το καταλαβαίνει κ σταματάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! ❤

Κ εγώ το ίδιο προσπαθώ, για να στείλω στον άντρα μου που λείπει, αλλά δεν μου κάνει την χάρη..... λες κ το καταλαβαίνει κ σταματάει!!!

Ελπίζω να σας κάνει τη χάρη το αγοράκι σας ❤️

Εμένα το ένιωσε πριν λίγες μέρες και ήταν τόσο ομορφο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ελπίζω να σας κάνει τη χάρη το αγοράκι σας ❤️

Εμένα το ένιωσε πριν λίγες μέρες και ήταν τόσο ομορφο !!

Κοριτσάκι έχω 🤭🥰

Μακάρι να μπορούσε να το νιώσει λίγο κ εμένα, ανυπομονεί κ εκείνος τόσο πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι έχω 🤭🥰

Μακάρι να μπορούσε να το νιώσει λίγο κ εμένα, ανυπομονεί κ εκείνος τόσο πολύ!!

Ωχ την άλλαξα την μπουμπού μας !!!!! ❤️

Υπομονή κοριτσάκι μου ... Είναι δύσκολη η κατάσταση , αλλά είσαι δύναμη ,όπως σε νιώθω εσένα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...